Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 43-όλα του γάμου δύσκολα...


Recommended Posts

μαγδα το εφαρμοσα απο την πρωτη ημερα που το ειπα,με το σκεπτικο οτι ισως κ να μη πιασει..αλλα ενιωθα σιγουρη,περιεργο συναισθημα,αληθεια..

σιγουρα εχει να κανει με το οτι τωρα πια καταλαβαινει κ μιλαει..για αυτο δε τα καταφερα νωριτερα,αν κ δε το ειχα παρει πολυ ζεστα,επειδη δεν αντεχα κλαμματα κ τα σχετικα..ελεγα οτι δεν μπορει,καποια στιγμη θα ειναι ετοιμος..

στη θεση σου,θα περιμενα να ερθει αυτη η στιγμη!κ τοτε να δεις που θα αισθανθεις σιγουρη κ θα ειναι ευκολο!κανε λιγη υπομονη ακομη!καποιες δυσκολες ημερες θα υπαρχουν,αλλα να σκεφτεσαι οτι πλησιαζει ο καιρος που η κουκλιτσα σου θα ανταποκριθει αψογα!εντωμεταξυ ομως ξεκινα το μπιρι μπιρι!δε θα παει χαμενο πιστευω! ;)

φιλακια πολλα!!

εγω η ποντια που καθε φορα τον επλενα νυχτα στον νιπτηρα;; :shock::shock::shock:

κ μετα αναρωτιομουν γιατι το παιδι μου δεν κοιμαται! :shock::shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μιας και συζητάτε για σκ@@@@λες μεταμεσονύχτιες... Θυμήστε μου, με τι είπατε οι περ/ρες ότι τα καθαρίζατε τα βρεφάκια μέσα στη νύχτα; Τα πλένατε/πλένετε; Αν όχι (για να μη ξυπνήσουν και ξαγρυπνήσουν) με μωρομάντηλα και βρεγμένη πετσετούλα; :roll:

Ούτε εγώ την έπλενα τη νύχτα...

Υπάρχουν κάτι χαρτάκια της λίμπερο που τα βρέχεις με νερο και καθαρίζεις το πωπουδάκι...Εγώ αυτά χρησιμοποιούσα. Έβαζα ζεστό νερό σε ένα μπολάκι και τα έβρεχα εκεί. Την καθάριζα και τη στέγνωνα με μια πετσετούλα. Τα μωρομάντηλα δε μου αρέσουν για τόσο μικρά βρεφάκια - ένα σωρό χημικά έχουν κι αυτά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο το επαθα και εγω οταν ο μικρος ηταν 2 μηνων ...εσκασε ο Κ να τον πλυνουμε ....δεν με ακουγε οτι δεν κανει βραδιατικα ε μετα δεν μπορουσε να ηρεμησει ο μικρος ....

απο οτι εχω καταλαβει ο μικρουλης δεν κανει τα κακα του το βραδυ ...το πρωι τα ακουω ολα μαζι .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο τι τέλεια φωτό ο Μανωλάκης :x:x:x:x

Μάγδα εμείς από τα μαντηλάκια την πάθαμε την ζημιά!!!: του καθάριζα τον πωπό με μαντηλάκι και ερεθίστηκε σε τέτοιο βαθμό που μάτωσε, ε από τότε στην πυρά τα μαντηλάκια!!!! :lol::lol: ...μόνο έξω σε περιπτώσεις ανάγκης και μετά καλό στέγνωμα!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειαααααααααααααααα!!!!!!!!!!

Τί κάνετε;;;;;;;;;;;;;;;;;

Εμείς καλά!!!

ΙΟυλία μου ΔΕΝ χωράνε τόσα άτομα!!! Άσε που θα σου πέσει ο Κ@#$λος να τους ευχαριστήσεις όλους!!!

Οι λύσεις είναι 2. Ή να κόψεις από τα άτομα (εγώ έκοψα παπουδογιαγιάδες-θείους κλπ) ή να τα κάνεις σε παιδότοπο και αν γίνεται και θέλεις με δικά σου εδέσματα. Στις 18 είπες ότι είναι;;; Έχουμε έναν γάμο τότε και θα στείλω το Δημήτρη!!! :D:D:D Κάλό ε;;;;; Την επόμενη έχω και άλλο πάρτυ για το οποίο έχω να κάνω και την τούρτα!!!! Χααααααααααχαχαχαχα πότε θα προλάβω;;;;;;

Αναστασία σ'έπαιρνα τηλ αλλά δε σε βρήκα;;;;;;; Που γυρνούσες σουρτούκω μου;;;;;;;;;;; Την Παρασκευή έχουμε ένα δικαστήριο τελικά. Το είχα ξεχάσει!!!

Θου ήρθε η φίλη σου;;; Αύριο θα πάμε Χαλκιδική τελικά!

Λένα μου τί κρίμα.... Και πόσο πούστ#$%δες είναι.....

Ας μοιράσει βιογραφικά ο Τόλης. Σε φαρμακευτικές πήγε;;;

Γωγώ να την ευχαριστηθείς την κούρα!!!! Και γω θέλω αλλά βεριέμαι να σου πω,....

Μάγδα και συ ψηλή;;;; Σε μισώ!!!χαχαχα

Σχετικά με τη Μαρκέλλα έχω να σου πω ακριβώς τα ίδια με την Τόνια. Έτσι το διαχειρίστηκα και γω με τη Ειρήνη όταν ήταν περίπου 20 μηνών. Όταν τα π΄΄αρεις εσύ απόφαση τότε θα γίνουν όλα πιο εύκολα για τις 2 σας!!!

Χρύσα τέλεια νέα για το μπεμπέ! Και σούπερ βάρος! Όλα τέλεια θα πάνε! Άντε να ξεκινήσεις και τα μαθήματα ανώδυνου για να το ευχαριστηθείς!!!

Νατασούλα καλό κουράγιο... Εγώ δεν είμαι σε φάση να ξεκινήσω τέτοια διαδικασία.... Βαριέμαι...

Τόνια όσο σε διαβάζω τόσο περισσότερο σε συμπαθώ! Αλήθεια!!!

Πες τα να ξεδώσεις...Για δημόσιο παιδικό σταθμό δεν το σκέφτεστε;

Argi είναι για γέλια η κατάσταση. Μα δηλαδή τι περιμένουν από ένα ατίθασο παιδάκι; Πρέπει να είναι όλα ευνουχισμένα δλδ;;;

Έρη ρισπεκτ! Αυτοκίνητο πήρατε;(Άσχετο;)

Θάλασσα το 37,5 δε θεωρείται πυρεττός ρε συ.

Βίκυ γιατί ΕΔΕ; Έγινε κάτι;;; :oops::oops:

Δε σας είπα....

Όταν έκανα τις εξετάσεις για την αλλεργία της μικρής η mayer βγήκε αρνητική. Η παιδίατρος μου είχε γράψει αυτήν και την αιμοσφαιρίνη κοπράνων. Η 2η δεν ήταν έτοιμη εκείνη τη μέρα και αμέλησα να πάω να την πάρω. Πήγα σήμερα που το θυμήθηκα και τελικά η αιμοσφαιρίνη κοπράνων βγήκε θετική. :( Τί να κάνω δεβν ξέρω. Σκέφτομαι να κάνω άλλες 2 μάγιερ για επιβεβαίωση. Πλησιάζει και ο καιρός για τις στέρεες και αγχώνομαι.....

To mitsaki μας που είναι;;; Εμφανίσου κοριτσάκι!!!

(Πατάω υποβολή και ξαναδιαβάζω!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιστήμονας= επί+ίσταμαι = γνωρίζω κάτι καλά......"Ως επιστήμονας χαρακτηρίζεται κάποιος που ειδικεύεται σε έναν ή περισσότερους τομείς της επιστήμης και ο οποίος χρησιμοποιεί την επιστημονική μέθοδο προκειμένου να διεξάγει ερευνητική εργασία (θεωρητική ή εφαρμοσμένη)". .....και αυτοί του ΤΕΙ έχουν και αυτοί τις γνώσεις τους............όμως γιατί έγραψε αναφορά? συνέβη κατι σοβαρό? :?:

δλδ έκανε αναφορά επειδή θέλει να γίνει αυτή προϊσταμένη? :shock::shock::shock::shock::shock: ....τι κουφά είναι αυτά καλέ? και για να γίνεις προΙσταμένη δεν χρειάζεται να πληρείς κάποιες προϋποθέσεις? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μπορει καποιος να κατεβασει απο το καλαμι κατι τετοιες ειδηκοτητες?

εεε οχι επιστημονας οι αποφοιτοι των ΤΕΙ δηλ των παναπηστημιων τι ειναι

το ίδιο και οι 2

αλλά τα ψωνια υπάρχουν παντού

είτε ειναι απόφοιτος λυκείο

ΤΕΙ η ΑΕΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω χιλια συγγνωμη που θα το παιξω σπασικλακι,αλλα το κολλημα μου.. :oops::oops:

το επισταμαι δεν ειναι συνθετο,κ οντως σημαινει γνωριζω καλα!αλλα ειναι απλο!

το ισταμαι σημαινει στεκομαι,αλλα επι+ισταμαι=εφισταμαι=επιβαλλομαι! :geek::geek::geek::geek::geek::geek::geek::geek::geek:

κ τωρα μπορεις να με βρισεις κ να με πεις κ ψωνιο!αλλα εδε δε θα ζητησω!! :lol::lol::lol::lol::lol::x:x:x:x:x:x:x

βικυ βγαζει ματι ρε οτι εχει αδικο!κ αυτη θα βγει χαμενη!αλλα το θεμα ειναι οτι σας αναστατωσε ολους.. :(:(

νατασα να κανεις την τουρτα το πρωι στις 18 κ το απογευμα να ερθεις!ωραια τα κανονισα,ε! ;)

για τη mayer..εγω θα την επαναλαμβανα.. :?

νονααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα! :x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερα μου ξεχασα πριν...ξεχ#σε τις δασκαλες του γαμπρου μου για να μην ερθω να το κανω εκει!

μια χαρα ειναι το παιδι...απλα εχεις ριζες ελληνικες...!

οσο γι ατο αλλο ...γνωριζω την ορολογια αλλα οτα ν αυτη εχει βαση και λογικη..και εγω μπορω να λεω οτι θελω αλλα ποιο το λογικο...?

οκ πες οτι θες αλλα μην το γραφεις!

η αναφορα ειναι 4σελιδη...

στην 1 και 1/2 αναφερει πληρη βιογραφικο της!

ολα εγιναν για τη θεση...!

δεν εντεχε να της βγαζει αλλος το προγραμμα εργασιας της, την καλοκαιρινη της αδεια, να ελεγχετε ως προς το ωραριο εργασιας της η για την δουλεια της ολα αυτα τα αναφερει οτι της γινονταν και επρεπε να γινουν απο την προισταμενη- επιστηονικα υπευθυνη...παλληλος εινει ...δεν ειναι συνεργατης παρτ ταιμ να εχεται οποτε θελει...

απλα πηρε και εμας η μπαλα!

αλλα οταν κρινει- αμφισβητει χωρις γνωσεις σε νοσηλευτικη με οτι συνεπειες εχει αυτο θα κρινω και εγω...προεχει η υγεια και μετα ολα τα αλλα!

το χειροτερο απο ολα ειναι τοσο καιρο το επαιζε καλη με ολους !

αλλα δουλευε υπογεια!

σε δουλεια να βρισκομαστε καλοκαιριατικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω χιλια συγγνωμη που θα το παιξω σπασικλακι,αλλα το κολλημα μου.. :oops::oops:

το επισταμαι δεν ειναι συνθετο,κ οντως σημαινει γνωριζω καλα!αλλα ειναι απλο!

το ισταμαι σημαινει στεκομαι,αλλα επι+ισταμαι=εφισταμαι=επιβαλλομαι! :geek::geek::geek::geek::geek::geek::geek::geek::geek:

κ τωρα μπορεις να με βρισεις κ να με πεις κ ψωνιο!αλλα εδε δε θα ζητησω!! :lol::lol::lol::lol::lol::x:x:x:x:x:x:x

όχι κυρία σπασίκλα θα ζητήσω εγώ!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: .....

να σου πω εγώ όταν πήγαινα στο Λύκειο έτσι μας το μετέφρασαν....λοιπόν από τότε μέχρι τώρα πέρασαν και κάτι χρόνια.....έτσι το θυμόμουν....εσύ το ξέρεις καλύτερα.....πάντως μου έχει μείνει το σύνθετο!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

άστα συμπεθέρα, γ@@@@α ου μπλέξεις!!! ... καθένας με το μακρύ του και το κοντό του!!! :evil::evil:

βρήκε ο άντρας μου έναν γνωστό που τέλειωσε και αυτός νηπ. και του είπε ότι τον φώναξαν να πάρει τον Λ. επειδή πέταξε κάτι και εκείνος απόρησε και ισχυρίστηκε ότι μάλλον δεν είναι καλές στην δουλειά τους!!!

Τόνια όταν συναντηθείς με τον παιδοψ. πες μου και μένα τι σου είπε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και ποιος σου ειπε βρε πως οι καθηγητες τα ξερουμε ολα;;; :o:o:o

ξερεις ποσα λαθη κανω εγω;;;;;;;;;;;ουυυυυυυυυυυυυυυυυ! :shock::shock::shock:

ειδικα στην ιστορια τρομαρα μου! :oops::oops:

αλλα τα αρχαια τα λατρευω! :geek::geek::geek::geek:

καλε Αργυρω!δε μας ειπες!στο σχολειο του λουκα ειπατε τί σας ειπε ο παιδιατρος;;πώς αντεδρασαν;;;;;;;;;;;;;;ο αντρας σου πειστηκε οτι ο λουκας δεν εχει κανενα προβλημα;; :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τhanx κοριτσάρες μου, δεν θα τη πλένω (πρώτα ο Θεός) μέσα στη νύχτα... Νομίζω ούτε στη Β το έκανα, αλλά για κάποιο λόγο, ο σκληρός δεν έχει αποθηκεύσει πληροφορίες, δεν θυμάμαι τίποτα σχεδόν για τα 3 χρόνια πριν!!! :shock::lol:

Δεν μου είπατε λοιπόν... Πετσετούλα με καθαρό νεράκι και τι άλλο; Πως θα φύγουν τα κακά και τα μικρόβια; Τα μωρομάντηλα είναι φίσκα στα χημικά, αλλά τι άλλο; :roll:

Μαγδούλα, αυτά τα πανάκια της Libero δεν έχουν χημικά; Δεν είναι σαν τα μωρομάντηλα; Σχετικά με το πιπίλισμα, δεν ξέρω να σε συμβουλεύσω, γιατί χάρη στη πιπίλα :roll: δεν αντιμετώπισα ποτέ τέτοιο θέμα... Αλλά καταλαβαίνω την εξάντλησή σου... :? Όπως καταλαβαίνω και αυτό που λες, ότι για να το ζητά το παιδί, πιθανότατα το έχει ανάγκη... :roll: Ίσως αν δοκιμάσεις σε κάποια φάση λίγο καλύτερη, αυτά που σου είπαν τα κορίτσια! Και φυσικά το μπίρι-μπίρι, ξεκίνα το από τώρα, χαμένο δε πάει!! :lol:

Ιουλιάκι μου... :x:x:x

Νατασούλι, πολύ χαίρομαι που σε "βλέπω"! :-*:-*:-* Εδώ είμαι!!! :D Δεν έχω ιδέα για την αιμοσφαιρίνη κοπράνων. :| Είναι κακό που βγήκε θετική; Τι σημαίνει; Μίλησες με την Πατσούρου; Εκείνη θα ξέρει να σε κατατοπίσει για το αν πρέπει να επαναλάβεις κάποια εξέταση, έτσι δεν είναι;

Βίκυ... :shock::shock::shock: Δεν φαντάζομαι ότι υπάρχει περίπτωση να δικαιωθεί... :? Και το θέμα δεν είναι προφανώς, το κάτα πόσον είναι επιστήμονας ή όχι... Άλλωστε αυτό από μόνο του, δεν αποδεικνύει αν ένας άνθρωπος είναι άξιος και καλός στη δουλειά του! ;) Αλλά ο τρόπος με τον οποίο κινείται και προσπαθεί να "ανέβει"... Πατώντας πάνω στους άλλους.... :shock::shock::shock: Ήμαρτον!!! :|

Ιουλία... :lol::lol::lol::lol::lol: Είσαι μεγάλο σπασικλάκι όντως!!!!!!!!!! :P:P:P

Πραγματικά όμως... Η ΝΥΦΗ ΤΟ 'ΣΚΑΣΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock::shock::shock: Είπαμε ρε Σισσάκι, πνίγεσαι, αλλά πέρνα να πεις ένα "γεια"!!!!!!! :D Θ' ανησυχήσουμε στο τέλος!!! :roll:

(ώπα, πάλι μεσολαβούν κάμποσες απαντήσεις, ώσπου να ποστάρω!!!) :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερα...αχ και οι δικες σας επιστημονησες ειναι!

δεν ξερω πως θα αντιδρασω αν τη δω ....θελω να τη φτυσω και να πω τοσα πολλα...!

αλλα το θεμα ειναι οτι η γυναικα ειναι και δικομανης....!

συνεργαζεσαι με καποιον και ξαφνικα δειχνει κατι διαφορετικο!

στα 12 χρ που εργαζομαι εχω συνατησει διαφορα κουλα....!

ειχαμε καποτε μια συναδελφο που δημιουργουσε συνεχως προβλημα...εφυγε απο εμας...εκανε το ιδιο και στα 5 επομενα τμηματα που πηγε..στο προτελευταιο εκανε αναφορα- μηνυση σε συναδελφο οτι πηγε να την βιασει και αφου εν τα καταφερε την χτυπησε, στο τελευταιο εκανε ανφορα στο γατρο οτι ενβαζε να την παρακολουθουν οι νοσηλευομενοι για να την ελεγχει !

το αποτελεσμα..."σχιζοφρενεια" με 3μηνη εισαγγελικη νοσηλεια σε ψυχιατρειο!

η συνεχεια?

ο συναδελφος δεν εχει ξεμπλεξει ακομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικυ αστο καλυτερα..αν ειναι κ δικομανής.. :?:? !

ειχα συναδελφο οταν ημουν στην καρπαθο που ηθελε να κανει εδε σε μια κοπελα επειδη λεει τον κοιτουσε στα ματιο οταν του μιλουσε κ τον παρενοχλουσε σεξουαλικα! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

ιδρωσαμε ολοι να τον μεταπεισουμε!πιο πολυ για να μη ρεζιλευτουμε στη δευτεροβαθμια με τα χαλια μας! :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

αδιαφορησε καλυτερα κοριτσι μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1η δημοσιευση και ρωταει να κανει κακο στο μωρο που εκοψε το θηλασμο.Τωρα εγω να πονηρευτω;;; :-?:-?:-?:-?:-?

Βικυ δεν πολυκαταλαβα τι εγινε. :oops::oops::oops: Μαλλον το εσβησες.

Δηλαδη ειδα κατι που εκανε μια συναδελφος αλλα δεν καταλαβα γιατι ακριβως σας κατηγορει.

Νατασα δηλαδη τι σημαινει τωρα αυτο με τις εξετασεις της μικρης;;;Οτι εχει αλλεργια;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στο σχολείο δεν έχουμε πει τίποτα ακόμη, βαρέθηκα να δίνω και αναφορά όλη την ώρα!!! :evil::evil::evil: .....

ρε συ τα αρχαία και εμένα μου άρεσαν πολύ!!!! :lol::lol::lol::lol: γιατί γελάω? μα για το επί+ίσταμαι!!!! :lol::lol::lol::lol: ....ωστόσο ήμουν πολύ καλή στο μάθημα!!!, αλλά πέρασαν και τόοοοοσα χρόνια.....ουπς πλησιάζουν τα γενέθλιά μου!!!! :(:(

Μιτσάκι και ένα μωρομ. να χρησιμοποιήσεις μια φορά δεν χάθηκε και ο κόσμος!!!, όμως να στεγνώσεις τον πωπό πολύ καλά μετά γιατί η υγρασία θα δημιουργήσει και κοκκινίλα!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

δεν σας διαβασα δεν προλαβα :oops::oops:

πηρα να ρωτησω για την καλλιεργεια και μου ειπαν πρεπει να κανουμε επαναληπτικο

δεν ηταν εκει η γιατρος να μου εξηγησει γιατι

θα παρω αργοτερα :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΛΛΟ :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κ εγώ ακριβώς το ίδιο στον ύπνο! Πάντα ξεκινάω στο πλάι, από αριστερά μου είπε κυρίως ο γιατρός μου κ πάντα ξυπνάω ανάσκελα. Γυρνάω χωρίς να το καταλαβαίνω. Βέβαια εγώ ποτέ δεν ένιωσα ενόχληση στα ανάσκελα.
    • Εγώ πάντως ξεκίνησα να ετοιμάζω σιγά σιγά το δωμάτιο της (βέβαια κούνια, συρταριερα κτλ τα ειχα) για να μπορώ να ξεθάψω τα ρούχα της πρώτης κ να αρχίσω να τα πλένω, σιδερωνω κτλ.  Επειδή 10-25 Ιουλίου θα πάμε διακοπές θέλω μέχρι τον Ιούνιο να τα έχω έτοιμα αυτά, μην αφήσω πολλά για τον τελευταίο μήνα. Οπότε εγώ πιστεύω πως καλά είναι να ξεκινήσεις τα ψώνια σιγά σιγά. Τους μήνες εγώ τους υπολογίζω με την ΠΗΤ κ όχι με τις εβδομάδες. Δηλαδή εγώ που έχω ΠΗΤ 28/8 κάθε 28 αλλάζω μήνα. 28 Μαΐου θα μπω στον 7ο. Δεν ξέρω αν σε βοηθάει έτσι.
    • @Kate1992 @Naty_ @Elli13 χαίρομαι που ακούω τα νέα σας και τα συμπτώματα σας! Κάπως με καθησυχαζουν κι εμένα γιατί κι εγώ έχω κάποιες μέρες που νιώθω πολύ έγκυος κι άλλες που το ξεχνάω 😅 τις προάλλες ανησυχούσα ότι τα συμπτώματα δεν είναι πολύ έντονα και με το που έκανα αυτή τη σκέψη, ήμουν στο σούπερ μάρκετ, μου ρθε ένα κύμα ναυτίας περιποιημένο, κι λέω αχ το σποράκι μου υπενθυμίζει ότι είναι εδώ ❤️❤️ Αλλά γενικά κι εμένα οι κράμπες σταμάτησαν, τώρα που είπε η Κέιτ για το μαγνήσιο, συνειδητοποίησα ότι η πολυβιταμινη που παίρνω έχει μέσα και μαγνήσιο οπότε μπορεί να παίζει ρόλο. Έχω ναυτίες κυρίως το πρωί αλλά ποτέ δεν έχω κάνει εμετό και μες τη μέρα με πιάνουν και καούρες έντονες αλλά σταματούν μετά από κάποια λεπτά. Νιώθω ότι κουράζομαι εύκολα, κοιμάμαι στάνταρ μία ώρα το μεσημέρι που δεν είναι κάτι που κάνω συνήθως, δλδ εκτός εγκυμοσύνης. Και το στήθος συνεχίζει να πονάει απλά λίγο λιγότερο πλέον γι'αυτό και ανησύχησα. Είναι κι αυτά τα συμπτώματα που απ' τη μια μας τη δίνουν απ' την άλλη όμως μας καθησυχαζουν - μια τρέλα 🤣🤣 σήμερα είμαι 6+1 και πραγματικά δε βλέπω την ώρα να πάω στο ραντεβού την τρίτη 🙏🙏🙏
    • Εσύ όπως αισθάνεσαι κορίτσι μου ❤️ είναι σημαντικό και για την ψυχική υγεία και ηρεμία 🙏 και για σένα και για τον άνδρα σου ✨ εμείς βέβαια σου ευχόμαστε να έρθει όσο πιο σύντομα 🤞🤞🤞 να χαίρεσαι την όμορφη οικογένεια σας 😍
    • Καλημέρα κορίτσια μου!!!!εχθές περάσαμε σούπερ στο πάρτυ!!!σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας 😘 να είστε καλά!!! Έχω αρχίσει να έχω πονακια ωορρηξίας οπότε άρχισα τα τέστ...βέβαια εχθές είχαμε και επαφή....για να δούμε... Κορίτσια έχω πάρει μια απόφαση...θα προσπαθήσω έως και Γενάρη του 25 μετά σταματάω...θα κλείσω 3,5 χρόνια προσπαθειας τότε... σταματάω μετά τις προσπαθειες...εννοώ δεν ξαναμετραω γόνιμες ...ούτε στοχευμένες επαφές... τίποτα... εύχομαι να έρθει έως τότε... Φτάνει τόσο....μετα τα παρατάω...και δόξα Τω θεώ έχω δύο αγοράκια...🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...