Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 43-όλα του γάμου δύσκολα...


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ασε παναγιωτα

ειμαι χαλια

γιατι παλι σε μενα γιατι?????

μαλλον δεν θα εφτασαν τα ουρα

αλλα η μικρη δεν θα κατσει με τιποτα να της βαλω σακουλακι

θα κανω αυτο που μου ειπατε θα την εχω γυμνη και θα ειμαι με το κουτακι σε επιφυλακη

αντε να δουμε

το στομαχι μου κομπος παλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα ,πορει οντως να λεει αληθεια αλλα ο τροπος που γραφει ειναι καπως..

Δηλαδη δε ρωταει ας πουμε πως θα κανει επαναγαλακτισμο ή να βγαζει με θηλαστρο και να δινει στο μωρο αλλα ρωταει αν κανει κακο περιμενωντας να της πει καποια οτι κανει κακο, μετα καποια αλλη να παρεξηγηθει που της ειπε οτι κανει κακο και να αρχισει ο καυγας.

Καλα ,σκατα τα εγραψα αλλα κλαιει το μωρο. :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταλαβα ;);););)

τι χαζα ομως ε αν ειναι ετσι δεν εχουν με τι να ασχοληθουν

ααααααααααααχχχχχχχχχχχχχχχ

ααχχ τι θα κανω πως θα της ξανα μαζεψω ουρα

τι κανουν τα μωρακια σου?

καλε σκεφτομουν σχεδον 6μηνων εγινε ο μικρος σου

πωπω πως περασε ο καιρος ρε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βγηκε η καλλιεργεια

εδειξε κολοβακτηριδιο e-coli 10000

ειπαν οτι ειναι λιγο αλλα πρεπει να κανω επαναληψη

αααααααααααααααααααααααααααααχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ

αυτο που φοβομουν

σκατα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμα γινει χαμος στο αλλο θεμα αν με ενημερωσετε να το κλειδοσω..δεν μπορω να τα διαβαζω ολα ΟΚ!!!

Και παρακαλω τις φιλεναδες μου τις αξιαγαπητες να μη μπουν στον κοπο να σχολιασουν πλιζ!!!

Ευα σοβαρα ρε σε..αντε..

καλη υπομονη παλη με τα τσισακια.,..

Τι κανετε;;;

εγω ηθελα να σηδεροσω αλλα δενε χω νερο για σιδερο..οποτε..

εκανα σουτζουκακια με πουρε για τον Ο..

ο μικρος ειναι κατω στην αυλη και ξεσαλλωνει..η ζωη γι'αυτον ειναι

Βικυ δεν πολυκαταλαβα τι εγινε γιατι το εσβησες...

Νατασα σοβαρα ρε συ...κσι τωρα;;; τι θα κανετε;;

Ιουλια το πμ με το τηλ της Μαγδας το πηρες;;;

επισης να ζητησεις να σου κανει τη γεμμυση με κρεμα ζαχαροπλαστικης και οχι με σαντιγη

Και εγω λεω παιδοτοπο..αλλα δε σου εγγυωμαι οτι θα ερθουμε...με το ζορι περπαταω

Λενα πολυ λοιπηθηκα ρε γι ατον Τολη..δεν επιραζιε..ειναι αξιος αυτος θα βρει.

σΤΗ δουλει ατου Οδυσσεα στις 15 θα σταματισουν εναν συναδαλεφο και το φθηνοπωρο αλλον εναν...

Αυτο θα σημαινει πως ο αντρας μου αθ δουλευει 10-12 ωρες την ημερα...γκρρρ

Και απο την εταιρια ανακυκλωσης που δουλευει ο μπαμπα ςμου εφυγαν τρεις πελατε ςλογω κρισης...αυριο θα εχουν συνελευση...ελπιζω να μη τον απολυσουν..του εμεινα 5 χρονια για τη συνταξη

Αργη μια χαρα τα λεει ο Λουκας...

ειναι αντιπαθεστατες ηλιθιες κομπλεξικες γαηδουρες...

καλα σας τα ειπε ο φιλος σας και ο γιατρος σας

γραψτους.

τι αλλο ηθελα να πω...δε θυμαμαι...

παω να φαω ενα παγωτινι!!!!!

Αναστασια Τονια κλπ κλπ φιλακια πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia σορι που σας πρηζω ρε

της εδωσα και ηπιε ενα χυμο πειραζει να προσπαθησω να μαζεψω τωρα?μετα απο χυμο και ειναι και απογευμα?θελω να τελειωνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευα δε μας πριζεις...γι'αυτο ειμαστε εδω

Προσπαθησε σε λιγακη..αμα θες δωστηνα να πιει πολυ νερακι γαι να τα κανει και πιο ευκολα

Καλη επιτυχια και καλα αποτελεσματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευα αφου για μικροβιο προκειται και οχι για ζαχαρο ή χοληστερινη μπορεις και τωρα να τα μαζεψεις .

Αλλα ποτε θα τα πας στο μικροβιολογικο;;;Σημερα ή Αυριο;;;Στο ψυγειο θα τα συντηρησεις;;;

Χρυσα μου ευχομαι να μην απολυσουν το μπαμπα σου!!!Πολυ δυσκολα τα πραγματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρη Παναγιωτα μου

Οχι τιποτε αλλο θα παθει και καμια καταθληψη και μονο αυτο μας ελειπε..

Και η φαση ειναι οτι ο αδελφος μου μολις βρηκε δουλεια..αλλα πληρωνειο μονος του τα ενσημα του..δηλαδη δουλευει τζαμπα 2 μερε ςτην ευδομαδα..

τι να γινει ρε παιδια...ολοι ετσι ειμαστε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω παραπεμπτικο για το νοσοκομειο οποτε μπορω να τα πω εκει

αλλα τζιφος την εχω τοση ωρα γυμνη και παιζουμε με τα νερα και δεν κανει

τωρα της εβαλα πανα :(:(:(:(

ααχχ χιλια συγνωμη ρε κοριτσια αλλα δεν εχω και που να τα πω

εσεις με καταλαβαινεται σε αυτην τη φαση

και μπορω να σας μιλαω 24h το 24ωρο και γενικα θελω να μοιραζομαι τον προβληματισμο μου με καποιον που ξερω πως θα με καταλαβει κιολας

γινεται πιο ελαφρυς

και παλι συγνωμη

αληθεια αν σας πρηζω ας μου το πει καμια να μην σας κουραζω και εσας με αυτα

δεν μπορω να σχολιασω και τα δικα σας δεν ειμαι εγωιστρια αλλα ειμαι χαλια και με απασχολει πολυ το προβλημα αυτο με την μικρη γιαυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xrysa μακαρι να μη γινει τιποτα με τον μπαμπα σου!

στη δουλεια του γαμπρου μου διωχνουν καθε εβδομαδα 5 ατομα , δεν υπολογοζουν χρονια η ηλικια η οικογενιακη κατασταση!

και του υπολοιπους τους βγαζουν 3 μηνες το χρονο σε ανευ αποδοχων!

στη δουλει ατου Π. απλα δεν κανουν υπερωριες , δεν ακνουν προσληψεις, και φυσικα καμια αυξηση...μαλλον μειωση θα ελεγα...και ενοειται επιπλεον δουλειες!

υπομονη για ολους μας!

σε εμας συγχωνευση- ιδιωτικοποιηση μεσα στην 5ετια βασικα ολα τα νοσοκομεια!

δυσκολες καταστασεις!

thalassa μπορει να ειναι και απο μη καλο πλυσιμο!

σιγουρα η πιο σωστη ληψη ειναι υπερηβικά...αλλα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα φυσικα κ δε θα απαντησουμε στο θεμα! ;)

Αναστασια ακουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυς;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;!!! :lol::lol::lol::lol:

το ειδα κ εγω κ μπηκα στον πειρασμο,αλλα μετα ειδα οτι ειναι πρωτη δημοσιευση,ηλιθιο κ το ερωτημα"κανω κακό";; ;););) ε!δεν ηθελε κ πολυ να καταλαβουμε τί παιζει και πάλι!!

αφηστε την να αναρωτιεται!αι στο καλο πια! :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

χρυσα ευχαριστω!κ για το τηλ. κ για τις συμβουλες!!αν τα κανω σπιτι,σου ειναι πιο ευκολο να ερθεις;;μωρε σας θελω ολες!Θα ρωτησω κ στο nouvelle στο ωραιοκαστρο!ειχαμε κανει εκει δεξιωση γαμου κ ηταν τελεια!εχει κ παιδοτοπο..θα παω να δω!εχω στο νου μου κ μερικους στον ευοσμο..θα δω!

ευα περαστικα σας :(

ουρολοιμωξη δηλ.ε;;ααχ!ποσο σε καταλαβαινω που δεθηκε κομπος το στομαχι σου :(:(:(

πολλα υγρα κ θα τα μαζεψεις τα ουρα..οπως ειπες,γυμνουλα κ θα τα καταφερεις!

βρε ευα δε μας πρηζεις!ειναι δυνατον;;;;;;;;εχεις τον πονο σου κ θα ασχοληθεις με αυτα που λεμε;;να μας ενημερωνεις!!

χρυσα μου ευχομαι να παραμεινει ο μπαμπας σου στη δουλεια..

φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έυη μη λες χαζομάρες

εγώ δλδ που κάθε φορά σας λέω το μακρύ και το κοντό μου??

ελπίζω να τα έχεις μαζέψει μέχρι τώρα..

υπομονή θα τα καταφέρεις

μη στενοχωριέσαι ρε

λες και δεν τα έχουμε περάσει όλες αυτά ή δε νιώθουμε

έτσι όταν αρρωσταίνουν οι ψυχούλες μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία λίγο έξω από την Λάρισα

έχουμε ενα αγρόκτημα καταπληκτικο!

Πραγματικός παράδεισος για τα παιδιά!!

Πάρα πολλοί γονείς κάνουν γενέθλια εκεί

Είναι τέλεια

http://www.facebook.com/profile.php?id= ... 642&ref=ts

κοιτα φωτογραφίες

δεν έχετε κάτι παρόμοιο εκεί??? θα ήταν όμορφα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα ποσά λέτε;;; :o

Τρενάκι δεν αλλάζουμε ε; Δεν πιστεύω να έχετε ανοίξει άλλο και να έχω κ άλλες σελίδες να διαβάσω Εκτός απο τις 20 που έχω να διαβάσω σ´αυτο;;; :-@

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας τσούπρες,

Γωγώ αφού είσαι καλύτερα μην πάρεις πολλά χάπια πάρε 1πρωϊ΄1 βράδυ και συνέχισε με την διατροφή

Ανατασία οι τιμές που γράφεις είναι για Θεσ/νίκη? εγώ όλοι οι παιδότοποι που ξέρω έχουν 7€ για όλους (παιδια-μεγάλοι)

Ιουλία εμείς θα έρθουμε :D:D

Μάγδα μαζί κομόμστε με την Έλενα, 20-25 Ιουνίου θα μου φέρουν το κρεβάτι που έχω παραγγείλει και θα ξεκινήσουμε προσπάθειες

Βίκυ δεν κατάλαβα τι ακριβώς έγινε μάλλον έσβησες το μήνυμα

Χρύσα μπορεί η σύλληψη να έγινε νωρίτερσ γιαυτό και το μωρό φαίνεται μεγαλύτερο. Η Έλενα από την αρχή φαινόταν μεγαλύτερη στους υπέρηχους και τελικά γέννησα 37+3 χωρίς πρόκληση

Ευα γιατί δεν την πας στο νοσοκομείο να της πάρουν ούρα με καθετήρα? τουλάχιστον θα είσαι πιο σίγουρη για το αποτέλεσμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να 'μαι πάλι!!!

Θαλασσίτσα... :(:(:( ΠΟΣΟ σε καταλαβαίνω, δεν φαντάζεσαι!!!! Μη στεναχωριέσαι, σημασία έχει που το πήρατε πρέφα. Κάνε την προσπάθειά σου, μάζεψε ξανά να επιβεβαιώσετε το αποτέλεσμα (ή μακάρι να το διαψεύσετε!!!!) και με την κατάλληλη αγωγή θα το ξεπεράσει το κοριτσάκι σου. Κι η μικρή μου e-coli είχε :? κι ήταν βαρβάτο περιστατικό, αλλά ευτυχώς δεν χρειάστηκε νοσηλεία και με την αντιβίωση υποχώρησε σχεδόν αμέσως... Μη στεναχωριέσαι, το καταλαβαίνει το βλασταράκι σου!!! Δοκίμασε με τον ουροσυλλέκτη, έτσι δεν θα ταλαιπωρηθεί η μικρή. Αν μπορεί να σε βοηθήσει κι ο άντρας σου ακόμα καλύτερα!

Βίκυ... νοσηλεύτρια είπαμε;;; :evil::P Αυτή η "ιατρική" σας ψυχραιμία, μου τσακίζει τα κόκκαλα!!! :? Πως τα πετάς έτσι αφορολόγητα;;; :evil: Όντως η ασφαλέστερη θα είναι η υπερηβική, αλλά είναι δυνατόν σε κάθε υποψία ουρολοίμωξης, σε κάθε πυρετό να τρυπάμε τα μικρουλάκια;;;; :? Στο καλό σου, φούντωσε το κεφάλι μου!!!!!!!!! :evil::P

Συμπεθερούλα... :evil::P:P:P Ακούς εκεί θ' αργήσω!!! :evil::lol: Πέρα απ' τη πλάκα, ας ανοίξει κάποια, γιατί κι η Σίσσυ είναι άφαντη κι εγώ ακόμα δεν είμαι έτοιμη!!!!!!! :lol: Ούτε ψυχολογικά, ούτε πρακτικά!!! Το μεθεπόμενο δικό μου!!!! :lol:

Αργυρούλα, πάλι δεν μου απάντησες... Οκ, για μια φορά δεν έγινε τίποτα, αλλά όλα τα βράδια, κάθε μέρα πως θα την πλένω αν δε χρησιμοποιώ μωρομάντηλα; :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ καλε ποσα ειπατε και δε προλαβαινω τωρα;;;; στην 101 σελ ειμαι αλλα κανω στοπ προς το παρον! :roll:

Νατασουλα! :x:x:x Αυτες οι εξτασεις ειναι για τις αλλεργιες ε;;; θυμαμαι που μου ελεγε ο παιδιατρος οτι μεχρι 6+ μηνων αυτες οι εξετασεις σπανια βγαινουν σωστες...μηπως να το αφησεις και να ξανακανεις τοτε παλι;;;

Παιδια αυτο που ξερω εγω ειναι οτι η μορφωση δε κανει τον ανθρωπο!!! η συγκεκριμενη και διδακτορικο να ειχε και του δημοτικου να ηταν παλι μαλακισμενη θα ηταν!!! Αυτο ή το χεις ή δε το χεις!!! :twisted::twisted:

Δε περιγραφω αλλοοοοο τελος χρονου!!!!!:lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια με τιποτα δεν μπορω να της μαζεψω ειμαι και μονη

εκει που παιζαμε στα νερα κατι της επεσε μου λεει να της το δωσω και μολις κανω πιο εκει και ενω 1 ωρα ημουν σε επιφυλακη κατουραει τοτε που εφυγα

δεν προλαβα να το βαλω απο κατω το ποτηρακι

ασε που εγινε και μουσκεμα και θα αρρωστησει κιαλλο

τωρα δεν ξαναπροσπαθω αγανακτησα

αυριο παλι με βοηθεια απο την πεθερα γιατι μονη δεν γινεται

ο αντρας μου δυστυχως λειπει

μιτσακι τι αντιβιωση επαιρνε?φοβαμαι μην δεν την πινει κιολας εχουμε ενα θεμα

αχχ μην τα σκεφτομαι θελω να βγω να ξεσκασω να ηρεμησω λιγο γιατι ολο αυτο το μεταφερω και στη μικρη

κλαιω κλαιω κλαιω δεν μπορω να κανω τιποτα αλλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια να ρωτησω κατι αλλο

εσεις που ξερετε κιολας

αν ειχε οντως ουρολοιμοξη δεν θα συνεχιζε να εχει πυρετο?

αυτη σημερα δεν εκανε καθολου παρα μονο κατι δεκατα το πρωι και αυτο ολο

τιποα αλλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ρε Τόνια 8-)

Εύη γι αυτό εγώ έκανα για ενα 6μηνο

σε ασχετες μέρες εξετάσεις ούρων στην Ιω

γιατί μπορεί μι αουρολοίμωξη να μην έχει συμπτώματα καθόλου ή να μην τα καταλαβαίνουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευακι περαστικά σας! Την αντιβιωση δινε της την με συρριγγα καλύτερα.. Καλύτερα αύριο πάρε τα ουρά για να τα πας κιόλας αμέσως μετα. Μην πανικοβαλεσαι, συμβαίνουν αυτά, θα περάσει..

Νατάσα μου τι σημαίνει αυτο με τα αποτελέσματα ; Για πες. Ναι πήραμε τούτου πριν κανά μήνα.

Αφρο τι τέλεια η φωτο του Μανωλακη! Είναι Τόσο κουκλακι! Φιλακια σε σένα και τα μωρά σου..

Συμπεθερα εγώ διαφωνώ κάθετα με την Μάγδα σχετικά με τους χαρακτηρισμούς για την εξωτερική εμφάνιση κάποιου Ανθρώπου.. Το παιδι πρέπει να μάθει να μην κοροϊδεύει.. Πάντως είναι λογική η αντίδραση του, παιδάκι είναι.. Είναι τρελοί αυτοί οι Γερμανοί πραγματικά.. :|

Ιουλία μου εγώ θα σου έλεγα να ρωτήσεις για παιδοτοπο. Τα παιδάκια θα το καταευχαριστηθουν αλλα και οι μεγάλοι θα είναι χαλαροί..

Μάγδα και εγω συμφωνώ με τα κορίτσια, θέλει προσπάθεια αλλα αυτο που ανεφερες με

τον εμετο με κολησε.. Εμένα μου κόβεται το αίμα όταν ο Κώστας κάνει εμετο.. Θα υποχωρούσα δηλαδή στο δευτερόλεπτο.. :?

Τονακι μου αγαπημένο μιλά με κάποιον ειδικό να δεις τι θα σου πει αλλα μην φρικαρεις κ ΕΣΥ και φυσικά μην δίνεις σημασία στις οδηγίες της μαμάς σου.. :twisted:

Θου τέλειος κουβαλητης ο ντοντος!

Αναστασι το πόσο γελασα με το μωρό που χεστηκε δεν λέγεται!!! :lol:

Αχ ρε Χρύσα κοντευεις 32 εβδομάδων!! Ερχεταιιι μην ανησυχείς καλε που φαίνεται πιο μεγάλος, μάλλον τον τσακωσες νωρίτερα..

Έχω και αλλα να πω, έχω να γράψω και κάτι δικά μου αλλα τώρα πρέπει να πάω να βαψω το μαλί.. Έχουμε την βάφτιση το Σάββατο..

Τα λέμε μεταααα

Φιλακια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...