Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 12! Καλοκαιρινές αφίξεις!!!


Recommended Posts

Τι να σου πω Πιπιτσα μου!Μηπως να φερεις μια κοπελα να στα κανει;Ή βαλε τον αντρα σου,δεν παθαινουν τιποτα,πιστεψε με! :lol: Και εγω δεν μπορω καθολου τις χλωρινες και τα μπανια τα καθαριζει μονο εκεινος απ'οταν εμεινα εγκυος.Εμαθε και τα καταφερνει μια χαρα!Πιο καλα και απο μενα τα κανει! :lol:

Συμπεθερα,να μην εχεις καμια φοβια.Ουτε εσυ Γιελιζ!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ναι Μαράκι μου ο δικός μου το έλεγε αυτό... να μην σηκώνω τη μπλούζα γιατί θα κρυώσει ο μικρός... :lol::lol::lol::lol:

Νίκη μου και ο δικός μου σαν άνθρωπος είναι.... και εμείς 8 χρόνια τον έχουμε... 1/8/2003 γεννήθηκε εκεί που δούλευα τότε... και όταν ήταν 15 ημερών πάτησε αυτοκίνητο τη μαμα του... και τότε τον πήρα εγώ... μάλλον νομίζει ότι εμείς είμαστε οι γονείς του!!! γιατί δεν έχει συμπεριφορά γάτας !! :lol::lol::lol: Αλλά όπως λές δεν αφήνει τίποτα να πλησιάσει το σπίτι...

Λοιπόν κοριτσάκια σας αφήνω προς το παρόν... έρχεται η μαμά μου με τη μαμά της φίλης μου για καφέ...

Τα λέμε μετά!! Φιλάκιαααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι..... αυτό σκέφτομαι Νίκη να κάνω......

Καλωσόρισες Ηλιάννα μου!!!!!!! Super η κοιλίτσα σου!!!!!!!!! Με το καλό να υποδεχθείς το Χρηστάκο σου!!!!!!

Καλό καφεδάκι Γιελιζάκι μου!!!!!!!!

Κι εγώ πρέπει να σηκωθώ..... η μουλάροβα...... έχει πιαστεί ο ...... μου!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Να ξεμπέρδευα και με τις δουλειές μου προτού πιάσει μεσημέρι και ζέστα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα μου έχεις δίκιο...ολα καλά θα πάνε!!

Γιελιζ μου καλό καφέ!!!!

Πιπίτσα μου ότι μπορείς να κάνεις με συχνά διαλείμματα...Μην ζορίζεσαι κοριτσι μου!!

Ηλιανα τι κάνεις? Τι κάνει το αγοράκι σου? Ειχες ξαναρθει στην παρέα μας αλλά μετά σε χάσαμε...ολα καλά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μη λετε για γατιαααααααααα.θελω κ εγω.περιμενουμε πως κ πως να γεννησω για να παρουμε ενα γατακι.η κ 2.

γεια σου ηλιαννα.καλως ηρθες κ με το καλο να ερθει στο κοσμο το μωρακι σου ;)

κοριτσια το σκεφτηκα κ εγω να τι;ς βγαλω με το τσιμπιδι αλλα ..................................δε βλεπω κατω απ τη κοιλια μου ,αναμεσα στη κοιλια κ το πιπι :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

τελος παντων.θα ρωτησω κ τον ντοκτορ κ θα δουμε.παντως ντρεπομαι τοσες που εβγαλα.

μολις καθαρισα τα φασολακια μου.κ παω να τα μαγειρεψω.θα διαβασω σε λιγο παλι τα νεα σας.πιστευω θα ναι πολλα γιατι σας βλεπω ορεξατες ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου σας ευχαριστω πολυ για το καλοσορισμα!!!!!!!!!!!!!!!!!!να ειστε ολες καλα εσεις κ τα μωρακια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μαρακι μου ναι ειχα ξαναερθει αλλα επειδη δεν ειχα καλη εγκυμοσυνη,ολο προβληματα, κ δεν σας προλαβαινα ετσι λοιπον σας αφησα κ δεν ξαναμπηκα!!!!!!!!!!!

εχω τωρα δυο βδομαδες που ειμαι καλα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολα καλά θα πάνε Ηλιαννα μου..σου εύχομαι τα καλυτερα και με το καλό να έρθει το αγοράκι σου!

Αννα μου με τσιμπιδάκι χειροτερα θα είναι...θα πονάς κιολας..Κάνε πως δεν τις βλέπεις :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Ηλιαννα!Τι κανεις;Αγορακι τελικα,ε;Με το καλο!Ελπιζω τωρα να εισαι καλα!

Εγω κοριτσια εχω τον κιμα απο χθες,τον επλασε η μαμα μου μπιφτεκια,Θα ριξω και λιγες πατατουλες στο ταψι και θα τα ψησω.Δουλιτσες δεν θα κανω μαλλον σημερα,αν και ηθελα να ξεσκονισω...Βαριεμαι και νοιωθω λιγο νταουν.Απο χθες πονανε πολυ τα ποδια μου!Τι ειναι αυτο ρε κοριτσια;Το παθαινετε και εσεις;Νοιωθω λες και στεκομουν 10 ωρες!δεν εχουν πρηστει,απλα πονανε... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιαννα καλως μας ηρθες κοριτσακι μου!Να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη στο εξης κ με το καλο να υποδεχτεις το αγορακι σου!!

Νικη μου ειναι φυσιολογικο να πονανε τα ποδια στην εγκυμοσυνη ας μη πρηζονται.Κατσε ξαπλα κ σηκωσε τα ψηλα,σε 1-2 μαξιλαρια.Θα ανακουφιστεις!Οσο για τις δουλειες κ αυριο μερα ειναι ;););)

Τους εβαλα οοολους σε ταξη!!!!Οι μικρες εχθες το βραδυ μου εβγαλαν το λαδι!Πρωτη φορα ομως οποτε δε παραπονιεμαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα μου το έγραψα κι εγώ χθες αυτο με τα πόδια :D:D Κι εμένα, ειδικά όταν στέκομαι με πονάνε πολύ και ειδικά οι πατούσες...λες και περπατούσα με 12ποντο όλη μέρα!! :D:D

Σοφάκι μου καλημέρα..Τι κάνεις εσύ και τα κοριτσάκια σου?? Σε ζόρισαν χθες? Εχουν και τα μωρά τις φάσεις τους! Βαλατε καθόλου βαρος ή δεν το ελέγξατε ακόμη??

Κι ετσι σε θέλω...να βάζεις τάξη!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Μαρακι μου,το διαβασα οτι το επαθες και εσυ...Εισαι ενταξει τωρα;Ξεπρηστηκες;

Σοφουλα οι μικρες εχουν κολικους;Ετσι σε θελω!Ολοι σε ταξη! :evil::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κορτσουδιαααααααα.....μολις γυρισα απο την γυρα ;);) πηγα την μικρη σχολειο,μετα σουπερ μαρκετ,μετα για ενα καφεδακι κ πισω πια στο σπιτι....να κανουμε κ καμια δουλεια γιατι το τριημερο τιποτα δεν εκανα.διαβασα χθες αργα τα νεα του σαβ/κου....κ να ευχηθω καλη επιτυχια στην ελλη...λογικα μπορει κ να εχει γεννησει.

παω να διαβασω κ τα σημερινα....μα ποσα γραψατε παλι....κ ακομα δεν μεσημεριασε. :o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!!!!!!!!!!Τι μου κανετε???Περασατε καλα το τριημερο??

Εμεις πηγαμε λιγο θαλασσιτσα οπως σας ειχα πει...μπηκε ο αντρουλης μου εκανε και το μπανακι του καναμε και τις βολτιτσες μας και τελος..του χρονου παλι με τον μπεμπακο μας!!!!!!!!!!

Εμενα αρχισαν να μου πρηζονται τα ποδια...κατω οι αστραγαλοι..αντε να δουμε πως θα ειμαι!!!!!!

Αυριο εχουμε γιατρο και το περιμενω πως και πως.. :D:D:D:D:D:D

Μηπως ειχαμε τιποτα γεννητουρια????Περιμενω νεα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ηλιανα μου καλως μας ηρθες!!!!!!!!Και εσυ αγορακι,ε????τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Με το καλο και να εισαι καλα!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίκη μου το φούσκωμα το έπαθα 2-3 φορές αλλά όχι έντονα...λίγο στα πόδια! Ο πόνος ομως στα πόδια είναι σταθερός...Εγώ σκέφτηκα ότι θα είναι και λόγω βάρους, επειδή είμαι μικρόσωμη γενικά ίσως το βάρος να πιέζει στα πόδια...Δεν ξέρω...Αρχισαν και οι κράμπες τώρα...Τι να πω??

Καλώς την σουρτούκο της παρέας!!! :D:D:D Τι κάνεις Μιχαέλα μου?

Μαρουλιτα μου καλημερα! Αν ειναι συνεχες το πρηξιμο στα πόδια ενημέρωσε τον γιατρο σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπισκοτακι να χαιρεσαι την αγορινα σου κ καλη λοχεια να εχεις......

αννα κ εγω σε λιγο θα παω να απλωσω το δευτερο πληντυριο της μπεμπας....χθες σιδερωσα το πρωτο...καλα θα κανεις να αρχισεις σιγα σιγα....αλλωστε λιγο σου εμεινε.

σοφιτσα αρχισανε τα οργανα οι μικρες? :D:D:D

ηλιανα καλως μας ηρθες κ παλι...σου ευχομαι απο εδω κ περα καλη συνεχεια....

εγω σημερα πηρα κοτοπουλο σνιτσελ για να κανω αλλα μου εδωσε κ η μαμα μου λιγο κοκκινιστο απο χθες...οποτε αυριο το κοτοπουλο...θα κανω κ λιγο πουρε κ περασαμε κ σημερα.

αυριο το πρωι θα παω κ στο νοσοκομειο να γραφτω στα μαθηματα ανωδυνου κ ισως μαφησουν κ παρακολουθησω κιολας.

ευτυχως απο πρηξιμο ακομα καλα παω....εκτος απο εκεινες τις πεντε μερες τοτε που καναμε δουλειες,δεν με ξαναεπιασε.μονο οι καουρες ξαναεμφανιστηκαν κ μου την δινει :evil::evil::evil:

σουρτουκο κανονικη μαρακι...... :lol::lol::lol: απο τοτε που σταματησα την δουλεια δεν μπορω να μαζευτω...κ δεν μου φτανουν κ οι ωρες :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου γλυκο :YMHUG::YMHUG: Σημερα το μεσημερι περιμενουμε τον παιδιατρο να δουμε τι θα μας πει αλλα αν κρινω απο αυτα που τρωνε σιγουρα εχουν βαλει...Ιδωμεν ;) Εσυ πως εισαι?Σου εδωσε ο γιατρος ημερομηνια??

Κ τωρα που ειπα για ημερομηνια...Συμπεθερααααααα,καπου πηρε το ματι μου για 19 Ιουνιου ή λαθος κανω?

Α!!Κ περιμενουμε κ νεα απο την Ελισαβετ μας σημερα,ακους Χρυσαααα?Τωρα μπορει κ να εχει γεννησει :D:D:D

Νικη μου η μια εχει εντονους κολικους ναι και της κρατανε περιπου 2 ωρες καθημερινα.Η αλλη οχι,εκτος απο λιγο εχθες.Ειναι ομως λιγο μπουκωμενο το κοριτσακι μου κ εχθες δυσανασχετουσε :(

Καλημερα Μιχαελα μου!!Με το μαλακο οι δουλειες ;)

Μαρουλιτα μια χαρα σε βρισκω!!Θαλασσα......αραγε θα παω καθολου φετος???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εβαλα τα μπιφτεκια μου στον φουρνο και ηρθα.Ουτε 10 λεπτα δεν σταθηκα και κουραστηκα βρε κοριτσια...Τι πραγμα ειναι αυτο! :? Δεν κανω τιποτα παλι σημερα,αραχτη...Δεν μπορω...

Μαρουλιτα μου πηγες θαλασσα!Τι καλα!

Μιχαελα εισαι πολυ "χωριογυρα" που λεμε και εδω! :lol: Αφου αντεχεις μπραβο σου!Εμενα τα κουραγια μου δεν ειναι για πολλα,παρολο που δεν εχω βαλει πολλα κιλα.Κουραζομαι ευκολα...

Σοφια περαστικουλια στην μικρη σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι κοκώνες μου!!!!!!!!!!!!!

Καλημερούδια στη 2η φουρνιά!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μιχαέλα ....... όλο βολτίτσες βλέπω..... μπράβο.... μπράβο.... πολύ καλά κάνεις!!!!! Με το καλό τα μαθήματα ανώδυνου...... εγώ ξεκινάω τη Δευτέρα κι ανυπομονώ!!!!!!!

Maroulita......... καλό γιατρό αύριο!!!!!!!!! Καλή είναι η θαλασσίτσα..... μία ωραιότατη ασκησούλα & χαλάρωση.....

Σοφάκι.......... υπομονή με τις μικρούλες σου....... όλα μια χαρά θα πάνε!!!!!!! Καλά νεάκια από τον Παιδίατρο εύχομαι!!!!

Tί κάνετε κούκλες μου κατά τ΄άλλα????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου κ παλι σας ευχαριστω πολυ γλυκες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μαρακι μου μακαρι κοπελα μου γιατι αυτη τη φορα μες στο αγχος κ τη στεναχωρια!!!!!ελπιζω απο δω κ περα να ειναι ολα καλα κ με το καλο να ερθει ο μικρουλης!!!!!!!!!!!!!!!!

μπεμπουλινο μου ναι αγορακι εχω τελικα!!!!!!!!τωρα ναι εδω κ δυο βδομαδες ειμαι καλα!!!!!!

κατσε καλη μου φτιαξε τις πατατουλες με τα μπιφτεκια κ ξεκουρασου!!!!!!οι δουλειες δεν τελειωνουν.....!!!!!!!!!!

σε ευχαριστω πολυ σοφιτσα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!κ εσυ να χαιρεσε τις μικρουλες σου!!!!!!!!!!!!!!!!!να ειναι παντα γερες!!!!!!!!!!!!!!!

ετσι να μην σου παιρνουν τον αερα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μαρουλιτα μου καλως σας βρηκα!!!!!ναι αγορακι κ εφω!!!!!!σε ευχαριστω πολυ γλυκια μου !!!!!!!!!!!

κ εσυ με το καλο να υποδεχτεις το αγορακι σου!!!!!!!!!!!!!!!

σισσυ μου σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ετοιμαζεσαι σιγα σιγα ε??

αχ τι καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!! με το καλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πιπιτσα μπου σε ευχαριστω πολυ !!!!!!!!!!!!!!!!κ εσυ με το καλο κοπελα μου!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η αληθεια νικη μου τα πρωινα ολο κ καπου παω....μεχρι να παω την μικρη σχολειο,λιγο στο φουρνο,λιγο σουπερ μαρκετ,λιγο στην μαμα μου,λιγο κ κανενα καφεδακι πρωινο σε καμια φιλη....τσουπ τσουπ περναει η ωρα. :D:D:D κ επειδη με την μικρη δεν μπορω να παω σε φιλες που δεν εχουν παιδια,επειδη βαριεται μονη της ευκολα κ ζηταει να φυγουμε,τωρα που μπορω το εκμεταλευομαι ;);)

πρωτα με την δουλεια δεν προλαβαινα κ ειδικα το χειμωνα...το καλοκαιρι ολο κ καπου παμε....

ευτυχως ακομα εχω αντοχες...οχι ομως για πολυ περπατημα...ολα αυτα με το αυτοκινητο.τον αλλο μηνα που θα αρχισουν οι καυσωνες θα κλειστω μεσα........ααααα κ θαλασσα :D:D:D !!!

δυστυχως ο καιρος μας τα χαλασε το σαβ/κο :cry::cry::cry: κ δεν πηγαμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαέλα μου, μου αρέσει που δεν σου φτάνουν και οι ώρες!!! :lol:

Σοφάκι μου δεν έχεις κάτι για το μπουκωμα? Εχω ακούσει ότι στα μωράκια χρησιμοποιούν φυσιολογικό ορο...κάτι τέτοιο..Αφου θα τις δει ομως κι ο παιδιατρος σήμερα θα σου πει τι θα κάνεις.

Γιατρο έχουμε σήμερα εμεις και ελπιζω να μου πει ημερομηνία για το ποτε θα μου βγαλει τις ραφες..Αλλιώς για γέννα οποτε αποφασίσει ο μικρός!!!! :D

Η Γιελιζ γεννάει 19/6 καλά είδες!

Από φαγητό τώρα έχω αρακά που έφερε η μαμά μου χθες αλλά δεν μου κάνει πολύ κέφι η αλήθεια..Ισως φάω όσπρια που μου έλειψαν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι μαρακι μου θα τον ενημερωσω αυριο....ρε κοριτσια φοβαμαι πολυ για λευκωμα... :?

Σοφακι μου ολα μια χαρα θα πανε...μην αγχωνεσαι!!!!!!!!

Πιπιτσα μου καλημερα,καλο ο ιωδιο τωρα η θαλασσιτσα απο μεσα δεν ξερω γιατι δεν μπηκα... :(

Μαρακι μου καλα θυμωμουν οτι ειχες και εσυ τωρα στα κοντα γιατρο...αντε μακαρι να μας πανε ολα καλα να σου πει και εσενα τι θα κανεις!!!!!!!

Εμεις σημερα τρωμε κοτουλα ψητη με πατατουλες...αλλα να σας πω κατι τελευταια δεν μπορω να φαω και πολυ ειδικα το μεσημερι...με καμια σαλατουλα θα την βγαλω παλι!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο ελεγα χθες στον αντρα μου...οταν δουλευα πιο λιγο κουραζομουν με δουλεια κ σπιτι....τωρα δεν προλαβαινω κ κουραζομαι κ περισσοτερο....κ μου λεει αφου δεν βαζεις κ@λο κατω...επομενο ειναι.

στην μικρη μου επειδη ηταν χειμωνας πουθενα δεν πηγαινα...ημουν κ μονη.τωραααα...εχω δικαιολογια την μικρη οτι την βγαζω βολτες ;););) κοντα στην μικρη κ η μεγαλη :lol::lol::lol:

χθες αφου ειχε βρεξει λεω στην μικρη...δεν παμε στην πλατεια να παρουμε κ ενα παγωτο?αντι να ζηταει το παιδι απο την μανα...η μανα ξεσηκωνει το παιδι :lol::lol::lol:

αλλα βρε κοριτσια πολυ μου αρεσει....ισως επειδη τοσα χρονια με την δουλεια,δεν ηξερα πως ειναι να καθεσαι στο σπιτι πρωι...πειραζει που ειμαι πολυ σουρτουκο? :D:D:D πειραζειειειειειειει!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...