Μετάβαση σε περιεχόμενο

"ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 12 !!!"


Recommended Posts

Παιδιά πρέπιε να σας πω κάτι.. αύριο γιορτάζω πως θα σας κεράσω βρε???

8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}:o3:o3:o3:o3:o3:o3:o3:o3:o3:o3:o3:o3:o3:o3:o3:o3:o3:o3:o3:o3:o3 [smilie=icon_bigsmurf.gif] [smilie=icon_bigsmurf.gif] [smilie=icon_bigsmurf.gif] [smilie=icon_bigsmurf.gif] [smilie=icon_bigsmurf.gif] [smilie=icon_bigsmurf.gif] [smilie=icon_bigsmurf.gif] [smilie=icon_bigsmurf.gif] [smilie=icon_bigsmurf.gif] [smilie=icon_bigsmurf.gif] [smilie=icon_bigsmurf.gif] [smilie=icon_bigsmurf.gif] [smilie=icon_bigsmurf.gif] [smilie=occasion1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλα κι εγω!! :) περιμενω πως και πως την πεμπτη τελικα,θα την κανω απογευμα γιατι ξεκινησα μια δουλιτσα και δεν μπορω να παω πρωι στις 23..οποτε θα το δω πιο νωρις! :D ανυπομονω κι ευχομαι να ειναι ολα καλα..σας ευχομαι καλη αρχη και προσπαθηστε να μην αγχωνεστε!!!στρουμφακι ευχομαι να σου ρθει δωρακι στη γιορτη σου! ;) ειμαι παντως πολυ σιγουρη για σας ωραια παρεουλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στρουμφακι ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!! :x:ymparty: σου ευχομαι να εισαι υγιης, τυχερη και ευτυχισμενη και συντομα με ενα σπορακι στην κοιλιτσα!!!

κουαντο με το καλο η αυχενικη.... ειναι φανταστικη εμπειρια και απεριγραπτη!!

φιλια σε ολους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuando καλη επιτυχια με την αυχενικη!!!

Καλο ξεκινημα και με τη δουλεια και να προσεχεις!!

Στρουμφακι Χρονια Πολλα για τη γιορτη σου!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::-*

Του χρονου να εισαι με ενα μωρακι στην αγκαλια!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

strouffaki xronia sou polla k kala!!!na xairesai to onoma sou!!!sou euxomai ugeia k me to kalo ena moraki!!!

lia mou eimai stin 10 mera embruometaforas!!balame 2 embrua 7 diaireseon k mou eipan polus kalis poiotitas!!!tin pempti pame gia tin xoriaki!!!exei kana 2 meres pou arxisa na niotho kapoia trabigmata k polu ipious ponous periodou!!esu ti kaneis??to moraki mas???

lagonisi se euxaristo polu gia tis euxes sou!!

filakia polla se oles k kali arxi!!!

twiggy k cuando filakia k sta dika sas morakia!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια τι ομορφα νεα!!!!!!!!ευχομαι μια τερατσια χοριακη!!!!!!!στρουμφακι χρονια πολλα και με ενα γλυκο μωρακι συντομα!!!!καλη αρχη στις υπολοιπες γλυκουλες ολα θα γινουν!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκια!!!!!

Μαράκι μου με το καλό να ρθει η θετική χοριακούλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές!!

ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑΜΕ -- ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ- ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλιά πολλά πολλά

[smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μην απελπιζεσαι.. μπορει να ειναι της εμφυτευσης!! ευχομαι να εχουμε θετικα αποτελεσματα και να κανουμε παρτυ!! υπομονη, λιγες μερουλες εμειναν... :ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι να ξερεις οτι κάθε κοπέλα εχει και διαφορετικά συμπτώματα.....

Κάποιες το εχουν θετικό σημαδι το να δεις λίγο αίμα....λίγο πριν την χοριακή.

Εγω οταν ειχα μείνει εγκυος 2 φορές με φυσική σύληψη...και τις 2 φορές ειχα δει λίγο αίμα όταν κόντευε να μου έρθει περίοδος....

Κάνε λίγο υπομονή κοριτσάκι......θα μάθουμε την Πέμπτη...

Σου εύχομαι απο την καρδιά μου να έχεις μια ΜΕΓΑΛΗΗΗ ΧΟΡΙΑΚΗΗΗ :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sas euxaristo para polu koritsia!!!!makari na pane ola kala!!!eixa exthes 3-4 stagones aima..alla oxi katharo aima k meta tipota allo!!ante na doume!apla meta apo auto den pernan oi ores!!!twiggy den nomizo pantos na einai tis emfuteusis giati mexri tin 5i mera mporei na ginei!euxaristo k pali gia tis euxes k tin upostiriksi!!!filakia polla!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι μαρακι γλυκο η εμφυτευση μπορει να κανει 5-10 μερες!!!ολα ειναι πιθανα..αφου ηταν δυο σταγονιτσες και δεν συνεχιστηκε εγω νομιζω οτι ειναι ενα θετικο σημαδι...ευχομαι μια θεορατη χοριακη!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τι κανετε????μαρακι μου μην αγχωνεσε ολα θα πανε καλα θετικη σκεψη να εχεις!!!!!και την πεμπτη θα κανουμε παρτυ!!!!!!!!στρουμφακι χρονια πολλα και οτι επιθυμεις!!!twiggy τι κανετε????cuando τι κανει το μπεμπακι σου?????μια εβδομαδα διαφορα εχουμε με το καλο να μας ακολουθησουν και ολα τα κοριτσια!!!

φιλακια πολλα σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ειναι λια μου..υποθετω δηλαδη :lol: ...περιμενω να το δω την πεμμπτη στην αυχενικη να παει η καρδια μου στη θεση της γιατι μια αγωνια την εχω.. :D εχουμε οντως μια βδομαδουλα ακριβως διαφορα..αντε με το καλο και τα υπολοιπα κοριτσακια εδω μεσα!!!!!ειμαι αισιοδοξη θα ερθουν πολλα μωρακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια γεια σας....είχα καιρό να μπω να σας γράψω διότι πέρασα πολλές μέρες μόνο στο κρεβάτι....γενικά έχω πολλούς εμετούς ανακατοσούρες πονοκεφάλους και γενικα είμαι κάπως...παρ΄όλα αυτά όμως είμαι μια χαρά χαρούμενη και αισιόδοξη....θέλω να μεταφέρω την αισιοδοξία μου σε όλα τα κορίτσια....την τρίτη κάνω την αυχενική και έχω μια σχετική αγωνία...θέλω όλα να πάνε καλά...πιστεύω να πάνε...πάντως μέχρι τώρα ο γιατρός με βρίσκει μια χαρά...

έχω καιρό να μπω όπως προανάφερα και δεν ξέρω τι εξελίξεις έχουμε από εγκυούλες...πάντως cuando και οι δυο μας αυτή την βδομάδα έχουμε την ίδια αγωνία...εύχομαι όλα καλά να δείξουν....σας φιλώ κορίτσια θα τα πούμε σύντομα...φιλιά πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στρουμφακι ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!! :x:ymparty: σου ευχομαι να εισαι ευτυχισμενη και συντομα με ενα μωρακι !!!

cuando oy με το καλο η αυχενικη, ολα θα πανε μια χαρουλα εχεις ολη μας την θετικη ενεργεια .... ειναι οντως μια φανταστικη εμπειρια και μι αμαγικη στιγμη θα δεις το μωρακι σου και θα τρελλαθεις !!!! :):)

αντε με το καλο και τα υπολοιπα κοριτσακια !!! θετικη σκεψη παιδια και επιμονη ! θα τα καταφερετε ! μην απελπιζεσται θα ερθουν τα μωρακια να ειστε σιγουρες! οταν το πιστεψετε θα γινει! :):)

τι κανουν οι εγγκουλλες μας? μεγαλωνουμε φροντιστε να ζησετε οσο καλυτερα μπορειτε αυτουσ τους 9 ξεχωριστους μηνες ,η γυναικα μου μετα που γεννησε σαν τωρα ας πουμε μου λεει μου λειπει η κοιλιτσα χεχε το πιστευετε? :lol::lol: βρε της λεω εχουμε κοτζαμ αντρακι το αγορακι μας ε μου λεει μου λειπει που εο ειχ αεμσ αμου αφου καμια φορα την νυχτα και εγω εχω συνιθισει και την νυχτα αγκαλιαζω την κοιλιτσα της :lol::lol:

κοριτσια γενικα σας θελω αισιοδοξες , Πρέπει να έχετε θάρρος, γιατί το αύριο είναι καλύτερο, ενα να ξερετε μετά την καταιγίδα, ερχεται ο ήλιος!!!!!! σημερα ;);) εχω εμπνευση !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

H αλήθεια Νικόλ μου είναι ότι δεν μου το χουν πει αυτό αλλά θα ρωτήσω και εγώ το δικό μου γιατρό. Ωστόσο εμένα μου χουν πεί ότι για να δούμε για ενδομητρίωση θα πρέπει να κάνει κάποια κοπέλα λαπαροσκόπηση διαγνωστική. Τώρα δεν ξέρω τι να σου πω.

Αλλά αφού σου είπε ο γιατρός όλα καλά, μια χαρά!!!!!

Εγώ κάνω υπομονή να περάσουν οι μέρες για να παώ στο γιατρό να μιλήσουμε να μας πει πότε θα ξεκινήσουμε με το καλό και επίσης να κάνω και τεστ παπ. Μακάρι να ναι όλα καλά Παναγίτσα μου μακάρι!!

sorry για την καθυστερηση αλλα το ΣΚ συνηθως δε μπαινω.

stoumfoΣοφακι Χρονια σου Πολλα!!! οτι καλύτερο σου εύχομαι!

Εχω κανει διαγνωστικη λαπαροσκοπηση πριν 3 χρονια.Δε ξερω ομως πως ειδε κατι στον υπερηχο, τι να σου πω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariaaa ολα καλα θα πανε, περιμενουμε τα θετικα νεα σου!!!

Σκιουρίνα μην ανησυχεις ολα γινονται για καλο! Αργοτερα θα τα ξεχασεις πολυ γρηγορα, το τι περασες κ θα αναρωτιεσαι γιατι εκανες ετσι :lol:

Εγω θα παω σημερα για υπερηχο.Δε ξερω ποσες ενεσεις θα κανω ακομη, θα μου πει σημερα.

twiggy,lia25,cuando k ολες οι εγκυουλες ελπιζω να ειστε στα καλυτερα σας!!!!

φιλια πολλα κ καλη εβδομαδα σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη εβδομαδα να εχουμε κοριτσια!!

Mariaaaa ευχομαι να εχεις μαι τερασστια χοριακη!!!! :ympray::ympray::ympray:%%-%%-

Νικολxx οι κυστες φαινονται με τον υπερηχο , απο εκει και περα παιζουν με τις πιθανοτητες.Λενε οτι οταν φαινεται πιο σκουρα μια κυστη, πιο συμπαγη και εχει σοκολατοειδες περιεχομενο και την εχεις αρκετους μηνες και δεν φευγει ισως να ειναι ενδωμητριωση. Βεβαια η διαγνωση γινεται μονο με λαπαροσκοπηση ,τοτε σου λενε στα σιγουρα οτι ειναι αυτο.Καλη επιτυχια σου ευχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια και γιωργο και καλη βδομαδα!!

κουαντο και σκιουρινα με το καλο οι αυχενικες σας!! θα πανε ολα καλα και θα η αγωνια σας θα γινει μια τεραστια συγκινηση μολις δειτε τα μωρουλακια σας!!! :) σκιουρινα κουραγιο μολις μπεις στον 4ο λενε οτι φευγουν οι ναυτιες...λια εσυ ποτε εχεις αυχενικη?

νικολ ευχομαι ολα καλα, αντε να δουμε τι γινετε με τα αυγουλακια σου!! ;)

λιλ και στρουμφ καλη αρχη με τις προσπαθειες και θετικη σκεψη!!

μαρακι η βδομαδα ειναι δικη σου!!! λιγο εμεινε, ευχομαι μια θετικη χοριακη!!!!αντε να δουμε...

πολλα φιλια σε ολους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα! ειμαι τελειως καινουρια στην όλη διαδικασια της εξωσωματικης και επειδη στο κεντρο που με παρακολουθει γίνετε χαμός είπα να ρωτήσω εσας που πάντα με βοηθάτε!

εδω και μια βδομάδα άρχισα τις υποδόριες ενέσεις daronda και εχθες μου ήρθε περίοδος κανονικά στην ημέρα και στην ώρα της ακριβώς.

σημερα 2η μερα του κυκλου πηρα τηλ για να κλεισω ραντεβου για υπερυχο και αιμοληψια και μου είπαν να πάω την άλλη τρίτη (δηλαδη την 10η μερα του κυκλου). απο όσα έχω ακούσει ξέρω ότι πρεπει να πάω την 2η μερα για τις παραπάνω εξετάσεις.

μήπως μπερδευτήκαν και έκαναν κανενα λάθος? εχω ψιλοφρικάρει! δεν ξέρω καν αν γράφω στο σωστο post!

απλα φοβαμαι να μην γινει κανενα λάθοσ και χάσω το μήνα τζάμπα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα και καλή εβδομάδα!!!

Σας ευχαριστώ πολύ πολύ για τις ευχές!!!

Σήμερα είμαι λίγο αγχωμένη γιατί ήρθε η εβδομάδα που θα συναντήσω και τον γυναικολόγο μου και τον εξωσωματικό.

Θέλω την βοήθεια σας, μου φαίνεται λίγο τραβηγμένο το οτι πάω και στους δυο γιατρούς. Μήπως να μιλάω με τον εξωσωματικό, παω απο δω πάω απο κει και μου φαίνεται πολύ τραβηγμένο. Μην μου πείτε για τα χρήματα γιατί οπως σας έχω πει ξανά ο γυναικολόγος μου, δεν μου κρατάει χρήματα για την εξέταση αλλά μόνο για το παπ. Οπότε δεν μπορώ να πω κάτι άσχημο. Αλλά ρε παιδιά, περνάει ο καιρός και δεν έρχεται το μωράκι!!!

Μου φαίνεται ότι έχω αρχίσει και σας κουράζω, συγνώμη αν γίνεται αυτό!!! Απλά με βοηθάει αν μου λέτε την γνώμη σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου στρουμφακι καλη εβδομαδα σου ευχομαι.Να ξερεις οτι ολες μας εδω περναμε διαφορες φασεις και οτι ολα τα κοριτσια προσπαθουν να στειριζουν η μια την αλλη αφου αχουμε να αντιμετωπισουμε πορομοια προβληματα με ενα ομως κοινο στοχο την αποκτηση ενως μωρου.Αν ομως δεν βοηθησουμε και εμεις με τη σειρα μας λιγο τον ευατο μας ,αυτο δεν βοηθαει την ολη κατασταση ...Προσπαθησε να το δεις θετικα και να λες οτι τωρα θα πετυχει!!!!Διωξε και το αγχος σου οσο γινεται για να μην σου γινει εμμονη!

Ειμαστε στην ιδια φαση και σε καταλαβαινω, αλλα εχουμε το χρονο μπροστα μας και στο κατω κατω δεν μας ειπε κανεις οτι δεν μπορουμε να κανουμε παιδια...Ολα θα πανε καλα στο εχω πει και αλλες φορες και θα στο λεω μεχρι να σε γκαστρωσουμε!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lil μου, σευχαριστώ!!! Μου χρειαζότανε αυτό ειλικρινά!!!!!!!!!!!!!

Σ'ευχαριστώ και πάλι πραγματικά!!!!

Αλλά υπάρχουν στιγμές που νιώθω αδύναμη και οτι δεν μπορώ να το χειριστώ.

Θα τα καταφέρουμε όμως !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Γεια σου στρουμφακι καλη εβδομαδα σου ευχομαι.Να ξερεις οτι ολες μας εδω περναμε διαφορες φασεις και οτι ολα τα κοριτσια προσπαθουν να στειριζουν η μια την αλλη αφου αχουμε να αντιμετωπισουμε πορομοια προβληματα με ενα ομως κοινο στοχο την αποκτηση ενως μωρου.Αν ομως δεν βοηθησουμε και εμεις με τη σειρα μας λιγο τον ευατο μας ,αυτο δεν βοηθαει την ολη κατασταση ...Προσπαθησε να το δεις θετικα και να λες οτι τωρα θα πετυχει!!!!Διωξε και το αγχος σου οσο γινεται για να μην σου γινει εμμονη!

Ειμαστε στην ιδια φαση και σε καταλαβαινω, αλλα εχουμε το χρονο μπροστα μας και στο κατω κατω δεν μας ειπε κανεις οτι δεν μπορουμε να κανουμε παιδια...Ολα θα πανε καλα στο εχω πει και αλλες φορες και θα στο λεω μεχρι να σε γκαστρωσουμε!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου θεσσαλονικη και καλως ηρθες, ευχομαι να παει καλα η προσπαθεια σου!! Μην αγχωνεσαι και να ενοχλεις τον γιατρο σου οταν εχεις αποριες, αυτη ειναι η δουλεια του! Εγω ειχα ξεκινησει τα daronda δευτερη μερα του κυκλου και πηγα για τον α' υπερηχο και αιμοληψια μετα απο 2 βδομαδες για να δουμε αν πηγε καλα η καταστολη.. Οποτε ισως καλα σου τα ειπανε.. Βεβαια θυμαμαι οτι την μερα που ξεκινησα τις ενεσεις με ειχε δει και ο γιατρος στο ιατρειο με υπερηχο .. νομιζω το καλυτερο ειναι να του τηλεφωνησεις!!

στρουμφακι γλυκο μην αγχωνεσαι εδω ειμαστε!! εμεναε παντως που η γυναικολογοε με ειχε στειλει σε εξωσωματικο σε ολη τη διαδικασια πηγαινα μονο σε αυτον.. και μεχρι και τον 2ο μηνα γιατι μου εδινε φαρμακα... απο τοτε με ανελαβε παλι αυτη! νομιζω δεν εχει νοημα να πηγαινεις και στους 2, φτανουν τα τρεξιματα μρα παρα μερα για εξετασεις και υπερηχους.... πολλα φιλια, ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ... εισαι στο δρομο να σε γκαστρωσουμε οπως λεει και η Λιλ, η οποια κι αυτη την ιδια μοιρα εχει!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...