Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προιον προς αποφυγην!!!!


Recommended Posts

Τι να πω Γεωργια μου?!Οκ..εγω δεν περιμενα κ τιποτα αλλο!

Εχουν το "ονομα" και εκει πατανε...Και καλα πως ειναι εγγυηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 118
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ετσι παει ρε συ αναστα..που βρισκεις το δικιο σου που θα το βρεις και τωρα;;σου λεει κυρια μου...αν θελεις παρτο..αν θελεις οχι..

απληστια ρε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ απο μενα!

πριν λιγο καιρο ανοιξαμε για καλοκαιρινη σεζον το μαγαζι μας ...πηγα εκανα τις δουλειες μου τι βρησκω?

ενα γιαουρτακι ξεχασμενο στο κλειστο ψυγειο με ημερομηνια 20-8-2010 το ανοιγω κ τι βλεπω????? ενα μοσχομυριστο χωρις ουτε ενα ιχνος μουχλας κ τελος παντον ,περιμενα να δω κατι ασχημο μεσα ....τιποτα !!!!

κ ρωταω εγω τωρα γιατι τα εχουνε στα ψυγεια κ εχουνε κ ημερομηνια επανω???

μηπως τα περνουνε πισω κ αλλαζουνε μονο την ημερομηνια ???

δεν θα επρεπε να εχει χαλασει αυτο????

ενα χρονο περιπου χωρις ψυγειο ... :shock:

ουτε η μυροδια βρε κοριτσια δεν ειχε χαλαση :o

τιποτα δεν μπορεις να εμπιστευτεις πια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ με αυτα τα γιαουρτακια μου κανατε τη καρδια περιβολι.... :? και τι θα τρωει πια αυτος ο Αλεξ που ολα ειναι μαλακιες κι αυτο το παιδι εχει εφεση σε αυτες!!!!! :evil:

Και στη μπεμπα τι να δινω ρε παιδια;;;εξω οι κρεμες,εξω τα γιαουρτακια,δε γινεται μαγειρευοτσικαλιαζω ολη μερα για να τα κανω ολα με τα χερια μου.... :roll:

Αναστασι να κανουμε μπουκοταζ στο μπαρμπασταθη!!!τους καραγκιοζηδες!!! :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εννοειται θα κανουμε μπουκοταζ...αλλα μονο στισ σαλτσες γινεται;;;

εκτος και αν ξερετε καλα λαχανικα να παιρνω..αληθεια το λεω τωρα..εγω μονο στο σταθη ξερω..

καλα αυτο με το γιαυρτι ειναι σοκ..

μελι με γιαουρτι απλα δοκιμασες αντωνια;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααχχχχχχχ λες να μη δοκιμασα;;;;;;; μονο σκατα δεν εχω δοκιμασει να δωσω σ'αυτο το παιδι!!!! :evil:

Αλλα το μωρο πριν το χρονο δε κανει να τρωει κανονικα γιαουρτια γιαυτο λεω τι να του δινω;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera!

Σωσω δεν ξερω αν τα λαχανικα που παιρνω ειναι καλα...Τουλαχιστον δε βρισκω μεσα καφε φασολακια...Παιρνω αινος ή ιωαννου προς το παρον...Τωρα εχει κ φρεσκα βεβαια αλλα..ποιος τα καθαριζει?! :oops::P

Τονια μου μηπως να επαιρνες βιολογικα γιαουρτακια με φρουτα???Να σου πω την αληθεια δεν εχουν διαφορα ουτε στη γευση ουτε ιδιατερα στην τιμη!

Για την μπεμπα θα σου πουμε 1002 ιδεες οταν αρχισετε στερεες!Μην ανησυχεις!Δε θα ειναι ΚΑΙ αυτη λιγοφαγη! :? Ελπιζω δλδ!!!!Σκεψου πως πολλα μωρα(πχ Αννυ) ειχαν αλλεργια στα γαλακτοκομικα οποτε ολα αυτα κρεμες,γιαουρτια κλπ ηταν ετσι κ αλλιως εκτος διατροφης! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ναι ρε Αναστασι θα της παιρνω βιολογικα!!!!!νομιζω οτι εχει απο 6 μηνων!!!!! Χεστηκα για τη τιμη!!!:-bd:-bd:-bd οχι οτι μου περισευουν τα λεφτα αλλα αυτο θα κοιταξω τωρα μπροστα σε αυτα που μολις διαβασα για τα αντβανς;;;;;του Αλεξ τα εχω δοκιμασει και τα βιολογικα...ΔΕ ΤΡΩΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΥΓΙΕΙΝΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!!!!!! :evil::evil::evil::evil:

Παντως μου αρεσει που φερνεις παραδειγμα την Αννυ σου....αφου ουτως η αλλως δε τρωει τιποτα το μαιμουνι!!!! :lol::lol::lol: αλλα εσυ ειχες και το βυζο προχειρο,εγω δε μπορω να εχω για πολυ ακομη το θηλαστρο θα αρχισω να βελαζω σε λιγο!!!!! 3:-O:lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στη θεωρια ειμαστε καλες!Στηνπραξη υστερουμε Τονια μου!χαχαχα

Βρε εχει γιαουρτακια με φρουτα και μπιλακια σοκολατας!Ουτε ετσι τα τρωει ο Αλεξ???πλακα κανεις?? :lol::lol::lol::lol: Τον ατιμο!!!Ε μαλλον εχει αλλεργια στα υγιεινα το παιδι!!! :P

(αυτος ο βυζος εγινε λαστιχο!αν ειχε χερια θα κοβοταν κ θα την εκανε απο μονος του! :P )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα . Ειμαι ο Γιαννης ο αντρας της Ειρηνης . Διαβαζω με ιδιαιτερη προσοχη αυτα που γραφετε στο συγκεκριμενο τοπικ . Θα πω και εγω την ιστορια μου που δεν εχει να κανει με προϊοντα αλλα με καταστηματα τροφιμων . Για οσους μενουν Θεσσαλονικη λιγο πολυ την Αθωνος την ξερουν . Ειναι μια περιοχη στην Αριστοτελους μεσα στα στενα με φαγαδικα . Πριν αρκετα χρονια ηρθε ενα φιλικο ζευγαρι στου κολητου μου το σπιτι απο την Αυστραλια . Ελληνες τα παιδια 40 ριδες που δεν ετυχε ποτε να ερθουν στην πατριδα . Το τελευταιο βραδυ λοιπον πριν φυγουν για πισω στην Αυστραλια τους εβγαλε στην Αθωνος . Ο κολλητος μου η κοπελα του και οι 2 Αυστραλοι ( Ζευγαρι ) . Παραγγειλαν πιατελες με κρεατικα . Απο την ιδια πιατελα λοιπον που βαλαν στο κεντρο του τραπεζιου εφαγαν και οι 4 . Οι 2 Ελληνες δεν επαθαν τιποτα . Οι 2 Αυστραλοι κατεληξαν με πλυση στομαχου στο νοσοκομειο λογω τροφικης δηλητηριασης ....... Οι Ελληνες εχουμε αποκτηση πλεον ανοσια με ολα αυτα τα τερατα που μας σερβιρουν στο τραπεζι μας καθε τρεις και λιγο .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και κατι ακομα σχετικο με την διατροφη που μολις διαβασα

Αποσύρεται από την αγορά … ριζότο θαλασσινών, στο οποίο ανιχνεύτηκε υψηλή συγκέντρωση καδμίου.

Συγκεκριμένα, όπως ανακοίνωσε ο ΕΦΕΤ πρόκειται για ριζότο θαλασσινών, με την εμπορική επωνυμία «Ριζότο με θαλασσινά Kallimanis», που διακινήθηκε από τη βελγική επιχείρηση «Crop’s» στην ελληνική επιχείρηση «Γ. Καλλιμάνης Α.Ε.». Το πρόβλημα εντοπίστηκε σε δύο αριθμούς παρτίδας L00352 και L01066, με συνολική ποσότητα διακίνησης 15.736 kg.

Φορέας απαίτησε την άμεση ανάκληση του συνόλου του προϊόντος από την ελληνική αγορά και ήδη βρίσκονται σε εξέλιξη οι σχετικοί έλεγχοι.

Όσοι καταναλωτές το έχουν ήδη προμηθευτεί καλούνται να μην το καταναλώσουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εξω και ο Καλιμανης λοιπον! :?

ευτυχως που εχω μεγαλο κηπο..εχουμε βαλει 2-3 κοτουλες,θα βαλουμε μερικες ακομη,καμια 10ρια κουνελια,2-3 κατσικες( αγελαδα δε χωραει!) θα φυτεψουμε και μερικα ζαρζαβατικα μπας και τη γλιτωσουμε! :evil: βεβαια να προσλαβουμε και καποιον να τα περιποιειται γιατι εμεις δε προλαβαινουμε!!! :lol:

Καλα αυτο με το παγωτο που ειπε η Σωσω ηταν το αποκορυφωμα! ενα παγωτο που μονο απο τη μυρωδια θελεις να φας και το μπολ μαζι κι αυτο το κωλοπαιδο ουτε να το φτυσει!!!! :evil::evil: ενω τρελαινεται για ετοιματζιδικο παγωτο ετσι;;;; :evil::evil::evil:

Α αυτα τα γιαουρτακια με τα μπιλακια σοκολατας τα θελει πολυ...να τρωει μονο τα μπιλακια!!!!!!! :lol::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε τονια μηπως να εβαζες και 1 ενυφρειο να παρουμε ψαριακια ,.να χεζουν παιδακαι και να τα τρωμε;;

η συντηρηση ενυδρειου δικια μου...

οχι ρε παιδια..μην ακυρωνεται τον καλιμανη ολκληρο..το ριζοτο..

δεν εχουν αλλα επωνυμα στο σουπερ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω συμφωνω...επειδη ενα προιον βγηκε σκαρτο ας μην ακυρωσουμε ολοκληρες εταιρειες... :?:?:?

Ερωτηση.

Πηρα 2 πακ. κριτσινια,τα παιρνω καιρο τα συγκεκριμενα κ τα ξερω...Ηταν κ τα 2 πακ πολυ μαλακα...δεν ειναι αλλοιωμενα αλλα σαν μπαγιατικα χωρις να εχουν ληξει...νομιζω πως απλως θα τα πεταξω...τι λετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι καλε αναστα..μη κατεβασεις ολο το συρταρι να δεις τι εχεις χαλασμενο να τουςε κραξεις..πασντως παρενθεση,δε θα ηταν ασχημο..αληθεια....

καλε τι γυαλι ειναι αυτο;;;για την κορη σου ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα προσεξα οτι το τρικαλινο σε φετες δεν ειναι απο τα τρικαλα αλλα απο την γερμανια ....

στο combi pack της κρετα που εχει παριζα και τυρι μαζι εγραφε στα συστατικα ΜΔΚ γαλοπουλας ( μεδουλι κοκκαλου γαλοπουλας??)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραίο θεματάκι!!!! ;) Πάντως ντοματάκι ψιλοκομμένο παίρνω από τα Dia ή Lidl και δεν μου έχει τύχει να έχει πάνω από 2 κοτσανάκια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα προσεξα οτι το τρικαλινο σε φετες δεν ειναι απο τα τρικαλα αλλα απο την γερμανια ....

στο combi pack της κρετα που εχει παριζα και τυρι μαζι εγραφε στα συστατικα ΜΔΚ γαλοπουλας ( μεδουλι κοκκαλου γαλοπουλας??)

Πλακα κανεις???Το ερμηνευεις εσυ ετσι ή ετσι λεει πανω??? :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...