Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 43-όλα του γάμου δύσκολα...


Recommended Posts

Νατασουλα πω πω πολυ ταλαιπωρηθηκε ο Μιχαλακης σου!!! :(:(:( ευτυχως που δεν ηταν τιποτα με τα νεφρα του...περαστικα του! :)

Καλημερα Αργυ,Χρυσα και Μαρια! :D

Εμεις παντως δε παμε... :(:(:( διακοπες με το θηλαστρο παρεα γινεται;;;;δε γινεται!!!! :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα!!!Πως ειστε?

Εμεις καλουτσικα!

Νατασουλα περαστικα στο Μιχαλη!Ταλαιπωρηθηκε το παληκαρακι μας... :(

Φρεσκοδευτερομανουλες...τι να σας πω?Κουραγιο...!Δεν ξερω αν μπορω να πω κατι για να βοηθησω!νιωθω εκτος,αφου δεν εχω ζησει οτι ζειτε!

Ομως ισως απλα πρεπει να το παρετε αποφαση πως για καποιο χρονικο διαστημα(μηνων μαλλον) θα ξεπατωθειτε κ θα πρεπει κ να χαμογελατε απο πανω...Θου ξεχνα το σπιτι ρε συ...μου τη δινεις!(το λεω σε σενα γτ οι Τονια-γωγω εχουν βοηθεια σε αυτο)..

Επισης ετσι απ'εξω που τα σκεφτομαι...νομιζω πως ειναι "καλυτερο' να κλαψει το μεγαλο παιδακι επειδη δεν προλαβαινετε να καλυψετε μια επιθυμια του παρα να κλαψει γτ του φωναζετε εντονα επειδη επιμενει...Καταλαβατε τι εννοω???

Μαγδουλι τι μου θυμισες!!!!Ενα απο τα 3 αγαπημενα μας τραγουδια οταν ηταν μωρακι η τσαχπινα!το χρυσοψαρο!!!!!! :x:x:x Τα αλλα ηταν ο γαιδαρος κ το αστα τα μαλλακια σου!...Αναλογως τη διαθεση!

και οταν ελεγα το "τωρα που τα νιατα σου ειναι ολ'ανθισμενα" πλανταζα στο κλαμα!Για μενα?για εκεινη κ τα "νιατα" της?ουτε ξερω! :lol:

Ειδα τη Σοφια????Τζα κ αντιο ησουν κοριτσακι!Φιλακια στον Βασιλη!!!!

Σισσιω εγω στη θεση σου θα ηθελα να παω απλως ταξιδι...γενικα!οχι επειδη παντρευτηκα γτ ειστε τοσο καιρο!Αλλα...5 ταξιδια το χρονο καλα ειναι! :P:lol::lol::lol:

Το Σαββατο πηγαμε στο ματζικ παρκ!!!Τι τελεια που περασαμε>!!!Εγω κ η αννυ καναμε οπου επιτρεποταν για την ηλικια της...και οπου χωρουσε ο πωπος μου! :P σαλονικιες θελετε να παμε ολες μαζι ενα ΣΚ??????Παλι ειχα καταπληκτικη ιδεα! :P:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη, όντως το να κλαίει ένα βρέφος χωρίς λόγο (τουλάχιστον δεν τον ξέρουμε εμείς) είναι δύσκολο, εμένα μου το έκανε αυτό το μπουμπούκι αλλά όχι μέρα πάντα βράδυ!!!! :? ....την έπαιρνα αγκαλιά, με το ζόρι γιατί δεν ήθελε :o:o:o ....στο στήθος δεν ήθελε :o:o:o:o και την "ανάγκαζα" να μείνει στην αγκαλιά μου, πήγαινα βόλτα πέρα δώθε και της τραγουδούσα, συνήθως ηρεμούσε με το "πέρα στους πέρα κάμπους, πέρα στους πέρα κάμπους όπου είναι οι ελιές...." :lol::lol::lol::lol: ....μόνο αυτό το τραγούδι της άρεσε και κανένα παιδικό!!!! :shock::shock::shock::shock::shock: ......στο τέλος, μετά από καμμιά ώρα προσπάθειας σταματούσε το κλάμα και ηρεμούσε!!!!........

πάρτον στην αγκαλιά σου και τραγούδησέ του ή βάλτον στο καρότσι και βγείτε έξω....πιστεύω θα ηρεμήσει! ;) ......

ο Λ. ηρεμούσε με Μότσαρτ!!! :D .....επειδή άκουγα Μότσαρτ όταν ήμουν έγκυος και όταν γεννήθηκε και καμιά φορά έκλαιγε του έβαζα Μότσαρτ και σταματούσε!!! :D

Μαρία και εγώ δεν είδα τίποτα και αν της βάλεις ξανά βράδυ μάλλον δεν θα τις ξαναδώ!!!

σήμερα ένας συμμαθητής του Λ. έχει γενέθλια και το πάρτυ θα το κάνει στο σπίτι του Μπετόβεν...ο Μπετόβεν ήταν από την Βόννη και το σπίτι του είναι μικροσκοπικό (ως γνωστόν ήταν κοντός), αφού μπορείς να χτυπήσεις το κεφάλι σου στο ταβάνι......και έχουν ένα δωμάτιο για γενέθλια παιδιών, όπου μπορούν να κάνουν δραστηριότητες, όπως ζωγραφική ή χωρό, χωρίς τους γονείς!...είναι στις 15.00 μέχρι 17.00! :)

εμείς λέμε να πάμε κάπου τον Αυγ αλλά δεν έχουμε συζητήσει τίποτα ακόμη.....θέλουμς να ξεκαθαρίσει και το τοπίο με τον Λ. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ξανα!!!

εγκληματιστηκα σιγα σιγα!!!

νατασουλα περαστηκα σας!!!! αμαν βρε παιδι μου ταλαιπωρια

Και εμεις ενα χαλι μαυρο ειμαστε..

Ο Χριστοφορος εχει ολα τα συμπτωματα της αλλεργιας αλλα και επιμενων πηρετο...

αρχιζει με 37 και μεσα σε 2-3 ω ρες φτανει 38-39...

απο εδω και απο εκει τον πηγα σε αφημερευον γιατρο το σαββατο- πετυχαμε και πολυ καλη γιατρο δενε ιχα σκοπο να παω τοι παιδι στο Ιπποκρατειο..

διαγνωση..

εχει ερεθησμενο λαιμο και τιποτα αλλο....

δεν μας εδωσε ουτε φαρμακο ουτε τιποτα αλλα καλου κακου - αν και δεν ειδε να υπραχουν ενδειξεις, μας εστειλε σημερα το πρωη να κανουμε καλλιεργεια ουρων μπας και ειναι καμια ουρολοιμωξη...θα δουμε..

Αλλα ρε παιδια..δεν δειχνει αρρωστος..τι στο καλο του σημβαινει δεν ξερω...

μονο αυτος ο εκνευριστικος πηρετος...και το οτι δεν τρωει..

χτες εφαγε πρωινο 3 κουταλιες γιαουρτι με μουσλι, 1/4 μπανανς, 4 κουταλιες ζουμακι απο κοτοσουπα, 1/8 μπισκοτακι μιραντα και 5 κουταλιες γιαουρτι....

το μονο καλο ειναι οτι πινει πολυ νερο

Αυτα...

Σισσακη μου με το καλο ο γαμος..η ωρα η καλη./..να μην εχερις αγχος και να το απολαυσεις οσο μπορεις.

Φρανιτακη μου αρεσει οταν τα γραφεις...εμενα τουλαχιστων μου θυμιζει παντα πως πρεπει να ειμαι ευγνομων για οσα εχω...κυριως για τα παιδια μου

Φιλακια θα επανελθω σημερα θα γινετε ενας ψιλοχαμος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! :?

Τελικά δεν το γλίτωσα... με βρηκε το ξημέρωμα, πάνω από το ταψί με το ψητό κοτοπουλο να τσιμπολογάω κρεας και πατατούλες... λουκούμι ήταν οι ατιμες! :P:oops:

Μία τα μεσάνυχτα πήγα για ύπνο, μου ήρθε περίοδος τελικά εκείνη την ώρα και ενώ ξάπλωσα, στριφογύριζα στο κρεβάτι μου μέχρι τις τέσσερις, οπού τελικά σηκώθηκα και το τσάκισα το φαγητό!

Τωρα έχω μια απίστετη αδυναμία, τρέμουν τα χέρια μου και δε νιώθω καθόλου καλά... :(:?

Νατασσούλα σε ευχαριστώ για τις ευχές! :x Περαστικά στο παιδάκι σου. Ελπίζω να είναι καλύτερα τώρα.

Έρη Δελφικο τοπίο?!?!?!?!?! :twisted::twisted::lol::lol::lol::lol::lol: Προτιμώ να λέω οτι μετά το γάμο έμεινα σπίτι μου να ξεκουραστώ επειδή, και καλά, κουράστηκα πολύ στο γάμο, παρά να λέω οτι έκανα χάνεϊμουν μαζί με την πεθερά!! :lol::lol::lol::lol:

Δεν ξέρω ίσως τελευταία στιγμή να την κάνουμε για κανα κοντινό νησάκι έτσι αιφνιδιαστικά! :P Αν και ο άντρας μου δεν είναι του αιφνιδιασμου... τες πα... θα δούμε. :roll:

Θαλασσίτσα οικονομικοί είναι οι λόγοι που δυστυχώς δε θα πάμε ταξιδάκι... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περιμένω τον καπνοδοχοκαθαριστή να έρθει και ακόμη....είπε μεταξύ 10-12!!

αν είναι να πάνε Σκιάθο, δεν πάνε σε κανένα νησάκι του Ιονίου που είνα πανέμορφα? όπως Ιθάκη π.χ. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα μανούλες!!!

natasoula μου καλή, περαστικά στο Μιχαλάκη σου, σιδερένιος... Και μόνο που διάβασα για νεφρά και ουρολοιμώξεις, ανατρίχιασα... :? Πολύ χαίρομαι που δεν ήταν τίποτα σοβαρό τελικά!!! :x:x:x

Χρυσουλάκι μου, περαστικά και στον Φόφο μας!!! Εύχομαι να βγει καθαρή η καλλιέργεια και να πέσει γρήγορα ο παλιοπυρετός!! Το πουλάκι μου! :YMHUG:

Σισσάκι μου, με το καλόοοοοο!!! Κοντεύουν οι μέρες!!! Περιμένω κι εγώ λεπτομέρειες!!! :D Πρώτα ο Θεός και εκτός απροόπτου, θα πάρω τη κοιλούμπα μου και όποιον άλλο με ακολουθήσει (από σύζυγο και κόρη) :lol: και θα είμαστε εκεί!!! :D Τι ωραία... :x:x:x

ΜariaIoanna, Argi, Anastacia, Tόνια, Έρη, Θάλασσα, Κατερίνα, Γωγούλα και σ' ΟΛΕΣ τις τρενομανούλες, τα φιλιά μου!!! :-*:-*:-*

Πάω να βάλω πλυντήρια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιω εγω λεω να πατε αιδυψω..

εχει και μια προσφορα το http://www.groupon.gr/deals/special-dea ... eal/402087

θα συνδιασεις το τερπνον μετα του οφελιμου....

Εχει και το Porto Carras κατι ωραιες προσφορες...ψαξτε λιγακι να βρειτε.

Αν ειναι να πατε για 3-4 μερες να ξεκουραστειτε τουλαχιστων....

Να λες οτι πηγες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μητσάκι μου στέλνω ΠΜ ΤΩΡΑΑΑΑ!!!

Μηπως ξέρετε πώς κάνω πολλαπλή αποστολή;;;

επιλέγεις "νέο μήνυμα" και στα δεξιά έχει την λίστα φίλων σου, από εκεί επιλέγεις τα άτομα που θέλεις!!! :D απλό!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιω μου εννωειτε πως περιμενουμε αναλυτικο φωτορεπορταζ απο τον γαμο..με εσενα νυφη..και την Χαριλινα παρανυφακι!!!!!

Καλε σημερα παει..βαρεσε διαλυση το τρενακι!!!!

Μ'αρεσει στα νεα γραφεια..

ειναι πολυ προχω το κτηριο και το περιβαλλον...ολα καινουρια....

μονο που ακομα δεν λειτουργει το αιρκοντισιον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθαμε και εμεις!

τι κανετε?

Nατασουλα περαστικα συο Μιχαλιο!

να μην ειναι τιποτα σοβαρο!

Χρυσα οταν λες εχει τα συμπτωματα αλλεργια τι ενοεις?

νυσταζω και ειμαι ολυ κουρασμενη!

πηγα τη μαμα μου στο ΚΑΤ

χαλια τα πραγματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kκαλημερα,.,,τι κανετε???????????

εγω απο σημερα θα πηγαινω να περνω το μικρο δηλ το μεγαλο απο το παιδικο :roll:

πηγα κ πηρα ρολοι απο το λιντλ που βγαινει η ωρακ στο ταβανι(αργι :D )

ειναι κ ξυπνηστηρι κ ραδιοφωνο,.,να δω ποσο θα αντεξει με το θοδωρη

ποοοοοοοοοοοοοσο μ αρεσει το τρενο ετσι..λιγα πραματα κ απλα κ λιτα :D:D

οχι ενα σωρο κατεβατα :twisted::twisted::x:x:x

περαστικα στο μιχαλιο κ στο φοφο..αχ τα αντρακια μου που καλοκαιριατικα ψηνονται. :cry::cry:

μαρια εγω θα παω διακοπες΄...κρητη :D:D ποτε να δω :?

αναστασια ρε δε κανω κ τρελες δουλειες..τα απλα..οκ πρεπει να κανω κ γενικη κουζινα σαλονι μπανιο αλλα με το πααααασο μου..οταν εχω ορεξη

τονια ναι ρε..κ γω για εκτονοση φωναζω.. :cry::cry::cry:

γωγω ελα κ συ ρε στη σταυρουπολη..το σεατ χωραει πολλες :lol::lol: ε τονια :P:P

ευη τελειωσες με δουλειες?αντε ελα εδω

κατερινιω καλε για 4 μηνες δουλειας κανει ετσι...θα σε μαλωσωωωωωωωω

αθηνααααααααααααααααα..καλως την..ποτε θα τα πουμε?

βικυ τοσο χαλια η μανουλα?ελα ρε..κριμα

παρασκευη εκλεισα για λειζερ.. :D:D:D θα με κρατησει τα παιδια η πεθερα :D

ειναι κ κεντρο..υπολογιζω καπου 3,5 ωρες θα λειψω..ποσα μουκαλια να αφησω..

λεω 3..απο 90

αλλα ο δικος μου τρωει κ λιγο..καπου 50-60 μλ

:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικουλι περαστηκα για την μαμα!!

Δυσκολα οταν εχεις να τρεχεις για ολα μονη σου και να μην εχεις στριρηξη

Ο Μικρος εχει καταρροη και βουλωμενη μυτι αλλα η μυξα του ειναι πολυ νερουλη και διαφανη..κοινως δεν θεωρειτε μυξα.

Τα ματια του ειναι κοκκινα και δακριζουν.

Και βηχει..εχει ερεθηστει ο λαιμος του απο τον βηχα αλλα δεν εχει πυον.

επισης δεν εχει ακροαστηκα ουτε ωτιτιδα ουτε τιποτα.

Ειναι απλα ο πηρετος..ειμαστε με αντιπυρετηκα - του δινω αλγκοφρεν που ειναι και αντιφλεγμονοδες τιποτα αλλο δεν μπορω να του δοσω για την ωρα πηρα τηλε και δεν ανεβασε αλλο πηρετο..τελευταια φορα εκανε το βραδυ στις 11..αντε να δουμε

Αθηνα καλα ψωνια!!

Θου ηθελα και να σου πω...μα καλα αυτοι που μενουν δφυτικα χαζοι ειναι;;;;;... εδω ο Οδυσσεας που συμφωνησανε να πηγαινουν με το ιδιο αμαξι εκ περιτροπης με εναν συναδελφο του εχουμε τρομερη οικονομια στη βενζινη..και αυτοι δεν θελλουν;;;...πανε καλα;;;

κοιτα αμα τρωειθ τοσο..αφινε του γευματα των 60..απλα λιγο περισσοτερα..που ξες..το πολυ πολυ μετα τα καταψυχεις η τα δινει ςκανενα βραδυ να κοιμηθεις μια ωρα αρχιτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...