Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 43-όλα του γάμου δύσκολα...


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

maria-ioanna

εκανς εγγραφη?

εγω γυναικα δεν εχω τωρα.....καλψ κλαψ

λειζερ κατ αναγκη...εχω τεραστιο μουστακι....χιιχιχ

διακοπες στο τοπο κατγωγης...

παει ο ακλος καιρος που γυριζα τα νησακια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία εμείς μαζί θα είμαστε :D

Λείζερ δεν κάνω ούτε καν αποτρίχωση

Γυναίκα δεν παίρνω στο σπίτι

και διακοπές δεν το βλέπω να πηγαίνουμε, μάλλον Καβάλα θα την βγάλουμε στο χωριό ;)

Πάντως εγώ που κάποτε ήμουν πολύ αρνητική στο κάμπνινγκ, τώρα λέω ότι τις ωραιότερες δικαοπές μου τις έχω περάσει σε κάμπινγκ, σε καλαμοκαλύβα βέβαια μέναμε....αλλά γούσταρα πολύ που όλη την μέρα ήμασταν με τα μαγιώ και δεν χρειαζόταν να κάνω πολλά πολλά και φυσικά το κυριότερο είναι η καλή παρέα ;)

Παναγιώτα 25 μέρες????????? ούτε στα πιο τρελά μου όνειρα δεν νομίζω να πάω τόσες μέρες διακοπές :?:?:?

Χρύσα πως είναι ο Φόφο σήμερα? καλωρίζικα τα καινούργια γραφεία.

Γωγώ όταν έχεις υπερπαραγωγή νομίζω ότι τα κακά είναι πράσινα και δεν βλέπεις σποράκια. Η λύση είναι να μην αλλάζεις συχνά στήθος, μπορεί να χρειαστεί δηλαδή να κάνεις και 2 γεύματα από το ίδιο στήθος

Εμείς είμαστε καλά, σε λίγο θα πάρω τηλ στο νοσοκομείο να μου πούν αποτελέσματα από τον υπέρηχο του Μιχάλη κι ένα άγχος το έχω..........

Λένα μελιτζάνες σε γλάστρα????? θα γίνουνε?????????? όταν βγεί η παραγωγή περιμένω τραπέζωμα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: μουσακά παρακαλώ που είναι και το αγαπημένο μου :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κι απο μενα! :D

Τι τελεια μερα σημερα!!! οχι οτι θα παω πουθενα γιατι δε με παιρνει ο χρονος αλλα μυριζει καλοκαιρι! :P

Καμπινγκ δεν εχω κανει ποτε,αλλα θα ηθελα πολυ!μονο η τουαλετα με προβληματιζει που δε μπορουσα ποτε να τα κανω στην υπεθρο! :roll:

Νατασουλα να μας ενημερωσεις για τα αποτελεσματα του Μιχαλακη σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχει πολυ καθαρές θάλασσες σε όλο το νησί

Μαγδα εννοείται θα πάτε Κουκουναριές..

Στη Μπανάνα είναι καλά αλλά δεν ξέρω αν είναι και ότι καλύτερο

για τη μικρή..πολύ φασαρία και χαμός και σχετικά λίγο δύσκολη πρόσβαση..

Εμείς μένουμε στον Τρούλο όπου επίσης έχει ωραία παραλία..

Μπορείτε να πάρετε με τη σειρά τις παραλίες από το χωριό μέχρι τις Κουκουναριές..και την Αγ. Ελένη

Από την άλλη πλευρά του νησιού πχ Ασέληνος η θάλασσα αγριευει και δεν είναι πολύ καλά..

Επίσης από τη μεριά του Αεροδρομίου(Ξάνεμος) η θάλασσα είναι άγρια..κάντε μια βόλτα αλλά δεν νομίζω να σας βολέψει για μπάνιο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφες!!!

Τι κανετε;;;;

Εμεις καλα...

Ο Φοφος δεν εκανε πηρετο το βραδυ- ευτυχως- και κοιμηθηκε σαν πουλακι μεχρι 7 ηπιες το γαλατακι του και ξανακοιμηθηκε μεχρι τις 9.

Νατασουλα εσεις πως ειστε;;; ο Μιχαλης καλα;;;;

Φρανιτακη δε μας πριζεις, τουλαχιστων εμενα...διαβαζω το μπλογκ σου απλα δεν προλαβαινω να σχολιαζω. Πολυ μου αρεσει στο εχω ξαναπει, μας διχνεις μια αλλη πλευρα της ζωης και το πως την χειρηζοντραι οι ανθρωποι εκει..και αυτο ειναι πολυ παρηγορο για μενα τουλαχιστων..ειναι μια νοτα αισιοδοξιας γιατι αυτοι οι ανθρωποι ειναι κυριολεκτηκα αναμεσα σε δυο κοσμους

Keep writing

Μαγδουλα μου καποτε ημουν της χλιδης...οταν ημουν νια και ειχα προικα αφαγωτη..τοτε ναι..οι διακοπες μου ηταν πολυτελιας..τωρα δεν μπορω και δεν θελλω να δοσω λευτα για τετοια πραγματα.

Εχω να μεγαλοσω δυο παιδια και δεν θελλω να τους στερισω βασικες δεξιοτητες για να μπορουν μεγαλονωντας να βγαζουν το ψωμι του ςκαι να ειναι ανεξαρτητα, οποτε θα προτιμω κατι αρκετα πιο οικονομικο...και απο την εμπειρια μου στον τομεα μπορω πλεων να επιλεγω καλυτερα κατι καθαρο ασφαλε ςκαι σε σχετικα οικονομικο

Δεν θελλω πχ να εχει ο γιο ςμου την επιθυμια και την ορεξη να μαθει κατι και να μη μπορω να του το προσφαιρω...και επειδη δεν ξερω εαν θα κανω αυτη τη δουλεια για παντα, ουτε αν θα παιρνω αυθτα τα λευτα για παντα..πρεπει να ειμαι πιο εγκρατεις σε ορισμενα θεματα

Θουλι και εγω πρεπει σηγα σηγα να τα πλενω τα ρουχα του μικρου...πωπω..πηγα 30 ευδομαδων και ακομα δεν εχω κανει τιποτα....ειμαι ντιπ αχριστη τελικα.

Εμεις ειμαστε καλα οικονομικα..οταν λεμε καλα εννωουμε πας επιτρεπετε να ζουμε αξιοπρεπως χωρις να στερουμαστε βασικα πραγματα...

Αν ο Οδυσσεας πληρονοτας θα ειμασταν πολυ καλα..θα αποταμιευαμε κι’ολας για το μελλων των παιδιων περισσοτερα αλλα και παλη δεν θα ειχαμε ανεσεις που θα θελαμε.

Εγω παντως εκμεταλλευομαι στο επακρο τις προσφορες που κανουν οι διαφορες εταιριες τυπου groupon για τα παντα...

Βιολογικο καθαρισμο αυτοκινητου, καθαρηστηρια για κοστουμια παπλωματα..κομμωτηρια νυχια τα παντα..αλλιως θα κοικλοφορουσα σαν το λετσο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν καλοδιάβασα τα νέα σας μόνο στα πεταχτά γιατί βιαζόμουν!!!.....6 ή 7 σελίδες έχω ΜΟΝΟ να διαβάσω :shock::shock::shock::shock::crazy::crazy:

Παναγιώτα το σπίτι του Μπετόβεν, ναι χρησιμοποιείται σαν μουσείο, έχει τα πράγματα όπως τα είχε εκείνος είναι πολύ χαμηλοτάβανο, έχει μαγαζάκι που πουλά σιντι με την μουσική του (βεβαίως), βιβλία και μπλουζάκια.....και χθες τους έκαναν ένα τουρ στο σπίτι και τους είπαν την ιστορία του μουσικού, μετά πήγαν σε μια αίθουσα στο υπόγειο όπου εκεί έκαναν δραστηριότητες, φυσικά οι γονείς δεν ήταν παρόντες.....μετά από 2,5 ώρες πήγαμε και τα πήραμε......στο μεταξύ εγώ και το μπουμπούκι πήγαμε στα σταρμπακς για ένα φραπουτσίνο σοκολατα μόκα....και κάθε λίγο η Ρ. με ρωτούσε αν είναι ωραίο!!!! :lol::lol::lol::lol: ....ωραίο ήταν!!!! ....μετά της αγόρασα πεδιλάκια γιατί δεν είχε και αφού παραλάβαμε τον Λ. ήρθε και ο άντρας μου και παραμείναμε στο κέντρο για ένα οικογενειακό απόγευμα!!! :D:D το σύνολο 6 ώρες στο κέντρο!!!!

εμένα μου αρέσει το κάμπινγκ και στην σκηνή.....ένα ωραίο στην Χαλκιδική-Σιθωνία είναι το εξής:

http://www.armenistis.com.gr/index.php?lang=el

η αδελφή μου είχαν πάει στην Ιταλία και έκαναν το γύρο της Ιταλίας με τον ανηψιό μου 2,5 ετών σε κάμπινγκ!!! και πέρασαν πολύ ωραία...μου είχε πει ότι οι Ιταλοί έχουν πολύ ωραία κάμπινγκ και πολύ οργανωμένα........

μια φορά είχα κάνει και ελεύθερο με τον άντρα μου στον Αγιόκαμπο!!! :roll::roll:

καλά ρε μην γράφετε τόοοοοοσα πολλά πώς θα σας διαβάσω?????? :?::?::?::?::?::o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κάμπινγκ καναμε συνέχεια με τους γονείς μου..

εμείς για φέτος θα ρωτήσουμε σε οργανωμένο..

Η αδερφή μου είναι του κάμπινγκ..Είναι πλήρως εξοπλισμένη..

Όποτε πάει διακοπές πάντα κάμπινγκ κάνει είτε οργανωμένο είτε ελεύθερο..

Σαντορίνη, Μήλο, Θάσος, Σκιάθος (και έχουμε και σπίτι :lol: ), Χαλκιδική, Πλαταμώνα, Αγιόκαμπος

και παντού παντού!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στον Αρμενιστη, Στο Σανι και στις κουκουναριες εχω μινει σε καμπινκ ωντας πιτσιρικα με φιλους..

Στο δε Σανι περασα τις ωραιοτερες ενηλικες διακοπες μου οπου μεναμε με παρεα σε τροχοσπιτο των γονιων ενος φιλου μας αν και τα αγορια κοιμοντουσαν εξω κατω απο την τεντα σε υπνοσακους...

Πηγαιναμ εκαι στο φεστιβαλ σανι..και ηταν τελεια..ημουν και ερωτευμενο νιατο τοτε..αχ τι μου θυμησατε...

στις κουκουναριες πηγα στα 19 μου παλη με παρεα αλλα μειναμε σε σκινες..αντεξα μολις 2 μερες..μετα απιτησα να παω στο ξενοδοχειο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επίσης ποια από Ελλάδα θα πάρει τηλ να ρωτήσει πχ στο ξενοδοχείο

που έκλεισε η Μάγδα στη Σκιάθο γιατί μου φαίνεται σχετικά οικονομικά..(με γκρουπ πάτε Μάγδα?)

άραγε αν κλείσεις από Έλλάδα την ίδια τιμή σου δίνουν?? :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη τι ρολόι είναι αυτό? 'Εχει προτζέκτορα ας πούμε και φαίνεται στο ταβάνι?

Θέλω κι εγώ! Νομίζω έχουμε κι εδώ λιντλ...Πόσο το πήρες?

αυτό είναι, η τιμή εξαρτάται από την ποιότητα, π.χ. είχαμε ένα αλλά χάλασε και έτσι πήραμε ένα άλλο με 8 ευρώ από το ΣΜ!!! :D και κάνει καλή δουλειά!!!

ναι φαίνεται στο ταβάνι :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στην Σκιάθο έω πάει τόσες φορές που την ξέρω απ΄έξω και ανακατωτά (όπως λένε!!! :lol::lol::lol: )....έχει φοβερές παραλίες, Αλόννησο πήγα επίσης, αλλά εκεί για να πας πρέπει να είσαι είτε ζωγράφος είτε συγγραφέας αλλιώς δεν παλεύεται τόση μοναξιά!!!! :lol::lol::lol::lol: ωστόσο είναι γραφικό νησάκι, Σκόπελο δεν πήγα :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!!!! [smilie=toothy2.gif] Τι κανετε?

Χθες ειχε προβλημα η ο2 και εχασα το νησι :twisted: Νοβα και ιντερνετ τα εχω μαζι και ετσι δεν ειχα τιποτα! Απο τα λιγα που ειδα στα πρωινα καταλαβα τι εγινε.

Μαρακι εμεις μαζι. Γυναικα δεν πηρα ποτε,λειζερ δεν εκανα ποτε! Τυχερουλα με το σπιτι στην Σκιαθο. Ειχαν παει οι γονεις μου καποτε και τους αρεσε πολυ.

Θου στρωνουν τα κακακια? Τι καλα!!!!! Το βραδυ ποσο κοιμαται το νινι? Και εγω τον μικρο 3 μερες τωρα με κοντμανικα τον εχω,ιδρωνει πολυ ειδικα οταν θηλαζει. Η ξαδερφη εδω ειναι ακομα ναι. Ηρθε για να βρει δουλεια και δεν ξερω ποσο θα κατσει :roll: Εγω μια καλα μια χαλια ακομα..να δω που θα παει...

Βικυ τι εγινε με την μαμα τελικα?

Παναγιωτα 25 μερες διακοπες!! :o Που με το καλο?

Χρυσα ποτε κιολας 30 εβδομαδες?? :o

Νατασουλα ενημερωσε μας για τα αποτελεσματα.

Εχω τρελη βαρεμαρα σημερα...ευτυχως εχω φαγητο απο χθες και θα κανω για συμπλρωμα μπιφτεκακια σογιας και λαχανικων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις μίλησα με την γιατρό στο νοσοκομείο. Υπάρχει μια ελαφριά διάταση στην αριστερή πύελο 7,2mm με φυσιολογική τιμή τα 5mm. Με δεδομένο όμως ότι έχει γίνει επέμβαση στην αριστερή πύελο δεν το αξιολογούμε και το θεωρούμε φυσιολογική τιμή. Απλά κάθε χρόνο να κάνουμε ένα έλεγχο γενική ούρων καλλιέργεια και υπέρηχο.

Αχ ξεαγχώθηκα τώρα……

Αργυρώ τι πεδιλάκια πήρες? Κι εγώ θα πάω σήμερα θέλω να πάρω και στους 2

Εμένα στην Σκιάθο πιο πολύ οι Κουκουναριές μου άρεσαν και φυσικά το πράσινο που υπάρχει σε όλο το νησί

Αρμενιστή λατρεύω την παραλία αλλά το καμπινκγ δεν μου αρέσει γιατί είναι τεράστιο και επίφοβο για μικρά παιδιά. Ιδανικό για παιδιά βρίσκω το καμπινγκ Κομίτσα στα Νέα Ρόδα Χαλκιδικής. Δεν επιτρέπονται εντός του καμπινκγ τα αυτοκίνητα και τα κατοικίδια και είναι μικρό σε έκταση οπότε μπορείς να ελέγχει τα παιδιά πιο εύκολά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..

μαρια κ κατερινα για χθες σας εβγαλα κοκκινη καρτα :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

αχ νατασουλα τελεια..δωστου ενα μεγαλο φιλι απο μενα..

καλε αυριο απογευμα θα ερθετε απο μενα??????????????

αργι συμφωνω με το αλονησο..ααππα

θες να αρχισεις τα ναρκωτικα κ δε εισαι σιγουρος?

θες να κοψεις τις φλεβες σου γτ χωρισες -μαλωσες κτλ.?

ε πανε αλονησο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κανεις τα χερια σου παλαμακια για να ακουσεις καποιον θορυβο.

ειναι γαματο νησι αλλα ΜΟΝΟ αν θες ηρεμια..το παλι χωριο ομως ειναι κ γαμω 8-)

αργι σουπερ σκηνη..ζηλευωωω

παω να καθαρισω τα ντουλαπια της κουζινας.οσα προλαβω..

τα κουφωματα τα εσωτερικα πως τα καθαριζετε?

με σγουγγαρι δε κανει γραντζουνιες? :roll:

τα φιλια σε οοοοοοοοολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες! :D

Ακόμα για διακοπές μιλάτε; Ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται, ε; :P

Χρυσουλάκι, μάτια μου, μη με αγχώνεις! :P Το μόνο που έχω κάνει από ετοιμασίες είναι που έβαλα χθες και άπλωσα το 1ο πλυντήριο από τα μωρουδιακά!!! Αν είσαι εσύ ντιπ άχρηστη, εγώ τι είμαι; :lol: (Αγχώθηκα λίγο τώρα...) :?

Επίσης, παρέλαβα το ring sling μου!!! :D Μου το έκαναν δώρο ένα ζευγάρι αγαπημένων φίλων κι έτσι την έβγαλα και στο τζάμπα! Ελπίζω να μας βολέψει, για να δούμε... Πρέπει να το πλύνω και να κάνω πρόβες, για να το μάθω!!! :D

Πάω να συνεχίσω με τις δουλειές!!! Σας φιλώ γλυκά όλες! :-* Χρυσουλάκι, natasoula, MariaIoanna, Aργυρούλα, Τόνια, Κατερίνα, Θουλάκι, Αναστασί, Νατασούλι, Φρανίτα, Έρη, ΓερμανοΛενάκι, Θουλάκι, Μαιμουδάκι και όποια άλλη ξεχνάω :oops: την αγάπη μου! :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε Θου σε ειδα στον υπνο μου..ειδα λεει οτι πηγαμε γαι καφε εγω εσυ η Λενα- Μαιμου και η νατασα..και εγω σας αφισ ατον Φοφο και πηγα να αγορασω περιοδικα..και οταν γυρησα ειχατε δωσει στα παιδια σ εολα ομως να πιουν Φαντα και εγω φωναζα οτι δεν θελλω να δινετε φαντα στο δικο μου το παιδι!!!!

Αχ δεν αντεχω αλλο..ποτε θα σταματισουν να πετανε αυτα τα παλιοχνουδια...δεν νατεχω αλλο φτερνισμα..ελεος!!!!!

Μιτσακη μου σορυ καλη μου...δεν ηθελα να σε αγχοσω..απλα το δικο μας δοματιο ειναι σαν..το σνα τι το θελλω...αποθηκη..χαμος γινετε..πρεπει να το φτιαξω..αλαλ και να πλυνω και να σιδεροσω ρουχα και με τοση δουλει απου να προλαβω...

χαμος στο σπιτι...δεν το εχω αφισιε ποτε τοσο βρομικο και ακατασταστο..

και σημερα ο Οδυσσεας θα ερθει και αργα σπιτι..

επισης..να ρωτισω ρε παιδια..γιατι ολοι οι μαστορες οδιγουν αμαξαρες...

εκτος απο τον αλβανο με την μπεμπα..ηρθε σημερα ενας μαστορας να κανει προσφορα στα πλακακια...RAV4 o μαστορας παρακαλω...

λαθος επαγγελμα διαλεξα μου φαινετε...η μαλλων λαθος συζυγο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! :D

Μόλις γύρισα από την Αφροδίτη! :D Ζήτησα μία αδειούλα 1 ώρας για προσωπικους λόγους και πήγα να την δω. Είναι πολύ καλά, ήρεμη και όμορφη! Το μικρό της ζιζανιάκι είναι ένα κουκλάκι. Μοιάζει κάτω από τη μυτούλα με τη μαμα και τον Μανωλη, αλλά έχει δικό του στυλ. Νομίζω οτι μοιάζει περισσότερο στον μπαμπά του!

Σας στέλνει πολλά φιλιά! Βγαίνει σήμερα, πάει σπιτάκι της στον Μανώλη και θα σας τα πει και η ίδια! :x

Βαριέμαι να δουλεψω, απίστευτα!! :twisted::twisted: Έχω μια στίβα χαρτιά για ενέργεια. Τωρα λέω να συγκεντρωθώ και να τα ξεπετάξω σαν καλή υπάλληλος που είμαι!! :D:oops::lol:

Χθες πήγαμε στον Ντι Τζέικαι κανονίσαμε το πρόγραμμα. Ελπίζω να πάνε όλα καλά... :?

Δεν ξέρω τί άλλο να γράψω... παω να σας διαβάσω. Ή μάλλον πάω να δουλέψω! Θα σας διαβάσω σε λίγο!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα δεν είναι στο νοσοκομείο ο Μιχάλης βγήκαμε την Παρασκευή, θα είχα κόψει τηις φλέβες μου αν ήμασταν ακόμα μέσα (στο Αχέπα ήμασταν για να καταλάβουν οι Θεσσαλονικιές) :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Αργυρώ τέλεια, τι ωραίο πράγμα να έχεις αυλή :D:D

Μάρθα δεν ξέρω για αύριο γιαυτό δεν λέω τίποτα :?:?:?:?

Τα κουφώματα με μαλακό σφουγγάρι τα κάνω και χλωρίνη, μετά τα περνάω και με αζαχ να φύγει η μυρωδιά της χλωρίνης :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...