Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο44!Για να δω!Γίναμε "φέτες"???!!


Recommended Posts

ελεος !!!!!!!!!!!!!!ε οχι δεν εισαι υποχονδρια εδω εγω πηρα καινουργιες για τον μικρο γιατι οι παλιες ηταν 2 χρονια το συρταρι ...και δεν ειχαν μασουλιθει καν μονο καποιες φορεσ που τισ πηρε να παιξει .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Καλημέρα σας :x

εμείς σήμερα έχουμε τα γενέθλια δλδ για να ακριβολογήσω ο Λ. θα πάει στα γενέθλια του συμμαθητή του και μάλλον αύριο θα κάνουμε την βόλτα μας με το ποταμόπλοιο γιατί αύριο δεν θα βρέχει, την Δευτ. θα βρέχει....θα δούμε όμως!!!......εγώ θέλω την δευτέρα γιατί αύριο έχει την Φ1 και θα πρέπει να γυρίσουμε πιο γρήγορα!!! :?

Τόνια περαστικά στον ταραξία Αλεξ :x

σας φιλώ, πάω να ετοιμάσω το πρωινό!!!! :?

Βένι ξανα πέτα την και άσε τον να κλάψει, πες του ότι είναι βρώμικη και θα βγάλει σπυράκια :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι λες ρε βενι τωρα????

πετα τις καλη μου

και ο δικος μου κολλημενος ηταν αλλα απο την μερα που δεν την ξαναεδωσα ετσι απλα ξεκολλησε!!!

αφρο μια χαρα ο μικρουλης σου πολυ καλα κοιμηθηκε!!!

εγω περιμενω τον σπυρο να κανει κακα του

ειναι ετοιμος αλλα δεν καθεται στο γιογιο

εκατσε εκανε τσισα και σηκωθηκε

μολις κανει τσισα δεν ξανακαθεται και μου σπαει τα νευρα

χθες μετα απο τοοοσο καιρο εκανε 2 φορες κακα πανω του :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ρε Βενακι πετα τη παλι,αφου το πηρε χαλαρα τη 1η θα ξανασυνηθισει! ;)

Εγω παλι εχω αρχισει την ιστορια με τη νεραιδα της πιπιλας...του κανω πλυση εγκεφαλου μεχρι να ερθει η στιγμη να τις ξαποστειλω! :lol: καλα δε βιαζομαι να πω την αληθεια..το τελευταιο που με νοιαζει αυτη τη στιγμη.. :roll:

Αργυ τι τελειο μερος εκει που θα πατε βαρκαδα!!! :P

Αναστασια τι εγινε;;; τα εκανε στο γιογιο ή ειχατε σκατοατυχημα παλι;;; :lol:

Αφρο καλα το παει ο Πανουλης το βραδυνο! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα δν με πειραζι η πιπιλα ως πιπιλα..η βρωμα της πανβρομικης πιπιλας που ειναι μαι εβδομαδα στην πρασια :shock::shock::shock::shock: και το χρωμα που ειναι φουξ και ροζ :shock::shock::shock:

μα ειμαι υποχονδρια που δεν την εβρασα και τελος???? :o:o:o:o:o

πανα δεν βλεπω να βγαζουμε φετος... :?:?:? προσπαθησα εχθες αλλα θελει παναααααααααα

πανααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα μανούλες! :D

Μα τι τέλειο παιδάκι έχω!! :D Ξύπνησε στις 9παρα (και γι' αυτό φταίτε εσείς κακούργες και τα άυπνα μωρά σας, που μου το κολλήσατε το παιδί μου!!) :evil::lol::P την πήρα αγκαλίτσα και χουζουρεύαμε μαζί ως τις 11παρά!!! :mrgreen: Δεν κατάφερα να κοιμηθώ φυσικά, γιατί μου τσίμπαγε τον αγκώνα (έχουμε και τα βίτσια μας!) :lol::roll: συνέχεια, αλλά το μόνο που έλεγε ευκαίρως ακαίρως, ήταν "σήκω μαμά μου, είναι μέρα!" :lol:

Τόνια μου, περαστικά στον Αλεξάκο!!! :( Έχει πολύ πυρετό; Εύχομαι να μη κολλήσει η μικρούλα!!! :|

Βίκυ, να πάτε στη θάλασσα και να περάσετε τέλεια!!! Κι εγώ θέλω βουτιάαααα!!! :(( Αυτό με τα φορέματα το έχω κι εγώ άγχος... :roll: Μία καλή λύση είναι τα φορέματα που έχουν ασορτί βρακάκια και τα φοράς πάνω απ' τη πάνα ή το βρακάκι τους. Έχω κάποια τέτοια, κυρίως από κάτι δωράκια Gap. Αλλά τα περ/ρα δεν έχουν... Εγώ σκεφτόμουν ως λύση, αν βρω κανένα λεπτό σορτσάκι να της πάρω, να της φοράω από μέσα. Να μη σκάει κιόλας, να μη την ενοχλεί, αλλά να την "προστατεύει"! :roll:

Βένι, προφανώς και δεν είσαι υποχόνδρια!!! Μπλιαχ!!! :? Θα συμφωνήσω... ξαναπέτα την!! ;) Αλλά μη μιλάτε για πιπίλες... :|

Παναγιωτοσυμπεθερούλα, τα 'χεις φτύσει πουλάκι μου; :( Ο Νικολάκης μας πως είναι; Συνήλθε το γαμπρουδάκι μου; Πέρασε ο πυρετός; Υποχώρησε το εξάνθημα;

Αφροδίτη, Μπεμπούλης, Αργυρώ, Έρη και σ' όλες τις τρενομανούλες τα φιλιά μου!!!!! :-* Έχω δουλειές με φούντες!!! Ξεκινάω με τη κουζίνα!!! (-|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας!!!

Τι κανετε?Δημητρουλα δεν ανοιγεις ενα τρενακι καινουριο??? ;)

Μα γτ καποιοι γραφουν το "καινουριο" με γ?δλδ καινουργιο???ιδου η μεγιστη απορια της χρονιας! :lol::lol::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο :P:D:-h

Δημητρουλα ανοιγεις ή γεννας καλε???Αντε κ θα ξεχασω οοοοολα αυτα που θελω να γραψω κ δε θα με σφυροκοπησει η Θου! :P

Ακομα???Τικ-τακ-τικ-τακ....!!!!Ξεχναωωωωωωω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..βιαστικα γιατι εχω προβλημα..

τους εφημερευοντες γιατρους οταν καλεις σπιτι,τους πληρωνεις,κ ποσο;;

ο παιδιατρος μας κςανε διαγνωση λαρυγγιτιδα,απο το τηλ.,τα συμπτωματα μοιαζουν,αλλα θελω να τον δει κ αλλος απο κοντα,λειπει σε συνεδριο ο δικος μας

απο νοσοκομεια εφημερευει μονο αχεπα κ δε θελω εκει να παω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και υπο το φως του ηλιου :D !! Ο μικρος ξυπνησε , ηπιε το γαλα του ,εφαγε τα φρουτα του και τωρα κοιμαται... Εγω πινω τον πρωτο καφε της μερας παρεα με την κορη!!! Ερη ,κανεις σπαγγατ :shock::shock::shock: Εκανα μπαλετο στο δημοτικο..Τωρα το μονο που μουεχει μεινει ειναι τα βασικα, 1η σταση χεριων, ποδιων, πλιε και γκραν πλιε λιαν επιεικως!!!! :lol::lol::lol: Και επειδη ειμαι ακομα :? και δεν πολυθυμαμαι ,κατι ειπατε για πιπιλα που εκανε παρεα σε γατες , θα του την ειχα φερει στο κεφαλι , του συζηξ :D:D , οσο για το χρωμα σιγα, λεπτομερεια.... Τονια ,ο δικος σου ειναι αρρωστουλης, περαστικα σας μωρε ... Λοιπα κοριτσακια να εχετε μια πολυ ομορφη μερα :-*:-* !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλια μου δεν εχω ιδεα....Υποθετω πως ο καθε γιατρος εχει την ταριφα του..

περαστικα σας!γμτ κριμα...Ποτε το'παθε???

Περαστικα κ στα υπολοιπα αρρωστουλια(νομιζω της Τονιας κ της Παναγιωτας!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!

Ξυπνήσαμε στις 10..ουαου!!!!Όλη την εβδομάδα σηκωνόμουν στις 6:30 και τώρα νιώθω άλλος άνθρωπος!!Έχω 7 πλυντήρια για σίδερο :shock::shock::shock: 1η φορά μαζεύω τόσο πολλά αλλά έφυγα Δράμα,καπακι δουλειά,και να το αποτέλεσμα....

Τόνια μου περαστικά στον Άλεξ ρε,ελπίζω να μην σε παιδέψει πολύ και φυσικά να μην κολλήσει η μικρούλα.:?:?Αλήθεια έχεις πει πως θα την λέτε;δεν θυμάμαι..

Ποιο θήλαστρο έχεις;Το symphony λέω να πάρω.

Βίκυ καλά θα κάνω λες με το θήλαστρο;η αλήθεια είναι ότι πρέπει να προσαρμόστηκε το στήθος μου και μειώθηκε η παραγωγή μου.Τις πρώτες μέρες πρηζόταν πολύ,χθες δεν πέτρωσε τόσο.

Λέω το σκ που έχω ρεπο να την βάζω συχνά για να ξαναυξηθεί,για να δούμε...

Αναστασία αυτό με το καινούρ(γ)ιο το είχα και εγώ απορία πάντα...

Βένη πέτε την με χίλια :o:o:o απαπα,ε όχι και υποχόνδρια γιαυτό...

Άφρο μπράβο στον μικρούλη σου,άντε να κάνει και 4ωρα τωρα..

Ιουλία μου περαστικά σας,πάρε γιατρό όσο και αν κάνει,μην πας αχέπα,απαπα!!!

Παω γκρινιάζει,θα την κοιμήσω να βάλω και σίδερο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

Υπάρχουν εφημερεύοντες ιατροί? 1η φορά το ακούω :?:?:?:?

Μπορείς πάντως να τον πας και σε ιδιωτική κλινική, στο Διαβαλκανικό μια φορά που είχαμε πάει είχα πληρώσει 60€

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα, η Έλενα έκανε 1 φορά τσίσα στην τουαλέτα και 2 φορές κακά πάνω της :evil::evil::evil::evil::evil: Ασύμφορη μου βγαίνει αυτή η εκπαίδευση τουαλέτας γιατί κάθε φορά που κάνει κακά πετάω να βρακάκια........

Βένι και πολύ καλά έκανες και την πέταξες την πιπίλα...

Μάρθα τέλεια η φώτο τόσο τρυφερή :D:D:D:D:D:D:D:D

Τόνια περαστικά στο Αλεξ, την κουνιάδα δεν την μπινελίκωσες????????????

Υπάρχει ένας σεφ στην Ιταλία που κάνει παγωτό με μητρικό γάλα δεν κάνεις καμιά επαφή με τον τύπο? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κατερίνα κι εγώ το sympony είχα

Έρη πολύ στεναχωριέμαι που σε διαβάζω έτσι πεσμένη :(:(

Αργυρώ καλά να περάσετε, τέλειο φαόνεται το μέρος

Αφρο θα ανέβετε τελικά Καβάλα το καλοκαίρι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!! Τι κανετε?

Τρελοκρητικοπουλα μου περαστικα στον Αλεξ! Εχει πολυ πυρετο? Οσο για αυτους που τον κολλησαν :twisted::twisted::twisted: Πεθανα στο γελιο ρε με το ποδηλατο και το θηλαστρο! Δεν υπαρχεις

λεμε!!! :lol:

Παναγιωτα και Ιουλια περαστικα και στα δικα σας παιδακια! Μα τι παθανε ολα μαζι?

Κατερινακι και εγω εχω 3 πλυντηρια σιδερο και 2 να πλενω. Βαριεμαι ελεεινα σημερα :oops:

Ερακι μου σερνοταν πολυ αλλα δεν ειδα και πολυ μεγαλη αλλαγη τωρα που ειναι καθαρος. Εσυ που ξερεις απο αυτα απο τι αλλο μπορει να σερνετε? Εχω συνδεση με 4000κβς και μου στελνουν ουτε 1000. Τους πηρα τηλ. και λενε : οχι η γραμμη σας ειναι οκ. λαμβανετε 4000κβς. Εν το μεταξυ συνεχεια ξεσυνδεεται. Λες να εχει προβλημα το ρουτερ? Σορρυ αν σε πρηζω :oops: Ρυθμικη εκανα και εγω μικρη αλλα στο σπιτι. Μου μαθαινε μια κοπελα που ηταν πρωταθλητρια τοτε. Εμενε απο πανω μας. Αχ τελεια ηταν! Την λατρευα!

Βενι οχι και υποχονδρια! Τι ηθελε δηλαδη να την κρατησεις? :shock: Απαπαπα! Πεταμε με τα χιλια. Η δικια μου θελει να κοιμαται με 5 πιπιλες. Να βγαζει την μια και να βαζει την αλλη. Πριν λιγες μερες τις μειωσα σε 3 και απο προχθες σε 2. Της ειπα απλα οτι μεγαλωσε και δεν χρειαζεται πια πιπιλες και σιγα σιγα θα τις πεταξω ολες. Το δεχτηκε αλλα να δω για ποσο. :roll:

Μιτσακι μου πλησιαζει ο καιρος!!!!!!! Τι καλα!!!!!!!!

Αργι αυτο για σενα: http://www.pyles.tv/Blogs/Supernatural- ... coli-.aspx

Εδω τους βλεπω που ψεκαζουν καθημερινα ιδιες ωρες! Ελεος δηλαδη! :twisted:

Κοιμηθηκα μεχρι της 9:30 και νιωθω αλλος ανθρωπος! Βεβαια ξυπνησα μια 6παρα ταισα και μετα νανι με χιλια ζορια..πφφφφφ Παω να κανω καμια δουλεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βενη μου στειλε μου το τηλ της σε παρακαλω,σε π.μ. κ το ο νομα της..

αναστασια εες βραδυ,ξηρος βηχας,δεν ανεπνεε καλα,τον βγαλαμε στο μπαλκονι..βηχει ακομη,αλλα το βραδυ ξερω οι λαρυγγιτιδες παρουσιαζουν κρισεις..μου ειπε ο παΙΔ.ΕΧΕΙ ΕΠΙΔΗΜΙΑ..ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟΝ ΚΡΥΩΣΑ ΕΠΕΙΔΗ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΑΝ ΜΕ ΑΝΟΙΧΤΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ,ΤΟΝ ΕΚΑΝΑ Κ ΝΤΟΥΖ ΠΡΙΝ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΓΙΑ ΔΡΟΣΕΡΆ..ΣΚΑΤΑ ΤΑ ΕΚΑΝΑ..τα κεφαλαια κατα λαθος,δεν εχω χρονο να τα αλλαξω τωρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασουλα μου χλωμο το κοβω να παρει αδεια .

παροπλιζετε το πλοιο που ηταν μεχρι τωρα ,εχει παει ηδη με αποσπαση σε ενα καλοκαιρινο θερετρο στην αγια μαρινα και εκει δεν δινουν αδεια ,επειτα εχει βγει η μεταθεση του αλλα χωρις ημερομηνια για αλλο πλοιο ....το ποτε θα παει εκει δεν το ξερουμε και οταν παει αποκλειεται να του δωσουν αδεια αν δεν φυγει ταξιδι ....

μακαρι να καταφερουμε να παμε εδω για κανενα μπανακι .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...