Μετάβαση σε περιεχόμενο

θελω να με εμψυχωσετε!


elbar

Recommended Posts

Εχω πολυκυστικες τον τελευταιο χρονο κ ξεκινησα σερπαφαρ για να μεινω εγκυος. εχει καμια σας παρομοια ιστορια? να μου δωσει κουραγιο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα.....εγω προσωπικα δεν εχω τετοια εμπειρια αλλα γνωριζω πολλες κοπελες με πολυκιστικες που καταφεραν κ κανανε παιδι.δεν νομιζω πως ειναι καποιο σοβαρο προβλημα...ακολουθα την αγωγη κ σου ευχομαι πολυ συντομα να εχεις αποτελεσματα κ να περιμενεις το πρωτο σου παιδακι.αρκει να εισαι ηρεμη κ να αποβαλεις το αγχος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου και καλωσόρισες! Εγώ είχα πολυκυστικές που φύγανε από μόνες τους, αλλά γενικά απ' όσο ξέρω δεν είανι και τόσο σοβαρό πρόβλημα οι πολυκυστικές. Μια χαρά θα καταφέρεις να κάνεις κι ένα και πολλά παιδάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έχω έναν πανέμορφο γιο 16 1/2 μηνών τον οποίο τον έκανα με τη βοήθεια των serpafar!!!!

Έχω και εγώ πολυκυστικές και με τα χάπια αυτά και τη στήριξη του γιατρούλη μου και του άντρα μου τα καταφέραμε !

Προσπάθησε όμως να μη το σκεφτεσαι ... ! να μην αγχωθείς ! απόλαυσε τον έρωτα με τον αντρούλη σου και θα δεις που θα το "πετύχετε!!" μπορεί να μη το πετύχεις με τη πρώτη αλλά με τη 2η ή και με τη 3η .. δεν πειράζει !

άντε .. καλή επιτυχία !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα.. και εγώ έχω πολυκυστικές και μόλις απέκτησα ένα πανέμορφο αγοράκι.. είχα κάνει και εγώ κάποια θεραπεία και όλα πήγαν καλά! Απο όσα μου έχει πει η γιατρός μου δεν είναι σοβαρό.. εκείνο που μου έλεγε συνέχεια είναι να μην αγχόνομαι γιατί δεν υπάρχει λόγος και έτσι έκανα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι θεραπεια εκανες? ποσο καιρο προσπαθουσατε? εγω τον πρωτο μηνα δεν ανταποκριθηκα στα σερπαφαρ. 11η μερα μονο ενα ωοθυλακιο 8 χιλιοστα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έχω έναν πανέμορφο γιο 16 1/2 μηνών τον οποίο τον έκανα με τη βοήθεια των serpafar!!!!

Έχω και εγώ πολυκυστικές και με τα χάπια αυτά και τη στήριξη του γιατρούλη μου και του άντρα μου τα καταφέραμε !

Προσπάθησε όμως να μη το σκεφτεσαι ... ! να μην αγχωθείς ! απόλαυσε τον έρωτα με τον αντρούλη σου και θα δεις που θα το "πετύχετε!!" μπορεί να μη το πετύχεις με τη πρώτη αλλά με τη 2η ή και με τη 3η .. δεν πειράζει !

άντε .. καλή επιτυχία !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σ ευχαριστω πολυ Σοφακι μου, μακαρι να ναι ετσι οπως τα λες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμψυχωση θες?εγω ειμαι εδω...εγω απεκτησα ενα υπεροχο τερατακι που τωρα ειναι 7μηνων και με τρελενει...οι πολυκυστηκες πλεον δεν ειναι τιποτα κανεις την αγωγη σου και απλα περιμενεις την καταλληλη ωρα...εγω πολυκυστηκες δεν ειχα αλλα ειχα θεμα σπερματος..εκανα ομως και εγω αγωγη με σερπαφαρ για καλυτερη παραγωγη ωαριων ...τα σερπαφαρ παντως μου εφτιαξαν και την περιοδο που ηταν αλλου για αλλου...μην ανυσηχεις ολα θα πανε σουπερ...καμια δεν μπηκε στο μαμμυ και εμεινε χωρις παιδι...ολες γκαστρωνονται :oops::oops::oops::oops: εδω μεσα ερχεται και η σειρα σου :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταπληκτικα νεα! να το χαιρεσαι γλυκεια μου! μακαρι σιγα σιγα ολες μας να παρουμε σειρα! ολες τις γυναικες τις πιανει ανασφαλεια οτι δε θα κανουν παιδι η αρχιζω να τα παιζω? προσπαθουσαμε 6 μηνες μονοι μας, με αστατη περιοδο καθε 50 μερες, κ εδδω κ ενα μηνα πινω σερπαφαρ. εχω αγχωθει. ασε που νομιζω οτι μου κανουν παρενεργειες...ειμαι στην 25η μερα του κυκλου κ ψιλοζαλιζομαι κ εχει πρηστει η κοιλια μου ενω ειμαι αδυνατη. θεωρουνται ορμονες αυτα τα χαπια? ο γιατρις δε μου πε να προσεχω κατι στη διατροφη μου, αλλωστε ειμαι αδυνατη. ομως εδω κ λιγεες μερες η κοιλια μου τουμπανο... αν τα συνεχισω κ αλλους μηνες κ φουσκωνει μεν η κοιλια μου αλλα δεν ειναι απο μωρο αλλα απο τα φαρμακα? εσυ ειχες πρηστει καθολου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...