Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 12! Καλοκαιρινές αφίξεις!!!


Recommended Posts

Μαρία μου κι εγώ στις 14/6 εχω γιατρο!! ;) Ειναι δύσκολο αλλα μην βαζει στο νου σου το κακό. Ολα καλά θα πάνε..Δεν μπορεί ο γιατρός να δει αν υπάρχει κίνδυνος να ανοιξει η τόμή έτσι ώστε να σε γεννησει πιο νωρίς?

η Μαχη είχε πει ότι δεν θα πολυμπαίνει γιατι δεν εχει ιντερνετ στο σπιτι νομιζω αλλά όντως χάθηκε...Λετε να γέννησε? Ποια έχει το τηλ της?

Κι η Ευγενία μας χάθηκε...θα το έριξε στις δουλειές!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλε Σοφακι..τι θεες ειανι αυτες..

καλε ειναι κουκλες....

και φαινονται μια χαρα σε βαρος!!! φτου φτου..να σου ζησουν, να τις καμαρωνεις ευτυχισμενες !!

μαρακι γιατι εχετε θεμα μς την τομη...για θυμησε μου γιατι καπου το εχασα;;;;...

Ποτε σου ειπε ο γιατρος οτι θα σου προγραμματισιε γεννα;;;...φανταζομαι οτι δε θα σε παει μεχρι τις 38 ευδομαδες για ευνοητους λογους..

εγω σημερα θα φαω κοτοπουλακι ψητο..αν και χαλαρα ηθελα να φαω ψαρακι φρεσκο η μακαρονια με κημα.

Εγω τωρα εχω γιατρο στις 09/06 στο παπαγεωργιου και τον δικο μου στις 22/06...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια στο παζαρι τα βρηκα τα σουτιεν.εγω εχω γιατρο στις 21 με νοσοκομειο κ 27 με το δικο μου.

σας αφηνω για λιγο..........παω μεχρι την μαμα μου να παρω κανενα βιβλιο να ροκανισω γιατι εχω ξεμεινει :D:D:D τα ξαναλεμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsaki ti mou kanete????????pws ta pate me thn zesth ???egw skaw arketa mporw na pw....twra kathomai sto mpalkoni sthn skia kai eimai mia xaroula!!!!!!!!!

shmera phra ta apotelesmata ths kampylhs kai tou aimatos kai einai poly kala!!!!!!!!!!!!!

kai mou eipe o giatros tou ika meta tis 18 na ksekinisei h adeia mou!!!!!!!!ti wraia!!!!!!!!! :):):):) plhsiazei o kairos!!!!!!!!!!!!

SOFAKI MOUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU TI KOUKLES EKANES VRE KORITSAKI MOU FTOU FTOUUUUUUUUUU NA SOU ZHSOUN NA EINAI PANTA GERES!!!!!!KALH LOXEIA NA EXEIS!!!!!!!!!FILAKIA KAI STIS 3 SAS!!!!!POSO XAROUMENOS EINAI O MPAMPAS ME 3 GYNAIKES E????????AXXXXX ANTE NA PAROUME KAI EMEIS TA MWRAKIA MAS AGGALITSA DEN MPORW ALLO THELW NA TON DWWWWWWWWWWWWWWW :P:P:P:P:P:P

EGW SHMERA EIDA PALI STON YPNO MOU OTI GENISA MONH MOU STO SPITI POLY ANETA KIOLAS :lol::lol::lol::lol::lol: KAI TO AGORAKI MOU HTAN IDIOS O MPAMPAS TOU!!!!!ALLA KAI PALI DEN MPOROSA NA THILASW KAI PROSPATHOUSA KANONTAS XAZOMARES....AX AYTA TA ONEIRA.....

SHMERA AMA TELEIWSEI O ANTRAS MOU ME THN DOULEIA NWRIS THA PAME ME THN PEHERA MOU NA KOITAKSOUME TA KREVATAKIA!!!!!!!!!!!!GIUPIIIIIIIIIIIIIIIIII :D:D:D:D:D

NA KAI H KOILITSA MOU SHMERA......27+3

post-11182-13873937195429_thumb.jpg

post-11182-13873937196182_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τιτίνα πλάκα μας κάνεις?? ΤΙ κορμί είναι αυτό?? Μια χαρά είσαι και τέλεια η κοιλίτσα σου!!!

Μιχαέλα μου φιλάκια!!!

Χρύσα μου εχεις μεθαύριο γιατρο δηλαδη...Εμένα μου φαίνεται βουνό μεχρι την άλλη βδομάδα :?:D Αφου μπαίνω στον πειρασμό να αλλάξω το ραντεβού μου αλλά κρατιέμαι!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφακι μου!Τι κουκλιτσες ειναι αυτες;Πανεμορφες!Αχ,λιωνω που τις βλεπω μεσα στα ροζ! :D Να τις χαιρεστε και να τις καμαρωσετε οπως ονειρευεστε!Καλη λοχεια! :x

Χριστινα ωραια κοιλιτσα! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ξέρει πως υπαρχει κινδυνος να ανοιξει η τομη!! Μας το εχει ήδη αναλύσει το θέμα, με εξετάζει στην τομή κάθε φορα, την μετράει κάνουμε και nst και τωρα θα με βλέπει ανα δεκαήμερο. Γι’αυτό ηθελε να μου κανει εισαγωγή στο νοσοκομείο. Θα με ξεγεννήσει στις 8 Ιουλίου οπου θα ειμαι 36 εβδομάδων και 5 ημερών!! Είναι η νωρίτερη ημερομηνία που μπορεί ώστε να ωριμάσουν τα πνευμόνια του παιδιου. Την στιγμή που η Μαρίνα γεννηθηκε στις 40 εβδομάδες και 4 ημέρες, ειχα περιθώριο να φτάσω μεχρι τις 39 εβδομάδες και κατι αν δεν υπήρχε τέτοιο θέμα!!

Cesilia είναι πολύ λεπτή η μήτρα στην θέση της τομής και φοβόμαστε πως θα ανοιξει!! Τελος παντων, ας μην το σκεφτομαι καλυτερα. Φτάσαμε μεχρι εδώ και ειμαστε ασφαλής και οι δυο μας, με την βοήθεια του Θεου θα τα καταφέρουμε. Στην τελική άλλες 31 μέρες μένουν!!

Titina ομορφη κοιλίτσα!! Πω πω εγω με τα κιλά που εχω παρει δεν τολμάω να βαλω φωτο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου σας ευχαριστω ολες!!

Θα σας τα γραψω ολα,ευελπιστω λιγο αργοτερα σημερα.Προς το παρον σας αφηνω,εχουμε ταισμα!!

Οσες εχουν γιατρο με το καλο κ πολλα φιλακια στις κοιλιτσες σας!!

Ευχομαι συντομα να κρατησετε ολες τα μωρακια σας αγκαλια.Ειναι μοναδικο συναισθημα!!!Οπως κ να τα θηλασετε..το λεω εγω που ελεγα οτι δε θα θηλασω.Κ αν με στενοχωρει κατι,ειναι αυτο,οτι δεν τα καταφερα :(

Κ απο το λιγο που προσπαθησα ειναι απεριγραπτη αισθηση...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala maraki kai na fantasteis oti prepei na exw valei twra gyro sta 9-10 kila.... :?:?:?:?:?

axxxxxx egw prepei na perimenw na vgoun kai ta apotelesmata tou thiroidh gia na paw ston giatro thn deytera me oles tis eksetaseis kai na mou pei pote na paw na kanw yperhxo!!!!!!!!!!!ax den antexw allo thelw na dw to antraki mouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu exw ena mhna kai na to dw :(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι εγω ειμαι χαλαρη!!!!

ναι μεθαυριο εχω και πουρνο πουρνο..και Παρασκευη παω ΙΚΑ για την αδεια μου γιατι κανονικα στις 10 σταματαω.

Στις 22 του μηνο ςθα δουμε ξανα και τον τραχηλο..για να αποφασισουμε τι θα κανουμε

Ειδα στον υπνο μου οτι γεννησα...στις 24/07..και το νινι εμοιαζε τον Χριστοφορο πολυ...ειδα οτι τον εβαλαν αμεσως στο στηθος μου και αυτο το αρπαξε δυνατ ακαι αρχησε να τρωει λαιμαργα..νυστικο γεννηθηκε το καημενο..μετα μου εδωσαν θηλαστρο να βγαλω γαλα και εβγαλα 1,5 μπουκαλακι..αλλα δε θελαν να το δωσουν στο μωρο να το φαει γιατι λεει ητανα πο το νοσοκομειακο θηλαστρο και οχι απο το δικο μου!!!!!

βλεπω κατι κουλα ονειαρ ωρες ωρες...χιχιχιχιχιχι

μαρακι ολα καλα θα πανε..

δυσκολα οταν ειαι ετσι λεπτη η τομη....

ναι δενε χει και αδικο...την υγεια μας να εχουμε, ολα καλα θα πανε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia geia sas

sofaki kouklares na sou zahsoun k kalh loxeia na exeis!!!

emeis shmera tha fame : egw makaronia me kima apo xtes k o antroulhs mou sardeles me ruzaki sto fourno

den exoume zesth edw sunnefiasmenos einai

titina panemorfh koilitsa

aaaxxx koritsia exw ena sidhro asta na pane k den erxete kaneis na mou siderwsei oute mana oute pethera..prepei k na bapsw epitelous perase o kairos pote tha ta kanw??????prepei na pleinw k ta rouxalakia meta na ta taktopoihsw...ouffffffffffffffff polla pragmata..k meta erxete k h genikh tha prolabw????????????exw agxwthei k den blepw k kanenan prothumo na me bohthisei oloi sthn kosmara tous einai :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία μου έκανες ενέσεις κορτιζόνης? Πάντως αφού ο γιατρος σε παρακολουθεί συχνά μην αγχώνεσαι, δεν έμεινε πολύς καιρος..να ξεκουράζεσαι μόνο!

Σοφάκι μου οποτέ μπορείς εμείς εδώ είμαστε...Προεχουν οι ΄πριγκίπισσες σου τώρα! Και να μην στεναχωριέσαι για τον θηλασμό...εχεις και δίδυμα εσύ και όσο να΄ναι έχει πια παραπάνω δυσκολία!

Χρύσα μου λες να γεννησεις 24/7?? Να βγει το ονειρο??

Τιτινα μου εχεις ενα μηνα να δεις τον μικρό σου??Λογικό να αγωνιάς τότε..Εγώ εδώ πάω καθε 2 βδομάδες και σκάω!!! :lol:

Μαίρη μου μην αγχώνεσαι..βάλε ένα πρόγραμμα κι όλα θα γίνουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια δεν θα το πιστεψετε!!!Γεννησε κ η μαχη τον παιδαρο της την ιδια μερα με τις νεραιδες μου!!Σπασανε τη νυχτα τα νερα της κ την Παρασκευη το πρωι στις 8 γεννησε!!Μολις μου εστειλε μην.Θα μας πει νεα οποτε μπορει!!Στο σπιτι δεν εχει ιντερνετ.Λοιπον,σας αφηνω κι εγω ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

me to kalo maraki na erthei h stigmh na krathseis to palikaraki sou agkalia

tha thella na balw programma k h alhtheia einai pws ebala to thema einai pws den to tirei kaneis

teleiaaaa nea mas ferneis sofaki..alla pes mas k pseudonumo gia na katalaboume gia poia les :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=wav.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif]

ΜΑΧΗ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!!! ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ!!!!!ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ...ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ!!!!

Από αλλού το περιμέναμε κι από αλλού μας ήρθε!!! Τι ωραία νέα που έχουμε!!! Και στα δικά μας κοριτσια!!

Σοφάκι ωραία τα νέα που μας έφερες~!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κούκλες!!!!

Καλέάργησα να πώ και οι εξελίξεις τρέχουν!!!!

Εννοείται δεν διάβασα τίποτα!!!

Είδα τις κούκλες της Σοφίας και ακόμα να το ξεπεράσω!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Συμπεθέρα μου!!!! Να σας ζήσουν είναι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ!!!! Παντα γερές και καλότυχες να είναι και να έχουν όλα τα καλά του κόσμου!!!! Καλή λοχεία να έχεις!!! Θα περιμένουμε να μας πείς την εμπειρία σου όποτε μπορείς!!!! ΣΑΣ ΦΙΛΩ!!!

Γέννησε και η Μάχη!!!!! ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑ!!!! Άρχισαν να έρχονται τα τζιτζικάκια μας τα καλοκαιρινά!!!!! :D:D:D:D

Να της ζήσει!!!!!!! Να είναι πάντα καλάαα!!!! Καλά έλεγε ότι θα σταματήσει απο την δουλειά και καπάκι θα γεννήσει!!!! Το προαίσθημα της μάνας!!!! :D:D:D:D

Αχ θα τρελλαθώωω!!!! Είμαι πολύ χαρούμενη!!! Αντε κοριτσάκια μου με το καλό και οι υπόλοιπες να κρατήσουμε τα μωράκια μας αγκαλιά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cecilia kai egw eida shmera ston ypno mou oti genisa to exw grapsei parakatw....kai htan idios o mpampas tou...enas kouklos htane!!!!!alla egw gia kapoio logo den mporousa na thilasw.....entometaxy genisa kai pio nwris kai elege eidate pou sas elega na plinoume ta pragmata tou mwrou kai eseis mou legate oti einai nwris????????Xaxaxaxaxaxxa :lol::lol::lol::lol::lol:

nai maraki ena mhna kai kati den antexw tha skaswwwwwwwwwwwwww kala ama paw ston giatro kai den mou pei poly konyinh hmeromhnia pou tha prepei na paw tha paw na kanw monh mou!!!!!!den yparxei periptwsh na perimenw gia poly akoma!!!!!!!!!!

synxaritiria maxi mou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kalws dextikes ton mikro sou prigipaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!na sas zhsei na einai panta geros kai kalotyxos sthn zwoula tou....ante koritsakia twra olo eyxarista tha akoume!!!!!!!Me to kalo se oles mas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τιτινα...μας δουλευεις τωρα..ολα τα λεφτα φαινεται σαν να μην εχεις παρει γραμμαριο!!!!

εγω οταν θα βαλω φοτο θα δειτε...σαν βαρκα ειμαι..χιχιχιχιχ!!!!!!!!!!!!!

Ασε μαρακι μου και εγω αυτο σκεφτομουν σημερα...οτι ποιος περιμενει μεχρη την αλλη εβδομαδα στις 15 που εχουμε γιατρο..αλλα τι να κανουμε υπομονη!!!!!!!!!!!!!!

Τελεια γεννησε και η Μαχη αντε να εχει καλη λοχεια τωρα!!!!!!!!!!!!

Σοφακι μου δωσε ενα μεγαλο φιλι στα μαγουλακια τους απο ολες μας!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΩΩΩ τελεια τα νεα της Μαχης!!!!

Γιελιζ που εισαι;;;.αντε να ανανεωσεις την λιστα με τα γεννητουρια!!!

κανενα νεο απο την ζαχα μας;;;;

καλα τιτινα..εγω ακομα δεν εχω φτιαξει τιποτα..

μονο ανεβασ ατα ρουχα απο το υπογειο...

το παιδικο ειναι ενα μπαχαλο..

ακομα και εαν γενισω λεμε τωρα..ουτε στην καλαθουνα δεν θα μπορω να το βαλω το μωρο....χαχαχαχαχα.

Η Χρυσταλλενη παιδια πως τα παει;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά, ειπα να ξεσκονίσω και να καθαρίσω λίγο και πήρατε φόρα, δεν σας προλαβαίνω!!! :lol:

ΣΟΦΙΑ ΜΟΥ ΠΑΝΕΜΟΡΦΕΣ, ΝΑ ΤΙΣ ΧΑΙΡΕΣΑΙ!!!!!!!!!

ΜΑΧΗ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!!!!!!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: Τι ευχάριστη εκπληξη!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...