Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο44!Για να δω!Γίναμε "φέτες"???!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Ελα ρε ..στο κουτελο δεν ειναι τιποτα..

εμενα ολο καρουμπαλα ειναι στο κουτελο..

χαλαρωσε,...

αλλα μη την αφισεις να κοιμηθει πολυ..γεννικα στα χτυπηματα απο το κλαμα κλπ νυσταζουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιδρωσε πολυ να ανησυχησω ρε

ααααααααααααααααχχχχχχχχχχχχχ

δεν κανω αλλο παιδι

δεν μπορω καθε φορα που παθαινει κατι αρρωσταινω και εγω

χρυσα θα σου πω μερικα που μου αρεσουν

φιλιππος,στεφανος

μαρκος,νικολας,αλεξανδρος,δημητρης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον..το Φιλιππος και το Μιχαηλ μου αρεσουν

Οδυσσεας και Τηλεμαχος και Χριστοφορος απορριπτονται για ευνοητους λογους..

το Στεφανιος μου αρεσει επισης!!!

Αχ ευχαριστω...

θα τα βαλωσ τη λιστ ανα τα συζητισω με τον Οδυσσεα.

Βλεπετε ο μπαμπας μου παρολο που τον αγαπαω και με αγαπαει....δηλωσει οτι δεν τρελαινετε ιδιετερα να δωσουμε ουτε εγω ουτε ο αδελφος μου το ονομα του στα παιδια μας,....

οποτε..ψαχνουμε..

Ευα ηρεμησε..το οτι ιδρωνει ειναι καλο...φευγει ο πυρετος που ειχε...

αλλαξε της μπλουζακι φανελακι και τελος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τον μπαμπα μου τον λενε Γιαννη...

Χριστοφορος ναι ειναι ο πεθερος..αλλα ουτε και αυτος τρελαινοταν να το ονομασουμε ετσι..απλα μας αρεσε κι΄ολας..

Ο Οδυσσεας πχ δεν εχει το ονομα του Παππου του.

Θα δουμε..

αμα δω οτι διαφωνουμε θα το βγαλω Γιαννη και τελος..αλαλ ειανι κριμα..ο ενας να εχει τοσο ωραιο ονομα και ο αλλο ςτοσο κοινο...

τεσπα..

παω σπιτακι μου στο μωρακι μου..θα τα πουμε το απογευμα απο το σπιτι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ι 'm back!!!

Ακόμα το κλαίω το κατεβατό μου που έχασα!!! :((

Βάζω να καταβροχθίσω μια κομματάρα τσουρέκι με nutella και κάθομαι να σας διαβάσω!!

Απαντάω μόνο στο Θουλάκι μου, προς το παρόν!

Είμαι καλά κοριτσάρα μου, πονάνε όλα μου :lol: αλλά όχι, συσπασούλες δεν έχω! Δε βιάζομαι κιόλας να σου πω την αλήθεια, να συμπληρωθούν κι οι 37εβδ. να μπω για τα καλά στον 9ο, να προλάβω να ετοιμάσω και τα πράγματα!! :lol:

Ρε συ, μιλάμε για μαυρισμένο μάτι, όχι αστεία!!! :( Μωβ με κάτι κόκκινες γραμμές και τούμπανο!!! Δεν θέλω να διανοηθώ τι θα μπορούσε να συμβεί αν την πετύχαινε ελάχιστα παραπάνω!!! :o:? (το έγραφα και στο κατεβατό μου που χάθηκε!) :evil: Δεν κατηγορώ, ούτε τις δασκάλες που τρέχουν και δε φτάνουν, ούτε το παιδί που το έκανε, συμβαίνουν αυτά! Αλλά μου φαίνεται πολύ κουφό που κανείς δεν πήρε πρέφα, γιατί το χτύπημα είναι άσχημο και η Β σίγουρα θα ούρλιαζε απ' το πόνο (και το φόβο!!!) :( Επίσης, αν όντως κανείς δεν κατάλαβε τι έγινε, αν τυχόν την είχε πετύχει στο μάτι και χρειαζόταν νοσοκομείο... Κανείς δεν θα με ειδοποιούσε να τρέξω να πάρω το παιδί :?::?::?: Και τότε... κανείς δεν θα έφταιγε :?:

Η Β μου είπε ότι της πέταξε ένα παιχνίδι ο Α. Τη ρώτησα "καταλάθος;" και μου είπε όχι. Τη ρώτησα αν ήταν εκεί η δασκάλα της, μου είπε επίσης όχι, μια άλλη κυρία, που ούτε που ξέρω ποια είναι!!! :roll:

Η δασκάλα της μας επιβεβαίωσε ότι είχε ήδη φύγει, κανείς δεν ενημέρωσε ούτε εκείνη για το συμβάν και ναι, αυτό και άλλα αγοράκια συνηθίζουν να εκσφενδονίζουν τα παιχνίδια προς πάσα κατεύθυνση!!!! :o:?:evil:

Πάω να διαβάσω και τα υπόλοιπα και επανέρχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hi σας!!!! :D

Πωπω Μαγδααα!Με βοηθησες παρα πολυ ρε συ!!! :lol: Πως να σ'ευχαριστησω???Μμμμ,ξερω!Θα σε βαλω μια μερα να κοιμισεις εσυ την Αννυ και εγω θα πινω ποτακια στο μπαρακι!!!! :lol::D:D:D:D (οι καταπληκτικες ιδεες μου ειναι ατελειωτες! :P )

Θα ακουσω τη συμβουλη της Λινας γτ ηταν πιο...χαλαρη!και γτ ειναι διαφορετικο οταν το μωρο θηλαζει για να κοιμηθει! ;);) Ευχαριστω πολυ πολυ ολες σας!Με χαλαρωσατε!(ενα κομπακι απο αγχος το εχω ακομη αλλα...)Α!Ποτε κανεις δεν την εχει ξανακοιμισει κ μονο 1 φορα την αφησα για να παω για ποτο(στο μπαμπα της) κ δεν προλαβε να ξυπνησει..Α ναι!κ αλλη μια φορα για 1 μονο ωρα...παλι δεν ξυπνησε...

Ψωνισα σημερα!!!! :D:D:D Δεν ημουν σιγουρη για το χρωμα αλλα με πιεσα να μην παρω παλι κανενα εξαλλο φουξ/καρπουζι κλπ...Ειναι...γκρι-μπεζ(??) με μαυρο στο τελειωμα...και μαυρη ζωνη στη μεση...και μαυρα πεδιλα!αυτα:http://www.nak.gr/Product/Steve%20madden-3876.htm?color=4381〈=el

μολις εριξε μισο ποτ νερο πανω της...παω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνεχιζω...

Δημητρουλα περαστικα στο...καρουμπαλακι!

Αθηνα κουκλαρες οι χαρουμενες σου!

Τι θα κερδισεις αν της το πεις της φιλης?Δε θα στρωσουν οι φωτο σου... :?:?

Χρυσα εμενα μου αρεζε παλια το Γιαννης...τωρα καθολου... :twisted:;) Λατρευω το Αγγελος!Ο Α το βρισκει αδερφιστικο :lol:

Μα πως κανετε φιλους χωρις να τους ξερετε?! :lol: Εστω κ λιγο...!

Αφαλος κ στην Α στις 10 μερες..και μπανακι μεχρι τοτε χωρις μουλιασμα ομως..

Η Νατασα δεν ξερει πως θα λενε την μπεμπα!Θα το αποφασισουν οι νονες! :o:o Μα δεν παει καλα! :lol:

Τονια εισαι πολυ γλυκια ρε συ!Δεν στο'χα με τετοιο στομα! :lol::lol::lol:

Νατασουλα η γυναικα που προσεχει την Ε σε ακολουθει στην εκπαιδευση ή μονο εσυ οταν σχολας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη εγώ ειδικά που κάνω την πιπίλα της Μαρκέλλας όλη μέρα κι όλη νύχτα εδώ και 18 μήνες....κατανοώ απόλυτα. Είναι αλλιώς όταν έχεις ήδη ένα παιδί να φροντίσεις.

Αφού βολεύεται και με τηην πιπίλα, μια χαρά! Η Μαρκέλλα θυμάμαι αναγούλιαζε κι όλας. Σα να της ερχόταν εμετός... Με τίποτα δεν την ήθελε.

Δήμητρα κρίμα μωρέ το κοριτσάκι σου... Είναι ένα από τα άγχη μου όταν θα ξεκινήσει παιδικό. Είτε να χτυπήσει μόνη της ή να τη χτυπήσει άλλο παιδάκι και να να μην είμαι εκεί να την αγκαλιάσω :(

Αναστασία παρακαλώ! Όποτε θες, ότι θες, στη διάθσεσή σου :lol:

Αλλά δε χρειάζεται ρε συ να ανταποδώσεις... μη νιώθεις κι υποχρεωμένη... μεταξύ μας τώρα.... :lol:

Το πέδιλο μου αρέσει πάρα πολύ! Θα σου 'ελεγα να μου τα δανείσεις για το γάμο αλλά έχουμε και το θέμα που είχε αναφέρει η Νατάσα - μην το ξαναλέω :lol:

Χρύσα από αυτά που είπατε μου άρεσε το Φίλιππος περισσότερο!

Αλλά και το Γιάννης του μπαμπά σου μια χαρά είναι. Και μπορεί να λέει ότι δεν τρελαίνεται αλλά σίγουρα θα χαρεί 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσακι εγω ηθελα να τον βγαλω Φιλιππο ή Ορεστη αλλα και το Αλεξανδρος που τσιμπησαμε παλι καλα! :P

Ε απο το Ευγενιος(πεθερος) κλασεις ανωτερο!!! ;) Επισης μου αρεσουν πολυ Αγγελος,Στεφανος,Ιασωνας!

Μιτσακι ειχα παρα πολλα τετοια και πολυ χειροτερα ατυχηματα στο παιδικο που δουλευα..το μονο που μου κανει εντυπωση ειναι οτι δε πηρε κανεις χαμπαρι.. :roll:

Αναστασι ευχαριστω βρε τρελοκοριτσο!!! :x Μα να ειμαι τοσο γλυκια,να ειμαι και γλυκομιλητη;;;;θα ντακωνατε απο τη γλυκα ρε συ γιαυτο μπινελικωνω!!!! :lol::lol::lol:

Καλε γιατι οχι φουξια;;;;λατρευω φουξια!!!!! :D

Α Αθηνα απο πριν ηθελα να στο πω...τι χαρουμενα τα κοριτσακια σου!!!!τοσο γλυκες!!!! :x:x

Ευακι περαστικα και στο δικο σας καρουμπαλακι! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδούλι μου, σ' ευχαριστώ. Αναπόφευκτα βέβαια και τα χτυπήματα, αλλά σκιάχτηκα βασικά, γιατί ήταν λίγα χιλιοστά κάτω απ' το πανέμορφο ματάκι της!!! :(

Είστε μεγάλα σούργελα, σας το έχω πει;;; :lol::P

Τόνια, όντως, είσαι πολύ γλυκούλα και δεν στο 'χα!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::P Καλά η φωτογραφία στο μπάνιο είναι πραγματικά........... :shock::shock::shock: ΤΕΛΕΙΑ!!! :lol: Το ύφος του μικρού θεϊκό!!!!!!!!!

Αναστασί μου, συμφωνώ με τη Λίνα. Αυτό σου έγραφα κι εγώ (στο κατεβατό που χάθηκε!) :evil: (και ναι, θα σιχτηρίζω για πολύ ακόμα!) :lol: Αν δεν κοιμηθεί μεσημέρι έχει καλώς, κοίμησέ την νωρίς (αν έχει δει και τη μαμά σου στο σπίτι ακόμα καλύτερα) ετοιμάσου και φύγε. Αν πάλι δε σου βγει, μην αγχωθείς, χαιρέτησέ την, ενημέρωσέ την και μπορεί να σου πει κι "αντίο!" :lol: Και μετά να μείνεις έτσι... :o:lol: Αρρωστάκι μου εσύ!!!!!!!! :P:P:P (Πω, πω, κι εγώ σκέφτομαι συνέχεια, ποιος θα έρθει αν γεννήσω μέσα στη νύχτα και μη ξυπνήσει το βλασταράκι μου και φρικάρει που θα λείπουμε, και πως θα ζήσω μακριά της 5 ολόκληρες μέρες!!!!!!!!) :?:lol:

Χρυσουλάκι, κι εμένα μου αρέσει πολύ το Άγγελος, είναι το αγαπημένο μου. Επίσης Αλέξης (όχι Αλέξανδρος), Ανδρέας, Στέφανος (που το ξαναείπαν τα κορίτσια)

Δεν περιγράφω άλλο, με περιμένει το σκ@@@σίδερο!!!! :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ σηριαλ εγινε αυτο με τα λεφτα..ουφ..το ειπα στον κασπερ την ιδια μερα..οχι δεν παρεξηγηθηκε, μου ειπε πως δεν συμφωνει να δωσω αλλα ας κανω οτι νομιζω...Κ μετα πηγε να μου στειλει ενα σμς κ αντι για μενα το εστειλε στο παιδι που ζητησε τα χρηματα κ ετσι καταλαβε κ αυτος πως τα ειχα πει στον κ...κ μετα του μιλησε ο Κ ανοιχτα κ του ειπε για οποιοδηποτε θεμα να ερχεται σε εκεινον..Αποτελεσμα, ο οδηγος ηρθε να μου δωσει κατι χαρτια κ ουτε με κοιτουσε...η με μισει τωρα η ποιος ξερει...ουφ, παει τελιωσε αλλα μου εγινε κ μαθημα να χειριζομαι καλυτερα τις υποθεσεις μου!!!

Κοριτσια στο σεμπινι ο αφαλος επεσε 3 ημερων περιπου..βοηθησε κ ο Κ που του εδενε τα παμπερακια τοσο σφιχτα που τον εκοψε γρηγοροτερα!! Ομως κ στη Δανι μας τιποτα δεν μας ελεγαν για τον αφαλο..κ να τον πλενουμε κανονικα..Καθολου οινοπνευμα κλπ

Μητσακι που εχεις πονους?? δεν καταλαβα...

Τονια εμενα δεν θα με κανεις φιλη στο ΦΒ??? θα με βρεις ως Φραγκισκα και εχω ενα μαυρο παιδιακι φωτο προφιλ...

Μαγδα, Αναστασια, Αργυρω, Χρυσα, Πεμπη, Βενη, ειδα κ την Ιουλια!! σας στελνω φιλια!!

Ααα θελω κ εγω καυτες λεπτομερειες απο το μπατσελορ!

Παω να φαω τωρα...εχει μπουφε με θαλασσινα...αχ θα μας κοστισει οσα βγαζει ο οδηγος σε ενα μηνα...δεν αντεχω αλλο ρε παιδια..θα γινω σχιζοφρενης..Τελικα μου φαινεται οτι εχω παθει ενα σοκ με ολα αυτα εδω περα κ δεν μπορω να το διαχειριστω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα εκτός από τα ονόματα που γράψανε τα κορίτσια εμένα μου αρέσει πολύ και τι Ιγνάτιος

Αναστασία ευτυχώς ακολουθεί και η γυναίκα που κρατάει την Έλενα

Ευα πως είναι η μικρή? βάλτης βούτυρο για το πρήξιμο

Φραν να σε μισεί δεν νομίζω ίσως να ντρέπεται

Μιτσάκι πότε θα μάθεις για το μεταπτυχιακό?

Η Γωγώ δεν έγραψε σήμερα, μίλησε καμιά μαζί της?

Μάρθα εννοείται ότι είναι πρόοδος που έκανε κακά στο γιογιό

Εμείς το αναβάλαμε προς το παρόν η Έλενα σήμερα έκανε 6 φορές διάρροια, ελπίζω απλά να κρύωσε και να μην είναι καμιά γαστρεντερίτιδα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πρεπει να ειναι κατι αναλογο του Χριστοφορος

Χρισόστομος, Χριστόδουλος, Χρύσανθος....είναι ανάλογα του Χριστόφορου....εμένα δεν μου αρέσουν :?

μου αρέσει και το Ευγένειος πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω πως είναι καλύτερα να φύγεις όσο είναι ξύπνια και να την κοιμήσει εκείνη...ίσως κοιμηθεί και καλύτερα και δεν ξυπνήσει μιας και θα ξέρει ότι δεν είσαι εκεί.

Είναι λίγο ρίσκο όμως....

Εγώ τελικά μάλλον θα την κοίμηζα και θα έφευγα και θα προσευχόμουν σε ότι θεό υπάρχει και δεν υπάρχει να μην ξυπνήσει...

Σε βοήθησα πολύ ε? :mrgreen:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

πολύ ξεκάθαρο!!!! :lol::lol::lol::?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον Τονια δεν σε βρισκω με τιποτα στο φατσοβοβλίο. Απελπίστικα.

Ειδα τις φωτος που σηκωσες εδώ και θυμήθηκα να σηκώσω και εγώ καμια..

Νατασούλα μου εγώ τώρα κατάλαβα ποια εισαι στο facebook! Καλέ βάλε νεότερες φωτος απο τα παιδιά! Χαρηκα που σε ειδα και τωρα έχεις πρόσωπο! :D Δηλαδή και πριν ειχες αλλα όχι το δικό σου.. ειχες της φαντασίας μου... :x:x:x

Φραν μου πολυ άβολη η κατάσταση.. Και εγώ πάντως αυτο που έκανες θα έκανα.. Εξάλλου είστε μια οικογένεια, θα δώσεις λεφτά σε κάποιον για οποιοδήποτε σκοπό και δεν θα ενημερώσεις τον αντρα σου? Εγώ αυτό βρίσκω ανέντιμο. Και εκείνος πάντως δεν το σκέφτηκε καλα.. Για το sms τωρα του Κ τι να πώ! Ο παγκόσμιος φαρσερ σας περιπαίζει μου φαίνεται...

Ρε συ Μάγδα τοσο κρύο εχει?

Αχ Χρυσα μου σε καταλαβαίνω απόλυτα με τα πεθερικά και το ντυσιμο του παιδιού. Ειχα το ίδιο θέμα με την πεθερά μου στην Αθηνα. Μιλάμε του φορούσε ότι ναναι! Αν μπορούσε θα του φορούσε και διαφορετικές κάλτσες ειμαι σιγουρη..

Ανάλογο του Χριστόφορος? Χριστόδουλος? Τρυφωνας? Βαρθολομαίος? Μελέτιος? σε πειράζω εγκυούλα μου!

Αθηνά μου τι κάνεις? Κάνετε βολτίτσες ή την βγάζετε στον κήπο? Πως εισαι γενικά? Ο ντοκτορ? Στρωσαν τα ωράρια? Εγώ δεν θα της το έλεγα για το οτι αλλαξε την ανάλυση.. Η μπορει να της το ανεφερα σαν απορια δηλαδή ηθελε μικρές φωτογραφίες? Ετυχε να συμβεί.. θα βγάλετε και καλύτερες φωτογραφίες! Καλά το μωρό πως άλλαξε έτσι??? Ειναι κουκλάκι! :x:x:x

Αφρο καλά εκανες με την πιπίλα. Θηλάζει και ο μεγάλος αρκετά ελεος! Εγώ δεν θα αντεχα με την καμια. :shock:;)

Αναστασία τέλειο το πέδιλο. Καλά ρε πόσο υψος έχει ο αντρας σου? Με αυτά εσυ θα γίνεις 1.95!!!

Ευάκι μου , Μητσάκι μου περαστικά σας! :)

Συμπεθέρα βάλε λαχανικά στον κηπο σας! :x

Επιστρεφω σε λίγο να σας γράψω τα δικά μου.... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την πάτησα και εγώ. Ειχα γράψει όλο μου το πρόβλημα με γλαφυρη περιγραφή και θεατρικούς διαλόγους και μολις εκανα υποβολή με πηγε στην σελίδα για να συνδεθω ξανα... και το εχασα...

Δεν τα ξαναγράφω τώρα αλλά ενα εχω να πω..

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!! :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα μου εγώ τώρα κατάλαβα ποια εισαι στο facebook! Καλέ βάλε νεότερες φωτος απο τα παιδιά! Χαρηκα που σε ειδα και τωρα έχεις πρόσωπο! :D Δηλαδή και πριν ειχες αλλα όχι το δικό σου.. ειχες της φαντασίας μου... :x:x:x

quote]

Αχ για πές και πως ήμουν στην φαντασία σου????????????

Όλο λέω θα βάλω φώτο και μετά πιάνομαι εδώ και με πιάνουν μεσάνυχτα να σας διαβάζω.......

Τί έπαθες και δεν αντέχεις άλλο? Έγινε κάτι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιδέρωσα, καθάρισα κουζίνα, ζύμωσα κιμά για αύριο και τώρα πεινάω :?

Αύριο θα πάω ΤΕΙ έχουμε πάλι εξετάσεις :roll:

Το απόγευμα έχουμε και τη γιορτή της Ιωάννας στο σχολείο της!! Το κοριτσάκι μου :x

Έρη πες βρε τι έπαθες? Τι έγινε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...