Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 12! Καλοκαιρινές αφίξεις!!!


Recommended Posts

Γεια σας και πάλι φουσκωτά κορμάκια!!!!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Έπλυνα τα πιατάκια μου, έκανα λιγουλάκι σιδέρωμα κι είπα ν΄αράξω στην παρέα σας μέχρι να φάω…. σήμερα το μενού για μαμά+νινί έχει πατατοσαλάτα!!!!!!! Μιααααμμμμμ…… για το μπαμπά μας δεν έχουμε μαγείρεμα, είναι έτοιμος από χθες…… κι ο μικρούλης κλασσικά….. χορεύει διαρκώς το νινί μου….. έχει πολύ πλάκα πάντως…. σίγουρα έχουμε φτάσει τα 2 κιλάκια τώρα…. τα καρουμπαλάκια στην κοιλιά πλέον είναι εμφανέστατα και πάνω από τη μπλούζα!!!!! Χεχεχε…… :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Νίκη μου….. με τη μάνα μου κάναμε κάποια χρόνια να μιλήσουμε!!!! Είχαμε χαθεί γιατί ήταν πολύ υπερβολική, γκρινιάρα, άνθρωπος που βάζει λόγια & δημιουργεί προβλήματα!!!!!! Κι επειδή κόντεψα να χαλάσω το γάμο μου εξαιτίας της….. τα τσουγκρίσαμε κι άσχημα κιόλας……. εδώ ανακατευότανε μέχρι και στο πώς θα διαμορφώσουμε τα δωμάτια μας ή ότι το κρεβάτι που πήραμε είναι γύφτικο….. και δε θυμάμαι τι άλλο ακραίο!!!!!! Τέλος πάντων….. με την εγκυμοσύνη δε γινότανε να μην τα ξαναβρούμε!!!! Απλώς……. το περίμενα πως κάποια στιγμή θ΄αρχίζανε τα ίδια… ο άνθρωπος δυστυχώς δεν αλλάζει!!!!!! Τι να της κάνω???? Δε θα γίνομαι εγώ 100 κομμάτια για όλους!!!!!!! Συγγνώμη!!!!! Τώρα παίζουνε κι οι ορμόνες & με πειράζει και με στενοχωρεί το παραμικρό όμως…..

Σεσιλιάκι μου, ναι μπορεί γι΄αυτό να νιώθεις καταπονημένη….. λόγω έλλειψης σιδήρου!!!!! Παίρνεις τίποτε???? Εγώ έτσι και ξεχάσω 1 φορά τις αμπούλες μου……. τα βλέπω όλα γύρω μου να χορεύουνε από τις ζαλάδες!!!!! Μίλησε με το γιατρό σου κουκλίτσα!!!!

Καλό μπανάκι & καλή βολτίτσα στα Jumbo Kiska μου!!!!!!!!!! Τρελαίνομαι για τα Jumbo…. αλλά αυτό το πράγμα με τα ταμεία…. να περιμένουν 1 σωρό γκαστρούλες…. και ποτέ να μη δίνει κανένας τη σειρά του…. μου τη δίνει απίστευτα!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Κι εμείς πρέπει να πάμε κάποια στιγμή πάντως…. να πάρω σαλιαρίτσες, κανένα μπιμπεράκι, κανέναν αποστειρωτή για τα μπιμπερό, κανένα ζιπουνάκι ή σελτεδάκι….. κτλ. κτλ. ότι τέλος πάντων σκεφτώ….. αλλά θα κοιτάξω να πάμε Σάββατο πρωί-πρωί…. δε μπορώ να περιμένω στη σειρά…. με πεθαίνει η μέση μου!!!!!!

Ελισάβετ μου!!!!!!!!!!!!! Γεννάς!!!!!!!!!!! Επιτέλους!!!!!!!! Μπράβο κούκλα μου!!!!!!! Με το καλό να έρθει η τσούπρα σου!!!!!!! Όλα θα πάνε τέλεια!!!!!!!!! Θα ξημερώσει η ομορφότερη μέρα της ζωής σου!!!!!!!!!! Με έναν πόνο αγάπη μου!!!!!!! Θα περιμένουμε νεάκια σου!!!!!

Αχ Σοφάκι μου, περαστικά στο μπουμπουκάκι σου!!!!!!! Όσο γι΄ αυτό που λες, συμφωνώ απολύτως μαζί σου……. δεν είναι σωστό….. πνίγονται τα μωράκια με τόσους ανθρώπους επάνω τους, δεν το καταλαβαίνουνε???? Δεν πειράζει….. γίνε αυστηρή….. και πολύ καλά κάνεις, δεν το συζητάμε….. προέχει η υγεία των μικρών!!!!! Αλήθεια, τις θηλάζεις???? Και όντως…. το μωράκι θέλει απόλυτη ησυχία όταν τρώει!!!! Μόνο τη μαμά χρειάζεται εκείνη τη στιγμή, ούτε τη γιαγιά, ούτε παιχνιδάκια ούτε τίποτε άλλο….. αϊ στο καλό…. με πήρανε τα ζουμιά!!!!!!

Αχ Νίκη μου, υπομονή με τα άσχημα όνειρα…. εγώ ευτυχώς στην πλειοψηφία τους τα ξεχνάω μόλις ξυπνήσω!!!!! Μας χορεύουν οι ορμόνες…. το άγχος μας να πάνε όλα καλά με τα μπεμπάκια μας….. και το υποσυνείδητό μας τα έχει παίξει το έρμο κι αυτό!!!!!! Κ εγώ για το σαραντισμό δε θέλω να το κρατήσω, για έξω, για βόλτες, γιατί στο σπίτι δε θέλω ξένους, τουλάχιστον στην αρχή, αλλά όλα αυτά εξαρτώνται από το τι θα μου πει η Παιδίατρος!!!! Δεν κάνω κάποια κίνηση μόνη μου…. δε νομίζω να μου το απαγορεύσει…. κατακαλόκαιρο θα είναι ακόμη!!!!!!!

Kiska μου, τι μου θύμισες τώρα!!!!! Μίας πολύ καλής μας φίλης η πεθερά…. πήγε να δει τη νεογέννητη εγγονούλα της στο Μαιευτήριο!!!! Παιδιά δεν θα το πιστέψετε τι έκανε!!!!!!! Έβγαλε κι ακούμπησε στο μετωπάκι του βρέφους 2 50ευρα!!!!!! Χαρτονομίσματα!!!!!! Αν είναι δυνατόν!!!!!! Κι όταν της διαμαρτυρήθηκε η λεχώνα….. την κακοχαρακτήρισε κιόλας!!!!! Η βλαμμένη η γριά!!!!!! Ουδείς αντιλαμβάνεται την αγωνία της νέας μανούλας τέλος πάντων??? Κι αν πεις σε κάποιον…. πλύνε τα χέρια σου προτού πιάσεις το μωρό & μην το χαϊδεύεις στο πρόσωπο & μην το φιλάς…. σε λένε κι υπερβολικό από πάνω!!!!! Καλάάάάά…….. εγώ κορίτσια σας το δηλώνω!!!!!! Θα γίνω πολύύύύύύ σκύλα!!!!! Και σε όποιον αρέσει!!!!!!!! Χ@στηκα!!!!!!!

Μαράκι μου…. πες στα στο γιατρό σου, αν κι αφού η πιεσούλα σου είναι καλή, λογικά θα ήταν εντελώς τυχαίο το γεγονός!!!! Όσο για τη μάνα μου…. ναι….. ΟΚ…. μου έσπασε τα νεύρα χθες (κι άλλες φορές…. γιατί λυσσάει να τηλεφωνεί άμα δεν απαντάω….. αλλά δε με πιστεύει αν της πω….. κοιμόμουν…. δεν το άκουσα…. έκανα μπάνιο…. όλο βάζει με το μυαλό της πως την αποφεύγω δλδ….. έλεος!!!!!!) αλλά δεν ξανασχολούμαι!!!! Τέλος!!!!! Με έπιασε ένας πονοκεφαλάκος κι ήμουν λιγάκι κουρούμπελο το βράδυ πριν πέσω για ύπνο!!!! Να ανέβασα πίεση από τα νεύρα μου??? Ποιος ξέρει???? Δεν την μέτρησα, αλλά ξεράθηκα στη στιγμή πάντως οπότε…. πάντως ναι…. θα έπρεπε να αντιλαμβάνεται περισσότερο κάποια πράγματα…. να έρχεται όποτε θέλει…. της είπα ποτέ όχι???? Δεν καταλαβαίνω!!!!! Βοήθησε στην αρχή πολύ και μετά…..

Γιελιζάκι μου!!!!!!!!! Απολαμβάνεις τις τελευταίες μέρες σου ως φουσκούλα χρυσό μου???? Πολύ καλά κάνεις…. δεν το συζητάμε!!!!! Διασκέδασέ το…. θα το γυρεύεις μετά…. καλές βολτίτσες κουκλίτσα μου!!!!!!

Αννούλα μου, καλή σου χώνεψη!!!!!! Τί καλούδια φάγατε φουσκίτσα μου???? Ax..... θυμήθηκα.... παϊδάκια ανέφερες & πατατούλες........... αααααχχχχχχ.........

Άσχετο…. βρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι…. απολύμανση φέτος κάνετε???? Ξέρετε εάν επιτρέπεται για εμάς τις φουσκούλες??? Θα ρωτήσω και τη γιατρό μου βέβαια….. αλλά δεν ξέρω στην ουσία…. μήπως είναι επίφοβο μωρέ... .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλη χωνεψη Αννα!Ονειρευομαι τους κεφτεδες...Θα τους βαλω μεσα στο σαντουιτς να τους φαω,με μπολικη μουσταρδα,μιαμμμμμ!Υπομονη μεχρι το απογευμα,να ξεπαγωσει ο κιμας. :roll:

Πιπιτσα λυπαμαι πολυ για την κατασταση με την μαμα σου...Δεν ξερω πως ειναι και δεν μπορω να σε καταλαβω γιατι ειμαι πολυ δεμενη με την μαμα μου και ποτε δεν εχαμε προβληματα. :roll: Ευχομαι τωρα με το μωρακι να τα ξαναβρειτε...τι να πω...

Για ποια απολυμανση μιλας; :roll:

Θα την πεσω λιγο στον καναπε,γιατι νοιωθω ατονια.Εβαλα να πιω και λιγο χυμο να στανιαρω...

Τα λεμε μετα,φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α!το επομενο θεμα το νο 13 λεω να ειναι αυτο που ειπε η κισκα

γεννηστε ελευθερα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Συμφωνώ!!! Τέλειος τίτλος!!!

Συμπεθερα μου κι εμενα μου λειπετε,να φανταστεις μεχρι κ στον αντρα μου εχθες αυτο ελεγα.Λεγαμε για το ποτε θα βγω σιγα σιγα εξω κ του ελεγα οτι δε μου λειπει το εξω αλλα οι φιλεναδες μου στο μαμμυ!!!!!!

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: και εγώ έτσι με βλέπω μετά τη γέννα... θα μου λείπετε εσείς παρά το έξω!!

Χρύσα μου περαστικά σου... μάλλον έχει πέσει ο αιματοκρίτης σου γιαυτό νιώθεις αδυναμία...

Μαίρη μου για το πρήξιμο εγώ θα σου έλεγα να το πείς στον γιατρό σου καλού κακού...

Πιπίτσα μου καλά αποτελέσματα εύχομαι!!! Ναι όντως η 19η Ιουνίου είναι πολύ κοντά αλλά εμένα μου φαίνεται τόοσο μακριά!!! :lol::lol::lol::lol: Σε ευχαριστώ για τις ευχές γλυκιά μου... Και στα δικά σου εύχομαι!!! Όσο για τη μαμά σου... δεν ξέρω τι να πώ... ελπίζω να τα βρείτε..

Νίκη μου έφαγες καλά χθές ε??? Και το ζάχαρο μια χαρά!! Τέλεια!!

Κατερινάκι χαίρομαι που πέρασες καλά... όταν έχεις παρέα είναι αλλιώς... ξεχνιέσαι... Τώρα που θα έρθει και η πεθερά σου για παρέα να δείς που θα είσαι καλύτερα.

Αννούλα δεν πειράζει που δεν μπόρεσες να κάνεις μπανάκι... του χρόνου θα κάνετε μαζί με τις ζουζούνες σου!! ;);)

Εύη καλό μπανάκι!! Ρίξε μια βουτιά και για εμάς!!

Ελισάβετ μου έφτασε η μεγάλη μέρα!!!! Αύριο γεννάς!!!! Με το καλό κοπέλα μου και με έναν πόνο!!!! Εύχομαι όλα να πάνε τέλειαααα!! Θα σε σκεφτόμαστε!!!

Συμπεθέρα σε νευριάσανε οι γιαγιάδες???? Ώρες ώρες κάνουν κάτι τέτοια... υπομονή... πάντως εγώ μαζί σου είμαι... Υπερβολική η όχι δικά σου είναι τα παιδιά και πρέπει να σέβονται τον τρόπο που θές να τα φροντίζεις- μεγαλώσεις... Αυτό θα έπρεπε να είναι αυτονόητο... Μην στεναχωριέσαι καθόλου!!! Εσύ πολύ σωστά σκέφτεσαι!!

Νίκη μου μην δίνεις σημασία στα όνειρα... αν σου πώ τι έχω δεί εγώ τις τελευταίες μέρες θια φρικάρεις!!! :lol::lol::lol::lol:

Εύη μου πολύ καλά θα κάνεις αυτή τη φορά να τους πείς ότι δεν δέχεσαι επισκέψεις στο νοσοκομείο.. εγώ έτσι θα κάνω... άσε που κανείς δεν ξέρει πότε γεννάω!! :lol::lol::lol::lol: Είπα στον άντρα μου να το πεί σε όποιον θέλει να έχει μαζί του όσο θα είμαι στο χειρουγείο και αυτό ήταν... οι υπόλοιποι ας το μάθουν μετά...

Νίκη μου κεφτεδάκια ε???? Μιάααμ!! Εγώ σήμερα θα φάω σαλάτα και 2 αυγά βραστά... δεν μπορω τίποτα άλλο... βαραίνω.

Ελισάβετ καλά να περάσεις!!!

Μαράκι ήπιες επιτέλους φραπουτσίνο!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Το πρήξιμο μπορεί να είναι κατακράτηση... δεν είναι απαραίτητο να ανεβάσεις και πίεση ταυτόχρονα... Καλό γιατρό αύριο!!!!

Αννούλα και εγώ ήπια μία μπύρα χωρίς αλκοόλ χθές!!! Την ευχαριστήθηκα!!!

Καλά οι συγγενείς του άντρα σου δεν παίζονται... τι δουλειά έχουν να έρθουν να μείνουν στο σπίτι σας... με εσένα λεχώνα και 2 μωρά???? Δεν πάνε καλά μου φαίνεται!!!

Καλή χώνεψη κοριτσάκια!!!

Γειά σου Πιπίτσα μου!! Αυτό κάνω... προσπαθώ να κάνω βόλτες τώρα που μπορώ γιατί απο εβδομάδα.... θα έχουμε άλλα :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πώς αισθάνεσαι Γιελιζάκι μου που έρχεται η μεγάλη μέρα?????

Εγώ.... παρόλο που ακόμη έχω 1 γεμάτο μήνα..... και μετά θα είμαι σε επιφυλακή.........

Νιώθω κάπως!!!!!!!!! Τρελαίνομαι και μόνο στην ιδέα!!!!!!

Πόσο μάλλον εσύ...... που είσαι τόσο κοντά.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιπίτσα μου... απο τη μία θέλω να έρθει εκείνη η μέρα μια ώρα αρχύτερα, απο την άλλη φοβάμαι λίγο μην πάει κάτι στραβά και θέλω να καθυστερήσει... :lol::lol::lol: Ότι ναναι!!! Γιαυτό και το έχω ρίξει στις βόλτες για να μην τα σκέφτομαι όλα αυτά... Αλλά το μόνο που έχει σημασία τελικά είναι ότι θα δώ το ζουζουνάκι μου!!! Τίποτα άλλο!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ............ με το καλό κουκλίτσα μου.............

Να είναι η πιο όμορφη εμπειρία σου εύχομαι............

Όλα θα πάνε τέλεια!!!!!!!!!!!

Θα είναι η ομορφότερη Κυριακή της ζωής σου!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν σας πω οτι παλι βρεχει θα το πιστεψετε;ε!μου χει τσακισει το νευρικο συστημα.αμαν πια φετος!τι ειναι αυτο το πραμα;λεγαμε να παμε σ ενα πανηγυρι με κατι φιλους αλλα μπα!!!!!!!!!

ρε κοριτσια εχω 2 μερες που ξεραινομαι στον υπνο το μεσημερι.μιλαμε χτυπαω 3ωρα.πωπω!μιλαμε για πολλη νυστα.

γιελιζ περασανε οι μερες κιολας.σε 6 μερουλες το πολυ.τι ωραια.

εμενα μου χει κολλησει οτι θα γεννησω 17 ιουλιου της αγ.μαρινας.ετσι επιφοιτηση εχω.δε το πιστευω βεβαια!αλλα δε ξερω γιατι μου τριγυρναει αυτη η ημερομηνια στο μυαλο.

αυτα.ωραια τα πα'ι'δακια.ηπια κ μισο ποτηρακι μπυριτσα.μια χαρα ηταν.

αυτα απο μενα.μαλλον θα τα πουμε αυριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ειμαι φιλεναδες....δεν καναμε μπανακι...μιας και ο καιρος χαλασε...δεν μας θελει παιδι μου ..τουλαχιστον πηγαμε JUMBO...ειχα κανει μια λιστα με πραγματακια που χρειαζομαι τωρα και καποια που θα παρω αργοτερα που θα ερθει η πεθερα μου γιατι της ειπα να μην παρει τιποτα απο Σερβια εκτος απο χειμωνιατικα ρουχαλακια που ειναι πολυ καλα...και να ερθει εδω να ψωνισουμε οτι αλλο θελω..πηρα ρουχαλακια-ζιπουνακια..οχι πααρα πολλα μιας και μου πηρε και η μανα μου καποια και η αδερφη μου και εχω και απο το Χριστοφορο ειπα να μην γεμισω γιατι γενναω Σεπτεμβρη εε ποσο καλο καιρο θα κανει μετα θα πρεπει να παρω χειμωνιατικα εχω παρει και 2-3 μακρυμανικα εχω και απο πριν οποτε μεχρι να ερθει εκεινη η ωρα βολευομαι...πηρα μπουρνουζακι,πετσετουλες,μπιμπερο,σαλιαριτσες,κουβερτουλεςκλπ..μην σας πριζω..το καλο ειναι οτι με βαση τις τιμες στο ιντερνετ σε επωνυμα προιοντα...η λιστα μου εβγαινε στα 250 ευρω και τελικα 150 πληρωσαμε...δεν το περιμενα τοοση διαφορα..εχω και χρονια να παρω μωρουδιακα..πηρα και μωρομαντιλα jonhson τα οποια ηταν στα 3 το 1 δωρο και τα ειχε 5ευρω..νομιζω καλη δεν ειναι η τιμη??πηρα και επιθεματα στιθους ΝΥΚ τα οποια και αυτα ηταν φτηνα,τα chicco τα ειχε 5ευρω και αυτα τα ειχε 3 ευρω ειχε και με 1.50 ευρω αλλα δεν ηξερα τι ειναι οποτε διαλεξα τα ΝΥΚ που γενικα σαν μαρκα την ξερω μιας και τα μπιμπερο ΝΥΚ τα αγοραζω...τωρα περιμενω αυριο να στειλει και η μανα μου τα υπολοιπα ρουχαλακια για να βαλω ενα πληντυριο...ο αντρας μου δεν μπορουσε να βλεπει αλλο ροζ...μου λεει να παρω αυτο το φορμακιιι??Λεω παρε οτι σου αρεσει εκτος απο λαχανι -πορτοκαλι-κιτρινο...διαλεγει ενα και ηταν λαχανι..΄πορτοκαλι...κιτρινο...μου λεει ωραιο εεε??Λεω πας καλαααα..τι ειπα τωραα καλε??Μου λεει εεε ολο ροζ ροζ θα παθει τιποτα το παιδι...λεω γιατι ο Χριστοφορος που φοραγε ολο γαλαζιο επαθε τιποταα??Μονο ροζ η φουξια παρακαλωω μην κοιτας τα αλλα ειναι απαγορευμενα...χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου..Τι κάνετε? Από τις 6 ξύπνησα αφού πάλι με έπιασε κράμπα στο αριστερό πόδι. :roll: Ακόμη το νιώθω μουδιασμένο το πόδι μου...ήτανε να μην αρχίσω φαίνεται..Αυτές τις μέρες με ταλαιπωρεί και το έντερο...ότι να ΄ναι...τουλάχιστον ο μικρούλης μου τεντώνει χεράκια ποδαρακια και βλέπω καρουμπαλάκια στην κοιλιά να πηγαινοέρχονται :D Σήμερα στις 5 έχουμε γιατρό και ανυπομονώ!!! :D

Ελίς μου έφτασε η μεγάλη μέρα!! Με ένα πόνο κοπέλα μου..θα περιμένουμε νέα σου!

Γιελιζ μου λίγες μέρες έμειναν...κάνε βολτίτσες να το απολαύσεις και να ξεχνιέσαι από την αγωνία!!

Εύη μου με γεια τα ψώνια...πάρε ροζ να το ευχαριστηθείς!!! :lol::lol:

Συμπεθέρα τελικά έφαγες τα κεφτεδάκια να τα ευχαριστηθείς???

Οι άλλες τι μου κάνετε?

Χθες το απόγευμα έριξε μια βροχή...πλυμμήρισαν οι δρόμοι!!! :o Τουλαχιστον έπεσε η θερμοκρασια..Σήμερα όμως μια χαρά ήλιο έχει προς το παρον...

Πάω να φάω το πρωινό μου και επιστρέφω!!!

Αντε ξυπνήστε!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μουυυυυυυυυυυυυυυ!τι κανετε;πως ειστε;ολα καλα;μετρατε μερουλες τωρα οι περισσοτερες ε;πουλακια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι καλα!μες τη βδομαδα θα χουμε κ αλλα νινακια.

χτες εμεις πηγαμε σε κατι φιλους.κ εφαγα παααααααααααααααρα ΠΟΛΥ :oops: .

εκανε κ μια ψυχρα αλλο πραγμα.πλευριτωθηκα.τρελλαθηκε ο καιρος φετος!

κατα τα αλλα καλα.εσεις;τα νεα σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεεερααα ετοιμαζομαι για το μαγαζι και μπηκα να πω ενα γειααα...Ελιςςς αντε με το καλοοο...αν και νομιζω κατα τις 6 θα πηγαινε οποτε θα το δει μετα το μηνυμα..χιχιχι...Νικη...εκανα μπιφτεκια και εμεινε κυμας και εκανα κεφτεδακια και τα εβαλα καταψυξη να εχω να τηγανιζω...ν α στειλω κανενααα??Και σταματα ρε κοπελια με τις ορεξης σου...με επιρεαζεις...ελεος...πως δεν εκανα κεφτεδες εχτες να φαω σε σαντουιτς με ψωμι και ντοματα και φετα δεν ξερω.....λεω μην το παρακανω...φιλακια σε ολες...τελικα η Ευγενια γεννησε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες!!

Σήμερα είναι η μέρα της Ελισάβετ!!! Με έναν πόνο εύχομαι και όλα να πάνε τέλεια!!!! Περιμένουμε νέα!!

Εύη μου βάψτα όλα ροζ, μην ακούς κανέναν!!!! :lol::lol::lol: Με γειά τα ψώνια!!!

Άννα μου εγώ πιστεύω ότι θα πάς παραπάνω απο τις 17/7... :D:D:D

Μαράκι μου πάλι κράμπα? Περαστικά!! Είναι πολύ σπαστικό... Ελπίζω να μην ξαναπάθεις!!

Με το καλό να δείτε τον σκαλιστή σας σήμερα!!!

Όντως έμειναν λίγες μέρες... και όσο το σκέφτομαι κάτι παθαίνω!! :lol::lol::lol::lol: Διάβαζα χθές ότι όταν έχει πανσέληνο γεννάνε πολλές γυναίκες... αύριο έχει πανσέληνο :lol::lol::lol: λέτε να έχουμε και άλλα γεννητούρια???

Καλημέρα Άννα... και εδώ είχε ψύχρα χθές...αλλά σήμερα έχει ήλιο!!!

Καλημέρα Εύη μου!! Για την Ευγενία δεν μάθαμε κάτι... :roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η μαχη κ η ευγενια δεν εχουν εμφανιστει καθολου ε;θα γεννησαν λετε;

γιελιζ μακαρι να παω περα απο τις 17 γιατι νομιζω δεν ειμαι ετοιμη ψυχολογικα ακομα :) θα δουμε.εγω παντως απο αυριο αρχιζω τα πλυσιματα κτλ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Άννα μου..Τι κάνεις? Ο καιρός όντως τρελλάθηκε αλλά τουλάχιστον παίρνουμε μια ανάσα από την πολύ ζέστη!

Ευάκη καλημέρα!! Τι κάνεις? Για την Ευγενία δεν έχουμε νέα...Δεν ξέρω αν έχει κάποια κοπέλα το τηλ της..

Καλημέρα Γιελιζ μου...οντως είναι πολύ σπαστικό αυτό με τις κράμπες...Και πάνω που έλεγα ότι δεν είχα καθόλου!! Και με πιάνει πάντα στο αριστερό πόδι και γενικά η αριστερή μεριά μου είναι η προβληματική :lol::lol: και την λεκάνη στα αριστερά την πονάω!!! :lol::lol::lol::lol:

Αυτό που λες πάντως με την πανσέληνο έχεις δίκιο!! Μου το είχε πει κι ο γιατρος μου. Λεει ότι οταν έχει πανσέληνο έχει τα περισσότερα τηλέφωνα από γυναίκες για γυναικολογικά προβλήματα και εχει πολλές γέννες!! Λες να έχουμε καμιά έκπληξη αύριο???? :roll::D

Άννα μου η Μάχη γέννησε, το είχαμε πει..΄Φαντάζομαι προσπαθεί να προσαρμοστεί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα μου καλά κάνεις που ξεκινάς πλυσίματα... Δεν είναι κακό να είσαι έτοιμη... Με το καλό!! :D:D:D

Η Μάχη γέννησε αλλά απόσο θυμάμαι δεν έχει ιντερνετ στο σπίτι γιαυτό μάλλον δεν μπαίνει... Για την Ευγενία δεν ξέρω...

Μαράκι και εμένα μου το είχε πεί ο γιατρός μου και το θυμήθηκα χθές και το έψαξα... και όντως ισχύει... λές να έχουμε εκπλήξεις???? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχεις δίκιο Γιελιζ...η Μάχη δεν έχει ίντερνετ στο σπίτι!

Θα δείξει αύριο πόσο θα μας επηρεάσει η πανσέληνος! Πότε είναι η επόμενη??

Ο αντρας μου έκανε δικούς του υπολογισμούς χθες για το πότε θα γεννησω και λέει κάπου κοντά στις 5 Ιούλη!!! Να δω αν εχει καμιά πανσέληνο εκεί κοντα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελες να ρωτησω..................η κοιλια μου εχει γεμισει μαυρες τριχες.οι οποιες εχουν αρχισει να μεγαλωνουν.να τις κανω με το σιλκ επιλ λετε;γιατι λογικα στο νοσοκομειο θα μου τις ξυρισουν πριν τη καισαρικη κ φοβαμαι μη γινουν δασος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.mykosmos.gr/loc_mk/moon.asp εδώ έχει πίνακα για όλο το 2011

Η επόμενη πανσέληνος είναι 15/7

Μαράκι 5 Ιολυλίου κλείνεις τις 37 εβδομάδες ε? Ε και να γεννήσεις μια χαρά θα είστε!! :lol::lol::lol: Εγώ σήμερα έκλεισα τις 37 εβδ!! :shock::shock:

Αννούλα εγώ στην κοιλιά δεν έβγαλα μαύρες τρίχες... αλλά για το σικεπιλ στην κοιλιά θα έλεγα να ρωτήσεις τον γιατρό σου... δεν μου φαίνεται πολύ καλή ιδέα... :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα μου κι εγώ απέκτησα τριχοφυϊα στην κοιλιά τώρα στην εγκυμοσύνη αλλά δεν τις πειράζω για να μην χειροτερέψουν. Πάντως πέρσι μετά που έχασα το μωρό έπεσαν και οι τριχες. Στην καισαρικη λες να σου κάνουν αποτρίχωση?Νομίζω πρέπει να ειναι πολύ έντονες για να στις αφαιρέσουν. Ρωτα πάντως το γιατρό σου να σου πει!

Γιελιζ μου θα δούμε σήμερα τι θα μου πει, για το πότε με βλέπει να γεννάω και πότε θα μου βγάλει τελικά τις ραφές..Εγώ σήμερα κλέινω 34 εβδ! Σε 2 βδομάδες μπαίνω στο μηνα μου!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...