Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν3


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 880
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τρελαίνομαι για Βλαχοπούλου....κι εγώ βλέπω στο Σταρ το "Κάτι να καίει" με Ηλιόπουλο και Βλαχοπούλου!!!!! Έχει το "dancing with the stars" στον Αντ1 αλλά δεν την μπορώ με τίποτα την Μακρυπούλια!!!!!

Βερονικάκι μέχρι τα 30 ήμουν κουλ, από τα 31 και μετά έφαγα μεγάλη φρίκη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το "Κάτι να καίει" το έβλεπα προχτές! Τώρα τελευταία βάζουν πολλές ελληνικές ταινίες, δεν ξέρω τι πάθανε!

Νάσια, εγώ στα 30 την έπαθα τη φρίκη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα και από μένα γλυκές μου......:)

να σας πω την αλήθεια είμαι πτώμα, διότι καναμε σήμερα την αλλαγή -χειμωνιατικα-καλοκαιρινά με τον αντρούλη μου και τα' χω παίξει...με ποναει η μεσούλα..:(.....αλλά έπρεπε να γίνει γιατί ο καιρός άλλαξε πολύ και δεν είχα τίποτα να φορέσω......όχι ότι τώρα βρήκα κάτι..χαχαχα....δεν με χωράει τίποτα εκτός από κάτι φορεματάκια.....για παντελόνια δεν το συζυτάω καν.....χαχαχα.....

Ηλιάννα μου είμαι καλά, αν εξαιρέσεις τις δουλειές σήμερα........να σου πω ότι και εγώ πήρα το πρωί πεντανόστιμα κερασάκια..χαχα....

Βερόνικα...Νάσια...Άννα Μαρία.....Κίσκα μου...Τέντι μου σας φιλώ γλυκά...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα Μαρία εγώ στα 30 είχα ακόμα την αίσθηση των 29 οπότε δεν επηρεάστηκα ιδιαίτερα.....στα 31 κατάλαβα ότι άλλαξα δεκαετία :cry: έχω και τον πατέρα μου να μου κολλάει ότι σαραντάρησα, του λέω κάτσε χριστιανέ μου ακόμα θέλω 4 χρονάκια για να σαρανταρήσω....η κολλητή μου μου λέει να μην βάλω κεράκια στην τούρτα γιατί θα μοιάζει με μανουάλι (την περνάω 9 μήνες) :lol: η κόρη της (που την έχω βαφτίσει κιόλας) μας λέει να μην μαλώνουμε γιατί είμαστε και οι δύο γριές!!!!!

Μίκι μου ευτυχώς που είχες βοήθεια από τον άντρα σου....χαλάρωσε τώρα και ξεκουράσου γιατί η μέση είναι μεγάλο πακέτο όταν πονάει....και όσο θα βαραίνουμε τόσο περισσότερο θα πονάει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μίκι, με ρέγουλα οι δουλειές!

Νάσια, ευτυχώς στην εποχή μας έχει αλλάξει πολύ η αντίληψη για τις ηλικίες. Παλιότερα, μια σαραντάρα θεωρούνταν γριά. Στις εφημερίδες γράφανε "εχάθη γραία σαράντα ετών". Τώρα μια σαραντάρα είναι νεότατη!

Αλλά εσύ έχεις χρόοοοονια μπροστά σου για να αγχωθείς για τα σαράντα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:)...σε ευχαριστώ πολύ Νάσια μου......να μου φιλήσεις την κουκλίτσα κόρη σου και την κοιλίτσα..:):P:P

Άννα Μαρία μου έχεις δίκιο αλλά.....με έπιασε υστερία......δεν πρόκειται να κάνω τίποτα άλλο...:)...πολλά φιλάκια και σε σενα καλή μου... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στις εφημερίδες γράφανε "εχάθη γραία σαράντα ετών".

:lol::lol::lol:=))=))=)) Έχω πεθάνει στα γέλια!!!!!! Να 'σαι καλά Άννα Μαρία μου!!!!!!

Μικάκι μου καλή ξεκούραση καλό μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα καλησπεραααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι κανετε ομορφιες μου???????????????????????

εγω καλα ειμαι ,πριν λιγο εφαγα πεπονακι κ τωρα παει να παρει ο αντρουλης να φαμε παγωτακιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!αυτη τη ωδομαδα πρεπει διαιτα, να ελαττωσω λιγο το φαι γιατι την παρασκευη που εχω να παω στον γιατρο να μην αφηνιασουμε με τη ζυγαρια!!!

αχ κ εμενα σημερα με ποναει η μεση μου (κατι σαν πονο περιοδου) κ κατω χαμηλα ποναω,αχ τι να ειναι παλι αυτοοοοοοοοοο???????????????????

νασια μου ετσι ειμαι κ εγω,καλη μεχρι αηδιας αν με πηραξεις ομως γιναομαι...................!!!!!!!!!!!! :twisted:

αυριο δηλαδη, να σου ευχηθουμε η θα ακουσουμε κανα μπινελικι γλυκια μου?????? :lol::lol::lol:

εισαι οσο φαινεσαι κ οσο αισθανεσαι κουκλα μου,δηλαδη 29!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:lol::lol:

μικι μου ξεκουρασου κοπελα μου!!!!!!μμμμμμμμμμμμμμμ κ εσυ κερασακια ε???? ειναι τι πολυ νοστιμα!!!!!!!

τεντυ μου καλο κουραγιο αυριο στη δουλεια σου, κ παλι κοριτσι μου!!!!!φιλακια στην κοιλιτσα!!!!!

νιακι μου τι εγινε κουκλιτσα μου κοιμηθηκες η ακομα ?????????????????

δωσε φιλακια στα δυδυμακια σου!!!!!!!!

αννα μαρια μου αυτα μου τη σπανε κ εμενα , με ακνευριζουν αφανταστα!!!!!!!!!!!

επιτελους σας βαλανε κ κατι να δειτε,με τις εκλογες!!!!!!

καλο βραδυ κοριτσακια μου τα λεμε αυριο!!!!!!!!!!!!!!!

φιλακια στις κοιλιτσες!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νιακουλινακι μου καλε ξαφνικα πεταχτηκε!! τουλαχιστον ετσι νομιζω εγω γιατι ο αντρας μου λεει οτι ειχε ηδη μεγαλωσει... αλλα με το φορεμα που εβαλα χτες φαινοταν τεραστια!!!!!!!

μπειμπι οιλ???? χμμμ εγω εβαζα μια με κακαο (ουτε θυμαμαι πως τη λενε) δεν ειχα κανει ραγαδα ουτε για δειγμα κ οταν γεννησα γεμισα!! βεβαια τωρα εχουν ασπρισει κ δε φαινοται πολυ...

αννα μαρια θα συμφωνησω, τα κουνελακια ειναι κολαση!!

κισκα εγω εχω φοβια με τους κλοουν!! :oops::oops::oops::oops: οταν ημουν μικρη η νονοα μου μου ειχε παρει μια κουκλα κλοουν τεραστια που ειχε ενα απαισιο γελιο που δε σταματουσε!! κ μου εχει μεινει!! ο δικος μου παντως δε φοβαται, απλα δεν καθεται με τους αλλους! :lol::lol::lol: θελει να παω κ εγω μαζι του! γενικα νομιζω οτι τετοιες δραστηριοτητες ειναι για πιο μεγαλα παιδακια(πανω απο 4) κ λυνουν τα χερια των γονιων! αν κ επειδη ειμαι λιγο ψυχωτικια κ θελω να τα κανω ολα μονη μου πιστευω δε θα επαιρνα σε παρτυ... αλλα ποτε δεν ξερεις!!!

καλε κοριτσια σημερα εμαθα ενα πολυ ευχαριστο νεο!!! τον περασμενο οκτωβρη μια καλη φιλη του αντρα μου ειχε γεννησει ενα αγορακι που εμεινε στο νοσοκομειο 2 μηνες κ τελικα κατεληξε.... γεννησαν ενα αλλο αγορακι κ ειναι τρελα ευτυχισμενοι!!!! χαρηκα τοσο πολυ!!!!!

νασια ρε θηριο 36????? πιτσιρικακι φαινεσαι ομως! κουκλα εισαι!!!

κ μιας κ περασε 12 χρονια πολλαααααααααααααααααααααααααα!! να ζησεις σαν τα ψηλα βουνα, να εισαι γενρη δυνατη να χαιρεσαι την οικογενεια σου κ μετο καλο να ερθει κ το δευτερο παιδακι σας!!!!

ηλιαννα τεντι μικι μπουρεκακι κ οι υπολοιπες εισαστε καλα?? τιτινακι???

εμεις σημερα πηγαμε με τον μικρο κ πηραμε διαφορα βοτανα κ λαχανικα κ καναμε εναν μικρο "κηπακο"! ο μικρος αφηνιασε κ πετουσε χωματα δεξια κ αριστερα, ο αντρας μου τσατιζοταν κ οταν πηγα να κανω μπανιο το χουλιγκαν ειχε χωματα κ μεσα στον κωλο του!!!! :lol::lol::lol::lol:

κ εγω πρεπει να κατεβασω τα καλοκαιρινα, ελπιζω αυριο..

εριξα πολυ γελιο που σας διαβαζα, φιλακια κοριτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!!

Ήρθα πριν λίγο στο γραφείο και με δυσκολία κρατάω το μάτι ανοιχτό.....................

Νάσια χρόνια πολλά, [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] να τα εκατοστήσεις, με το καλό να γίνεις μανούλα και πάλι!!!!!!

Α και μην πεις τίποτα σήμερα για γεράματα!!!!!!!!!!!Μια χαρά είμαστε σου λέω!!!!!!!!

Σας φιλώ όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια στα κοριτσια με τις κοιλιτσες!! :P Πως ειστε ολες σημερα?Εμενα με γονατισε η μεση μου, εκανα λιγες δουλιτσες χθες ....ισως ειναι και κρυωμα τι να πω!!!Χρονια πολλα Νασια!!! @};-:ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια στα κοριτσια με τις κοιλιτσες!! :P Πως ειστε ολες σημερα?Εμενα με γονατισε η μεση μου, εκανα λιγες δουλιτσες χθες ....ισως ειναι και κρυωμα τι να πω!!!Χρονια πολλα Νασια!!! @};-:ymparty:

Καλημέρα Αναστασάκο,

περαστικούλια!

ξακουράσου σήμερα κοριτσάκι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλιτσες εγκυουλες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε????????????????

καλε που πηγατε ολες ????????????δεν βλεπω καθολου κινηση σημερα!!!!!!!γιατι???????? :?: για ελατε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εγω ξυπνησα πριν κανα μισαωρο, εφτιαξα καφεδακι κ πινω κ λουστικα.αααα εκανα σημερα τα μαλλια με τη φυσουνα , που ειχα να τα κανω πολυ καιρο, μηνες,συνεχεια τα ισιωνω!!!!!!!!

τεντυ μου πολυ νυστα σημερα κοριτσακι μου,?????????αχ υπομονη να πας σπιτακι σου να ξεκουραστεις!!!!!!!!!

μαιμουδακι χαλια ο μικρος με τα χωματα ε?????

ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΝΑΣΙΟΥΛΑ Κ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ,

ΜΕΓΑΛΗ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ, ΝΑ ΚΑΜΑΡΩΝΕΙΣ ΤΑ ΔΥΟ ΣΟΥ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.

ΠΑΝΤΟΥ ΝΑ ΣΚΟΡΠΙΖΕΙΣ ΤΗΣ ΝΙΩΤΗΣ ΤΟ ΦΩΣ,

ΑΠ'ΟΠΟΥ ΠΕΡΝΑΣ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΝΑΣ ΠΑΤΑΓΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΣΕ ΑΓΑΠΟΥΝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ Κ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Ηλιαννάκι!!!

σε σένα στην κοιλίτσα και βέβαια και στα άλλα δύο ζουζουνάκια σου!!!

Από νύστα άστα....άλλο πράγμα

Αλήθεια να σε ρωτήσω κάτι κοριτσάκι μου τι ξέρεις για τις φυτικές βαφές;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oi ipoloipes ti kanete kuklitses mu????ego exo diavasma giati kano ena metaptixiako kai dino exetaseis 4/6..opos katalavainete, den exo anoixei akomi vivlio!!!!!gerasa kai akoma exetaseis dino, eleos!!!!!

afiste pu otan exo diavasma exo sinithisei na pino sinexeia kafedes kai tora den prepei!!!grrrrrrrr!!!!

elega kai na zigisto simera, alla mallon akiro.... :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koyklitses ti mooy kanete ???????????????????egw eimai sto magazi ligaki eixa kati doyleies kai se ligo tha paw spitaki tha erthei kai h manoyla moy na meinai mexri thn tetarth poy tha erthei o patrios moy apo to nhsi....................

nasiaki moy na ta xiliaseis kai na eisai panta kal koritsaki moy....me to kalo na erthei sto kosmo kai to neo melos tis oikogeneias soy................

filakia polla polla se oles kai ta leme meta pali..................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oi ipoloipes ti kanete kuklitses mu????ego exo diavasma giati kano ena metaptixiako kai dino exetaseis 4/6..opos katalavainete, den exo anoixei akomi vivlio!!!!!gerasa kai akoma exetaseis dino, eleos!!!!!

afiste pu otan exo diavasma exo sinithisei na pino sinexeia kafedes kai tora den prepei!!!grrrrrrrr!!!!

elega kai na zigisto simera, alla mallon akiro.... :P:P:P

ε όχι και γέρασες καλή μου,μια χαρά είσαι σου λέω!!!

σε καταλαβαίνω γιατί τα έχω περάσει και εγώ

καλό κουράγιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSAKI MOU!!!!!!!!!!!HRTHA KAI EGW!!!!!!!!!!!!!!!

NASIA MOU XRONIA POLLAAAAAAAAA ME YGEIA KAI ME TO KALO NA PAREIS TO MWRAKI SOU AGGALITSA!!!EYXOMAI TA KALYTERA!!!!

KORITSAKIA EGW KSYPNISA PRIN KANA MISAWRO KAI TWRA PINW KAFEDAKI STO MPALKONI!!

AAAAAAAA DEN SAS EIPA.......MANTEPSTE TI EKANA EXTHES................... [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] XIXIXIXIXIXIXIXIXI!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSAKI MOU!!!!!!!!!!!HRTHA KAI EGW!!!!!!!!!!!!!!!

NASIA MOU XRONIA POLLAAAAAAAAA ME YGEIA KAI ME TO KALO NA PAREIS TO MWRAKI SOU AGGALITSA!!!EYXOMAI TA KALYTERA!!!!

KORITSAKIA EGW KSYPNISA PRIN KANA MISAWRO KAI TWRA PINW KAFEDAKI STO MPALKONI!!

AAAAAAAA DEN SAS EIPA.......MANTEPSTE TI EKANA EXTHES................... [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] XIXIXIXIXIXIXIXIXI!!!!!!!!!!!!!

Καλημέρα Τιτινάκι,

μπράβο σου....ωραιότατα πέρασες εχθές!!

Εγώ έχω απαγορευτικό!

Τα φιλιά μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...