Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο44!Για να δω!Γίναμε "φέτες"???!!


Recommended Posts

Υγιεινές τηγανητές πατατούλες :P για συμπλήρωμα στις φακές!!! :lol:

Αφροδίτη μου, καλή ξεκούραση! :D Στη Β έβλεπα λίγο αίμα μετά την εξέταση, αλλά αυτή τη φορά όχι! ;)

Βασικά, κάνει αυτό που κάνει κι ο γιατρός της natasoulas, κολπική εξέταση από τις 36-37 εβδ. και μετά!

Αργυρώ... τώρα με προβληματίζει ο δικός σου γιατρός! :P Κολπική εξέταση γιατί σε ΟΛΗ την εγκυμοσύνη;;; :shock: Πρώτη φορά το ακούω. Και είχα την εντύπωση ότι δεν επιτρέπεται να πολυπειράξεις κόλπο στην διάρκεια... Καλά, προφανώς θα το έκανε σωστά, αλλά ποιος ο λόγος; :roll:

Το χωνί είναι όντως τεράστιο... :lol: Σχεδόν όσο κι ο Λουκάς που το κρατά!!!!!! :lol: Αλλά το παλληκαράκι σου, θα συμφωνήσω με την Άφρο... ΠΑΝΤΑ μας αρέσει, είμαστε φανατικές θαυμάστριές του!!!!!!! :D:D:D

Όπως, ξέχασα να σχολιάσω και την φωτογραφία της Θούλης!!!!!!!! Αυτά τα μουτράκια είναι για φάγωμα!!!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ΚΑΤω τα χερια απο το γαμπρο μου!\

σας εφαγα..........!

μα τι κουκλι ειναι!

και με τικαμαρι κρατα το χωνι που με κοπο εφτιαξε η μαμα του!

γλυκας!

Δημητρουλα φτανει και εσενα η ωρα να ερθει το 3κιλο μωρο...γιατι θα τα πατησετε σιγουρα τα 3 κιλα!

Λενα κι ολας 4ο μηνα?

τοσο γρηγορα?

δεν ειμαι και τοσο καλα ψυχολογικα....νοιωθω πολυ κουρασμενη...!

για ολα θα πρεπει να φροντιζω εγω!

ααααα πρεπει να αλλαξω!

παω να πλυνω χαλια!

βασικα ζεσταινομαι και θελω να πλατσουρισω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το ζορι τα γεμισα τα πισια..δε με αφησε το μικρο

ε μαααααααα

ποτε θα κοιμηθει ντεεεε.

κοιμαται 10 λεπτα κ ξυπναει..μα δε ξερει τι θελει..

απο τις 9 κοιμηθηκε 40 λεπτα στις 11 κ κανα τεταρτο πριν λιγο..

πφφφφφφφφφφ

αργι ο λουκας κουκλος ειναι καλεεεε!!!!!!!!!!!!

εβαλε κανα γρ'\/?τρωει? :?

αφρο κοιμησου τωρα που μπορεις..αν σου ευχομαι να βγει υπναρας κ να κοιμαται μονος του..

ειδικα το πρωτο..

εγω απο πριν το πιασω το παιδι ελεγα οτι το 2 θα βγει υπναραδικο..γτ λενε πανε ενα κ ενα

:cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργη ο Λουκας ειναι κουκλι...και υποψην του παει το χωνι!!!

Μιτσακι - κουμπαρουλα ειπαμε θα γεννησεις στισ 38 ευδομαδες...μη με διαψευσεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρωμαει το σπιτι τηγανιλας..μπλιαχχχ

οληη κουζινα μου ειναι μες το καπνοο..μιλαμε εχω ομιχλη εδω.λ.δε βλεπω μπροαστα μου..μονο το μωρο :twisted::twisted::twisted::P:P

δε λεει να κοιμηθει...αααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέραααα!

Μια εβδομάδα έμεινε! :ymparty::ymparty::ymparty: Έρχομαιιιιι!

Λενάκι Πάτρα θα είμαι 26 με 28 Ιουνίου και μετά τις 6 Ιουλίου (με είχες ρωτήσει ε? :? ). Εσείς πότε λέτε να έρθετε?

Αναστασία τι τζόκεϊ καλέ? Καπελαδούρα εννοείται! Έχω ένα από πέρισυ ψάθινο - θα μου το φέρει η μαμά μου στην Αθήνα. Ελπίζω να βρει το σωστό και μη μου φέρει κανένα από κάτι άθλια που έχει ο μπαμπάς μου για να ποτίζει τα λουλούδια :lol:

Αφροδίτη σε κάποιο βιβλίο είχα διαβάσει ότι καμιά φορά τα μωρούλια κοιμούνται καλύτερα τη μέρα, ειδικά αν υπάρχει μεγαλύτερο αδερφάκι, και ξυπνάνε πιο πολύ τη νύχτα για να έχουν την αποκλειστικότητα της μαμάς! Μπορεί να είναι αυτό! Να σε θέλει όλη δική του :x

Άργυ τι χωνί γίγας είναι αυτό? :shock: Καθόλου δεν του φαινόταν στις φωτό... Και με τη καμάρι το κρατάει ο Λουκάκος!

Εδώ κορίτσια δεν πεφτει καθόλου χέρι πριν τη γεννα. Μόνο στον τοκετό για να μετρήσουν διαστολή οι μαίες. Εγώ που ήμουν και για προγραμματισμένη καισαρική το γλύτωσα εντελώς. Δεν καταλαβαίνω γιατί να σας βάζουν. Έτσι κι αλλιώς όταν είναι να ξεκινήσει ο τοκετός θα ξεικινήσει! Γιατί πρέπει να ξέρουν αν πλησιάζει ή όχι ο καιρός?

Θούλη κι εγώ έτσι λέω... ότι άμα κάνω δεύτερο θα βγει τρελή υπναρού (κορίτσι θα είναι πάλι :P ). Μη μου τα χαλάς... Έτυχε σε σένα... Κουράγιοοοοο!

Χρύσα παίρνεις τίποτα για τις καούρες? Γκαβισκόν το μαγικό σιρόπι! Το έχετε? Με είχε σώσει? πάντως μου έχει μείνει κουσούρι από την εγκυμοσύνη... Έχω θέμα με παλινδρόμηση. Πλέον δε μπορώ να κοιμηθώ μπρούμυτα...ξυπνάω και πνίγομαι :shock::?

Φιλιάαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρε θουλη γιαυτο ντουμανιαζες τοσπιτι???

μπας κ το ζαλισεις κ πεσει ξερο??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αργυ πολυ καλο το εκανες το χωνι! κ οντως πολυ μεγαλο!!

ο λουκας ρεσυ ειναι πολυ ομορφος!!!

καλε γιατι σου εκανε κοπλικη εξεταση σε ολη την εγκυμοσυνη?? δε σε πονουσε? :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενα :lol::lol::lol::lol: κοιμηθηκε..

αχ αληθεια σας λεω..νομιζω οτι θα αλλαξει(αφηστε με να κανω ονειρα)ιχι αποκλειεται να κοιμαται τοσο λιγο..

μα να καθετε ριλαξ κ να κλαει..κ γω να του λεω..

ανοιγουμε το φυλλο για να το γεμισουμε με τυρι..ετσι γινονται τα πισια..κ μετα το κλεινουμε μετα δαχτυλα

κ αυτος εκει το χαβα του..να κλαει :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσάκια?

θα πάω να σας διαβάσω οσο μπορώ..

Ειδα και τις φωτος απο το παρτυ της Ειρήνης, τι ωραίες! Νατσα εισαι κουκλάκι κοριτσι μου, ουτε εσενα σε ειχα δει ξανα, εισαι τοσο γλυκιά και η οικογενεια σου χαρούμενη, λάμπετε! :x

Ειδα και το χωνι! Τεραστιο συμπεθέρα πραγματικα..

Εμεις καλά ειμαστε.. ετσι κ ετσι.. τα ιδια βασικά.. καυγάδες και τετοια.. εμπολεμη ζωνη το σπίτι..

Anyways... πάω για διάβασμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αληθεια σας λεω..νομιζω οτι θα αλλαξει(αφηστε με να κανω ονειρα)ιχι αποκλειεται να κοιμαται τοσο λιγο..

Θούλη και βέβαια θα αλλάξει ρε...

Στα 17 - 18 που θα είναι φοιτητής και θα γυρνάει σπίτι τα ξημερώματα :lol:

Να δεις κάτι ύπνους που θα κόβει τότε όοοοοοολη μέρα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασάκι μου καλές δουλειες στο μαγαζι! Οταν κατεβω στην Ελλάδα θα σας τιμήσω! Μαλάκες οι γειτονες ε? χμμ ελπίζω να μην συνεχίσει έτσι το βιολί.. :roll:

Σισσάκι σε ποιο μέρος πηγαινετε θάλασσα? :?:

Θουλάκι μου στεναχωρηθηκα ρε που δεν σε ειδα στις φωτος της Νατάσας.. ανταυτου ειδα τον αντρα σου να θηλάζει χαχαχα :lol:

Τονάκι πολυ γέλιο με το ποδήλατο :lol::lol::lol: Πως πάει ο Αλεξ? Μπανάκια θα αρχίσετε? :?:

Κατερινάκι κουράγιο με την δουλεια, γι αυτο κοιμάται βρε για να περάσει γρηγορα η ώρα και να σε δει!

Α ναι ηθελα να σας πω για τις πάνες. Εδω τα 192 τεμάχια πάμπερς εχουν 30 δολάρια. :)

Νατασούλα φωτο απο την γιορτηηη! :D

Μαγδα σε ζηλεύω που κατεβαίνεις για διακοπές. Θέλω και εγωωωωω.. αλλά δεν ξέρω τελικά αν θα τα καταφέρω.. αυτο που ισχύει αυτές τις μέρες ειναι οτι ΔΕΝ θα κατέβουμε... :evil::(

Ο μικρος ειναι ευτυχισμένος στην φωτο γιατι κάνει αεροπλανάκι.. ξεκαρδίζεται... :lol::x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη και βέβαια θα αλλάξει ρε...

Στα 17 - 18 που θα είναι φοιτητής και θα γυρνάει σπίτι τα ξημερώματα :lol:

Να δεις κάτι ύπνους που θα κόβει τότε όοοοοοολη μέρα :lol::lol::lol:

ετσι ετσι δωστης κουραγιο!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ερη η φωτο ειναι τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

κ πολυ γελασα με τα σχολια στο φεις!!!! :lol:

ακομα τεταμενη η ατμοσφαιρα στο σπιτι ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!

Μπηκα να πω ενα γεια, διαβασα τις τελευταιες 4 σελιδες!!

Οπως ειπε κ Η Μαγδα, κ στη Δανια κολπικη εξεταση δεν κανουν καθολου...Εμενα δεν μου εκαναν ποτε, νομιζω μονο οταν ειχαν σπασει τα νερα κ ημουν για γεννα πρεπει η μαια να εκανε κολπικη εξεταση κ να επιασε το κεφαλι...αλλα δεν καταλαβα τιποτα...

Ελευθερια δεν θα κατεβετε για διακοπες???

Εγω θα ερθω 15 Ιουλιου, θα ειμαι Αθηνα μεχρι τις 23 η 25..μετα θα ειμαι Κρητη...Θα σας δω καθολου (οποια θελει κ μπορει!!)??? ;)

Νατασα κ εγω ειδα τις φωτος στο φεισ! δεν ηξερα τι να πρωτοσχολιασω, ηταν ολα τοσο ωραια!! γι αυτο δεν εκανα σχολιο, μου αρεσαν πολυ!!

Αναστασια πως πηγαν τα εγκαινια?? σας εφεραν οι γειτονες αστυνομια?? γινεται αυτο??

Εμεις καλα ειμαστε, σημερα αλλαζει γραφειο ο Κ, μετακομιζουν σε αλλο κτηριο κ ειχαν γευμα..Πηγαμε κ εμεις με το σεμπινι..τσακισαμε το κινεζικο που ειχαν παραγγειλει, ακομα δεν με εχει πιασει στομαχι/κοιλια αρα θα θεωρησω οτι τη γλυτωσαμε...Αχ καθε φορα που τρωω εκτος σπιτιου, περιμενω τα αποτελεσματα!!! :?:? Ετσι κατατασσουμε τα εστιατορια..δεν λεμε πλεον εχει ωραιο φαγητο να πας, λεμε, εδω εφαγα κ δεν αρρωστησα αρα να πας :shock::lol: ...

Πηγαμε κ για καφε μετα, κοιμοταν ο μικρος στην καρεκλα, χαρηκα καφε με ησυχια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια σας σκεφτομαι συχνα , ετσι οπως ειστε ολες πολυ νοικοκυρες και εχετε μανια με την καθαριοτητα (το λεω με τη θετικη εννοια, ετσι!!!!)..αν εισασταν εδω θα τα ειχατε παιξει...Κ να θες το σπιτι καθαρο δεν μπορει να ειναι...Αν βγεις στο δρομο η βρωμα ειναι παντου, θα τη φερεις μεσα...Αναγκαστικα θα φας κ θα πιες καφε σε μερη που δεν πληρουν κ τις προυποθεσεις καθαριοτητας οπως τις εννουμε στην Ευρωπη..κ να μην πω για το παιδι..εγω πλεον τον αφηνω κ παιζει χαλαρα...απλα οταν ερχεται σπιτι του αλλαζω τα ρουχα κ τον κανω μπανιο (με το νερο της βρυσης, αρκει να μην το πιει..ευτυχως δεν το πινει!!)..κ του πλενω κ τα χερια συχνα μεσα στην ημερα...τιποτα αλλο..

Απλα εδω η λεξη βρωμα εχει αποκτησει αλλη εννοια..δεν παλευεται!!!! :?:roll::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας......

τι κανετε κοριτσια??

εμεις βραζουμε αλλα εχει τοσο αερα που τελικα δεν πηγαμε για μπανιο :(:(

φαγαμε το φαγητο μας και τωρα παιζουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρουλα τελειο το χωνι βρε!!!Καλε ,αυτο ειναι μεγαλο!!!Και ο Λουκας με τι καμαρι το κραταει!!!!

Μαρακι , ναι , το προσπαν ειναι αυτο με τα βοτανα. Αλλα ο γιος μου απο οτι φαινεται δεν ειναι του εναλλακτικου. :?:lol: Του εδωσα αταραξ και πηραμε αλλο αποχρεμπτικο.

Ολη μερα βλεπω ειδησει και μου χει γινει η καρδια μου περιβολι!!! :?:? Μα ειναι δυνατον να παρεις δανειο για να πληρωσεις μισθους;;Και καθε φορα θα παιρνεις δανειο;; Τι αλλο θα δουμε;; :shock::shock:

Θου πως ηταν η βολτα;;

Αφρο αν συνεχιζει να στο κανει και μετα το μηνα αυτο μαλλον εχει μπερδεψει τη μερα με τη νυχτα.

Αναστασια εκει στην περιοχη σας πατε για μπανιο;;Ειναι καθαρα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας πω κάθε φορά μου έκανε κολπικό υπέρηχο και έβαζε ένα ξιλάκι και έβλεπε αν τυχόν έχω μόλυνση....αυτά...δεν θυμάμαι άλλο!!! :?

υπέρηχο από την κοιλιά όχι πολύ συχνά!!!....δεν θυμάμαι άλλο!!!

Αναστασία μένεις κοντά σε θάλασσα? τι ωραία!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα παλι ο γιατρος μου μονο στο τελος με κοιταξε απο κατω απλα να δει αν εχω διαστολη.Χερι που ποναει δε μου εβαλε ποτε.

Μου ειπε οτι η κολπικη εξεταση ειναι στο Αμερικανικο πρωτοκολλο και την κανουν μη και τυχον εχει η γυναικα στρεπτοκοκκο (απο οτι θυμαμαι) και παθει κατι το παιδι κατα την εξοδο απο τον κολπο.

Φιλακια Ερη.Ολο στο μπλογκ σου ειμαι και ονειρευομαι τη μερα που θα εχω και παλι χρονο να μαγειρευω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Παναγιώτα μου σευχαριστώ που μπαίνεις! :D Θα ερθει η μέρα που και πάλι θα εχεις χρονο... :x

Συμπεθέρα ωραιο μέρος. Να πατε!

Εχω ενα σωρο δουλειες.. και δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου.. :(:roll:

Φραν μου εντάξει η έννοια της βρωμιάς ειναι σχετική απο μέρος σε μέρος... Ναι μάλλον δεν θα πάμε τελικά Ελλάδα το καλοκαίρι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κ εγώ ακριβώς το ίδιο στον ύπνο! Πάντα ξεκινάω στο πλάι, από αριστερά μου είπε κυρίως ο γιατρός μου κ πάντα ξυπνάω ανάσκελα. Γυρνάω χωρίς να το καταλαβαίνω. Βέβαια εγώ ποτέ δεν ένιωσα ενόχληση στα ανάσκελα.
    • Εγώ πάντως ξεκίνησα να ετοιμάζω σιγά σιγά το δωμάτιο της (βέβαια κούνια, συρταριερα κτλ τα ειχα) για να μπορώ να ξεθάψω τα ρούχα της πρώτης κ να αρχίσω να τα πλένω, σιδερωνω κτλ.  Επειδή 10-25 Ιουλίου θα πάμε διακοπές θέλω μέχρι τον Ιούνιο να τα έχω έτοιμα αυτά, μην αφήσω πολλά για τον τελευταίο μήνα. Οπότε εγώ πιστεύω πως καλά είναι να ξεκινήσεις τα ψώνια σιγά σιγά. Τους μήνες εγώ τους υπολογίζω με την ΠΗΤ κ όχι με τις εβδομάδες. Δηλαδή εγώ που έχω ΠΗΤ 28/8 κάθε 28 αλλάζω μήνα. 28 Μαΐου θα μπω στον 7ο. Δεν ξέρω αν σε βοηθάει έτσι.
    • @Kate1992 @Naty_ @Elli13 χαίρομαι που ακούω τα νέα σας και τα συμπτώματα σας! Κάπως με καθησυχαζουν κι εμένα γιατί κι εγώ έχω κάποιες μέρες που νιώθω πολύ έγκυος κι άλλες που το ξεχνάω 😅 τις προάλλες ανησυχούσα ότι τα συμπτώματα δεν είναι πολύ έντονα και με το που έκανα αυτή τη σκέψη, ήμουν στο σούπερ μάρκετ, μου ρθε ένα κύμα ναυτίας περιποιημένο, κι λέω αχ το σποράκι μου υπενθυμίζει ότι είναι εδώ ❤️❤️ Αλλά γενικά κι εμένα οι κράμπες σταμάτησαν, τώρα που είπε η Κέιτ για το μαγνήσιο, συνειδητοποίησα ότι η πολυβιταμινη που παίρνω έχει μέσα και μαγνήσιο οπότε μπορεί να παίζει ρόλο. Έχω ναυτίες κυρίως το πρωί αλλά ποτέ δεν έχω κάνει εμετό και μες τη μέρα με πιάνουν και καούρες έντονες αλλά σταματούν μετά από κάποια λεπτά. Νιώθω ότι κουράζομαι εύκολα, κοιμάμαι στάνταρ μία ώρα το μεσημέρι που δεν είναι κάτι που κάνω συνήθως, δλδ εκτός εγκυμοσύνης. Και το στήθος συνεχίζει να πονάει απλά λίγο λιγότερο πλέον γι'αυτό και ανησύχησα. Είναι κι αυτά τα συμπτώματα που απ' τη μια μας τη δίνουν απ' την άλλη όμως μας καθησυχαζουν - μια τρέλα 🤣🤣 σήμερα είμαι 6+1 και πραγματικά δε βλέπω την ώρα να πάω στο ραντεβού την τρίτη 🙏🙏🙏
    • Εσύ όπως αισθάνεσαι κορίτσι μου ❤️ είναι σημαντικό και για την ψυχική υγεία και ηρεμία 🙏 και για σένα και για τον άνδρα σου ✨ εμείς βέβαια σου ευχόμαστε να έρθει όσο πιο σύντομα 🤞🤞🤞 να χαίρεσαι την όμορφη οικογένεια σας 😍
    • Καλημέρα κορίτσια μου!!!!εχθές περάσαμε σούπερ στο πάρτυ!!!σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας 😘 να είστε καλά!!! Έχω αρχίσει να έχω πονακια ωορρηξίας οπότε άρχισα τα τέστ...βέβαια εχθές είχαμε και επαφή....για να δούμε... Κορίτσια έχω πάρει μια απόφαση...θα προσπαθήσω έως και Γενάρη του 25 μετά σταματάω...θα κλείσω 3,5 χρόνια προσπαθειας τότε... σταματάω μετά τις προσπαθειες...εννοώ δεν ξαναμετραω γόνιμες ...ούτε στοχευμένες επαφές... τίποτα... εύχομαι να έρθει έως τότε... Φτάνει τόσο....μετα τα παρατάω...και δόξα Τω θεώ έχω δύο αγοράκια...🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...