Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο44!Για να δω!Γίναμε "φέτες"???!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Τα κατάφερα! :D Σας διάβασα, δυνάμωσε κι ο πονοκέφαλός μου και φυσικά δεν θυμάμαι τίποτα! :oops:

Σισσάκι... :x Να περάσετε όμορφα στο χωριό και να ξεκουραστείτε! Κάνε μια βουτίτσα και για μας!!! :D Είδα τις φωτογραφίες... Όλα πανέμορφα κι εσύ μια κούκλα!!! :D Αλλά την παράσταση μάλλον έκλεψε η συμπάθειά μου, ε; Το Χαριλινάκι... σαν αγγελουδάκι!!!!!!!!! :D:D:D

Για κάτι άλλες φωτογραφίες λέτε, πάω να τις ψάξω!!!

Αργυρούλα, αυτή είναι η τακτική του γιατρού μου, κολπική εξέταση με το που μπαίνεις στον 9ο. Η αλήθεια είναι ότι ίσως γι' αυτό -σε συνδυασμό με το περπάτημα- είχα γεννήσει τη Β στις 38+3εβδ. αλλά απ' την άλλη η αδερφή μου και η νύφη μου (με τον ίδιο γιατρό) γέννησαν στις 40εβδ. Σίγουρα βοηθάει, αλλά δεν είναι κι απαραίτητο ότι θα γεννήσεις νωρίς, συμπεραίνω... ;) Τι να σου πω... Ίσως επειδή είναι μέγας υπέρμαχος του ΦΤ, χρησιμοποιεί κάθε μέσο, προκειμένου να τον βοηθήσει να ξεκινήσει... :roll: Το έχω σκεφτεί, αλλά δεν με προβληματίζει, γιατί έχει τεράστια πείρα και του έχω πολύ μεγάλη εμπιστοσύνη... ;)

Αφροδιτούλα, υπεμονή!!! :mrgreen: Βάλε τον απορροφητήρα βραδιάτικα, να υπάρχει συνεχής θόρυβος!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ππσσσσσ ναι ρε!! ;)

εγώ έχω δυναμο για τα φωτα \:D/

Σιγα μη βαλω και ανεμογεννητρια!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Αργυ τι γλυκος ο αντρας σου!!! :YMHUG: Αυριο δηλαδη εχεις γενεθλια;καλε να σου ευχηθουμε μη μας πεις και γαιδαρες!!! :lol:

Σισσακι τελεια η θαλασσα ε;;;;κι ο Αλεξ περισυ δε ξεκολλουσε!!!φετος ομως θα τη βλεπει με το κυαλι το πουλακι μου... :(:(

Μιτσακι την εφαγες;;;;; :lol::lol: δε πονεσε οσο η πρωτη;;;; ε να δεις που στο 3ο θα σ'αρεσει κιολας!!!! :lol::lol::lol:

Αφρο μπορει να αγχωνεται με την ησυχια...σου λεει, παει φυγανε και με παρατησανε μοναχο!!!! :lol::lol: ...Παντως το εχω ακουσει παρα πολλες φορες αυτο να συμβαινει! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποσο σας ΑΓΑΠΑΩ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x

δε γραψατε πολλα 8-)8-) οκ//δε εχει σφυριες 8-)8-)8-)

αφρο τι να πω..εχει βιτσιο ο μικρος :lol::lol:

ερη που εισαι καλε??????????

ρε νατασα..εκει στη οικογενειακη φωτο..μα ποσο λαμπεις..εισια κουκλαρα :oops: μα τι φιλεναδα εχω..αληθεια με αγαπας? 8-)

αλα τη φωτογραφο θα την τσουρομαδησω που λεει κ η φιλη μου η λαλα..

εχει χαρη που δε θα τη δω βαφτιση ;);)

τονια αντεχεις μανααααααααααααααααα....

ιουλια θελω ροξακι σε ειπα?

μιτσακι αχ καλε φτανει ο καιρος..αλλα ναι ρε..συμφωνω με τη αργι..ρε παρα πολυ νωρις ειναι για δαχτυλο..

σημερα πηγαμε παιδοτοπο κωνσταντινοπολιτικα με βενι κ λενα..τι καλααα

δε ειπα νατασα γτ ειχε κολυμβητηριο :oops:

περασα τεεεεεεεελεια..αληθεια..το χαρηκα..αν κ τη λενα τη ειδα καπως.. :roll::roll:

κ τη βενι τη ειδα ανανεωμενη..ανεβασμενη :D

φυγαμε απ το σπιτι 5+ κ το εβαλα να κατουρησει κ κατουρησε..του εβαλα βρακι..πηγαμε απ το μπαμπα να αναψω κερακι..ανακαλυπτω οτι με κλεψαν κ το μπετονι που ειχα εκει για να ποτιζω τα λουλουδια :twisted: αηδιασα με τη σκεψη το ποσο ζωα ειναι.

μετα πηγαμε παιδοτοπο..ωχ λεω βρακι το εχω..ε τον πηγα εκει 3 φορες τουαλετα κ δε εκανε..

γυρισαμε σπιτι 9 κ τον εβαλα στη δικη μας τουαλετα κ τα εκανε :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

κρατηθηκε 4 ωρες..

ειμαι πολυ χαρουμενηηηη

επισης ο μικρος σημερα γυρισε απο μπρουμυτα ανασκελα..ο θοδωρης ειχε αργησει να γυρισει..αχ το σκατουλι μεγαλωνει..

σημερα ειχα μια καλη μερα..

ασε που κοιμηθηκαν μεσιμερι απο σχεδον ενα τριωρο κ τα δυο..

σημερα ειμαι πολυ γεματη :D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουραγιο μανουλες!!! Θα φτιαξουν τα πραγματα! Θα κοιμηθούν! Τις έζησα και εγώ αυτές τις ώρες απελπισίας...

Σήμερα έπρεπε να τις κοιμήσω μόνη μου... Εκεί να δείτε...

Η Δανάη να κάνει τις σκανδαλιές της και η Ναταλία να κλαίει και να με ρωτάει γιατί τη γέννησα!!! :shock::shock::shock:

Και φυσικά η Ιλιάνα έχει γίνει το δεξί μου χέρι!!!! Η προέκτασή του!

Ο πιπινος δεν εχει φανεί αλλά εστειλε μηνυμα ότι έρχεται.

Αργυρούλα και εμενα μου αρεσουν οι εκπλήξεις αλλά δεν το έχει.. Οπως και να εχει, θα περασετε τη μερα μαζί και θα είναι όμορφα.

Μητσακι βαστα γερά. Θες 20 μερες ακόμα. Οσο πιο πολύ βάρος έχει το μωρό, τοσο πιο ευκολο θα ειναι για σενα.

Αντε Χρυσα και εσυ πλησιάζεις.

Λενάκι περνάει ο καιρός!!!

Α ρε Τόνια... Πως θα κάνεις "πρατ πρατ" για να παράγεις 220 βολτ για 10 λεπτά; Φάε μπρόκολο και φασόλια και βουρρρρρρ!

Φιλάκια και στις υπόλοιπες κοπέλες. Διάβασα τα νεα σας αλλά το νιονιο μου ειναι αλλού.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από μένα το πτώμα!!!!!

Πίνω το κρασάκι μου να χαλαρώσω και ύπνο γιατί είμαι πάλι πρωί και αύριο θα γίνει πανικός!!!Πολύ δουλειά...

Θουλάκι τώρα που είπα κρασι το θυμήθηκα,η Πατσούρου μου είπε να πίνω και κάθε μέρα κρασί,δεν υπάρχει πρόβλημα.Μου το προτεινε κιόλας μπας και κοιμάται το μωρό.

Τώρα που είπα μωρό κοιμάται 2 2ωρα μες τη μέρα ρε κορίτσια!!!Άλλο παιδί λέμε,σε μένα γιατί δεν κοιμόταν ποτέ τη μέρα;Μήπως κοιμάται για να περάσει γρήγορα η ώρα μέχρι να με δει; :lol::lol:

Χρύσα μου μην αγχώνεσαι βρε θα γυρίσει το μωράκι ξανά...Πολλές ιστορίες έχω ακούσει για μωρά που γυρίζουν κυριολεκτικά την τελευταία στιγμή...Γιατί παρακαλώ δεν θέλεις καρκινάκι;Η Ειρήνη μου είναι και όχι ότι είναι παιδί μου αλλά είναι πάρα πολύ ήσυχο παιδί,δεν την ακούς όλη μέρα..μάλλον πήρε απ'τον μπαμπά της γιατί εγώ είμαι νευρόσπαστη....

Μάγδα 7 Δεκέμβρη είμαι εγώ,θα με πάρετε στην οικογένεια σας;Τα δωματιάκια σας τα κανόνισα...τα καλύτερα θα σας δώσουμε :):)

Αναστασία καλές δουλειές στο μαγαζί....Η Άννυ τελείως ξενύχτισα ε; :lol::lol:

Τόνια πέθανα στο γέλιο με το θηλαστροποδήλατο :lol::lol::lol: είσαι όλα τα λεφτά!!!!!!!!!!!

Ιουλία κούκλος ο Γιωργάκης!!!!!!

Νατάσα θέλω και εγώ να δω τις φώτο!!!!!Να σε κάνω φίλη και εγώ;Θα σου στείλω πμ...

Την βλέπω και εγώ αυτή την εκπομπή,θα σε δω!!Θα είναι και και η Πόπη απ'το περι θηλασμου να μιλήσει για φυσικό τοκετό στο σπίτι;

Δεν θυμάμαι κάτι άλλο ρε κορίτσια μου..πάω για ύπνο!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλάκι σε διάβασα και ένα χαμογελο εμφανιστηκε στο πρόσωπό μου! Να τέτοιο! :D:D:D

Είδες που υπάρχουν και καλές μέρες;! Τί ωραία που συνάντησες και τη βαφτιστήρα μου! :P

Τόνια πάνε καλέ το παιδί στη θάλασσα!! :shock:

Αργυρούλα επιτέλους!! :D Σήριαλ έγινε πια αυτό το χωνί!! :P:P

Κορίτσια αυτές τις μέρες έχω φάει τόσο πολύ που κοντεύω να σκάσω! Έκανα 4 μήνες να χασω 6 κιλά και θα τα πάρω όλα πίσω σε 4 μέρες...! :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλλο κοριτσαρες!

μολκις τελειωσα τα 8 κιλα φραουλες.. τα εκανα γρανιτα τα εβαλα στην καταψυξη κ ελπιζω να μη μου κουβαλησει κ τπτ αλλο ο προκομενος μου!!

ωραια περασαμε σημερα, θου ημουν κομματια σημερα, εχω το μυαλο μου αλλου για αλλου γενικα. αφου κ την εκσταση ηθελνα να παρω το μεσημερι κτο ξεχασα

ουφ

αλλα περασαν πολυ καλα τα μικρα μας! να ξαναπαμε! η βενι ειχε τελεια ιδεα!

σισσιωωωωωωωωω περιμενουμε την περιληψη (η την εχασα?)

νατασακι λαβι πως παει η μικρη? ειδες καμια διαφορα με τη διατροφη?

ιουλια αυτος ο παιδοτοπος που πηγαμε πραγματικα ειναι ιδανικος για σενα! εχει κ πολυ μεγαλο χωρο για να παιξουν τα παιδια κ ειναι παρα πολυ ομορφο! προλαβαινεις να το ξανασκεφτεις?? :lol:

ειμαι κομματια τα λεμε αυριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα .....

αχ τι βραδυ ηταν αυτο ....παλυ μετρισα μια μια τις ωρες ....μην χασουμε καμοια σε ολλες να ξυπνησει ....

μα γιατι αυτο το παιδι κοιματε 2-3 ωρα την μερα με την τοση φασαρια και το βραδυ οχι ? λετε να του βαζω φωτακι ?εχει ενα θεμα με το φως ....και εγω το αναποδο δεν το θελω με τιποτα ....ααααα ετσι μου ερχετε αποψε να τον αφησω στο σαλονι που εχει απλετο φως και με πολλα χρωματα :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και κατι αλλο ....εκει που ειχα καθαρο προσωπο τωρα εχει γεμισει μικρα σπυρακια ...υδροτιρια μαλλον οχι τοσο απο τα λευκα .Για νεογεννητο παντως κουνιετε παρα πολυ τον αφηνω πχ οπως τωρα στον καναπε στην γωνια και φερνει 180 μοιρες ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όριστε και το αποτέλεσμα! :lol::lol::lol:

στο τέλος κινδύνευσε το τρενάκι να μετανομαστεί από "φέτες" σε "το χωνί"!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

έβαλα και φωτό με τον Λ. μου να το κρατά στην ομάδα μας!!! :x:x ....μιλάμε για τέτοια πόρωση !!!! μόνο που ψάχνω για κίτρινο κορδόνι να το δέσω, αλλά δεν βρίσκω!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραιο το χωνι αρτζι μπραβο σου!!!!!

εμενα μου αρεσει πολυ να φτιαχνω τετοιες κατασκευες...

αφροδιτη δεν δοκιμαζεις να του βαλεις φωτακι το βραδυ???

και ο δικος μου δεν κοιμαται με σκοταδι αλλα με απαλο φωτισμο

τωρα ετοιμαζομαστε για λαικη

πρωτα γιογιο βεβαια και μετα βολτα :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προχθες το βραδυ ειχα βγει στο μπαλκονι να τον κοιμησω ....αποκοιμηθηκε βλεποντας την κολωνα της ΔΕΙ !!! :shock:

αποψε θα τον αφησω στο σαλονι .....το αποφασισα

καλε τοσες βλεπω κατι πειτε τιποτα τωρα που μπορω να παρακολουθησω .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασι ερωτηση- γιατι εχω να ξενυχτισω και κατι χρονια- σε μαγαζια πρεπει να κλινει 12 η μουσικη;;;;..εγω ξερω πιο αργα

Kκαλημερα σας!!!

χρυσα μου νομιζω πως απο τις11 ή 12 πρεπει απλα να χαμηλωνει...αλλα ρε συ...εγκαινια ειχαμε!!!δλδ ελεος!

θου εγω γυρισα 2 κ κατι.Η Αννυ 1 η ωρα ζητουσε τραχανα! :lol::lol::lol: και εδειχνε στη μανα μου που ειναι το κατσαρολακι,που ειναι ο τραχανας,τα πιατα! :lol::lol::lol: Δεν της εκανε ομως!

συνεχιζω διαβασαμ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!!!!

τι κανετε;;;;

Αργη μου τελειο το χωνι..μπραβο...ειδες που ελεγες οτι δεν θα τα καταφερεις!!!

εμεις ειμαστε καλα...

Θου - Βενη- Λενα....τελεια περασατε κοριτσαρες μου...

Θου τι να πω...λοιπαμαι πολυ..

Αφρο οσο για τον Πανουλι...αβυσσος η ψυχη του μωρου..τελικα ισως και να θελει το φωτακι του...

Αχ δενε ιμαι καλα...

τελικα χτες κατοπην ωριμου συζητησης με τον Ο..αποφασισαμε να σταματισω..

η μανα μου τον πηρε και τοθ εβαλε λογια ειμαι σηγουρη...γιατι λεγανε ακριβως τα ιδια πραγματα....

ποσο με εκνευριζει που ωρες ωρες ειναι τοσο μα τοσο ιδιοι

τεσπα..

σημερα ειναι η τελευταια μου μερα..και εχω παααρα πολλυ δουλεια..και πειναω και απο πανω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα Τονια εισαι απιστευτη!!εχω πεθανει με τις ατακες σου κ με την ποδηλαταδα παρεα με το θηλαστρο!!! :lol::lol::lol: (σου απαντησε καμια? :? φωτο στο φεις εβαλε η Ν...κριμα να μην το χρησιμοποιεις :P:P )

και με τη Μαγδα κ το 3ημερο καλοκαιρι!!! :lol::lol::lol:

Αληθεια φιλεναδα τι καπελο πηρες/θα παρεις?γτ θα την παθουμε την ηλιαση!Αλλα δε θελω να παω να παρω καμια τεραστια καπελαδουρα(ψωναρα) κ εσυ με τζοκευ κ να γινω ρομπα! :lol:

Λενακι μου δεν ξερω γιατρο να σου συστήσω αλλα αν θελεις να παρω τον παιδιατρο μας να μου προτεινει εκεινος!!Θα παρεις κ τον Α την κυριακη???ισως ειμαστε κ εμεις εκει!

Ρε συ εσυ ξερεις πιο πολλα απο εμενα για το μαγαζι μας! :P:P:lol::lol::lol:

Ιουλια περασατε ωραια εε???Και εμεις καταπληκτικα!δε μας ελειψες καθολου! :P:P:P:P:P

Κοιτα κ εγω εχω πετυχει αστυνομια σε μαγαζια!και το βρισκω κ λογικο γτ κ αυτοι οι ανθρωποι θελουν να κοιμηθουν!ομως σε εγκαινια????και μαλιστα πρεπει να πηραν τηλ κατα τις 11 που το θεωρω νωρις για να αγανακτησεις!Ειναι οπως πχ στις πολυκατοικιες που θελεις να κανεις ενα παρτυ κ ενω ενημερωνεις κλπ παντα καποιος δυσκοιλιος θα εκνευριστει!Δε βαριεσαι!ολα λογικα κ ολα παραλογα!κ εγω σε καμια 40ρια χρονια τετοια θα κανω! :P:P

χαχαχαχαχαχαχα κ ξανα χαχαχαχαχα!!γελαω με το ρεπο του αντρα της Αργυ!

Να σας πω ενδεικτικα πως στην 1η επετειο γαμου μας του ΕΣΤΕΙΛΑ λουλουδια!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Για να τον κανω ρεζιλι που δε μου εστειλε αυτος!Αλλα δε συγκινηθηκε! :P

Δημητρουλα ολα οκ λοιπον κ μπραβο σας!!!!!!να σου πω την αληθεια ουτε εγω καταλαβαινω αυτα που δεν καταλαβαινει η Αργυ... :? Κ δεν καταλαβαινω κ τι θα πει "τακτικη γιατρου"...Δεν εχεις κανενα προβλημα υγειας/βαρους/εγκυμοσυνη τελεια...Δεν υπαρχει λογος να γεννησεις πριν τις 41 βδ...αλλα σορρυ αν εστω κ λιγο σε ενοχλουν αυτα που γραφω...

ΘΟΥ [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] :(:(:( εμενα γτ δε με ειπες για παιδοτοπο???γαιδουριά! :P:twisted::P:twisted:

Απο χθες εβρασα 2 φορες τη μαρμελαδα κ ακομα ειναι αραιη!Να συνεχισω ή να ριξω λιγο κορν φλαουρ?

παω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...