Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν4


Recommended Posts

μυριαμ μου εδω ειναι το βιντεο http://www.asxetos.gr/Default.aspx?tabI ... z1OoqdxndY

τερμα κατω στη σελιδα!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΛΙΚΗ,ΟΜΩς ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ.......!!!!!!

καλο βραδυ γλυκουλες μου!!!!!!!

τα λεμε αυριο!!!!!!!!!!!

φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΗΛΙΑΝΑ ΜΟΥ ΦΟΒΕΡΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ....ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΕΣ ΝΑ ΤΟ ΔΩ......ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΙΝ ΠΑΛΕΨΩ ΜΕ ΤΙΝ ΕΠΙΣΚΛΙΡΙΔΙΟ.ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΛΙΚΗ ΜΙΝ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΣΤΙΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ Κ ΗΤΑΝ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΧΑΛΙΑ ΣΑΝ ΦΥΤΟ ΑΠΟ ΤΙΝ ΝΑΡΚΩΣΗ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΝΥΣΤΑΞΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑΝΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου!!

αννα μαρια μη βαριεσαι καθολου την ερευνα για τα μωρουδιακα!! οπως λεει κ η νασια μας πιανου κοτσο σε πολλα!

ουτε εγω πηρα αλλαξιερα, το θεωρουσα κ θεωρω πεταμενα λεφτα.αν ειναι να παρεις κατι τετοιο, παρε μια απλη συρταριερα κ βαλε πανω ενα στρωματακι. αφου εχετε κουνια τελεια! ενα καινουριο στρωμα θα παρεις κ ειναι τζετ!

επισης το πρτο μπεμπε το θεωρω παντελως αχρηστο.. καλυτερα να παρεις μια καλαθουνα, ειναι πολυ πιο φθηνη!

ηλιαννα ολικη κανουν μονο σε επειγουσες καταστασεις αποσο ξερω τουλαχιστον. η ολικη ειναι επικινδυνη για το μωρο, αφου σταματαει να αιματωνεται κ γινεταιτο κανουν σε καταστασεις ζωης η θανατου, αποσο ξερω σου ξαναλεω!

επισης γιατι δεν κανει α κοιμαται στην κουνια του? ισα ισα που το στρωμα της κουνιας ειναι εντελως ισιο κ οτι πρεπει για την πλατουλα του που πρεπει να ειναι ευθεια! ενω το στρωματακι της καλαθουνας ειναι πολυ μαλακο κ οχι εντελως ισιο. η καλαθουνα ειαι για λογους ευκολιας, οχι επειδη "δεν κανει"

νια μου τεντυ νασια μιριαμ (ξεκουρασου καλε) κ ολα τα υπολοιπα κοριτσακια καλο βραδυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στα κορίτσια!

Aylin καλως ήρθες στο παρεάκι μας!με το καλό να γίνεις μανούλα!!!

Kiska έχεις γιατρό σήμερα;Με το καλό κοριτσάκι μου, να μπεις να μας

πεις τα νέα σου!

Muriamaki τι δουλειές έκανες παιδί μου πάλι;Άξια άξια!

Έχω και εγώ κράμπες, μου είχε πει παλιά ο γιατρός να πάρω μαγνήσιο

για τις κράμπες αλλά λέω όσο το αντέχω να μην πάρω κάτι!

Νάσια μου διάβασα είχαμε ευχάριστα!Μπράβο κοριτσάκι μου!!

Παιδιά μου τι διάβασα για προίκα μωρού;;;Χρεάζεται οργάνωση το θέμα.....

Σας φιλώ όλες όλες όλες!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsoydia moy......ax exei ginei martyrio o ypnos pia kai ponoi sthn plath kai h zesth kai h koilia apapapapa....kai poy eimaste akoma xaxaxaxaxa.........kala molis phga gia ypno mphkate oles ante pia .......xaxaxaxxa....eftiaksa portokaladitsa kai tostaki kai twra lew na kanw enan kafe kai na arxisw to mazema siga siga...........ksypnhsteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα εγκυουλίτσες!!!!!!!!!

δεν θα το πιστέψετε.......δεν μου έφταναν όλα τα άλλα έπαθα και ψύξη, πιάστηκε ένα νεύρο πίσω στον σβέρκο μου και δεν μπορώ να κουνηθώ....πονάει όλη η σπονδυλική μου στήλη και μου φέρνει και ζαλάδα!!!!!!! Ο ύπνος εχθές το βράδυ ήταν σκέτο μαρτύριο γιατί δεν μπορούσα να αλλάξω ούτε πλευρό.....ο άντρας μου είναι πρωϊνός σήμερα και ευτυχώς η πεθερά πήρε για λίγες ώρες την Μαρία...δουλειές δεν μπορώ να κάνω αλλά θα ξεκουραστώ λίγο, θα κάνω κι ένα μπανάκι....

Βερονικάκι μου είπαμε με προσοχή οι δουλειές και όσες μπορείς να τις αποφύγεις να το κάνεις....δεν κάνει να κουράζεσαι, άσε που και να θές δεν νομίζω ότι το σώμα σου θα σ'ακολουθήσει :lol: πάρτο χαλλλλλλαρά........(που λέμε κι εμείς οι Βορειοελλαδίτες ;) )

Teddy μου καλημέρα κοριτσάκι μου!!!! Υποθέτω ότι είσαι στην δουλειά???? Καλό κουράγιο!!!!

Ηλιαννάκι μου κι εγώ απ'όσο ξέρω ολική νάρκωση γίνεται μόνο σε επείγουσες περιπτώσεις.......άλλωστε γιατί να χάσεις την όλη διαδικασία? Αφού και με την επισκληρίδιο δεν θα πονάς....

Μαϊμουδάκι μου τί κάνει ο μικρός?

Κορίτσια που είναι το Τιτινάκι?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsoydia moy......ax exei ginei martyrio o ypnos pia kai ponoi sthn plath kai h zesth kai h koilia apapapapa....kai poy eimaste akoma xaxaxaxaxa.........kala molis phga gia ypno mphkate oles ante pia .......xaxaxaxxa....eftiaksa portokaladitsa kai tostaki kai twra lew na kanw enan kafe kai na arxisw to mazema siga siga...........ksypnhsteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.............

Καλημέρα Νια μου,

δεν βολεύεσαι στον ύπνο καλό μου;Σε καταλαβαίνω,είναι δύο τα ζουζουνάκια!!

πως πάει η μετακόμιση;

προσπάθησε να μην πολυ κουράζεσαι κοριτσάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα εγκυουλίτσες!!!!!!!!!

δεν θα το πιστέψετε.......δεν μου έφταναν όλα τα άλλα έπαθα και ψύξη, πιάστηκε ένα νεύρο πίσω στον σβέρκο μου και δεν μπορώ να κουνηθώ....πονάει όλη η σπονδυλική μου στήλη και μου φέρνει και ζαλάδα!!!!!!! Ο ύπνος εχθές το βράδυ ήταν σκέτο μαρτύριο γιατί δεν μπορούσα να αλλάξω ούτε πλευρό.....ο άντρας μου είναι πρωϊνός σήμερα και ευτυχώς η πεθερά πήρε για λίγες ώρες την Μαρία...δουλειές δεν μπορώ να κάνω αλλά θα ξεκουραστώ λίγο, θα κάνω κι ένα μπανάκι....

Βερονικάκι μου είπαμε με προσοχή οι δουλειές και όσες μπορείς να τις αποφύγεις να το κάνεις....δεν κάνει να κουράζεσαι, άσε που και να θές δεν νομίζω ότι το σώμα σου θα σ'ακολουθήσει :lol: πάρτο χαλλλλλλαρά........(που λέμε κι εμείς οι Βορειοελλαδίτες ;) )

Teddy μου καλημέρα κοριτσάκι μου!!!! Υποθέτω ότι είσαι στην δουλειά???? Καλό κουράγιο!!!!

Ηλιαννάκι μου κι εγώ απ'όσο ξέρω ολική νάρκωση γίνεται μόνο σε επείγουσες περιπτώσεις.......άλλωστε γιατί να χάσεις την όλη διαδικασία? Αφού και με την επισκληρίδιο δεν θα πονάς....

Μαϊμουδάκι μου τί κάνει ο μικρός?

Κορίτσια που είναι το Τιτινάκι?????

Νάσια καλημέρα κοριτσάκι μου!

τι σε βρήκε παιδί μου πάλι;

δεν μπορώ να το πιστέψω....

Περαστικά και να ξεκουραστείς καλή μου!

Εγώ είμαι στο γραφείο και καταλαβαίνεις....

Σε φιλώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera nasiaki nai ontos to swma den akoloythei kai poly xaxaxaxa olo na kathomai thelw .den kanw varies doyleies mazeyw ta piatika vasika alla ayta einai poly doyleia ena ena mesa se xarti kai meta koyta gia na mhn spasoyn kai ola xaxaxxa giati tha apasoyn kapoia ayto einai sigoyro .....

piastikes e??? pwpw einai tromero na pianete o laimos den mporeis na koynitheis.........kskoyrasoy ligo kai nai kane kai ena mpanaki me ligo zesto neraki ......

onton to xristinaki poy einai????????? den mphke katholoy..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Teddy μου κάποιος με έχει μουτζώσει και με τα δύο χέρια, μη σου πώ και με τα πόδια......δεν μπορώ να το εξηγήσω αλλιώς!!!!!!! Τώρα που έχω ανάγκη από ξεκούραση, ηρεμία και βοήθεια, με έχουν αφήσει όλοι μόνη μου και μου συμβαίνουν και διάφορα ανάποδα!!!! Σήμερα το πρωί πλάνταξα στο κλάμα από τα νεύρα μου......θα το τρελάνω και το φυστικάκι μου, μία ήρεμη μέρα δεν έχει μέσα στην κοιλιά μου το καημενάκι!!!!!

Βερονικάκι μου είδες? Όσο βαραίνουμε τόσο δυσκίνητες θα γινόμαστε....εσύ που έχεις και δύο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσια φόρα κανένα ματάκι παιδί μου!!!

Ελπίζω η ψύξη να είναι το τελευταίο κουφό και από δω και πέρα

να ΧΑΛΑΡΩΣΕΤΕ λίγο και εσύ και το μπεμπάκι σου!

Πάντως έτσι το παθάινω και εγώ αν είναι να κάτσουν στραβά

κάθονται όλα μαζί!

Πραγματικά που είναι το Τιτινάκι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Teddy μου φοράω δύο ματάκια...ένα στο χέρι κι ένα στον λαιμό αλλά φαίνεται δεν κάνουν δουλειά!!!!

Πάω να κάνω ένα μπανάκι μπας και χαλαρώσω λίγο πριν έρθει η ζουζούνα πίσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααααααα φουσκοκοιλιτσες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε??????οι κοιλιτσες πως ειναι??????

εγω πριν λιγο ξυπνησα κ ειπα πρωτα να μπω να σας καλημερησω κ μετα να ετοιμασω να φαω κατι γιατι ξυπνησα με πολλη πεινα!!!!!!!!!!!αχ σημερα ο αγγελος ξυπνησε απο τις 7 παρα, ευτυχως σηκωθηκε ο αντρας μου κ κοιμηθηκα!!!!!!!σημερα δεν εχω κ μαγειρεμα, οποτε μια χαρα ξεκουραση θα εχω!!!!!!!!!!

μυριαμακι μου τιποτα καλη μου!!!!!

μαιμουδακι εμενα ετσι μου ειχαν πει κ ετσι με ειχε βολεψει με τα παιδια μου!!!!!!!αρχικα στην κουνια χανεται το μωρακι!!!!ενω στο καλαθακι ειναι αλλιως!!!(αποψη μου κ εμπειρια μου)!!!επειτα εγω δεν τα αφηνα με το στρωμα που ειχε η καλαθουνα,ειχα παρει αλλο καλο!!!!!!!

νασιουλα μου πω πω εχεις τωρα κ την ψυξη κοιρτσακι μου!!!!!!!!αχ περαστικα γρηγορα!!!!!!κατσε κ ξεκουρασου καλη μου!!!!προσπαθησε να ηρεμησεις λιγο!!!!!!

οσο για την ολικη το λεω επειδη την δευτερη φορα στην επισκληριδιο ειχα πονεσει πολυ,μαλλον ηταν μ@λ@κ@ς ο ανισθυησιολογος αυτος.ενω στην πρωτη δεν ειχα καταλαβει τιποτα!!!!!!!

στον γιατρο μου δεν το εχω αναφερει ,κ δεν νομιζω γιατι ειμαι σιγουρη πως θα μου πει οχι στην ολικη!!!!!

παντως ολικη μπορεις να κανεις κ αμα το θες, οχι μονο σε επειγουσες περιπτωσεις!!!!!!!ειναι θεμα γιατρου!!!!!!!φιλες μου παντως εχουν κανει ολικη χωρις να υπηρχε κανενα προβλημα!!!!!!

η αληθεια ειναι πως δεν θελω να χασω τις πρωτες στιγμες απο το μωρακι μου, το πρωτο του κλαμα.....

αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τεντυ μου πως εισαι σημερα????????νυσταζεις??????

νιακι μου ετσι κοριτσακι μου σιγα σιγα ε τις δουλιτσες!!!!εχουμε κ τα μικρουλια , ε??????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Teddy μου κάποιος με έχει μουτζώσει και με τα δύο χέρια, μη σου πώ και με τα πόδια......δεν μπορώ να το εξηγήσω αλλιώς!!!!!!! Τώρα που έχω ανάγκη από ξεκούραση, ηρεμία και βοήθεια, με έχουν αφήσει όλοι μόνη μου και μου συμβαίνουν και διάφορα ανάποδα!!!! Σήμερα το πρωί πλάνταξα στο κλάμα από τα νεύρα μου......θα το τρελάνω και το φυστικάκι μου, μία ήρεμη μέρα δεν έχει μέσα στην κοιλιά μου το καημενάκι!!!!!

Βερονικάκι μου είδες? Όσο βαραίνουμε τόσο δυσκίνητες θα γινόμαστε....εσύ που έχεις και δύο.....

pantos mallon einai kai h zesth nasia moy giati perisi poy eimoyn xeimwna egkyos den eixa to paramikro thema mexri poy evafa to spiti monhhhhhhhhhhh kai to kathariza alla otan leme monh....... monh. erxotan o kwstas kai pathene plaka kai twra den mporw na kanw tipota........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααχχχχχχχχχχχχ κοριτσια αν ειναι το ματι η η κακια..........οτι κ να φοραμε..... δεν κανει τιποτα!!!!!!!

κανε κανα ευχελαιο βρε νασιουλα μου!!!!!!!!!!γιατι σα πολλα δεν σου εχουν πεσει?????....??

βερονικακι μου ναι η ζεστη σε κοβει εντελως,δεν μπορεις να κανεις τιποτα!!!!!!!!

κ εγω πρωτη φορα ''τρωω'' ολο το καλοκαιρι στην εγκυμοσυνη!!!!!τις αλλες δυο που ειχα γεννησει απριλιο καμια σχεση,αυτο το πραγμα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααχχχχχχχχχχχχ κοριτσια αν ειναι το ματι η η κακια..........οτι κ να φοραμε..... δεν κανει τιποτα!!!!!!!

κανε κανα ευχελαιο βρε νασιουλα μου!!!!!!!!!!γιατι σα πολλα δεν σου εχουν πεσει?????....??

βερονικακι μου ναι η ζεστη σε κοβει εντελως,δεν μπορεις να κανεις τιποτα!!!!!!!!

κ εγω πρωτη φορα ''τρωω'' ολο το καλοκαιρι στην εγκυμοσυνη!!!!!τις αλλες δυο

που ειχα γεννησει απριλιο καμια σχεση,αυτο το πραγμα!!!!!

nai nai etsi kai egw ayto lew ax ti exoyme na perasoyme akoma xaxaxaxxaa den peirazei na einai kala kai ola tha ta ksexasoyme ........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βερονικακι μου ναι να'ναι καλα τα μωρακια μας κ εμεις θα την παλεψουμε!!!!!!

*ουουουουουαααααααααααααααααουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ψωμοτυρι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:;);););):D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι!!!

Βερόνικα και εγώ σκεφτόμουν ότι έκανες κέικ φράουλα που

μας είπε μια μέρα η Άννα Μαρία.Είδατε ο πεινασμένος τι ονειρεύεται...

Ηλιαννάκι τι κάνεις;Διάβασα θα ξεκουραστείς σήμερα!Μπράβο μπράβο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!

ηλιαννα δεν ξερω αν ειναι θεμα γιατρου, δεν εχω ασχοληθει καθολου με το θεμα της καισαρικης! σου ειπα οτ ιεχω ακουσει... οσο για την κουνια, αλλο το "δεν κανει" κ αλλο το "χανεται" το μωρο στην κουνια επειδη ειναι μικρο. κ εγω στην καλαθουνα τον ειχα γιατι βολευομουν να τον μετακινω απο δωαμτιο σε σωματιο, οχι ομως επειδη ετσι "επρεπε"!

ρεσυ νασια αμαν κοριτσι μου!!!!!! καντε κανενα ευχελαιο!!

αχ ουτε εγω μπορω τη ζεστη κ αναρωτιεμαι πως θα την παλεψουμε ολο το καλοκαιρι... θα δουμε..

να ρωτησω κατι: εγω τωρα εκλεισα την 13η εβδ, δηλαδη τον τριτο μηνα

αλλα συμφωνα με την πητ (16-12) θα τον κλεισω τις 16 του μηνα :?:?:?

εσεις τι μετρηση ακολουθειτε, συμφωνα με τομ ηνα η με τις εβδ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maimoudaki καλημέρα,

εγώ αδιαθέτησα τελευταία φορά 13/1 και μου είπε ο γυναικολόγος

κάθε 20 του μηνός αλλάζω μήνα και από 20/1 ξεκίνησα το μέτρημα

με τις εβδομάδες.

Να σου πω την αλήθεια εγώ κρατάω το μέτρημα με τις εβδομάδες

γιατί και όλους τους υπέρηχους μου λέει πότε να τους κάνω με

βάση την εβδομάδα.

σε φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχχχ έκανα το μπανάκι μου κι επανήλθα.....για λίγο όμως γιατί όπου να 'ναι θα επιστρέψει η ταλιμπανίτσα μου και δεν θα προλαβαίνω ούτε να φτύσω!!!!

Μαϊμουδάκι μου κι εγώ το σκέφτομαι για ευχέλαιο γιατί σαν πολλά κρούσματα μαζεύτηκαν κι έχω αρχίσει να φοβάμαι μην χειροτερέψει το κακό.....μια φίλη μου προχθές μου έλεγε να λιβανίζω κάθε βράδυ, ποτέ δεν ξέρεις, λέω να το δοκιμάσω κι αυτό μπας και ξορκίσω κανένα κακό! Εγώ δεν το μετράω σύμφωνα με τις εβδομάδες γιατί μπερδεύομαι....το πάω σύμφωνα με την αλλαγή μήνα, π.χ η σύλληψη έγινε περίπου γύρω στις 2-3 Φεβρουαρίου οπότε θεωρώ ότι αλλάζω μήνα κάθε 2-3! Σύμφωνα με την ΠΗΤ αλλάζω μήνα νωρίτερα δηλαδή κάθε 28......μπέρδεμα έτσι κι αλλιώς!

Βερονικάκι κι εμένα το μυαλό μου στο ψωμοτύρι πήγε...ασφαλής επιλογή ε???? Κάτι ξέρει η φίλη μας η Άννα Μαρία!!!!!!!!

Ηλιαννάκι μου εγώ και τις δύο προηγούμενες εγκυμοσύνες μέσα στο κατακαλόκαιρο της είχα οπότε είμαι συνηθισμένη...αν και στην κόρη μου γενικά δεν είχε πολύ ζεστό καλοκαίρι και την πέρασα κοτσάνι!!!!!!!

Teddy μου τί δουλειά κάνεις, αν επιτρέπεται????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσια μου και ευχέλαιο να κάνεις και να λιβανίσεις!

Δοκιμάσέ τα όλα!!!

Δουλέυω στο Δήμο της Κηφισιάς, όλα ήταν μια χαρά μέχρι που έγινε ο

καλλικράτης και έφερε τρελό μπέρδεμα!Άσε που όλοι οι συνάδελφοί μου

αναρωτιούνται δυνατά ποιος γκαντέμης ήρθε και ήρθανε τα πάνω κάτω....

Σε γενικές γραμμές όμως μια χαρά,νωρίς φεύγω, άδεια εγκυμοσύνης θα πάρω

αρκετούς μήνες.Δόξα το Θεό να λέμε!

Φιλιάααααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Το ίδιο με πριν προς το παρόν καθε 3-4 βδομάδες παμε... Εγώ έχω πάρει και από τα δύο. Newborn και 1-3. Σε περίπτωση π βγει ψηλός 🤣 να είμαι προετοιμασμένη 
    • Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ πραγματικά. Καλή ανάρρωση και σωματική και ψυχική και όλα θα πάρουν το δρόμο τους προς το καλύτερο να είσαι σίγουρη. Στην τελευταία μου αποβολή η γιατρός με έστειλε να κάνω εξετάσεις για θρομβοφιλία. Έχεις κάνει αντίστοιχες εξετάσεις; 
    • Καλησπέρα κι από μένα κορίτσια μου! Δε γράφω τακτικά αυτές τις μέρες γιατί βρισκόμαστε στον πυρετό των προετοιμασιών για τη βάπτιση όπου γίνομαι νονά ❤️ διαβάζοντας όμως τα μνμτα θέλω κι εγώ να στείλω ένα μήνυμα συμπαράστασης στα κορίτσια μου που έχουν πέσει: @anna30 πέρυσι ακριβώς 2 μήνες αφότου είχα αποβάλλει το 11εβ μωράκι μας, πήγα στη βάπτιση της κόρης μιας ξαδέρφης μου. Μια γειτόνισσα της που με ήξερε φατσικα μόνο, είχε το θάρρος τότε να μου πει "εσύ δε ζηλεύεις τώρα την ξαδέρφη σου που έχει δύο κορίτσακια; Δε θα θέλες ένα κι εσύ;". Νομίζω ήταν απ' τις χειρότερες ατάκες που είπε κανείς εκείνη την περίοδο του πένθους για μένα και το σύντροφό μου. Προφανώς αυτή η κυρία δε γνωρίζε τι μου συνέβαινε, αλλά αυτό δε δικαιολογεί το τι σκέφτηκε να μου πει. Όπως σου είπε η @Diwni εγώ εκείνη τη στιγμή αυτόματα βουρκωσα ενώ την κοίταζα στα μάτια. Κι απλά απομακρύνθηκα. Ίσως καταλάβε κι ένιωσε ασχημα, ίσως και θεώρησε ότι ήμουν απλώς αγενής. Δε με ενδιαφέρει καθόλου. Τι θέλω να σου πω Μ αυτό; Ο κόσμος θα λέει ο,τι βλακεία του κατέβει γιατί δε σκέφτεται πριν μιλήσει. Εσύ δε χρειάζεται ούτε να τους δικαιολογήσεις αλλά ούτε και να είσαι κάπως απέναντι τους. Ο,τι σου βγει. Αν έχεις το σθένος να τους βάλεις στη θέση τους, κάντο. Αν πάλι θέλεις να τους αγνοήσεις, κάντο. Να κάνεις ο,τι περνάει απ' το χέρι σου να ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ. Οποιαδήποτε απώλεια είναι απώλεια και ο θρήνος είναι απόλυτα σεβαστός.  Σου κάνω μια τεράστια αγκαλιά ❤️❤️❤️ @Mpourmpoulo μου γλυκό, έχεις περάσει πολύ δύσκολες εβδομάδες και οι πληγές της απώλειας είναι νωπές. Το κοριτσάκι σας θα σας βλέπει από ψηλά και είμαι σίγουρη πως είναι πολύ περιφανή που είστε οι γονείς της - οι πιο δυνατοι, επίμονοι, με πάρα πολλή αγάπη. Θα σας στείλει το ουράνιο τόξο σας και θα είναι ακόμα καλύτερα απ' ότι είχατε ονειρευτεί 🌈❤️ απ' την άλλη, λυτρωτικά τα αποτελέσματα μιας και ήταν όντως τυχαίο γεγονός - εμας δε μας άφησαν να κάνουμε καρυότυπο πέρυσι μιας και ήταν η "πρώτη" φορά, κάτι που δε το καταλάβα ποτέ, λες κι αυτή η ψυχούλα δε μετρούσε γι αυτούς. Τέλος πάντων, κρατά τα θετικά, σφιξε τα δόντια και τα καλύτερα έρχονται! Έχεις παααααρα πολύ δύναμη μέσα σου αγάπη κι η ζωή σίγουρα θα σ ανταμείψει ❤️❤️
    • Καλησπέρα κορίτσι μου εγω δεν γνωρίζω καθόλου να σου πω την αλήθεια οι γιατροι τι σου είπαν ;
    • Έχεις απόλυτο δίκιο, δεν είσαι μόνη σου όμως! Όλες ε΄δω είμαστε με τα ίδια όνειρα, τις ίδιες αγωνίες και τους ίδιους φόβους. Θα το δεις στο τέλος όλα θα είναι μια κακή ανάμνηση. 🌈 Όχι δεν στενεύουν τα περιθώρια. Είσαι ακόμα 38! Το ποτήρι είναι μισογεμάτο❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...