Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΖΗΤΑΩ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ!


Recommended Posts

Εύχομαι κι εγώ μέσα από την καρδιά μου, να πάνε όλα καλά γι' αυτό το μωράκι, και να τελειώσει για πάντα αυτό το μαρτύριο. Είναι κρίμα τόσο δα μικρά ανθρωπάκια να βιώνουν τέτοιες καταστάσεις. Κουράγιο στους γονείς και εύχομαι να το δουν να μεγαλώνει και να γίνει ένας ευτυχισμένος και υγιής άνθρωπος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 145
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΕΧΩ ΝΑ ΔΩ ΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΜΑΘΑΙΝΩ ΝΕΑ ΤΗΣ.

ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΤΗΣ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΣΟ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΑΝΑΙΜΙΑΣ, ΤΗΣ ΧΟΛΕΡΥΘΗΝΗΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΣΥΚΩΤΙΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΗ ΠΟΡΕΙΑ. ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ. ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΕΛΙΚΑ ΑΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΒΙΟΨΙΑ ΑΥΡΙΟ Η΄ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΤΡΙΤΗ.

ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΒΡΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΙ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΑΛΛΑ ΚΟΙΤΑΝΕ ΤΙΣ ΒΛΑΒΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ.

ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ Η ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΑΣ ΚΛΕΙΝΕΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ "ΠΑΙΔΩΝ".

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΥΓΙΗΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΝ ΘΕΙΑ ΤΗΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ!!!!

Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΑΥΡΙΟ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ!!!!!

ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ Η ΒΙΟΨΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ. ΘΑ ΠΗΓΕΝΟΥΝ ΣΥΧΝΑ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟ.

Η ΒΙΟΨΙΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ Η΄ ΜΕΘΕΠΟΜΕΝΗ ΤΡΙΤΗ ΚΑΙ ΕΠΕΙΤΑ ΘΑ ΤΟΥΣ ΔΟΣΟΥΝ ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ.

ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗΣ, ΒΙΤΑΜΙΝΩΝ ΚΑΙ ΣΙΔΗΡΟΥ. ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΚΑΛΑ.

ΤΟΥΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΕΧΟΥΝ ΑΓΩΝΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥΣ. ΟΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ.

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ!!!!

ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΚΛΑΙΩ ΑΠΟ ΕΥΤΥΧΙΑ.

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΝ ΟΛΑ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.

ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΣ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!

ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΕΝΑ ΜΑΚΡΙΝΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΗ ΜΙΚΡΟΥΛΑ!!!ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΝ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ ΟΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΕΣ ΤΗΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΓΡΗΓΟΑ..ΟΛΑ ΝΑ ΘΥΜΙΖΟΥΝ ΕΝΑ ΚΑΚΟ ΟΝΕΙΡΟ!!ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΤΕΟΙΑ!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΤΕ ΣΠΙΤΑΚΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ.

Ο ΘΕΟΣ ΠΑΙΖΕΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ.

ΦΕΡΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΤΑ ΜΙΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΠΟΥΜΟΥΣ ΚΑΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΤΗΣ ΜΑΣ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΕ ΝΑ ΤΑ ΠΑΜΕ ΠΙΣΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΑΥΡΙΟ. ΒΡΗΚΑΝ ΑΙΜΑ ΣΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΡΙΟ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΥΚΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΑΙΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑ ΚΟΠΡΑΝΩΝ.

ΠΡΙΝ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟΥΣ ΕΔΩΣΕ ΟΔΗΓΙΕΣ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ......

ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΧΕΤΕ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ 3-4 ΧΡΟΝΙΑ. ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΠΙΒΑΡΥΝΕΙ ΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ. ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΛΗ ΑΠΟΛΥΜΑΝΣΗ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.

ΜΕΤΑ ΤΗ ΒΙΟΨΙΑ ΘΑ ΞΕΡΟΥΝ ΠΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ, ΣΕ ΣΥΝΕΝΟΗΣΗ ΚΑΙ ΜΕ ΑΓΓΛΙΑ, ΠΟΥ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΠΑΙΝΟΒΓΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΑΚΤΙΚΑ ΓΙΑ ΕΛΕΓΧΟ.

Η ΑΓΩΓΗ ΘΑ ΕΧΕΙ ΕΠΙΠΤΩΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ. ΥΨΟΣ, ΒΑΡΟΣ, ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ.

ΘΑ ΠΑΝΕ ΛΙΓΟ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗ ΦΥΣΙΚΗ ΤΟΥ ΑΝΑΠΤΥΞΗ.

ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΝ ΠΑΙΔΟΨΥΧΟΛΟΓΟ ΑΦΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕ ΘΑ ΕΡΧΕΤΕ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΡΙΤΟΥΣ.

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΣΤΗ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ.

ΠΩΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΟΣΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΔΡΟΜΟ;

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΑΣ ΕΧΕΙ ΠΑΘΕΙ Η ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΑΣ ΤΟ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ ΚΑΚΟ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ Η ΒΙΟΨΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω... Κρίμα...

Μακάρι να πάνε όλα καλά από δω και μπρος και να μη χρειαστούν όλα αυτά ή τουλάχιστον, να χρειαστούν για λιγότερο καιρό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διαβαζω συνεχεια τα νεα που γραφεις με αγωνια και ελπιζω να τελειωσει γρηγορα ολη αυτη η ταλαιπωρια και να γινει καλα η μικρουλα,το μονο που μετραει ειναι να γινει καλα οσο για την αναπτυξη της σιγουρα ερχεται σε δευτερη μοιρα,ποσο ανουσια ειναι ολα αυτα ποσο βαρος εβαλε;;και ποσο υψος;;;τι να πω το μονο που μετραει ειναι να γινει καλα η ψυχουλα να μην ταλαιπωρηθει αλλο,Παναγια μου φυλαξε την και δωσε δυναμη και κουραγιο στους γονεις της να περασουν γρηγορα ολα αυτα και να τα θυμουνται ολοι τους σαν ενα κακο ονειρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ στεναχωριέμαι βρε κορίτσι μου με αυτά που διαβάζω :(:(:( ..Γιατί αυτό το πλασματάκι να τα περνά όλα αυτά;;Γιατί οι γονείς της να υποφέρουν τόσο;; Γιατί τόση αδικία;;;Δεν ξέρω τι να πω. Δύσκολος ο δρόμος αλλά εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να τα ξεπεράσει όλα η μπεμπούλα και να μην ξαναχρειαστεί να πει ΠΟΤΕ σε νοσοκομείο..Κουράγιο..Κουράγιο και υπομονή..Ο Θεός να είναι κοντά της...Να μας ενημερώνεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γολγοθας.. :cry: απιστευτος ατελειωτος γολγοθας και για το μωρακι και για τους δικους του..Οτι κι να πω θα ειναι λιγο.Ας τους ελεησει ο θεος κι ας κανει το θαυμα του να σταματησει αυτη η σταυρωση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα!

Εύχομαι μέσα σπό την καρδιά μου η Παναγίτσα να βοηθήσει και να γίνει ένα θαύμα!

Κουράγιο Χ+Μ, κουράγιο στους γονείς τη μικρής αγωνίστριας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΕΕ ΜΟΥ...ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΒΓΑΙΝΕ.........

ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΘΑΥΜΑ ΓΙΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΨΥΧΟΥΛΑ Κ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΠΟΥ ΖΟΥΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΡΤΥΡΙΟ.............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να πω...κριμα και παλι κριμα....

κουραγιο και καλη συνεχεια!!!!!!

ευχομαι η μικρουλα να μη χρειαστει τιποτα απο ολα αυτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δύναμη κ κουράγιο σε όλους! Εύχομαι το καλύτερο για την μπεμπούλα! Μην απογοητεύεστε... Πιστεύω ότι η Παναγίτσα την προστατεύει! Όσο κι αν χρειαστεί, η μικρή σας θα είναι νικήτρια και όλοι θα την καμαρώνετε! πολλά φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγια Ειρηνη Χρυσοβαλαντο, Αγιε Ραφαηλ, Αγια Αννα, Αγιε Στυλιανε ρίξτε ενα βλεφαρο σε αυτο το αγγελουδι και καντε ολα να πανε καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΣΩ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ. ΒΓΗΚΑΜΕ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΒΟΛΤΑ ΣΤΟ ΚΗΠΟ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΚΑΙ Η ΘΕΙΑ ΤΗΣ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΞΕΚΑΡΔΙΖΕΤΕ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ.....

ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΓΛΥΚΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΠΡΗΣΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗ.

ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΒΙΟΨΙΑ ΣΤΟ ΣΥΚΩΤΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΠΕΙΤΑ ΑΠΟ 3-4 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΠΟΥ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ, ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΠΙΤΑΚΙ ΤΗΣ!!!!!

ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ, ΟΥΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΑΓΗ.

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙΣ. ΝΑ ΜΗΝ ΝΙΩΣΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ ΚΑΚΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ.

ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ....... ΘΑ ΤΟ ΠΙΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΤΥΡΙ! ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ! ΛΙΓΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΚΟΜΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι να πάνε όλα καλά!

Σίγουρα η μικρή είναι αγωνίστρια, αφού συνεχίζει να γελάει με τόσα που περνάει. Όσο για την κορτιζόνη, θα ξεπρηστεί, ξέρω πολλές τέτοιες περιπτώσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Κ ΓΕΛΑΕΙ!!!!!ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΤΙΝ ΒΙΟΨΙΑ Κ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΑΣ!!!!!!!!ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΝΑΤΙΣ ΔΩΣΕΙΣ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΒΙΟΨΙΑ ΑΥΡΙΟ.....

ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΤΕ ΣΤΗ ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΣΑΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΑΣ.

ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΘΑ ΒΓΕΙ ΝΙΚΗΤΡΙΑ. ΚΟΥΡΑΓΙΟ!

..... ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΚΑΦΕ.

ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΓ. ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ ΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΑΣ ΥΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΣΑΣ..... ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΥΠΟΦΕΡΟΥΝ ΣΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χ+Μ με το καλό αύριο!

να πάνε όλα καλά και η μικρή μας αγωνίστρια να βγει νικήτρια!!!

Η Παναγίτσα και ο Θεούλης θα είναι κοντά της και θα μάθουμε όμορφα νέα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΕΓΑΛΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΛΟΓΩ ΓΡΑΦΕΙΟΚΡΑΤΙΑΣ Η ΒΙΟΨΙΑ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ. ΗΤΑΝ ΥΠΟΘΕΣΗ ΟΥΤΕ 15' ΑΓΩΝΙΑΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ.

ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΓΙΑ 3-4 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ.

Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΘΑ ΒΓΕΙ ΣΕ ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΕΙ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ Η ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΤΗΣ. ΣΕ ΟΛΗ Η ΠΟΡΕΙΑ ΤΗΣ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΗΣ, ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ-ΕΞΩ ΣΤΟ ΝΟΣΟΣΚΟΜΕΙΟ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ. ΚΑΘΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΕΤΕ ΑΥΤΟ, ΘΑ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΥΧΝΑ.

ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΩΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΒΙΟΨΙΑ ΤΗΣ ΠΗΡΑΝ ΑΙΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΝΕ ΠΟΣΟ ΕΠΕΣΕ Η ΑΙΜΟΣΦΑΙΡΙΝΗ, ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΗΤΑΝ ΦΥΣΟΛΟΓΙΚΟ, ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑΝ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΠΟΛΥ. Η ΜΑΧΗΤΡΙΑ ΜΑΣ ΟΜΩΣ ΤΟΥΣ ΔΙΕΨΕΥΣΕ!!!! ΗΤΑΝ ΠΡΙΝ 12,2 ΚΑΙ ΠΗΓΕ 13!!!!!!!

ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΑΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ.

ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...