Μετάβαση σε περιεχόμενο

"ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 12 !!!"


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

koritsia kalisprera!

eimai kainouria stin parea sas kai pragmatika polu xairomai gia auto!!

prospathoume me ton andra mou na apoktisoume paidaki edo kai duo xronia alla dustusxos den ta exoume kataferei.

kaname mia spermategxusi to noemvrio i opia den petuxe, tin proti mas exosomatiki ton ianouario i opoia petuxe alla dustuxos to evmvrio pamlindromise kai deuteri exosomatiki se fusiko kuklo ton iounio i opoio dustuxos apetuxe kai auti!

prin pente meres ekana ti triti prospatheia exosomatikis me 2 emvrua pou eixame apo tin proti prospatheia. i emvruometafora egine me polus kalis poiotitas emvria me 8 kutara. Oles oi exetaseis pou exoume kanei den deixnoun tipota, apolutos fusiologika ola!

eimai stin anamoni mexri tin epomeni deutera kai i agonia mou einai megali!!ti deuteri mera tis emvriometaforas eida kati diafana ugra ta opoia me provlimatisan!!

to theloume toso pollu kai oi duo!!

dustuxos apo tin apovoli kai meta me exei piasei mia emoni me tis arrosties kai sunexos pistevo oti kati exo, kati sovaro pou den mporei na ginei antillipto apo tis aples exetaseis!!

to xero oti me pianei panikos kai prospatho na eimai iremei alla ekei pou iremo ekei me xanapianei panikos!!

sugnomi ean sas kourasa!!

uparxei kapoia kopela pou einai stin anamoni ?

sas euxaristo polu gia ti suntrofia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου

περσι τετοιο καιρο ετοιμαζομουν για τη 2η εξωσωματικη(ειχα μια αποτυχημενη εξωσωματικη,κ μια παλινδρομη κυηση απο φυσιολογικη συλληψη)

ημουν μεσα στην απογοητευση κ το αγχος κ πιστευα οτι ουτε αυτη που ετοιμαζομουν να κανω θα πετυχαινε

αλλα ολα πηγαν τελεια

κ σημερα εχω τις διδυμες πασχαλιτσες μου στην αγκαλιτσα μου

να εχετε υπομονη κ πιστη

κ να μη το βαζετε κατω

οπως κ να χει θα γινετε μανουλες

φιλια πολλα κ καλες επιτυχιες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εύχομαι σε όλες καλή επιτυχία!!!αν δεν πετύχουμε κι εμείς με τις σπερματεγχύσεις θα έρθω στην παρεούλα σας!!!φιλιά στις μανούλες, ειδικά στις διδυμομανούλες γιατί έχω διδυμούλες ανηψιές, στις εγκύους και σε όσες προσπαθούν.Daddy cool,δεν σου έχω ευχηθεί, είσαι ο ήρωας του άντρα μου :lol: ,συγκινηθήκαμε και γελάσαμε με τις περιγραφές σου, να χαίρεστε τον πριγκηπάκο σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηλια καλως ηρθες και σου ευχομαι ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ στην προσπαθεια σου!! ειναι δυσκολο αυτο το διαστημα, θα κανεις πολλες κακες σκεψεις αλλα προσπαθησε να τις ξεπερασεις, να χαιδευεις την κοιλιτσα σου και να σκεφτεσαι θετικα!!

αγγελα ελπιζω να μην χρειαστει να μπεις στο ποστ και να μας εχεις ευχαριστα συντομα..

πολλα φιλια σε ολους..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

\Καλησπέρα του Αγίου Φανουρίου σήμερα μεγάλη η Χάρη του πήγα να διαβάσω την πίτα μου αλλα ο παππας είχε τελειωσει και πολύ στεναχωρήθηκα δεν πειραζει όμως θα προσπαθήσω πάλι ή το απόγευμα ή αυριο.

Πολλες νεες αφίξεις βλέπω.

Αγγελα μου καλή επιτυχία σύντομα να έχεις και συ το σποράκι στην κοιλίτσα σου.!!!

Αννα να χαίρεσαι τα κοριτσακια σου να σου ζήσουν είναι κουκλες!

Ιλια κουράγιο λίγο πολύ τα εχουμε περάσει όλα αυτα αλλα κοίτα τι κραταμε στην αγκαλίτσα μας μετα απο αυτα... με το καλό ευχομαι απο καρδιας υπομονή και πίστη!

Κατερίνα & Νικολ να χαίρεστε τα ζουζούνια σας. Εμένα με έχει τρελάνει παει και κρύβεται στο σπίτι και ξαφνικά εμφανίζεται και κάνει Ταααα. Πήραμε και καναρίνι και ειναι μες την τρελλη χαρα αφήστε που με φιλάει απο μόνη της με πέρνει αγκαλίτσα και με σφίγγει και μου κανει και μασαζ στα πόδια, για αισθητικός το πάει η μικρή πολύ γέλιο..

Κοριτσάρες μου όλα αυτα που περιγράφω θα τα ζήσετε σύντομα όσες δεν τα ζείτε ήδη.

Φιλια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia sas euxaristo polu gia to kouragio kai na xaireste ta aggeloudia sas!!

Tha ithela na sas rotiso kati, kai tha ithela ean xerete parakalo na mou apantisete?

1.tis teleutaies meres kapoies fores exo dekata kai kapoies alles oxi.Giati sumvainei auto?

2.Gia poio logo apagorevetai i gumnastiki kai to sex mexri ti xoriaki?

sas euxaristo polu gia ti stirixi kai pali

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kalispera eimai kainoyrgia to ksero oti 8a sas fanei poli pereiergo ayto poy 8a sas po .exo 4 paidia eimai xorismeni 2 fores kai tora poy vrika enan katapliktiko an8ropo kai 8elei na kanoyme allo ena paidaki den mporo efraksa tin salpigkes kai den mporo na mino mono me eksosomatiki ekana ton maio mia alla apetixe skeytomao ton oktomvrio na kano alli mia exo ton parasxo sto empio lia moy edoses megali xara eixa anatrixiasi oli me sena sas eyxomai na pane ola kala se olos tis kopeles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας...ειχα καιρο να μπω στο ιντερνετ αλλα επιτελους να εδω ειμαι παλι....

για ολες τις καινουργιες ευχομαι ολα να πανε καλα.....

Λαμπρινή εγώ όλα καλά προς το παρον....μονο που ολη την μερα ανακατεύομαι και κάνω λίγο εμετούς .δεν μπορώ να φάω τίποτα....σήμερα κατάφερα και έφαγα σαν τον άνθρωπο....μέχρι και με το νερό ανακατεύομαι..

κατα τ' άλλα αύριο ξαναπάω στον γιατρό να δούμε πως πάμε αυτα.........φιλιά σε όλες.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λαμπρινη μου τι εγινε τελικα με την πιτα? τα καταφερες?

ιλια γενικα μετα την εμβρυομεταφορα πρεπει να προσεχεις πολυ.. η μητρα προσπαθει να δεχτει το εμβρυο το οποιο δεν φτανει εκει φυσικα αλλα σαν ξενο σωμα απο το εξωτερικο περιβαλλον!Οποτε ειμαστε προσεχτικες για να βοηθησουμε, δεν θελει βαρη, σεξ για να αποφευχθουν συσπασεις κλπ. (δεν θελω να σε τρομαξω αλλα εμας ο γιατρος μας εχει κοψει το σεξ μεχρι τον 4ο τουλαχιστον που μειωνεται πια ο κινδυνος αποβολων :? ). Τωρα για τα δεκατα δεν υπαρχει εξηγηση! Ειναι το πως αντιδρα καθε οργανισμος στα φαρμακα ή στην ενδεχομενη εγκυμοσυνη! Μην τα σκεφτεσαι αυτα, να εισαι ηρεμη και αισιοδοξη.. υπομονη και καλη επιτυχια!!

Αννουλα χαρας στο κουραγιο σου κοπελα!! Ευχομαι ολα να πανε καλα την επομενη φορα..Να χαιρεσαι τα παιδακια σου..

Σκιουρινα καλη δυναμη!Υπομονη θα περασουν αυτα γυρω στην 12η- 13η βδομαδα. Εγω ημουν τυχερη δεν ειχα ναυτιες αλλα μιλαω με εγκυουλες στο μαμμυ που ειχαν ταλαιπωρηθει και απο τον 4ο και μετα ειναι μια χαρα!! φιλια στο σπορακι! :)

πολλα φιλια σε ολους...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kalispera na sas rotiso otan ekana tin eyriometafora ka8omoyna sto krevati eixa ponoys xamila den ekana doyleies alla sikonomoyna apto krevati kai epeza sinexeis sto internet kserete an epireazei arnitika to laptop giati kati tetoio akoysa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anoula mou kalispera!

den xero akrivos ti ginetai...to exo akousei auto pou les alla den xero pos akrivos epireazei!

exo akousei pos kalo einai na min akoumpas to laptop pano sto soma sou. akoumpato kalutera pano se ena maxilari i dipla sto komodino sou!!

pote me to kalo tha pas gia tin exetasi xoriakis?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sugnomi den eixa diavasei to parapano minima sou!!

de nomizo oti exei kamia sxesi pantos to laptop me tin apotuxia tis exosomatikis

min apogoitevesai!!

ola tha pane kala!!

stin proti prospatheia ekanes se fusiko kuklo i oxi?posa emvriakia sou eixan valei?

xereis oso pio pola toso auxanontai kai oi pithanotites!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

epeidi me fisiko kiklo exei mono 1 oario ekana me farmaka ksekinisa me konal eyvala 9 oaria kai gonoimopoi8ikan mono 3 kai moy evalan kai ta 3 alla tsifos . den exei simasia to posa 8a soy valei ksero kopela poy tis evalan 5 kai den emeine kai alli mono me 1 epiase esy se ti fasi eisai tora

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια ....τι κάνετε??

χάθηκα...ειχα πολλές δουλειές....

ILIA σου έχομαι μια μεγαλη χοριακή!! Το άγχος της αναμονής ..πραγματικά δεν παλεύεται!!

..Katerina.. τι τέλεια foto ειναι αυτη??? Συγκινήθηκα......πριν λιγους μήνες στην foto ησουν εγκυούλα και τώρα μανούλα....ΤΕΛΕΙΑ!!

Λαμπρινή μου....κι εσυ ωραία foto με το κουκλί σου.....

twiggy ,σκιουρίνα πως τα πάτε??? Σκιουρίνα ταλαιπωρήσαι λίγο ε?? Υπομονη......

Πολλα φιλια σε όλες.....και αισιοδοξία και υπομονη στα κορίτσια που ειναι στην προσπάθεια......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια ! Αχ πολύ κούραση με τη δουλεια και αγωνία όλο απολύουν και δεν πάμε καλα και αφηστε τα. Ευτυχώς εχω την μικρή μου και την αγκαλιάζω και με σφίγγει και τα ξεχνάω όλα.

Τελικα η φανουροπιτα πέτυχε με την 2η προσπάθεια.

Λαγονησι μου πολύ χάρηκα που σε ακουσα όλα καλα ε; πολλα φιλια.

Ιλια καλή επιτυχία ευχομαι μια θετικότατηηηηη!!! χοριακή αμήν παναγίτσα μου.

Αννούλα καλή επιτυχία και σε σένα όλα να πάνε καλα.

Τwiggy & Σκιουρίνα & Λια πολλα φιλια στα σποράκια που έχετε στην κοιλίτσα σας!!!

Φιλια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε;εύχομαι σε όλες εσάς καλή επιτυχία στις προσπάθειες σας και εγώ από οκτωμβρη θα πάω πρώτα ο θεός να βάλω και τα τρία κατεψυγμενα και ο θεός βοηθός.να σας πάμε όλα καλα φιλία πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kalispera!!

eimai na skaso simera!

gurisa spiti kai ekei pou taktopoiousa kati sto mpanio vrika ena selfclear apo proigoumeno fora...

opos katalavainete den antexa kai to ekana...

dustuxos vgike arnitiko...oute kan axni grammi...lete na einai einai noris ekana emvriometafora tin proigoumeni triti kai o giatros mou eipe na pao gia xoriaki ti deutera...

de tha antexo pali arnitiko...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ILLIA moy kalispera einai poli noris gia to test min anxonese mia fili moy to ekane 1 mera prin to test vgike arnitiko kai eklege kai xtypiotane kai tin alli mera i xoriaki edeikse 8etiko me xomilo ba8mo giayto kai den edikse to test asto perimene ligo akoma

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γλυκα και Γιωργο.. εκανα την αυχενικη σημερα και ειμαι ενθουσιασμενη!! ενας ανθρωπακος σε μικρογραφια εκανε τουμπες πανω κατω!!! :D ηταν μαγικο.... ολα καλα, μεγαλωνουμε και προχωραμε..

ευχομαι ολες σας συντομα να ζησετε τετοιες στιγμες!! ειπαμε , το φθινοπωρο μπαινει και φερνει πολλα μωρακια. Να εχετε δυναμη, πιστη και αισιοδοξια.. οσο και να ταλαιπωρουμαστε ερχεται η στιγμη που το θαυμα συμβαινει και μας παει ψηλα!!! καλα αποτελεσματα στην ιλια και καλη αρχη στις προσπαθειες οσων ξεκινουν και ξαναξεκινουν!!! σας φιλω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο μηνα σε ολους!!!!!!!τι κανετε????twiggy φανταστικη εμπειρια!!!απο εδω και μπρος μονο υπεροχα και φανταστηκα πραγματα να βλεπεις!!!!χαρηκα παρα πολυ!!!!!!! :D:D:D !!!

ναι ειμαι ΕΓΚΥΟΣ και ακομα δεν το πιστευω!!!!!μετα απο 3 αποτυχημενες εξωσωματικες Η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΓΙΟΙ ΕΚΑΝΑΝ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΧΩΡΙΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ!!!!!!!!!!!μαρακι μου τι κανεις????να σας ζησουν τα μωρακια σας ειναι κουκλια ολα να ειναι καλοτυχα και γερα!!!!!!!!βλεπω μεγαλωνουμε σαν παρεα!!!!!!τι ωραια !!!!σε οσα κοριτσια προσπαθουν ευχομαι να γινουν μανουλες συντομα !!!!!!!!και ολα μας τα ονειρα να πραγματοποιηθουν !!!!!!φιλακια πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...