Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 43-όλα του γάμου δύσκολα...


Recommended Posts

thouli λειζερ?

που που θακανεις τοσες ωρες??

να θμασαι υψηλο δεικτη αντηλιακης!

Χρυσα μπορει να ειναι καμια ιωσουλα

ποσο φτανει?

ντυσε τον ελαφρα!

πηγα φαρμακειο πηρα δειγματακι απο αντιηλιακο της φρεζυδερμ ..θα κανω δοκιμη μη και κανει αλλεργιες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ιωση ειναι ειπε η παιδιατρος...ειναι ντιμενος με κοντομανικο και με λεπτο παντελονακι μακο..θα του εβαζα σορτασκι αλλα ολη μερα κοιλιετε στο πατωμα και τον ψιλοφοβαμαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα δεν πήρα τίποτα, μήπως το έστειλες αλλού? :P .....

περαστικά στον Φωφό :x

Αθηνά καλώς ήρθες στα πάτρια!!! :P:blink:

στο πάρτυ γενεθλίων που θα πάει ο Λ. το κάνει ένα τουρκάκι και το πρωί διάβαζα ένα άρθρο για τον Σμηναγό που τον σκότωσε ο Τούρκος πιλότος και τα πήρα και έτσι για δώρο του πήρα ένα μικρό παζλ!!! και πολύ του είναι!!!! [-(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικυ στις γαμπες θα κανω..αλλα μεχρι να κατεβω κεντρο..να αφησω το αμαξι στο μπαμπα μου(πατρικο)να κατεβω με λεωφορειο κτλ..ε δε ξερω ποσο θα τραβηξει

χρυσα κ γω αυτο λεω..μα ανωμαλοι ειναι..αντι να πανε διπλα στα σπιτια τους :?

κ γω τωρα θα ανγκαστω να βγω σε λιγο με αυτη τη βροχη εξω με το μπεμπη να παρω το θοδωρουλη μου

αχχχχχχχχχχ

αργι τι φταει ρε το παιδακι :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες!!!!

μαριαιωαννα εμεις ολο κ καπου θα παμε, στη χειροτερη θα κατεβουμε πατρα στη γιαγια μου..

θουλη η μανα μου μου ελεγε οτι ο μικρος μου ο αδερφος καθε μα καθε βραδυ ξυπνουσε κ χτυπουσε γερμανικο νουμερο (4-6) κλαμματος! κ δεν ηρεμουσε με τιποτα!!!!

παντως κουραγιο κοριτσια, φανταζομαι οτι ζοριζεστε ΠΑΡΑ πολυ με δυο τοσο μικρα μωρα...

πω πω θουλη θα εχεις κ αποτριχωμενη κορμαρα??? ουαου!!!

χρυσα περαστικα σας!

νατασουλα τα ειπαμε κ τηλ, ευχομαι αλλο κακο να μη σας βρει!!!

κατερινακι χιονουλα εκσταση ιουλια βενετια κ οοοοολες οι υπολοιπες τι κανετε????

εμεις καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σααας!

Είχα πάει για καλοκαιρινά ψώνια κι είμαι μες τη χαρά :D Για το Μαρκελλινάκι βασικά που είχα κάτι λεφτά από τη γιαγιά της...εγώ έχω ξεμείνει και περιμένω με αγωνία τον επόμενο μισθό :?

Λενάκι παίζει να έρθετε Πάτρα? Πότε? Να βρεθούμε οπωσδήποτε!

Εγώ εκτός από τις διακοπές με την Αναστασία θα πάω και με τον αντρούλη και τη Μαρκέλλα Σκιάθο! Κάποια την ανέφερε πριν. :roll: Μαρια εσύ?

Έχετε πάει? Αν ναι να πείτε μόνο καλά παρακαλώ γιατί έχω ήδη κλείσει! :P

Πάντως εγώ δε θεωρώ οικονομικές τις διακοπές της τάξεως του 1μιση χιλιάρικου που λέγατε... Υπάρχουν και φτηνότερα ξενοδοχεία και ενοικιαζόμενα δωμάτια που μπορείς να φτιάχνεις και κάτι μια φορά τη μέρα για να μην τρως συνέχεια έξω. Επίσης μπορείς να πας Ιούνιο ή και Σεπτέμβρη που όλα είναι πιο φτηνά.

Εμείς το έχουμε καθιερώσει να πηγαίνουμε τέλη Ιουνίου και γιατί είναι πιο φτηνά και γιατί είναι πιο ήρεμα ;)

Τεσ/πα...θέλω να πω πως υπάρχουν λύσεις. Καλή διάθεση να υπάρχει και διακοπές μπορείς να κάνεις και χωρίς να χαλάσεις ένα σωρί λεφτά...

Χρύσα περαστικά στο αγοράκι σου!

Νατάσα τι ταλαιπωρία :( Είναι καλά τώρα?

Βίκυ θα κάνει χειρουργίο τελικά η μαμά?

Άργυ τι σου φταίει το τουρκόπουλο? Στείλε μου κι εμένα το τηλ της Αφρος όταν το λάβεις!

Θουλίτσα καλή αποτρίχωση! Θέλω κι εγώ λέιζερ... Πόσες φορές πρέπει να κάνεις για να ξεμπερδεύεις οριστικά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello gils :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

δεν σας διαβασα πολυ

λιγα προλαβα

σηεμρα ολη μερα εξω ειμαι

εχουμε στην αυλη τσουλιθρα και κουνια και ηρθε και το ανηψακι της συνυφαδας μου 4 χρονων και η μικρη τρελλαθηκε να παιζει

ολο το καλοκαιρι μας βλεπω εξω

αλλα ωραια ειναι

μετα κατα τις 12.30 την πηρε η πεθερα μεσα στο σπιτι της και εγω επλυνα 4 χαλια :shock::shock::shock:

ευτυχως βοηθησε ο πεθερος μου αλλιως δεν θα αντεχα

και εχω αλλα 3 αυριο

βασικα 1 μεγαλο και τα 2 πατακια απο κρεβατοκαμαρα

και μετα τελειωνω

μου εμειναν μονο φωτιστικα να καθαρισω και να στρωσω 2 καλοκαιρινα χαλια

και ουφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ να τελειωσω να παιζω με την μικρη

βεβαια το σπιτι ολο χαλια φαινεται με την μικρη δεν κανω τιποτα αλλο

μονο αυτα τα χοντρα και τα υπολοιπα τα φορτωσα στον κοκορα αλλα δεν προλαβαινω

χρυσα περαστικα στον μικρο

θουλη κανεισ λειζερ?εγω εκανα φωτολυση σε μπικινι

ελατωθηκε πολυ η τριχοφυια αλλα δεν εξαφανιστηκε

ισως επρεπε να κανω και αλλες επισκεψεισ αλλα εμεινα εγκυος μετα και μετα δεν ξανα πηγα

αλλα αν ειχα την οικον δυνατοτητα θα εκανα τα παντα

βαρεθηκα τις τριχες δεν τις μπορω καθε λιγο να ξυριζω αμαν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαγδουλα ναι! σχεδον σιγουρα θα κατεβουμε, καθε καλοκαιρι παμε να δουμε τη γιαγια μου κ θα παμε κ απο αθηνα μια βολτα!!! να δω κ την αγαπη μου τη γωγω!!! εννοειται οτι θα βρεθουμε!!!!

αργυρουλα εγω δεν καταλαβα αυτο για το τουρκακι..

θυμαστε την κοπελα που τον περασμενο οκτωβρη ειχε γεννησει κ ειχε χασει μετα το παιδακι της???

ε γεννησε αρχες του μηνα ενα υγιεστατο αγορακι!!!!!!!!!!!!!!!!

το ποσο χαρηκα δεν περιγραφεται!!!!!

χτες πηγε ο τολης σε ενα φυωριο κ αγορασε να φυτεψουμε μελιτζανες, φασκομηλο, πιπεριες, θυμαρι, ριγανη, αλοη κ ενα σωρο αλλα.. γεμισε ολο το μπαλκονι! ο μικρος καταχαρηκε με τα χωματα κ οταν τον εβαλα για μπανιο ειχε χωματα κ μεσα στον πωπο του1! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χτες πηγε ο τολης σε ενα φυωριο κ αγορασε να φυτεψουμε μελιτζανες, φασκομηλο, πιπεριες, θυμαρι, ριγανη, αλοη κ ενα σωρο αλλα.. γεμισε ολο το μπαλκονι! ο μικρος καταχαρηκε με τα χωματα κ οταν τον εβαλα για μπανιο ειχε χωματα κ μεσα στον πωπο του1! :lol::lol::lol::lol::lol:

Πού θα τα φυτέψετε καλέ όλα αυτά? Σε γλάστρες στο μπαλκόνι? Ή έχετε κήπο?

Εδώ ρε γμτ δε μπορείς να φυτέψεις τίποτα μ\αυτόν τον κλκαιρο....άντε καμιά πατάτα...

Θούλη τι ρολόι είναι αυτό? 'Εχει προτζέκτορα ας πούμε και φαίνεται στο ταβάνι?

Θέλω κι εγώ! Νομίζω έχουμε κι εδώ λιντλ...Πόσο το πήρες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου! Τι κανετε?

Τι καλα που το παμε με αργους ρυθμους το τρενακι! :D

Νατασουλα περαστικα στον Μιχαλακη. Ευχομαι να μην ειναι τιποτα σοβαρο. Πως ειναι σημερα?

Βικυ περαστικα στην μαμα σου! Το γνωστο θεμα με το ποδι της η εχασα και τιποτα αλλο?

Χρυσα μου ακομα μωρε ταλαιπωρειται ο Φοφος? Να δεις θα ειναι καμια απο αυτες τις ιωσεις που κανουνε μονο πυρετο κυριως. Περαστικα του και παλι! Πως ειναι η πρωτη μερα στα νεα γραφεια?

Θου μου και εγω ετυχε να φωναξω στον μικρο. Ποσο σε νιωθω... αλλα δεν φταινε και αυτα τα καιμενα. Και εμεις περναμε φαση με το υπνο. Εκει που κοιμοταν στην αγκαλια μου σε σταση θηλασμου σε 3 λεπτακια τωρα κλαιει και γκρινιαζει συνεχεια καθε που θελει να κοιμηθει. Δεν ηρεμει με τιποτα και αναγκαζομαι να τον κρατησω αγκαλια με κουνημα και παλι με το ζορι κοιμαται. Φασεις περνανε μωρε. Και η Ε. τα ιδια εκανε σχεδον. Τι ταλαιπωρια τωρα γμτ που θα περνεις εσυ τον μικρο. Οταν λες λειζερ μονο στις γαμπες εννοεις μονο στο πισω μερος του ποδιου η ολοκληρο μεχρι το γονατο? Ειμαι και ασχετη με αυτα. Ποτε δεν εκανα.

Αργι κριμα μωρε το τουρκακι. Παιδακι ειναι. Α. και εγω θελω το τηλ. της Αφρος αν γινεται να της στειλω μηνυμα. Ισως τολμησω και να τη παρω τηλ. αλλα ντρεπομαι πολυ σε αυτα :oops:

Χιονουλα της ιδιας αποψης για τις διακοπες ειμαι με σενα. Παντου υπαρχουν φτηνα καταλυματα. Λιγο ψαξιμο θελει μονο. Αν βλεπεις και το : ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ τοτε σιγουρα θα βρεις κατι καλο και οικονομικο.

Σισσακι μου χαιρομαι που δεν εχεις αγχος για το γαμο. Εγω νομιζα πως ειχες γιατι σε προηγουμενο τρενακι πεταγες κατι για αγχος και τετοια. Γραψε λαθος! :) Και εγω ημουν πολυυυ χαλαρη εκεινη την μερα και το απολαυσα!

Μαρια-Ιωαννα εμεις φετος μαλλον δεν θα κατεβουμε Ελλαδα αλλα ισως πεταχτουμε Γαλλια στο Colmar που ειναι 5 ωρες απο εδω για καμια εβδομαδα. Επισης μπορει να παμε και Βερολινο και Αμβουργο.

Ο Καιρος μας εχει τρελανει. Χθες το πρωι σκαγαμε απο την ζεστη,το απογευμα εριξε πολυυυ βροχη σημερα το πρωι ειχε ψυχρα, τωρα παλι σκαμε και σιγουρα το απογευμα θα βρεξει παλι οπως το βλεπω! πφφφφφφφ!

Παω για νανακια τωρα που κοιμουντε ολοι! φιλια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαγδα σε γλαστρες!! στο σπιτι στην αλεξ/πολη που λεμε να παμε καποια στιγμη εχει κηπο κ μαλιστα μεγαλο! ο τολης ονειρευεται να κανει μπαξε εκει κ εχει κ κατι χωραφια.. θελει να κανει μποστανια :lol::lol::lol::lol::lol:

πω πω θουλη αυτη η εμμονη σου με τα ρολογια!!!!!!

επισης ουτε εγω θεωρω οικονομικες διακοπες με 1500 ευρω, μου φαινονται ΠΑΡΑ πολλα1!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γεια σας...Τι κάνετε;;;Εγω καλά...Η μικρή μπεμπούλα σα να έχει ηρεμήσει λίγο..Φτου φτου μην τη ματιάσω...Μωρέ έχει αρχίσει και μου γελάει όταν της μιλάω.... :D:D:D:x:x:x:x Συνέχεια στα κρυφά βέβαια γιατί η Ιω παραμονεύει... :?:?:?:?

Μαγδάκι μου σε αγαπάω σε εκτιμάω, αλλά διαφωνώ μαζί σου κάθετα.... [-x[-x[-x Αν είναι να πάω διακοπές και να κάθομαι να μαγειρεύω, κάθομαι και στο σπίτι μου...Εγώ προσωπικά έτσι το βλέπω...Πάντα χαλάμε ένα σωρό λεφτά σε διακοπές... :?:?:? Αν δεν έχουμε, δε θα πάμε... :(:( Δεν μπορώ να μένω σε χάλι δωμάτιο.... :?:?:? Απλώς για να περιορίσουμε τα έξοδα όσο ήμασταν ελεύθεροι τρωγαμε μόνο μια φορά την ημέρα..Δυο χρόνιες που κάναμε διακοπές με την Ιω, την πρώτη που ήταν μόνο 2,5 μηνών πήγαμε τέλη Ιουνίου σε ένα θεϊκό συγκρότημα με bungalows και είχαμε κάνει all inclusive...Μια εβδομάδα 1500 ευρώ είχαμε πληρώσει, αλλά ήταν τέλεια...Νομίζω καλά είναι..Πέρυσι στη Χαλκιδική είχαμε ημιδιατροφή.. ;);););););)

Θου και αποτρίχωση;;;;Αλα της.... ;);););) Ρε κορίτσια εγω θέλω να πάω για μανικιουρ-πεντικιουρ και δεν πάω μόνο και μόνο επειδή δε γουστλαρω να βγάλω με το θήλαστρο γάλα.... :?:?:?:?:?:?:?:? Κι αν δε βγάλω πολύ γάλα;;Κι αν η μικρή δεν πιάσει μπιμπερό;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Βικάκι για πες..Τι εγινε με τη μαμά;;;Τι έχει;;;; :roll::roll: Α και για δώσε μου και πληροφορίες για το ένζυμο...Είναι κληρονομικό ρε;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock: Αυριο θα έρθει ο παιδίατρος για να πάρει το δείγμα ο ίδιος για όλες τις εξετάσεις και να το στείλουμε στο Ινστιτούτο Υγείας Παιδιού..Ρε το βιβλιάριο (το χαρτί για την ακρίβεια που μας έδωσαν γιατί έχουν έλλειψη τα βιβλιάρια) έλεγε στην κυάνωση φυσιολογικό... :?:?:?:?:? Μπορεί να έχει γίνει λάθος;;;; :roll::roll::roll::roll: Μακάρι Παναγίτσα μου.. :ympray::ympray::ympray::ympray:

Σισσάαααακι θέλω πολύ να έρθουμε στο γάμο, αλλά ο Γιωργος δουλεύει το άλλο ΣΚ... :(:(:(:( Μου είπε όμως ότι θα προσπαθήσει να φύγει νωρίτερα....Αν τα καταφέρει θα σε καμαρώσω νυφούλα... :D:D:D

Μιτσάκι τι κάθεσαι ρε;;;;; :o:o:o Ετοίμασε τα πράγματα του μωρού... :o:o Επίσης, έχω να σου πω ότι προχθες σε είδα στον ύπνο μου..Ειχαμε πάει για καφέ με Σίσσυ και είχες φέρει και τον άντρα σου ο οποίος ήταν ένας φουσκωτός... :shock::shock::shock: Και εμένα και τη Σίσσυ δε μας πήγαινε μια και την Σίσσυ σηκώθηκε και την κλώτσησε και έπεσε κάτω..Και εμένα με έβριζε... :shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol: Και αρχίσαμε κι εμείς οι γλωσσοκοπάνες το στόλισμα... :lol::lol::lol: Κι εσύ μας έλεγες "Συγγνώμη ρε κορίτσια..Δεν είναι έτσι ο άντρας μου...Δεν ξέρω τι έπαθε..." :?:?:?:? Και εγώ σου είπα "Είναι αγενέστατος..Απορώ πως έμπλεξες εσύ μαζί του..." :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Τι όνειρο ήταν αυτό... :roll::roll:

Νατασούλα περαστικά ρε στο Μιχαλάκη...Γρήγορη ανάρρωση και να πάνε όλα καλά..Μην ταλαιπωρηθεί άλλο ο καημενούλης...Επίσης, η Λάλα μου είπε ότι το αίμα μπορεί να είναι επειδή έχω υπερπαραγωγή να υπάρχουν φραγμένοι πόροι...Και να συνεχίσω να θηλάζω... :D:D:D

Α, Ερη μου..Και ο άντρας μου αυτό είπε για τα χθεσινά κακά..Ότι μπορεί να ήταν τσισάκια... :?:?:? Πάντως δεν ξαναέκανε..Και πάλι τα κακά της άρχισαν να φτιάχνουν και είναι κιτρινοπράσινα...

Χρυσάκι ακόμα ταλαιπωρείται μωρέ ο Φοφος;;;;; :(:(:( Καλέ μετακομίσατε...Αντε όλα να πάνε καλά... ;););)

Συμπεθερούλαααααααα μου άντε να ερθετε ρε να σας δω...Μου λειψατε... :x:x:x Αν και πολύ θα ήθελα να ανέβουμε εμείς Θεσσαλονίκη να σας δω όλες, αλλά με δυο παιδιά δύσκολο... :?:?:?:?

Ευάκι χαλάρωσε ρε με τις δουλειές...Έλεος!!!!!Μα καλά μόνο εγώ δεν κάνω τίποτα;;;;;; :shock::shock: Η μάλλον έκανα..Έφτιαξα χειμωνιάτικα και καλοκαιρινά...ΌΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΑ τα έπλυνε και τα σιδέρωσε η πεθερούλα μου ΦΥΣΙΚΑ.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Εγώ απλώς τα ξέθαψα και τα έφτιαξα στις ντουλάπες...

Α, να σας πω και κάτι..Τα ξημερώματα που ξύπνησε η μπέμπα για μαμ, είχε κάνει κακά και την άλλαξα..Τη 1 είχε κιτρινοπράσινα κακάκια και είδα μέσα 3 σποράκια, σαν σουσάμι..Και τη 2η ένα σποράκι... :?:?:?:?:?:? Αλλεργία είναι αυτό ε;;;;;; :?:?:?:?:(:( Εκτοτε δεν ξαναείδα σποράκια.... :?:?:?

Αρτζιιιιιι τι κάνεις ρε;;;Πως πάτε;;Η ΡΕΑ καλά;;;Ο Λουκάς μπήκε αναμορφωτήριο;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κατερινάκιιιιι καλέ για 4 μήνες δουλειάς στενοχωριέσαι;;;; :shock::shock::shock: Όλα καλά θα πάνε..Θα δεις... ;););)

Η ψηλέγκω και η Νατάσα που είναι;;;;; :roll::roll::roll::roll:

Η Ιουλία τι έγινε με τα σπυράκια;;;;Τζούλιαααααααααααα......

Παναγιώτααααααααααα που είσαι μωρή;;;Αφού έχεις τη μάνα εδώ... :lol::lol:

Lenaki26 φιλάκια στα ζουζούνια σου... :x:x:x

Καλέ δε σας είπα..Όταν μίλησα το Σάββατο με την Αφρο μου λέει "Καλά μωρή πως άντεξες εσύ και γέννησες χωρίς επισκληρίδιο;;;;" :lol::lol::lol::lol::lol: Κάτι θέλει να πει η ποιήτρια ε;;;;; :-?:-?:-?:-w:-w:-w

Και μετά από μια εδβομάδα δίαιτα έχω να πω ότι έχω χάσει ήδη 3 κιλά.... [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif]3:-O3:-O3:-O

Μου έχουν μείνει άλλα 3 για να επανέλθω στα προ εγκυμοσύνης και άλλα 12 για το στόχο μου...... :?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ πόσα έγραψα πάλι;;;;;;; :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Θου θα μου ρίξεις σφαλιάρες;;;; :lol::lol::lol:

Μαράκιιιι ήθελα να σου πω ότι ούτε εγώ είδα φώτο από τα παρανυφάκια σου.... :(:(:( Βαλτες πλι ρε.... :ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουτε εγω ειδα τις φωτο!!!

γωγω φανταζομαι οτι θα σας ερθουμε κ θα μας απολαυσετε!! :lol::lol::lol::lol:

παντως αυτο για την ελλειψη ενζυμου που λες ξερω οτι το κανουν την πρωτη-δευτερη μερα στην κλινικη η νοσοκομειο κ το γραφουν κ στο βιβλιαριο κιολας.. αυτες οι εξετασεις που λες ηταν εξτρα?

γιατι εχω ακουσει απο αλλες κοπελες οτι γινονται συχνα λαθη στις προσθετες εξετασεις κ παρα πολλες φορες ζητανε επαναληψη της αιμοληψιας για να αποκλειστει τυχον λαθος!

παντως κ ελλειψη ενζυμου (επειδη εχει ο αδερφος μου) πρεπει να προσεχει καποια πραγματα

να μην τρωει κουκια (νομιζω) δεν μπορει να παρει καποια φαρμακα (πχ ασπιρινη) με καποιο συγκεκριμενο συστατικο δεν πρεπει να ερθει σε επαφη με ναφθαλινη

να ξερεις οτι ειναι πολυ πιθανο να μην εχει τιποτα κ να εχει γινει καποιο λαθος στην πρωτη αιμοληψια που της εκαναν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ομορφες!!!

Αστα Γωγουλα!!!Οταν ερχεται η μαδερ πλακωνομαι στις δουλειες και αυτη κραταει τα παιδια!!! :?:?:?

Ρε τα σπορακια ειναι φυσιολογικα στα μουσταρδι κακακια!!!!

Μπραβο για τα κιλα!!!

Μα τι ονειρο... :lol::lol::lol::lol:

Κοριτσια 1500 για ολα;;;Και διαμονη και φαγητο;;; :o:o:o

για ποσες μερες;;;

Εμεις φετος θα παμε καμια 25-αρια μερες.1500 ειναι μονο η διαμονη. :?:?:?:?

Αργυρουλα στο σπιτι του Μπετοβεν του μουσικου θα ειναι το πάρτυ???Εχει γινει το σπιτι του μουσειο και χωρος εκδηλωσεων;;;

Με την Αφρο μιλαω συνεχεια.Ο μικρουλης θελει συνεχεια μεμεδακι και ολο κουναει τα χερακια του και τα ποδαρακια του!!!!Αυτη προσπαθει ν αξεκουραστει η κακομοιρα αλλα το στρωμα απο το κρεβατι ειναι πολυ σκληρο.

Θουλη εγω τον κουναω.

Κατερινακι το ροφημα για μενα το θελω.ΘΑ το παρω και θα σου πω εντυπωσεις.

Αυτος ο καιρος δε σας ζαβλακωνει;;;;

Λενα τι εγινε καλε με τη μεταθεση σου;;;

Παω να κοιμηθω και εγω λιγο.Το απογευμα θα κανω και εγω ρουχα οπως η Γωγω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιωτα μου!!!

δεν ειχα κανει αιτηση για μεταθεση, δεν εχω κ πολλα μορια, αλλα ετσι κ αλλιως θα επαιρνα τα τρια μου κ θα ησυχαζα!!! μονο αποσπασεις με σωζουν τα επομενα 10χρονια :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω μου τι κανεισ?

νομιζω πως τα κακακια οσα θηλαζουν ετσι ειναι ρε

η δικια μου 6 μηνες με αποκλειστικο θηλασμο τετοια κακα εκανε

κιτρινοπα και ειχε σπορακια μεσα σαν σουσαμι

μια χαρα ειναι

εχασα επεισοδια

τι επαθε η μικρουλα ρε?

τι κυανωση λες?τι ενζυμο?

ρε τι να κανω με τις δουλειες?

πριν την μικρη τα τελειωνα σε 3 μερες ολα ψωφουσα αλλα μετα ξεκουραζομουν

τωρα κανω λιγα λιγα και γιατυο με πηρε 1 βδομαδα

αλλα πως γινεται παλι χαλι να ειναι το σπιτι δεν καταλαβαινω

εσυ τι μιλας καλε με 2 μωρα?τι δουλειες να κανεις

κατσε εκει στα μωρα σου

και απολαυσε το

ασε να κανουν αλλοι τις χαζο δουλειες δεν τις μπορω καθολου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενακη σου τα εστειλα

Φιλακια πολλα!!!

Σημεραν γινετε χαμος..αλλα παιδια πολυυυ μου αρεσει στο νεο μας γραφειο...

θα κανουμε πεμπτη και αγιασμο..με το καλο..και ελπιζω να δουλεψουμε τουλάχιστων για τα επομενα 30 χρονια ετσι.

να δινει ο Θεος υγεια στο αφεντικο μας τον Ουκρανο..να δουλεψουμε και εμεις...

Πολυ στεναχωριεμαι βεβεια που θα χασω τα δευτερα γεννεθλει ατου ζουζουνιου μου...αλλα δεν πειραζει...καλα να ειμαστε ..κατι θα κανουμε

Εγω παντως ψαχνω και βρισκω παντα οικονομικα ξενοδοχεια τωρα δε με το παιδι προτιμω το all inclusive. Φετος δε θα παμε γαι ευνωητου ςλογους...αλλα του χρονου θα ξαναπαμε..

το κακο ειναι πως του χρονου δεν θα δικαιουμαστε εισητηρια εργατικης εστιας λογω - και καλα- υψιλου εισοδηματος..μονο στα χαρτια ειναι υψηλο,..

παντω ςπαιδια 1500 ευρω για μια οικογεννεια με 2 παιδια εφοσων συμπεριλαμβανει και μετακινηση με ΜΜΜ για 5-6 ημερες θεωρειτε φυσιολογικη τιμη..τοσο πανε περιπου

εαν δεν εχει μετακινιση τα θεορω και εγω πολλα

παναγιωτα για 25 ημερες μια χαρα τιμη ειναι η διαμονη...πλακα κανεις

Ναι καλε..ειπε οτι εχει το κρεβατι του φακιρη την καημενη..ασε ....τοση κουραση και πονος πριν..και τωρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα μου καλοριζικα τα νεα γραφεια!!!! :D:D:D

Και εμεις περυσι σε all inclusive grecotel ειχαμε παει και ηταν μια χαρα!!!Μεχρι και τριμενο φαγητο και φρουτοκρεμα ειχανα αν ηθελες γαι το μωρο!!!

Απλα στη Μαγνησια δεν εχει all inclusive (απο οτι εψαξα δηλαδη στο ινετρνετ)!!!!

Μαγδα τελη Ιουνιου θα πατε εσεις διακοπουλες;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε χρυσα ασε, ετσι οπως τα εκαναν μετα εισητηρια της εργατικης εστιας... αφου το οριο ειναι το ιδιο κ για το ατομικο κ για το οικογενειακο εισοδημα! δεν αλλαζει δηλ! μονο οι ελευθεροι φανταζομαι οτι θα δικαιουνται..

αχ ας μου στειλει κ εμενα καποιος το τηλ της αφροδιτης να την ευχηθω... φανταστικη μου χρυσα??? :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ χαχαχαχα :lol: ήμουνα σίγουρη ότι θα αντιδράσεις σε αυτά που γράφω και ειδικά για τη μαγειρική :P

Τι να σου κάνω αγάπη μου που είσαι και λουξ?

Δε μπορείς να λες όμως ότι 1μιση χιλιάρικο για μια εβδομάδα είναι οικονομικές διακοπές... Υπάρχουν πολύ πιο οικονομικές λύσεις απλώς εσένα δε σου ταιριάζουν.

Εγώ προσωπικά σιγά μη δεν έκανα διακοπές λόγω χρημάτων. Θα έβρισκα ότι αντέχει η τσέπη μου ακόμη κι αν αυτό ήταν κάμπινγκ και φαγητό στο γκαζάκι!

Α! Τα σποράκια σουσαμάκια που είδες είναι καλά! Τα θέλουμε! Εϊναι από το λίπος του μητρικού γάλακτος.

Λένα να βάλετε και καμιά κοτούλα ρε συ στην Αλεξ. Και καμιά γελάδα! Κι εσύ ένα τσεμπέρι στο κεφάλι να την αρμέγεις κάθε πρωί! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιωτα μου!!!

δεν ειχα κανει αιτηση για μεταθεση, δεν εχω κ πολλα μορια, αλλα ετσι κ αλλιως θα επαιρνα τα τρια μου κ θα ησυχαζα!!! μονο αποσπασεις με σωζουν τα επομενα 10χρονια :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: (για τα τρια)

Ελα ρε !!Δεν ειχες κανει ε;;;Ε τοτε καλη αποσπαση κοριτσακι μου!!!!

Ευακι βοηθα και η μαμα μου αλλα μωρε πρεπει να ειμαι και εγω να της εξηγω που παει το καθε τι.σημερα αυτη σιδερωνε και εγω εκανα τα πατζουρια.

Παντως οσο και να καθαριζεις με 2 παιδια...μεσα σε μια ωρα χαλια γινεται το σπιτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια φορα καναμε και εμεις ολ ινκλουσιβ ηταν τελεια

απλα με την μικρη και τα οικονομικα μας δεν βολεψαν και δεν το καναμε αλλα ειναι ωραια

εμεις φετος σε γνωστους θα την βγαλουμε που μενουν σε παραθαλασσιο μερος γιατι δεν φτανουν τα μισθα!!!!!!!!!!!!!! :shock::shock:

χρυσα καλες δουλειες στο καινουργιο γραφειο?

αληθεια που δουλευεις? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...