Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 43-όλα του γάμου δύσκολα...


Recommended Posts

Πάντως θα συμφωνήσω με την Γωγω, σε χάλια δωμάτιο δεν μένω με τίποτα. Κάμπιγκ ομως κάνω και η Ελλάδα έχει πολυ καλά καμπιγκ οργανωμένα μια χαρά. Δεν σιυ λείπει τιποτα. Α ναι Σισσυ, το καμπιγκ στις πισσες στην Τζια επίσης ειναι cool.. Αν και αυτον τον καιρό θα έχει κόσμο νομίζω..

Εμεις καταφερναμε παλιότερα και κάναμε διακοπές πάντα τέλη Ιουνίου, αλλά ξέρω πολύ κόσμο που αναγκαστικά οι εταιρίες τους, τους δίνουν άδεια μονο τον Αυγουστο.. εκει δεν μπορεις να κάνεις τίποτα.. η λύση ειναι να πας στο χωριό σου διακοπές..

Μάγδα αν ειναι 800 ευρω το δωμάτιο και υπολογίζεις μαζι με τα εισητηρια και το φαγητο να χαλάσετε 1500 ε δεν ξέρω.. Βεβαια επιλέξατε οικονομικό νησι μπορει να τα καταφέρετε..

Εγώ ψωνίζω και χαζά απο τα μερη που πάω.. περσι ειχα πάρει 3 διαφορετικά σωσίβια στον Κώστα..

Γενικά πάντως οι κυκλάδες ειναι πολυ ακριβές σε σχεση με τα υπόλοιπα νησιά. Και η Μήλος ειναι πολύ ακριβή...

Εμεις τα τελευταία χρονια πάντως βρηκαμε την υγειά μας στην Κρητη.. Και φθηνά και τέλεια!

Πηγαμε στην Ελληνική πόλη για μεσημέρι.. φαγαμε σουβλάκια.. ωραια ηταν.. τα περιμενα μάπα να σας πω την αληθεια..

Φιλάκια πάω να διαβάσω την Φραν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τι κανετε?

μαγδουλα ναι με προτζεκτορα ειναι..ακομα να το κανω..12 ευρω,τιποτα

λενα μελιτζανες?ελα ρε?

τεταρτη θελετε απογευμα καφε σπιτι μου???????> :D:D:D:D μπορειτε?

λενακι εφυγε η ξαδερφουλα σου?εισαι καλυτερα?οταν λεω γαμπες εννοω μεχρι γονατο..απο αστραγαλο μεχρι γονατο

μαρη γωγω..αν ειναι να δωσω 1500 προτειμω να παω να κανω ολο το ποδι αποτριχωση να ξενοιασω :P:P:P:P:P

δοκιμασε να δωσεις με το μπιμπερο να δεις αν πιασει..αν δωσεις απο μικρο θα το μαθει κ ολα καλα..εγω αυτο εκανα..

κριμα ρε..παλι θα το τρυπισουν το γιαβρακι μου/? :cry: τι εγινε με το ταχυδρομο?εμενα σχεδον βγαζει σπορακια..απο τοτε ειδικα που κανει πρασινα κακα..αν κ νομιζω ξαναγινονται κιτρινα :D

για πες για διαιτα?τι κανεις?μπας κ χασω κ γω..

αχχχχχχχχχχχχχχχχ

παναγιωτα καλε που θα πατε για 25 μερες? :o:o:o

το ενα δωματιο τι το θες?κ καλα για να κοιμιζεις τα παιδια?εεεελλαααααααα..πες οτι θες να ξεζουμιζεις το προφεσορα? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ευη τα φιλια μου

φρα δοξα το θεο με οτι εχω..κ μετα μιλαμε για διακοπες..κ λουξ γωγω :twisted::twisted::twisted::lol::lol:

χρυσα δηλ αλλαξες αφεντικο απο σημερα?

εβγαλα τα καλοκαιρινα για το μπεμπη..αυτα που ειχα στο θοδ :o:o:o:o μια μαυρη σακουλα ρουχα :o:o:o:o:o:o

μαρια εσυ που θα πας διακοπες? :?8-)

μιτσακιιιιιιιιιιιιιι στειλε ΤΩΡΑ κρεπα ;););)

ερη φιλουρες

νατασααααααααααααααααααααααααααααααα που χαθηκες καλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

σημερα με ειπε η αδερφη οτι ειχε κατολισθησεις στη σαντορινη..ενας νεκρος κ 4 τραυματιες :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ρε κάνεις λειζερ και δε μιλας που

ρωτάω συνέχεια???

εμείς φέτος δε βλέπω να μας περισσεύουν..

αλήθεια απορώ που βρίσκει ο κόσμος λεφτά για διακοπές..

εμάς γιατί μας είναι ίσα ισα και δουλευουμε και 2?? :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα κανετε σχεια για διακοπες?

η τροικα ειπε να τις περιορισουμε....εσεις τι κανετε?

εεεεεε δε βοηθατε την ελλαδα?

Γωγω μια χαρα ειναι η Βονιτσα...τι εχει....ε καλα τον πεθ αλλα οκ...εχει και θαλασσα κοντα...(δεν σου βαζω ιδεες)

Παναγιωτα 25 ημ διακοπες?

κια εγ για νταντα και θηλαζω και νηπια...!

Σσσιω καπου πρεπει να πατε....ειναι οικομομικη σεζον...θα βρειτε καλε ςτιμες!

εμεις ειχαμε παει Κυπρο..9 ημ.

φετος θα παμε παλι κιμωλο...αλλα πολλα για τα ακτολποικα...!

ειναι ζορι αν θες μονο 400+ μεταφορικα....

βεβαια δεν εχουμε διαμονη αλλα εχουμε ολα τα αλλα!

υπολογιζουμε 1500....

αν παρω επιδομα αδειας θα ειναι κατω απο 200...πλακα εχει!

μετα θα παω στο χωριο μου...μονη με την μικρη!

Μαρια και εμεις ετσι ειμαστε...οριακα και δουλευουμε 2!

αχ αυτη η βενζινη....!

thoulι πως πηγε το λειζερ?

εγω τωρα κανω καθε 40 ημ.

οταν θα χαλαρωσουμε οικονομικα θα κανω ποδια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οταν θα χαλαρωσουμε οικονομικα θα κανω ποδια!

από ότι φαίνεται με την τρίχα θα μείνεις :lol::lol::lol::lol::lol:

καλά όλες κάνετε λέιζερ???

όλες έχετε γυναίκες για βοηθεια στο σπίτι??

όλες θα πάτε διακοπές??

Τι κάνω εγώ μαζί σας>????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία εγώ δεν κάνω λέιζερ,κάνω φωτόλυση.

.γυναίκα δεν έχω και διακοπές δεν θα πάω θα με παίζεις;;;

Τι ωμ ρε Θουλάκι;Είμαι μόνη,είδα λίγο νησί,πλάνταξα στο κλάμα,έγινε σεισμός,χέστηκα πάνω μου,τι ωμ να κάνω που μου ρθε να πάρω το μωρό και να βγω έξω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξέρω,δεν πρέπει να ήταν δυνατός 4 ρίχτερ υπολογίζω :roll::roll:

Παίρνω τηλ τον άντρα μου,είναι στο γραφείο,και τι μου λέει;Σε μελετούσαμε τώρα ότι θα φοβήθηκες,έλα ρε χαζό δεν είσαι και στην Ιαπωνία :twisted::twisted::twisted: τον σφάζω;οχι πεστε!!!!

Μαρία πονάει πάντως,ειδικά μπικίνι,άουτς!!!!Ξυράφι δεν έβαζα εδώ και χρόνια πάντως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η αλήθεια είναι δε σκέφτομαι μόνο τον πόνο...

αλλά τι επίδραση έχει το λέιζερ και όλες αυτές οι "νέες" μέθοδοι

στο κορμί μου σε 20 χρόνια από τώρα.. αυτό ποιος μπορεί να το ξέρει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! :D

Είδα το νησί, πλάνταξα στο κλάμα, αλλά μου άφησε ένα αίσθημα ανικανοποίητου... :roll: :roll:

Πήγαμε στον Ντι Τζέι σήμερα, περίμενα να γυρίσει και ο Π από τον οδοντίατρο, η Χ σήμερα είχε λυσσάξει κι απο πάνω είχα και την περίοδο που σήμερα με πέθανε στον πόνο.

Σήμερα αγχώθηκα πάντως. Σας έχω τρελάνει ε; Μία αγχώνομαι μία δεν αγχώνομαι.... άι στο καλό πια! :evil:

Μίλησα με την Αφρο είναι πολύ καλά. Λέει οτι ο μικρούλης δε μοιάζει και τόσο με τον Μανώλη, αλλά έχει το δικό του στυλ. Αύριο μάλλον βγαίνει και δεν πρόλαβα να πάω να την δω... :cry:

Θα προσπαθήσω να οργανωθώ λίγο με τις δουλειές του γάμου.

Αύριο να θυμηθώ να κλείσω ραντεβού με αισθητικό και κομμώτρια.

Πρέπει να γράψω και τη λίστα των κοριτσιών που θα έρθουν στο πάρτυ μου. Έχουν συναντηθεί οι φίλες μου και το έχουν οργανώσει. Τώρα τι έχουν οργανώσει, καθόλου δεν ξερω! :P

Λέιζερ ούτε εγώ κάνω και ξυρίζομαι μέρα παρα μέρα.

Γυναίκα παίρνω 2 φορές το χρόνο που κάνω γενική και

διακοπές πάω στο χωριό του άντρα μου, ααααααααχ άτιμη φτώχεια!!! :lol::lol::lol:

Έκανα κερί σε μασχαλες και μπικίνι για χρονια, αλλά το βαριόμουν και έτσι ξυρίζομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντωμεταξύ είχα μια νύστα άλλο πράγμα,τώρα τσιτωσα τελείως!!!!

Σας ζηλεύω που πάτε διακοπές το καλοκαίρι....λόγω της παλιοδουλειάς δεν μπορούμε ποτέ να πάμε διακοπες καλοκαίρι :(:( τώρα θα μου πεις έχεις τη θάλασσα στα ποδια σου,ε δεν είναι το ίδιο,πολύ κούραση στις διακοπές χαλαρώνεις :roll::roll:

Νατασούλα περαστικά σας ρε κορίτσι μου :(:( Κρίμα τον Μιχαλάκη σας ταλαιπωρήθηκε πολύ....

Χρύσα και σε σας περαστικά και πάλι!!!Κρίμα μωρέ να αρρωσταίνουν τα παιδάκια τώρα που άνοιξε ο καιρός :(:(

Θούλη αλήθεια σήμερα καλά είσαι ε;φτου φτου!!!!

Σισσάκι/νυφουλάκι γεια σου!!!Είπαμε όχι άγχος!!Όλα θα γίνουν και εγώ της τελευταίας στιγμής είμαι και όλα πήγαν μια χαρά ;)

μα πως το βλέπετε το νησί ρε κορίτσια,πολύ κλάμα δεν μπορώ....τώρα καταλαβαίνω γιατί δεν με 'αφησε να το διαβάσω η ξαδέρφη μου όταν είμουν έγκυος.Το έχω από όταν κυκλοφόρησε και είναι άθικτο....Καλά έχω αδιάβαστα καμιά 30ρια βιβλία,είναι η πόρωση μου,αγοράζω συνεχεια,άσχετα που δεν προλαβαίνω να τα διαβάσω...

Μαρία αυτό το μακροχρόνιο το σκέφτηκα και εγώ αλλά παρόλα αυτά ρίσκαρα,εδώ κάνω τώρα που θηλάζω,,,ρώτησα Πατσούρου και είπε οκ,τι να πω θα δείξει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα το νησί μου φαινόταν πολύ σκοτεινό και δεν το άκουγα..δεν άκουγα τους διαλόγους

ρε παιδί μου.

Έχω δει τα 2 τελευταία επεισόδια και το πρώτο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α Κατερίνα οι κουμπάροι μου μένουν Δράμα δλδ σε ένα χωριό ακριβώς μόλις μπάινεις στη Δράμα..δεν θυμάμαι το όνομα θα σκάσω..για πες ένα χωριό (δλδ ενωμένο είναι με την πόλη) που μπάινοντας στη Δράμα είναι στο αριστερό χέρι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έχω φάει τέλει ααστακομακαρονάδα στις 4 εποχές

και επίσης παραγγείλαμε και φάγαμε πίτσα με σουβλάκια πάνω

η κουμπάρα μου έχει κομμωτήριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι θα μας σκίσει!!!!

Θουλάρα :x:x:x

Άντε δεν θα κοιμηθούμε;Περιμένω τον άντρα μου αλλά δεν έχει σκοπό να έρθει :(:( μόνη δεν μπορώ να κοιμαμαι,σκατά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...