Μετάβαση σε περιεχόμενο

"ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 12 !!!"


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΣΥΡΟ!!!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΕΣ ΧΟΡΙΑΚΟΥΛΕΣ ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΜΜΕΝΟΥΝ

ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΕ ΟΣΕΣ ΞΕΚΙΝΟΥΝ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΤΟΥΣ

ΑΑΑΑΑ ΞΕΧΑΣΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΙΣ ΠΑΡΕΑΣ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΥΚΛΟ ΤΟΝ ΓΙΟ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera k apo mena!ti mou kanete?kala eimai lia mou!!!esu ti kaneis?to moraki mas? :D

blepo kainourgia meli?kalosirthate!euxomai se mas pou prospathoume.. suntoma na ginoume manoules!stis egkuoules mas kali egkumosuni k me to kalo na rthoun gera paidakia k stis idi manoules na ta xaironte k na einai panta gera!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το μωρακι μας καλα ειναι!!!!μου ειπε στειλε στην θεια μαρια φιλακια !!!!!!!και να σου πω οτι σου ερχετε και σε εσενα παρεα συντομα!!!!φιλακια σε ολους!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηλια μην ανησυχεις κι εγω 2 μερες πριν τη χοριακη ειχα πονακια και ημουν σιγουρη οτι ερχεται η περιοδος!! τελικα ηρθε το σπορακι... :) καλη επιτυχια, υπομονη λιγο εμεινε...

λια ωραιο το τικερακι τα καταφερες!! φιλια στο σπορακι και να ξεκουραζεσαι!!! φιλια σε ολους.. καλο σουκου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι επιτελους τα καταφερα !!!!!!θελω να βαλω κανα δυο ακομα αλλα δεν ξερω που να παω!!!!!!! μαρακι μου φιλακια πολλα !!!!!καλα να περασετε φιλια σε ολες!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia!!!ti kanete?ego tha pao aurio ston giatro gia na doume an proxorisoume!lia k ego eimai asxeti me to pos mpenoun ta trikerakia... :?

twiggy megalonei to mpempe e :D ?ti kanei?se pia fasi einai tora?

lia mou 8 ebdomadon e?pos pernaei o kairos?ante se ligous mines tha to xeis stin agkalitsa sou! :D

filakia polla se oles!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου μαρακι!! με το καλο να ξεκινησετε τη νεα προσπαθεια!! σου ευχομαι ΚΛΑΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ και συντομα με ενα σπορακι στην κοιλιτσα!!! :)

εμεις καλα ειμαστε, μεγαλωνουμε... η αγωνια δεν φευγει ποτε, αλλα τωρα μετα την αυχενικη εχω ηρεμησει λιγο περισσοτερο! περιμενουμε την επομενη εξεταση σε 1 μηνα περιπου, ευχομαι να συνεχισουν ολα καλα, μπορει και να δουμε και φυλο τοτε!! φιλια σε ολες, καλη δυναμη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια τι ευχαριστα νεα εχουμε μπραβο twiggy υπέροχη εμπειρία η πρώτη γνωριμία με το μωράκι σας ε; Lia κι εσένα έρχεται η σειρα.

Εγώ δεν έχω πολύ καλα νέα δυστυχώς με απέλυσαν απο την δουλεια μου την Παρασκευή έτσι εντελώς ξαφνικα περικόπές και μείωση προσωπικου εδιωξαν 9 άτομα μαζί με εμένα τι να πω μετα απο 12 χρόνια στην ίδια εταιρία μου φάνηκε κάπως... αλλα θα το ξεπεράσουμε κι αυτό εξ αλλου εχω να σκεφτω την εμβρυομεταφορα του Οκτώμβρη μόνο που θα χάσω πολλα δικαιώματα νομίζω τώρα ώς άνεργη.

Αυτα καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια που περιμένουν με το καλο! Τα μωρακια έρχοναται.!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ λαμπρινη μου πολυ λυπαμαι για τη δουλεια σου... :( δυστυχως ετσι οπως εχουν γινει τα πραγματα δεν ξερουμε απο που θα μας ερθει... κι εγω που ειμαι στο ελευθερο επαγγελμα εχω πολλες δυσκολιες καιρο τωρα, αλλα προσπαθω να μη χανω την αισιοδοξια μου... Εσενα τωρα ηρθε πολυ ξαφνικα και ειναι φυσικο να σου φαινεται μεγαλη η αλλαγη. Το μονο καλο ειναι οτι θα μπορεις να ξεκουραζεσαι ανετα τωρα που θα μεινεις εγκυουλα παλι ;) πολλα φιλια, ευχομαι καθε εμποδιο να βγει σε καλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax bre labrinip mou...ti na po?lupamai kai sugxizomai polu me olous autous tous poulimenous pou exoume!!!den tha brethei kapoios na tous eksontosei???upomoni k tha ftiaksoun ta pragmata!k na fantastite oti ola auta ta eixe problepsei o pater Paisios!

Anna k Katerina na sas zisoun ta morakia sas!!!!gera na einai!!!

filakia k upomoni se oles!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia klaispera!!

ekana simera ti xoriaki i opoia edeixe oriaka thetiki...14,9!!

o giatros mou einai aisiodoxos...ego pali den xero ti na po!!

eixe kamia pote akousei periptosi pou na eixe xamili xoriaki kai na exelixthike se omali fusiologiki egumosini???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ilia sugxaritiria!!!!!! :D kialo mpempe stin parea???teleia!!!fusika k exo akousei kati paromio!esu mporei prin 2 ebdomades na ekanes tin embruometafora alla den simenei kiolas oti tin proti mera piastike...opote k einai pio xamili i xoriaki!tha anaibei siga siga!sou euxomai na pane ola kala k na exeis mia teliomini egkumosuni!

ego piga simera ston giatro mou,exo mia mikri kustoula alla eipe oti einai polu mikri k den peirazei!aurio ksepagonoun ta 2 emruakia k an ola einai kala tin pempti tha kanoume tin metafora! :D ax panagitsa k agia eirini xrusobalantou makari na me boithisete k mena!!!

filakia polla!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιλια μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif] ΜΠΡΑΒΟ κοριτσακι, υπεροχα νεα!!! μπηκε καλα ο μηνας ειπαμε....

μην ανησυχεις (αν και τωρα θα εισαι καιρο μεσα στην αγωνια) προφανως η εμφυτευση εγινε αργα...Κανε μια επαναληπτικη σε λιγες μερες να ηρεμησεις.. Με το καλο να δειτε και να ακουσετε το σπορακι σας!!! Να ξεκουραζεσαι πολυ και να χαιδευεις την κοιλιτσα!!!

αντε να ακολουθουν και οι υπολοιπες!!!!! φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ilia μου......ειναι αισιόδοξα τα νέα σου.....

Βέβαια πιο πολύ θα σιγουρευτείς αν κάνεις την χοριακή σε 2-3 μερες πάλι...

Εχω ακουσει περιπτωση με 10 χοριακή......που γέννησε στην συνεχεια ενα υγειέστατο παιδακι.....

Ευχομαι να πανε ολα ΤΕΛΕΙΑ!!!

Lambrini μου.....κρίμα....που εχασες την δουλειά σου....

Σκεψου όμως πως οτι γίνεται ...γινεται για καλό!!

Twiggy μου πολύ χαιρομαι για σενα.......

Lia μου σε λίγο θα ζησεις κι εσυ αυτην την εμπειρία..... :):):)

Σας φιλώ όλες γλυκά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSIA KALIMERA!!

EIMAI TRAGIKA PESMENH SHMERA!

PROSPATHO NA KRATHSO THN AISIODOXIA MOU ALLA VLEPEIS KAI OI SYNTHIKES DE VOITHANE...

MESA STO SPITI...MONI...XORIS ANTHROPO NA MILISEIS...TRAGIKO....

PERIMENO POS KAI POS NA PAO AYRIO GIA TI DEUTERI XORIAKI....THA EXEI ANEVEI ARAGE?

GIATI NA EXEI SUMVEI TORA AUTO?AFOU STIN EXOSOMATIKI XEREIS PERIPOU POTE EXEI GINEI I EMFYTEUSI.EINAI DYNATON NA EINAI MONO 15?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

se katalabeno illia mou...k ego tis perissoteres ores moni eimai!oles autes tis meres eisai ksapla?kane kouragio!skepsou oti den eisai moni!poses kopeles einai san emas!k tin deuteri xoriaki oles tin kanoun!oles exoun agonia!einai logiko omos afou einai auto pou toso pothoume!upomoni!!to aurio den einai makrua!filakia polla!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιλια μου σε καταλαβαινουμε απολυτα αλλα μην χανεις την αισιοδοξια σου!! στην εξωσωματικη ξερουμε ποτε γινεται η εμβρυομεταφορα οχι η εμφυτευση!! δεν ξερεις με τι ρυθμο προχωρησε το εμβρυακι και ποτε εμφυτευτηκε.. το μονο που ξερεις ειναι οτι ειναι εκει μεσα και θελει να μεγαλωσει, γι αυτο χαιδευε την κοιλιτσα και σκεψου θετικα!! και κανε και καμια βολα, μη φρικαρεις!!! περιμενουμε την επαναληπτικη... καλη τυχη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

illia mou ti egine?perimeneis ta apotelesmata?euxomai na pane ola kala!!

ego exo euxarista nea koritsia mou!!!k ta 2 pou ksepagosame sunexisan k einai mia xara!!! :D euxaristo theouli mou!!!aurio tha kanoume tin metafora!!!akouo sumboules!!!ti na kano!2 bdomades ksapla?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο μαρακι!!! πολυ καλα τα νεα σου...καλη εμβρυομεταφορα να εχεις και ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!

Εγω παντως δεν νομιζω οτι χρειαζεται 2 βδομαδες ξαπλα.. εγω εμεινα σπιτι 5 μερες με το ζορι μετα δεν αντεχα με το μυαλο μου εκει συνεχεια, φρικαρα... Εβγαινα κανονικα απλα ημουν πολυ πολυ προσεχτικη... Αισιοδοξια πανω απο ολα!! ;)

πολλα φιλια, η ιλια ακομα δεν εχει νεα ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...