Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο.42-Βγες Πανουλη βγες !!!


Recommended Posts

Αφρο μου με σκλαβωνεις ρε!!!! :x:x:x:x:x Βρε μπορει να το χρειαστεις στο Πανουλη! ;) μια φορα που πηγαμε για καφε και πηρα το γαλα μαζι μου,εβαλα καυτο νερο σε ενα θερμο πηρα κι ενα μπολακι και το ζεστανα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

pisteuw oti afou den ton xriastika ston manoli den tha to xriastw oute sto deytero (makari) eno esu pou bgazeis gala apo thn arxh mporei na ton xriasteis perissotero .

ego an kai an bgalo pote na afisw px ston K gala gia na dosei mporei na to thermano kai alios

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι τιποτα αλλο η δικη μας και της μαμας εχει πολλα κυριως για επιστροφες φορου και πρεπει να προσεξω ειδικα τις αποδειξεις μη μας κανουν νουμερα γιατι οσες εχουν μεγαλες επιστροφες θα περασουν απο ελεγχο και της μαμας μου η επιστροφη φορου ειναι γυρω στα 1800 ευρω οπως τα υπολογιζω..αλλιως με τετοια μερα και αφου ειμαι σχετικα καλα..ουυυυυυ..με τα χιλια βολτα

Εμεις περασαμε παντως γιατι ειχαμε ανω των 2 επιστροφη.Δε θελανε ομας τις αποδειξεις αλλα ολα τα υπολοιπα χαρτια.Ιατρικα.οικ. κατασταση,χαρτια πληρωμων,ασφαλεια ζωης κτλ.

Κριμα για τα παιδακια της ξαδερφης σου ρε συ. :(

Αφρο εγω με παρομοιο θηλαστρο μεχρι 60 μλ εχω καταφερει να βγαλω. :o:o Μαπα!!!!

Αληθεια ρε Ιουλια απο σταφιδες εβγαλες αλεργια;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α και για το μινι ελεκτρικ οπως τα λεει η Παναγιωτα..για να βγαλεις ποσοτητα πρπει ή να εχεις υπερπαραγωγη ή να αφησεις το στηθος καποιες ωρες χωρις να εχει θηλασει το μωρο(πραγμα δυσκολο) για να βγαλεις ποσοτητα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια οταν και οποτε βγαινετε πηγαινετε ολοι μαζι οικογενειακως;;;Και ο Αλεξ;;Καθετε;;;

Αφρο τα πραγματα τελικα τα εβαλες μεσα στη τσαντα βρε;;;Ο Ν. μιλαμε μου την εδωσε στη βολτα.Ολο ηθελε να πιανει τις πετρες απο το δρομο και ολο εβγαζε τα γυαλια του. :evil:

Τωρα στις 7μιση θα παρω τον μικρο και θα βγω μπας και ηρεμησω λιγο.Τον Ν. ο Γιωργος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala egw to danistika gia ama to xtiastw pote a bgalw gai ana afisw to moro kapou .

h nufh mou pou ths to protine h maia ths na to agorasei molis gennise ???....kai tous eipa tote oti den einai katalilo gia ekeinh thn stigmh pou den exei edreomenh galouxia alla pou na me akousoun ....

panagiwta oxi akoma :oops::oops::roll::roll: ta exw omos sxedon sigkentromena se duo simia :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α και για το μινι ελεκτρικ οπως τα λεει η Παναγιωτα..για να βγαλεις ποσοτητα πρπει ή να εχεις υπερπαραγωγη ή να αφησεις το στηθος καποιες ωρες χωρις να εχει θηλασει το μωρο(πραγμα δυσκολο) για να βγαλεις ποσοτητα!

Ακριβως!!!Και υπερπαραγωγη αντε να χεις τις 2 με 3 πρωτες εβδομαδες που εισαι και μεσα στο σπιτι.

Αρα αχρηστο.Και κανει και ενα σωρο λεφτα ρε συ.Ψευτικα εντελως.Εγω ειχα το σουινγκ και εφυγε μεσα στη μπαζα που εδωσα στη νυφη μου.Αθικτο σχεδον .Με το κουτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να πω την αμαρτια μου πιο πολυ φουντονω που οπου σταθουν και οπου βρεθουν κλαιγονται που ειναι κοριτσακη καιοχι το πολυποθυτο αγορι και αυτο ειναι γρουσουζια..αντι να πουν δωξα το θεο σπου στην ηλικια τους εκαναν ευκολα παιδι και να παρακαλανε να εχουν ενα τοκετο χωρις τις επιπλοκες των προηγουμενων γκρινιαζουν οτι δεν εχουν λεφτα για τα βασηκα ειδη του παιδιου..μετα δηλαδη τι θα κανουν

δε μου αρεσει να φερονται ετσι...

Αφρο εγω εχω το σουινγκ το οποιο δεν θα χρειαστω καθολου γιατι εχω και το lactaline personal της Ameda το οποιο με βολεψε πολυυυυυ περισσοτερο. Αμα θες στο δινω.

Παναγιωτα και της μανα μου αυτα θα ζητησουν, Ιατρικα, στεγαστηκο ,ασφαλεια ζωης, εγκατασταση φυσικου αεριου κλπ,,,

Πηρες γιαλια ηλιου τον Νικολα;;; και εγω θελλω για τον μικρο ..ειχα δει κατι στο καταστημα οπτηκων στιλ ρει μπαν αλλα δεν τα ηθελε καθολου στα ματια του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala egw to danistika gia ama to xtiastw pote a bgalw gai ana afisw to moro kapou .

Εχω υπολογισει οτι για να βγαλω 2 γευματα των 180 πρεπει να αντλω μια βδομαδα. :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ρε κοριτσια εχω ενα θεμα με το μωρο που δεν το ειχα στο Νικολα.Γιατι δε γουσταρει να θηλαζει στον αριστερο μαστο;;;;;;;; :roll::roll::roll: Εεεε;;;

Το διαβαζα απο αλλες κοπελες και ελεγα χαζομαρες λενε και τωρα το λουζομαι.

Πως το αντιμετωπιζεις αυτο;;;Μιλαμε κανει 5 με 6 προσπαθειες να το πιασει και το ξεπετα σε 5 λεπτα.

Μα τι ρατσισμος βυζιων ειναι αυτος;;; :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα μου ναι του πηρα αλλα του πηρα κοκαλινα γιατι τα φοβηθηκα τα στυλ rayban(μεταλλικα) .

ΑΠο καταστημα με οπτικα τα πηρα.

Αλλα ρε γμτ ολο τα βαζει και τα βγαζει.Του χω βαλει και να κορδονακι για να μην του πεφτουν.

Ευχομαι να τα συνηθησει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μονο τα κρυσταλλα του ειναι στιλ ρευ μπαν, απο πισω εχουν σαν λαστηχο που πιανει ολο το κεφαλι αλλα τσιναει και δεν τα θελει..

Οσο για το στηθος σημβαινει...μπορει απλα να μη τον βολευει

\Ειχει και ο Χριστοφορος κατι τετοια κολληματα ωρες ωρες του περνουσε μετα...παρτι χαμπαρη ο γιος σου ειναι δεξιος μεχρι το κοκκαλο :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο μου τα ειχε 50 και μας τα αφησε 45.Απλα ετυχε αυτα να του κατσουν καλα στο προσωπο.

Αλλα ειχε και κατι μπερμπερυ με 120.Πολλα δεν ειναι ρε συ για ενα καλοκαιρι;;; :roll::roll:

Ο φακος και στα 2 εγγυημενος ειναι.

Μωρε πρωτο του το δινω και μου σπαει τα νευρα.Και καλα αν ειμαστε στο σπιτι.

Αν ειμαστε ομως εξω και ειναι βαλε -βγαλε το μεμε.!!! :o:o:o

Ο Ν. δεν ειχε ρε συ τετοιο θεμα ο ανθρωπος.Ανοιγε το στοματακι του και τσουκου τσουκου επινε.

Επισης στον ξαπλωτο πιανει λιγο θηλαια αλω.Καποιο θεμα πρεπει να χει με το χαλινο του.

Α τωρα το θυμηθηκα.Να ρωτησεις τον παιδ. στο Ελενα για το χαλινο του Πανουλή.Εγω τωρα εμαθα οτι επηρρεαζει το θηλασμο.(ο κοντος)

Ο προφ εχει στηθει μπροστα στην τιβι για τον τελικο κυπέλου.Οι δικοι σας οι αντρες θα τον δουν;;;; (Αφρο οχι ο Κ. Το ξερω :lol::lol::lol::lol: )

Χρυσααααααααα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Οιμε!!!! Ενας καπιταλας μεγαλωνει!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι ..ο δικος μου εφυγε για καφε με τον φοφο...τωρα αν μαζι με τον καφε θα δουνε και κανενα τελικο..δεν το ξερω..

Καλε 120 για ενα καλοκαιρι..ειναι τρελος ο κοσμος...

πολυ καλη η τιμη..ο φακος ειναι αυτος που μετραει. Αυτα που ειχαμε δει εμεις ειχαν 70 αλλα ηταν σε εκπτωση και τα δινανε γυρω στα 35..αλλα απο τι στιγμη που εκανε νουμερα δεν τα πηρα...

Εκανα σημερα ενα μικρο μπατζετ για τον υπολοιπο μηνα..εχουμε ενα σωρο εξωδα κυριως σε γιατρους...καρδιολογος, παιδιατρος γυναικολογος...πωπω..αμα μαζεψω τις αποδειξεις θα παρω μια επιστροφη φορου κατσε καλα του χρονου :lol::lol::lol::lol: .

Αφρο κανει παρακεταμολη ειναι και αυτο..Ασπιρινη ειναι που ειναι λιγο επιφοβη παναντολ κανει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

!!. Αχ αυτο με το ποδηλατο και εγω το εκανα καποτε! Τωρα νομιζω πως ανεβω πανω δεν θα ξερω να κανω! τοσο πολυ καιρο εχω να κανω!

Λενάκι το σεξ και το ποδήλατο δεν ξεχνιούνται!!! :roll::roll: έτσι δεν λένε? :roll::roll:

βγήκα τελικά και θα το γράψω στο ημερολόγιό μου!!!! :roll::roll::roll:

παρεπιπτόντως εσείς είχατε ημερολόγιο στα εφηβικά σας χρόνια? εγώ είχα και έγραφα καθημερινά :roll: ....αλλά δεν ξέρω πού είναι τώρα!!! :o:o:o:o:?:?:?:?

τελικά πήγαμε οικογενειακώς με τα ποδήλατα στο κέντρο για παγωτάκι!!! :D εγώ δεν έφαγα, μόνο τα παιδιά!!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο το καρολινακι... :D:D:D:D:D:D:D:D

συμπεθερουλα μου σε ειχα στο νου μου και ελεγα κατσε να δω τι κανει η κουκλα μας... :roll::roll: αντε ευχομαι κοριτσαρα μου με εναν πονοοοοοοοοοοοοοοοοο και εννοειταΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ ...Οταν ερθει με το καλο ο πανουλης σου...για να ρθω να σας δω :-*:-* σ αγαπω πολυ το ξερεις....

υπολοιπες κοριτσαρες μου τι κανετε αθηναιες και θεσσαλονικιες μου??????????σας στελνω σε ολες ενα μεγαλο φιλακι....

δεν θα σας πω ψεμματα σας εχω χασει και εψαχνα να σας δω στο προηγουμενο τρενακι... :oops::oops: αλλα χαιρομαι που στε ολες καλα...

σισσακυ μου πλησιαζει η ωρα του γαμου ε?πως εισαι?οκ με τις ετοιμασιες? θα σε παρω αυριο να τα πουμε φιλεναδα...

Παναγιωτα μου γλυκια...τι κανεις αγαπη μου?τα δυο σου κουκλια? απο το λιγο πουσε ακουσα τις προαλλες ολα καλα...αντε να κανονισουμε καμμια μερα να τα πουμε ..μου λειψες....

γωγακι η νεα μπεμπουλα η γλυκοφατσουλα σας εχει τρελανει ε? η ιω με το σαλιωμενο φιλι στην μπεμπουα!!!!!!!! μου αρεσε πολυ ..ειναι να σαν να θελε να την φαει... :lol::lol::lol::lol:

χρυσα μου πως τα πας?φιλια στον φοφουλη μας και ενα μεγααααααααλο χαδακι στην κοιλιτσα..

θουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ μου που εισαι εσυ βρε ψυχη?χαθηκαμε...πρεπει να πεσει φονιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι...τηλ...αυριο που χουν MANAGEMENT TEAM....μετα τις 10 το πρωι..θα παρουν φωτια τα τηλ... :D:D:D:lol::lol::lol::lol::lol:

αναστασακι μουυυυυυυυυυυυυ τι κανετε μανουλα και κουκλιτσα? αχ ασε καθε δευτερα που βλεπω το νησι σας σκεφτομαι ..αλλα παει το αννιω την αλλη δευτερα το καθαριζει ο κρητικος ..αλλα ααααααααααααχ ετσι ειναι στην κρητη..η τιμη πανω απ΄΄ολα... παντως ασχημο τελος βρε κοριτσια ...και κριμα που τελειωνει...

λειπει η πεθερα μου στην κρητη και θα ρθει μετα το γαμο... :(:( δηλ...στις 8 ιουνη,...οποτε καταλαβαινετε δεν θα χω και πολυ βοηθεια και τεταρτες που τα ταν μαμυday...θα ναι παπιομαμυday... ;);) οποτε οποια τσουπρα θελει κανονιζουμε βερντεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε και θα ρθω μετα τις θυγατερας μου :lol::lol::lol::lol::lol: πλεον σχολαω και στις 5.....οποτε 6 ηωρα οποια θελει ας μου ριξει τηλ...και το κανονιζουμε....ακουτε???????????????? :lol::lol::lol::lol:

περασαμε πολυ ομορφα χθες και σημερα πηγαμε και τα δυο πρωινα... ολη η οικογενεια για καφε...ευτυχως καθεται μια ωρα :o:o πραγμα πρωτοτυπο για το παπι...εχουμε κατι μικρα κουκλακια και παιρνουμε χαροπετσετες...τα κανουμε σεντονι :o:o και τα βαζουμε για νανι....αχ η ζεβασοφτττττττττττττττ ηρωας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

δεν ξερω για σας..αλλα εμενα μου χετε λειψει.... :(:(:(:(:(:( τουλαχιστον ηρεμησατε απο την πολυλογια μου που δεν πολυμπαινω οποτε τωρα ειπα να γραψω ενα σεντονακι...χαχα

σας φιλω αγαπες μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Ν. μιλαμε μου την εδωσε στη βολτα.Ολο ηθελε να πιανει τις πετρες απο το δρομο και ολο εβγαζε τα γυαλια του. :evil:

άστον να πιάνει τις πετρούλες, δεν πειράζει!!!! :!: να δεις το μπουμπούκι που θέλει να τα αγγίζει όλα!!!!............ευχαριστώ και για την διευκρίνιση (τι σημαίνει αυτό στο κεφάλι) δεν το ήξερα, δεν φοράω όταν κάνω δουλειές!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα μου εννοειται οτι βγαινουμε ολοι μαζι γιατι ο Αλεξ εχει σκουλικια στο κωλι του και θελει ενα ατομο να τον κυνηγαει!!!!!!! [smilie=confused2.gif] Οσο για τις πετρες αστον ρε συ τιποτα δε παθαινει.. αντισωματα! ;) Κι ο δικος μου οτι σκατα βρει πιανει κια μετα τρωει κιολας! :ymsick:

Καρολ καθεται το παπακι σου μια ωρα σε καρεκλα;;;;;;ουτε του παπα μη το πεις!!!! Εμενα για να κατσει κανενα τεταρτο του παιρνω παγωτο που τρελαινεται και οση ωρα τρωει δεν ακουγεται! :lol:

Ρε παιδια με τα γυαλια ηλιου καπου ειχα διαβασει οτι μεχρι τα 3 δε κανουν καλο γιατι κατι παιζει με την οραση τους... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...