Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΟ2


Recommended Posts

θα ρωτήσω εγώ πριν προλάβει η Σωσώ: τι ακριβώς κάνει (???) η μικρή σου??? :?::roll::?:

Εγω δηλαδη γιατι επρεπε να ξερω του Μολλαους κοπελια οταν εσυ 200 χρονια εδω και δε ξερεις τι ειναι το γουζεται;;;;;;;!!!!! :)):)):)):)):)):)):)):))

Πως να το ερμηνευσω τωρα;;;;γουζεται=μουρμουραει,ειναι ανησυχη..κατι τετοιο στη συγκεκριμενη περιπτωση! στους ενηλικες μπορει να σημαινει κι οτι ειναι θυμωμενος καποιος και βριζει...

Ευακι ευχαριστουμε για το ωραιο καφεδακι!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 936
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

σακουλλλ..υποστηριξε με με τισ νεαντερταλ..αχχαχαχα...γουζεται οπως λεμε ...δευ υπαρχει και λεξη που να ξεκιναει και απο αυτη τη συλλαβη ρε γαμωτο...

τεσπα..κριμα..αμα γουζεται...

πως κλινεται;;

εγω γουζω

εσυ γουζεις

αυτος γουζει

......

οκ..

το λεξικο..εφαγα χειπορποιητο ...σουβλακι..

δε σας λεω πως..

εκανα φασολακια για αυριο..για ολους..αυριο πρωι νυχτα..ειχε γκρινια το κομματι σημερα..

αλλα εγω κυρια.δεν της φωναξα..

μιση ωρα καναμε για να μαζεψει τα παιχνιδια πριν παμε βολτα..

τα καταφερε στο τελος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σακουλλλ..υποστηριξε με με τισ νεαντερταλ..αχχαχαχα...γουζεται οπως λεμε ...δευ υπαρχει και λεξη που να ξεκιναει και απο αυτη τη συλλαβη ρε γαμωτο...

Σωσωκα δεν θα σχολιάσω καλή μου τους χαρακτηρισμούς σου!!!!! Πρωτευουσιάνα! [smilie=icon_tongue.gif] Ευτυχώς που έχουμε την συμπαράσταση της Αντωνίας!

Χθες το απόγευμα πήγαμε θαλασσα..... καλά ήταν! Ευτυχώς είχε κόψει ο αερας και είχε πολύ λίγο κύμα. Κάτσαμε 1 ώρα και φύγαμε.... το μετά με σκοτώνει....αντε μάζευε αμμο από παντού, αντε πλυσιμο πετσέτες/μαγιώ....ουφ....αναστάτωση για τόσο λίγη ώρα αλλά δεν πειράζει, τί να κάνουμε;

Τώρα βράζω καλαμπόκια! =p~

Σημερα θα φάμε χθεσινες γίγαντες....θα κάνω και ψητές κοκκινες πιπεριές.... αυριο βλέπουμε....

Βαριεμαι....θέλω να σιδερώσω και δεν το παίρνω απόφαση....ουφ.... πάω στον μικρούλη μου να παίξουμε λίγο!

Τα λέμε μετα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερεεεεεεεεεεεεεεες!!

τι μου κανετε ?

βρε σεις ..το γουζεται δεν ξερετε ?? θα παρω τα βουνα .. :lol::lol::lol::lol:

Αντωνια μερσι για την επεξηγηση καλο μου οσο για τον καφε οποτε θελετε εμεις εδω ειμαστε ..με ενα με δυο με τρια με τεσσερα παιδια :D

Σωσω το γουζομαι δεν κλινεται ετσι βρε ..εγω γουζομαι - εσυ γουζεσαι κτλ..

Τελικα ξεγκωσες η οχι δεν μας ειπες ;)

Μου εκανε ενα χεσιμο η μικρη το πρωι αλλο πραγμα ..λερωθηκε απο πανω ως κατω μεχρι κ το κρεβατι ..μνησθητι μια ωρα ετριβα ..μα τι καιει χριστε μου .. :roll:

Αντωνια το μικρο σου πως τα παει τελικα ? λιγο καλυτερα ισως ..

Πρεπει να παω την μανα μου στο λιντλ κ μετα στο καρφουρ για ψωνια ..θα μου βγαλει την ψυχη παλι ..Αυτη το βλεπει σαν βολτα την τρελα μου μεσα ..οπως λεμε παμε για καφε ..αυτη λεει πηγα σουπερ μαρκετ..ξαναμανα μνησθητι..

Μαριλου το εκανες τελικα η θα το αφησεις για το σαββατο ?

Μαρια εγκυμονουσσα που εισαι καλε , γεννησες ?

Εμας η γυναικα του ξαδερφου του Νικου γεννησε χτες ..εναν κοριτσαρο αλλο πραγμα απ'οτι εμαθα κοντα τεσσερα κιλα ..Κ μαλιστα με φυσιολογικο μια σταλια γυναικα με στενη λεκανη ο θεος ξερει τι τραβηξε ..χωρις επισκληριδιους κτλ .. :shock::shock: ..Να το χαιρομαστε λοιπον ..

σας αφηνω , θα τα πουμε αργοτερις ..

Δεν μου λετε , παιζει κανενα καφεδακι σκ για απογευμα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x( ετσι ειμαι σημερα!!!!!Ο Αλεξ ξυπνησε με 38 πυρετο!!!!!!!!!!!!!

Ελπιζω να μη κολλησαμε τα μικρα σας!!!! :?

Η μικρη κανει λιγα ακροαστικα τελικα,αλλα το καταπολεμαμε με φυσιολογικο ορο και οσο πιο πολλα υγρα γινεται! αν δε κολλησει και τη καινουρια ιωση απο τον Αλεξ τωρα!!!!

ΕΧΩ ΦΡΙΚΑΡΕΙ ΛΕΜΕΕΕΕΕ!!!!!!! 8-x:ymalien:~x(:-t [smilie=confused2.gif] [smilie=dontknow.gif]

Μαριλου κανενα νεοοοο;;;;;; :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ Αντωνια.... φασκελωμένους σας έχουν πουλάκι μου;;;; Κάνε κανα αγιασμό..... Περαστικά βρε κοπέλα μου αν και έχω βαρεθεί να σου τα λέω.... :oops:

Ευα μου να σας ζήσει το μικρούλι!!!!!

Ουπς κακα....επανέρχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριλου κακα εσυ η ο χριστοφορος;; :lol::lol:

ευα να σαςζησει..αντωνθια τι να πω....ελεος!!!

σκ απογ καφε..παιζει..για που λετε;;τι θελετε;;

μακρυα απο μποουλιγκ,χαμος...ασν θελετε ελατε σπιτι μου..αλαλ κατσε να στρωσει ο αλεξ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδια εμεις απο βδομαδα πρωτα ο θεος μη σας κολλησουμε τιποτα και τρεχετε καλοκαιριατικο!

Αγιασμους,ευχελαια και το Μαρακη να πεταξει και τα δικα μας σκουπιδακια στη θαλασσα μπας και γλιτωσουμε!!! :o

39,3 ο Αλεξ αυτη τη στιγμη και παραμιλαει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντωνία μου κουράγιο και περαστικά γρήγορα εύχομαι και για τα 2! Μήπως να κανεις ένα ευχελαιο βρε πουλάκι μου???!!! κάποιος σα γλωσσοτρωει!!! Δεν είναι φυσιολογικό αυτο!!! σκέψου το πάντως, η μήπως να αρχίσεις κι εσυ να πετάς τα σκουπιδακια των παιδιών στη θάλασσα???!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Ευακι να σας ζήσει ο κοριτσαρος!!! Μου δίνεις κουράγιο βρε συ!!! Δε με τρομοκρατεις καθόλου λέμε!!!! 4 ΚΙΛΑΑΑΑΑΑΑ????? θα τρελαθω :o:o:shock::shock::o:shock:

Καφέ για σκ δε ξέρω ακόμη γιατί έχω ένα γάμο το Σάββατο και λέω να πάω να ξεπατωθω στο χορό μπας και χαμπαριασει τίποτα!!! Αν το κάνουμε Κυριακή μου είναι πιο εύκολο πάντως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευακι να σας ζήσει ο κοριτσαρος!!! Μου δίνεις κουράγιο βρε συ!!! Δε με τρομοκρατεις καθόλου λέμε!!!! 4 ΚΙΛΑΑΑΑΑΑΑ????? θα τρελαθω :o:o:shock::shock::o:shock:

Μαρακι δεν σκεφτηκα καθολου οτι μπορει να αγχωνοσουν ..σορρυυυυυυυ!!!!!!! :oops::oops::oops::oops: Μα δεν μου εχουν αφησει ντιπ μυαλο οι σκατουλες μου .. :D

Αντωνια τι να πω καλο μου ..περαστικα κ γρηγορα στον Αλεξουλη..Μα πως ετσι ξαφνικα ρε γμτ .. :o Μια χαρα ηταν χτες ..

Για το καφεδακι παμε αν θελετε στο περιβοητο παρκο που σας εχω χοντροπρηξει ..εχει κ την καφετερια τον ευκαλυπτο να πιουμε κ καφε να παιξουν κ τα πιτσιρικια ..ειναι κ σε ανοιχτο χωρο ..

Εμεις παντως παμε καθημερινα οπως καταλαβαινετε γιατι απο το να τα κανουν μανταρα στο σπιτι καλυτερα εκει ..κ ας τραβαω λουκι μετα να τις ξεβρωμισω ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

άντε ρε Τόνια καλοκαιριάτικα τι είναι πάλι και αυτό? Και να έχεις το άγχος του μεγάλου και την πίκρα μη και κολλήσει και η μικρή και φτου και από την αρχή!!! Τι να πώ? περαστικά σας και τίποτε άλλο.

Μαρυλού αμα τελειώσεις με το σίδερο πέρνα και από εμένα, είναι μιλάμε η μόνη δουλειά που ΄σιχαίνομαι να κάνω και άμα ακούω πως σιδερώνουν και τα εσώρουχα, με πιάνει κάτι. Εγώ καλά καλά αυτά που είναι για κάθε μέρα δεν θέλω να σιδερώνω άμα πιάσω και βράκες και κάλτσες, την ήπια την πορτοκαλάδα!!!

Σωσώκα τι λέει η Μαρθούλα? μήπως βγάζει κανένα δόντι?

Ευάκι πως πάει η διαστροφή? συνεχίζεις?

Εμείς πήγαμε για μπάνιο και τώρα κοιμούνται ακόμα. Ευτυχώς εδώ δεν πιάνει τους αέρηδες της Κρήτης οπότε είναι καλά. Σήμερα μου λέει η Ραφαέλα"μαμά όταν πήγες στην Κρήτη θύμωσα λίγο μαζί σου :o:shock::o " και με κούφανε το σκατό. Κοίτα να δεις τι σκέφτονται από το πουθενά!!!

καλά να είστε και θα τα πούμε σύντομα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο αυριο λεει καυσωνας..

ο βασιλοπουλος 30 % τα παμπερσ..

και τα καρφουρ απο αυριο 30%τα μπειμπιλινο..ενημερωτικα..

σε λιγο παω δουλεια..ερχεται η κοπελα..

πρεπει να πλυνω ο αυτοκ μεσα εξω γιατι θα ρθουν η αδερφη μου και σκυλοβρωμει .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αληθεια ετσι σου ειπε η σακουλινα;;καλο μου παιδακι...τι κανει ο μικρος;που πηγατε θαλλασσα;;εγκηλματιστηκες καλο μου;;

ο σακης ξεκινησε εφημεριες;;

η μαμα σου βρηκε σπιτι;;

πολλες ερωτησει,ε;;

εμεις καλα..

δε ξερω αν βγαζει δοντι..

μπορει..παντως ολη η παλαμη μεσα..

πηγαμε παρκο..τιποτα..ε να χαθει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε μα κι εσεις παρκο χωρις εμας;;;; δεν εχει νοστιμαδα!!!! :lol::lol::lol:

Παμε εκει που λεει η Ευα,μου ειπε και η Ποπη οτι ειναι ωραια!θα του παρω και το ποδηλατο γιατι εχει λεει ωραιο χωρο να κανει! :P

Γιουλακι ειδες;;;γαμιωντας με παει καλοκαιριατικο!!!! :twisted: ελπιζω μεχρι τριτη να ειμαστε καλα!!! :?

Μαρακι επαθες εμπλοκη καλο μου;;;;; :lol::lol::lol: εσενα ρε δε θα παει 4 κιλα με τιποτα μη φοβασαι!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κόρες...

Το πως ζήλεψα τον καφέ σας.... :oops:

Ειδικά αυτό τον καιρο που έχω πολύ πηξιμο στη δουλειά, ζηλεύω όσες δεν δουλεύουν και με τα παιδακια τους....

ξερω-ξερω, ΄΄εχετε πήξει, ολη μερα μαζι τους,μακαρι να ξεφευγατε απο τη ρουτινα....΄΄

αλλα οταν δε το εχεις ,σου λειπει...τεσπα....

Καλα περασατε διαβαζω...

Εύα, με τοσο πάρκο τα μικρά σου θα αναζητούν τσαϊλι στις επισκέψεις σας :D:D

Όποια έχει όρεξη για σίδερο , να περάσει από δω μια βολτα :twisted:

Τονιτσα καμια ιωσουλα αρπαξατε απο αυτες που κυκλοφορουν.. :(

Οσο για το ματι, εμας δεν μας σωζει ολοκληρη η Εκκλησια..... :shock: πιπα -κωλο-εμπλοκη λεμε....

Σ΄αρεσε μωρη Σωσω, το ξερω....Αναθεμα κι αν καταλαβαινω τι γραφεις.Σε καλο σου...

Μαρια, μην ψαρωνεις, ρε.Απο καπου θα βγει σιγουρα :D:D

ΥΓ:Όποια δω να πεταει σκουπιδια στην θαλασσα, θ ατην καταγγειλω στην WWF

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες..

Αντωνια πως τα πατε ? ειναι καλυτερα τα μικρα σου ?

Τεοποπιτσα το καταλαβαινω απολυτα αυτο που λες ..οταν δουλευα ακομα αν κ ηταν τα μικρα μου μωρα ακομα ( οι διδυμες εννοω ..) λαχταρουσα να περασω λιγο χρονο μαζι τους παραπανω , να τα παω για καφε η να πιω κ γω εναν καφε της προκοπης στις λιακαδες ...Τωρα νοσταλγω ομως τον καιρο που δουλευα ..Κ επειδη ειναι οι καιροι δυσκολοι δεν πειραζει καλο μου ενας καφες πανω ενας καφες κατω δεν κανει την διαφορα ..Την αλλη φορα θα πιουμε καφεδακι απογευματινο κ θα μας κανετε κ σεις παρεα ..

Αν παμε τελικα στο παρκο αυτο που λεμε , βαλτε στα παιδακια σας αθλητικο παπουτσι η τελοσπαντων κατι κλειστο γιατι με τα χαλικακια θα δυσκολευονται ..Επισης προετοιμαστειτε για ξεβρωμισμα μετα ..αλευρονονται μετα μανιας αλλα το ευχαριστιουνται ..

Σακουλιτσα συνεχιζω η ρουφιανα να δω που θα με παει ..Αλλα δεν λεω τιποτις παραπανω γιατι υποσχεθηκα στην τεοποπιτσα να μην ξαναπω την λεξη κοτοπουλο .. :lol::lol::lol::lol:

Αυριο το πρωι θα περασω το αμαξι απο το κτεο ..ωχ ..ελπιζω τουλαχιστον να το παει ο Νικος γιατι αν μεινει στο σπιτι κ με τις τρεις μαζι με βλεπω στην επιστροφη να του φερνω δωρακι εκεινη την ωραια λευκη ρομπιτσα που δενει τα χερακια πισω .. :lol::lol::lol:

Παω να αλλαξω την βρωμουσα κορη μου γιατι ολο το σπιτι το επιασε μποχα με τα κακα της :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι κι εγώ!!!!!!!

Σωσω καλά κάνεις και ενημερώνεις! Αν και παμπερς δεν πολυφοράμε, θα πάμε να προμηθευτούμε τα ιζι απ που έχουν απίστευτη απορροφητικότητα και είναι και πανευκολα στη χρήση (εχουμε και κουπονάκια) ....δυνοπαθώ να του βάλω/βγαλω την πάνα του.... τί στο καλό;;;; σκουλικάκια έχει στο κωλί του;;;; :-?

Αχ το σίδερο και εγώ το μισώ..... ακόμα δεν σιδέρωσα.... :oops: και μαλλον θα περιμένουν τα επόμενα του Σαββατου.... :oops:

Γιουλάκι μου προ εγκυμοσύνης ΝΑΙ σιδέρωνα τα πάντα! και βρακια και κάλτσες....πλεον οτι "περιττο" δεν το σιδερώνω! Ακομα και τα κατοσεντονα μου τα εχω σχεδόν όλα με λαστιχο ετσι ωστε οταν τα πλενω, πάντα σε πρόγραμμα χωρίς τσαλάκωμα, τα απλώνω ομορφα και μετά χωρίς σίδερο τα βάζω στο κρεβάτι και να δεις πως ισιώνουνννννν! Χαρτί γίνονται! :lol::lol:

Αχ δεν μπορώ...καιγομαι σήμερα!!!! Εχουμε και τα γεννεθλια του βαφτισημιού μου σήμερα αλλά εγώ θέλω θαλασσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τόνια μου καλύτερα είναι τα μικρά;;;;;

Ευακι συνηθισε η μικρή τα γυαλιά;;;;

Ποπη μου δόξα το Θεό να λες που έχεις δουλεια και όλα τα υπόλοιπα τετοιες εποχές μην τα συζητάς καθόλου....

Τελος πάντων.... σας αφήνω να πάω να κάνω κάτι δουλειές που έχω στο κέντρο και θα επανέλθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιωγενης αμυγδαλιτιδα ο σπορος! αλλα δε παιρνουμε αντιβιωση αν δε κανει πυον..μπορει και να τη σκαπουλαρουμε..

Τα ακροαστικα της μικρης φυγανε ευτυχως και ειναι πολυ καλυτερα!!! θαυματουργος ο φυσιολογικος ορος!!!εγω της εβαζα και θαλασσινο ορο βεβεαια ..

Αν δε κολλησει τωρα την αμυγδαλιτιδα απο τον Αλεξ θα ειμαστε τυχεροι! :roll:

Μαριλου πες μας μαρη κανενα νεο κι ασε τα παμπερ και το σιδερο;;;;;εκανες κανενα τεστ;;;;;;

Ευακι ετσι ειναι με τη δουλεια και τα παιδια..κι εγω στη δικη σου φαση ειμαι που θελω να ξεμπουχτησω!!!

Το Ποπακι βεβαια τοσο που δουλευει της λειπει ο Ντοντος και φυσικο ειναι! ;)

Ποπη βρε παμε στο Μαρακη να πεταξει και του Θοδωρη τα σκουπιδακια μπας και γλιτωσετε κι εσεις!!!

Και βουντου μη σου πω θα κανω τωρα προκειμενου να μη ξαναπερασω αυτη τη κολαση πανω απο μηνα τωρα!!!! :evil:

Σωσωωωωωωω;;;;!!!!!!!! :((:((:((:((:((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παρων!!!απο το νετ μαθαινω τα νεα σου αντωνια....χαχαχ.τι να πω..πηγαμε καρφουρ..ειμαι κομματια..εω να την πεσω τωρα..το μεσημερι χειροποιητα σουβλακια...η μικρη δφασολακια..

αντωνια αντε ρε να μη αρετε αντιβιωση..

εχει ζεστη σημερα..σκεφτομουν και για μπανιο αλλα....δυσκολα..

σιγα να μη μπει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ Αντωνία για δώσε μου λίγο φώς μια που το ανέφερες....

έκανα το πρωί ενα τεστ το οποίο έδειξε την κανονική γραμμη και από κάτω μια πολυυυυυ αχνή όπως είχε δειξει το τεστ ωορρηξίας 2 μέρες πριν την ωορρηξία μου. Τότε θυμάμαι την επόμενη της ωορρηξίας που είχα ξανακάνει δεν υπήρχε ουτε υποψία 2ης γραμμής. Τωρα τί να σου πω; Λες μαρή να είμαι;;;; Εικόνισμα θα σε κάνω!!!!! Αυριο θα είναι η 1η μέρα καθυστέρησης.... αϊ να δουμε! Ωστόσο δεν εχω τίποτα από συμπτώματα.... μόνο κάτι τραβηγματα χαμηλα δεξιά αλλά αυτό το παθαίνω σχεδόν κάθε μηνα λίγες μέρες πριν την περίοδο.... αλλά ούτε και τα ελαφρώς ροζ υγρά που έχω πάντα 1-2 μέρες πριν την περίοδο.... δεν ξέρω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε βρε Μαιρη μακαρι να εισαι καλο μου !!! στο ευχομαι ολοψυχα ..

Βρε Αντωνια νομιζω οτι η αμυγδαλιτιδα δεν κολλιεται η κανω λαθος ? Το λεω γιατι μεχρι τωρα κ τις τρεις φορες που εχουν παθει οι μεγαλες στο παρελθον η μικρη δεν κολλησε ..Να δεις που δεν θα υπαρξει θεμα , μην αγχωνεσαι !

Παιδια λενε οτι ξεκιναει καυσωνας στις επομενες μερες ..θα καουμε παλι ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκανες το τεστ εγκυμοσυνης κι εβγαλε αχνη γραμμη;;;;;;;;;;;;;;;;:ymparty::ymparty::ymparty: \:D/ \:D/ \:D/ \M/ \M/ Ε-Ε-ΕΡΧΕΤΑΙΑΙΑΙΑΙ!!!!!! :lol:

Μαριλου κανε κι αλλο ενα αυριο το πρωι κι αν ξαναεμφανιστει αχνη γραμμη αρχισε να πανηγυριζεις!!!!κι εμενα και στις 2 αχνη γραμμη ειχε εμφανιστει!!!! ;)

Παιδια οπως καταλαβαινεται περινεμουμε μαλλον φρεσκο αιμα στη παρεα!!!! :lol::lol::lol::lol:

Ευακι δε κολλιεται αυτη καθαυτη η αμυγδαλιτιδα,αλλα ο ιος ο οποιος σε αλλον κανει αμυγδαλιτιδα,σε αλλον ωτιτιδα κτλ!

Σωσω μωρε πστε θαλασσα ποτε δε ξερεις!αυτα ειναι ανωμαλα και ξυπνανε με τα φεγγαρια τους! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκανες το τεστ εγκυμοσυνης κι εβγαλε αχνη γραμμη;;;;;;;;;;;;;;;;:ymparty::ymparty::ymparty: \:D/ \:D/ \:D/ \M/ \M/ Ε-Ε-ΕΡΧΕΤΑΙΑΙΑΙΑΙ!!!!!! :lol:

Μαριλου κανε κι αλλο ενα αυριο το πρωι κι αν ξαναεμφανιστει αχνη γραμμη αρχισε να πανηγυριζεις!!!!κι εμενα και στις 2 αχνη γραμμη ειχε εμφανιστει!!!! ;)

Βρε λεεεες ????!!!!

Αντε Μαιρουλα εεερχεταιιιιι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην μου λέτε τέτοια!!!!!!! Μην μου λέτε τέτοια και αρχίσω να πετάω πέτρες όπου να 'ναι!!!!

Δεν θέλω να απογοητευτώ......

Μα βρε Αντωνία μου ήταν πολύ αχνή η γραμμή.... τόσο αχνή που πρεπει να την δεις από κοντά.... σε φάση που λέω μήπως είναι εξ αρχής ετσι το τεστ.... ουφ.... αυριο με τα πρωινά τσισάκια θα κάνω αλλο ένα και αν είναι πάλι το ίδιο ισως πάω για χοριακή την Δευτέρα... αν δεν κρατηθώ και πάω αυριο! .... και ..... αν δεν μου εχει έρθει ωστόσο περίοδος.... φτου φτου!!!!

Εσεις με τον πυρετό πως πάτε;;;; Επεσε καθόλου ή ακόμα τον ταλαιπωρεί;;; Τωρα να την εχεις την μπουμπου λίγο στην απομόνωση μην κολλήσει πάλι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σ ευχαριστώ πολύ.Εχω μέρες ακόμα μπροστά μου πρέπει να βρω τρόπο να ηρεμήσω όσο γίνεται αυτό δηλαδή.Ναι τα συναισθήματα είναι πολλά.Δεν ξέρω αν είμαι έτοιμη να δεχθώ μια αποτυχία.Ευχομαι απλά σε πρώτο βήμα να υπάρξει η εμφύτευση.
    • Αχ.... Όσες φορές κι αν διαβάσω αναρτήσεις από κοπέλες σε αναμονή από έμβρυομεταφορά μου έρχονται όλα εκείνα τα συναισθήματα, φόβος, αγωνία, προσμονή, άγχος, ελπίδα.... Από τη μια να παίρνεις κουράγιο κι από την άλλη να γεμίζει αρνητικές σκέψεις το μυαλό...   Υπομονή κορίτσι μου! Λίγη υπομονή ακόμα.... Δεν είσαι μόνη σου...  Εύχομαι να έχεις μόνο ευχάριστα νέα σύντομα! 🍀☺️🙏🏼
    • Δεν έχω κάτι στα υπ' όψιν να βοηθήσω. Έχετε απευθυνθεί και για κρατική υιοθεσία ή ψάχνετε αποκλειστικά ιδιωτική για υιοθεσία βρέφους; Για κρατική υιοθεσία αν δεν έχετε πρόβλημα με την ηλικία θα μπορέσετε πιο εύκολα να μεγαλώσετε την οικογένεια σας!  Εμείς με τον σύζυγο είχαμε κάνει όλες τις ενέργειες για κρατική υιοθεσία και είχαμε εγκριθεί.. ήταν σχετικά απλό σαν διαδικασία και μας είχαν ενημερώσει ότι σε 1 το πολύ 1,5 χρόνο θα γινόταν αντιστοιχία με παιδάκι αλλά είχαμε επιλέξει έως 8 ετών , δηλ δε ψάχναμε αποκλειστικά βρέφος γιατί έτσι θα ήταν πολύ δύσκολο.  Ο,τι κι αν αποφασίσετε εύχομαι ολόψυχα να σας έρθουν όλα όπως τα θέλετε και να μεγαλώσει η οικογένεια σας! Θεάρεστη πράξη η υιοθεσία.... Να είστε πάντα καλά! ❤️
    • Διαβασα διάφορα για το vback....είμαι προβληματισμένη σχετικά... Είναι γενικά λίγο risky και ο γιατρός πρέπει να είναι απόλυτα καταρτισμένος σε αυτό. Ο δικός μου δε το υποστηρίζει..  Ο άντρας μου ξυπνάει 4:30 το πρωί και φεύγει στις 5:15 από το σπίτι... Επιστρέφει κάθε μέρα σχεδόν γύρω στις 18:30... Δουλεύει και τα Σάββατα, ευτυχώς όμως λιγότερες ωρες... Οπότε καταλαβαίνετε όλη μέρα σχεδόν μόνη είμαι!  Έχει ξεκινήσει κι εμένα ο "μεθυσμένος" 🤣🤣🤣 να προσπαθεί να σταθεί μόνος του χωρίς να κρατιέται... Από τις πιο δύσκολες φάσεις θεωρώ όλο αυτό, θέλει μεγάλη προσοχή να μη χτυπήσουν.  Κάνει κι εσένα αρκετές αφυπνίσεις.... Ζητάει γάλα κάθε φορά;  Χθες άπλωσε τα χεράκια του και είπε μα-μα.... Δε ξέρω αν ήταν συνειδητο ή τυχαίο.... Εγώ πάντως έλιωσα στο κλαμμα από συγκίνηση... 💙☺️ 
    • Εγω εχτές πήρα τηλ μου είπαν πως θα μου δώσουν αυτοί από το μικροβιολογικό ενώ την προηγούμενη φορά που πήγα σε άλλο μικροβιολογικό το πήρα εγω  αν και την πρώτη φορά έκανα με 75γρ γλυκόζη τώρα ο καινούργιος γιατρός μου έδωσε τα 100 γρ 😕
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...