Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 12! Καλοκαιρινές αφίξεις!!!


Recommended Posts

Βγες Σισσακι μου τωρα που μπορεις...σιγα δεν κανεις και κανα κακο!!!!!!!!!!!!

Μαλλον αυτη την εβδομαδα θα παμε να παραγγειλουμε τα πραγματα του παιδικου και θα παραγγειλω και το καροτσι...εσεις πηρατε????Και τι με 3τροχους η με 4??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μιχαέλα μου μια χαρά σε βόλεψε η μικρή για δικαιολογία...μια για βόλτα, μια για παγωτό, μια για τα δρακουλίνια...Μια χαρά σε βρίσκω!!! :lol::lol::lol::lol:

Μαρουλίτα μου να μην φοβάσαι κι όλα μια χαρά θα είναι! Οσο για το φαγητο το μεσημέρι, είναι λόγω ζέστης...ούτε κι εγώ μπορώ το πολύ φαγητό πια!

Εμείς πήραμε με 4 τροχούς το καρότσι..Αν και σαν εμφάνιση είναι ωραία τα καρότσια με 3 τροχους έχω ακούσει ότι δεν είναι τόσα σταθερά..αλλά δεν ξέρω και σίγουρα να σου πω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις περασε ο "καρπουζας" και πηρα φρεσκο καρπουζι και πεπονι!Δοκιμασα και ειναι μουρλια!Θα τα τσακισω! :lol:

Μιχαελα καλα κανεις και χωριογυρνας!Απολαυσε το! :D

Μαρουλιτα γιατι φοβασαι για λευκωμα καλη μου;Γιατι δεν κανεις μια εξεταση αιματος να σου φυγει η ιδεα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Μιχαέλα μου έχεις πολύ φάση........

Μου αρέσει που σε ακούω έτσι..... και φυσικά εκμεταλλεύσου τό και ρίξτο στις βολτίτσες...... έτσι.....

Μαράκι μου, κι εσύ καλά νεάκια από το γιατρό σήμερα κορίτσι μου......

Maroulita...... μας συμβούλεψαν τα ξαδέλφια μας να πάρουμε 3τροχο καρότσι, που όμως χρήζει οπωσδήποτε χώρο στο πορτ-μπαγκάζ του αυτοκινήτου για τις μετακινήσεις μας...... εγώ πάλι ήθελα 4τροχο, που γίνεται μπαστούνι, για να μπορώ να βγαίνω και μόνη μου με τον μπεμπάκο.... δεν έχω αποφασίσει ακόμη!!!!!!!

Αχ Νίκη...... φάε και για μένα λιγάκι καρπουζάκι καλέ..... λέω να το αποφύγω εντελώς φέτος......

Ακόμη δεν το πήρα απόφαση να σηκωθώ..... εδώ που κάθομαι έχει και δροσούλα & δε λέει να φύγω......

Εγώ για σήμερα προβλέπω τοστάκια....... πάλι κλασσικά θα πλακώσω τα φρούτα βέβαια...... νωρίς είναι ακόμη!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Έχω κάτι ψαράκια στην κατάψυξη, γαύρος θαρρώ, αλλά αφού ως τώρα δε θυμήθηκα να τα βγάλω να ξεπαγώσουνε..... σιγά μην προλάβω μέχρι τις 5 να τα ψήσω.... μάλλον αύριο......

Για τον καλό μου θα φτιάξω σουβλάκια & ρυζότο με ανάμικτα λαχανικά........

Βαριέμαι!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικη μου εκανα εξετασεις αλλα ολα οκ...φοβαμαι ομως γιατι ειμαι και μεσα στο καλοκαιρι απο την φυση μου γενικα κανω κατακρατισεις...και ετσι λιγο με αγχωνει αυτο!!!!!!!!!!!

Πιπιτσα μου και εμεις ακομα το σκεφτομαστε...

Μαρακι τι μαρκα καροτσι πηρες εσυ????Μηπως υπαρχει στο ιντερνετ να το δω?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα ακομα μου εχει μεινει το πεπονι :(:(:(:( αλλα δισταζω να ξαναπαρω γιατι ακομα δεν βγηκαν τα καλα....

εμεις καροτσι θα παρουμε ενα ελαφρυ καλοκαιρινο για του χρονου...μεσα στο χειμωνα ολο με το αυτοκινητο θα συργιαναμε.οποτε θα παρω ενα πορτ μπεμπε λιγο μεγαλουτσικο που θα το χρησιμοποιω κ για μεσα στο σπιτι οταν λιγο μεγαλωσει το μωρο κ ενα καλοκαιρινο καροτσι.

μαρακι με το καλο σημερα κ ο γιατρος.....κ που ξερεις μπορει να μαθετε κ εσεις την μαγικη ημερομηνια...

μαρουλιτα κ μενα μου ειχε κολλησει η ιδεα για λευκωμα οταν ειχα πρηστει κ εκανα εξεταση ουρων....ειχα δει κ την πιεση κ ολα ηταν οκ.ο γιατρος μου ειπε οτι εκτος απο την κατακρατηση που πρηζονται τα ποδια....συμβαινει κ απο την ζεστη γιατι δεν γινεται καλη κυκλοφορια.κανε ομως μια εξεταση να βγεις απο την περιεργεια κ να μην εισαι κ με το αγχος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξανα ηρθααα..πηγα μαγαζι ,μετα οδοντιατρο το μικρο γιατι ηθελαν χαρτι για το σχολειο μετα στο σχολειο και πηραμε και στη δασκαλα ενα λουλουδακι και εγινα πτωωμα και λεει ο αντρας μου πηγαινε σπιτι και ελα μετα να με παρεις να παμε και ΛΙΝΤΛ...λοιπον εχω να κανω μια δηλωση...την Νικη θα την βγαλουμε απο το ποστ γιατι μεχρι να γεννησουμε θα γινουμε 100κιλα...δεν τολμαω να διαβασω νεαααα τσουπ να η Νικη με της ιδεες της....ωραιες δεν λεω αλλαααα με κανει να πειναω....ατιμηηη...χαχαχα...κρουασανακι...ντονατ...σαντουιτσακια...καρπουζακια...μα δεν μας λυπασαι καθοοολουυυυ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρουλιτα εγω πηρα καροτσι με 4 ροδες.Νομιζω χωραει καλυτερα στο πορτ παγκαζ και ειναι και πιο ευκινητο απο το 3τροχο...Το ινγκλεσινα ζιππυ πηρα,ειναι 3 σε 1.

Το λευκωμα τι συμπτωματα εχει κοριτσια; :roll:

Πιπιτσα,γιατι να αποφυγεις το καρπουζι;Την ιδια ζαχαρη εχει με τα αλλα φρουτα,δεν αλλαζει κατι. ;)

Μιχαελα και εμας εδω τα πεπονια στα σ/μ ειναι μαπα...Αλλα αυτος ο ανθρωπος εχει χωραφι και τα κοβει φρεσκα και ειναι λουυκουμι!Και τα πεπονια και τα καρπουζια.Θα τα τσακισω λεμεεεεεε! :lol: Καλυτερο απ'το να τρωωπαγωτα. :lol:

Ευη δεν με θες για φιλη,ε; :lol::(:(:( Θα με κανετε μπαν λογω λιγουρας; :lol: Τι να κανω η ερημη,ηταν να μην παρω φορα!Τωρα που το ζαχαρο μου ειναι σουπερ και σταματησα και την διατροφη,ποιος με πιανει!Μ'αρεσει που ειπα να προσεξω. :oops: Δεν κρατιεμαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια πάντα έχουμε ένα ελαφρύ φούσκωμα το καλοκαίρι λόγω ζέστης...πόσο μάλλον τώρα!!!

Πάντως εξετάσεις αίματος που έκανα τώρα γενικές όλα ήταν οκ. Κάντε αν είναι μια εξέταση να σας φύγει το άγχος...

http://www.camspa.it/#/en/products/cat=002/prod=106 Μαρουλίτα μου αυτό πήραμε εμεις...

Καρπουζάκι και πεπονάκι τα έχω τσακίσει!! Και ώς τώρα σχεδόν όλα ήταν νοστιμα!

Πιπίτσα μου εσύ γιατί το αποφεύγεις το καρπουζάκι?? Για το φαγητό μην αγχώνεσαι...κάνε ότι πιο εύκολο και έχεις δικαιολογία τώρα!! :D:D

Εύη :lol::lol::lol::lol: ξεράθηκα στα γέλια!!! Εγώ νομίζω την συμπεθέρα θα την φωνάζουμε η Μιςς Λιγουρα 2011!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω νικη περιμενω να βγουνε τα δικα μας πεπονια γιατι απο εξω ειναι χορτο....

ηταν να μην παρουμε φορα στο φαι.....εσυ με το ζαχαρο σου εγω με τους εμετους.........τωρα βγαζουμε τα σπασμενα........εεεε ποσα θα βαλουμε πια μεσα στους τρεις μηνες (2,5 για την ακριβεια ;);) )που μας απομενουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα Μιςς Λιγουρααααααα.....2011 μια ειναι Η ΝΙΚΗΗΗ....ετσι κει εγω με τοσους εμετους και ανακατωματα ολα μου φαινοντουσταν χαλια..τωρα ομως...τρωω και αυτα που δεν ετρωγα γενικα...αχχχχχχχχχχχ...ανυπομονω να παω Σ.Μ να παρω και καρπουζακι να κανω τον χυμο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμάν πια Νίκη μου........... φτάνει με τα φρούτα.......

Μωρέ..... δε θα σηκωθώ..... όλο το πεπόνι θα το φάω......... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Όσο για το καρπούζι νόμιζα πως έχει παραπάνω ζάχαρη από τα άλλα φρούτα!!!!!!! Γι΄αυτό και το απέφυγα ως τώρα...... αλλά πού θα πάει!!!! Θα το τσακίσω κι αυτό...... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εύη μου...... με το καλό να πάει η μικρούλα σου στο προνήπιο......

Ναι όντως πάντως, ξέρω κι από την ανηψιά μου, ένα σωρό χαρτιά χρειάζονται!!!!!!!!!

Πάντως εγώ τα έχω ήδη πατήσει τα 100...... ήμουν από πριν πολύύύ στρουμπουλο-αφράτη..... επομένως.... με κόβω ως το τέλος να "χτυπήσω" τα 110!!!!!!!!

Μαράκι....... φοβερός ο τίτλος!!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μιχαέλα κι εγώ αυτό λέω...... με το να πλακώνουμε τα φρούτα...... άντε και τα παγωτά.... πόσα κιλά πια να βάλουμε????? Εγώ μετράω ήδη αντίστροφα 2 μήνες από σήμερα..... που όπως έχω ξαναπεί..... το κόβω για 1,5 το πολύ!!!!!! Τί στο καλό???? Θα βάλω 5 κιλά ως τότε σε τόσο μικρό διάστημα????? Αλίμονο μου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Playmate , Star Ellas και χαζομάρες....Νίκη μου ο δικός σου ο τίτλος είναι και ο καλύτερος!!! ;):D:lol:

Πιπίτσα μου τώρα που ξέρεις τσάκισε το καρπουζάκι ελεύθερα!!! :lol::lol::lol:

Εμένα ο μικρός τον πιάνει λόξυγγας κάθε φορά που τρωω καρπούζι!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηνελοπη μου γιο εχω..η κορη ειναι στην κοιλια ακομα..χιχιχι εχει χρονια...Νηπιο θα παει τωρα και ανυπομονει γιατι δεν θελει να ειναι αλλο στα μικρα...και ο κοσμος τον ρωταει ποσο ειναι και λεει απο τωρα οτι ειναι 5..χιχιχι τι να πεις..σημερα πηγα φαρμακειο να παρω μια υγρη πουδρα και λεει η φαρμακοπειος...τι ωραιο κοριτσακι...αχαχαχα...οκ πιο μικρο το ελεγαν αλλα τωρα κοτζαμ αγορι με αγοριστικα ρουχα...μπλε τι να πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XAXAXAXAXAXA HRTHA KAI EGWWWWWWWWWWWWWW MISS LIGOURA 2011!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: TELEIOOOOOOOOOOOOO

EGW APO KAROTSAKI NOMIZW PWS KATELIKSA TELIKA NA PARW AYTO..

http://www.motherbaby.gr/details2.php?l ... 647&page=2

THA PAME KAI SHMERA NA TO DOUME APO KONTA....DINOUN KAI PARKOKREVATO DWRO.....OPOTE TELEIA!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου το αποφάσισα.....

Πάω να φάω το πεπονάκι μου...... κι έπειτα μερικές δουλειές....... και το μπανάκι μου.........

Φιλάκια σε όλες...........

Το απόγευμα έχουμε βολτίτσα...... εάν προλάβω θα ξαναμπώ!!!!!!!!!!

Μάκια!!!!!!!!!!

Καλές...... κλωτσίτσες!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Kiska μου..... έχεις δίκιο..... το ξέρω βρε πως έχεις αγόρι..... αλλά η λανθάνουσα γλώσσα..... απωθημένο μου φαίνεται..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ναι, ναι, τώρα που ξέρω Μαράκι...... θα του δώσω να καταλάβει!!!!!!!!! Θα πάρω από τα μινιόν..... έχω ακούσει πως είναι πιο νόστιμα!!!!!!!!

Τιτινάκι...... τί γίνεσαι??? Πώς πάει ο μπεμπάκος σου????? Καλή βολτίτσα σήμερα στα μαγαζιά.... εμείς ακόμη.... όλο λέμε σήμερα θα πάμε κι όλο και κάτι προκύπτει.....

Η Χρύσα μας δε μπήκε καθόλου σήμερις..... ε.......

Και λογικά θα ξέρει και για την Ελισάβετ..... θα έχει γεννήσει πιστεύω το κορίτσι μας τώρα........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γράψε λάθος....απο νεογέννητο το χρησιμοποιείς!!! τώρα το πρόσεξα...σορρυ!!!

Car Seat θα πάρεις???

Πιπίτσα μου απολαυσε το πεπονάκι και την βολτίτσα σου!!!

Η Χρύσα είναι στο σπιτι, σταματησε από την δουλειά...ισως να μην έχει ιντερνετ...δεν ξέρω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NAI AKOUSA LIGOURA KAI HRTHA K EGWWWWWWWW!!!!!!!!!!!!

PIPITSA MOU KAI EMEIS ETSI...OLO LEME THA PAME K OLO O ANTRAS MOU ME TIS DOULIES DEN PROLAVENEI!!!!KAI DOULEVEI KAI AYTOS WRARIA KATASTIMATWN OPOTE KATALAVAINEIS.....SHMERA OMWS DEN MOU GLYTWNEI!!!!!!!!!!!

MARIA MOU AYTO TO KAROTSAKI EINAI KAI APO NEOGENITA NOMIZW AFOU GYRNAEI KAI TO XEROULI GIA NA TO VLEPEIS.....ENA KORITSI MOU EGRAPSE KIOLAS OTI STHN MIKRH THS THN EVAZE APO HMERWN MESA...EGW EXW KAI MARSIPO VEVAIA OPOTE STHN ARXH ARXH AMA THELW THA TON VAZW STON MARSIPO!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Playmate , Star Ellas και χαζομάρες....Νίκη μου ο δικός σου ο τίτλος είναι και ο καλύτερος!!! ;):D:lol:

Πιπίτσα μου τώρα που ξέρεις τσάκισε το καρπουζάκι ελεύθερα!!! :lol::lol::lol:

Εμένα ο μικρός τον πιάνει λόξυγγας κάθε φορά που τρωω καρπούζι!! :lol:

:lol::lol::lol: Τελειο συμπεθερα!Πρεπει να κανουμε και επισημη απονομη!Με κορδελα και κορωνα! :lol:

Χριστινακι τελειο το καροτσι!

Πιπιτσα,καλη μασα!Το καρπουζι εχει οντως ζαχαρη αλλα και τα υπολοιπα φρουτα εχουν,οποτε αμα φας λιγο δεν πειραζει. ;) Αν αντεξεις να φας μονο λιγο... :lol:

Μιχαελα εχετε δικα σας πεπονακια;Σουπερ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και πάλι!!!! Ήρθε και η μεσημεριανή βάρδια???? :lol::lol::lol:

Εγώ έφαγα ένα τοστάκι και πεπόνι!!! Το καρπούζι θα το περιποιηθώ μετά!! :lol::lol::lol:

Νίκη ωραίο τίτλο σου βρήκε η συμπεθέρα σου!! :lol::lol::lol:

Συμπεθέρα μου τι κάνεις?? Σε ταλαιπωρεί η νύφη μου???? Σιγά σιγά θα μπείτε σε πρόγραμμα.. Να μας πείς τα νέα σας απο τον γιατρό μετά!! Και ναι σωστά διάβασες!! Πρώτα ο Θεός στις 19/06 γεννάω... εκτός και αν με επιρρέασει η πανσέληνος και γεννήσω αύριο!!! :lol::lol::lol::lol:

Μαράκι και εμείς το ίδιο καρότσι θα πάρουμε... το είχαμε δεί τότε και μας είχε αρέσει πολύ!!

Ηλιάννα με το καλό να έρθει το μωράκι σου και εύχομαι απο εδώ και περά να έχεις μια εγκυμοσύνη χωρίς προβλήματα!!

Χριστίνα πολύ ωραίο και το δικό σας καρότσι!! Άντε με το καλό να το πάρετε!!

Μιχαέλα έχεις δίκιο που λές ότι τώρα κουράζεσαι παραπάνω απόταν δούλευες!!! Εγώ Κυριακή και Δευτέρα είπα να το ρίξω στις βόλτες και ΞΕΠΑΤΩΘΗΚΑ!!! :lol::lol::lol:

Δεν είχαμε κανένα νέο απο την Ελισάβετ ε??? Λογικά τώρα θα έχει γεννήσει!!!

Πιπίτσα καλή όρεξη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παω να απλωσωωω και μετα σουπερ μαρκετ....να ξελιγουριασω και εγω..ααα το απογευμα στη γιορτη του σχολειου θα φαμε πιτσα και παγωτινια.....μιαμ μιαμ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαέλα στείλε κανένα πεπονάκι κι από δώ!! :D:D

Συμπεθέρα μην χάσεις εσύ...κατευθείαν σκέφτηκες κορώνα και κορδέλες ε?? :lol::lol::lol: Μήπως για απονομή να κάναμε ένα πάρτυ με παγωτά και σοκολάτες??Πιο απολαυστικό μου φαίνεται...ε??Τι λες??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Χριστίνα μου εχεις δίκιο για το καρότσι...Εχεις μάρσιπο ε??? Το σκεφτόμουν να πάρω κι εγώ γιατί δεν έχω κάποιον εδώ κοντά οποτε τις περισσότερες φορές οταν θα θέλω να βγω θα βγαίνω με το μωρό...οποτε χρειάζομαι κάτι βολικό!!

καλώς την Γιελιζ!!! εφαγες κι εσύ πεπονάκι ε??? Μια χαρά σας βρίσκω όλες!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...