Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο.42-Βγες Πανουλη βγες !!!


Recommended Posts

καλημερουδια!!τι κανετε;;

Αναστασακι στεναχωρεθηκα :(:(:( !

ξερω οτι δε θυμωσες,για πολύ ;) !,αλλα δεν εννοουσα ή υποννοουσα οτι χωρις λογο εφερες την καταστροφη..

τελοσπαντων,συγγνωμη αν εστω κ παροδικα σε πικρανα! :(:(:(:x:x:x:x:x:x

Νατασα για ωραιο θεμα ειχατε καλε την κουβεντα μου! :evil::lol::lol:

παντως,καθε φορα που ο γιωργος λεει το περιφημο"κοτωσω",εγω απαντω"ναι,ας το διωξουμε λοιπον!"..

μα σαν καθυστερημενο νιωθω! :shock::shock::oops::oops::oops::oops:

θου συμφωνω με αναστασια κ βικυ για θοδωρη κ ανεξαρτησια!εμενα ο γιωργος ειναι καπου στη μεση,οταν ειμαστε οι δυο μας,δε με πολυθελει,οταν ειμαστε με ανθρωπους που ξερει καλα,παππουδογιαγιαδες,ξαδερφια,συγγενεις,επισης με ψιλογραφει,αλλα οταν ειμαστε σε καινουριο χωρο ερχεται συχνα πυκνα να βεβαιωθει οτι ειμαι εκει,με τραβαει κ μαζι του,ε,μετα απο λιγο εξοικειωνεται..

καλε Κατερινα! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κ Παναγιωτα;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

άξιες,άξιες!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

φρανιτακι μου σε διαβαζουμε!!! :):):):)

πολλη θλιψη,φτωχια,εξαθλιωση.. :(:(

ο σεμπ προσαρμοζεται;;πώς τα παει;

να μπαινεις συχνα να μας λες νεα!

τονια μου η μαμα σου μενει κοντα;;δε θυμαμαι αν εχεις πει.. :?

πολυ δυσκολο ,πολυ,να αντλεις ολα τα γευματα κ να εχεις κ δυο μικρακια..

να δεις που συντομα θα ηρεμησουν κ τα δύο κ η αντληση θα σου φαινεται παιχνιδακι! ;);)

χαμογέλα κ σκεψου τα καλυτερα που θα ερθουν! :x:x:x:x

σας ειπα;;εβγαλα αλλεργια στη μαυρη σταφιδα! :shock::shock: εφτιαξα ενα κεικ,βρηκα κ εβαλα μονο μαυρες σταφιδες,αλλες φορες εβαζα ξανθιες,κ γεμισα παντου,χερια,ποδια,πωπο :shock: ,κοκκινα σημαδια που ξυνονται!! :?:?:?:roll::roll:

εφαγε κ ο γιωργος,αλλα ευτυχως λιγο κ ευτυχως δεν επαθε τιποτα..

καλημερα σε ολες!!φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ιουλία την Παρασκευή ο Λ. δεν είχε σχολείο και είπα να πάμε βόλτα, για καφεδάκ και στις κούνιες, αλλά βγαίνοντας έξω με εκνεύρισε ο Λ. και γυρίσαμε πίσω δεν πήγαμε πουθενά, έτσι είμαι μέσα από την Πέμπτη.....ίσως αργότερα να πάρω το ποδήλατο και να πάω μόνη μου στο δάσος!!! :D το όλο τουρ είναι 20χλμ....άντε μήπως και σφίξουμε λίγο κωλαράκι!!! :roll::roll::roll::roll:

εγώ την είδα την γιουρ. αν και δεν το συνηθίζω, μου άρεσε το τραγ. της Δανίας και το χειρότερο της Ιρλανδίας!!! :?

Μιτσάκη καλή επιτυχία αύριο :D:x

α χθες έκανα και κέικ :roll::roll::roll: ακούς Παναγιώτα? κέικ διαίτης!!!! :lol::lol::lol::lol:

Φρανίτα θα της δω σε λίγο τις φωτό σου....κατά τα άλλα περιέγραψέ μας μια μέρα δική σου και του Σεμπούλη! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επίσης το ελληνικό τραγούδι μου άρεσε μόνο στο τέλος που χόρευαν το ζεϊμπέκικο!!! .... γιατί μου θύμισε τον εαυτό μου που χόρευα ζεϊμπέκικο!!! :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

και το τραγούδι μου ήταν αυτό, το οποίο με εκφράζει απόλυτα!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βολτα με ποδηλατο στο δασος;;;;ουαου(που λεει και ο Αλεξ) μου ακουγεται πολυ ωραιο!!!!!! :D

Ιουλια μου απο πανω μενει η μαμα μου,αλλα εχει απηυδησει με διαφορα και τη πληρωνω εγω τη νυφη! :(

Παντως για να μην ειμαι και αχαριστη μου σιδερωνει ολα τα ρουχα απο τοτε που γεννησα και παντα μας στηριζει πολυ οικονομικα..η δε πεθερα(για να ξαναγυρισουμε στο φλεγον! :P ) Φρανιτακι δε μας βοηθησε πουθενα..εχει πολλες δουλειες...ξερεις τι κουραστικο ειναι το ξυσιμο!!!!!! Ασε που εχει και το γυμναστηριο και δε προλαβαινει...εμ πως θα βγει στις παραλιες το καλοκαιρι! :lol: ε ενταξει ερχεται μια φορα την εβδομαδα και ασχολειται 2 ωρες με τον Αλεξ...κατα τ'αλλα στραβωσε τρελα γιατι ηθελε να βγαλω τα παιδια ΕΥΓΕΝΙΟ ή ΕΡΑΣΜΙΑ!!!!!! :shock::o Τα τετοια μου πηρε!!!! :ymdevil:

Ναι ρε φρανιτακι πες μας μια μερα της καθημερινοτητας σας! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια είμαι ελεύθερη στην ψυχή ;):D

ακόμη και ο καιρός είναι εναντίον μου!!!! :( συννέφιασε και ίσως βρέξει, τι να κάνω? να πάω ή όχι? :?:

η βόλτα στο δάσος ξέρεις τι ωραία πού είναι? πλήρης ησυχία, ακούς μόνο τα πουλιά και τα ζωάκια κα αν δεν έχει κόσμο είναι φοβερά!!!!......καμμιά φορά συναντάς τζόκερς, ή άλλους ποδηλάτες!!! :D

ο άντρας μου συνήθιζε να πηγαίνει με βροχή διότι σταματούσε, έκανε ησυχία και έβλεπε ελάφια να περνούν!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααα!!!!! Τι κανετε???

Καλα εχω ψωφησει τα γελια απο χθες!!! :lol::lol: Τι να πρωτοσχολιασω που ειπατε και τοσα!!

Βικυ και Μαρια Ιωαννα τα ατομα που αναφερετε απλα δεν υπαρχουν!!! Μου πεσανε τα μαλλια με αυτα που διαβασα!!! Μα ειναι δυνατον να υπαρχουν τετοια ατομα? ΑΑΑ δεν παει καλα ο κοσμος!!

Αναστασι και η δικια σου πρεπει να ειναι πολυ ιου ιου! Μα καλα να λεει τετοια σε εγκυο γυναικα? Τι ηθελε να εισαι δηλαδη 45 κιλα και με κοιλια μπαλα του πινγκ πονγκ? Ελεος! Μην δινεις σημασια και γραψτην εκει που δεν πιανει το μελανι!

Παναγιωτα αλλη περιπτωση και η δικια σου!! :lol: Ολο αυτον τον συνηρμο για να δει αν θα βγειτε? Μα ελεος πια!! Απορω που τα σκεφτοντε!! Στην φωτο εισαι πανεμορφη και το φορεμα τελειο!!

Κατερινα τι εγινε τελικα? Τα γυμνασες τα σαγωνια? =)) Μα καλα ολοι οι αντρες ιδιοι ειναι? Και εμενα τετοια ζηταει αν θελησω κατι. τσ τσ τσ! :D

Αργι οπως σου ειπα και στο φεις η αστυνομια ξερω οτι τους ψαχνει...νεοτερα δεν εχω ακουσει απο εκεινη την μερα που σου εκανα την αναρτηση. Παντως εχω χεστει απο τον φοβο μου. Βγαινουμε βολτα καθημερινα σχεδον και τρεμω μην χασω την μικρη απο τα ματια μου. Αχ αυτο με το ποδηλατο και εγω το εκανα καποτε! Τωρα νομιζω πως ανεβω πανω δεν θα ξερω να κανω! τοσο πολυ καιρο εχω να κανω!

Θου δεν ξερω αν ειδες την απαντηση μου στο μσν..σου απανταω απο εδω. Την επιβραβευω παντα οταν κανει κακακια η τσισα ακομα και τωρα αλλα μονο με λογια. Ποτε με φαγητο η σοκολατες και τετοια.. πχ. εκανε κακακια και σηκωνομουν και χωροπηδουσα λεγοντας γιουπι γιουπι γιουπι!! :lol: Τοσο χαρα ειχα!!! Πως τα πατε με το γιογιο? εχετε πολλα ατυχηματα? Εμενα μονο 2 φορες μου κατουρησε εξω και μια κακα ευτυχως διπλα απο το χαλι..

Τονια μου τι να πω για την μαμα σου...δεν ξερω και τι εγινε για να εκφρασω γνωμη...αντε τον εφαγες τον γαιδαρο με τις αντλησεις!!! Δεν ξερω αν θα αντεχα τοσο παντως! Σου αξιζουν χιλια μπραβο!! :YMHUG::x

Λινακι ποσο στεναχωρεθηκα μωρε με την απολυση... :( Ευκαιρια ομως να περασεις περισσοτερο καιρο με την μικρη.

Αφρο μια χαρα το αντιμετωπισες με την τιμωρια. Και το ιδιο εκανα καποτε. ειμαι πολυ ανενδωτη σε αυτα. Πως πας εσυ?

Ο μικρος εχει τρελη ανησυχια με το κωλοεμβολιο!! Την μερα ειναι οκ αλλα αν ερθει η ωρα για υπνο η φαγητο χτυπιεται σαν τρελος. Με χιλια ζορια ησυχαζει. Μου εχει καταστρεψει ρωγες, μεμε τα παντα!

Σας αφηνω γιατι ξυπνησε!!!! Τα φιλια μου σε ολες!!!! Καλη Κυριακη να εχουμε!!!!! :x:x:YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπα μπα..πως και ετσι δεν πιασατε την παρλα....

εχει τεελαι μερα και γυρνατε εισ τας εξοχας και τας καφενιασ;;;;

χιχιχιχ..

εμεις μολις γυρησαμε..ο Ο προσπαθει να κοιμησει τον φοφο και εγω θα πλυνω τωρα μπαλκονια και θα σφουγγαρισω- ξεσκονησα χτες- και μετα θα κατσω να κανω τις δηλωσεις και να σηδεροσω το βουνο..ελπιζω να ρηξει κανενα δυωρο ο μικρος γιατι εχω να κανω και ι...το μπανιο σημερα

Αφρο πως εισαι;;;;

Λενακη το ειπες χτες και φρικαρα..ειλικρινα σου λεω θα κλειδονομουν σπιτι..

Εγω δενε ιδα ουτε γιουροβιζιον ουτε τιποτα...δεν ασχοληθηκα..αντιθετα ημουν τοσο ποτωμα που εβαλα πλυντηρια ρουχων και πιατων και ξεραθηκα στον υπνο

Φρανιτακη ειδα τις φωτο και ...τι να πω..δεν υπαρχουν λογια, ειλικρινα...

Θα περιμενω να δω και τις πιο "καλλητεχνικες"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυ και μονο που φανταζομαι το σκηνικο στο δασος που περιεγραψες μου δημιουργειται ενα αισθημα ηρεμιας! :) Αν ειχαμε κι εμεις τετοια πραγματα σιγουρα θα το εκανα οσο πιο συχνα μπορουσα...ελπιζω να φτιαξει ο καιρος! ;)

Λενακι κι εγω φτανω στα προθυρα να τα παρατησω πολλες φορες,αλλα μετα λεω βγαζω πανω απο 1 λιτρο γαλα τη μερα και θα το κοψω να της δινω ξενο;;; :roll: ειναι και μερες κρισης πρεπει να κανουμε οικονομια!!!!! :lol::lol::lol:

Του δημιουργησε ταραχη το εμβολιο ε;;;; γι αυτο λεω να αργησω λιγο να τα ξεκινησω...για να ειναι οσο πιο ωριμο γινεται το νευρολογικο συστημα! :roll:

Χρυσακι δε πιασανε τη παρλα γιατι μαλλον εκδραμανε τετοια ωραια μερα! ;) μονο εγω ειμαι εδω αγκαλια με το βυζορουφηχτηρι να παρλαρω!!!!! :lol::lol::lol:

Γεια σου Ευακι! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eimai ptoma ....skoypisa sfoygarisa kauarisa katw apo ta maksilaria tou kanape ....eutixow hrthe kai o kostas kai epline piata tinakse ta xalakia kai skoupise ta mpalkonia (egw meta ta sfougarisa) ...katharise ligo to spiti !!! mirmigia brika shmera sto saloni kai giauto ta pira kai ekana doyleies ....

kathe fora pou malono ton mikro me petronei h koilia .....kai den einai liges oi fores pou ton malono ....

exo kai ena plintirio na aploso apo xthes to bradu kai akoma perimenei .....kai exo kai polla ala na balo ....

poles douleies ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο με το μαλακο οι δουλιες....μη μας γεννησεις πριν την ωρα σου!!!!

Τονια μου σε νιοθω...ειλικρινα σε θαυμαζω και σου βγαζω το καπελο για τα αρμεγματα..δεν ξερω κατα ποσο θα αντεξω να αρμεγομαι οταν γυρισω στη δουλεια..ειλικρινα..εχω σηχαθει θηλαστρα μουκαλια αποστειρωσεις..κλπ...αφου τοσα μπουκαλια που αποστειρωνα..ελεγα τι θηλαζω τι δεν θηλαζω το ιδιο ειναι...

ΡΕυα κριμα..τοσο ωραια μερα και μεσα...αμαν πια ο συζυγος..μη μου πεις βλεπει κανενα αγονα;;;...γιατι πηρε ο αντρα ςμου εναν φιλο του να πανε απογευμα για καφε και βολτα με τα μικρα και του λέει οτι δεν μπορει γιατι θα δει τον τελικο...ε δεν πανε καλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από μένα!!!!

Ούτε εμείς πήγαμε βόλτα ακόμη,δυστυχώς ο μπαμπάς μας δουλεύει :(:(

Θα πάμε αργότερα όμως,αν και είμαι πτώμα..όχι απ'τις πίπες,με πή...ε η κόρη μου πάλι εχθές..μα τόση ηδονή που να τι βάλω η γυναίκα....

Λενάκι μου εγώ η καημένη δεν του ζήτησα τπτ,πρόβλεψη για τον νικητή έκανε και του λέω "σιγά ρε μεγάλε,αν βγει κάποια από αυτές τις 2 θα σου πάρω...."κτλ μην το ξαναγράφω!

Ε και το πέτυχε ο κωλόφαρδος :lol::lol::lol::lol:

Νατάσα τώρα δεν με συμπαθείς ρε;Παρθενόπη :lol::lol::lol:

Αφροδίτη αφού είναι έτοιμο το σπίτι θα σκασει μύτη και ο Πανούλης όπου να ναι!!!

Φρανίτα όχι δεν είμαι άρρωστη,από που το συμπέρανες αλήθεια; :?:?

Έπαθα πλάκα με τις φώτο...και εμείς γκρινιάζουμε συνέχεια για υλικά αγαθά,εδώ ο κόσμος δεν έχει να φάει,απαπαπα!!!

Το μπλογκ σου πολύ καλό!!!Γράφεις τέλεια!!!Με συνεπήρε!!!!

Χρύσα μου χαλάρωσε με τις δουλειές!!!!Θα κουράσεις το μπεμπάκι!!!

Το βρήκα τελικά στο βιβλίο...Μα τι ζώον είμαι!!!

Εύη καλωσήρθες ρε,σόρρυ :oops::oops::oops::oops: το ξέχασα!!!

Τόνια κράτα γερά,κανεις το καλύτερο για το μωρό σου ;);)

Argi τρελαίνομαι για ποδηλατάδα!!!!!Να πας,θα χαλαρώσει κιόλας!!!!

Άντε πάω να κάνω και εγώ καμιά δουλεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα :o:o:o:o:o ....θα δώσεις 730ευρώ για καρότσι? :o:o:o:o:shock::shock::shock: ....που σε λίγο καιρό το παιδί δεν θα κάθεται σε αυτό? :o:o:o ........

το καρότσι το χρησιμοποιείς - μάξιμουμ - μέχρι 2 ετών!!!!......και πόσο το χρησιμοποιείς?

εγώ το βρίσκω πολύ ακριβό!!!! :?

έβρεξε τελικά, για να δούμε μετά!!!! .... θα φορέσω και τα ποδηλατικά μου ρούχα :D:roll::roll:

α τώρα που το θυμήθηκα: Αναστ. εμένα η πεθερά μου, μου είχε πει στην 2η εγκυμοσύνη ότι άνοιξα στην μέση, έχω πάρει πιο πολλά κιλά από την 1η!!...και της είπα έτσι είναι όταν κυοφορείς κοριτσάκι, γίνεσαι πιο στρογγυλή!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σημ.: στην 1η εγκ. πήρα 8,5 κιλά και στην 2η 9 κιλά!!!! :lol::lol::lol::lol::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακη η τιμη ειναι καπως αζλμυρουτσικη....και παραδωση σε 60 ημερες....πολυ δεν ειναι;;;

αλλα και καλαθουνα και μικρο καθησμα;;; τα χτειαζεσαι τωρα;;;

Αλλιως μου αρεσει αρκετα..ειναι ψιλα το μωρο κλπ και φαινετε βολικο..αραγε ποσο χωρο πιανει;;;

εμεις με τα καροστια δενε χουμε πολυ καλησ χεση..εχουμε 2 τα οποια κυριολετηκα τα πηραμε τζαμπα αφου δεν γουσταρει να καθετε..ελπιζω να κανω αποσβεση στο δευτερο

Παντως παιδια σημερα στην πλατεια ευοσμου το πρωι γινοταν ο χαμος..η μαμα ηθελε να παρει τον μικρο Χαλκιδικη αλλα της ειπα οτι δεν εχω αντιηλιακο και το αφισαμε για αλλη φορα...βιαζονατια να εγκαινιασουν το καρεκλακι...χιχιχι

Μιλησα με την ξαδελφη μου- αυτη που ειναι εγγυος- και τσατηστηκα παλη...

Τελος Ιουνιου θα μπει για καισαρικη..μαλλων στις 36 ευδομαδες αντι για 38 γιατι ειναι χαλια μαυρα κανει και ινσουλινες γιατι ανεβαζει πολυ ζαχαρο και δεν μπορεσε να το ρυθμισει με τη διατροφη και γεννικα ειαι τεζα ολη μερα,

Δεν εχουν παρει τιποτα...τη ρωτησα για το δωματιο και μου λεει οτι δεν μπορει και οτι καροτσι και κρεβατι θα την παρουν η μαμα της και η αδελφη της- ξερετε η αρρωστη αδε3λφη της.

Νευριασα γιατι ενω πριν καμια 5 ετια κοντευε να ξεχρεωσει το σταγαστηκο της και πηγε και πηρε αλλο ντε και καλα επισκευαστηκο για 20 χρονια και αγορασανε καινουριο αυτοκινητο, καινουριο σαλονι επιπλα ηλεκτρηκα για τι σπιτι- μια χαρα ηταβ τα ηλεκτρικα τους αλλα ειναι ψωνιο και αυτη και ο αντρας της, τηλεωραση κουρτινοξυλα με σβαροφσκι και φωτιστικα επισης με σβαροφσκι...

βρε πουλακι μου...αφου θα εκανες που θα εκανς τριτο παιδι...το το ηθελε ςτο δανειο;;;;...

δεν μπορω...εχουν ξεχασει μου φαινετε οτι στα πρωτα εξοδα δεν ειναι μονο κρεβατι και καροτσι..θελει ενα σωρο...

της ειπα οτι θα της δοσω τον εναν αποστειρωτη μου και το ενα ριλαξ και μερικα κορμακια και πιζαμακια του φοφο..αλλα ποσα πια να της δοσω...και εγω παιδι της κοντινης ηλικιας θα εχω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας πανεμορφες!!

πηγαμε μια υπεροχη βολτα!κατεβηκαμε στο παρκο του Φωκα,στο κεντρο!

ο γιωργος ξεσαλωσε!!το ζουζουνι μου..καλε παρατηρησα ποσο πολυ μεγαλωσε!!

μιλαει ,μιλαει!!! :o:o:o:o αληθεια!!κανει φρασεις κ λεει ολες τις λεξεις!σημερα τα ελεγε μαζεμενα κ καμαρωνα κ θυμομουν τη νατασα που λεει οτι καμαρωνει σαν παγωνι!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κ αν κ ξερω πως δεν ειναι κανενα ιδιαιτερο κατορθωμα για παιδακι 23 μηνων,ποσο χαιρομουν οταν παππουδες κ γιαγιαδες μου ελεγαν"α!απο μικρος ξεκινησε να λεει λογακια ο δικος σας!" :):):):):)

αχ το μωρο μου!!!! :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Αργυρω αν βρεις ευκαιρια να πας τη βολτιτσα σου..καταλαβαινω ποσο δυσκολο ειναι κ ποση αναγκη εχεις για λιγο να ξεφυγεις,το εζησα τους πρωτους 15 μηνες ..το εχω ξαναπει,αν δε δουλευα,νομιζω θα τρελαινομουν..οταν ειμαι στο σχολειο αισθανομαι σα να εχω βγει για καφε! :shock::shock:

ευη καλως μας ηρθες! :):) διδυμακια εχεις;;να σου ζησουν!για πες μας πώς ειναι η ζωη με 2 ζουζουνακια!!

χρυσα καλες δουλειες!μωρε δεν ερχεστε με τον οδυσσεα το απογευμα να παμε εδω στο παρκο μας;;!!

εμενα τα εξανθηματα μου φουντωνουν :?:?

εβαλα kenakomb,αν αυριο τα ιδια,θα παω σε δερματολογο..

για το καροτσι κατερινακι δεν ξερω..δεν εχετε καποιο τωρα;;;

φιλακια πολλα ,γλυκά κ καλοκαιρινα σε ολες!!

γιουπιιιιιιιι!ηρθε το καλοκαιρι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koρίτσια συγγνώμη ρε :oops::oops::oops:

Δεν διευκρίνησα ότι δεν είναι για μένα αλλά για την κουνιάδα μου που είναι έγκυος!Τι να το κάνω το πορτ μπεμπέ και το καθισματάκι το μικρό εγώ :lol::lol:

Αλλάξαμε κιόλας καθισματάκι,πήραμε ανάποδο be safe,θεικό!!!

Απλά δεν το είχα ξαναδεί το συγκεκριμένο,ούτε έχω ακούσει κριτικές γιαυτό ρωτησα,αν έχετε κάτι υπόψιν.

Για πολύκαρότσι δεν είναι πολλά ρε,είναι και κουκλίστικο!!!!

Επανέρχομαι μαγειρεύω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι δεν ειναι πολλα για πολυκαροτσι αλλα υπαρχουν και τα αντιστοιχα τις κικο και της πεγκ περεγο που ειναι ελαφρως πιο φτηνα..αλλα σε αυτο μου αρεσε η κατασκευη κυριως του καροτσιου..

Ιουλια καλα θα ηταν αλλα κανονισε ο καλος μου με εναν αλλον φιλο του να πανε για καφε γιατρι εγω σημερα πρεπει να τελειοσω τις δηλωσεις τις δικες μας του πεθερου της μαμας μου της κουνιαδας και του αδελφου μου..

οχι τιποτα αλλο η δικη μας και της μαμας εχει πολλα κυριως για επιστροφες φορου και πρεπει να προσεξω ειδικα τις αποδειξεις μη μας κανουν νουμερα γιατι οσες εχουν μεγαλες επιστροφες θα περασουν απο ελεγχο και της μαμας μου η επιστροφη φορου ειναι γυρω στα 1800 ευρω οπως τα υπολογιζω..αλλιως με τετοια μερα και αφου ειμαι σχετικα καλα..ουυυυυυ..με τα χιλια βολτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε χρυσα γιατι να δωσεις πραγματα ?

ο καθενας κανει κουμαντο με τα λεφτα που εχει και οτι θεωρει απαραιτητο.

και γιατι θυμωνεις εσυ δεν καταλαβα ...δικο τους παιδι δικα τους πραγματα και αναγκες .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα μου πολυ ομορφο ειναι αλλα ρε συ αυτα τα καροτσια ειναι πολυ ογκωδη και βαρια...2 φιλες μου ειχαν παρει και ναι μεν ηταν φοβερα και πολυ ωραια η συμπεριφορα τους στο δρομο,αλλα δυσκολα στη μεταφορα,δε χωρουσαν σε ολα τα αυτοκινητα,θελανε ενα στρεμα χωρο και ειχαν ενα θεματακι σε μαγαζια,καφε κτλ..γιατι το θελεις ομως δεν εχετε καροτσι;;;

Αφρο λες να περιμενει ο Πανουλης να λαμψεις το σπιτι για να σκασει μυτη;;;; :lol::lol:

Χρυσα εσυ οντως με νιωθεις με τις αντλησεις..θυμαμαι που τα λεγες! :roll: Κι εγω,αν και δεν υπαρχει περιπτωση να κανω 3ο,δε το ξανακανω αυτο με τιποτα!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θυμονω γιατι πραγματικα ειναι κριμα για το παιδακι και γιατι δε μου αρεσει να τους σχολιαζουν αρνητικα.

Γιατι ενταξη εγω ειμαι συγγενεις τους και το καταλαβινω αλλα ηδη σχολιαζετε αρνιτικα κυριως σε φιλικους τους κυκλους οτι κλαιγονται συνεχεια και οι επιλογες που κανουν και δε μου αρεσει να γινετε αυτο για το σοι μου.

Σκεψου μονο τι δε θα παρουν καρεκλακι αυτοκινητου- το θυμαστε που το λεγαμε- δεν το θεωρουν απαραιτητο, οπως και αλλα πραγματα αλλα αμα ερθει η ωρα να χαλασιε η τηλεωραση θα πανε και θα παρουν την πιο ακριβη..

και ηδη οι φιλοι τους τους κοροηδευουν για την μεγαλομανια τους και οτι προτιμησαν να παρουν δευτερο δανειο για να κανουν φανταχτερο το σπιτι τους αντι να δωσουν βαση στη μορφωση των παιδιων τους.

Και αντε η μεγαλη κορη δεν τα παιρνει τα γραμματα ΟΚ η μικρη ομως που ειναι αστερη ειναι κριμα που τη σταματησαν απο ξενες γλωσσες και φροντηστηριο κλπ..ειδε δυνατοτηες να κανει κατι σοβαρο στη ζωη της και να γινει ενα ανεξαρτητο ατομο..αλλα ειπαμε τα φωτιστηκα ειναι πιο σημαντικα..σε αυτη τη φαση της ζωης τους.

Οτι και να κανουν δικαιωμα τους φυσικα αλλα ειναι συγγενεις μου και δε μου αρεσει να ειμαι καπου και να ακουω να τους κοροιδευουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax kathisio den exw ...ekana kai alla pragmata ....

tonia exo enan thermantira autokinitou an sou xriazete na sou ton stilw ...ton pira prin 2 xronia gia ton manoli alla pou na ksera oti tha mou einai axristos ...akoma sto kouti einai .

koritsia to mini electric ti thilastro einai ? to danistika apo thn nyfh mou gia to an xriastei pote na bgalw kai mou fenete polu mikro kai pseutiko :?

xrusa de mporeis na kaneis kai kati ....miala den allazoun ....

ax makari na gennane pio noris apo tis douleies xalali tote :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνω με Αφρο για τη ξαδερφη σου Χρυσακι μου!!!δε τα μπορω αυτα!!!κι εσενα ερχεται το 2ο συντομα και θα τα χριεαστεις! Και να ηταν αλλη περιπτωση,οπως ενα ζευγαρι που ηξερα και του εδωσα παρα πολλα απο του ΑΛεξ με ολη μου τη καρδια κι ας τα ξαναγοραζα οταν θα εκανα και 2ο!

Αλλα να κανεις του κοσμου τα εξοδα για μαλακιες και μετα να ζηταν απο αλλους τα βασικα για το παιδι σου;;;; :?

Βρε Ιουλια τωρα που το θυμηθηκα...αλλεργια απο τις σταφιδες;;;;;;; :o αλλο και τουτο παλι...πρωτη φορα ετρωγες;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...