Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 43-όλα του γάμου δύσκολα...


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοιμηθηκε η μικρη μου λιγο συμαζεψα τα ασυμαζευτα και καθησα γιατι ειμαι ρακος και σωματικα και ψυχολογικα

προσπαθω να μην το σκεφτομαι και πολυ

οτι ειναι να γινει αρκει να περασει

ερη αυτο με το λουρακι το εχω δει και εγω στο εξωτερικο

παιζει πολυ

μου φανηκε και μενα καπως αλλα ρε κοριτσια γινονται πολλα ιδιως σε καποιες χωρες

και αν εχει και πολυ κοσμο τι να πω δεν ξερω τι θα εκανα αλλα μπορει και να το χρησιμοποιουσα

ερη αληθεια ποιο ειναι το μπλοκ σου να το διαβασω?

μαρια ιωαννα τι μου κανεις τωρα με το παστιτσιο και δεν εφαγα και πολυ μονο κερασια γιατι δεν κατεβαινε τιποτα αλλα τωρα πεινασα

αχχ κοριτσια το θεμα κιλα πονεμενο θεμα

ταχα ξεκινησα διαιτα πριν καποιους μηνες αλλα δεν συνεχισα και ειχα χασει 2.5 κιλα :oops::oops::oops:

τωρα λεω μπας και ξανα προσπαθησω αλλα μονη δεν με βλεπω να κανω και πολλα ολο παραστρατω

αν πηγαινα σε διαιτολογο ισως αλλα δεν παιζει λογω οικονομικου

και εγω 69.5 ειμαι με 1.65 υψος

εσυ τι υψος εχεις βενη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πάντως κι εγώ δεν θα μπορούσα να κάνω δίαιτα με τιποτα

σας έχω πει που όταν ήμουν έγκυος στην Ιω πήρα 27 κιλά..

Πάντως Βένι σε βλέπω σε φωτογραφίες κ είσαι πολύ όμορφη..

δεν έχεις ανάγκη βρε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωωωχ Βενη κι ο Φιλιππακος λιτοδιαιτος;;;;;; :? καλα ειναι τρελο βασανιστηριο αυτο ρε πουστη μου!!! :(:(:(

Μαρια κι αλλο;;;;; :o αν ακουσω κανενα μπαμ απο βορεια θα ξερω οτι εισαι εσυ!!! :lol::lol:

Λινακι τι κανεις;;; :-*

Σισσακι εχει παρει φωτια ο κωλος σου και δε προλαβαινεις;;;;; :lol::lol::lol:

Ευακι ηρεμησε βρε καλο μου...τιποτα δε θα ειναι θα δεις! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευακι δε μας πρηζεις βρε κουτο!!! :P παντως κι εμενα οταν του ειχα κανει πριν λιγους μηνες μια καλλιεργεια ειχε βγαλει το ιδιο και μαλιστα με περισσοτερες αποικιες(40000) νομιζω και τελικα ηταν απο μια κλανιτσα που ειχε αφησει και εφυγαν και λιγα αδεσποτα κουραδακια!!! :lol::lol::lol:

Σε γιογιο κανει τσισα;;;λεω αν το αποστειρωσεις με βραστο νερο και κατσει εκει και τα κανει;;;; :roll:

και τελικα δεν ηταν ουρολοιμωξη?

λετε ρε να μην ειναι?αχ μακαρι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1.61 ειμαι..δεν ξερω..οταν δε τρωω ειμαι λυπημενη και με νευρα.. :(

μου αρεσει να φτιαχνω και να τα τρωω και να προσφερω σε αλλους να φανε.. :D

μαρια μου σε ευχαριστω ρε αλλα αυτες στο φεις ειναι last year που λενε.. :lol::lol::lol:

περαστικα σας ευα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βενη μια απο τα ιδια

οταν ειμαι στεναχωρημενη συνηθως δεν τρωω εκτος αν ειμαι αγχωμενη μονο εκει αλλαζει το θεμα τρωω συνεχεια

και μενα μάρεσει ρε το φαγητο τι θα κανω

χθες πηγα στην αγορα και επαθα σοκ με μενα

ααααχχχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωωωχ Βενη κι ο Φιλιππακος λιτοδιαιτος;;;;;; :? καλα ειναι τρελο βασανιστηριο αυτο ρε πουστη μου!!! :(:(:(

εχει λιγο περιορισμενο ευρος τροφων μωρε... :lol::lol:

μακαρονια σκετα ή με κασερι που ΔΕΝ φαινεται...

μπροκολο μονο απο λαχανικα...

γιαουρτι ασπρο λιγο πλεον...

μηλο ΜΟΝΟ και αμα...

μπισκοτα

κεικ

πατατες ΜΟΝΟ στυλ τηγανιτες(μαιμου τηγανιτες φουρνου αλλα τις τρωει) :lol::lol:

κοτουλα με ρυζακι ολα ασπρα να μην ξεχωριζει την κοτα πολυ καλα τριμμενη μεσα :lol::lol:

ρυζακι με ψαρακ ιμε τον ιδιο τροπο...

2-3 ρεβυθια(μεριδα...) χωρις ντοματουλα να φιανεται επανω... :?

ρυζακι ΜΟΝΟ basmati...εφαγε μια φορα και απο τοτε..μομο ιζακι κετο.. :?:?

και βασικα αναλογα την μερα..δεν εχει στανταρ συμπεριφορα παντως.. :?:?

ΑΛΛΕΣ ΤΡΩΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΕΣ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΛΛΕΣ ΜΕ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΖΟΡΙΑ..ΑΛΛΑ ΠΑΩ ΜΕ ΤΑ ΝΕΡΑ ΤΟΥ ΠΛΕΟΝ...ΔΕΝ ΣΚΑΩ ΠΟΛΥ..

αααα και μακαρονια ΜΟΝΟ κοφτα στρογγυλα οτιδηποτε εκτος απο σπαγγετι... :?

ΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΠΑΓΩΤΟ & ΜΕΡΕΝΤΑ???? ΜΑ ΑΠΟ ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ??????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μμμμμ

Λοιπονννννν

Καταρχας μακαρι να καταλαβα λαθος...υπηρξε απολυση...Τολη;

Αν ναι λυπαμαι αααπιστευτα..αν οχι φτου κακα στο στομα μου...

Επισης στην χρυσα εγκυουλα ολα θα πανε καλα,....

Γαμωτι κριση μου γαμω....

Ερη περιμενω φωτο αποτ την εμφανιση με πουκαμισσα....

Θεα!

Θαλασσιτσα ευχομαι πολλα πολλα περασστικα..

Λοβι μου περιμενε λιγο μην κανεις επναληπτικες...

Συζητα προτεινω με εναν καλο αλλεργιολογο

Εκτος και αν το εκανες και εχασα επεισοδεια...

Και μετα ξανακανε....

Ιουλιακι..ερχονταιι γεννεθλια;;;;

Με το καλο...

Αναστασι μου καλα ψωνια αυριο...

Ντυσε ρη κορμαρα σου μωρο μουυυυυυ

Τελειο το αερομπικ ε;;;;

Αχ περασμενα μεγαλεια....

Θουυυυυυ που σαι ρε ψυχη ...;

Ερχομαι εγω φευγεις εσυ;;;;

Μαρια ιωαννα....πιτσα;;;;;

Ζηλευωωωωω...

Τι κανουν τα γιαβρακια σου;;;

Τονιαααα σματςςςς

Υποβαλλω και μαλλον ξαναρχομαιιιιι

Ααααα και μη τρωτε λυπημενες κοριτσιααααα

Δεν εχει νοστιμαδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα εγω φταιω που εγινα ετσι :evil::evil::evil::evil: ε μα!!!!!!!!!!!

καλε αναστασια φυσικα κ μαρεσει το μπιρι μπιρι αλλα οταν ειμαι ον λαιν..γτ αν δε ειμαι κ πειτε οπως σημερα ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ :evil::evil::evil: γινομαι καπως ετσι [smilie=angry5.gif][smilie=angry5.gif][smilie=angry5.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif]

καλε αληθεια σε βγαινει η σελιδα το μωρο χεστηκε...αληθεια μονη μμου γελαω ;););););)

χιονουλα γιαυτο βρε ταιριαξες με τη αναστασια..καλε 3 τεταρτα αντεχεις γτ ιιιισως θα το εχει αναγκη..δε νομιζω ρε..απο συνηθεια εγινε :oops::oops: μα μπραβο σου...αππαπα

χιονουλα εγω εχω σπιτι μ το ζορι 70 τμ

οποτε 50 ατομα με τη ΚΑΜΙΑ δε χωραμε..οποτε στανταρ χωρια θα το εκανα..η δε θα καλουσα αντρες... :?

ρε τονια θα χαλασεις σπιτικο με τη ομορφια σου :lol::lol::lol: γαματο το μικρο...χαχα

αληθεια σαββατο τι θα κανεις? 8-)8-)8-) εχω τη γιορτη μου :P:P:P:P

γωγω καλε γτ πηρες ζωνη..δε πας καλα..καλε θα τα μαζεψει η κοιλια..εγω ξερω οτι δε κανει ρε..

παλι δαγκωσε? :cry::cry::cry: μιλαμε το μικρο ουρλιαζει ε?αχ μιλαμε πιαστηκε η ψυχη μου..

ρωτησα παπα κ με ειπε μισο σαραντισμος δε υπαρχει

χρυσα δε ξερω για τις βδομαδες..ποτε δε ειχα προβλημα.. :roll::roll::roll:

βικυ το εδε τι ειναι?εγω γτ δε καταλαβα? :oops:

φρα κ οι δυο αδερφες ειναι διορισμενες..

αφρο ο μιρκος οσο παει κ πιο κλωνος σου γινετε.. :D

α κ μενα το παππουτσι του δε μεγαλωνει..τι να πω..

α μαγδα μη τη πιστευεις τη ιουλια..ακου κει δε ειναι μεγαλο τα 110 τμ μετρα 8-) τι να πω εγω..(δοξα το θεο λεω)

αυριο ποιες θα ρθειτε? :D:D:D ιουλια νατασουλα χρυσα δε με ειπατε..αν κ χρυσα κ νατασα εχουν γιατρους :cry: αναστασιαααααααααααααααα :mrgreen::mrgreen:

α μια χαρη..ΜΗ ΦΕΡΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

μαγδα ελα εδω στο κομσος για καφε(θα σε φερει η αναστα)να πιουμε το καφε μας..πριν πατε μαρμαρα.ε????ε???Ε?Ε?ε?? :mrgreen::mrgreen:

μιτσακι εγω το αλλαζα το μικρο με μωρομαντηλα το βραδυ...

νατασαρα μου..να ερθω χαλκιδικη..ε?χωραω????????????ε??????????????????????????????????

ρε γμτ μεγα θεμα αυτο με τη μικρη κ τη αλλεργια..αμαν ρε πουλακι μου...

ευη..ελα ρε..κριμα..ελπιζω να τα μαζεψεις μπαμ μπαμ ;)

κ φυσικα δε μας πρηζεις..

ερη καλε που χαθηκες..με τη φωτογραφια τελικα θα ασχοληθεις'΄? :geek:

αναστα ποιος σε κραταει τη μικρη οταν πας γυμ?

η αθηνα καλε που χαθηκε?

αχ οτι θυμαμαι γραφω

καλε τι παθατε ολες κ δε χρησιμοποιητε μωρομαντηλα"?

ερη μυθος αυτο με τη βαφη..αν κ πολλες το πιστευουν :? κ γω ειχα αυτο το λεκανακι κ καλα για να πλενω το πωπο του μωρου αλλα ΠΟΤΕ δε το χρησιμοποιησα..το δωσα στο σκυλο στο χωριο να πινει εκει ο σκυλος νερο =))=))=))=))=))=)) αληθεια ;)

ασχετο..κ παλι..ο μικρος στο υπνο του γυρναει μπρουμυτα κ θελει ξανα ανασκελα κ εχει κατι νευρα που δε μπορει :lol::lol::lol::lol: αλλα με ξυπναει εμενα :twisted::P:P

ναι οσο για τη βενι..αν δειτε πως τρεχει ο φιλιππας :o:o:o:o:o:o σοκ θα παθετε..δε πιανετε σας λεω...

ολες ψαχνετε τη σισσιω..καθιστε κ γω..σισισιωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

σταματηστε αλλοα να γραφετε λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε ~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x( [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif]

καλως τη λινα..ολα καλα?

το σοφακι..ειμαι κοματια..καληνυχτα :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Μάγδα μου συγνώμη ρε συ, την πάτησα γιατι ξέρεις, ο καθένας εχει τον πόνο του και εγώ τα λίγα :? παραπανίσια κιλάκια μου οπότε ξέρεις την πάτησα.. :lol::lol: Οποιος έχει την μύγα να μου την φέρει γρήγορα πίσω! :lol::lol::lol:

:-*:-*:-*

Εγώ κορίτσια το λουράκι δεν το θεωρώ υπερβολικό... Η Μαρκέλλα ας πούμε δε θέλει να την κρατας από το χέρι και μπορεί ανα πάσα στιγμή να εξαφανιστεί... εδώ που μένουμε δεν έχει πολύ κόσμο αλλά αν έμενα σε κανά Λονδίνο ας πούμε θα είχα πάρει νομίζω :?

Δημητρούλα σιγά τα πολυανθεκτικά μικρόβα που έχουν τα μυρωδάτα γαλακτοκακάκια :P ΕΓώ θα την καθαριζα με βαμβάκι μουσκεμέμνο σε ζεστό νεράκι και μετά στέγνωμα με μαλακή πετσετούλα. Εκτός κι αν είναι σκατομπομπίτσα σαν της Αναστασίας και γίνεται χαμός μετά από κάθε έκρηξη :lol:

Μαρία με έχεις καταστρέψει με το παστίτσιο... Θα το βλέπω στον ύπνο μου! Νιαααααμ - σλουρπ!

Τόνια πολύ γελάω όταν σε διαβάζω :lol: Μετά συνήθως δε θυμάμαι γιατί ... :? Αλλά σε αυτό δε φταις εσύ αλλά η αμνησία μου :lol:

Αναστασία οι πίτσες μενουν στη σκέψη σου ή μπαίνουν και στο στομάχι σου? :lol:

Σε λίγο θα έχεις πμ :D

Θούληηηηηηη ένα σωρό έγραψες κι εσύ τρελή - πότε θα σε διαβάσω? :twisted::-*

Καληνύχτα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου δεν παίζεσαι λέμε!!!!!!!!!!!!χααααααααααχαχαχα θεά!!!!!!!!!!!

Αναστασία μου σ'έπαιρνα τηλ για να σου πω αυτά που έγραψα!!!! Μ΄ήπως δε μου μιλάς;;;;;;;; 2η φορά σήμερα!!!!!!

Λίνα μου θα το χρειαστώ το τηλ γιατί έχω ψιλοθολώσει.......

Αφροδίτη σε ξέχασα πριν!!! Με γεια τα αντιηλιακά!!!

Θάλασσα περαστικά σας. Ήρέμησε και θα περάσει!!!

Δήμητρα γεννάς καλέεεεε!!! Τί έχεις ακόμη;;; Έφτασε ο καιρός!!!! :D

Μαρία 3 κομμάτια;;;;;;;;;; Όλε!!!!!!

Έρη you have a chip on your shoulder!!!!! Καλό;;;;;;

Το λουράκι το θεωρώ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ σε κάθε χρήση του. Είχα ανεβάσει ανάλογο θέμα πριν 2 χρόνια και τα είχαμε πει και κει.΄Εγώ όταν το είδα σοκαρίστηκα. Ε τώρα πείτε μου σε ΑΥΤΗΝ τη φώτο δικαιολογείται η χρήση του;;;;;

Μάγδα καληνύχτα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααααα σας είπα;;;;;;;

Δεν έχω γάλα...

Θα τραβήξω τα βυζά μου μ'αυτά που διαβάζωωωωωωω...... :shock::shock::shock:

Βένη απίστευτος ο Φίλιππος!!!!

Τρώει τόόόόσο πολλά πράγματα;;;;;;; :lol::lol:

Σόρρυ που γελάω (το ξέρω πως δεν είναι για γέλια) αλλά είναι απίστευτα τα μικρά μας και πανέξυπνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας έπρηξα με τις σκατουλοαπορίες μου, ε; :lol: Ευχαριστώ πάντως όλες... :D Νομίζω κατέληξα... Όλα θα τα επιστρατεύσω, νεράκι, βαμβάκι, πετσετούλες, στην ανάγκη μωρομάντηλα και πλύσιμο μόνο την ημέρα, εκτός από περιπτώσεις βομβαρδισμού!!! :lol: Τελευταία ερώτηση και μη με δείρετε!! :P:lol: Τα μωρομάντηλα γενικώς λένε ότι πρέπει να τα αποφεύγουμε, λόγω των χημικών που περιέχουν ή γιατί δεν καθαρίζουν αποτελεσματικά και δεν απομακρύνουν τα μικρόβια; :roll: (μη με κοροϊδέψετε ρε με τα μικρόβια... Αμέσως! :P Είναι που "όποιος καεί με τον χυλό, φυσάει και το γιαούρτι!! :lol: Λόγω της ουρολοιμωξοπεριπέτειας, τα έχω δει όλα!!!!) :roll:

Μαρία... Ευχαριστώ ιδιαιτέρως για το παστίτσιο!!! :D Βαρυστομάχιασα όμως!! Πατατούλες, αυγουλάκι, αγγουράκι (και νοερώς το παστίτσιο!) :lol: και νιώθω ότι θα σκάσω!! :shock: Μη μου πεις ότι το έφαγες το 3ο κομμάτι;;;; :shock::lol:

Θουλάκι... :x:x:x

Ούτε εμένα μου φαίνεται κακό πάντως ή περίεργο το "λουράκι"!! :roll: Ίσα-ίσα... ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ εφ'όσον γίνεται σωστή χρήση του, όπως τα έγραψε η Τόνια... Όχι να δέσεις το 5χρονο...!!! :shock:;)

Σας φιλώ ΟΛΕΣ πολύ γλυκά και την πέφτω, (συγγνώμη που δεν σχολιάζω άλλα!) γιατί αύριο έχω πρωινό ξύπνημα και ένα κάρο δουλειές!!! :? Και η μέση μου με πονεί!!! :evil: Μάκια!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλι μου, τώρα σε είδα!!! :YMHUG:

Γεννάω, ναι!!! :ymparty::-ss Όχι ακόμα, αλλά γεννάω!!! :lol:

Τι έχω ακόμα; Να ετοιμάσω εννοείς; Ουουουουουου!!!!!!! :lol: Ευτυχώς όλα έχουν ξεκινήσει, αλλά τίποτα δεν έχει τελειώσει!!! :lol::oops: Η βαλίτσα ημιτελής, τα μωροπράγματα ημιτελή (εκρεμμούν ακόμα κάτι πλυντήρια-σιδερώματα!) :? καρότσι, πορτ-μπεμπέ, καθισματάκι αυτοκινήτου πλυμένα-ξανασυναρμολογημένα, αλλά λίκνο ακόμα στην αδερφή μου, πρέπει να πάμε να το πάρουμε και μαζί σεντονάκια κλπ!!! Κάτι τελευταία ψώνια ακόμα εκρεμμούν... Να συνεχίσω;;; :lol: Άσε, μη τα σκέφτομαι και θα ξεμπουκάρουν πάλι οι αιμορροϊδες!!!!! :lol::lol::lol:

Το θέμα που είχες βάλει για το λουράκι, νομίζω το θυμάμαι ρε! Αλλά εκεί έλεγες (εσύ;) ότι είχε πάνω καρφάκια και έσφιγγε και κάτι τέτοια...... :shock::shock::shock: Αυτό που έχω υπόψη μου εγώ (γιατί το είχε η κουνιάδα μου) ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως δεν ήταν μέσο βασανισμου!!! :shock: Ένα απλό λουράκι (της chicco νομίζω) με μαξιλαράκια (όχι καρφάκια!!!!!!!!) :o

Διώξτε με, δε θα ξυπνάω το πρωί!!! :roll::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλε σημασια εχει που γελα! Το γιατι τωρα γαμησε το...τι να λεω κι εγω η δολια μανα;;;οτι μαλακια μου ερθει στο κεφαλι να ξεχνιεμαι!!!! :lol::lol::lol::lol:

Α καλα το θεμα με το λουρακι που ειχε ανεβει πριν 1-2 χρονια το θυμαμαι!!! ηταν ενας μπαμπας που ειχε ενα 3-4χρονο δεμενο σε ενα μαγαζι με ενα λουρακι το οποιο ειχε σφιχτηρες οπως τους σκυλους ενα πραμα!!!!! :o ε ναι αυτο ηταν το λιγοτερο ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!!! :twisted:

Τα κανονικα βρε Νατασουλα δεν ειναι απλως η εικονα τους μας ταραζει ελαφρως γιατι μας παραπεμπει στα συμπαθη τετραποδα! :P

Μη σου πω οτι τα πιτσιρικια τα καραγουσταρουν!(ειπαμε οχι απο 3χρ και πανω!)

Δημητρουλι πλησιαζει η ωρα και εχεις κλασει πατατες :-ss ε;;;;;; :lol::lol::lol: καλε τιποτα δεν ειναι μην ακους που λενε οτι ποναει! :whistle::whistle::whistle::lol:

Σχεδον ολα ετοιμα τα χεις..τα υπολοιπα γινονται και τη μερα που γεννας(απο αλλους φυσικα,αν κι εσυ προτιμας να στειλεις τους αλλους να γεννησουν κι εσυ να φτιαχνεις το λικνο)! :lol:

Σε πειραζω μωρε μικρακι δε φανταζομαι να σε ενοχλει;;;; γιατι αν σε ενοχλει....ξυδακι!!! :lol::lol:

Α στο καλο μου ορεξη με επιασε 3 τα ξημερωματα παλι! :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!! (-|

Πολυ νυστα...ρε κοριτσια ειναι τοσο καλη η μπεμπα μου!!!! :x:x:x Ξυπνησε σημερα 6:45 χωρις να κλαιει(καλα ποτε δε ξυπναει κλαιγοντας) κι εγω την ακουσα απο τη ρουκετα που αφησε(πολυ θορυβο το σκατο! :P )..αλλα νυσταζα τοσο πολυ που δε λειτουργουσα..της βαζω τη πιπιλα και της λεω "λιγο ακομη να κοιμηθει η μανουλα ναι;;;" κι αυτο το πουλακι μου δεν εβγαλε αχνα!!! ετρωγε τα χερακια του και με κοιτουσε μεχρι που αρχισε να ξανακλεινει τα ματακια του!!! ε εκει συγκινηθηκα πολυ και μαζεψα τα κομματια μου,σηκωθηκα και τη ταισα!!!! :x:x

Ε και ειπα ας αρμεχτω κιολας!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!!

Εδω κ εμεις!Ακυρο το σχεδιο για σημερα...οι καθαρ. μου το ακυρωσαν!Αυριο...

Παω να διαβασω 2-3 σελ που εχω!Μηπως θα ανοιξετε νεο τρενακι κ θα παει τζαμπα το γραπτο μου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...