Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 12! Καλοκαιρινές αφίξεις!!!


Recommended Posts

Καλημέρα τσούπρες!!!!!!!!!!!!

Πώς κι από τα μέρη μας???????? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Εμείς είμαστε καλά, τσυπνήσαμε και κλωτσάμε τη μαμά!!!!!!!!!!! Σήμερα μπαίνουμε στον 8ο!!!! Αχ….. Παναγίτσα μου…….. όσο περνάει ο καιρός τρελαίνομαι από αγωνία και χαρά!!!!!!! Στην ουσία….. 60 μέρες μείνανε κι αν!!!! Γιούπιιιιι!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Χτες το απόγευμα είχαμε επισκέψεις…. ήρθανε τα πεθερικά να με δούνε & μία ξαδέλφη μας με την κορούλα της, ωραία ήτανε, τσακίσαμε τα φρουτάκια μας….. μου αγόρασε και μία μπλουζίτσα η πεθερά, πολύ ωραία και δροσερό ύφασμα & με ρωτούσε τι να πάρει στον μπέμπη, της είπα τη βαλίτσα του μαιευτηρίου θα την ετοιμάσει η μάνα μου κι ας πάρει εκείνη ότι καταλαβαίνει!!!!!! Όταν αργότερα έφυγαν οι επισκέψεις μας, καθίσαμε με τον καλό μου να φάμε!!!!! Ένα πολύ μικρό μπολάκι γιαουρτάκι με μέλι έφαγα κι έσκασα!!!!!!! Αλλά κι ο μικρός ξετρελάθηκε!!!!!!!! Τόσο δυνατές κλωτσιές…. λέω τώρα θα βγει!!!!!!! Χεχεχε……..

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σήμερα έχω πάλι μερικές δουλειές, χαλαρά πράγματα όμως, τα πιο πολλά πρέπει να τα κάνει ο άντρας μου & δεν το βλέπω να προλαβαίνει πριν το ΣΚ…. τέλος πάντων, το βράδυ θα πάμε σε 2 φίλες μας για καφεδάκι!!!!!! Από μαγείρεμα τι να φτιάξω πάλι??? Έχω στερέψει από ιδέες βρε παιδάκι μου!!!!!!! Τι να φτιάξω σήμερα……

Πάω να σχολιάσω τα δικά σας τώρα……

Νίκη μου, ναι, για την απολύμανση της πολυκατοικίας λέω….. ή για να είμαι πιο σαφής, επειδή λογικά στην πολυκατοικία έγινε, μέσα στο διαμέρισμα με ενδιαφέρει να κάνω, μπαλκόνια, ντουλάπια κουζίνας & λουτρού & στις γωνίες των δωματίων γενικότερα!!!!! Αλλά αν δεν πάρω το ΟΚ από τη γιατρό μου πρώτα….. δεν ασχολούμαι!!!!! Δε φέρνω άνθρωπο δλδ. να ασχοληθεί εννοώ…..

Αννούλα…… φέτος μας τα έσπασε τα νεύρα κανονικότατα ο καιρός….. δη οι βροχές….. όσο για την ημ/νία που λες…. εμένα που μου έχει κολλήσει πως θα γεννήσω στις 25 Ιουλίου, ανήμερα της Αγίας Άννης, που μου φανέρωσε το νινί???? Τι να πεις….. θα δείξει!!!!! Όπως και να ΄χει….. κοντεύουμε!!!!!!!

Εύη μου….. μεγεια…. μεγεια…. με το καλό να τα χρησιμοποιήσεις όλα τα ψωνάκια!!!! και μία χαρά οικονομικά σου βγήκανε!!!! Ωραία!!!!! Όσο για τα χρώματα, εμένα γενικά δεν μου αρέσει αυτό το μόνο μπλε στα αγοράκια ή μόνο ροζ στα κοριτσάκια, αλλά γούστα είναι αυτά!!!! Εγώ γενικά προτιμώ τα ουδέτερα χρώματα!!! Το αγαπημένο μου???? Λαχανί…. Καλή μέρα να έχεις στη δουλειά!!!!!!!

Μαράκι μου, καλό γιατρό σήμερα γλυκειά μου!!!!!!!!! Νομίζω λογικό είναι οι κράμπες τώρα στο τέλος!!!!!!! αφού βλέπεις τα καρουμπαλάκια πάντως…. μία χαρά…. ο μικρός δίνει το παρόν του!!!!!!! Χεχεχε…..

Καλημέρα Γιελιζάκι μου!!!!!!!! Σήμερα θα κάνεις πάλι μπόλικες βολτίτσες???? Ο μικρός…… κλωτσάει ακατάπαυστα????

Ελισάβετ!!!!!!!!! Με το καλό!!!!!!!!!! Μακάρι να έχεις τη μπουμπού σου ήδη στην αγκαλιά σου!!!!!!! Να μην ταλαιπωρήθηκες καθόλου!!!!!!!

Η Ευγενία όντως χάθηκε……. ελπίζω μόνο να είναι καλά το κορίτσι μας!!!!!!!!

Τώρα που λέτε για πανσελήνους….. εγώ κάθε φορά τρελαίνομαι στα νεύρα….. πριν την εγκυμοσύνη μου φταίγανε όλα!!!!!!! Λέτε να γεννήσω κι εγώ σε καμία πανσέληνο???? Και 15 Ιουλίου πάντως….. μία χαρούλα μου κάθεται!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα πιπιτσα

ναι κοριτσια εχω βγαλει πολλες κ χοντρες τριχες.δε ξερω γιατι.να πω την αληθεια ντρεπομαι να με δουν κ στο νοσοκομειο ετσι :oops: τελος παντων.αφου μου λετε οχι θα σας ακουσω :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου με το καλό να μπείς στον μήνα σου και εσύ!!!

Πιπίτσα μου καλημέρα!!! Με το καλό να μπείς και στον 9ο!!!

Ο μικρός όχι μόνο κλωτσάει.... μου αλλάζει το σχήμα της κοιλιάς μου με το τέντωμα που της κάνει!!! Δεν μπορώ να καταλάβω τι προσπαθεί να κάνει... :lol::lol::lol::lol:

Όσο για την πανσέληνο και εμένα με επιρρεάζει πολύ, πάντα... Είναι που είμαστε Υδροχοάκια γιαυτό μας πιάνει... :lol::lol::lol::lol:

Άννα τώρα προσπαθώ να θυμηθώ αν μου ξύρισαν και την κοιλιά πέρσι...αλλά τόσο χαμηλά που την κάνουν την τομή δεν νομίζω να τους ενοχλεί αν έχεις μερικές τρίχες στην κοιλιά...

Ρώτα όμως και τον γιατρό σου μια φορά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κούκλες...εχω χαθεί γιατι εχω δουλειά πολύυυυυυ κ εξεταστική.........αλλα τέλος του μήνα αν πάνε όλα καλά θα έχω περισσότερο χρόνο...........

για τις τριχούλες μην ανησυχείτε....όταν έκανα χειρουργείο 3,5 μηνών είχα πιο πολλες τρίχες απο τώρα και πριν μου κάνουν καισαρική με ξύρισαν μέχρι τον αφαλό..........όμως τις κοιτάω τώρα κ δεν έχουν αγριέψει καθόλου....με μια φορά δεν γίνεται τίποτα....

έχω πιο πολλές απο τα φυσιολογικά μου που δεν εχω καθόλου!! αλλα πιο αραιες σε σχεση με την αρχή της εγκυμοσύνης που τις έβλεπα κ γέλαγα....μαιμου με φώναζα.......... :lol:

τι κάνετε μαναράκια? δεν σας εχω διαβασει κιολας...για να πάω κ λίγο πιο πίσω όσο προλαβαίνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα παρεουλα!Τι κανετε;Και εγω νωρις ξυπνησα,κατα τις 8:30.Ηθελα να παω για εξεταση αιματος και ουρων.Αλλα ξεχαστηκα και πηγα τουαλετα! :lol: Οποτε αυριο πια...Πηγα για ψωμακι,πηρα και ντονατ του αντρα μου και ενα κρουασαν βουτυρου για να το κανω σαντουιτς για μενα.Με ξεσηκωσατε με το φραπουτσινο και πηρα και αυτα τα ετοιμα της Αλτζιντα να πιω! :lol: Παω να σας διαβασω,να φαω και το σαντουιτσακι μου με το φραπουτσινο και επανερχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Νικόλ μου!!! Τι κάνει ο μπέμπης??? Μεγαλώνετε??? :D:D:D

Πλησιάζουν δεν λές τίποτα!!! :lol::lol::lol: Πρώτα ο Θεός την Κυριακή 19/06 θα του κάνουμε έξωση του μπέμπη!!! :lol::lol::lol:

Καλημέρα Νίκη μου καλή όρεξη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Αννούλα μου..... ρώτα το γιατρό σου, θα σου πει.... δε νομίζω πάντως να είναι πρόβλημα!!!!!!!!!

Γιελιζάκι.... πάρε κάμερα & απαθανάτισε τα τελευταία βουναλάκια στην κοιλίτσα σου!!!!!!!!!!! Θα σου λείπει μετά.........

Εγώ πάλι.... όποτε πάω να το κάνω αυτό..... σταματάει ο μικρούλης μου να κλωτσάει!!!!!!!!! Ντροπαλό σαν τη μανούλα του μωλέέέέ.......

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλημέρα βρε Nikol μου!!!!!!!!! Όντως χάθηκες, αλλά αφού δεν έχεις χρόνο, τι να κάνεις κοριτσάκι!!!!!!!!

Καλά ξεμπερδέματα με την Εξεταστική σου, καλή επιτυχία κι όταν τελέψεις.... εμείς εδώ θα είμαστε!!!! Ο μπουμπούκος σου καλά????

Αχ Νίκη θα σε σκοτώσω!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μη μιλάς για γλυκά πρωί-πρωί!!!!!!!!!! Θέλω κι εγώώώώ........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιπίτσα προσπάθησα να το βγάλω στην κάμερα όπως λές... αλλά δεν έκανε τίποτα... είναι και ο δικός μου ντροπαλός μάλλον... :lol::lol::lol: Επίσης όταν κλωτσάει αν σηκώσω τη μπλούζα να δείξω την κοιλιά μου σταματάει!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααχχχχχχχχχχχ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κάποιος λιβανίζει εδώ στη γειτονιά & μοσχοβολάει ο τόπος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Χμ...................

Από πότε έχω να πάω στην Εκκλησία η μουλάρα???????

Μήπως να με πήγαινε ο καλός μου την Κυριακή?????? Σα να μου έλειψε!!!!!!!!!!!!

:oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιπίτσα προσπάθησα να το βγάλω στην κάμερα όπως λές... αλλά δεν έκανε τίποτα... είναι και ο δικός μου ντροπαλός μάλλον... :lol::lol::lol: Επίσης όταν κλωτσάει αν σηκώσω τη μπλούζα να δείξω την κοιλιά μου σταματάει!!! :lol::lol::lol:

Αν είμαστε μόνοι μας, σηκώνω τη μπλούζα & χαζεύουμε μαμά & μπαμπάς......

Δεν έχω επιχειρήσει να τη σηκώσω παρουσία τρίτων.... αλλά ξέρω πως θα ντραπεί!!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ πως περνάει ο καιρός...........αντε Diosaki μου με το καλο να πάρετε αγκαλίτσα τον μπέμπη σας..

PIPITSA μου ο μπέμπης ζωηρότατος και εγω τρελή κ παλαβή.....καταλαβαίνεις ότι διαβάζω κ το μυαλό ταξιδευει στο μωρό...αν περάσω θα είναι θαυμα....................λέω κ απο τον άλλο μήνα να τελειώσω κ τις αγορές του μωρού ............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ κορίτσια είχα προσέξει ότι όταν είχε πανσέληνο ήτανε και οι μέρες που μου ερχόταν περίοδος!

΄

Καλημέρα Νικόλ μου...καλή εξεταστική να έχεις και μην κουράζεσαι πολύ!

Καλημέρα Νίκη μου...ντονατς μιαμ!!! Μου αρέσουν πολύ!!!

Πιπίτσα μου κι εγώ όσες φορές προσπάθησα να τραβήξω την κοιλιά μου όταν έκανε ο μικρός τουμπες σταματούσε!!!! Ετσι είναι οι σταρ!!! :lol::lol::lol::lol:

Γιελιζ μου κι εμένα αλλάζει σχήμα η κοιλιά όταν τεντώνεται...μαλιστα καμιά φορά απορώ σε τι στάση βρίσκεται εκει μέσα!!!!!! :lol:

Αννα μου να μην ντρέπεσαι για τις τρίχες...είναι από τις ορμόνες..Καλύτερα αστες να πέσουν από μόνες τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιπίτσα μου εγώ την έχω ανοίξει και στη μαμά μου αλλά τίποτα ο μικρός... πλήρης ακινησία!!! :lol::lol::lol:

Νικόλ μου σε ευχαριστώ πολύ!!! Και στα δικά σου με το καλό!!!!

Είναι δυνατόν να μην έχεις το μυαλό σου στον μικρό?? Με αυτά που μας κάνουν δεν μπορούμε να σκεφτούμε και τίποτα άλλο!!! Καλή επιτυχία σου εύχομαι... και με το καλό να ξεκινήσεις τις αγορές!!!

Μαράκι εγώ όταν ήμουν στο νοσοκομείο την τέντωσε και λέω στον γιατρό αυτό που τέντωσε τώρα πρέπει να είναι ο πωπός του... κάνει τον υπέρηχο και μου λέει ναι τον πωπό του έχει τουρλώσει!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Ε ρε δάγκωμα που έχει να πέσει στο πωπουδάκι!!!! :lol::lol:

Συφωνώ με αυτό που λές... Έτσι είναι οι σταρ!!!!

biscuit να σας ζήσει ο γιός!!! Να είναι γερός και τυχερός!! Καλή λοχεία να έχεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχθές, την ώρα που ήταν εδώ τα πεθερικά μου, είχα το χέρι μου επάνω στην κοιλιά κι άρχισε κάποια στιγμή να χορεύει ωσάν τρελός ο μπεμπέκος κι έβλεπε η πεθερά το χέρι ν΄ανεβοκατεβαίνει και λύθηκε στα γέλια!!!!! Προσπαθούσαμε να καταλάβουμε τί βλέπαμε....... κωλαράκι...... μπουτάκι...... κανένα πατουσίνι ίσως??????

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μπισκοτάκι!!!!!!!!!!! Να σου ζήσει γλυκειά μου ο γιόκας σου!!!!!!!!!!! Καλή λοχεία να έχεις κοριτσάκι!!!!!!!

Γιελιζάκι..... όποτε τρώω δυνατές κλωτσιές & "απειλώ" τον μικρό πως όταν βγει θα του φάω το πωπουδάκι..... με ακούει ο άντρας μου & λέει..... "όχι..... όχι παληκάρι μου..... μη βγεις ακόμη..... άσε τη μαμά να λέει..... θα σε φάμε προτού βγεις"!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπισκοτάκι να χαίρεστε το αγοράκι σας! Πάντα γερό και καλότυχο! Καλή λοχεία και σε σένα...

Γιελιζ μου το πωπουδάκι το καταλαβαίνω κι εγώ...Σήμερα έχει ένα μικρό καρουμπαλάκι που πηγαινοερχεται σε ένα σημείο και αναρωτιέμαι...να είναι χεράκι, ποδαράκι???

πάντως οι σκαλιστές μας...πολύ σταριλίκι!!! :lol::lol::lol:

Να σας πω κάτι...τώρα που πλησιάζω και μεγάλωσε και το μωράκι με έχει πιάσει μια αγωνία...Δεν μπορώ να περιγράψω αυτό που νιώθω..Απλά σκέφτομαι καμιά φορά μην γίνει τίποτα και μου πάρει το όνειρο που ζω...Δεν πιστεύω ότι σε λίγο καιρό θα έχω αγκαλίτσα το δικό μου αγοράκι...Μου φαίνεται πραγματικα απιστευτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου κι εγώ νιώθω αυτά που λες ακριβώς......

Από τη μία μας έχουνε τρελάνει οι ορμόνες.... από την άλλη έχουμε το άγχος μας να πάνε όλα καλά!!!!!!!

Γι΄αυτό και βλέπω τελευταία πολλά άσχημα όνειρα.... τι καλά που δεν τα θυμάμαι το πρωί.....

Ααααα...... τώρα που το θυμήθηκα..........

Κάποια στιγμή είχα δει πως γέννησα πρόωρα..... και το μωράκι μου μπήκε στη θερμοκοιτίδα & προσπαθούσε να πάρει τα πάνω του, το ψυχάκι μου........

Εγώ παράκουσα τους γιατρούς, που δεν με αφήνανε να το δω & πήγα κοντά του........

Του έδωσα το χέρι μου & γαντζώθηκε κι έσφιγγε..... με τα μικροσκοπικά του δαχτυλάκια.......

Σα να λέει....... "μανούλα...... μη με αφήνεις μόνο μου...... φοβάμαι"!!!!!!

Και θυμάμαι..... ξύπνησα μέσα στον ύπνο μου....... κλαίγοντας...... κι έλεγα "εδώ είμαι καρδούλα μου....... δεν σε αφήνω....... εδώ είναι η μανούλα"!!!!!!!!!

Έχω την αίσθηση πως εκείνη την ίδια ώρα ακριβώς........ κλωτσούσε ο μπεμπάκος μου & τον χάϊδευα.......

Να ένιωσε κι εκείνος την ανησυχία μου άραγε?????????

Άϊ στο καλό....... πάλι με πήρανε τα ζουμιά..... τί έχω πάθει......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιπίτσα εγώ όποτε λέω στο μωρό ότι θα το δαγκώσω ο άντρας μου μου λέει να μη λέω τέτοια στο παιδί και το τρομάζω!!! :lol::lol::lol::lol: Ότι ναναι!!!

Μαράκι τα πωπουδάκια μάλλον είναι σε σταθερό σημείο... και τα καταλαβαίνουμε.... αλλά τα υπόλοιπα που πηγαινοέρχονται κατα καιρούς και εγώ δεν μπορώ να καταλάβω τι είναι... έχει απλωθεί και πολύ τελευταία και χτυπάει σε διάφορα σημεία ταυτόχρονα!!!

Άσε, όντως πολύ σταριλίκι!!! Ακόμα δεν βγήκαν!!! Φαντάσου μόλις βγούν τι έχει να γίνει!!! :lol::lol::lol::lol:

Μαράκι αυτό που λές το σκέφτομαι και εγώ... ειδικά τώρα που φτάσαμε σχεδόν στο τέλος!!! Γιαυτό και οι βόλτες... για να ξεχνιέμαι να μην τα σκέφτομαι... Όλο νομίζω ότι θα γίνει κάτι και θα τελειώσει το όνειρο!! Μου έλεγε χθές ο άντρας μου ότι την άλλη Δευτέρα τέτοια ώρα θα είμαστε μαζί με το μπεμπακι μας... και δεν τολμούσα ούτε να το φανταστώ... έχουμε φοβία και πιστεύω είναι λογικό μετα τα περσινά...

Αχ Πιπίτσα πόσα τέτοια όνειρα έχω δει.... και τι κλάμμα έχω ρίξει... Μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας!!! να είναι γερά τα μωράκια μας, τίποτα άλλο δεν θέλω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας διαβασα!Ποσα γραψατε παλι; :lol:

Ευη μεγεια τα ψωνια!Ετσι σε θελω,ΟΛΑ ΡΟΖ!!! :D Σε επηρεαζω με τα φαγητα,ε;Χαχαχα!Τι να κανω,ειμαι λιγουρα!Τελικα τα φτιαξαμε τα κεφτεδακια!

Συμπεθερα μου,περαστικα!Και καλο γιατρο!

Ελισαβετ,με ενα πονο κοπελα μου!Περιμενουμε νεα σου!

Αννα,οι τριχουλες ειναι πολλες;Αν τις εβγαζες με το τσιμπιδακι; :roll:

Πιπιτσα μου,εμεις δεν εχουμε κανει ποτε απολυμανση μεσα στο σπιτι... :roll: Δεν ειχαμε ποτε ουτε κατσαριδες ουτε ποντικια.Αυτο βεβαια οφειλεται στο οτι εχουμε εναν γατο 8 κιλα,οποτε δεν πησιαζει τιποτα! :lol: Αλλα γενικα το βρισκω και πολυ ανθιγυεινο να κανω απολυμανση μεσα σε ντουλαπια και στον χωρο που κοιμαμαι...Πολλα χημικα...Πιο καλα λιγη χλωρινη,ντετολ,καθαριοτητα τακτικη και ειμαστε οκ.Το σπιτι μας,που μενουμε τωρα με τον αντρα μου ειναι ανακαινισμενο πριν 2 χρονια,οποτε ειναι ολοκαινουργιο.Καλυτερο θα ηταν τωρα με το μωρο να αποφυγεις τετοια πραγματα...

Γιελιζ,πλησιαζουν οι μερες!!! :D

Μπισκοτακι ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!Γερος και καλοτυχος να ειναι!Καλη λοχεια!Περιμενουμε περιγραφη οποτε μπορεσεις!

Κοριτσια εγω ειμαι στην κυριολεξια ολη μερα με την κοιλια εξω! :lol: Αφου η μαμα μου λεει βαλτην μεσα,θα κρυωσει το μωρο! :lol: Τριχες δεν εχω βγαλει γενικα,αντιθετως μαδισα! :o Μονο στην κοιλια εχω ελαχιστες,αλλα τις ειχα και απο πριν.Ισως λιγο πιο εντονες να εγιναν.Χερια,ποδια,εχω γινει σπανος! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αστα Γιελιζ,ανθρωπος ειναι οχι γατος...Τον βρηκα στον κηπο μας πριν 8 χρονια,ηταν ακομα με κλειστα ματακια,ετοιμοθανατο!Και το εσωσα.Ειναι μονο μεσα στο σπιτι,στειρωμενος.Αγκαλια με την μαμα μου κοιμαται! :lol: Σπιτογατος!Στο πατρικο μου ειναι,ακριβως απο κατω μας δλδ.Εχουμε και 2-3 στον κηπο που τα ταιζει η μαμα μου και τα εχει στειρωσει και αυτα.Οποτε δεν εχουμε ουτε κουνουπι!Που να πλησιασουν εντομα και κατσαριδες! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιπίτσα μου τι όνειρο κι αυτό...Ολα καλά θα πάνε όμως...

Γιελιζ μου όντως έχουμε κάποια φοβία και δικαιολογημένα΄...

Κι εμένα χθες ο άντρας μου που βγήκα έξω στο μπαλκονι μου λέει θα κρυώσει ο γιος μου...και σε θυμήθηκα Γιελιζ!! Εσένα είναι που στο έλεγε αυτο ο άντρας σου???

Ολοι τα ίδια σκέφτονται τελικά!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω βρε Νίκη μου........

Εμείς πάντα είχαμε παλαιότερα πρόβλημα κι από πέρισυ που κάνουμε με συγκεκριμένο άνθρωπο έχουμε δει μεγάλη διαφορά.......

Όπως και να έχει πάντως..... σίγουρα θα ρωτήσω τη γιατρό μου πριν κάνω κάτι...... γιατί αλλιώς....... ποιός θα πιάσει να μου βάλει χλωρίνες (που δεν την αντέχω με τίποτε όμως!!!!!) και ντετόλ στα ντουλάπια μου????????? Ο άντρας μου???????? Λίγα έχει ο άνθρωπος στο κεφάλι του, να του φορτώσω και πράγματα που δεν τα ξέρει??? Δε λέει......

Η πεθερούλα μου μόνο για βολτίτσα έρχεται πια..... εγώ φταίω όμως..... δεν της ζητάω ποτέ να κάνει κάτι...... η μάνα μου έχει να πατήσει μήνες..... τη γιαγιά δεν τη θέλω......

Εκτός εάν το συμπεριλάβω κι αυτό στη γενική..... θα κάνουμε άραγε???? Ούτε ξέρω ακόμη.......

Εμένα Μαράκι μου το λέει αυτό τις τελευταίες μέρες...... επειδή τα βράδια φοράω μόνον το αποπάνω της πυζάμας μου, το παντελονάκι δεν το ανέχομαι ούτε για πλάκα (και δεν έχω 2-3 βδομάδες που ψώνισα..... προφανώς φούσκωσα κι άλλο!!!!!!) και μου λέει...... "καλέέέ....... θα κρυώσει ο μικρός"!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια κ με το καλο να εχετε ολες τα μωρακια σας στην αγκαλιτσα σας, γερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

χωραω κ εγω στην παρεα σας???????????μονο που εγω ειμαι λιγο ξεμπαρκη, εχω πητ 26/10 αλλα λογω καισαρικης θα γεννησω στις 14/10!!!!!!!το μωρακι μου ειναι αγορακι κ το ονοματακι του θα ειναι χρηστακος!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...