Μετάβαση σε περιεχόμενο

"ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 12 !!!"


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια.

Μολις με επισκεφτηκε και εμενα η κυρια και μαλιστα 3 ημερες νωριτερα.Μπηκα στην τελικη ευθεια και σημερα ειναι η πρωτη μερα που ξεκιναω με αντισυλληπτικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Koρίτσια και Γιώργο καλημερούλα και απο δω!!!

Twiggaki μήπως τελικά έχεις δίκιο και εγω μπερδεύω και ταλαιπωρώ τον εαυτό μου και το μυαλό μου ?? Μήπως τελικά φταίει η ανασφάλεια μου?? Θέλω να την ξεφορτωθώ και να σκεφτώ θετικά και μόνο θετικά. Όπως με συμβουλέψατε !!

Όσο για το γιατρό Twiggy θα πάω αύριο στο γυναικολόγο γιατί έχω κλείσει ραντεβού, αφού είχαμε μιλήσει μόνο τηλ. μετά την βιοχημική και μου χε πει, να μιλήσουμε απο κοντά. Θα τον ενημερώσω ότι θα προσπαθήσουμε πάλι και θα σας έχω νεότερα αύριο.

Τώρα είμαι στη δουλειά και πάμε από το κακό στο χειρότερο, χάλια, πολύ δουλειά και τόσες κοπέλες στον ίδιο χώρο τελικά είναι πολύ δύσκολο!!!!!!!!!!!!!!! Προσπαθώ όμως να μην συμμετέχω πολύ σαυτά που μου λένε γιατί με τρελαίνουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε με το καλο και τα υπολοιπα κοριτσακια !!! θετικη σκεψη παιδια και επιμονη ! θα τα καταφερετε ! μην απελπιζεσται θα ερθουν τα μωρακια να ειστε σιγουρες! οταν το πιστεψετε θα γινει! :) :)

κοριτσια γενικα σας θελω αισιοδοξες , Πρέπει να έχετε θάρρος, γιατί το αύριο είναι καλύτερο, ενα να ξερετε μετά την καταιγίδα, ερχεται ο ήλιος!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιλάκι, καλή αρχή!!!! Παρεούλα !! Εγώ τα χω ήδη ξεκινήσει. Ποιά σου έδωσε?

Καλημερα κοριτσια.

Μολις με επισκεφτηκε και εμενα η κυρια και μαλιστα 3 ημερες νωριτερα.Μπηκα στην τελικη ευθεια και σημερα ειναι η πρωτη μερα που ξεκιναω με αντισυλληπτικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω στρουμφακι ,επισης ολοψυχα!!!

Μου εδωσε τα Triginera,εσενα ?

Εσυ ποτε τα ξεκινησες?

Μαλλον καμια εβδομαδα διαφορα πρεπει να εχουμε απο οτι θυμαμαι?

Μιλησα σημερα μαζι του και μου ειπε να παω στις 29 να με δει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στις 05/09 τα ξεκινησα αλλά ακόμα έχω καφέ υγρά και αύριο θα πάω να με δει. Μου είπε ότι συμβαίνει αυτό, θα με δει αύριο και θα χω νέα.. Ελπίζω καλά νέα!!!!

Ευχαριστω στρουμφακι ,επισης ολοψυχα!!!

Μου εδωσε τα Triginera,εσενα ?

Εσυ ποτε τα ξεκινησες?

Μαλλον καμια εβδομαδα διαφορα πρεπει να εχουμε απο οτι θυμαμαι?

Μιλησα σημερα μαζι του και μου ειπε να παω στις 29 να με δει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώργο σευχαριστούμε πολύ πολύ που είσαι κοντά μας και δεν μας ξεχνάς καθολου παρόλο που τρέχετε με το μπεμπάκι!!!

αντε με το καλο και τα υπολοιπα κοριτσακια !!! θετικη σκεψη παιδια και επιμονη ! θα τα καταφερετε ! μην απελπιζεσται θα ερθουν τα μωρακια να ειστε σιγουρες! οταν το πιστεψετε θα γινει! :) :)

κοριτσια γενικα σας θελω αισιοδοξες , Πρέπει να έχετε θάρρος, γιατί το αύριο είναι καλύτερο, ενα να ξερετε μετά την καταιγίδα, ερχεται ο ήλιος!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλους.

Θέλω να μοιραστώ κ εγώ την αγωνία μου. Έκανα mini ivf κ εμβρυομεταφορά στις 15/09. Τι αγωνία είναι αυτή;;;

Η προγεστερόνη μου σήμερα 97.

Χοριακή τη Δευτέρα.

Καλή επιτυχία σε όλες!

Εγώ δεν νοιώθω απολύτως τίποτα. Μερικές φορές μόνο, ήπια ενόχληση περιόδου που ξέρω ότι είναι απ τα χάπια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες φεφεκι!

Καλη επιτυχια με μια τεραστια χοριακη την Δευτερα!!!

Στρουμφακι μηπως γεμισαν οι σελιδες και πρεπει να παμε στο 13?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες φεφεκι!

Καλη επιτυχια με μια τεραστια χοριακη την Δευτερα!!!

Στρουμφακι μηπως γεμισαν οι σελιδες και πρεπει να παμε στο 13?

Καλώς ήρθες Φεφεκι και εύχομαι ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ χοριακούλα!! Καλά αποτελέσματα!!! Να σαι ήρεμη και όλα θα πάνε καλά!!!

lilaki mou edose ta mercilon, τα ξέρεις?

:roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες φεφεκι!

Καλη επιτυχια με μια τεραστια χοριακη την Δευτερα!!!

Στρουμφακι μηπως γεμισαν οι σελιδες και πρεπει να παμε στο 13?

Σ ευχαριστώ πολύ Λιλ! Κ εσύ γρήγορα έγκυος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες Φεφεκι και εύχομαι ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ χοριακούλα!! Καλά αποτελέσματα!!! Να σαι ήρεμη και όλα θα πάνε καλά!!!

lilaki mou edose ta mercilon, τα ξέρεις?

:roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Σ ευχαριστώ κ σένα Στρουμφ!

Εσείς κορίτσια τι ηλικία έχετε; Εγώ 35.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι άλλη μαρκα, αναλογα μάλλον με το τι χρειαζεται η κάθε κοπέλα και ο κάθε οργανισμός.

Φεφέκι η πρώτη σας προσπαθεια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είχα κάνει κ σπερματέγχυση τον Απρίλιο. Βγήκε θετικό αλλά υποχώρησε και μετά βασανίστηκα γιατί δεν έπεφτε η χοριακή κ έκανα την εξέταση ανα μέρα για 2 μήνες! Μετά αγρανάπαυση μέχρι τώρα να συνέλθει το σύστημα. Εσείς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Emeis κάναμε εξωσωματική βγήκε θετικό αλλά δυστυχως ήταν βιοχημική, δεν συνεχιστηκε... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

ΘΕΛΩ ΟΜΩΣ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ, ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΜΩΡΑΚΙ !!!

(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*):ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray: [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif]

Είχα κάνει κ σπερματέγχυση τον Απρίλιο. Βγήκε θετικό αλλά υποχώρησε και μετά βασανίστηκα γιατί δεν έπεφτε η χοριακή κ έκανα την εξέταση ανα μέρα για 2 μήνες! Μετά αγρανάπαυση μέχρι τώρα να συνέλθει το σύστημα. Εσείς;
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α, όπως κ εγώ δηλαδή. Σε πόσο καιρό σου υποχώρησε; Εμένα απ την τρίτη χοριακή, ούτε βδομάδα και οι τιμές ήταν χαμηλές, 30 κ μετά 70, τέλος 21. Νομίζω έτσι γίνεται σε μια βδομάδα.

Να ξαναπροσπαθήσεις οπωσδήποτε! Πότε ξεκινάς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Φεφέκι,

εμένα ήταν λίγο λιγότερο και στην δεύτερη χοριακή έπεσε, οπότε δεν κράτησε και τόσο η αγωνία μου... παρα μόνο η στεναχώρια. Εσένα τι σου είπαν, τί δεν πήγε καλά? Πόσα εμβρυάκια σου έβαλαν?

Α, όπως κ εγώ δηλαδή. Σε πόσο καιρό σου υποχώρησε; Εμένα απ την τρίτη χοριακή, ούτε βδομάδα και οι τιμές ήταν χαμηλές, 30 κ μετά 70, τέλος 21. Νομίζω έτσι γίνεται σε μια βδομάδα.

Να ξαναπροσπαθήσεις οπωσδήποτε! Πότε ξεκινάς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια τι κανετε???υπομονη να κανετε και ολα τα ονειρα σας θα πραγματοποιηθουν!!!!!! που ξερετε μπορει να σας ερθει το μωρακι απο εκει που δεν το περιμενετε....οπως ηρθε και σε εμενα μετα απο 4 χρονια που προσπαθουσαμε συνολικα...και με 3 εξωσωματικες σκετη αποτυχια...πιστη να εχετε!!!!! καλη επιτυχια σε ολες!!!!!!!φιλια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Λία, αν και δεν θυμάμαι την ιστορία σου έχω χαρεί πάρα πολύ!!!!

Μπράβο !!! Είναι πολύ ενθαρρυντικό αυτό που μας ανακοίνωσες!!!

Σευχαριστούμε πολύ!!!

Εύχομαι όλα μα όλα καλά!! ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif] [smilie=blob3.gif]

καλημερα κοριτσακια τι κανετε???υπομονη να κανετε και ολα τα ονειρα σας θα πραγματοποιηθουν!!!!!! που ξερετε μπορει να σας ερθει το μωρακι απο εκει που δεν το περιμενετε....οπως ηρθε και σε εμενα μετα απο 4 χρονια που προσπαθουσαμε συνολικα...και με 3 εξωσωματικες σκετη αποτυχια...πιστη να εχετε!!!!! καλη επιτυχια σε ολες!!!!!!!φιλια πολλα!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο εμενα!

Στρουμφακι περιμενουμε νεα σου σημερα..

Μηπως γεμισαν οι σελιδες και πρεπει να παμε στο 13?

Λιακι ευχαριστουμε για τις ευχες σου!!Να προσεχεις φιλακια στην κοιλιτσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα.......τελικά πήγε πολύ καλά η αυχενική μου...και είμαι πολύ χαρούμενη ,,, άρχισαν λίγο να υποχωρούν και τα συμπτώματα των ανακατοσούρων όχι και πολύ αλλά σιγά σιγά...

σας στέλνω την καλημέρα μου....και αισιοδοξία στις καινούργιες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...