Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν4


Recommended Posts

Καλημερααααα καλα εχτες γουρουνιασα κανονικα...εφαγα και Goodys και καταλαβαινετε..Aggt μου σε ενα αλλο ποστ που μιλαω με κοπελες που κοντευουν να γεννησουν η ηδη εχουν γεννησει και ειναι απο Κυπρο...ψωνιζουνε πολυ απο το amazon για κοιτα και εκει γιατι πηραν πολλα πραγματακια οικονομικα και πολλα τα στελνουν κυπρο ενω ελλαδα οχι...τωρα δεν ειμαι στον δικο μου υπολογιστη αλλα οταν μπω θα σου στειλω ιστοσελιδες που μπορεις να ψωνησεις αμα θες..αμα δεν το δεις οντως ειναι προβλημα..για αυτο μπορεις να ριξεις μια ματια στα μαγαζια και να βρεις μετα στο ιντερνετ κατι παρομοιο η ιδιο και να ξερεις πως ειναι..καλε οι αλλες που ειστε παραλια....εμεις δουλεια σημερα...παει το μπανακι μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?Η ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ?ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Κ ΣΑΒΒΑΤΟ ΔΟΥΛΕΥΑ Κ ΔΕΝ ΠΟΛΥΜΠΗΚΑ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΗΜΟΥΝ ΧΑΛΙΑ ΑΠΟ ΚΟΥΡΑΣΗ......ΑΣΕ ΠΟΥ ΧΘΕΣ ΒΓΗΚΑΜΕ ΜΕ ΚΑΤΙ ΦΙΛΟΥΣ Κ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΣΤΙΣ 1 ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΕΠΕΣΑ ΚΑΤΕΥΘΙΑΝ Κ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΤΟΣΟ ΚΟΥΡΑΣΗ.

ΕΛΠΙΔΑ Κ ΑΓΚΤ ΚΑΛΩΣΩΡΗΣΑΤΕ ΣΤΙΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!!!!!!

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΜΠΥΛΗ ΚΑΝΟΥΜΕ 26ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΤΙΝ ΚΑΝΩ ΕΞΩ 20 ΕΥΡΩ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ.

ΤΕΝΤΥ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!!

ΚΙΣΚΑ ΜΟΥ ΜΠΑΝΑΚΙ Ε?ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΕΜΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΠΗΓΑΜΕ Κ ΑΠΟ ΤΙΝ ΜΙΑ ΘΕΛΩ Κ ΑΠΟ ΤΙΝ ΑΛΛΗ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΑ ΜΙΚΡΟΒΙΑ.

ΝΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΙΝ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΠΑΩ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσαρες μου, δεν πολυμπαινω γιατι

δεν προλαβαινω να διαβαζω ολα αυτα που γραφεταιι :lol:

εμεις χθες καναμε το πρωτο μας μπανακι

ψηλοκοραστηκα η μικρη δεν ελεγε να βγει απο την θαλασσα και την κυνηγαγα

απο πισω μετα.. εκατσα και πολυ ωρα στον ηλιοοο :?

σημερα δεν πηγαμε γιατι το βραδυ εχουμε κοσμο και ετοιμαζω

διαφορα απο το πρωι, καθαριζω και ολιγον το σπιτι!

αυταα!

α! και παρασκευη παω για καμπυλη!αντε να δουμε και εκειι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσιααααα!!!Τι κανετε? Ψοφια στην κουραση!Σε γαμους και βαφτησια ετρεχα ολο το σ/κ.Αμαν κι αυτοι βρε παιδι μου μαζεμενα τα κανουν? :lol::lol:

Μαρακι καληεπιτυχια με την καμπυλη ολα μια χαρα θα ειναι!

Μιριαμακι μου ξεκουρασου κοριτσι γιατι οι φημες λενε οταν γεννήσουμε ουτε τα βλεφαρα δεν θα προλαβαίνουμε να ανοιγοκλεινουμε!

ΜΙΚΙ τι κανεις κοριτσαρα μου?

Κισκα φιλακια!!!

Φιλια σε ολες αλλα κι εγω δεν προλλαβα να διαβασω τις προηγουμενες σελιδες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα εγκυουλίτσες!!!!

Aggt καλωσήρθες στο παρεάκι......ούτε κι εγώ δεν έχω κάνει μπάνιο στην θάλασσα (είμαι ολίγον επιρρεπής στις λοιμώξεις) αλλά δεν μου λείπει καθόλου!

Ελπιδάκι μου μην αγχώνεσαι καθόλου, όλα καλά θα πάνε.....τα παιδάκια μας να είναι καλά κι εμείς αντέχουμε!!! Όσο για το λίκνο κι εγώ δεν θα σου το συνιστούσα, είναι για πολύ λίγο καιρό και κοστίζει ακριβούτσικα. Καλύτερη η καλαθούνα που μπορείς και να την μεταφέρεις αν πας κάπου και την χρειαστείς...Βέβαια η απόφαση είναι δική σου, ότι πιστεύεις ότι θα σου είναι πιο χρήσιμο!

Κίσκα μου Goody's γιαμι, γιαμι, πωπω πόσο τα έχω πεθυμίσει!!!!! Εδώ στην Χαλκιδική δεν έχει πουθενά....μόνο στη Θεσ/νίκη αλλά είναι κρίμα να στέλνω τον άντρα μου 70 χλμ. να μου φέρει κάτι ε???? Βέβαια τώρα που το καλοσκέφτομαι καλό είναι να του κάνω κανένα χουνέρι..... :lol::lol:

Μυριάκι μου βολτίτσες ε? Τί ωραία!!!!! Μετά με τα μπεμπάκια μας δεν θα προλαβαίνουμε να κάνουμε τίποτα.......

Μίκι μου τί κάνει η κοιλίτσα??????

Βερονικάκι όλα καλά?????

Ηλιαννάκι μου που είσαι βρε κορίτσι μου???? Φιλάκια στον Χρηστάκο!!!!

Marie μου καλά να περάσετε σήμερα!!!! Καλή επιτυχία με την καμπύλη....εγώ σε τρείς εβδομάδες (μπλιάξ!!!!)

Αναστασάκι μου υποχρεώσεις ε????? Γιατί όλοι λυσσιάζουνε να παντρευτούν κατακαλόκαιρο δεν έχω καταλάβει.....δεν φτάνει το άγχος να έχεις και την βρωμοζέστη!!!!! Απαπαπα.........μαλλιά δεν στρώνουν, το μακιγιάζ λιώνει.......

Άννα Μαρία έκλεισες ραντεβού για β' επιπέδου????

Φιλάκια σε όλα τα κοριτσάκια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Αναστασία, κουράγιο με τους γάμους και τα βαφτίσια! Εδώ, ειδικά στους γάμους, καλούνε τους πάντες, μιλάμε για γάμους με 3000 άτομα, ούτε πανηγύρι να ήταν! Εγώ πηγαίνω μόνο τσους πολύ στενούς, κι αυτό όχι πάντα. Σήμερα, π.χ., είχαμε γάμο στη Λεμεσό. Ε, σιγά μην πάω μέχρι τη Λεμεσό για ένα γάμο που ούτε στο τραπέζι δε μας κάλεσαν. Έστειλα δώρο με τον αδελφό μου.

Αγγκτ, καλώς όρισες! Πες μας το ονοματάκι σου, γιατί το ψευδώνυμό σου δε βολεύει και πολύ! Από Λεμεσό ε; Εγώ από Λάρνακα!

Νάσια, έκλεισα για β' επιπέδου από τη μέρα που έκανα την αυχενική (βιάζονταν στο κέντρο υπερήχων, μήπως και πάω κάπου αλλού). 21 Ιουλίου πάω!

Βρε Μίκι, πού ήσουνα χαμένη;

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΠΑΛΙ ΕΙΧΑΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΦΙΛΟΥΣ ΜΑΣ ΚΑΝΑ ΤΡΙΜΗΝΟ ΓΙΑΤΙ ΛΥΠΑΝΕ ΕΚΤΟΣ ΕΛΛΑΔΟΣ.ΓΕΝΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΕ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ ΜΕ ΕΝΑ ΨΙΛΟ ΑΕΡΑΚΙ....ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ ΦΥΛΛΟ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΝΑ ΔΡΟΣΙΣΤΩ ΑΛΛΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ...ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΜΕΝΟΥ ΕΧΕΙ ΨΑΡΙΑ Κ ΤΗΓΑΝΙΤΕΣ ΜΕΛΙΤΖΑΝΕΣ Κ ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΙΑ ΒΡΑΣΤΕΣ ΠΑΤΑΤΕΣ Κ ΧΩΡΙΑΤΙΚΗ ΣΑΛΑΤΑ.ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ?

ΜΑΡΑΚΙ ΜΠΑΝΑΚΙ Ε?ΤΙ ΩΡΑΙΑ!!!!!!!!!Κ ΕΜΕΙΣ ΛΕΜΕ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΩ ΜΕΣΑ...

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ?Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ?

ΜΙΚΙ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!!!!!!ΦΙΛΙΑ ΣΤΙΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!!!!!!

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?ΜΠΑΝΑΚΙΑ ΜΥΡΙΖΟΜΑΙ Ε?

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ ΜΟΥ ΑΣ ΒΓΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΣΚΟΥΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.....

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φίλες μου αγαπημένες!!!

Προσπαθώ από χθες να σας γράψω αλλά κάθε φορά με το που το τελειώνω

με πετάει...Ελπίζω να τα καταφέρω αυτή τη φορά!!

Η εξετασή μου δοξα το Θεό είναι καλή, τώρα σε ένα μήνα πάλι!!

Σας ευχαριστώ πολύ όλες για το ενδιαφέρον!!

Νάσια μου θα κάνω καμπύλη την 26η εβδομάδα,την Πέμπτη 14 Ιουλίου,

εσύ πότε θα πας;

Άννα Μαρία, Αναστασάκο μην ανησυχείτε που δεν ακούτε συνέχεια τα μπεμπάκια.

Όλα είναι μια χαρά!!Και εγώ τις ίδιες ακριβώς ανησυχίες είχα, τώρα η μπέμπα

κάνει την εμφάνισή της τακτικότατα!!Σας καταλαβαίνω κορίτσια μου, αλλά λίγη

υπομονή και θ ααρχίσουν οι κλοτσίτσες!!

Άννα Μαρία μου γάμος με 3000 άτομα;Πα πα πα.......Απίστευτο μου φαίνεται!!

Aggt καλώς ήρθες στην παρέα μας!!Με το καλό να αγκαλιάσεις το μπεμπάκι σου!!

Ελπίδα μια χαρούλα θα είσαι με τα κοριτσάκια σου!!Μην αγχώνεσαι καθόλου,συμφωνώ

με τη φίλη μου τη Νάσια τα παιδάκια να είναι καλά και όλα θα πάνε μια χαρούλα!!

Μυριαμάκι γεια σου!Βολτούλα διάβασα μπράβο κοριτσάκι μου!!

Μαρία όμορφη η κοιλίτσα σου!!

Kiska μου ο Χριστοφορίνος μια γλύκα, αυτό έχω να πω!!!Τι είπε πάλι αυτό το γλύκό

στοματάκι!!!!!!!!!!!

Γλυκιά Miki τα φιλιά μου!!

Νια μου περιμένουμε νέα σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τιτινάκι με το καλό να δεις το αγοράκι σου αύριο!!!Μεγάλωσε το γλυκούλικο!!!!!!!!!!!!!!!

Σας φιλώ όλες!!!!!!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια και απο εμενα.

εγω ειμαι στην 22 εβδομαδα και περιμενω κοριτσακι.

ηθελα να ρωτησω, εσεις τα μωρακια σας ποσο συχνα τα ακουτε??

εγω σημερα τη καταλαβα μια φορα. ειναι φυσιολογικο σε αυτη την εβδομαδα???

εχω αγχωθει μηπως θα επρεπε να την ακουω πιο πολυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΦΗ ΜΟΥ ΜΙΝ ΑΝΗΣΗΧΕΙΣ Κ ΓΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΝΟΙΩΘΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ Κ ΑΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟΝ ΝΟΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΕΛΑΧΙΣΤΑ Κ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΑΝΧΟΣ ΜΟΥ......ΕΧΟΥΝ ΧΩΡΟ ΑΚΟΜΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΜΑΣ ΤΑΡΑΞΟΥΝ ΟΜΩΣ ΣΤΙΝ ΚΛΩΤΣΙΑ ΧΑΧΑ!!!!

ΤΕΝΤΥ ΜΟΥ Κ ΕΜΕΝΑ ΕΤΣΔΙ ΜΕ ΠΕΤΟΥΣΕ ΤΙΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Κ ΜΕ ΝΕΥΡΙΑΖΕ.....ΑΧ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ Η ΕΞΕΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΟΚ!!!!!!!ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΘΑ ΠΑΩ Κ ΓΩ ΓΙΑ ΚΑΜΠΥΛΗ ΣΑΚΧΑΡΟΥ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!1

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία άσε, υπάρχουν κάτι τεράστια κέντρα δεξιώσεων και το γλέντι γίνεται ως εξής: αν είναι σε κέντρο, τότε στέκονται σε μια εξέδρα το ζευγάρι, οι κουμπάροι και οι γονείς, περνάει ο κόσμος και δέχεται συγχαρητήρια, και μετά πηγαίνουν στο μπουφέ και σερβιρίζονται. Σε γάμους με όχι και τόσο πολύ κόσμο (γύρω στα 1500 άτομα, ας πούμε), αυτό το πράγμα κρατάει γύρω στο δίωρο, αν έχει πολύ κόσμο, μπορεί να κρατήσει και τρεις και περισσότερες ώρες. Μετά πηγαίνουν όλοι αυτοί που στέκονται στην εξέδρα για να φάνε. Αν γίνει σε ξενοδοχείο, τότε επαναλαμβάνεται το σκηνικό με την εξέδρα, μόνο που ο πολύς κόσμος μετά κάθεται όρθιος, με ένα ποτήρι ποτό στο χέρι και κανένα τυροπιτάκι και οι πολύ στενοί τρώνε στο τραπέζι, το οποίο ακολουθεί.

Έχει τύχει να πάω σε γάμο που περιμέναμε στην ουρά 45 λεπτά για να χαιρετήσουμε! Η ουρά έβγαινε έξω απ' το κέντρο, κι αυτή δεν είναι η μοναδική περίπτωση.

Έτσι μπορεί να παίρνει αρκετά λεφτά το ζευγάρι (γιατί ελάχιστοι παίρνουν δώρο, η συντριπτική πλειοψηφία φακελάκια με λεφτά), αλλά η όλη διαδικασία είναι πάρα πολύ κουραστική, και για τους καλεσμένους και κυρίως για το ζευγάρι. Εγώ το γάμο μου δεν τον χάρηκα καθόλου, αφού όλη μέρα στεκόμουν και δεχόμουν συγχαρητήρια από αγνώστους. Ήταν μια από τις χειρότερες μέρες της ζωής μου, γιατί δε διασκέδασα με τον άντρα μου και τους φίλους μας και λίγους συγγενείς. Κι ακόμα εμείς είχαμε λίγο κόσμο!

Βρε Μύριαμ, κολοκύθια και μελιτζάνες τηγανιτές, δεν είναι πολύ βαριά; Μόνο που τα σκέφτομαι... Εμείς αύριο μακαρονάδα που θα την κάνει ο άντρας μου!

Έφη, δεν μπορώ να σε διαφωτίσω, θα σε βοηθήσουν τα άλλα κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα πωπω..γαμο με τοσα ατομα εχω παθει πλακα και ειναι η δουλεια μου αυτη...εδω τα 200 ατομα θεωρουνται πολλα...και φυσικα δεν ειναι και ολα στο τραπεζι...απιστευτο...μπηκα πρωι σημερα γιατι χτυπησε το τηλ και ξυπνησα και ηταν και λαθος....σε λιγο θα παω για αιμα και ουρα και δεν εχω κυπελακι..και κρατιεμαι να μην κατουρησωωωω....νομιζω θα μου φυγουν....τις περισσοτερες φορες αυτο παθαινω..ξεχναω να παω να παρω κυπελακι οποτε τα κραταω να παρω και να κανω μετα...αχ...σημερα δεν ξερω τι θα φαμε αλλα αμα εχει ωραια θαλασσα θα παμε για μπανιο...εμενα η μικρη κανα 3 μερες ηταν πολυ ηρεμη και αντε κανα κλωτσιδακι μικρο εκανε..εχτες ομως την επιασε...την ματιασα..με ξερανε...ειμαι σχεδον σιγουρη οτι εχει γυρισει γιατι την αισθανομαι να με κλωτσαει κατω απο το στηθος...για να δουμε αυριο που θα παω στο γιατρο ανυπομονω...ααα σημερα νομιζω εχει η Χριστινα Ντοπλερ..αντε να δουμε νεα!!Φιλακια κοπελιες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στα κορίτσια!!

Kiska με το καλό αύριο να καμαρώσεις το κοριτσάκι σου που θα πας στο γιατρό!!

Τιτινάκι περιμένουμε τα νέα σου!!

Άννα Μαρία μένω έκπληκτη με την οργάνωση των γάμων!!Εδώ λέμε καμιά φορά

300 άτομα και μου φαίνονται πολλά!!

Τα φιλιά μου σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!!!!!!

Τί κάνουν οι κοιλίτσες??????

Εμένα η μέση μου άρχισε πλέον να διαμαρτύρεται...ειδικά τα βράδια στον ύπνο αλλάζω πλευρό κάθε 10 λεπτά γιατί πιάνομαι!!!! Τουλάχιστον κοιμόμαστε με δροσούλα.....κάτι είναι κι αυτό! Τώρα περιμένω τον άντρα μου να ξυπνήσει για να πάμε σούπερ μάρκετ για ψώνια και μετά θα κατέβουμε στην μαμά μου για να τον κουρέψει η αδερφή μου.....

Άννα Μαρία μου τί γάμοι είναι αυτοί στην Κύπρο????? Ούτε στις συναυλίες δεν μαζεύονται τόσοι!!!! Εγώ είχα στο γάμο μου 250 άτομα (που δεν ήρθαν και όλοι) και πάλι πολλά μου φάνηκαν.......Φαντάζομαι ότι το ζευγάρι θα μαζεύει πολλά χρήματα αλλά πού να τους ταϊσεις όλους αυτούς????????

Μυριάκι μου καλό κουράγιο με όλο αυτό το μαγείρεμα για σήμερα!!!!!!! Εγώ την γλιτώνω για σήμερα, θα είμαι στη μαμά μου....

Marie μου τί όμορφη κοιλίτσα!!!! Φτου φτου.....Καλή επιτυχία την Παρασκευή κορίτσι μου!

Teddy μου όλα καλά με την εξέταση λοιπόν....τζάμπα σε άγχωσαν......ήμουν σίγουρη ότι θα είναι αρνητική! Εγώ θα πάω για την καμπύλη γύρω στις 22 του μήνα, δεν έχω κλεισμένο ραντεβού, θα δώ ποιόν θα βολέψει να με πάει και αναλόγως θα το κανονίσω..... Άντε καλή μας επιτυχία και κυρίως καλό κουράγιο μ'αυτό το ΜΠΛΙΑΞΞΞΞΞΞ!!!!!!!

Τιτινάκι ντόπλερ σήμερα?????? Περιμένουμε νέα από τον παίδαρο!

Έφη έστω και μία φορά είναι αρκετή....τώρα τα μωράκια κοιμούνται την περισσότερη ώρα....δεν νομίζω ότι πρέπει να αγχώνεσαι!

Κίσκα μου όταν θα πας να πάρεις ουροσυλλέκτη, πάρε δυό τρία για καβάντζα ....κι εγώ έτσι κάνω γιατί αλλιώς κι εγώ θα το ξέχναγα! Καλή επιτυχία σήμερα στον γιατρούλη......παρεπιπτόντως μου αρέσει πολύ το όνομα που θα δώσετε στην κόρη σας!

Ηλιαννάκι, Μίκι, Βερόνικα, Λένα, καλημέραααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia m!

ontws edw stin kipro oi gamoi einai asta na pane!

gamoi me 3000 kai 3500 xiliades kosmo!

den prolava na sas diavasw oles kopeles m!

aggt kalws orises koritsi m!

edw tha vreis mia megali parea apo kopelitses etoimes na voithisoun se opoiadipote aporia!

anastasaki m ti kanei to nini?:)

teddy dion to koritsaki sou megalwnei e?

kala na ste oles koritsakia m!

O THEOS KAI H PANAGIA MAZI MAS!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε φιλεναδες??????/πως ειστε????οι κοιλιτσες πως ειναι?????????

εμεις καλα ειμαστε μια χαρα!!!!!το σ/κ δεν προλαβα να μπω γιατι μια κ δεν δουλευε ο αντρας μου ειπα να κανω καμια δουλεια κ να κρατησει αυτος τα παιδια!!!!επειτα κανουμε κ κατι δουλειες εδω στο σπιτι.βαζουμε κατι πλακακια εξω, (ευτυχως που ειναι εξω), που δεν τα ειχαμε βαλει στην αρχη κ τωρα βρηκαμε την ευκαιρια.θελω να το βαψουμε κιολας κ σημερα θα παμε να παρουμε χρωματα!!!!!!!!!

ευτυχως δεν κανω τιποτα,τα εχει αναλαβει ολα ο αντρας μου ε κ ο πατερας μου!!!!!!!!!!

το σαββατο αφησα τα παιδια διανυκτερευση κατω στη μαμα μου κ πηγαμε βολτιτσα με τον αντρα μου!!!!!περασαμε τελεια φαγαμε κιολας του σκασμου!!!!!!!!μετα ηθελε να παμε κ σε μπαρακι να τα τσουξουμε!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: πηγαμε μεχρι εξω απ'την πορτα κ μετα αφου δεν μπορουσα να παρω τα ποδια μου πηγαινα κ δεν πηγαινα φυγαμε 2 η ωρα κ την επεσα στο ωραιοτατο κρεβατακι μου....!!!!!!!

σε λιγο θα παμε για κατι δουλειες στα μαγαζια απο'δω κ απο ' κει κ οσο σκεφτομαι τη ζεστηηηηηη......!!!! ααααααααααα θα παω να κοιταξω κ για καλαθουνα για τον μπεμπακο μου!!!!!!!κ μαλλον θα του παρουμε!!!!!!!!

νιακι μου πως εισαι κοριτσακι μου?????ευχομαι να πηγαν ολα τελεια!!!!!!!!!!περιμενουμε να μας πεις τα νεα σου γλυκια μου!!!!!!!!φιλακια στα μωρακια σου!!!!!!!!!!

τιτινακι μου καλη επιτυχια σημερα με το ντοπλερ!!!!!!!!

τεντυ μου πως εισαι κοριτσακι μου?????η κοιλιτσα με την κορουλα σου??????????

ευη μου πω πω κρατιεσαι κρατιεσαι στο τελος αυτο το αχχχχχχχχχχχχχχχχχχ!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

καλα αποτελεσματα στις εξετασεις!!!!!

αννα μαρια μου :shock::shock::shock: γαμος με τοσα ατομα???????πω πω φανταζομαι πως θα ειναι σκετη τρελα!!!!!!!!!!

νασιουλα μου πως εισαι κοριτσακι μου???????η κορουλες σου??????η μεσα κ η εξω???????

μυριαμακι μου τι κανεις καλη μου?????ο μπεμπακος σου?????

μαρακι μουπου ησουν εξαφανισμενη κοπελα μου?????χαιρομαι που εισαι καλα!!!!!!!!!

ααααα να καλωσορισω κ τα καινουρια μας κοριτσακια!!!!!!!καλωςηρθατε κοριτσια κ με το καλο να εχετε τα μωρακια σας στην αγκαλιτσα σας!!!!!!!!!!

καποιο κοριτσακι ρωτησε πως ειναι με δυο η με τρια παιδια!!!!!!!

κοιταχτε η αληθεια ειναι πως στην αρχη ειναι λιγο δυσκολα μεχρι να προσαρμοστεις. να προσαρμοστουμε ολοι δηλαδη.μετα ομως συνηθιζεις , οπως κ σε ολα αλλωστε!!!!!εγω για παραδειγμα στην αρχη φοβομουν να μεινω μονη μου κ με τα δυο παιδια ηθελα παντα καποιον κοντα μου.αυτο για κανα δυο τρεις βδομαδες.μετα αφου βρηκα το προγραμμα κ τον ρυθμο δεν με ενοιαζε!!!!!!!!

τωρα κ με το τριτο δεν το σκεφτομαι καθολου γιατι πλεον ξερω τι πρεπει να κανω!!!!!!!!!!!!!!

τοσες κ τοσες τα εχουν καταφερει θα κολλησουμε εμεις???????

κοριτσια δεν μασαμε!!!!!!ολα θα πανε τελεια!!!!!!!!!!!

αααα κοριτσακια μου ο μπεμπης μου δεν σταματαει να με κλωτσαει!!!!!!!κλωτσαει συνεχεια κ τον πιανει `συνεχεια λοξυγγας!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

φιλακια πολλα κουκλιτσες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια κοριτσια!Δεν εχω πολυ που ξυπνησα, ειμαι σαν κοτοπουλο παρολο τον υπνο, δεν μπορω να ξεκουραστω!!Μολις ειπια και γαλατακι και καθομαι να μην μου ερθει καμια ανακατωσουρα μεχρι να κατεβει κατω.

Βρε κοριτσια εχω 2 θεματακια.Το ενα ειναι οτι μουδιαζουν τα δαχτυλα των χεριων μου και το αλλο ειναι οτι βλεπω συνεχεια ονειρα σιριαλ!Εσεις το παθαινετε?

titnaki καλη επιτυχια με το ντοπλερ!

Καλως τις νεες μελλοντικες μανουλες στην παρεα μας!Με το καλο τα μωρακια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα!! Δεν προλαβαινω να σας διαβασω τωρα,παμε για δουλιτσες εξω! Καλα να περασετε οτι κι αν κανετε,τα λεμε το απογευμα! Φιλιαα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι!!

Αναστασάκο είναι φυσιολογικές οι κράμπες, έχω και εγώ στα δακτυλάκια των ποδιών!

Μου είπε ο γυναικολόγος να πάρω μαγνήσιο αλλά προς το παρόν το παλεύω...

Όσο για τα όνειρα διάβασα σε ένα βιβλίο ότι είναι φυσιολογικό να βλέπουμε σεναριάκια!

Ηλιαννάκι μου είμαστε καλά και εγώ και η μπομπού, φιλιά σε όλα τα παιδάκια σου!!!

Girl μου πως είσαι;Αλήθεια μάθατε το φύλο του μωρού σας;Εμείς δόξα το Θεό

προχωράμε καλά!

Νασιούλα ναι όλα καλά τελικά, αλλά μου βγήκε η ψυχή!Άντε τώρα με το καλό να πάμε

και στα επόμενα!!!Σήμερα πας στη μανούλα;Μια χαρά σε βρίσκω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΣΚ!!!!!!!!

ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ!!!!!!

ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΚΑΨΑ ΤΑ ΜΠΟΥΤΙΑ ΜΟΘ ΓΑΜΩΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΒΡΩ ΤΗΝ ΠΑΛΙΟΠΑΡΕΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΦΟΡΟΥΣΑ ΡΟΥΧΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΜΑΓΙΟ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΤΗΛΙΑΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΡΠΑΨΑΝ ΤΑ ΜΠΟΥΤΙΑ ΜΟΥ....ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΙΤΕ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΠΡΕΛΛΑ!!!!!!!

ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΜΑΓΙΟΥΔΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ...ΑΧ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΠΑΙΝΟΒΓΑΙΝΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΤΣΑΜΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΣ ΜΑΣ ΓΕΛΑΣΑΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΨΑΡΑΚΙ....ΓΙΑΜ ΓΙΑΜ....

ΣΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΠΟΣΟ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΗΜΟΥΝΑ....ΠΩΠΩ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΗ!!!!!!!!!!! :?:?:?:?:?

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΝΤΟΠΛΕΡ!!!!!!!

ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΟΥΛΑ....ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΩΠΟ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ.. :shock::shock::shock: ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΥΡΙΣΕΙ????

ΕΙΜΑΣΤΕ 1673 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑΚΙΑ ΤΡΑΒΗΞΑΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΒΙΝΤΕΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΙΣΔΙΑΣΤΑΤΟ ΥΠΕΡΗΧΟ....ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΕΝΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΤΟΝ ΛΟΡΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ!!!!!

ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΟΤΑΝ ΛΕΕΙ ΕΚΚΑΤΟΣΤΙΑΙΑ ΘΕΣΗ ΕΜΒΡΙΟΥ 8 ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ????

ΟΡΙΣΤΕ ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΜΑΣ.....ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕ ΔΕΝ ΦΕΝΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ... :P:P:P:P

post-11182-13873937350322_thumb.jpg

post-11182-13873937351068_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Τιτινάκι μου!!!

Τι καλός ο παίδαρος, μια γλύκα!!!

Δεν μπορώ να σε βοηθήσω με τη θέση του εμβρύου, δεν ξέρω καθόλου.

Θα βοηθήσει καμιά άλλη φίλη μας που έχει ξαναγίνει μανούλα!!

Έκανες και το μπανάκι οσυ, μια χαρούλα σε βρίσκω!!!

σε φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NAI NAI TO MPANAKI HTAN TELEIOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!EMPENA SYNEXEIA STHN THALASSA HTAN TOSO WRAIA AISTHISH :)))))))))ENTOMETAXY EXW PAREI ANTHLIAKO ME DHKTH 50 :shock::shock: OUTE MWRO DEN EVAZA TOSO...XIXIXIXIIXIXIXI ALLA MIA XAROULA EINAI!!!!!!!

AYRIO KSEKINAW KAI MATHIMATA ANODINOU TOKETOU!!!!!!!!! :D:D:D PWPW EXOUME MPEI STHN TELIKH EYTHEIA DEN MPORW NA TO PISTEPSW PWS PERASE O KAIROS!!!! :shock::shock:

MPHKAME STON 8o MHNA KALEEEEEEEEEEEE :P:P:P:P AX ANTE NA PERASEI NA TELEIWNOUME......AN KAI OSO PLHSIAZEI ANXONOMAI LIGOULAKI............

OSISTE KAI FWTO STHN PARALIA :D:D:D

post-11182-13873937356435_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ!!!τι καλη που εισαιιιιιιιιιιι!!!!φτου φτουυυυυυυυυυ!!!!ολα με το καλο θα γινουν τιτινακι μην στεναχωριεσαι!!

TEDDY αν κατσω και σας γραψω τι ονειρα βλεπω θα παθαίνατε πλακα.Χθες ειδα πως θηλαζα το νινι μας και εβγαζα με μηχανημα το γαλα!! :shock:

Παω να φαω τα μακαρονακια μου με σαλτσουλα και θα τα πουμε παλι!Φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...