Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο44!Για να δω!Γίναμε "φέτες"???!!


Recommended Posts

Α γιατι ρε γαμωτο...τι σκατα εχω κανει και δε με βγαζει;;;;ειμαι ασχετη το στραβαδι!!!! /:)

Μαρια γιατι μωρε το κοριτσι;;;;και φαινοταν απο σπιτι!!!!! :lol::lol::lol:

Φρανι καλα επραξες νομιζω...περιεργο μου φανηκε κι εμενα ετσι που τα ειπε... :roll: γιατι να μη τα ζητησει κατευθειαν απο τον Κασπερ;;; τους εχει δωσει την εντυπωση οτι ειναι αυστηρος και απροσιτος;;

Μωρε καλος ανθρωπος μπορει να ειναι ο συγκεκριμενος αλλα ισως ισχυει και το ρητο "δωσε θαρρος στο χωριατη να σ'ανεβει στο κρεβατι"... :roll:

Αναστασι δε θα κοιμηθει με τη μαμα σου;;;

Δε γινεται να μη τους μιλαω σε μερικους μερικους γιατι ειναι απο το πολυ στενο μας περιβαλλον και δε γουσταρω αλλες παρεξηγησεις...με εχουν που με εχουν στη μπουκα! :?

Μιτσακι τι καλα που ειναι καλες οι εξετασεις της μικρης!!!αντε να ηρεμησεις κι εσυ πουλακι μου!!!

Ευχομαι να μη ξαναταλαιπωρηθειτε! ;)

Κι εμενα εχθες τον ειχε παει βολτα η πεθερα μου και γυρησε με τα μουτρα γρατζουνισμενα γιατι κατασβολωθηκε σε κατι τσα'ι'λια!!! :roll: η πεθερα χεστηκε και ηρθε σα βρεγμενη γατα,αλλα της ειπα οτι οκ δε τρεχει τιποτα παιδι ειναι και θα πεσει και θα χτυπησει! ειδατε τι καλη νυφη ειμαι!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Ναι ρε κοριτσια..ηρθα σε φοβερα δυσκολη θεση...και εχετε δικιο...Ο Κ στη δουλεια ειναι απροσιτος...ειδικα εδω επειδη ειναι μεγαλη η υπηρεσια και πρεπει να ειναι σκληρος δεν εχουν το θαρρος να πανε για τετοια..Κ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ απο τον ΟΗΕ να δωσει χρηματα στο προσωπικο του...

Κ εγω ετσι λεω, με ειδε διαθεσιμη να βοηθησω...Ο Κ πιστευει πως ναι μεν ειναι καλος ανθρωπος αλλα θεωρει οτι θα ξεκινουσα κακο προηγουμενο...

Αχ εγω τωρα γιατι στεναχωριεμαι, κ νιωθω γαιδουρα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανιτακη γιατι στεναχωριεσαι..

σε καταάβαιονω..

απλα αυτες οι πραξεις απαιτουν λεπτους χειρησμους.

καταλαβαινω πως το βλεπεις ..οτι στην ουσια ειανι ενα μιδαμινο ποσο για εμας..

αλλα για να μη το κανει ο Κ..καποιον λογο θα εχει..

φανταζομαι οτι σου εχει εξηγησει γιατι δεν...

προσπαθησε να απενοχοποιηθεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala ο Κ ειναι κ λιγο στριμμενος σε αυτα..Αλλα ειπε οτι ακριβως μου ειπατε κ εσεις αρα δικιο εχει..

Καλε θα σκασει το παιδι μου..Εφαγε για πρωινο, ενα μπολακι γιαουρτι, ενα φρουτο του παθους μεγαλο, ενα αυγο ματι κ ενα λουκανικο...τωρα τρωει ψωμι... :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουφ μόλις τώρα τέλειωσα το διάβασμα του νέου τρένου!!! :?

Φρανίτα ούτε εγώ θα τα έδινα από την στιγμή που το αφεντικό του είναι ο Κ. εκεί πρέπει να απευθυνθεί....μήπως τα θέλει για άλλο σκοπό και σου είπε έτσι για να σε πείσει? :!: εγώ νομίζω ότι δεν είναι για μεταπτυχιακό γιατί αν ήταν γιατί δεν πήγε στον Κ.? :?::?: ....μου βρωμάει λίγο η υπόθεση!!!!

Μαρία ρε συ πόσο πολύ άλλαξε η Λάρισα? :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::-bd ....αυτό το αγρόκτημα πού είναι ακριβώς? πρέπει να είναι καινούργιο ε? γιατί όταν ήμουν εγώ εκεί δεν ήταν σίγουρα, βέβαια δεν είχα και παιδιά και δεν ασχολούμουν!!!! :roll::roll:

Τόνια από την στιγμή που δεν κάνεις add σε κάποιον δεν φαίνεσαι αν είσαι ενεργή ή όχι....έτσι οι άλλοι δεν θα ξέρουν ότι εσύ λειτουργείς το σύστημα ;) και δεν θα παρεξηθούν!!!!

Μιτσάκη μπορείς να παίρνεις μια λεκανίτσα με νερό χλιαρό και ένα σφουγγαράκι και να καθαρίζεις την μικρή αν λερώνεται το βράδυ, για την ημέρα μπορείς να την βάζεις στον νιπτήρα και να πλένεις το πωπουδάκι της!!! :D

Θούλη 190 αεροπορικώς? ρε συ τα ίδια είναι αν έρθω εγώ αεροπ. από εδώ Ελλάδα!!!! :o:o:shock::shock::shock:

Μιτσάκι δεν ήταν ο γιος μου στο ορκίζομαι!!!! :roll::roll::roll::D

Αναστ. εγώ τώρα που πηγαμε Βερολίνο, πρώτα κοίμηζα το μπουμπούκι και μετά φεύγαμε.....θα μπορούσε να το κάνει και η πεθερά μου, αλλά έχουμε την διαδικασία μας και μου αρέσει και δεν ήθελα να την αφήσω.....γνώμη μου είναι να κάνεις όπως εσύ νομίζεδις καλύτερα....και επειδή έχεις λίγο χρόνο μέχρι τα εγκαίνια δοκίμασε και τις δύο περιπτώσεις και όποια σου κάτσει!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο το Σεμπινι σε καλο του τοσο φαγητο!!!! :D εμενα παλευει μια ωρα να φαει μια φετα με μελι για πρωινο... :?

Καλα μωρε τα λεει ο Κασπερ...δυστυχως ετσι ειναι...μακαρι να μπορουσαμε να βοηθησουμε ολο το κοσμο,αλλα δε γινεται και καμια φορα γυρναει και μπουμερανγκ! :roll:

Χρυσα μεσα στη μερα;;;;εμενα τα τρωει στη βδομαδα!!!! :lol::lol::lol:

Αργυ μου αν κανω καποιον add μετα γραφει στο τοιχο οτι εγινα φιλη με τον ταδε και θα το δουν.. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και ναι υπάρχω! Υπάρχω; Στα αλήθεια;

Τι κάνετε; Σημερα μόνη με τρια παιδιά! Απορώ πως σας γράφω με τις δουλειες να τρεχουν.

Χαθηκα. Κανει καλές μέρες και ειμαστε συχνα εξω. Η Ιλιανα ειναι πολύ ανησυχη και δεν με αφηνει να κατσω στον υπολογιστή. Βγαλαμε αλλα δυο δόντια με αρκετή γκρίνια.

Χτες πηγαμε σε ενα παρκο και ηταν υπέροχα.

Σας φιλώ! Μου λείψατε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυ μου αν κανω καποιον add μετα γραφει στο τοιχο οτι εγινα φιλη με τον ταδε και θα το δουν.. :roll:

εννοείς από αυτούς που ήδη έχεις φίλους, ότι αυτοί θα δουν την κίνησή σου!!!

καλά και ποιός λέει ότι πρέπει να είσαι όλη την ώρα στος φέεις και όταν έχεις ανοιχτή την σελίδα μπορείς να κάνεις αποσύνδεση: κάτω δεξιά έχει την επιλογή "σύνδεση" και πόσοι φίλοι σου είναι ονλάιν πατάς εκεί και επιλέγεις το "επιλογές" και επιλέγεις το αποσύνδεση!!!! και έτσι ενώ είσαι ονλάιν - για σένα - είσαι οφφλάιν για εκείνους!!!! :lol::lol::lol::lol: κατάλαβες? :lol::lol::lol:

Εύα πολύ γέλασα με την μικρούλα σου και τα κακά της :lol::lol::lol::lol::lol::lol: .....όμως τώρα που το λες μήπως και είναι έτοιμη να βγάλει την πάνα? αφού κατάλαβε ότι θα κάνει κακά και μετά ότι σταμάτησε το πιπί και πήγε αλλού να συνεχίσει!!!! ;)

Θούλη θυμάμαι ότι η Νατάσα θα την ονομάσει την μικρή "Μαρία" ή κάνω λάθος? κάπου το είχε πάρει το μάτι μου!!!! :?

Καλημέρα Αθηνά :x:D βρήκες εισητήρια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρουλα ακόμα δεν εχω κλεισει 2 εισιτηρια. Τα δικα μας για τις 4 Ιουλιου και του μπαμπα στις 9 Ιουλιου. Τα βρισκω 750€ και μου φαινονται πολλα...

Φραν τελικα δεν τα δίνεις! Δυσκολη αποφαση. Δεν μου αρεσουν τα διλληματα.

post-3007-13873937179826_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και ενα θεματακι...

Εχω μια φιλη εγκυο και εχει γινει παραξενη και λίγο ξινη τον τελευταίο καιρό. Τον Μαρτιο της εδωσα την φωτογραφική μου μηχανή και επειδη δεν ηξερε τι εκανε, της αλλαξε την αναλυση και την ρυθμισε στην κατωτατη. Αποτελεσμα; Το πηρα χαμπαρι μετα απο 3 μήνες και οοολες οι φωτογραφίες μου είναι μεχρι 100Κ. Ιδιως οι χτεσινες που ήταν τελεια, βγηκαν όλες θαμπες και δεν τυπώνονται.

Της το λέω; Είμαι πολύ στεναχωρημενη.

Παω στον κηπο γιατι με φωναζουν τα κοριτσια.

post-3007-13873937179965_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανίτα κι εγώ το ίδιο θα έκανα. Βασικά δεν υπήρχε περίπτωση να δανείσω χρήματα σε κάποιον κρυφά από τον άντρα μου, πολύ περισσότερο σε μια τέτοια περίπτωση ;)

Αναστασία τότε μην την κοιμήσεις το μεσημέρι αι κοιμησέ την το βράδυ εσύ και φύγε μετά, ελπίζω να είσαι τυχερή ;)

Μιτσάκι πολύ χαίρομαι γιαυτά που σου είπε η παιδίατρος, μακάρι να μην ξανασχοληθείται ποτέ.

Τώρα για το χτύπημα τι να πώ, αυτά είναι μέσα στο πρόγραμμα, ο Μιχάλης γυρνάει σχεδόν κάθε μέρα από το σχολείο με χτυπήματα.Και δεν μου φαίνεται περίεργο να μην είδε η δασκάλα τι έγινε, αν είναι 1 δασκάλα για 20 παιδάκια, εδώ 1-2 έχουμε στο σπίτι και πάλι δεν τα προλαβαίνουμε.......

Χρύσα έφυγε επιτέλους ο μ@λ@κ@ς?????????????????? Αν και δεν έχω πλέον ΙΚΑ πολύ χαίρομαι :D:D:D:D:D:D:D

Τι έγινε με τον μπαμπά σου?

Αθηνούλα κι εμάς μας έλειψες :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:x:x:x:x

Σταματησα απο Δευτερα τα γλυκα και προσπαθω το βραδυ να μην τρωω! Και ξαναπεσα στα 67 κιλα... Φετες απο λιπος θα γινω εγώ! Ποτε θα χασω τα 9 κιλά μου; ΑΑΑΑΑΑΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραίες φωτό και τα παιδιά φαίνονται να το χαίρονται!!!! :D

καλά εσύ έβρισκες με 500 και κάτι τώρα έγιναν 750? :o:o:o

εγώ θα της έλεγα: "ρε συ μου άλλαξες τις ρυθμίσεις και οι φωτός μου βγήκαν χάλια"!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

δεν διαβασα πολλα

αργυ ειναι σιγουρα ετοιμη γιατι λεει οτι θα κανει κακα και τρεχει να κρυφτει απο 1 χρονων

αλλα οσο και αν προσπαθησαμε τζιφος

πηρε απο φοβο μαλλον με ολα αυτα που περασε τι να πω

λετε να της βγαλω την πανα και να την εχω ετσι

ολη μερα θα σκουπιζω τσισα :shock::shock:

θα δω ισως απο βδομαδα

αθηνα τι τελειες φωτο τα παιδα φαινονται τοσο χαρουμενα ;)

τα φιλια μου σε ολες

αν μπορεσω θα διαβασω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ρε συ!!!

Αχ επιτελους!!!

Ο καινουριος ειναι ο Σορτσης και ηταν φτου φτου εξυπηρετηκοτατος!!

Αθηνα και εγω θα ελεγα αυτο που λεει η Αργη...

Α νατασα στον μπαμπα μου ειπαν πως υπαρχει μαι προταση εξαγωρας του πλεοψιφικου πακετου της εταιριας και ενα γινει τελικα αυτο θα τους ξοφλησει οσα τους χρωσταει, αλλιως απο το φθηνοπωρο και μετα δυστιχως θα αναγκαστει να απολυει κοσμο αφου φυγανε απο αυτος τα καρφουρ και μια ακομα εταιρια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μας δουλεύουν μου φαίνεται: την μια φταίνε τα αγγουράκια και οι ντομάτες και το μαρούλι, την άλλη τα μήλα και τελικά πρόσφατα είπαν ότι δεν ξέρουν από που προέρχεται το βακτήριο :evil::evil::evil::evil:

δλδ αυτό το βακτήριο που βρήκες εσύ τρελέ επιστήμονα στα αγγουράκια τι ήταν? :?::?::?::?::!::!:

μάλλον "κάποιοι" έσπυραν το βακτήριο με σκοπό να πλασάρουν το αντίδοτό του!!!! :evil::evil::evil: ....αφού βρέθηκε φάρμακο που εξαφανίζει το βακτήριο μέσα σε 48 ώρες!!!! :evil::evil::evil::evil: ........κατά τα άλλα όλά καλά....15 άνθρωποι έχουν πεθάνει και 25 άνθρωποι κάθε μέρα προσβάλλονται!!!! :evil::evil::evil::evil:

μ@@@@ς!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

....επίσης παντού διαβάζεις η κρίση και η κρίση και οι αγανακτισμένοι και δίπλα διαβάζεις τι διακοπές έκανε ο ρουβάς στην Ελούντα με την κόρη του και γιατί έκλαψε η Μενεγάκη :evil::evil::evil::evil::evil::evil: ...........έλεος δλδ, αλήθεια υπάρχει κρίση? και τελικά ποιοί ασχολούνται? και ασχολούμαστε και με τον κάθε ηλίθιο διάσημο που κάνει τις διακοπούλες του στην Ελούντα ή σε κάποιο σκάφος..... :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ ρώτα εμάς που ξέρουμε...

Το τι κάνει η σόουμπιζ δεν με ενδιαφέρει

Εδώ έχει πάρει φωτιά ο κ@@@ς μας

Τα κανάλια ας λένε ότι θέλουν

Ψεύτες είναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργη και εγω νομιζω οτι το βακτηριο αυτο ειναι μια παραπλησια ιστορια με την γρηπη ..τι να πεις..κριμα οι ανθρωποι. Χτες διαβαζα οτι ισως να εξεταζουν το θεμα με το νερο...

τι να πω..ελεος

Οσο για την κριση..ναι..

Εγω διαβαζω επιλεκτηκα ..γιατι με πιανουν τα νευρα μου..

θηχτηκαν και οι κυριοι βουλευτες μη χεσω οτι τους προπιλακιησαν..ε μα αφου ξερεις οτι εξω ειναι ανθρωπου αγανακτησμενη..τι μου μοστραρεις τις αουντι και τις μερσεντες...καλα τους κανανε..και λιγα ειναι...

επρεπε να τους πατνε γιαουρτια αυγα και παπουτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

Αθηνα ωραιες φωτο!

πολυ αυθορμητες!

εγω θα το ελεγα στη φιλη!

η Μ-Ι ειναι ξυπνια πο τις 7:30 ηεθλα να κοιμηθω και δεν μπορουσα!

την εστειλα λιγο επανω μπας και χαλαρωσω καμια ωρα!

στς 5 εχω μανικιουρ πεντικιουρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα .

εκατσα και διαβασα ποσες σελιδες απο χθες το βραδυ μην χασω την σειρα μου ....

αλλα σιγα μην σχολιασω :P

ο Μανωλης εχει βγει βολτα με τους παππουδες στον πειραια ....θα πανε μαλλον τζαμπο να του παρουν παιχνιδι ....τυχερε μανωλη ....

το νινι απο χθες εναι πολυ γκρινιαρικο μου εγαλε την πιστη το βραδυ και μεχρι τωρα το πρωι ....ειχα και τον μανωλη να ξυπναει ....αυπνη ειμαι ....στο τελος στις 6 το πρωι πηρα τον μανωλη στο κρεβατι μου και κοιμηθηκαμε και οι 3 εγω το νινι στην μεση και ο μανωλης ....ο καιμενος του εκανε "οοοο" για να σταματησει να κλαιει και του ελεγε "μη νινι ".

αθηνα μου καλημερα .

φραν καλα εκανες .

μιτσακι ολα καλα ε?

χρυσα ευχομαι τα καλυτερα για την δουλεια του Ο .

αργι να τρωτε κοσερβες μεχρι να βρουνε την προελευση :lol::lol::lol:

μαρια μακαρι να ημουνα λαρισα να εκανα και εγω .

α ! επεσε ο αφαλος μας το βραδυ γιουπι θα κανουμε μπανακια τωρα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...