Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 43-όλα του γάμου δύσκολα...


Recommended Posts

Μαγδούλα, αυτά τα πανάκια της Libero δεν έχουν χημικά; Δεν είναι σαν τα μωρομάντηλα;

Δημητρούλα αυτά είναι

(Πήγαινε κάτω στη σελίδα εκεί που έχει και μωρομάντηλα, σαμπουάν κτλ και κάνε κλικ vaskekluter)

http://www.libero.no/Pages/Products/Pro ... x?id=83602

Δεν υπάρχουν στην Ελλάδα? :roll:

Είναι χάρτινα βασικά.... τα βρέχεις εσύ με νεράκι. Εγώ αυτά χρησιμοποιούσα. Μωρομάντηλα είχα χρησιμοποιήσει σπάνια.

Δεν είναι ότι πιο απαλό αλλά δεν την πείραξε ποτέ παρόλο που έχει ευαίσθητο δερματάκι. Αν σου φαίνονται σκληρά ή δεν τα βρίσκεις μπορείς να χρησιμοποιείς και βαμβάκι. Και μόνο νεράκι είναι αρκετό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συμπεθερα εγώ διαφωνώ κάθετα με την Μάγδα σχετικά με τους χαρακτηρισμούς για την εξωτερική εμφάνιση κάποιου Ανθρώπου.. Το παιδι πρέπει να μάθει να μην κοροϊδεύει..

Έρη πλάκα έκανα :oops::oops::oops: οκ...κακόγουστη...το παίρνω πίσω.

Με παρεξήγησες...

Συμφωνώ με αυτά που λες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θαλασσίτσα, προσπάθησε να ηρεμήσεις και μη κλαις άλλο... :( Δεν είναι τόσο σοβαρό ρε... Χαμογέλα!!! Αυτό που μας ενδιαφέρει με την ουρολοίμωξη είναι να την προλάβουμε νωρίς, να μην προκαλέσει άλλη ζημιά το παλιομικρόβιο... ;) Θα πάρει την αντιβίωση και θα συνέλθει το λουλουδάκι σου, χαμογέλα σου λέω!!! :D Δεν είμαι ειδικός, αλλά απ' ότι μου είχαν πει κι εμένα, είναι εξαιρετικά συνηθισμένο στα παιδάκια (λόγω πάνας κυρίως) και ακόμα περ/ρο στα κοριτσάκια λόγω ανατομίας. Όσον αφορά τα συμπτώματα, ο πυρετός μπορεί να μην υπάρχει καν, ή μπορεί να έρθει να ξαναφύγει και να επανέλθει... (μ' εμάς έτσι συνέβη) :( Δεν θυμάμαι σίγουρα, αλλά νομίζω ότι παίρναμε zinadol αντιβίωση και μετά τη θεραπεία για ένα 2μηνο, ceclor μία δόση κάθε βράδυ, συντηρητικά! ;) Όπως σου είπε η Έρη, με σύριγγα είναι πολύ πιο εύκολο να τη δώσεις! Δεν πίνει τα σιρόπια το ζουζουνάκι σου ή έχει κάποιο άλλο θέμα; Ό,τι χρειαστείς, είμαστε εδώ!!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κ παλι!!!

Θου που εισαι???Ετοιμαζεαι να με σφυροκοπισεις??? :P:D

Το ποσο (αρχισα) να γουσταρω το αερομπικ δε λεγεται!!!Αλλαξα τμημα κ τωρα ειναι πιο ανεβασμενο το προγραμμα!Σημερα μαλιστα καταφερα σχεδον να μη χανω τα βηματα! :D:D:D

Θαλασσα περαστικα σας κ μακαρι να ειναι ευκολη η τσισοσυλλογη αυριο...

Νατασακι αρα ακυρο κ το αυριανο που σου προτεινα!Τωρα σε διαβασα!

Για πες κ αλλα γι'αυτο που λες με τις εξετασεις...δεν καταλαβα!

νατασουλα ενα δικιο το εχεις για τις τιμες...Λιγακι μπερδευτηκα αλλα η αληθεια ειναι οτι μιλαω για παιδοτοπους της περιοχης(εδω,στον Αγ.αθαν,στα κουφαλια)

Εδω ειναι 4 ε το παιδακι,ο ενηλικας ξεκιναει απο 3 ε για 3 ειδη κ καθε εξτρα ειδος +1 ε και επιπλεον(που ξεχασα) οτι πιει..πχ 2,5 ο καφες...δλδ 4 το παιδι κ περιπου 5,5 ο μεγαλος...Αλλα φανταζομαι ειναι πολυυυ πιο ακριβα ετσι που τα λες εσυ!

Δημητρουλι μου εγω την επλενα σχεδον παντα...βεβαια ηταν ειδικη περιπτωση...εκανε κακα νυχτα μεχρι 4,5 μηνων :o και φυσικα δεν τολμπυσα να την αλλαξω στο κρεβατι γτ στην καλυτερη περιπτωση με κατουρουσε(σαν αγορι!συντριβανακι)...στη χειροτερη με ελουζε στο σκ#%ο!!!! :oops::lol::lol::lol:

Προτεινω μωρομαντηλο,μετα βρεγμενο πανακι κ μετα στεγνο πανακι!Ακομα...το εχεις ξαναναφερει!!!Ποια μικροβια μωρε???Τα γαλατενια κακακια των μωρων...Ποσα μικροβια να'χουν κ τι να χρειαζεται για να τα εξοντωσεις?Αλλωστε το πρωι θα την πλενεις! ;):D

Ιουλια μου εγω θα ερθω στο παρτυ σας οπου κ αν γινει!!!Και αν χρειαζεσαι βοηθεια πες μου!!!Εννοειται χωρις τον Α! ;)

(ποσο καιρο εχω να απαντησω σε τετοιο θεμα καλε???!!!απο τοτε που με ειπανε "του γιατρου")

Η Βενη που ειναι???μας εγραψε!

Μαγδουλι δε μου μιλας???Κλαψ!Στειλε πμ ντεεεε!!!

Με το θεμα της Βικυς δεν καταλαβα τπτ...

Ερη μου :x:x:x (να μην ανησυχω για ιο εε? :oops::lol: )

Παω να φαω κατι ακομη...Το τελευταιο 5λεπτο στο γυμναστηριο ονειρευομαι ΠΑΝΤΑ πιτσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδούλα... :x

Ευχαριστώ πολύ!!! Αλλά δεν νομίζω ότι υπάρχουν στην Ελλάδα, δεν τα έχω δει πουθενά... :roll: Ωραία ιδέα είναι πάντως. Με πετσετούλα ή βαμβάκι σκεφτόμουν κι εγώ, αλλά απομακρύνονται έτσι τα κακά και τα μικρόβια;; :roll: Σας έπρηξα με τις σκ@@@@λες ε; Σόρρυ!!! :oops: Αλλά είναι που κι εγώ έχω ιδιαίτερη ευαισθησία με το θέμα ουρολοιμώξεις και με πιάνει σύγκριο στην ιδέα........ :?:oops:

Έρη, τα φιλιά μου!!! Περιμένουμε τα νέα σου!!! :D

Αναστασί μου, τώρα σε είδα!!! Σ' αυτό που περιγράφεις καταλήγω, θα ακολουθήσω τις οδηγίες σου!! :D Αλλά κοροϊδεύεις εσύ που την έπλενες μέσα στη μαύρη νύχτα με νερό και σαπούνι μέχρι 4,5 μηνών;;; :shock::P Ναι, το έχω αναφέρει ξανά, αλλά δε θυμόμουν που είχαμε καταλήξει!!! :lol:

ΜαρίαΙωάννα, στείλε ένα κομματάκι κι από 'δω!!!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εσεις γράφετε Θάλασσα και εγώ διαβάζω θήλασα.. :shock::lol:

Αχ Μάγδα μου συγνώμη ρε συ, την πάτησα γιατι ξέρεις, ο καθένας εχει τον πόνο του και εγώ τα λίγα :? παραπανίσια κιλάκια μου οπότε ξέρεις την πάτησα.. :lol::lol: Οποιος έχει την μύγα να μου την φέρει γρήγορα πίσω! :lol::lol::lol:

Γιατι λέτε για μαντιλάκια? Εγώ οταν ηταν βρέφος (γιατι τωρα τα μαντιλάκια πάνε σύνεφο) ειχα διπλα μου εκείνο το διπλό το ταπεράκι που στο ενα ειχα νερό και στο αλλο βαμβάκι και χαρτι προσώπου. Τον επλενα με νεράκι και βαμβάκι και τον σκουπιζα με το χαρτί.. Αν και κάι μου λέει οτι το Μητσάκι ειναι ψυχοπαθής και ρωτάει πως θα εξαφανιστούν τα μικρόβια με σκέτο νερό... :D Μητσάκι μουυυ :x:x:x

Δεν θα τα βάψω τελικά σημερα.. Εχω πολύ ροή και λέω ασε μη μου βγουν πορτοκαλί (αν και μου πάνε χαχα) ειναι έτσι Θου γιατρε μου? Ή ειναι μυθος οτι μπορει η περίοδος να επηρεάσει την βαφη??? :?:

Μαράκι παστίτσιο :?::?::?: Αλλη κακουργα αδυνατη γυναίκα μαγειρεύει παστίτσιο και βλέπει τα μαγουλά μου στο γλασάρισμα.. :lol::lol: Αααααχ που θα μου πάνε που θα μου πάνε θα τα χάσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικρουλα μου εννοω πως ειχες ξανα αναφερει για τα μικροβια!και καταλαβα οτι τα 'φοβασαι ισως παραπανω απο...εμενα!!! :P

Επισης...Δεν μπορεις να φανταστεις τι γινοταν απο κακα!!!ΔΕΝ υπηρχε η τσαχπινα λεμε!!!!!Με το που ανασηκωνα ελαφρως τα ποδαρακια κ πιεζονταν εστω κ ελαχιστο τα εντερακια,γινοταν εκρηξη!!!Η μουσταρδι θυελλα λεγαμε τοτε με τα κοριτσια! :lol::lol::lol::lol::lol: δεμ υπηρχε περιπτωση να καθαριστει ολο αυτο με μωρομαντηλα!Ισως με 1 πακετο ολοκληρο...γι'αυτο την επλενα!οχι γτ γουσταρα!Ουφ!!!Τελικα μια χαρα ειμαστε τωρα!!!!!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Μάγδα μου συγνώμη ρε συ, την πάτησα γιατι ξέρεις, ο καθένας εχει τον πόνο του και εγώ τα λίγα :? παραπανίσια κιλάκια μου οπότε ξέρεις την πάτησα.. :lol::lol: Οποιος έχει την μύγα να μου την φέρει γρήγορα πίσω! :lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Κοριτσαρα μου!!!!Εχω κ εγω πολλες μυγες...αν θελεις να σου στειλω!!!!!!! :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορτισια σας ευχαριστω παρα παρα πολυ

ειλικρινα με κανετε να νιωσω καλυτερα

με συριγγα της δινω το ντεπον αντιβιωση δεν εχει πιει ως τωρα μονο ενδοφλεβια

απλα οταν παθαμε περισυ ουρολοιμωξη και χρειαστηκε να της δωσω μια αντιβιωση δεν την επεινε με τιποτα μιλαμε

αυριο θα την μπουκωσω στους χυμους νερα και οτι αλλο υγρο και που θα παει θα τα μαζεψω

κοριτσια και εγω μεχρι τωρα οταν κανει κακα τη σκουπιζω με μωρομαντηλα και μετα την πλενω δεν μπορω να την πλυνω κατευθειαν γιατι γινεται χαμος απο σκ...

σας ευχαριστω και παλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έρη τελικά τι έβαλες στη βάφτιση???

Κι εγώ με πετσετούλες βρεγμένες τις καθάριζα..

μωρομάντηλα δεν χρησιμοποιούσα μόνο σε έκτακτη ανάγκη εκτός σπιτιού

Και δίκιο έχει η Αναστασία τι να έχουν οι σκατούλες τους μωρέ?

Γαλατάκι πίνουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προχθες που πηγαμε στο εμπορικό να βρω παπουτσια και για μενα και για τον κώστα.. ειδα πολλά παιδάκια με λουράκι.. Δεν φαινεται καλά στην φωτο αλλά νατην ....

desimo.JPG[/attachment:vrsdk49o]

post-4408-13873937170006_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η βαφτιση ειναι το Σαββατο Μαράκι. Την πουκαμίσα θα βάλω με μαυρο κολάν να δειξω τις ποδάρες μου (που ειναι το μονο αδυνατο πράγμα επάνω μου) και κατι γαμάτα πεδιλομποτάκια που αγορασα φτήνια 30 δολάρια.. Δεν ξέρω γιατι αλλά εδώ έχουν εκπτώσεις στα καλοκαιρινά.. Πριν 3 μηνες που ηρθα ειχαν εκπτωσεις στα χειμωνιάτικα.. λετε να έχουν εκπτώσεις καθε τρεις μηνες? Ανα εποχή??

Μαρια φοβάσαι μην σου τις αρπάξουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα ρε! Βασικά εγώ δεν τον πιάνω απο το χέρι... Αλλά δεν τον χάνω ουτε στιγμή απο τα μάτια μου...

Δεν καθεται με τιποτα μαζι μας.. θέλει να τριγυρνάει...

Τωρα τελευταία ρε παιδιά μου πατάει και κάτι τριρίδες οταν θέλει να γινει το δικό του και μου ανάβουν τα λαμπάκια!

Το λουρι πάντως το βρίσκω ακραίο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΟΥΛΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!που εισαι καλε να τις μαζεψεις γιατι αληθωρισα να τις διαβασω!!!! :lol::lol::lol:

Αφρο τι κουκλακι ο Μανος στη φωτο!!!! :x:x

Αργυ θα σας πω εννοειται τι μου ειπε! ;)

Ερη μου τι κι αν εχεις μερικα κιλακια παραπανω;;;;εισαι ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!! :x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-* Να μας βαλεις φωτο με τη πουκανισα και τις ποδαρες σου!!!! :lol:

Παιδια αυτο το λουρακι κι εμενα μου φαινεται ασχημο σαν εικονα,αλλα νομιζω οτι αν χρησιμοποιειται ορθα δεν ειναι κακο..πχ στα πρωτα βηματα του παιδιου που γκρεμοτσακιζεται συνεχεια,αντι να το κρατας απο το χερι και να παθαινει αγκυλωση το ερμο ετσι που εχει τεντωμενο το χερακι του ή σε περιπτωσεις πολυκοσμιας που υπαρχει κινδυνος να χαθει οπως λεει η Μαρια(κι εμενα ειναι τεραστιος φοβος μου αυτο!)..ομως σιγουρα με μετρο κι οχι μετα απο καποια ηλικια που θα αισθανεται το παιδι ασχημα.. :roll:

Ευακι δε μας πρηζεις βρε κουτο!!! :P παντως κι εμενα οταν του ειχα κανει πριν λιγους μηνες μια καλλιεργεια ειχε βγαλει το ιδιο και μαλιστα με περισσοτερες αποικιες(40000) νομιζω και τελικα ηταν απο μια κλανιτσα που ειχε αφησει και εφυγαν και λιγα αδεσποτα κουραδακια!!! :lol::lol::lol:

Σε γιογιο κανει τσισα;;;λεω αν το αποστειρωσεις με βραστο νερο και κατσει εκει και τα κανει;;;; :roll:

Αναστασι και μολις φευγεις απο το γυμναστηριο τη χτυπας τη πιτσα που σκεφτοσουν;;;;κριμα τα λεφτα δηλαδη!!!! :lol::lol: Κι εμενα η μπεμπα οταν τα κανει,σκυβεις μη φας καμια αδεσποτη!!!!για πολυ πυροβολισμο μιλαμε!!!! :lol:

Παντως εγω τα επλενα και τα 2 παντα μετα τα κακα γιατι μου φαινοταν οτι με τα μωρομαντηλα δεν εφευγε η σκατιλα!!! :ymsick:

Μαρη Μαρια τετοια ωρα;;;θα σου κατσει πουλακι μου!!! :lol::lol: μου λες πως εισαι φυσοκαλαμο ετσι που τρως;;;;; :twisted::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!

αχχχ ερη αμα ειχες μωροπαπατρεχα(σαν τον δικο μου εχω και μαρτυρες)μια χαρα θα το ειχες..εγω δεν τον παω πουθενα χωρις να με κραταει χερι γιατι ξαφνικα τρεχει και 1-2 να μπουν μπροστα θα τον χασω σιγουρα..να πειτε κοριτσια μαρτυρες :lol::lol:

τι κανετε??

αναστασιαααααα και εμενα μου βγαζει στις ρυθμισεις το μωρο χεστηκε.. :?:?:?

ισχυει μαρθα για αυριο??λενα????????? :D

ιουλια εγω ψηφιζω παιδοτοπο ειναι πλεον μεγαλα και θα ευχαριστηθουν καλυτερα..βασικα ο εορταζον και εσεις..αμα με επαιρνε οικονομικα παιδοτοπο θα πηγαινα φετος αλλα.. :?:?

50 ατομα χωρανε σε 110 τετραγωνικα..εμενα δεν με χαλαει αλλα θα χασεις λιγο την μπαλα

ξερω παιδοτπο στα κωνσταντινοπολιτικα..εχει κανει τωρα και εξω πολυ ωραια παιδικη χαρα..σημερα ημασταν εκει κανανε βαπτιση τα παιδια..

αμα θες ρωταω για 50ατομα απλα ειναι μακρυα για εσενα..αλλα ειναι τελειος!

αααα θεσσαλονικιες να ξερετε..ολο το καλοκαιρι δωρεαν ο παιδοτοπος πληρωνεις μονο οτι πιεις!!! :D:D

εκει θα την βγαλουμε :D:D:D:D:D

http://www.facebook.com/group.php?gid=3 ... 086&ref=ts

σισιωωωωωω που εισαι καλε??????????? :):):):):):)

αχ δεν θυμαμαι αλλα..

αααα αργυρω ηθελα να σου πω..ρε συ και εμενα ο μικρος ειναι 10500 ακομα..ειπαμε εχουμε λιγοφαγα παιδια δεν το εχεις καταλαβει ακομα??????? μάρεσει που σου φανηκε περιεργο το χαμηλο βαρος του ζιζανιου της τονιας.. :shock: αφου λεμεεεεε δεν τρωνε καλα και τρεχουνε ολη μερα!!! :lol::lol:

που να βαλουνε γραμμαριο μου λες???????????????????????????????

τονια i feel you!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! μονο που εμενα δεν λιμπιζεται..δεν τρωει σοκολατα..παγωτο...τα φαγητα μας..τρωει συγκεκριμενα πραγματα... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φατο καλε αφοβα! δεν εχεις αναγκη εσυ!!!!!!

σας ειπα??? δεν μπορω με τιποτα να κανω διαιτα..τι θα κανω?? δεν μπορω να μπω σε προγραμμα με τιποτα ομως...αχ θα μεινω αφρατη γμτ.. :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να τος και παλι ο φαντομαςςςςςςς

Τι κανουν τα κοριτσακια μου...

Τωρα σιγα σιγα θα παω να σας διαβασω...

Σε γενικες γραμμες...εμεις καλα...

Εγω στην χαλαρη αναζητηση προς το παρον για δουλιτσα...

Πολλες δουλειες στο σπιτι ...πολλες καροτσαδες

Και ποδηλαταδες...και πολυ βυζοκυνηγητο...

Προσπαθω με τη μεθοδο της αρνησης ,του ακαθιστου υμνου και της βολταδας

Να αντιμετωπισω τη διαρκη επιθεση για γαλα....

Προκαταβολικα φιιιιιιλακια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κ εγώ ακριβώς το ίδιο στον ύπνο! Πάντα ξεκινάω στο πλάι, από αριστερά μου είπε κυρίως ο γιατρός μου κ πάντα ξυπνάω ανάσκελα. Γυρνάω χωρίς να το καταλαβαίνω. Βέβαια εγώ ποτέ δεν ένιωσα ενόχληση στα ανάσκελα.
    • Εγώ πάντως ξεκίνησα να ετοιμάζω σιγά σιγά το δωμάτιο της (βέβαια κούνια, συρταριερα κτλ τα ειχα) για να μπορώ να ξεθάψω τα ρούχα της πρώτης κ να αρχίσω να τα πλένω, σιδερωνω κτλ.  Επειδή 10-25 Ιουλίου θα πάμε διακοπές θέλω μέχρι τον Ιούνιο να τα έχω έτοιμα αυτά, μην αφήσω πολλά για τον τελευταίο μήνα. Οπότε εγώ πιστεύω πως καλά είναι να ξεκινήσεις τα ψώνια σιγά σιγά. Τους μήνες εγώ τους υπολογίζω με την ΠΗΤ κ όχι με τις εβδομάδες. Δηλαδή εγώ που έχω ΠΗΤ 28/8 κάθε 28 αλλάζω μήνα. 28 Μαΐου θα μπω στον 7ο. Δεν ξέρω αν σε βοηθάει έτσι.
    • @Kate1992 @Naty_ @Elli13 χαίρομαι που ακούω τα νέα σας και τα συμπτώματα σας! Κάπως με καθησυχαζουν κι εμένα γιατί κι εγώ έχω κάποιες μέρες που νιώθω πολύ έγκυος κι άλλες που το ξεχνάω 😅 τις προάλλες ανησυχούσα ότι τα συμπτώματα δεν είναι πολύ έντονα και με το που έκανα αυτή τη σκέψη, ήμουν στο σούπερ μάρκετ, μου ρθε ένα κύμα ναυτίας περιποιημένο, κι λέω αχ το σποράκι μου υπενθυμίζει ότι είναι εδώ ❤️❤️ Αλλά γενικά κι εμένα οι κράμπες σταμάτησαν, τώρα που είπε η Κέιτ για το μαγνήσιο, συνειδητοποίησα ότι η πολυβιταμινη που παίρνω έχει μέσα και μαγνήσιο οπότε μπορεί να παίζει ρόλο. Έχω ναυτίες κυρίως το πρωί αλλά ποτέ δεν έχω κάνει εμετό και μες τη μέρα με πιάνουν και καούρες έντονες αλλά σταματούν μετά από κάποια λεπτά. Νιώθω ότι κουράζομαι εύκολα, κοιμάμαι στάνταρ μία ώρα το μεσημέρι που δεν είναι κάτι που κάνω συνήθως, δλδ εκτός εγκυμοσύνης. Και το στήθος συνεχίζει να πονάει απλά λίγο λιγότερο πλέον γι'αυτό και ανησύχησα. Είναι κι αυτά τα συμπτώματα που απ' τη μια μας τη δίνουν απ' την άλλη όμως μας καθησυχαζουν - μια τρέλα 🤣🤣 σήμερα είμαι 6+1 και πραγματικά δε βλέπω την ώρα να πάω στο ραντεβού την τρίτη 🙏🙏🙏
    • Εσύ όπως αισθάνεσαι κορίτσι μου ❤️ είναι σημαντικό και για την ψυχική υγεία και ηρεμία 🙏 και για σένα και για τον άνδρα σου ✨ εμείς βέβαια σου ευχόμαστε να έρθει όσο πιο σύντομα 🤞🤞🤞 να χαίρεσαι την όμορφη οικογένεια σας 😍
    • Καλημέρα κορίτσια μου!!!!εχθές περάσαμε σούπερ στο πάρτυ!!!σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας 😘 να είστε καλά!!! Έχω αρχίσει να έχω πονακια ωορρηξίας οπότε άρχισα τα τέστ...βέβαια εχθές είχαμε και επαφή....για να δούμε... Κορίτσια έχω πάρει μια απόφαση...θα προσπαθήσω έως και Γενάρη του 25 μετά σταματάω...θα κλείσω 3,5 χρόνια προσπαθειας τότε... σταματάω μετά τις προσπαθειες...εννοώ δεν ξαναμετραω γόνιμες ...ούτε στοχευμένες επαφές... τίποτα... εύχομαι να έρθει έως τότε... Φτάνει τόσο....μετα τα παρατάω...και δόξα Τω θεώ έχω δύο αγοράκια...🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...