Μετάβαση σε περιεχόμενο

"ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 12 !!!"


Recommended Posts

Στρουμφακι εχει δικιο η Twiggy ...δυναμη περνουμε και απο τις αλλες κοπελες που μετα απο τοσες προσπαθειες και δυσκολες περιπτωσεις εμειναν εγκυες και καποιες μαλιστα φυσιολογικα!!

Προσπαθησε οσο γινετε να το ξεπερασεις και να πεις στον ευατο σου οτι κανεις μια καινουργια αρχη.

Εγω περιμενω την αλλη εβδομαδα να αδιαθετησω για να ξεκινησω με αντισυλληπτικα για ενα κυκλο και μετα τις ενεσουλες.Αντε καλη μας επιτυχια και σε ολα τα κοριτσια!!! %%-%%-%%-

Λια τι ωραια νεα ειναι αυτα? :D:DΣυγχαρητηρια γλυκια μου!!! :YMHUG:%%-%%-%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσια τι κανετε?????λιλ σε ευχαριστω πολυ πολυ και σου ευχομαι να ειναι η τελευταια σου προσπαθεια!!!!

twiggy σε καταλαβενω απολυτα......ειναι απιστευτο ....και μαγικο!!!!!!

στρουμφακι μου πραγματικα λυπαμε πολυ :(:( τα εχω περασει 3 ολοκληρες φορες !!πολλες φορες με εβαλε κατω οτι και να σου λεω τωρα ο πονος δεν φευγει!!!!!!πιστη να εχεις και το θαυμα θα γινει οπως εγινε και σε εμενα!!!μαρακι μου που εισαι?????εκανες την εμβρυομεταφορα?????

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ !!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Τι κάνουμε εγώ εχω γίνει μια σούπερ μαμα όλο βόλτες και επιτέλους χαίρομαι την κορούλα μου η ανεργεία έχει και τα καλά της. Κορίτσια μην το βάζετε κάτω κι εγώ εχω περάσει τόοοοοσα και τελικα τα καταφερα υπομονή και πίστη είναι φυσιολογικό να νιώθετε έτσι εγώ να δειτε πως ήμουν κάθε φορα ρακος αλλα ο θεός μας δοκιμάζει και σίγουρα θα μας ανταμείψει. Εγώ περιμένω ανταπόκριση απο τα βιογραφικα που έστειλα αν δεν κάτσει κάτι μέχρι την ημέρα περιόδου δηλαδή΄25 του μήνα θα ξεκινήσω να βάλω τα κατεψυγμένα μου.

Λιακι και Twiggy πολλα φιλια στα ευλογημένα μωρακια που έρχονται.

Φιλια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Labrinip να χαιρεσαι την κορουλα σου,ειναι μια κουκλα!Με το καλο να σου πανε ολα!!! %%-%%-@};-

Λιακι σε ευχαρισρω μακαρι γιατι ειναι η πρωτη, να ειναι και η τελευταια :roll:

Εχω χαρει πολυ με αυτα που διαβασα για σενα!!Φιλακια στην κοιλιτσα ολα να σου πανε τελεια!! :YMHUG::-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lia25 συγχαρητηρια,καλη συνεχεια.

twiggy,MARDIO η 2η ηταν καλυτερα δε πονεσα τοσο.Μου τις κανει ο συζυγος, ηταν μεχρι να παρει το κολαι μαλλον!! Εχθες εκανα υπερηχο και ηταν ολα οκ ,μια παραωοθηκη μονο ανευ σημασιας ομως μου ειπε ο γιατρος, το σημαντικο ειναι οτι αποκλεισαμε την υποψια για ενδομητριωση.Ουφ παει κ αυτο!Την Δευτερα θα κανω υπερηχο για να δουμε το ενδομητριο και συνεχιζουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω νικολ θα ξεκινησω τις ενεσουλες το αλλο μηνα και εχω πιθανον ενδωμητριωση που δεν ειναι ομως μεγαλη, δεν με τρομαζει ολα ξεπερνιωνται μην αγχωνεσαι δεν ειναι κατι το τρομερο.Αλλες με ενδομητριωση εχουν μεινει εγκυες και ηταν ολα μια χαρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!!!

lia συγχαρητήρια ααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!

Νικόλ καλή αρχή, αλλά να σε ρωτήσω κάτι, πως αποκλείσατε το θέμα ενδομητρίωσης, κάνουμε κάποια εξέταση?

Λιλ, ξεκινάς διάβασα!!!! Με το καλό!!! Μαζί θα πάμε !!! Εγώ δεύτερη προσπάθεια εσύ πρώτη και καλή !!!! Εμένα μου έδωσε αντισυλληπτικά και σε λίγο θα ξεκινήσουμε ενεσούλες.

Πάντως εμένα βρε κορίτσια, με ανησύχησε το γεγονός ότι μου είπαν πως δεν ήταν καλά τα έμβρυα. Και ανησυχώ ξέρει κάποια απ' αυτά???? Έχει ακούσει κάτι????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λαμπρινη μου μπραβο σου που ευχαριστιεσαι τον χρονο σου, ευχομαι να πανε ολα καλα, και να βρεις δουλιτσα και να κανεις την επομενη προσπαθεια!!!τα παγωτινια περιμενουν!!!

λιλ και νικολ, προχωραμε δυνατα!!!

στρουμφακι αυτο με τα εμβρυα ειναι λαχειο, τα παρακολουθουν μετα τη γονιμοποιηση να δουνε πως διαιρουνται κλπ και μετα σου λενε την ποιοτητα του καθενος.. Ομως μην ανησυχεις γιατι πολλες κοπελες εμειναν εγκυες με εμβρυα οχι τοσο καλα, ειπαμε θελει τυχη και θετικη σκεψη!!!Τωρα θα βαλεις κατεψυγμενα ή θα ξανακανεις ωοληψια? Γιατι αν ξανακανεις μπορει αυτη τη φορα να γινουν καλυτερα εμβρυακια..Καθε προσπαθεια ειναι διαφορετικη..

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στρουμφακι και εμενα μου εδωσε αντισυλληπτικα για ενα κυκλο και σε καμια εβδομαδα που περιμενω να αδιαθετισω θα ξεκινησω να τα παιρνω.Θα ημαστε παρεουλα αχ, τι καλα!Εσυ ποτε ξεκινας τα αντισυλληπτικα?Μετα πρωτα ο θεος θα με δει στις 10 μερες και θα μου πει ποτε θα ξεκινησουμε τις ενεσουλες.Κατι ασχετο κοριτσια η ωοληψια ποναει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη επιτυχια και ο θεος να σας βοηθησει ευχομαι ολοψυχα απο μια παλια που ΔΕΝ ΞΕΧΝΑ και σκεφτεται συχνα τις ααααατελειωτεςςςςς ωρες (απο το γραφειο...χαχα) που περνουσε εδω στο ποστ!!!!!

:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σαι καλα ζαχαρενια ,σε ευχαριστουμε!!!Ευχομαστε και εσυ να εισαι καλα !!

Να μπαινεις να μαθαινουμε τα νεα σου οποτε θες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στρουμφακι και εμενα μου εδωσε αντισυλληπτικα για ενα κυκλο και σε καμια εβδομαδα που περιμενω να αδιαθετισω θα ξεκινησω να τα παιρνω.Θα ημαστε παρεουλα αχ, τι καλα!Εσυ ποτε ξεκινας τα αντισυλληπτικα?Μετα πρωτα ο θεος θα με δει στις 10 μερες και θα μου πει ποτε θα ξεκινησουμε τις ενεσουλες.Κατι ασχετο κοριτσια η ωοληψια ποναει?

λιλ μου η ωοληψια δεν ποναει, γιατι .. κοιμασαι!!! ομως γενικα εκεινη την ημερα θα εισαι καπως.. εχεις πονακια περιοδου και εισαι αδυναμη. Αλλα κατα τα αλλα μια χαρα.. Το δυσκολο κομματι ειναι ψυχολογικα μετα την εμβρυομεταφορα που πρεπει να εισαι σπιτι και γενικα οι σκεψεις και οι ανησυχιες μεχρι τη χοριακη!!Να σκεφτεσαι θετικα ομως !!! καλη επιτυχια...

ζαχαρενια να εισαι καλα να χαιρεσαι το μωρακι σου!!! νομιζω καμια δεν θα ξεχασει ποτε τις ατελειωτες ωρες σε αυτο το ποστ!!! αυτο που μετραει ομως ειναι το happy end.. ;) φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σευχαριστώ twiggy, θα προσπαθήσω να χω θετική σκέψη και εύχομαι και ΤΥΧΗ!!!

Να πω την αλήθεια μου, παίρνω θάρρος από το φορουμ και με βοηθάει γιατί με συμβουλεύεται.

Να σου πω όλο τα δικά μου λέμε, το μωράκι σου τί κάνει? ΜΕΓΑΛΩΣΑΤΕ???????

;););););););)

ΛΙΛ, ξεκίνησα τα αντισυλληπτικά εγώ και την άλλη εβδομάδα θα πάω από κοντά να μιλήσουμε.

Εσύ πότε??? Σου χω στείλει και πμ.

Νικόλ, τι κάνεις?? Δεν προλάβαμε να μιλήσουμε.

Ζαχαρένια σευχαριστούμε πολύ!!!!!! Να σου ζήσει το μωράκι !!!!! Είναι πολύ όμορφο το ότι έρχεσαι σαυτό το θέμα!!!!

Φιλιά πολλά

λαμπρινη μου μπραβο σου που ευχαριστιεσαι τον χρονο σου, ευχομαι να πανε ολα καλα, και να βρεις δουλιτσα και να κανεις την επομενη προσπαθεια!!!τα παγωτινια περιμενουν!!!

λιλ και νικολ, προχωραμε δυνατα!!!

στρουμφακι αυτο με τα εμβρυα ειναι λαχειο, τα παρακολουθουν μετα τη γονιμοποιηση να δουνε πως διαιρουνται κλπ και μετα σου λενε την ποιοτητα του καθενος.. Ομως μην ανησυχεις γιατι πολλες κοπελες εμειναν εγκυες με εμβρυα οχι τοσο καλα, ειπαμε θελει τυχη και θετικη σκεψη!!!Τωρα θα βαλεις κατεψυγμενα ή θα ξανακανεις ωοληψια? Γιατι αν ξανακανεις μπορει αυτη τη φορα να γινουν καλυτερα εμβρυακια..Καθε προσπαθεια ειναι διαφορετικη..

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια!τι κανετε?στρουμφακι μου οντως δεν προλαβαμε να τα πουμε,ομως θα τα λεμε απο δω και μπρος μιας και τον αλλο μηνα θα παω για την τριτη εξωσωματικη .ελεγα να ξεκινησω αυτο το μηνα αλλα η ψυχολογια μου δεν ειναι και στα καλυτερα της ,οποτε το αφηνω για οκτωβρη. twiggy μου τι κανει το νινι?καλη επιτυχια στα κοριτσακια που προσπαθουν!φιλια σε ολες :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια άσχετο αλλά βοηθήστε με!!!

Πως θα αλλάξω την υπογραφή μου κάτω στο προφίλ μου?

Δεν τα καταφέρνω και προσπαθώ 35 λεπτά, έχω χαζέψει μου φένεται τελικά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣΣΣΣΣ !!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΟΠΟΣ ΕΙΣΑΙ ΠΑΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΛΕΓΧΟΥ ΜΕΛΟΥΣ ΠΑΝΩ ΠΑΝΩ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΟΥ ΜΕΤΑ ΠΑΤΑΣ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΚΑΙ ΣΕ ΒΓΑΖΕΙ ΣΤΗΝ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΥΠΟΓΡΑΦΗΣ ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα new life,

σευχαριστώ πολύ προσπαθούσα από χθες να βγάλω το λάθος τικεράκι και δεν τα κατάφερνα.

Σευχαριστώ και πάλι!!!

Να σας ζήσει το μωράκι!!!!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣΣΣΣΣ !!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΟΠΟΣ ΕΙΣΑΙ ΠΑΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΛΕΓΧΟΥ ΜΕΛΟΥΣ ΠΑΝΩ ΠΑΝΩ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΟΥ ΜΕΤΑ ΠΑΤΑΣ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΚΑΙ ΣΕ ΒΓΑΖΕΙ ΣΤΗΝ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΥΠΟΓΡΑΦΗΣ ;);)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!!!

lia συγχαρητήρια ααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!

Νικόλ καλή αρχή, αλλά να σε ρωτήσω κάτι, πως αποκλείσατε το θέμα ενδομητρίωσης, κάνουμε κάποια εξέταση?

Ειχε δει κατι σε προηγουμενο υπερηχο οπου μου εξηγησε οτι μερικες φορες τους μπαιρδευει το ωοθηλακιο που ωριμανσε με εστια ενδομητριωσης,ετσι μου ζητησε να με δει την 4η μερα του κυκλου που θα ειχε φυγει το ωοθηλακιο και θα ειχε καθαρο τοπιο, οπου κ ειδε τελικα οτι δεν υπηρχε τιποτα! ουφ ευτυχωσ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

H αλήθεια Νικόλ μου είναι ότι δεν μου το χουν πει αυτό αλλά θα ρωτήσω και εγώ το δικό μου γιατρό. Ωστόσο εμένα μου χουν πεί ότι για να δούμε για ενδομητρίωση θα πρέπει να κάνει κάποια κοπέλα λαπαροσκόπηση διαγνωστική. Τώρα δεν ξέρω τι να σου πω.

Αλλά αφού σου είπε ο γιατρός όλα καλά, μια χαρά!!!!!

Εγώ κάνω υπομονή να περάσουν οι μέρες για να παώ στο γιατρό να μιλήσουμε να μας πει πότε θα ξεκινήσουμε με το καλό και επίσης να κάνω και τεστ παπ. Μακάρι να ναι όλα καλά Παναγίτσα μου μακάρι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τwiggy σε ευχαριστω για τις πληροφοριες,Οσο για το αλλο ειμαι σιγουρη ,και μια φιλη μου, μου εχει πει ακριβως το ιδιο.

Στρουμφακι εγω την αλλη εβδομαδα θα ξεκινησω να τα περνω που περιμενω να αδιαθετησω.

Νικολ111 θα ημαστε παρεουλα μαλλον , οπως και το στρουμφακι.Αχ τι καλα!!

Καλη μας επιτυχια λοιπον!

φιλακια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ και στις τρεις σας και σε οσες ακολουθουν! Πανω απο ολα αισιοδοξια, οταν πεφτετε να γραφετε εδω να σας μαλωνουμε!! ;) Πω πω ερχονται κι αλλα μωρακια!! :)

εμεις καλα ειμαστε, μεγαλωνουμε.. ακομα δεν το πιστευω η αληθεια ειναι.. κι ομως! Περιμενω να περασει λιγο ο καιρος να αρχιζω να καταλαβαινω τις κινησεις του...και να δουμε και φυλο, ειμαι περιεργη! :P αλλα πανω απο ολα να συνεχιστουν ολα καλα!

κουαντο με το καλο η αυχενικη!!

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστουμε πολυ πολυ, Twiggy!!!

Περνανε οι μερες γρηγορα ...δεν θα μπορει να το κρυψει πια ..θελει δεν θελει θα το μαθετε :D

Ολα καλα θα ειναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστούμε πολύ cuado μου θα περιμένουμε νέα σου !!

εγώ να πω την αλήθεια μου έχω λίγο άγχος αλλά δεν μπορώ να το ελέγξω και τελείως. Την άλλη εβδομάδα θα πάω στον γιατρό μου και μετά στον εξωσωματικό. Να δούμε τι θα μου πούν. Φοβάμαι βρε κορίτσια μην έχουμε τα ίδια, ανησυχώ, αν και προσπαθώ να σκέφτομαι ότι ξεκινάμε καινούρια προσπάθεια.

:roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:;;);;);;);;);;);;);;);;);;)

ξεκινατε και οι τρεις μαζι;καλη επιτυχια κοριτσακια!!!!!ευχομαι πολλες καλες εγκυμοσυνες!!!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...