Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΘΑΡΕΣ ΠΑΡΑΛΙΕΣ ΣΤΗΝ ΑΤΤΙΚΗ


zaira

Recommended Posts

κορίτσια

ζητώ τη βοήθεια σας.....

για πείτε καμιά παραλία στην Αττική έτσι λίγο καθαρή μιας και μάλλον δε θα πάμε διακοπές φέτος......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπορειτε να πηγαινετε για μπανιο στο Πορτο Γερμενο και στην Ψαθα..ειναι περιπου 50 χλμ εξω απο την Αθηνα..τουλαχιστον τις καθημερινες αξιζει τον κοπο..τα παιδικα μου χρονια εκει τα περασα,μιας και η μαμα μου ειναι απο τα Βιλια Αττικης..εκει περιμενω πως και πως να κανει και ο γιος μου το πρωτο του μπανακι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπορειτε να πηγαινετε για μπανιο στο Πορτο Γερμενο και στην Ψαθα..ειναι περιπου 50 χλμ εξω απο την Αθηνα..τουλαχιστον τις καθημερινες αξιζει τον κοπο..τα παιδικα μου χρονια εκει τα περασα,μιας και η μαμα μου ειναι απο τα Βιλια Αττικης..εκει περιμενω πως και πως να κανει και ο γιος μου το πρωτο του μπανακι....

Και εμενα μ αρεσει εκει πολυ!!!

Ισως και Αγιους Θεοδωρους, αλλα δε ξερω αν ειναι καθαρη η θαλασσα!!! :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το Πόρτο Γερμενό είναι η πιο καθαρή θάλασσα στην Αττική και είναι σχετικά κοντά. Μετά είναι η Ψάθα λόγω του ότι μαζεύει πάρα πολύ κόσμο. Δυστυχώς στους Αγιούς Θεοδώρους η θάλασσα δεν είναι καθόλου καθαρή - έχει πολύ κοντά Διυληστήριο η Motor Oil νομίζω. Εγώ πάντα έκανα μπάνιο σε αυτές τις παραλίες και ειδικά τώρα με τον μπέμπη μόνο Πόρτο Γερμενό και μόνο πρωί. Αλλιώς πρέπει να φύγεις εκτός Αττικής

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το Πόρτο Γερμενό είναι η πιο καθαρή θάλασσα στην Αττική και είναι σχετικά κοντά. Μετά είναι η Ψάθα λόγω του ότι μαζεύει πάρα πολύ κόσμο. Δυστυχώς στους Αγιούς Θεοδώρους η θάλασσα δεν είναι καθόλου καθαρή - έχει πολύ κοντά Διυληστήριο η Motor Oil νομίζω. Εγώ πάντα έκανα μπάνιο σε αυτές τις παραλίες και ειδικά τώρα με τον μπέμπη μόνο Πόρτο Γερμενό και μόνο πρωί. Αλλιώς πρέπει να φύγεις εκτός Αττικής

Ασχετο με το θεμα, το μωρο σου ειναι απιστευτη φατσουλα, κουκλακι!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ρωτησω κατι βρε κοριτσια. Το καλοκαιρι θα παω καποιες μερες Σαλαμινα. Ο αντρας μου λεει να μη κανουμε μπανιο, γιατι ειναι βρωμικα. Εγω δε νομιζω οτι ειναι κ τοσο χαλια.

Τι λετε εσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φυσικά και δεν θα κάνεις μπάνιο στην Σαλαμίνα, έχει απόλυτο δίκιο ο άντρας σου..ειδικά τώρα που είσαι έγκυος!!Εγώ έχω σπίτι στην Σαλαμίνα και ο άντρας μου είναι από εκεί, και δεν πάω ποτέ για μπάνιο εκεί λόγω μόλυνσης. Ίσως στην πλευρά που βλέπει Αίγινα να είναι λίγο πιο καθαρά τα νερά αλλά σίγουρα δεν είναι κατάλληλα για έγκυο και για μικρά παιδάκια. Εγώ πέρσυ πήγα μόνο στην Τζια για μπάνιο..δηλαδή 7 μπάνιο όλο το καλοκαίρι. Πάνω από όλα τα μωράκια μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φυσικά και δεν θα κάνεις μπάνιο στην Σαλαμίνα, έχει απόλυτο δίκιο ο άντρας σου..ειδικά τώρα που είσαι έγκυος!!Εγώ έχω σπίτι στην Σαλαμίνα και ο άντρας μου είναι από εκεί, και δεν πάω ποτέ για μπάνιο εκεί λόγω μόλυνσης. Ίσως στην πλευρά που βλέπει Αίγινα να είναι λίγο πιο καθαρά τα νερά αλλά σίγουρα δεν είναι κατάλληλα για έγκυο και για μικρά παιδάκια. Εγώ πέρσυ πήγα μόνο στην Τζια για μπάνιο..δηλαδή 7 μπάνιο όλο το καλοκαίρι. Πάνω από όλα τα μωράκια μας...

Εμεις παμε στα Περιστερια, νομιζω οτι δεν ειναι και τοσο χαλια οσο το περιγραφεις!!! Ενταξει, δε θα παω Σαββ/κο που γινεται χαμος εννοειται, μονο καθημερινες.

Παντως ο γιατρος μου ειπε οτι δε θα παθω τιποτα, ενω πχ ηταν καθετος να μη παω σε πισινα :o !!!! ????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...