Μετάβαση σε περιεχόμενο

"ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 12 !!!"


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

φεφεκι τα συμπτωματα σου ειναι συμπτωματα αγχους πριν τη χοριακη..δεν ειναι λογω περιοδου..ειναι λογικο να εισαι αγχωμενη..σου ευχομαι να ειναι μια πολυ θετικη χοριακη και να σου περασουν ολοι οι πονοκεφαλοι!! ;) λιλ μαζι σου να πανε ολα καλα γλυκουλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sas euxaristo polu gia tis euxes sas!!!euxomai se oles oti to kalutero k na pragmatopoiithoun suntoma oi euxes sas!!!

fefeki oxi k gria...!!!mia xara eisai nea eisai!!!ego eimai kato ton 30,me kanena problima alla me tin 3i petuxe!!!bebaia tin 2 protes fores to eixa kseftilisei me tis douleies k tis boltes!!!tora den ekana tipota!!!nustepsa,pira to milo tin agias Eirinis Xrusobalantou,forao tin zoni tis k stauronomai kathe mera me to ladaki tis!!!sou euxomai olopsuxa mia terastia xoriaki!!!!filakia polla se oles!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maria Συγχαρητηρια πολύ χάρηκα μπράβο γλυκεια μου να εχεις μια τελεια και ήρεμη εγκυμοσύνη απολαυσε αυτη την ευλογημένη περίοδο της ζωής σου που θα σου φέρει αγκάλίτσα το παιδάκι σου. Ολοι οι Αγιοι που παρακαλείς να σε ευλογούν και να σε βοηθούν πάντα καί όλες εμάς που προσπαθουμε ξανα. Πολλα φιλια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

ΜΠΡΑΒΟ!!!! ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ!! ΤΏΡΑ ΤΟ ΔΙΆΒΑΣΑ!!

Σου εύχομαι με το καλο το νινάκι σου σε 9 μήνες να ρθει γεμάτο υγεια αγάπη και να σε παιδεύει πολύ πολύ γλυκά!!!!!!!

Τι καλά !!! Και άλλο μωράκι στην παρεουλα μας παιδάκια!!!!

Μπράβο Μαρακι μου, να ξεκουραζεσαι και να προσεχεις το νινακι!!!!!

Φιλια πολλά πολλά!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thelo na euxaristiso olous tous agious pou tous parakalousa kathe mera!!!!tin Panagitsa mas,ton Xristouli mas,ton Theouli mas,tin agia Eirini Xrusobalantou,tous agious Ioakeim k Anna,ton agio Iosif,tous agious Eirini,Rafail,Nikolao,ton agio Fanourio,ton agio Eleutherio,tin agia Marina k ton agio Eustathio!!!tous upereuxaristo k tous parakalo na me boithisoun na pane ola kala k na kano ena i duo gera k kala paidakia!!!!

ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ !!! [smilie=wav.gif] ΥΠΕΡΟΧΑ ΝΕΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ , ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΣΟΥ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!! ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΗΝΗ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΚΑΙ Η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΣΕ ΚΑΘΕ ΣΟΥ ΒΗΜΑ !ΔΟΞΑΣΜΕΝΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ Η ΧΑΡΗ ΤΟΥΣ! ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΝ ΘΕΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ!!!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΣΤ ΕΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΟΜΑΛΗ ΕΚΓΥΜΟΣΥΝΗ ! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!! μπραβο κοριτσακι χαρηκα παρα πολυ για σενα!! Επιτελους τα καταφερες, ολα να πανε καλα, να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!Με το καλο να το δειτε και να ακουσετε καρδουλα!! [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

Φεφεκι περιμενουμε τα ευχαριστα και απο σενα... μην απογοητευεσαι και μην σκεφτεσαι ηλικιες και αιτιες κλπ.. Οπως θα εχεις δει κι εδω στο μαμμυ ολα γινονται αρκει να υπαρχει πιστη και αισιοδοξια!!!

Λαμπρινη μου, τι κουκλες που ειστε με την κορουλα!!! Φτου φτου φου... ευχομαι να καλυτερεψουν τα πραγματα με τον πεθερο σου.. κι ολα θα πανε καλα, οποτε και να προσπαθησετε. Καλα να ειστε και θα ερθει και το 2ο μπεμπε!!

Φιλια σε ολους, καλη βδομαδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια τι κανετε????μια και λετε για τον μαστρομηνα και εγω εκει εκανα την πρωτη προσπαθεια αλλα δυστυχως, μετα μου ειπε με φυσικο κυκλο αλλα τιποτα ουτε καν γονιμοποιηθηκε ουτε καν το εβαλα ενα ητανε.εχω ακουσει καλα λογια αλλα ενταξει πρεπει να εχεις και λιγο τυχη,εχω αλλα τρια κατεψυγμενα και θα παω παλι σε αυτον, αλλα ειναι καλος ανθρωπος.θα δουμε λεω να παω τωρα τον οκτωμβρη να βαλω και τα τρια γιατι ολο δυο εβαζα και τιποτα.ολα καλα θα πανε να ειμαστε καλα στην υγεια μας και ολα θα γινουν να πιστευουμε και στον θεο στην αγια ειρηνη την χρυσοβαλαντη και ολα καλα καλη επιτυχια σε οσες ξεκινανε τωρα .φιλια πολλα κοριτσια?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημέρα και καλή εβδομάδα μετα απο πολύ καιρό............. :):)

Μαρία μου τι όμορφα νέα!!!!!

Να εχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!!

Φεφεκι...μην εισαι σίγουρη για το αποτελεσμα.....υπάρχουν πολλές παρόμοιες περιπτώσεις που στο τέλος ήταν έγκυες..

Lambrini μου...κούκλα η μικρούλα σου....ειστε και οι 2 κούκλες!!

Twiggy να προσέχεις ......μην κυκλοφορεις πολυ με λεωφορέια.. :):)

Stroumf....μεσα στο μυαλό εισαι....ακριβώς έτσι ειμαι κι εγώ....μια έτσι μια αλλιώς.... :(

Δυσκολος ο δρόμος που βρισκ'ομαστε...αλλά θα ξεπεράσουμε τα εμποδια ΄΄ολες μαζι...

Σας φιλώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι συγχαρητηριααααααα!!!!!μπραβο κοριτσακι μου,τα καταφερες!!! [smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif] η Παναγιτσα να φυλαει κι εσενα και το μωρακι σου,σε λιγους μηνες θα χεις το θαυματακι σου αγκαλιτσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια! Ευχομαι σε ολες ενα μωρακι και σε οσες τα καταφεραν ενα δευτερο συντομα! Να σας ερθουν ολα βολικα!

Διαβασα την περιπτωση της Λίας που ανοιξαν δια μαγειας οι σαλπιγγές της και θα ηθελα αν διαβασει το μηνυμα μου η Λία ή οποιαδήποτε κοπέλα ξέρει περι σάλπιγγων να με βοηθησει να αποφασισω τι να κανω. Πριν 4 μήνες έμαθα οτι έχω δύο φραγμενες υδροσάλπιγγες. Όλοι οι γιατροί μου λένε οτι δεν θα μπορέσω ποτέ να μείνω φυσιολογικά έγκυος, να τις βγάλω και να κανω εξωσωματική. Είμαι 32 χρονών και μου φαίνεται υπερβολικό να εγκαταλείψω μια φυσιολογική σύλληψη έτσι άδοξα. Κι ο άντρας μου το ίδιο. Είχα αποφασίσει να κάνω στο γιατρό μου λαπαροσκόπηση με την προυπόθεσή να προσπαθήσει να τις ανοίξει παρολο που δεν μου δίνει ελπίδες οτι θα λειτουργήσουν γιατι είναι τελευταίου σταδίου. Όλο το καθυστερώ γιατι σκέφτομαι το ενδεχόμενο να ξυπνήσω χωρίς σάλπιγγες.....Αν όλα πάνε στραβά και δεν μπορεί να τις ανοίξει πρέπει να τις βγάλει γιατι με υδροσάλπιγγες ούτε η εξωσωματική πετυχαίνει. Αν μπορείς Λία πές μου την ιστορία σου...πώς άνοιξαν οι σαλπιγγες σου? Έχει να κάνει με τάμα και πίστη? Δυστυχως δεν είμαι πολύ κοντά σε αυτα....δεν ξέρω κατα πόσο θα βοηθούσε στην περίπτωσή μου....Κι αν κάποια άλλη κοπέλα ξέρει τίποτα για το θέμα ας με βοηθήσει please! πρέπει να μάθω όλες τις ενναλακτικές για να αποφασίσω τι θα κάνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μαρακι μου συγχαρητηρια [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] !!!!!!!!(περιμενω νεα σου ευχομαι ναι εχει διπλασιαστη η χοριακη σου)!!!!!!!

φεφακι μου υπομονη..........................μην απογοητευεσαι πιστεψε το και θα γινει!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lina καλως ηρθες !!!!!!!προσπαθουσα για μωρακι απο το 2007 αλλα τιποτα!!!!μετα απο 1 χρονο

καναμε ενα σορο εξετασεις,του αντρα μου ηταν ολες καλες!!!οι δικες μου ηταν σχετικα καλες!!!!!μου βρηκαν πολυ ανεβασμενο θυροειδη (tsh 126)υπερβολικα αυξημενος με αποτελεσμα να μην εχω οωρηξια!!!εκανα θεραπεια 2 μηνες και επισης επρεπε να προσεχουμε γιατι αν εμενα εγκυος το διαστημα αυτο θα επρεπε να γινει αποβολη!!!!!μου ειπε ο γυναικολος οτι το προβλημα ηταν αυτο!!!μετα τους 2 μηνες μωρο δεν ερχοταν περασαν 6 μηνες.......και αποφασισαμε να παμε σε ενα εξωσωματικο (Μακρυγιαννακης)ειναι κορυφη στο Ηρακλειο Κρητης!!!μωλις με ειδε μου ειπε "εχεις φραγμενες σαλπιγγες"τον ρωτησα πως το καταλαβε αφου δεν ειδε καμια απο τις εξετασεις που ειχα κανει 6 μηνες πριν !!!μου εγραψε και αλλες εξετασεις μεσα σε αυτες ηταν και η υστεροσαλπιγγογραφια που δεν ειχα κανει!!!!κλεινω ραντεβου αμεσως ....παω κανω την εξετασει και το αποτελεσμα φραγμενες σαλπιγγες!!!!!!!επαθα σοκ!!!!!μετα απο μερες πηγα σε ιδιωτικο στο Ηρακλειο εκει που εκανα την υστεροσαλπιγγογραφια μου ανακοινωσαν ψυχρα οτι ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΣΥΛΗΨΗ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ!!!!!!!ΕΠΑΘΑ ΣΟΚ ΤΑ ΔΑΚΡΥΑ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΟΥΣΑΝ ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΤΙΩΜΟΥΝ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ 22 ΧΡΟΝΩΝ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ!!!!!!!εκανα 3 εξωσωματικες στην ΑΘΗΝΑ στην 2 εξωσωματικη η χοριακη ηταν θετικη αλλα μετα επεσε!!δεν προσευχομουν και δεν πολυ πιστευα να πω την αληθεια!!!!μετα ειχα καθυστερηση 2 μηνες πηρα τον εξωσωματικο τηλ και μου ειπε να κανω χοριακη τον ρωτησα πως ειναι δυνατον αφου εχω φραγμενες σαλπιγγες????μου απαντησε οτι στην ιατρικη τιποτα δεν ειναι απολυτο θαυματα γινονται!!!!!αρχισα να ελπιζω!!!!το αποτελεσμα αρνητικο δεν με πειραξε ομως!!!!! σκεφτομουν οτι παιδι θα κανω....η επιστημη ειναι πολυ μπροστα και θαυματα γινονται!!!! ερχετε ο καιρος για την 3 εξωσωματικη 05/05/11 παλι αρνητικο το αποτελεσμα!!!!!σε αυτην την προσπαθεια προσευχομουν εβαζα το λαδακι της ΑΓΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 3 φορες την μερα και φορουσα την αγια ζωνη!!!!!!!δεν με πειραξε τοσο πολυ εκλαψα μονο 10 λεπτα!!!! ειπα να αλλαξω γιατρο και πηγα πάλι στο μακρυγιαννακη οταν με ειδε μου ειπα εχεις πολυκυστηκες οωθηκες δεν εκανα καμια εξετασει για να δω αν οντως ειχε δικιο !!!μου εδωσε τα glucophage για να πεσει λιγο τα ζαχαρο μου και να χασω 3-4 κιλα που ειχα παρει απο την τελευταια εξωσωματικη!!!! ερχετε ιουνιος τα χαπια μια τα επερνα μια τα ξεχνουσα....καθε μερα προσευχομουν στην ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ να με κανει μανουλα!!!περασα ενα ομορφο καλοκαιρι με πολλα μπανια και χωρις να σκεφτομαι τις αποτυχιες!!!!τελευταια μου περιοδος 25 /06 περνουσαν οι μερες η περιοδος πουθενα .....ειχα και μεγαλο κυκλο .....ελεγα οτι ισως να ειναι απο τις πολυκυστικες οωθηκες!!!!!!πηγα την ημερα της ΓΙΟΡΤΗΣ ΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗΚΑ!!!!ΗΡΘΕ Ο ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ ....στην ιεραπετρα που μενω εχουμε την ΠΑΝΑΓΙΑ ΤΗΝ ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ ειναι ψηλα σε ενα βουνο 2 ωρες δρομος με τα ποδια ανηφορα .καθε χρονο ανεβαινω φετος ειπα να ανεβω 3 φορες....μερες εβλεπα ονειρο να κανω τεστ και θα βγει θετικο!!!!δεν το εκανα ομως και δεν ελεγα το ονειρο γιατι ελεγα οτι ειναι επειδη θελω παιδι!!!!!το ονειρο συνεχιζοταν .......ενα απογευμα που ειμουν μονη περνω απο το φαρμακειο ενα τεστ το κανω ΘΕΤΙΚΟ επαθα σοκ!!!!το λεω στα πεθερικα μου μου περνουν αλλο ενα τεστ θετικο!!!!!!παω για χοριακη 451 , παω μετα απο δυο μερες 1065!!!!!!!!!!!ΕΒΛΕΠΑ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΩ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΩ !!!!!ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΘΑΥΜΑ!!!ΚΑΙ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ Η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΓΙΟΙ!!!!!!ΜΗΝ ΧΑΝΕΤΕ ΤΗΝ ΠΙΣΤΗ ΣΑΣ!!!!!ΘΑΥΜΑΤΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ!!!!!!! ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΝ ΚΟΥΡΑΣΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιακι , η ιστορια σου με εχει συγκινησει!!!

Να λοιπον που γινονται και θαυματα!!!

Φεφεκι μου μην απογοητευεσαι, ολα θα γινουν !!!

Παρε οσο χρονο χρειαζεσαι για να ηρεμισεις και ξεκινα νεα προσπαθεια!!

Ειναι θεμα χρονου!!

Εγω κοριτσια εχθες εκανα προληπτικα υπερρηχο μαστου και ηταν μια χαρα , σημερα εκανα καλλιεργεια και αυριο περναω απο την επιτροπη του ικα για τα φαρμακα!

Ελπιζω να ειναι και τα τελευταια τρεξιματα γιατι εχω κουραστει με ολα αυτα...Την Πεμπτη εχω ραντεβου με το γυναικολογο για να με δει και να μου πει ποτε ξεκιναμε τις ενεσουλες..

Την Παρασκευη μετα απο ολα αυτα θα σας εχω νεωτερα :roll:

Φιλακια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λια φυσικα και δεν μας κουραζεις!! Η ιστορια σου ειναι η αποδειξη οτι θαυματα υπαρχουν και γινονται και οτι η δυναμη μεσα μας ειαναι απεριοριστη!! φιλια στην κοιλιτσα....

λιλ μου καλη επιτυχια, ευχομαι να ξεκινησετε σιγα σιγα και ολα να πανε κατ' ευχην!!

λινα και σε σενα ευχομαι τα καλυτερα.. προσπαθησε να μην απελπιζεσαι, το ξερουμε ολες πως νιωθεις τωρα αλλα πρεπει να δειξεις δυναμη και να δεις το θετικο της υποθεσης: οτι ξερετε το προβλημα και θα το αντιμετωπισετε! Κι εμεις οταν ειχαμε ακουσει για εξωσωματικη ειχαμε φριξει και ειπαμε θα το παλεψουμε αλλιως.. τελικα μετα απο 1,5 χρονο περιπου δεν ειχαμε βελτιωση και προχωρησαμε μετα απο ταλαιπωρια και κουραση στην εξωσωματικη , η οποιαπηγε πολυ καλα, με την πρωτη ηρθε το σπορακι μας!! Σε καταλαβαινω τωρα, απλα θελω να σου πω οτι τελικα , παρολο που η διαδικασια ηταν αγχωτικη και δυσκολη, σε μενα πιο ψυχοφθορο ηταν ολο το προηγουμενο διαστημα μεχρι να το παρουμε αποφαση (με ολες τις προσπαθειες και τις απογοητευσεις) παρα η ιδια η εξωσωματικη που δεν ηταν τοσο τραγικη οσο νομιζα.. Συζητηστε με τον καλο σου ηρεμα, προσπαθειστε να βρειτε λυση αλλα μην το αφησετε να σας κουρασει περα απο τα ορια σας.. φιλικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τwiggi μου σε ευχαριστω , ειναι δυσκολη εβδομαδα αυτη για μενα απο εξετασεις και πολυ τρεξιμο.

Θα εχω απαντησεις την Παρασκευη που θα μιλησουμε με το γιατρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι πολλα φιλια στην κοιλιτσα στο νεο σπορακι μας!

Λια & Τwiggy & Σκιουρινα φυσηξτε εγκυοσκονη please...

Φεφεκι πολύ λυπαμαι αλλα μην απογοητευευσαι εγω με την τρίτη τα καταφερα αλλα δεν έχασα λεπτο την πίστη μου ξανα και ξανα μέχρι να τα καταφερουμε, ο θεος μας δοκιμάζει. Πολλα φιλια γλυκια μου σε καταλαβαίνω αλλα πρεπει να εισαι δυνατη.

Λίνα μου θυμίζεις πολύ εμενα λοιπον εγώ έκανα υστεροσαλπιγγογραφία και βρήκαμε 2 φραγμένες σάλπιγγες δεν το πολυκουβεντιάσαμε πήγαμε κατευθείαν για εξωσωματική μόνο που επισκεφτηκαμε 2 γιατρους ο ενας ελεγε εξωσωματικη κι ο αλλος ότι εχω πολές πιθανοτητες να πετυχω στην εξωσ και να αποβαλλω γιατι ήταν υδροσαλπιγγες και έβγαζαν ενα υγρο που διαλυει τα φυτεμενα έμβρυα ετσι κι εγινε η πρωτη προσπθεια ήταν επιτυχια κι αποβολή . Ημουν μόλις 28 χρονων πάω στον Πιστοφίδη που λένε ότι ειναι κορυφη στις λαπαροσκοπησεις στον Λευκο Σταυρο με την ελπίδα ότι θα μου τις ανοίξει τελικα τίποτα κάνω επεμβαση και μου τις κλεινει με lazer. Κανω 2η προσπάθεια στο Ελενα στο Παπαριστειδη και τίποτα ούτε ωαρια δεν έκανα. Τελικα παω στον Αρκουλή ο οποίος με βοήθησε πολύ είπε ότι κανονικα δεν έπρεπε να μου κλείσει με λειζερ πανω κατω τις σαλπιγγες παρα μόνο κατω γιατι ετσι δεν αιματωνονται σωστα οι ωοθηκες για αυτο δεν κανω πολλα ωαρια πια. Τελικα δοξα το θεο και την Παναγίτσα και με την Βοήθεια της Αγιας Ειρηνης Χρυσοβαλάντου πέτυχα σ αυτον τον γιατρο με την πρωτη και τωρα ετοιμαζόμαστε για το αδερφακι. Υπομονη κι εγω 32 είμαι αλλα δυστυχως δεν υπάρχει αλλος τρόπος μόνο ενα θαυμα, που απο καρδιας σου ευχομαι να συμβει!

Πολλα φιλια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λαμπρινη μου και υπολοιπα κοριτσακια.....

φφφφφφφφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ σας :):)

ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ!!!τα μωρακια ερχονται....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sas euxaristo para ma para polu oles k olous!!!!i epanaluptiki mou exthes itan 1619!!!loipon..stis egkuoules euxomai mia teliomini egkumosuni k gera paidia!stis idi manoules k mpampades..ugeia!!!k se oles esas pou prospathite..euxomai na einai i teleutaia sas prospatheia!!!

fefeki se katalabaino apoluta!!!to exo perasei k ego 2 fores!!!!alla brika tin dunami k ksanaprospathisa!!!

na exete pisti ston theo!!!i pisti mas einai to mono pou ma exei apominei!!!k an i epistimi kanei thaumata..tote o theos ti kanei?????i lia mas einai to zontano paradigma!!!!

labrinip exeis k esu polla filakia!!!! ;) na doseis k esu stin kouklitsa sou!!!!

lia mou se euxaristo polu gia ola!!!!filakia para polla!!!!

kalo bradu... :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη τυχη σε όλες κορίτσια! Και μην απογοητεύεστε! τα λεω για να τ ακουω:)

Λία μου σου έστειλα και μυνημα....σε υπερευχαριστω που μου εδωσες ελπίδα..... μακαρι να μπορουσα να κανω εξωσωματική χωρίς να τις έβγαζα τις σάλπιγγες...αλλα δεν κάνουνε πλέον....το βγάλσιμο με φοβίζει....δεν θέλω να μην έχω ποτε ελπιδα να συλλαβω φυσιολογικά και να εξαρτώμαι πάντα από κάποιον.... αυτό το ποτε δεν μου αρεσει....

Thank u Λαμπρινή μου ....ίδια περίπτωση....απλά εμένα ή θα μου τις ανοίξουνε ή θα τις βγάλουν γιαυτό το καθυστερώ...μακάρι να μπορούσα να μην κάνω τίποτα και να περιμένω να γίνει ένα θαύμα αλλα κι αυτό πάλι πώς θα το κάνω.... Μέχρι τον Οκτωβριο πρέπει να αποφασίσω κι αν είναι να πάω για λαπαροσκόπηση.....

Χαίρομαι που σας βρήκα και μπορώ να συζητήσω με κάποιον που καταλαβαίνει. Φιλιά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Twiggy ευχαριστώ και σένα πολύ για την ενθάρυνση! έτσι είναι όπως τα λες.....Είναι πολύ ψυχοφθόρο τώρα που το συζητάμε και δεν κάνουμε τίποτα....εμείς ούτε καν προσπαθούμε γιατι μας έχουν φοβίσει με εξωμήτρια.....κι εγώ νομίζω οτι όταν το αποφασίσω και πάω για λαπαροσκόπηση θα μου φύγει ένα βάρος....απλά μακαρι να έχω σάλπιγγα έστω και μια όταν ξυπνησω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!μαρακι μου πολλα πολλα μπραβο!!!!ειναι υπεροχη η χοριακη σου!!!!!!!!!!με το καλο να το ακουσεις και να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!! σας ευχαριστω παρα πολυ για ολα!!!! υπαρχει μια δυναμη που μας δινει κουραγιο να συνεχισουμε ,το εχω νιωσει σε ολες τις αποτυχιες και πραγματικα πιστευω στα θαυματα και στους Αγιους!!!ολα στην ζωη μας ειναι δοκιμασιες......

λινα το λαδακι και την αγια ζωνη μπορεις να την βρεις στο μοναστηρι της ΑΓΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ (ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ)ΜΠΕΣ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΝΑ βρεις περισοτερες πληροφοριες!!!εγω εστειλα γραμμα στην μονη γιατι δεν εχει τηλ και μου το εστειλαν λαδακι,αγια ζωνη, και το αγιο μηλο!!!φιλακια πολλα σε ολες!!!!και στις κοιλιτσες σας!!!! :P:P:P:P:lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...