Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο.42-Βγες Πανουλη βγες !!!


Recommended Posts

Καλησπερα!!!!Τελος ΣΚ..!Μια χαρα ηταν!!!!

Τι κανετε?Τι γελιο εριξα με τα σχολια περι γιουροβιζιον κ πιπ*ν!!!!Α ρε κατερινα!!!Την πατησες!!!!! :lol::lol::lol:

Ιουλια αλλεργια εε?Περαστικα!Ευτυχως δεν εχει ο μικρος!ο σουπερ παρλαπιπας που πολυ καλα κανεις και εισαι τοοοοσο περηφανη γτ δεν ειναι κ το πιο συνηθισμενο πραγμα να μιλαει τοσο καλα ενα παιδακι πριν τα 2 ;)!Και μην ανησυχεις...δεν με πικρανες!αλλα δεν θα το αφηνα ασχολιαστο! :lol::lol::lol:

Τονια αν θελεις δεν μου ειναι κοπος να σου στειλω το μαρσιπακι...εξοδα δικα σου :lol::lol::lol::lol::lol: Αλλα ηθελα να σε ρωτησω..τα ποδαρακια της τα εχεις εξω απ΄το μει-ται?

Χρυσουλι εγω πηρα τα ρειμπαν(δεν ειναι μονο το στυλ του φακου...ειναι κανονικοτατα αλλα σε μικρο)για την Αννυ...και νομιζω πως αν δεν τα σπασει θα τα βαλουμε κ αλλες χρονιες!Πολυ στυλατα!Ειχε κ τα κοκκ;αλινα αλλα ηταν τεραστια!

Αυτο με το καθισματακι που ΔΕΝ θα αγορασουν καθε φορα που το διαβαζω ειναι μαχαιρια στην καρδια :(:( ποσο απαραδεκτο το θεωρω....

Καρολινακι τζα κ αντιο!!!χαθηκες!τα φιλια μου και αυριο θα σεσκεφτομαι που θα βλεπω το φονικο της Αννιως! :lol:

Παναγιωτα δεν ξερω τι να σου πω για το μεμε που το φτυνει ο μικρος....Ή μαλλον ξερω...Φαση ειναι!!! :lol::lol::lol::lol::P:P:P:P

Θουλακι εισαι καλυτερα?Λεναρα μου???

Δεν ειπα κακο λογο για τη νονα την κανονικη εε?Αποκλειεται!

Ουτε για την πιθανη...για τη μανα εκεινης! :oops:

Ελενα ειναι καλυτερα ο μικρος απο το εμβολιο???

Αργυ δεν εφαγες παγωτο???απαπα εσυ πηρες πολυ σοβαρα τη διαιτα!

Αφρο κρατας ακομη?!

Τα ρουχα απ'το πλυντηριο τα μετεφερα σε 3 δοσεις στην απλωστρα! ;)

Φρανιτα χαθηκεεεες!!!Ελα πες κατι καθημερινο..Πως νιωθεις με συζυγο "στα ποδια σου"???(οχι να σε υπηρετει :P αλλα να ειναι συνεχεια εκει)

Εμεις κοπελιες ειμαστε μια χαρα!Βολτα κ παλι βολτα!με τον Α,μονες μας,με τη γιαγια μας...γενικως δεν βαλαμε πωπο...Σημερα δεν κοιμηθηκε κ καθολου!Βγαζει κ το 10 δοντακι...απο μερα σε μερα,το πιανω!Ισως γι'αυτο ξαναρχισε τις ανησυχες νυχτες...

Αυριο επανερχεται ελπιζω κ η Μαγδουλα!Να γελασουμε ακομα περισσοτερο!

Φιλια σε ολες σας!!!

Τονια μεχρι τα 2 δεν κανει γυαλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας τι κάνετε

Εμείς έτσι κ έτσι ανέβασε το Ιωαννάκι μου πυρετό :cry:

έχει λίγες μυξούλες αλλά είναι σαν να την τσίμπησε μύγα..

Ούτε μεσημέρι κοιμήθηκε και τώρα παίζει.

Η μικρή κοιμάται..

Πήγαμε στο Αγρόκτημα πάλι σήμερα και κάηκε ο σβέρκος μου! :o

Γυρίσαμε μαύρες από τα χώματα..

Το Φαιδρούλι ανεβαίνει τσουλήθρα και όποιον πάρει ο χάρος

Κατεβαίνει και κεφάλι..πόδια..χέρια.. όπως λάχει και ξαναανεβαίνει τα σκαλιά

σαν ουρακοτάγκος φφφσσσστττ σφαίρα!!! :lol::lol::lol::lol:

Είναι και μια σταλιά και έχει πολύ πλάκα!!

Φρανίτα πόσο μ'αρέσει να σε διαβάζωωωωω ;)

Σισσιώ ξέρεις νομίζω πόσο θα ήθελα να έρθω και να γνωρίσω κι έσενα

ειδικά από κοντά αλλά πολύ δύσκολο... ασε που στις 4 Ιουνίου έχουμε

την καλοκαιρινή γιορτή-υπερπαραγωγή της Ιωάννας στον παιδικό

και κάνει πρόβες εδώ και καιρό 8-)

Αναστασία γι'αυτό είναι αυτές οι τέλειες μέρες για να χορτάσουμε βόλτες

μακάρι να γίνει γρήγορα καλά το Νέλυ μου...

Αργυρώ χτες που ήμασταν με τα ποδήλατα σε σκεφτόμουν :D:D:D:D:D

Είχαμε σε καθίσματα τα κορίτσια... Ο Γ τη Φ και γω την Ιω :D:D:D:D

Τόνια κουράγιο να ξεπεταχτεί λίγο η μικρή και θα φτιάξουν τα πράγματα...

Α δε σας έχω πει για το αγρόκτημα που έχουμε κοντά στην πόλη μας και

έχει ζωάκια διάφορα (ελάφια,άλογα,λάμα, πόνυ, παγώνια κλπ κλπ) και γίνεται

πάταγος από κόσμο τα ΣΚ ..

Τα παιδάκια κάνουν βόλτες με τα πόνυ και τα άλογα...Πολύ όμορφαααα

Σρύσα,Θούλη, Κάρολ, Αθηνα και όποια ξεχνάω φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι από μενα!

Ουφ!Μόλις μπήκαμε σπίτι....

Είχαμε πάει στο εξοχικό...είχαν ψήσει οι γονείς μου και ήμασταν σπ το πρωι εκεί.

Μετά πήγαμε και για καφεδάκι κάπου παραθαλάσσια,μιας και ήταν τέλεια η μέρα!

Ρε κορίτσια,υπήρχαν πάρα πολλοί που έκαναν μπάνιο...Δε ξέρω...εμένα ακόμη δε μου χει έρθει αυτή η επιθυμία....

Το τι τράβηξα απ το Γιώργο δε λέγεται....Του είχα φέρει μαζί και τα κουβαδάκια του για να παίζει στην άμμο,μπας και πιώ κι εγώ τον καφέ μου σαν άνθρωπος,αλλά εκείνος ήθελε να κάνει "μπλουμ"

τις πετρούλες...Ε και όπως είναι φυσικό πήγαινε βουρ μες το νερό!!!!3 φορές τον πρόλαβα να μη πέσει μέσα!!!!!!!!!!Ο άντρας μου ήταν μέσα στην καφετέρια κι έβλεπε τον αγώνα,κι εγώ υποτίθεται οτι έπινα καφέ με μία φίλη μου......

Ούτ εγώ θυμάμαι πόσες φορές έκανα τη διαδρομή παραλία - καφετέρια!!!!!!!Αφού τώρα με πονάν τα πόδια μου!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πάω να την πέσω γιατί αύριο έχω ν αντιμετωπίσω τα άλλα αγρίμια μου,στο σχολείο...και είναι και 14 ζωή να χουν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Καλή σας νύχτα.............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια είμαι πτώμα, αλλά έχω ένα σπιτι λαμπίκο!!! :D:D:D

Επίσης εχω και ένα παιδί με πυρετό. :cry::cry::cry:

Σας φιλώ και θα τα πουμε αύριο απο το γραφείο. :x:x:x

Σας είπα οτι αγχώθηκα με τον γάμο;; :roll::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε πάτε κάλα, πόσα γράψατε? μια μέρα δεν μπήκα! :shock::shock:

Δεν προλαβαινω να σας διαβάσω, ηθελα να δω αν εχει γεννήσει η Αφροδίτη...

και ηθελα να πω στην Μαρία ότι ειδα στον ύπνο μου ότι μεναμε λέει στην Ξάνθη και ηταν ενα τριημερο δεν ξερω ποιο, και με πηρες Μαρία Τηλεφωνο και μου λες δεν έρχεστε ρε να κάτσουμε τριημερο μαζί, να κανουμε καμια βολτα, και ηρθαμε! Και περάσαμε πολυ ωραία! Και οι κορες σου ταν τοσο γλυκες και πανέξυπνες! Και βγηκαμε και μονες μας για καφε στη πλατεία ταχυδρομείου..

Πολυ καλά πέρασα πάλι!! :lol::lol:

Ασχετο αλλα εχω να πάω στην Λάρισα απο το 99.. σπουδαζε εκει ο πρωην μου με τον οποίο ημασταν μαζι απο τα 16 ως τα 24.. Τα τελευταία 3 χρονια της σχέσης και ενώ σπουδαζα Αθηνα ημουν κάθε σκ Λάρισα.. ... :ymdaydream:

Παντως που ξέρεις, μπορει αν γυρισουμε πισω σε κανα 5αρι χρονια να γινει Μαράκι το ονειρο!! :x

Ελπίζω να ειστε όλες καλά, σας σκέφτομαι απλά τρέχουμε για αγορές... (Μεχρι τωρα δεν πηραμε ΤΙΠΟΤΑ :evil::evil::evil::evil: )

Φιλάκια σε ολες εννοείται! :x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έρη τι καλά να ερχόσασταν!!!!!

θα πηγαίναμε κ στο Αγρόκτημα!!!! :D:D:D:D

Εγώ πως ήμουν??

άλλαξα μαλλί

το έκανα καρέ ασύμετρο

κοντό πίσω και μακρύ μπροστά και το έβαψα κόκκινο :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μεγιαααα Μαράκι τέλειο θα ειναι! Μακάρι ρε συ μπορει να γινει να βρεθούμε, ποτε δεν ξέρεις!

Α την νεα κοπέλα που προσπάθησε να μπει με τα διδυμα δεν την λένε Ευη, την λένε Λινα νομίζω. Ευη ειναι η θαλασίτσα...

Πάμε στο chapters (βιβλιοπωλείο) να βρω ενα βιβλίο που διάβασα οτι ειναι γαμάτο.. Λεγεται The last child in the woods.. Αφου δεν πηραμε ουτε μισο έπιπλο λέω να πάω να πάρω ενα βιβλίο.. δε γαμιέται..

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφροδιτη ακομα....?

εγω γυαλια του πηρα απο 15 μηνων..θυμαμαι οτι πηγαμε σε ενα μαγαζι διαλλεξα ποια μου αρεσαν του τα φορεσε η κοπελα κ ξετρελαθηκε, κοιταζοταν στον καθρεπτη κ ετσι τα λατρεψε ..το εψαξα πολυ κ με οφθαλμιατρο κ με τον παιδιατρο οι οποιοι συμφωνησαν οτι πρεπει να φορανε, αλλοι παλι λενε οχι, οι αποψεις ειναι πολλες, οπως βεβαια κ σε πολλα θεματα...

τα παλια μας ηταν ενα ραφ χρωμα της πολαροιντ με ειδικη επιστρωση για μωρα καναν καπου 50 ευρω...

φετος πηραμε κοκκαλινα ρειμπαν μαυρα κ ηταν λιγο ακριβα 90 ευρω, τα κλασικα ρειμπαν του ηταν πολυ μεγαλα για το προσωπο του.

Γενικα δεν βγαινει εξω χωρις γυαλια ενοχλειτε απο τον ηλιο...κ τωρα τον μαθαινω(παντα φοραμε αλλα θελω να το εχει στο μυαλο του απο μονος του, οπως τα γυαλια) για αντηλιακη κ καπελακι..

Αληθεια εσεις ποια αντηλιακη κρεμα βαζετε?εγω περνω μια της φρεζυντερμ κ εμεινα ικανοποιημενη δεν εβγαινε στην θαλασσα κ ποτε δεν πηρε χρωμα (γιατι ειναι ξανθος πολυ κ ασπρος στο δερμα).

οταν παμε βολτες γενικα δεν ακουμπαει τιποτε..ειναι σιχασιαρης :lol: βεβαια χτες που πηγαμε να φαμε σε κατι φιλους σε μια αλανα....εσκαψε κ με τα χερια :lol: τα ειδα ολα η γυναικα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικα στο Χαριλινακι και το Ιωαννιω! αμαν πια με τις ιωσεις φετος! :(:(

Μαρακι οντως τελεια μερα για βολτα στη παραλια! αυτο σκεφτομουν κι εγω σημερα...πηγατε σε παραλια και περιμενες οτι θα πιεις καφε με την ησυχια σου;;;;;μονο αμα το ειχες δεσει με σχοινακι!!!! :lol::lol:

Σισσακι γιατι αγχωνεσαι για το γαμο;;;εχουν μαινει πολλες εκρεμοτητες;;;; αν παντως το αγχος ειναι για τη μερα εκεινη,πραγματικα χαλαρωσε γιατι δεν αξιζει! Θα ερθει θα περασει και θα αυτομουτζωνεσαι που περασες τοσο αγχος γι αυτο! ;)

Αναστασι μου σ'ευχαριστω τοοσοοο πολυ αλλα οχι μωρε μη μου το στειλεις σιγα...ρε κοριτσια ποσο με σκλαβωνετε δε μπορω να σας πω;;; εγω τι να σας στειλω καλε;;; κανενα κιλο καλιτσουνακια;;;; εεεε θελετεεεε;;;;; :P:P

Χρυσανθη ετσι συχασιαρα ειναι η βαφτιστηρα μου!!!κακο για το παιδι αλλα θεικο για τη μαμα γιατι εχει το κεφαλι της ησυχο!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ το κεφαλι μου δεν το εχω ησυχο.... :lol::lol::lol: απλα τωρα τελευταια δεν του αρεσει να πιανει βρωμιες...μαλλον εχει καταλαβει :lol:

περισυ πηρε απο τον τοιχο κ εφαγε ενα σαλλιγγαρι (ειχε ακουσει καπου οτι τα σαλιγγαρια τα τρωνε):roll: εγω επαθα κοκομπλοκο...τηλεφωνησα στον παιδιατρο μεσημεριατικα να του πω οτι εφαγε ενα μωρο σαλιγγαρι κ τι να κανω...κ μου λεει ο παιδιατρος μην φοβασαι το πολυ πολυ να παθει γαστρεντεριτιδα...ευτυχως δεν επαθε τιποτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια εγώ θα ήθελα αυτά τα στρογγυλά γλυκίσματα σαν σαλιγκάρια

που προσφέρουν στην Κρήτη στους γάμους και δεν θυμάμαι πως λέγονται :?

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Α και ένα θρακόψωμο από το Ρέθυμνο :ymdaydream:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

θα πω τη ατακα μου...ΔΕ ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ :twisted::twisted::twisted::twisted:

να πω μονο περαστικα στη ιωαννα κ τη χαριλινα μας..

σισσιω καλε μη αγχωνεσαιιιιιιιιιιιιιιι@!!!

εμεις πριν λιγο γυρισαμε...

ω ναι..βγηκα με το αντρα μου σε ταβερνα..κρατησε τα μικρα η αδερφη..

πηγαμε φαγαμε κ ηρθαμε..μιαμιση ωρα καναμε..εδω γειτονια :shock:

ο θοδ πριν 10 λπετα κοιμηθηκε :shock: οποτε αυριο παλι καλα θα κοιμηθω..κ δε θα παει παιδικο..

νατασα να σας περιμενουμε??????????? :D:D:D:D:D

καρολλλλλλλλλ..καλε που χαθηκες...

φιλια σε οοοοοοοοοολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κανω ποδολουτρο κ σας διαβαζω!!

θα το καθιερωσω καθε βραδακι!πώς η τονια ειναι αγκαλια με το θηλαστρο..ε!εγω με τη λεκανιτσα μου! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τονια μου μαλλον στη μαυρη σταφιδα..δεν ξερω.αλλα οι κοκκινιλες εκδηλωθηκαν αμεσως μετα..κ δεν ειχα ξαναφαει μαυρη,μονο ξανθιες..

ο χ. λεει πως ισως ηταν κ ληγμενες,τις πηρα απο το ψιλικατζιδικο της γειτονιας..δεν ξερω :?

αυριο δερματολογο αν ειναι τα ιδια χαλια..

γυαλια ηλίου του πηρε ο κουνιαδος μου φετος,λαδι με κιτρινο polaroid κ δε τα αποχωριζεται!!επισης,ειναι ειδικα για μικρα παιδια,κ δε σπανε!ειναι απιστευτα ευλυγιστα!ο γιωργος κατεβαλλε καθε δυνατη προσπαθεια να τα διαλυσει,αλλα τζίφος! :lol::lol::lol::lol:

νομιζω γυρω στα 60 ευρω κοστιζουν.

με γεια τα γυαλακια σε ολα τα trendy μωρακια του τρενου!! :D:D:D:D

Αναστασακι καταλαβαινω..κ δεν ξαναμιλαω!αντε!θα στα λεω απο κοντα! ;) φιλακια πολλα!!

πηγαμε κ το απογευμα παρκο!πολυ καθαρο αερα εχω εισπνευσει..λιγο καυσαεριο καλε!!! :lol:

με τρομο διαπιστωσα οτι ο γιωργος ανεβαινει την τσουληθρα και αναποδα!! :shock::shock::shock::shock: απο κατω προς τα πανω! :shock::shock:

Αργυρουλα πολυ χαιρομαι που βγηκες βολτουλα! :):)

Αφρο εγω επαιρνα panadol extra στην εγκυμοσυνη,ο γυναικολογος μου ειχε πει οτι ειναι ακινδυνο..

molly ωραιο καφε ηπιες,ε;; :roll::roll::roll:

κ εγω τετοιους πινω οταν ειμαι με τον γιωργο..ευελπιστω φετος το καλοκαιρι να ειμαι πιο ανετη! :roll::roll::roll:

σισσακι περαστικα στη χαριλινα!κ στην ιωαννα επισης!

τελευταιο.προσπαθω να καταργησω το καροτσι!μια χαρα μεχρι στιγμης.τον κραταω ή χερακι ή παιρνω το ποδηλατο του..αλλα για μεγαλες αποστασεις,20 λεπτα περπατημα σε ανηφορα,τί κανατε εσεις;;αυριο θελω να παω να του παρω καλτσακια 3\4..κ δε θελω να παρω το καροτσι..καμια ιδεα;; :?:?

παναγιωτα,καρολ,χρυσα κ σε ολες,μα ειμαστε κ τοσες πολλες,τα φιλια μου!!

καλο βραδυ ,αν δε ξαναγραψω!!

θουλιτσα!!ωραια περασατε,ε;;χαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιρομαι!!!φιλακια πολλα κ πολυωρους συνεχομενους υπνους!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις ειδα γεννα στο μακεδονια :D8-)

καλα ρε ιουλια..ποτε θα πιουμε καφε? 8-)8-)8-)8-)

δε σας ειπα..

ξερω ενα θειο του μπαμπα μου που ειχε θηλασει αρκετα..εγω ηξερα 3-4 χρ

αλλα προχθες εμαθα οοοοτι θηλασε 6-7 χρονια..μεχρι που η μαμα του πηγαινε στο σχολειο κ του εδινε το μεμε αναμεσα στα καγελα

αααααααααααααα βικυ :D:D

λοιπον κανει 4μερες πρασινα κακα

εγω αν περασα κρυωμα το περασα με ριγος 37,5 κ κομαρες..πονουσαν τα κοκκαλα μου

ο μικρος απο κει που θηλαζε 10 λεπτα το πολυ τωρα 3-4 λεπτα κ μετα γκαριζει για ρεψιο κ τελος..δε θελει αλλο..

μα στανταρ πινει τοελαφρυ γαλα..αλλα τι σκατα να κανω..με το ζορι?

κ εκει που εκανε μια φορα κακα κανει τωρα απειρες..7-10 μπορει

α κ βγαζει κ το γαλα που πινει με λιγο εμμετο..αυτα :roll::roll::roll::roll::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσακια μου?

Εφυγε ο Π. στην δουλεια, τα μικρα κοιμουντε,η ξαδερφη βλεπει τιβι και βρηκα ευκαιρια να γραψω.! :D

Κρητικοπουλα μου οχι απλα ταραχη αλλα ταρακουλο κανονικο επαθε αυτην την φορα! Και μου αρεσει που μου ειπε ο παιδιατρος πως την δευτερη φορα το δεχοντε καλυτερα. Σκατουλες! Κανει μιση ωρα να κοιμηθει και οταν πια κοιμαται εχει φασης που πεταγεται καθε 15 δευτ. η κλαιει η βογκαει..Καλα θα κανεις και θα τα καθυστερησεις λιγο. Και εμεις επρεπε να καναμε ηδη την 3 δοση αλλα καναμε την δευτερη.

Χρυσα κριμα για τα παιδακια της ξαδερφης σου. Αυτα δεν φταινε σε τιποτα. Αμαρτιες γονεων παιδευουσι τεκνα λενε και αυτο κανουν αυτοι. Κριμα...

Χρυσανθη αντηλιακο θα παρω φετος της Altera τα βιολογικα. Διαβασα πολυ καλες κριτηκες. Μα να φαει σαλιγκαρι ωμο? :o

Ιουλια ειναι σιγουρα απο τις σταφιδες η αλλεργια? Δεν εχες ξαναφαει? Περαστικα σου!

Μαρια περαστικα στην Ιωαννα! Τι ωραια που περασατε σημερα! Α! αι με γεια το μαλλι! Θελουμε φωτο!

Σισσιω περαστικα και εσυ στο Χαριλινακι! Παλιοκαιρος ρε τι περιμενεις..Γιατι αγχωθηκες πουλιμ? Ολα μια χαρα θα πανε! Χαλαρωσε και απολαυσε το!

Αναστασια οπως θα διαβασες και πιο πανω οχι ο μικρος δεν ειναι καλυτερα ακομα..γμτ τα σκατοεμβολια γμτ... :twisted:

Θουλακι συνεχιζει το νινι με τα πρασινα κακακια? Εχει και βλεννες?

Ερη μου γιατι δεν πηρατε τιποτα ρε? Ερευνα αγορας κανατε?

Αφρο με το μαλακο η δουλειες παιδι μου!!

Χρυσακι το ιδιο ισχυει και για σενα! Με το μαλακο! Αχ αυτο το συστημα με τις αποδειξεις πολυ μου την δινει :twisted: καλα που δεν ειμαι εκει!

Γυαλια εγω ακομα δεν πηρα στη Ειρηνη. Διαβασα οτι μετα τα 3 επιτρεπεται αλλα στης 30 Μαιου που εχω οφθαλμιατρο για τα μικρα να τα δει αν κληρονομησαν τον καταρακτη μου θα τον ρωτησω.

Ρε κοριτσια ο μικρος δεν καθεται πανω απο 4 λεπτα σε καθε στηθος. Πινει στην αρχη που τρεχει πολυ σχετικα ησυχα και μετα αρχιζει να κλαιει νευρικα και να αφηνει την θηλη καθε 3 δευερολεπτα. Τι θα τον κανω? Χορταινει ετσι? Απορω πως βαζει κιλα :roll: Πολυ με αγχωνει αυτο το θεμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικά στα μικρά μας κοριτσάκια!!!!

Εύχομαι αύριο να είναι περδίκια!!!!

Σισσιώ,όλες το παθαίνουμε αυτό πριν το γάμο..πολύ άγχος!!!

Πάντως όταν τελειώσει θα λες τσάμπα τόσο άγχος,αυτό είναι σίγουρο ;)

Ιουλία τι μου κάνεις με το ποδόλουτρο!!!

Μέρες θέλω να κάνω πήλινγκ και μάσκα προσώπου και βαριέμαι :oops::oops::oops:

Έχω και κάτι άλατα για τα πόδια,αλλά στέκονται άθικτα

Καλά που κάνω φωτόλυση και δεν ασχολούμε με τρίχες αλλιώς μάλλον αρκούδα θα γινόμουν :lol::lol:

Θούλη το γλεντήσατε ε;ωραία εξηγήθηκε η αδερφή!!!!

Ο θείος 6-7 χρόνια; :o:o:o:o:o Πρόσεχε μην ειναι κληρονομική η βυζοπόρωση :lol::lol:

Λενάκι και μένα το έκανε αυτό η δικιά μου,είχα πρήξει τη Λάλα τότε...

Φάση ήταν όμως και πέρασε,υπομονή,δεν έχω να σου πω τπτ άλλο ;);)

Είμαι κομμάτια πάω για ύπνο!!!

Καληνύχτα σε όλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλακι τα δικα μας τα ιδια κανουν! Τι θα κανουμε? Και εγω προσπαθω με το ζορι να μεινει λιγο

παραπανω στο μεμε αλλα δεν καθεται με τιποτα. Τι ωραια που πηγατε σε ταβερνουλα..Πολυ μου ελειψε αυτο! Μπραβο στην αδερφουλα σου!

Κατερινακι ποσο πια κραταει αυτη η φαση? μπορει να εχουμε και μηνα που παμε ετσι! Τελευταια παει ακομα χειροτερα αντι να καλυτερευει. Και εγω μιλησα με Λαλα.

Ιουλια εγω ειμαι τοσο πτωμα καθε βραδυ που απο της 10 νυσταζω και δεν εχω ορεξη για τιποτα..εχω χρονια να κανω ποδολουτρο :oops: Τι καλα που αρχισε να μιλαει ο μικρος! Τωρα ποιος τον πιανει!!!

Το καροτσι εγω το καταργησα πολυ απλα. Δεν την ενοιαξε ποτε αν θα παρουμε καροτσι η οχι. Απο μικρη ηταν του περπατηματος. Να φανταστεις τωρα που μετακομισαμε μενουμε κανενα χιλιομετρο απο το κεντρο και παμε και ερχομαστε με τα ποδια πολλες φορες. Μια φορα ζηταει αγκαλια για 2 λεπτα οταν παμε και μια να ερθουμε και τελος! Μετα βεβαια πεφτει τεζα για υπνο! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΑΚΙ ναι εμεις μαζι τα περναμε..τι να πω

μα ενα χιλιομετρο??????????ζηλευωωωωωωωωωωω

εμενα 100 μετρα κ κανω ζητωωωωωωωωωωωωωωω :lol::lol::lol:

κατερινα φυσικα κ να πας να κοιμηθεις πουλιμ :lol::lol::lol:

αντε μη γραψεις παλι πολλα :twisted::twisted::twisted::twisted:

καλο βραδακι 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΑΚΙ ναι εμεις μαζι τα περναμε..τι να πω

μα ενα χιλιομετρο??????????ζηλευωωωωωωωωωωω

εμενα 100 μετρα κ κανω ζητωωωωωωωωωωωωωωω :lol: :lol: :lol:

2 Χιλιομετρα φιλεναδα!!!! :lol: Ενα να παμε και ενα να ερθουμε! ;)

Σας καληνυχτιζω και εγω!! Σαν να νυσταξα! :D Φιλια σε ολες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλακι χωστα που δε βαλανε παλι γλωσσα μεσα!!!τσ τσ τσ σα δε ντρεπονται!!!! :whistle::whistle::whistle::lol::lol::lol:

Καλα το κανατε με τον Α.!εστω και μια ωρα φορτισατε τις μπαταριες σας! ;) Εχω να βγω μονη μου με τον Μακη πανω απο 1 χρονο!!! :?

Ρε συ μεχρι 6-7 χρονων ο θειος;;;; :o

Ιουλια μου γιατι τετοια πρεμουρα να κοψετε το καροτσι;;;μικρουλης ειναι ακομη...εγω δεν εχω κανενα σκοπο να το κοψω,ειδικα οταν κατεβαινω στο κεντρο για δουλειες που τον παορνω παντα μαζι μου! αλλιως θα κανω 40 ωρες,θα τον κυνηγαω και θα μου βγει ο πατος! :?

Μαρακι τα ξεροτηγανα λες!!! :lol: Οσα θελεις!!!! :YMHUG: Θα σου στειλω εσενα ειδικα και κανενα μπετονακι δυνατη ρακι να δινετε της πεθερας να πινει να νταγλαρει μπας και ξερενεται και γλιτωσετε! αλλιως θα πινεται εσεις να γινεστε κουρουμπελα να μη πολυκαταλαβαινετε αυτα που κανει!!! :lol::lol::lol:

Νατασουλα εγω παντως δε θα διαβαζα 20 σελιδες καλε!!!!που να σχολιασεις μετα που εχεις ξεχασει και τονομα σου!!! :crazy::lol:

Κατερινα φωτολυση;;εγω εκανα λειζερ 3 φορες ποδια μπικινι μασχαλες λιγο πριν μεινω εγκυος και τωρα ξυριζομαι μια φορα το 6μημο!!! :P:P αφου λεω να μη ξανακανω για τοσες λιγες τριχες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Λενακι και δε τη κυνηγατε τη μικρη χωρις καροτσι;;;δε λεω οταν πατε βολτα,γιατι τοτε ουτε κι εγω παιρνω καροτσι,αλλα για δουλειες, ψωνια κτλ;;;

Νυσταζεις απο τις 10;;;εγω νυσταζω απο την ωρα που ξυπναω το πρωι!!!! :lol::lol::lol:

Ανεκαθεν ειχα σοβαρο θεμα με την ελλειψη υπνου.. :roll: αν δεν ειχα τις αντλησεις θα επεφτα για υπνο μαζι με τα παιδια! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...