Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 43-όλα του γάμου δύσκολα...


Recommended Posts

γιατι?? τι εχουν οι διακοπες σε καμπινγκ με το γκαζακι????? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

μαγδα αυτα μην τα πεις στον αντρα μου οταν θα βρεθουμε!! :lol::lol::lol::lol: ειναι το ονειρο του!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τωρα του παραχρονου!! αυτο το χρονο θα κατσω στα αυγα μου με το μπεμπεκι κ μετα θα αγχωθω!!

ποτε γυρνας εσυ καλε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εγω παντως βολευομαι σε ενα καθαρο δωματιο και ας ειναι και φθηνο

μονο το καθαρο με ενδιαφερει

ιδιως τωρα με τη μικρη

αλλα και να μαγειρεψω κατι δεν με χαλαει

δεν θα κανει και κοκκινιστο

αλλα κανενα μακαρονακι η κατι για τι μικρη μια χαρα

και σε καπιγκ να σας πω δεν θα με χαλουσε

αλλα ο αντρας μου βαριεται

ειναι του πιο ανετου :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααααααααχχχχχχχ Λεναρα μου γυρναω μετα τις γιορτες των Χριστουγεννων και απο τωρα το σκεφτομαι!!! :(:(:(

Μωρε λες να ξαναμεινω εγκυος;;;; :lol::lol::lol::lol:

Εσυ θα παρεις κανα μηνα με 2 αναρωτικη και μετα την κανονικη σου αδεια ε;;Τελη Δεκ δε γεννας;;;;

αρα εσυ θα ξαναπας Γεναρη του 13!!!!!!!!!ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!

ευα μου και εγω οταν δεν ειχα τα παιδια σε ενοικιαζομενα πηγαινα αρκει να ηταν καθαρα οπως λες.

αλλα τωρα θελω οπωςδηποτε να εχει εξοπλισμενη κουζινα να μεγειρευω για τα παιδια και ενα υ/δ που να κλεινει με πορτα ωστε να κοιμιζω τα παιδια και να μπορω που λεει ο λογοα να κατσω στο σαλονι να διαβασω.Τα στουντιος δηλαδη δε μας βολευουν πια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάγδααααααα εννοείται ρε ότι μπορείς να βρεις φθηνότερα....Απλώς εγώ δεν μπορώ να παώ διακοπές και να μαγειρεύω...Εδώ δε μαγειρεύω σπίτι μου... :lol::lol::lol::lol: Ξέρεις τι δωμάτιο αφήνω;;;;; :oops::oops::oops::oops::oops: Μόνο τα ρούχα μαζεύω..Το κρεβάτι στις διακοπές δε το στρώνω..Οι καμαριέρες γιατί είναι;;;Να χάσουν τη δουλειά τους οι καημένες;;Κρίμα είναι... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ευάκι μάλλον η μπέμπα έχει την έλλειψη του ενζύμου που προκαλεί την κυάνωση..Θα κάνουμε επαναληπτικές εξετάσεις για να δουμε...

Λενάκι στο μαιευτήριο μου την έβγαλαν φυσιολογική..Το Ινστιτούτπο Υγείας Παιδιού λέει μάλλον ότι έχει έλλειψη, αλλά δεν είναι βέβαιο....Το δείγμα που τους έστειλαν απο το μαιευτήριο ή δεν ήταν επαρκές ή κατάλληλο... :evil::evil::evil::evil:

Παναγιώταααα μωρή 25 μέρες;;;; :o:o:o:o Καλά εσείς είστε πλούσιοι μωρή... :lol::lol::lol::lol: Θες να με πάρεις μαζί για νταντά;;;; :lol::lol::lol: Θηλάζω κιόλας... :lol::lol::lol::lol: Σκέψου το... ;););):lol::lol: Αντε το πολυ πολύ να γυρίσουν πίσω τα παιδιά σου με ψυχολογικά προβλήματα... :lol::lol::lol::lol::lol:

Αχ αλήθεια είναι φυσιολογικά τα σποράκια;;;;;;; :D:D:D:D:D:D Τι καλα...

Ρε μέχρι πριν μια εβδομάδα ήταν κίτρινα τα κακά..Τώρα είναι πρασινοκίτρινα και περισσότερο πράσινα... :?:?:?:? Πότε θα ξαναγίνουν μουσταρδί;;;;;; :(:(:(:( Μαδγααααααααα τα φωτα σου.... :D:D:D:D

Καμπινγκ;;;;;;;;; :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o Oh my God...... :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: Παναγια βόηθα....

Εγώ φέτος επειδή δεν μπορώ να πάω σε all inclusive, θα πάω στο γραφικό χωριό του άντρα μου να κάνω διακοπές μαζί με τον πεθερούλη μου... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Αν και ο άντρας μου επιμένει να παμε και κάπου... :?:?:?:? Όπως και να έχει πάντως τον πεθερό δεν τον γλιτώνω.... :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγουλα στην εξωτικη Β. θα πατε ρε???? :lol::lol::lol::lol:

Μμμμμμμ μου βαζεις ιδεες για την νταντα!!!!! :D:D:D

Αι μωρη τι πλουσιοι!!!!Ε αφου το χειμωνα δεν παμε πουθενα ας παμε καπου το καλοκαιρι.

Η Αθηνα δεν παλευεται το καλοκαιρι ρε συ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευα μου και εγω οταν δεν ειχα τα παιδια σε ενοικιαζομενα πηγαινα αρκει να ηταν καθαρα οπως λες.

αλλα τωρα θελω οπωςδηποτε να εχει εξοπλισμενη κουζινα να μεγειρευω για τα παιδια και ενα υ/δ που να κλεινει με πορτα ωστε να κοιμιζω τα παιδια και να μπορω που λεει ο λογοα να κατσω στο σαλονι να διαβασω.Τα στουντιος δηλαδη δε μας βολευουν πια!!!

καταλαβαινω κοιτα και με 2 ειναι πιο διαφορετικα

και ο καθε ενας εχει και διαφορετικες αναγκες και απαιτησεις ;);)

εγω νομιζω δεν θα με χαλουσε σε ενα δωματιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδα τελη Ιουνιου θα πατε εσεις διακοπουλες;;;;;

Ναι! 28 Ιουνίου με 6 Ιουλίου! Πάμε σε αυτό http://www.mandraki-skiathos.gr/

Μας βγαίνει 765 ευρω για 9 διανυκτερεύσεις! Συμπεριλαμβάνεται μόνο πρωϊνό βέβαια οπότε σίγουρα θα χαλάσουμε και αρκετά για φαγητό. Αν βάλεις και τα αεροπορικά κάπου στο 1μιση χιλιάρικο λοιπόν θα βγει. Αλλά δεν τις θεωρώ οικονομικές...

Υπήρχαν και πολύ πιο φτηνά στην ίδια περιοχή! Όπως επίσης θα μπορούσαμε να πάμε με καράβι και όχι με αεροπλάνο... Εγώ επέλεξα αυτό γιατί μου άρεσε και γιατί το "σηκώναμε". Αν δε...και πάλι θα πηγαίναμε εκεί σε φτηνότερα δωμάτια...

Σε ποιό γκρεκοτέλ είχατε πάει?

Αυτό που εουμε στην Κυλλήνη είναι πολύ ακριβό ας πούμε...

Γωγώ στη Χαλκιδική σε ποιό είχατε πάει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Magda μου πολυ ωραιο ειναι ρε συ!!!!Καλα να περασετε!!!!

Ειχαμε παει σε αυτο /

http://www.grecotel.com/peloponnese/lak ... r_1965.htm

Λογικα ρε συ το ξερεις αφου εισαι απο την ομορφη Μιναρουπολη!!!! :-p:-*:-*

ειχε βγαλει μια φοβερη προσφορα για αρχες Ιουλιου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις σε αυτο που ειχαμε παει περισυ ειχε γευματα για παιδια και γεννικα ηταν πολυ child friendly αν θυμαστε που σας το ελεγα..

εμεινα ευχαριστημενη, ειχαμε πετυχει και καλη τιμη..

Παιδια τα Grecotel ειναι πολυ καλα ξενοδοχεια..

Ελευθερη ειχα παει στο Kos Imperial...πολυ χλιδα...

Αλλα ελευθερη εγω εκανα πολυ χλιδατες διακοπες...

οσα λευτα μαζευα για αυτον τον λογο τα ξοδευα εκει..

και εκενα και σπα κλπ...επιτιδες επελεγα καποιο που να εχει και σπα.

Θυμαμαι στην Τυνισια ειχα παει μια φορα..off season φυσικα http://www.hasdrubal-thalassa.com/ εδω και στην Ιταλια στα

http://www.grottagiustispa.com/

Αλλα θα ηθελα να πω και στη Γαλλια που εχει πολυ ωραια ΣΠΑ και στην στην Τσεχια αχ...μου φαινετε πως τετοιες διακοπε ςθα ξανακανω μονο οταν μεγαλωσουν τα παιδι αμου και κανουν τη ζωη τους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαγδα το ξερω αυτο, ειναι πολυ καλο!

παναγιωτα την αδεια ανατροφης μπορω να την σπασω, ετσι δεν ειναι?

αυτο δε θα κανεις κ εσυ φετος???

κ αλλο παιδι καλε θα κανεις κιολας??? :lol::lol::lol::lol::lol:

μετα τα νευρα σου θα γινουν ζαρτιερες!!! :lol::lol::lol::lol:

εμεις γενικα πηγαιναμε σε καμπινγκ κ φετος λεμε παλι σε καμπινγκ να παμε...

απλα δεν ξερω αν θα παρουμε σκηνη η αν θα μεινουμε σε σπιτακι.. αν κ εχουμε στρωματακι αερος για τη σκηνη, απλα δεν ξερω αν θα μπορω να κοιμαμαι εκει με την κοιλαρα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι?? τι εχουν οι διακοπες σε καμπινγκ με το γκαζακι????? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Μια χαρά είναι! Δεν το είπα ειρωνικά... Έχω κάνει πολλές φορές τέτοιου είδους διακοπές και έχω περάσει σούπερ!

Ειδικά στο γαϊδουρονήσι στην Κρήτη!

Τόνιααααααααααααα ακούς? Ονειρεμένο μέρος! Απίστευτη παραλία...

Ρε γωγώ μήπως έχεις υπερπαραγωγή τελικά? Δε θυμάμαι και τι άλλα συμπτώματα έχει η υπερπαραγωγή... Μίλησες με Λάλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΑ ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!

Δυστυχως δε μπορεις να τη σπασεις!!!!

Το καλοκαιρι το τρως τζαμπα!!! :twisted::twisted::twisted:

Ο Ν. και ο Αναστασης ειχαν γεννηθει τον καταλληλοτερο μηνα!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλλα θα ηθελα να πω και στη Γαλλια που εχει πολυ ωραια ΣΠΑ και στην στην Τσεχια αχ...μου φαινετε πως τετοιες διακοπε ςθα ξανακανω μονο οταν μεγαλωσουν τα παιδι αμου και κανουν τη ζωη τους

Χρυσα θα κανονιζουμε να πηγαινουμε μαζι σε σπα τοτε!!! :D:D:D

Αρκει να ειμαστε καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι??????????????????????? ουαααααα!!!!! ελα ρε!!! εγω ετσι νομιζα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πω πω... καλε στεναχωρεθηκα τωρα!!

ασε ασε πραγματικα εδε θα μπορουσαν να εχουν γεννηθει σε πιο βολικο μηνα!

οι αδειες μας ηταν ταμαμ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα ναι το ξέρω!

Την επόμενη φορά θα έρθεις να μείνεις στο εξοχικό μας. Αλισσός στούντιος :lol: Στη μισή τιμή, με ημιδιατροφή και 2 σκυλάκια για να παίζουν τα παιδιά :lol:

Χρύσα πολύ λουξ κι εσύ!

Ααααα τελικά είμαι πολύ απλός άνθρωπος :lol:

Λενάκι κάμπινγκ που? Στη χαλκιδική? 'Εχει ωραία?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Νατασούλα, πιάστηκε η ψυχη μου ρε συ που σε διάβασα! Τι ταλαιπωρία περάσατε! Περαστικά στο παιδι και γρηγορα!

Μαρια γιατι με εψαχνες? Σε εστησα? Πάντως δεν στηνω συννήθως στα ραντεβου μου,, χιχι.. ειμαι στην ώρα μου..

Συμπεθέρα τέλεια θα ειναι στα γεννέθλια! Τι ωραία!

Εγω του τραγουδούσα το "Το αγορι μου ειναι μουρλια ειναι τρέλα, χειλάκι πετροκέρασο"..χαχαχα αυτο μου ερχόταν μόλις έβλεπα την φατσουλα του!

Σισσάκι περσι επειδη επρεπε να μοιράσουμε τις διακοπές μας και δεν ειχαμε πολλες μέρες, πηγαμε με τον μικρό στο Αγκιστρι.. Εγω πηγαινα εκει με τις φίλες μου οταν ημουν ελέυθερη.. Ειναι μια ώρα απο την Αθηνα και ξεφευγεις, γιατι ειναι καταπράσινο και απομονώνεσαι κιολας αν θέλεις.

Δυστηχως δεν προλαβαινω να σας διαβάσω, θα συνεχίσω το απόγευμα, θα πάμε καμια βολτα τωρα..

Φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάγδααααα δεν ξέρω αν έχω υπερπαραγωγή, αλλά όπως τα περιέγραφε η Πατσούρου στο βιβλίο της είναι σα να περιέργραφε την μπεμπούλα μου κι εμένα..... :?:?:?:?:? Οπότε νομίζω ότι έχω.... :?:?:? \

Με τη Λάλα μιλάμε με πμ....Ανταλλάξαμε και τηλ να τα λέμε και από εκεί... :D:D:D:D:D:D

Τα κακά τα κιτρινοπράσινα είναι φυσιολογικά;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll: Και αν ναι, γιατί μέχρι τώρα έκανε μουσταρδί;;;;; :roll::roll::roll::roll:

Μωρή συμπεθέρα τι καμπινγκ;;;;;;; :o:o:o:o Αντε μαζέψου μωρή....

Α, μάγδα τέλειο το ξενοδοχείο στη Σκιάθο... ;););)

Παναγιώτα τέλειο το ξενοδοχείο στη Λακόπετρα..Ελπίζω να πάμε σύντομα... :D:D:D:D Τέτοιου είδους διακοπές θέλω εγώ... :oops::oops::oops:

Εμείς την πρώτη χρονια με την Ιω είχαμε πάει στην Κυλλήνη..Όχι στης Grecotel..Ηταν πανάκριβο..Είχαμε πάει εδώ..http://www.ogb.gr/DBungalow.htm Τέλεια ήταν...All inclusive... ;););););););):ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

Και ναι..Θα πάμε στη μαγευτική Β... :evil::evil::evil: Κάθε καλοκαίρι πάμε...Ευτυχώς που είναι δίπλα η Λευκάδα και πεταγόμαστε για μπανάκι και βόλτα... ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εγω δεν εχω προβλημα με το καμπινγκ.

Απλα με 2 παιδια σε σκηνη δε γινεται!!!

Επισης οσοι εχουν τροχοσπιτο εχουν τοσο εξοπλισμο οσο και στο σπιτι σους!!!! :o:o:o

Εχουν κουζινα ,ψυγειο,τηλεοραση..σαν εξωχικο δηλαδη.

Γωγω και εγω στις διακοπες δεν κανω τπτ. :oops::oops:

Γεια σου Ερη!!!

Σισσακι εγω θα χτυπαγα μια Ροδο πάντως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω λεω να παμε εκει

........

Στην προσπάθειά μας να διατηρήσουμε ένα ήρεμο και γαλήνιο περιβάλλον επισημαίνουμε ότι οι νεαροί επισκέπτες μας είναι ευπρόσδεκτοι από την ηλικία των οκτώ..... :lol::lol::lol::lol:

(http://www.minelska.gr/gr/index-3.html)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια συζητηση για διακοπες βλεπω!!! Αχ τι καλα!

Μαγδα ειναι πολυ ομορφη η Σκιαθος, θα περασετε τελεια...Εγω περσι ειχα παει Σιφνο υστερα απο ιδεα της ΑΘηνας κ περασαμε πολυ ομορφα...ηταν καταπληκτικο νησι...Εμεις νοικιασαμε σπιτι για 10 μερες..με αυλη κλπ..οκ ηταν λιγο ακριβο, κ γενικα το νησι ηταν ακριβο αλλα αξιζε τα εξοδα..Θα παω κ τον δανο εκει, ειχα παει με την αδερφη μου περσι...

Βρε Νατασουλα, τα διαβασα κ τρομαξα!! ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΑΓΥΡΙΣΤΑ...

λενα πως παει η εγκυμοσυνη? εχεις παρει αδεια καθολου?

Χρυσα επιτελους σε βρισκω ονλαιν!! Φιλιααααααα...πολυ χαρηκα που σου αρεσει το γραφειο σου!!

Εμεις καλα ειμαστε...Σημερα εκατσε η κοπελα ολη μερα εδω..μολις εφυγε....και καθαρισμα κ τον μικρο, την λυπηθηκα..Της ειπα να φυγει αλλα δεν ηθελε για να τελιωσει το σιδερο..ουφ...Θα κανω αυξηση νομιζω...Θα ψαξω να της βρω καποια οργανωση που στηριζει νεαρες γυναικες που αφησαν το σχολειο..Μου ειπε σημερα πως αν μπορουσε θα γινοταν νοσοκομα αλλα δεν μποει να πληρωσει σπουδες (και μιλαμε για μικρα ποσα..)...Θα βρω καποια οργανωση οπωσδηποτε να την βοηθησουν, να βοηθησει κ εκεινη το παιδι της...Το εκανε στα 16, η μαμα της πεθανε οταν ηταν μικρη, εμεινε μ 5 αδερφια απο τη δευετρη γυναικα κ το παιδι της ειναι στο χωριο με τη γιαγια η οποια εχει αλλα 7 εγγονια να μεγαλωσει...Κ δεν εχουν λεφτα ουτε στο σχολειο να στειλουν τη μικρη (τη στελνει η κοπελα αλλα δεν της φτανουν να μαζεψει)...Σας ειπα τωρα μια τυπικη αφρικανικη ιστορια....

Κοριτσια αν σας ζαλιζω μου λετε...

Αν μπειτε στο μπλογκ και διαβασετε το τελευταιο θα δειτε παντως τι ακριβως βλεπω εγω οταν βγαινω στο δρομο κ περπαταω στην Καμπαλα...

ασς φιλω..θα ξαναμπω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια γεια σας!!

Θα ξαναβάλω φώτο τα κορίτσια μου αλλά τώρα δεν είμαι στο λαπτοπ

το πήρε ο Γ στο κάμπινγκ που ξεκίνησε σήμερα..

Πίνω καφέ..

Σκιάθος Σκιάθος Σκιάθος :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

τα πιο όμορφα καλοκαίρια στη ζωή μου...Κάθε καλοκαίρι εκεί... από μωρό

πριν καν γίνει το ξενοδοχείο του θείου μου και είχαμε σκηνές...

Πόσα μπάνια,βόλτες,ξενύχτια.... κάθε καλοκαίρι όπου και αν πήγαινα την Σκιάθο την είχα στάνταρ..

αν και δεν περνούσα πουθενά καλύτερα..

Πέρυσι πήγαμε και έμεινε ο Γ με τα κορίτσια τη νύχτα,τις κοίμησα και βγήκα με αδερφή και ξαδέρφη...Τέλεια :x:x:x:x:x

Είναι όμορφα να πηγαίνεις στο ίδιο μέρος και να έχεις φίλους και γνωστούς...

Όταν είχε πάει ο Γ Αμερική έκατσα κοντά στο 3μηνο :D:D:D:D

Μάγδα πολύ ωραίο το Μανδράκι, θα περάσετε όμορφα..να πάτε παντού..

Με τι μέσον θα μετακινείστε??

Κορίτσια όσες φορές σκέφτομαι Σκιάθο μου έρχεται να κλάψω...συγκινουμαι...

Λέω να βγάλω κι εγώ τα καλοκαιρινα πλέον...

Η ξαδερφούλα μου φεύγει Τετάρτη για Σκιάθο...Ποιο ΣΚ να ξεκλέψουμε κιε εμείς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία θα νοικιάσουμε αυτοκίνητο. Για πες σε ποιές παραλίες να πάμε!

Αυτή που είναι και το Μανδράκι, δε θυμάμαι τώρα το όνομα, είναι όντς τόσο ωραία όσο λένε κι όσο φαίνεται στις φωτό?

Φρανίτα σε διαβάζω... Τι αντιθέσεις αυτή η πόλη...

Καθόλου δε μας ζαλίζεις - εμένα μου αρέσει πολύ να ακούω/διαβάζω ιστορίες από άλλα μέρη.

Ωραία και η Σίφνος! Τέλεια η χώρα ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιάσατε διακοποσυζήτηση και μου ανοίξατε την όρεξη........... :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

Γωγούλα... =))=))=))=))=)) Σε κόλλησε η πρωτοσυμπεθέρα σου, ζωηρή φαντασία και παλαβά όνειρα;;; :lol::lol::lol: Για να μην ανησυχείς για μένα :P ο αντρούλης μου δεν είναι καθόλου αγροίκος... :x:x:x:x:x Για καμιά χαζή με πέρασες ρε;;; Μικρό-μικρό, αλλά ήξερα ποιον διάλεγα... ;):lol:

Πάω να φτιάξω κρεπούλες, σε μισή ώρα ξεκινάει το Νησί!!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...