Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συμπεθερες Οκτωβριου 2009 Νο 25 κ παει λεγοντας.......


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 876
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Φροσάκι λογικό είναι να στεναχωρεθείς!!! Εγώ να σου πω μάλλον θα θύμωνα!!! Αλλά θα μου πέρναγε μετά απο λίγο καιρό (ε καμιά βδομάδα :D:D ) Πάντως θα της το έλεγα οτι στεναχωρήθηκα!!!

Καλέ τι ομορφιές καλοκαιρινές!!! Αλεκάκι χάρμα είναι!!!! Φτου σκόρδα!

Τζουλιέτ τι γίνεται? Αποφασισες που θα πας σήμερα? ή θα μας έχεις να ξεροσταλιάζουμε για να σε δούμε απο κοντά επιτέλους :D:D:D:D:D:lol::lol::lol:

Καλυψω φαν του swarovski ε? Ευτυχώς αυτά δεν είναι και μοναδικά :lol::lol::lol::lol::lol:

Σιγά σιγά θα αρχίσω να σας ρωτάω με πμ τις διευθύνσεις για να τα στείλω

Της Σωσώς ξέρω που να το στείλω ακόμη κι αν δεν μου πει!!!! Γι αυτό φρόντισε να μου πεις φιλεναδίτσα 8-)8-)8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μενα!!!

Ισμηνη μου ελπιζω ολα καλα με τη μαμα σου και καλα να περασετε!!!!εξαιρετικη η Φλωρεντια!!!!ειχαμε παει οταν τα πρωτοφτιαξαμε :oops::oops:

Φροσω πολυ καλα φαινονται αυτα..θα κοιταξω και εγω και χωρις εισιτηρια..εγω δεν θα στενοχωριομουν..θα θυμωνα και θα επαιρνα αμεσως να την κραξω..η αδερφη σου μπορει να μην ξερει και τιποτα οτι κανονιζε με σενα... :(:(

Σωσω τελεια που περιμενεις τους δικους σου..θα περασετε φανταστικα!!!!

Αλεκα η φωτο στο προφιλ παρα πολυ καλη.!!!!

Καλυψω η αδερφη σου ειναι σε περιεργη ηλικια και θελει προσοχη...βλεπω διαφορα για αυτο στο λεω..!!!

Μαριαζζ να πληρωσεις και τα μεταφορικα??? :oops::oops:

εμεις τα ιδια..εφαγε μακαρονια κιμα κοιμαται ευτυχως..εγω πινω καφε και ετοιμαζομαι να κανω μια ερευνα αγορας στο ιντερνετ για κατι που ψαχνω για το σπιτι..ο αντρας παιζει fifa :evil::evil:

ευτυχως συναλλασσει ευκολα πλεον αθλητικα πεδιλα παπουτσια για τη θαλασσα...ειναι παιδι της συνηθειας αλλα συνηθιζει ευκολα :lol::lol:

Φροσω σωτηρια τα παπουτσια σερφ για παραλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

re ζζζ εχει πολυ αερα , μας ειπε ο φιλος να μην κατεβουμε :roll:

πολυ μιλάω ε ? δεν το κανω απο κακο ρε , αυτα που σκεφτομαι τα μοιραζομαι μαζι σας.

ευχαριστω για τις ευχες παντως :mrgreen:

αλεκα τελεια η φωτο

κ Φροσω συμφωνω για ιδιοσυγκρασια (μαλλον χανω επεισοδια)

καλυψω ΔΕΝ ΞΕΡΩ αν 8α παω κάπου , ειμαι με 400Ε μεχρι το τελος του μηνα και αυγουστο εχω τον γαμο κ την βαφτιση 2 συνεχομενα σαβ/κα Πόρο , δωρα , μεταφορες κλπ κλπ γμσε τα!!!

ουτε χωριο για 3 μερες δεν με περνει (120Ε μονο η βενζινη)

καμια Ραφηνα κ πολυ μου ειναι ... και ισως αυγουστο 2-3 μερες με τον φιλο που λεγαμε ... δεν νομιζω να με περνει για κατι άλλο ... :roll:

ΖΖΖ δεν υπαρχει περιπτωση να μην βρε8ουμε ... ρε δεν νοικιαζεται καμια γκαρσονιερα εκει διπλα να δανειστω απο την μανα , να χει κ κεινη προσβαση να ρ8ω καμια βδομαδα ... λεμε τωρα...?

παντως ακουω τσαμπα τιμες απεναντι στα Στυρα... και υπνο κ φαι ... δεν ξερω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαστε και μεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D

Ο κωλος μας φλογερα.... χαχαχα

Απο το Σαββατο με γαστρεντεριτιδα το καμαρι μου. Βγηκαμε για φαγητο με τη μαμα μου και τη πεθερα και εκει που πηγαμε ναααααααα εναν εμετο. Τελικα εκανε και αλλη και φυγαμε αρον αρον. Χωρις καμια ενδειξη πριν. Τιποτα. Την επομενη ξεκινησαν διαρροιες και κλπ κλπ κλπ.

Τον εχω σε διαιτουλα με λαπα ρυζονερα αλμορα. Καλυετρα ειμαστε.

Μολις ξυπνησε. Παω να τον σηκωσω και επανερχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φροσω μη στεναχωριεσαι....... Εσυξερεις καλυτερα πως να της μιλησεις. Το καταλαβαινω οτι πληγωθηκες. Καμια φορα οι γονεις θεωρουν δεδομενη τη αγαπη των παιδιων τους και κανουν πραγματα που δε θα πρεπε. Επισης τα βλέπουν μια ζωη μικρα και οτι αυτοι ξερουν ενω τα παιδια οχι.

Τι να πω;

Και γω ειχα θεμα σημερα με τη μαμα μου αλλα αλλης φυσεως. Εχει προβληματα υγειας και δε προσεχει καθολου. Σημερα βγηκα ερκτος εαυτου. Τοσο που ειμαι χαλια τωρα. Ειπα πραγματα που δεν επρεπε σκληρα. Δε καταλαβαινει ρε γμτ......

Ειναι καλη γλυκια συγκαταβατικη αλλα σε αυτο το θεμα με διαολιζει.

Τεσπα εχω ενα κεφαλι καζανι τωρα.

Να αγιασει η παναγια σου (που λενε και οι ζακυνθινοι) Τζουλια! Μπραβο ρε παιδι! Χρειαζονται οι βολτιτσες! Τονωτικες ενεσουλες!

Εγω χθες πηγα σε ενα μπιτς μπαρ. Τελειο. Ενιωσα πολυ παιδουλα.. χαχαχα Ητανε και το στυλ του τετοιο αλλα και η μουσικη. Ηπια κουτσομπολεψα ειχαμε κανει ωραιο παρεακι. Γυρισαμε κατα τις 2. Ποτισα λουλουδια και εριξα λιπασμα. χαχαχαχαχααΑσχετο. Κοιμηθηκα κατα τις 3.

Στις 5 ο μικρος ξυπνησε για γαλα. Πινουμε λιγο και αραιωμενο τωρα και εχει παθει εμμονη. χαχα

Ηθελα να σας γραψω καιρο κατι που εγινε και κατατρομαξα αλλα ειχα ξενερωσει τοσο πολυ με τη ζωη μου που απεφευγα. Γιάυτο σας ελεγα οτι εχω να σας πω αλλα ολο κατι τυχαινε ημουν και καπως...

Λοιπον.. Τη μερα της βαπτισης της κουμπαρας που ειχα κανει τα κεκακια ολα κυλισαν ομαλα.Περνα;γαμε τελεια. Αφου φαγαμε ο καλος μου μου λεει περνω τον μικρο για να ξεμουδιασει μιας και τον ειχαμε σε καρεκλακι. Αφου επαιζε απο δω και απο κει και τον ακολουθουσε ο α. εγω ειχα πιασει κουβεντα με τον κουμπαρο μου. Ξαφνικα βλεπω τον μικρο να τρεχει σφαιρια για τον δρομο κεντρικος παρακαλω και ο δικος μου να εχει πιασει κουβεντα...!!!!!!!!!!!!!!!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Φωναζω με ολη μου τη δυναμη ααααααααα το παιδι και πηδαω στη νκυριολεξια να τον πιασω. Το ιδιο και ο α.

Ειχε προλαβει ειχε βγει στο δρομο και ειχε σταματησει μπροστα του αυτοκινητο. Τον πηρα αγκαλια. Παγωσανε ολοι. Γυρισα πλατη και ειπα στη κουμπαρα μου να φερει τα γυαλια μου. Δε ηθελα να με δουνε. Ετρεχαν τα ματια μου ποταμι. Μετα απο λιγο φυγαμε. Εκει κρατησα ψυχραιμια.

Στο αυτοκινητο εγινε της κορεας. Το τι ειπωθηκε αφηστε το. Με επιασε υστερια. Κανονικη. Ευτυχως το παιδι κοιμοτανε και δε με ειδε ετσι.

Αυτα.

Εκανα μερες να συνελθω. Αλλα τωρα πια δε μπορω να τον αφησω πουθενα. ΠΟυθενα ομως.

Ειναι ολοι για τα πανηγυρια.

Η δε πεθερα με το που ξερασε το παιδι στη ταβερνα το Σαββατο τον πηγε στις κουνιες για να ξεχαστει. Ειναι δυνατον? Υποτιθεται μαμα που ξερει... ξεραδια ξερει τι να πω; Φυσικα της την ειπα.

Εχει βγαλει και ερπη και της επιανε το στομα το παιδι σημερα. Πηρα αμεσως μαντηλακια και σκουπισα τα χερακια τιου μπροστα της. Και τι δε προλαβα ειχε βαλει ηδη τα χερια του στα ματακια του και τα ετριβε.

Εχω κουραστει πολυ σας λεω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω ρε Μαράκι πώς σε νιώθω!

το ίδιο έπαθα προχθές με το Φίλ. Έτρεξε από την παραλία στο δρόμο κι εγώ από πίσω αλλά η παραλία ήταν με κοφτερές πέτρες και δεν μπορούσα να σπιντάρω. Στο τσακ τον πρόλαβα μπροστά στις ρόδες αυτοκινήτου. Είναι και κοντά και δεν φαίνονται. Αυτός γέλαγε κι εμένα η ψυχή στην κούλουρη....

Πήρε τηλέφωνο η άσωτη μάνα....δεν σας είπα εγώ από πάνω βγήκε και θύμωσε κιόλας....

Λέει μου είπε την Πέμπτη να πάμε κι εγώ δεν ήθελα :-o .

Κι ότι τελοσπάντων δεν είναι δούλα μου έχει κι αυτή δικαίωμα να πάει κάπου.

Μα της λέω φυσικά και μπορείς γι'αυτό δεν βλέπω το λόγο που όλο αυτό έγινε κρυφά.

Αφήστε δεν βγάζω άκρη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι λες ρε μαρακι;;;μαλακια..τι ναπω..τα γυασλιαγιατι ταζητησεςςσυγγνωμη αλλα οσως δε πολυκαταλαβα..

τελος καλα ,ολα καλα..εγω δουλεια..απο τισ 3 ρπιν λιγο εκατσα..αλλο πραγμα..να φανταστειτε η κοπελα ειναι με με τη μαρθα και δεν εχω παρει ακομα τηλ..κοιμηθηκε τωρα..11 παρα ειναι..

φροσω μεγαλη μαλακια..τι να πω..κατι αλλοπαιζει..δε θα ηθελε..

μαλλον θα το ειχε ταξει και στην αδερρφη ημερησια..

παιδια 1 συναδερφος πηγε κων πολη και λεει με παιδι με τιποτα..πολυ πιεστικο το προγραμμα και ξεκινουσα 6.30 το πρωβι και γυρνουσαν 8στο ξενοδοχψειο..

οποτε μαλλον ακυρη η κων πολη..

ισως εσωτερικο λεμε..

βεςαια λεει και η κοπελα..γιατι δεν αφηνετε το παιδιδ στη πεθερανα πατε;;

αλλαδε ξερω..δε το εχω αφησει ποτε..οχι οτι δε ψηνομαι αλλα νομιζχω οτι η πεθερα δε θα πει οχι αλλα θα κουραστει..

ετσι νομιζω..

τελεια η φωτο αλεκα..ζζ εγω που δε φοραω τετοια τι δωρα θα με κανεις;;θα διαλεξω απο τααλαλ ..τα κκριβα.

καλυψω καλα;;

παντως παιδια πολλες ιωσεις ακουω γαστρεντ ...η απλα ειναι ιδεα μου;;

παω αν κανω παγωτο σε λιγο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γμ τις συνδεσεις μου γμ

απανταγα στην τζουλια και την κοροιδευα αλλα δεν κρατησε τιποτα

ειχα γραψει ολοκληρη ιστορια :lol:

κριμα θα επαιρνα και βραβειο

καλα σημερα μονη μου το απογευμα [περασαμε μια χαρα και κοιμηθηκαν και στο πι και φι

το προγραμμα δεν το αλλαζω για τιποτα

ειναι το μοναδικο πραγμα που θα τειρω για τα παιδια κατα γραμμα

ελα ρε φροσω μηπως ακτι ετυχε;

τι να πω

εγω εχω αλλη σχεση και δεν θα παρεξηγιωμουν καθολου

αντιθετως μην σου πω - ενας λιγότερος χαχα

ειμαι της μοναξιας

τα παω καλυτερα χωρις πολλλους πολλους γυρω μου

τωρα εξαρταται και την σχεση με την αδερφη σου

τι να πω δεν ξερω πραγματικα

οσο για την σουρτουκο την τζουλια - τι να της απαντησω;

ενα θα σου πω

δεν εχει υπαρξει ακομα ο ανθρωπος που θα με κουμανταρει εμενα - ουτε να με κοροιδεψει καταμουτρα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλυψω εμεις πηγαμε με τα παιδια 2 μηνων στο ναυπλιο στο - λεγεται ανθεμιον ειναι καταπλικτικο με κουζινακι με πισινα ελειο πραγματικα\μονο που δεν ειναι κοντα στην θαλασσα

μαρακι μου

περαστικα την μανουλα σου - τι εχει καλε - ελπιζω να μην ειναι σοβαρο

αλεκα σουπερ η φωτο

ποσο τα χαιρομαι τα παιδακια που κανουνμπανιο

ο στελιος αλεργεια δεν ξερουμε σε τι

αλλα ειχε βγαλει σπυθουρακια κοκκινα και ξυνωταν σαν τρελλος

ουτε στην καρεκλα δεν μπορουσε να κατσει

ο νικος εκανε δεκατα προχθες

χεσε μεσα

ευτυχως καλυτερα σημερα

αυριο εχουμε χειρουγεια στο παιδων

της συνηφαδας μου και τα 2 τα κοριτσια αμυγαλες

να δω πως θα παμε

δεν θυμαμαι πολλα

γιατι προσπαθω να απαντησω και με πεταει οποτε μετα ξεχναω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φροσω μου τελιακα παρεξηγηση να δεις θα ειναι

ειναι απο αυτα

τα αλλα λεμε και αλλα καταλαβαινουμε

μην σκας

ελα ρε μαρακι

συμβαινουν αυτα -ευτυχως δε λες προσεχε ο οδηγος - γιατι υπαρχουν και κατι αλλοι χεσε μεσα

βεβαια δε λεω και εγω οχι απλα θα ειχα κανει

εχεις κυριος μια ευθυνη ή δεν εχεις

αφηνεις ετσι το μωρο;

ενι γουει οπως λεει και η σωσω ευτυχως ολα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαμενη στο σπιτι, στην δουλεια, στις δραστηριοτητες κτλ κτλ

καμια καινουργια εγκυμοσυνη δεν ειχαμε καλε?

τι κανετε αλεκα μου? τι ομορφη φωτο. να σου ζησει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω...

θα πατε διακοπες ??κανετε κανενα μπανιο???

μπα..καμια δεν αποφασιζει γιααλλο μπεμπε ...

τωρα που καλοκαιριασε δεν ξερω...η Τζουλ ολο μπιτς παρτυ ειναι..λες? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alekaaa :D:D:D

πωωω εχασα το κραξιμο της Μαρκερ ... πακετ ! :lol:

καλά και τα 2 αμυγδαλές ??? :shock: πακετ διπλό

καλα εγω δεν ειδα φωτο , σημερα ουτε γιου τιουμπ μπαινει (ασχετο)

αερας κ αυριο ... σημερα πηγα σε παιδοτοπο στο βυρωνα , δεν πολυ μπηκε κ ειπα ειναι η δευτερη φορα και μας Κερασανε και σε αυτον τον παιδοτοπο :D:D:D αυριο 8α παω Ζωγραφου (να πω πάλι πως ειναι πρωτη φορα να μας ξανακερασουν λέτε ??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: )

ειμαι νουμερο το ξέρω !!!

Μαρακι99 κροσια τα νευρα ε ??? σε νιω8ω !!!

τα παμπερς εχουν -4Ε η μεγαλες συσκευασιες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζουλ ερωτηση....γιατι η διαιτολογος μου δεν βαζει γλυκο του κουταλιου που εχω κ οποτε ανοιγω το ψυγειο βριζω :x μια κουταλιτσα μονο!

οχι ακομα λεει! :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για να σου δημιουργησει μεγαλυτερη στερηση :lol::lol::lol::lol:

ρε Αλεκακι εγω έδινα μια φορα την εβδομαδα ακομα κ παγωτο , άλλα συστηματα 8α χει η δικιά σου... μπορει να σου εχει πρωτεινη πολύ και 8α της ''μπλοκαρεις'' το επι8υμητο αποτέλεσμα με το γλυκο ... πρόπαμπλι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαλλον.. γιατι παιζει κ κρεας κ αυγο βραστο...

παντος σε 9μερες εχασα 2,5κιλα....χωρις να πειναω.....

με βαηθαει γιατι δεν τσιμπολογαω ολοι μερα κ εχω στανταρ ωρες φαγητου...πρωτα δεν ηξερα τι εκανα ασε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα με δουλευετε;;;

τοσες μερες ολες φευγατες, μιλουσα μονη μου και μια μερα δε μπηκα γιατι εκανα γεμιστα για να φαμε σημερα και λυσσαξατε!

και τι να πρωτο πω....

με τη ΝΑνα που μιλησα, λεει οτι στον ηλεκτρικο σταθμο διπλα στη βαση δουλευε ο αντρας της και την ωρα της εκρηξης δουλευε η βαρδια του και εχουν πολλους τραυματιες! τυχερος ηταν ο Πετρης! να δω οταν θα γυρισουν τι θα κανουν, που ακουσα στην τβ οτι θα εχουν ρευμα και νερο μονο 12ωρες ανα 48ωρο!!!!

επισης σας στελνει χαιρετισματα.

οσο για σασ....

Τζουλια σε χαιρομαι κατα βαθος που μπορεις και βολταρεις και φυσικα ζηλευω! και οι αλλες ζηλευουν σιγουρα..

Μαρακι αυτο με το μωρο... τελικα καλα λεει η μαμα μου οτι ολα τα παιδια μονο ο Θεος τα φυλαει, γιατι αλλιως καθε στιγμη ειναι ακρως επικινδυνη! και μας ο Σπυρος στην παραλια εβαζα αντηλιακο στον αντρα μου και ετρεξε βολιδα και επεσε με τα μουτρα στη θαλασσα και εμεινε ακινητος! αρχισε μια θεια απο διπλα να τσιροκοπαει σαν τρελη και τρομαξε τη ΜΑριαννα...

περαστηκα και στη μαμα σου...

Φροσω η μαμα σου ακουγεται ανεξαρτητη γυναικα. καμια σχεση δηλ με τη δικια μου που δε μας ειχε πει οτι ειχε σαβουρντηστει στο σπιτι της για να μην την πουμε να μην ερθει να μας βοηθισει με τα μωρα.... ασ'το να παει.... λιγα καταπιες σαμπως ως τωρα;;; ενα παραπανω...

Μαρκερ γυρνα σπιτακι σου!!!!!

και εγω το μεσημερι εβριζα το κωλοχωρι και το κωλοσπιτο και τις κωλοδιακοπες που πηγαμε και απο οταν γυρισαμε η ΜΑριαννα μεσημερι δε θελει να κοιμαται στο κρεβατι της και κλαιει και τρεμει σαν τρελη! θελει να κοιμαται μαζι μου στην κρεβατοκαμαρα! το απογευμα πηγαμε στην εκκλησια και τη διαβασε ευχη για το φοβο, μπας και την επιασε καμια φοβια γιατι αυτος ο τρομος στο βλεμμα και το τρεμουλο.... δεν το ειχε ποτε πριν.

Σωσω ποτε ερχεται το σόι;;;

και μη μου πεις οτι οοοοοολοι αυτοι θα μεινους σπιτι σου;;;;;;; :o

μπας και εχεις και συ σπιτι με 32 δωματια και 24 μπανια σαν τη Νανα και μας το κρυβεις;;;; :lol:

Αλεκα1 τι καλα που βγαλατε φωτο στη θαλασσα!!!

εμεις... καλα που μας εβγαλε η συναδελφισσα, γιατι απο μονοι μας... νερο ηθελα να πιω και η Μαριαννα την κοπανουσε και ετρεχε στη θαλασσα!!!

Αλεκα, ασωτη, που χαθηκες βρε ατιμο;;;; δεν πατε στο εξοχικο;;; αδεια ποτε παιρνεις; αντε να μπαινεις και συ. και εγω ελειψα για ενα διαστημα αλλα δεν μπορουσα χωρις το παρεακι...

ζζζζ γεια στα χερια σου αυτα που φτιαχνεις, αλλα οπως και η Σωσω εγω ουτε ρολοϊ φοραω να φανταστεις. μονο τη βερα μου και ενα σταυρουδακι μικρο στο λαιμο. και οοοοοοταν παμε καπου, δεν προλαβαινω καν να βαφτω, μπορει και να φυγω καταλαθος αχτενιστη... που να βαλω και κοσμηματα... ευχομαι να ειναι ελαχιστες σαν εμενα για να κανεις καλες πωλησεις!!! παντως ευχαριστω που μας σκεφτηκες.

Καλυψω παιζει με τοσα πραγματα η δικια σου;;;;; τι καλα! θα μπω και εγω εκει που ειπες στη Σωσω. τα δικα μου τρελαινονται για χορο, να παλευουμε ολοι μαζι ή και μονοι τους στον καναπε και να κυνηγοιυνται. επισεις ο Σπυρος να κλωτσαει μπαλες ή οτι μοιαζει με μπαλα...

τι αλλο......

το ξημερωσα παλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε με το καλό !!! εισαι σε καλό δρόμο !!!!!! :D 8α σε βλέπει ο άντρας σε λίγο καιρό κ δεν 8α 8υμάται ποια ειναι η Τζολί ;););)

εγώ πάλι με την κυτταριτιδα έχω 8εμα ... πάνω απο το γόνατο η μαμημένη... και άντε τωρα που δεν δουλέυω να βρω να προμη8ευτω κρυο8εραπεία ... κάτι 8α σκέφτω ... τόσες γνωριμίες , τι σκατα... :roll:

αααχχχ ασε Βαγκ εδω και 2 μερες ακουσα τα απιστευτα ατυχηματα ρε ...

1. η μανα εκανε οπισ8εν κ δεν ειδε το μωρο της 18μ κ το πατησε !!!

2. πατερας ειχε το τρακτερ κ πηγε να ανοιξει την καγκελοπορτα , ανεβηκε το 8χρονο πάνω , το κυλησε το τρακτερ κ πατησε το 20 μηνων αδερφάκι ... ΑΡΡΩΣΤΗΣΑ μιλαμε... :o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ..βαγκ..ειδες οικ οκονες;;;τοσες μερες μιλουσαμε με τα ντουβαρια και τωρα....ξετοσυτσουνιαν..βαγκ θα διαλεξω και για μενα και για σενα το ιιδο..συμφωνεις ζζζ και βαγκ;;;;

ελα ρε το πετρη..μακαρι ολοι να ειναι καλα...

ακομα τρεμει η μαριαννα;;μη μου πεις..με τα κρυωματα τους.;;;

και ναι..9 ατομα σπιτι μου..εκ των οποιων τα 3 ατομα παιδια...ε ρε γλεντια..

καλε τι που θα κοιμηθουμε..το σπιτι μας ειναι κοντα 85 τμ..μας φτανουν ...τι λες..στωματσαδα..

ολοιμ αζι..σιγα το πργαμα..ημετακινηση θα ειναι ολα τα λεφτα..χαχαχ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...