Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο44!Για να δω!Γίναμε "φέτες"???!!


Recommended Posts

πάω να κάνω καμμιά εργασία στον κήπο!!!

Βίκυ έβαλες σελοτέιπ στην νύφη μου τελικά? :lol::lol::lol::lol: ....και η Ρ. ξύπνησε στις 7.00 και ήρθε σε μένα και μετά ξύπνησε και ο Λ., βέβαια εσύ δουλεύεις και νυχτερινή....!!!!

συμπεθέρα Έρη ήθελα να σου πω το εξής: όσο και να συμβουλεύεις ένα παιδί να μην κοροϊδεύει ένα άλλο ή κάποιον μεγαλύτερο δεν θα καταφέρεις πολλά, όταν τα παιδια πάνε σχολείο επηρεάζονται πολύ από τα άλλα και στις κινήσεις και σε όσα λένε...π.χ ένα παιδάκι θα βρίσει και θα ακολουθήσει ένα άλλο, που δεν έχει ακούσει ποτέ βρισιές στο σπίτι του!!!!.....είναι μια κατάσταση, που δύσκολα ελέγχεται από τους γονείς, φυσικά εμείς πρέπει να τους λέμε το σωστό, αλλά από την άλλη αν κάποιος κοροϊδέψει το παιδί μου θα ήθελα το παιδί μου να ανταπαντήσει και προτιμώ λεκτικά!!!....δεν θέλω να το δεχθεί....άλλωστε λένε "η καλύτερη άμυνα είναι η επίθεση"!!!! ;) ....επίσης βρίσκω λίγο υπερβολική την αντίδραση της χοντρής νηπ., που όταν πήγε ο άντρας μου να πάρει τον Λ., εκείνη ήταν έτοιμη να βάλει τα κλάματα!!!....αν είμαι χοντρή και ένα παιδάκι μου λέει ότι είμαι χοντρή θα το αντιμετωπίσω με χιούμορ και θα αυτοσαρκαστώ.....δεν θα τα βάψω και μαύρα!!! :!:

εκεί που διαβάζω ένα σοβαρό άρθρο για την κρίση, πιο κάτω διαβάζω για τον Ρουβά και την Μενεγάκη και εκεί τα "παίρνω"!!! :evil:

η Σισσιώ τελικά, μάλλον θα σοκαρίστηκε πολύ με το χθεσινοβραδυνό πάρτυ μπάτσελορ!!! γιατί δεν έδωσε σημεία ζωής ακόμη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση
ουφ μόλις τώρα τέλειωσα το διάβασμα του νέου τρένου!!! :?

Φρανίτα ούτε εγώ θα τα έδινα από την στιγμή που το αφεντικό του είναι ο Κ. εκεί πρέπει να απευθυνθεί....μήπως τα θέλει για άλλο σκοπό και σου είπε έτσι για να σε πείσει? :!: εγώ νομίζω ότι δεν είναι για μεταπτυχιακό γιατί αν ήταν γιατί δεν πήγε στον Κ.? :?::?: ....μου βρωμάει λίγο η υπόθεση!!!!

Μαρία ρε συ πόσο πολύ άλλαξε η Λάρισα? :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::-bd ....αυτό το αγρόκτημα πού είναι ακριβώς? πρέπει να είναι καινούργιο ε? γιατί όταν ήμουν εγώ εκεί δεν ήταν σίγουρα, βέβαια δεν είχα και παιδιά και δεν ασχολούμουν!!!! :roll::roll:

Τόνια από την στιγμή που δεν κάνεις add σε κάποιον δεν φαίνεσαι αν είσαι ενεργή ή όχι....έτσι οι άλλοι δεν θα ξέρουν ότι εσύ λειτουργείς το σύστημα ;) και δεν θα παρεξηθούν!!!!

Μιτσάκη μπορείς να παίρνεις μια λεκανίτσα με νερό χλιαρό και ένα σφουγγαράκι και να καθαρίζεις την μικρή αν λερώνεται το βράδυ, για την ημέρα μπορείς να την βάζεις στον νιπτήρα και να πλένεις το πωπουδάκι της!!! :D

Θούλη 190 αεροπορικώς? ρε συ τα ίδια είναι αν έρθω εγώ αεροπ. από εδώ Ελλάδα!!!! :o:o:shock::shock::shock:

Μιτσάκι δεν ήταν ο γιος μου στο ορκίζομαι!!!! :roll::roll::roll::D

Αναστ. εγώ τώρα που πηγαμε Βερολίνο, πρώτα κοίμηζα το μπουμπούκι και μετά φεύγαμε.....θα μπορούσε να το κάνει και η πεθερά μου, αλλά έχουμε την διαδικασία μας και μου αρέσει και δεν ήθελα να την αφήσω.....γνώμη μου είναι να κάνεις όπως εσύ νομίζεδις καλύτερα....και επειδή έχεις λίγο χρόνο μέχρι τα εγκαίνια δοκίμασε και τις δύο περιπτώσεις και όποια σου κάτσει!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ταρα τα τα!!!ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!

Επικοινωνησε η ΝΥΦΗ!!!!

στο μπατσελορ εγινε της κολασεως :lol::lol::lol::lol:[smilie=3some.gif][smilie=3some.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif]

δε μπορει να τα πει εδω στο φορουμ

μονο επι πληρωμη :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Γενικα ειναι χαλαρη .Εχετε ολες φιλακια και χαιρετισματα!!!

Σισσακι και παλι με το καλο κοριτσακι μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κούρεψα το γρασίδι....δλδ ποιό γρασίδι? το ανύπαρκτο :( ...φέτος δεν έχουμε τίποτα, έχει χαλάσει, έχει ξεραθεί!!! :( ...να φανταστείτε ότι πέρυσι άδειαζα 4 φορές την μηχανή και φέτος 1,5 φορά!!! :(:(

επίσης έκοψα και μερικά κλαδιά από τους θάμνους, θέλει όμως και άλλη πολυ δουλειά!!!

Γωγώ επικοινώνησε και με την Αθηνά εκείνη είχε πολλά προβλήματα στον θηλασμό....και αίμα από το στήθος ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TA NEYΡΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(

'Εγραψα ένα ολόκληρο κατεβατό, το έκανα και copy :shock: πάω να υποβάλω, με πετάει έξω, ξαναγυρνάω και στο paste, αντί για το κατεβατό μου, εμφάνισε την απάντηση της Αργυρούλας!!! :evil:

Γμτ!!!!! @##$%&@**^@$@##@ :evil::evil:

Είχα απαντήσει σχεδόν σε όλες σας............... :((:((:((:((:((:((

Αποχωρώ εις ένδειξη διαμαρτυρίας!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ταρα τα τα!!!ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!

Επικοινωνησε η ΝΥΦΗ!!!!

στο μπατσελορ εγινε της κολασεως :lol::lol::lol::lol:[smilie=3some.gif][smilie=3some.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif]

δε μπορει να τα πει εδω στο φορουμ

μονο επι πληρωμη :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Γενικα ειναι χαλαρη .Εχετε ολες φιλακια και χαιρετισματα!!!

Σισσακι και παλι με το καλο κοριτσακι μου!!!!!

ας στείλει ένα ΠΜ σε όλες να μάθουμε!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα! :)

Κανω ενα διαλλειμα απο τις δουλειες να ηρεμησω λιγο και συνεχιζω. Τι κανετε?

Φρανιτακι μου συμφωνω με τα κοριτσια! Σε καμια περιπτωση δεν θα δανειζα χρηματα χωρις την συγκαταθεση του συζυγου. Και που βρηκε το θαρρος και ηρθε σε σενα? Κατι μου βρωμαει και εμενα.

Αφρο τοσες μερες δεν τον εβρεχες τον αφαλο? Μπανιο πως τον εκανες? Εδω σε αφηνουν να τον βρεχεις κανονικα και σκουπισμα απαλα. Σε 2μιση μερες επεσε του Γιωργου.

Αργι και εγω τα εχω παρει με αυτο το βακτηριο. Τωρα λενε οτι δεν προηλθε απο την Ισπανια και ψαχνουνε να βρουνε ακομα τη πηγη. Η Ισπανια τους εκανε μυνηση για την αναστατωση. Ελεος δηλαδη! Σημερα που θα παω σουπερ μαρκετ τι θα ψωνισω? :roll: Πατατες να παρω λες?

Τονια ουτε και εγω σε βρισκω :roll:

Νατασουλα σε εκανα αντ. Εισαι μια με σγουρο μαλλακι και καθεσαι σε ταβερνουλα μαλλον?

Χρυσακι τι καλα που εφυγε ο παλιογιατρος!

Σας αφηνω να μαγειρεψω! Φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρούλα, απ' όλη την απάντησή σου, αυτό που ήθελα να σχολιάσω, ήταν ο Λ!!!

Είχα ξεραθεί στο γέλιο και σου έλεγα να τα αφήσεις αυτά, γιατί το επιθετικό και απροσάρμοστο παιδί σου, μου σακάτεψε το κοριτσάκι μου!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::P:P:P:P:P Και πολύ σωστά σου τα είπαν οι εξαιρετικές και άρτια καταρτισμένες νηπιαγωγοί σας!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Εγώ και να μη συμφωνήσω μαζί σου................. :?: Πως θα με κοροϊδέψεις μετά;;;;;;;;;;;;; :evil::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενα αληθεια ? εδω λενε μονο τοπικο καθαρισμα και μπανακι με την κοιλια προς τα κατω (τον πιανουμε με μια επιδεξια λαβη) .Στον μανωλη εκανε παρα πολυ καιρο να πεσει και ειχαμε παρει υνοπνευμα 100% καθαρο (μας ειπαι η γιατρος γιατι δεν επεφτε) και αυτος μου φανηκε πολυ συντομα οτι επεσε .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ και να μη συμφωνήσω μαζί σου................. :?: Πως θα με κοροϊδέψεις μετά;;;;;;;;;;;;; :evil::P

γιατί ρε συ πότε σε κορόιδεψα? :o:o:-?:-?:-?:-p

Μαρία δεν μου απάντησες: πού είναι αυτό το αγρόκτημα και πότε άνοιξε και πληρώνεις είσοδο?

Λενάκι δεν ξέρω, τι να πω, εγώ θέλω να φάω ΝΤΟΜΑΤΑΑΑΑΑΑΑ!!!!! :((:((:((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ είναι λίγο έξω από τη Λάρισα

Στο δόμο προς Συκούριο

Φέτος λειτούργησε

Δεν πληρώνεις είσοδο βέβαια

Έχει καφέ και φαγητό (τύπου Άλσος), παιδική χαρά και ζώα

Επίσης μπορέις να κάνεις βόλτα με τα άλογα και τα πόνυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..μα τι τελειος καιροςς.......

αλλα μονο που σκεφτομαι οτι με αυτη τη βροχη εγω πρεπει να πα ω πιο μετα να παρω το μεγαλο.ουφφφφφφφφφφ

τονια ελα μου ντε..τι να προλαβω με 45 λεπτα..να δω σημερα..

εγω δε σε βρισκω στο φεις γιατι ...απλως δε σε εψαξα :P:P:P

κατερινα στη δουλεια θα δεις..θα σ αρεσει..

αναστασακι κ μενα με μεμε κοιμαται..δηλ λαθος πινει κ μετα κοιμαται..

αλλα εγω σε ειπα να μη τη κοιμισεις για να διαπιστωσουμε τι θα κανει χωρις εσενα..φυσικα αν κανει αυτο που εκανε στη ιουλια..χμμ..ζορικα

εγω μια μερα που το αφησα στη πεθερα κ βγηκα..τον κοιμισα κ εφυγα..κ ξυπν ησε..τοτε ηθελε μεμε να κοιμηθει..ε απλως δε κοιμηθηκε..επαιζε με τη γιαγια//

ρε κ να μη κοιμηθει θα παιξει θα κουραστει θα κοιμηθει( :?: ) :?:?:?:?:?:?:?:roll::roll::roll::!::!:

επισης γνωμη μου απο τωρα να της πει πως θα εχουν τα πραματα..δηλ θα ερθει να σε κρατησει η γιαγια κλτ

φρα κ μενα δε μαρεσε η κινηση του οδηγου΄΄εσυ δηλ το ειπες στο κασπερ\'\'|?δε παρεξηγηθηκε?

καλα εκανες κ δε εδωσες..πισω απο το αντρα σου..

μιτσακι εχουμε πονακια? :P:D

κ γω το εχω βρει με γραντζουνια κ ειπε δε πειραζει..αλλα μελανια? :cry::cry::cry::cry::cry:

αν ρωτησεις τη β δε σου λεει πως εγινε?" :roll::roll:

μαρια καλα?τα κοριτσακια σου??

χρυσα αλα της το ικα.. 8-)8-)8-)

αθηναααα..καλε που χαθηκες????

ποτε πατε κρητη?μου ειχες πει τελη ιουλιου|?"κ μεις τοτε..φανταζεσαι? :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

να το πεις στη φιλη σου..τουλαχιστον να στο ελεγε..

αργι αν ονομασει η νατασα τη μικρη μαρια θα πεθανω..αληθεια =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

σκεφτομαι τα μουτρα τηςε νατασας :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::oops::oops::oops:

οχι δε θα τη πει ετσι.. :|:|:|:|

ευη ας τη με βρακι κ θα δεις καααααααααααααποια στιγμη αποτελεσμα..

θα εχιες ενα κατοικιδιο σπιτι σου :P:P

εμενα σημερα ξυπνησε 7 παρα..ε λεω μεχρι να παει σχολειο να του διαβασω κανα παραμυθι..του λεω κατσε γιογιο να διαβασουμε..με λεει δε θελω..λεω οκ

μετα απο δευτερα με λεει..θλεω κακα..βγαλε πανα..καθετε κ κανει..να το παρω σα μια προοδο?μπα..μαλλον ετυχε

βικυ εισια καλυτερα?

αφρο καλα τα πατε ε?

ρε το νινι στη μεση?????????????οχι ρεεε..μη το κανεις :!::!::!:

εγω με το αφαλο το εκανα μπανακι..κ πριν πεσει..εσυ δε εκανες? :x:x:x:x:shock::shock:

του μπεμπη επεσε οαφαλος 12 ημερων :shock: στο θοδωρη πιο νωρις νομιζω

παναγιωταρα τα φιλια μου

νατασα που χαθηκες παλι\/||????????????????????? :|:|:|

σισσακι με το καλοοοο

η ωρα η καλη..αυριο ποιες θα πατε τελικα????????????????? :D:D

α παναγιωτα καποτε ειχες πει οτι σου ηρθε περιοδος..αλλα ηταν μια σταγονα..εμενα στο θοδωρη ετσι ηταν τη πρωτη φορα..μια σταγονα :x:x:x

αργι αυριο πες μου ποιος ακουλουθησε κ εκοψε το γκαζον :P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλακι μαλλον εχω κανει μαλακια με το φεις και δε ξερω τι αλλα δεν ασχολουμαι αλλο...θα σας κανω εδω αιτηση φιλιας να μπορειτε να με δειτε τις φωτο που εχω γιατι δεν εχω και καμια σε αυτο το λαπτοπ να σας βαλω..

Προοδος ρε ειναι με το Ντοντο!!!ενα βηματακι καθε φορα και θα τις κοψετε τις κωλοπανες! ;)

Μιτσακι πως τη πατησες ετσι βρε!!! :lol:

Νατασακι γιατι δε φανερωνεις το ονομα της μπεμπας καλε;;;;εφτασφραγιστο μυστικο το κρατας;;; :P

Αφρο κι εγω τους επλενα και τους 2 κανονικα στο νιπτηρα πριν πεσει το φαλι απλως δε τους εβαζα στο μπανακι να μουλιαζουν! ;) οινοπνευμα παντως εβαζα κι εγω...στη μικρη αργησε κι εμενα να πεσει...

ΣΙΣΣΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!! ΕΛΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!ΠΕΣ ΜΑΣ!!!!!!! :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Αθηνα κι εσυ μας ελειψες! :YMHUG: Αν συμπεσουν οι ημερομηνιες με τη Θουλη να κανονισουμε να βρεθουμε ολες μαζι!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...