Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΣΕ :D ΜΩΡΑΚΙΑ 3 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ... ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ!!!


Recommended Posts

γεια σας κοριτσια τι μου κανετε?εγω εχω ξεπατωθει στης δουλειες και τα σιδερα βρηκα ευκαιρια μιας και πατερας και γιος πηγαν βολτουλα στην πεθερα και ετσι στρωθηκα στης δουλειες σχεδον τελειωσα και ετσι μπηκα να δω νεακια και να πω την καλησπερα μου..........φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 729
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλε σημερα το κοριτσι μου εκλεισε τον τεταρτο μηνα ......πως περναει ο καιρος......................γυρω στης 15 του αλλου μηνα ξεκιναμε και κρεμουλες...... :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποσο καιρο εχω να μπωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :ymblushing::ymblushing::ymblushing::ymblushing:

Εχω χασει τοσα πολλα :(:(:(:(

Για να μην τα πολυλογω ειμαστε καλα.

Παω να σας διαβασω...αντε να δουμε αν θα βρω την ακρη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε λολλι!που εισαι καλεεεεεεε?????

εγω σημερα λιωωωμα.με ξυπνησε ο μπεμπεκος 6:30 το πρω,μεχρι να βγαλω γαλα κ τα σχετικα,βγηκα εξω για δουλειες,γυρισα αρον αρον κ μετα δουλεια μεχρι τις 21:30.με το που εφτασα σπιτι ηρθε κ μια φιλη που ειχαμε ραντεβου αυριο μανικιουρ-πεντικιουρ κ επειδη θα γινετα παλι της ποπης στο μαγαζι,τα καναμε εδω.τωρα τελειωσα κ βγαζω γαλα...το μπεμπη μου τον εφερε η μανα μου κ τον εβαλα κατευθειαν για νανι.με λιγα λογιαεχω να τον δω απτις 6:30 :((:(( κ το χειροτερο..σημερα θα κοιμηθω μονη μου,αφου ο αντρας μου ειναι αθηνα με τον πεθερο μου.ευτυχως θα γυρισει αυριο βραδυ..ειμαι τοσο πτωμα,φοβαμαι πως δεν θα τον ακουσω τη νυχτα αν κλαιει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια τι νεα??????????????μπητε καλε να πουμε καμμια κουβεντα!!!!!!!!!!!να ρωτησω τα μαλλακια των μπεμπε σας πεφτουν εμενα περασε ενα διαστημα μεχρι και πριν μια εβδομαδα με τρλη τριχωπτωση και τωρα αρχιζουμε και στρωνουμε ολο καινουργια κοντα μαλλακια εχει αλλα εχουν αραιωσει αρκετα ειχε αρκετα μαλλακια οταν γεννηθηκε και τωρα της εμειναν τα μισα,απο δω και περα θα στρωσουν ομως....απλα δεν βλεπω γρηγορα να φτιαχνουμε κοτσιδες :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα !!

α να γειά σου βρε mamys love !!! και μεις εχουμε χασει τα μαλλακια μας τοπικά, κυκλικά ! λες και φοράει καπελίνο !!! αχααχαχα !!! τελικα θα ξαναβγούν αλλα τι χρώμα αραγε ;;; συνήθως αυτα που βγαίνουν μετα ειναι το ιδιο χρώμα ή πιο ανοιχτό ; πιο σκούρο ;;;;; ειχα την περιεργεια με τα μάτια τωρα θα αναρρωτιεμαι και για το μαλλί ;;; χιχιχιχι ! :lol:

καλα βρε ρανια η γαιδουρια μου δεν λεγεται... συλλυπητήρια για την πεθερά σου ... :oops: και κουράγιο για τον πεθερό σου (καλή δυναμη σε σενα και στον αντρα σου :roll: )

εμενα με ξυπνησε σημερα καλα καλα ο κανακαρης μου απο τις 7.30 και μου ξανακοιμήθηκε αφού εγώ ετοιμαζόμουν να φύγουμε για ψώνια .... :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααα!!

κοριτσια με τα μαλλια της μικρης πολυ γελαμε- ειναι σαν καπουτσίνος μοναχος!χαχαχα

παντου μαλλι εκτος απο γυρω γυρω -εκει που ακουμπαει το κεφαλακι στο μαξιλαρι! και εγω κοτσιδες ονειρευομαι!!!!!!!!!! :D

τα μαλλακια συνήθως ανοιγουν στο χρώμα οσο μεγαλωνουν τα νινακια. Μαρια κοβω τον γιο σου να γινεται ξανθούλης!

απο μάτια πως πατε? αλλαξε το χρωμα σας καθολου? της δικιας μου αλλαζει σταδιακα-

ακομη κοιμαται απο χθες βραδυ- ξυπνησε στις 9 παρα- εκανε κατι φωνουλες κ την ψιλιαστικα οτι θα ξανακοιμηθει. τωρα πινω καφεδακι κ χαζευω τιβι. δεν εχω κ μαγειρεμα σημερα- ειμαι σουπερ κουλ!

α να σας ρωτηξω----------------------------->

καθε ποση ωρα ταιζετε τα νινικάκια σας? εγω ανα 3ωρο. αλλα αναρωτιεμαι μηπως συνηθισε ετσι- ενω θα πρεπει να την ταιζω ανα 4ωρο ας πουμε. για πειτε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α μπράβο βρε Κουκιδα !!! σαν καπουτσίνος ηθελα να πω και γω !!! ετσι οπως τα λες ειναι και μας!

ξανθούλης ;;;;;!!!!! φτού ! και γω ηλπιζα να παραμείνει καστανό το αγόρι μου... το ξανθό το προτιμώ στο γυναικείο φύλο καλύτερα ...

απο ματια ειμαστε σε φάση σκουρο μπλε - γκρι αλλα διακρίνω και κατι καστανοπράσινες ανταυγιες (το οποιο ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΩ !!! και ελπιζω αυτο να γίνει !!!!) :lol:

γενικώς εκτός απο ΥΓΕΙΑ που επιθυμώ για το αντρακι μας, θα προτιμούσα να παραμείνει καστανό και να κανει και καστανοπράσινα μάτια (σαν το πατέρα του !) ... ειμαι σταθερή στα γούστα μου για τους αντρες οπως βλεπετε...!!! χιχιχιχι !!! :lol::x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μας πιο ανοιχτο βγαινει καστανοξανθο οπως του αντρα μου,οσο για ματιαπο μπλε σιγα σιγα γινεται σαν του γιου μου λαδογκριζοπρασινο χι! χι!οσο για το φαι συνηθως ταιζω 3 με 3,5 ωρες αλλα ειναι α λλες φορες που την βλεπω οτι δεν πειναει και ας κοντευει τετραωρο και την ψιλοαφηνω κανενα μισαωρακι ακομα γ ια να το φαει ολο αλλιως θααφησει 60 με 80 ml....εμενα εχει μεινει στα 160 αλλα 5 γευματα θα ξεκινησω το βραδυ να ανεβαζω ml να το κανω 180 δηλ,και βλεπουμε παρολα αυτα απο κιλα ειμαστε μια χαρα και της διπλιτσες μας της εχουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια.τελικα τους χρειαζομαστε τους αντρες !!το βραδυ σηκωθηκα 4-5 φορες να κοιταω το μπεμπεκο.ειχα εννοια που ελειπε ο αντρας μου.οχι οταν ειναι εδω σηκωνεται αυτος,αλλα να ειχαμε να λεγαμε!

κι εμεις ποοοολυ μαδημα ρε κοριτσια.παντου τριχες στην κουνια του.αλλα απο κατω βγαινουν καινουρια οποτε δεν θα περασουμε τη φαση του τελειως καραφλου(αν κ δεν θα με χαλαγε να το δουμε κ αυτο)!καλα,ο γιος μιας φιλης ειναι ολα τα λεφτα.του επεσαν ολα,εκτος απτη φρατζα και μια πολυ λεπτη τουφιτσα στο πλαι.και τωρα που ειναι 9 μηνων εχει παντου μαλλακια,αλλα η φρατζα πολυ μακρια και η τουφιτσα στο πλαι επισης!

τα ματακια μας εμας αρχιζουν να ανοιγουν,καθε μερα κ περισσοτερο.πανε προς το πρασινο.της πεθερας μου.κ μου το ελεγε η μανα μου με το που γεννηθηκε,θα παρει τα ματια της πεθερας σου,μου θυμιζει κ το βλεμμα της.κοροιδευα εγω.οριστε τωρα.τελειο θα ειναι με πρασινα ματακια!

κι εμεις την ημερα συνηθως ανα 3-3,5 ωρες τρωμε.το βραδυ ομως χτυπαμε 8ωρα,9ωρα..11,5 ωρες 3 βραδια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα....

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: τα μαλλια ολα τα λεφτα, εμας μοικανα γινεται αρχισαν να πεφτουν ολα εκτος απο τη λωριδα στη μεση. Τη φρατζουλα ηδη την πιανω με κοκκαλακι. Αλλα τα πλαινα ειναι σαν ξυρισμενα. Το ματι καφε καφε (αν ηταν αλλο χρωμα θα ανησυχουσα) αφου και οι δυο σκατουλι χρωμα εχουμε στα ματια μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευτηχως και εμεις το βραδυ 10 κοιμομαστε μεχρι της 6 το πρωι αν κοιμηθει πιο αργα που δεν αντεχει...ξυπναει 7 με 7.30....μια χαρα ειναι της φιλης μου ο μικρος ειναι 15 μηνων και ακομα ξυπναει 3 με 4 φορες την νυχτα........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γενικώς εκτός απο ΥΓΕΙΑ που επιθυμώ για το αντρακι μας, θα προτιμούσα να παραμείνει καστανό και να κανει και καστανοπράσινα μάτια (σαν το πατέρα του !) ... ειμαι σταθερή στα γούστα μου για τους αντρες οπως βλεπετε...!!! χιχιχιχι !!! :lol::x:x

ξερω ξερωωωωωω

θες ο γιος σου να γινει λατινος εραστης να τρελαινει τα γκομενάκια! :D κουκλος ειναι βρε κ ξανθος κ καστανος κ οπως να'ναι!

κ μας τα ματια γκρι λαδι γινανε κ αλλαζουν αναλογα τι φοραει αυτος που την κραταει αγκαλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια τωρα κοιτουσα την λιστα μας χαθηκανε πολλα κοριτσια.η νουτελα ειδικα που ηταν συχνη πελλατισα καποτε ειναι αφαντη...φραουλινο γεωργια κτλ..καμμια 10αρια μειναμε ,δεν πειραζει ομως λιγες και καλες.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξερω ξερωωωωωω

θες ο γιος σου να γινει λατινος εραστης να τρελαινει τα γκομενάκια! :D κουκλος ειναι βρε κ ξανθος κ καστανος κ οπως να'ναι!

quote]

ε δεν κρύβομαι με τίποτα.... !!!!

ΟΝΤΩΣ αυτο σκέφτομαι..................... χιχιχιχιχι :x:x:x:x:x

αφού θα του μαθω που θα του μαθω απο μικρό και ισπανικά (λατινικής αμερικής παρακαλώ ! απο μας ΔΕΝ θα ακούσετε ΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘΘ !!!!! χιχιχιχιχι !!) γιατι να μην "μοιάζει" κιόλας ;;!

παμε για ψώνια !! see U later girls !!!! :x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οντως,λειπουν πολλα κοριτσια.να ειναι καλα κ ας μη μπαινουν.

κι εμεις συνεχομενο το παμε το βραδυ.αφηστε που καμια 10αρια μερες τωρα δεν κλαιει καθολου.μονο οταν πειναει.ολη την ωρα γελαει.δεν μας εχει κουρασει καθολου αυτο το παιδι.αν δεν ειχα και το "αρμεγμα" ολη την ωρα,δεν θα καταλαβαινα πως εχω παιδι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα περα για περα!

Ή εχει ζεστη σημερα ή ειμαι πολυ θερμη γυναικα! =))=))=))=))=))=))=))=))=))

Η μεγαλη μου απο μαλλια ειναι μια χαρα...η μικρη....κλαφτα Χαραλαμπε....τοπους-τοπους εχει μαλλακια το καημενο ~x(

ΚΟΥΚΙΔΑ για το ταισμα που λες....Ακου τι κανουμε εμεις: αν ειναι ξυπνιες κ εχει περασει το 3ωρο κ δεν εχουν γκρινια δεν τις ταιζω.Περιμενω να γκρινιαξουν λιγο και τσουπ τους χωνω το μπουκαλι...αν κοιμουνται κ εχει περασει κατα πολυ το 3ωρο τις ταιζω κοιμησμενες στο κρεβατι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμφωνω με τι λολι στο θεμα ταισματος και εγω οσο αφορα το πρωτο σκελος γιατι εμενα αν κοιματε δεν την ταιζω πεεριμενω να πεινασει καΙ να ξυπνησει για να την ταισω.αυτα παω να δω το φαγητο μην μου καει και ειναι και απο τα αγαπημενα του αντρουλι μου κοτοπουλο με χυλοπιτες παρακαλω..... :x εσας τι εχει το μενου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοτοπουλο με χυλοπιτες;;;; Μιαμ μιαμ μιαμ!!!!!!!

Εμας το μενου εχει μακαρονια με κιμα! Τον κιμα τον εφτιαξα χτες βραδυ,οποτε μου μενουν τα παλιομακαρονα!

Ρε σεις,η μικρη μου,ειναι πολυ θεατρο...βηχει στα ψευτικα :shock::shock::shock: και μετα γελαει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου ανοιγετε την οραξη κ θα σας μαλωσω γιατι εχω φασολακια απο χθες κ θα προτιμουσα χυλοπιτες με κοτοπουλοο όπως κ μακαρονια με κιμα////παλιοκοριτσα.

αν κ αποψε θα παιξει πιτσουλα το βραδυ οποτε χαλαλι τα φασολακια.

ουτε εγω την ξυπναω για να φαει. απλα την ημερα στο 3ωρο της φτιαχνω το γαλα. θα κανω κ εγω ετσι- να δω αν παει στο 4ωρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koukida έχω μπει κ εγώ σ'αυτή τη διαδικασία του "πέρυσι"΄κ όλο σκέφτομαι πότε δημιουργήθηκε το σποράκι μου!!!!! όπου να'ναι κόντευε πάντως να... συλληφθεί επ'αυτοφόρω :lol:

Σήμερα πάμε να κανονίσουμε τα του φωτογράφου. επίσης χάρηκα πολύ με τα προσκλητήρια, γιατί ο κύριος μου έστειλε δείγματα κ είναι σούπερ!!!!! θα τα κλείσω πάραυτα! τα 120 μου βγαίνουν περίπου 100€ με την αποστολή, δλδ τέλεια.

φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...