Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο.42-Βγες Πανουλη βγες !!!


Recommended Posts

Πω πω...χορεύει αυτός :lol::lol::lol: Η Ελλάδα του χαλάει την πρωτιά λέει!!!

Μπράβο στους από πάνω ρε,χαίρονται τον έρωτα :D:D:D

Γιατί εμείς δεν το κάναμε αυτό κάποτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαχαχα καποτε κ εμεις το καναμε αυτο ναι!!!!

δε με ενοχλει... αλλα ο μικρος οταν τους ακουει νομιζει οτι καποιος ποναει κ βαζει τα κλαμματα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εχω τον τολης απο διπλα, προβλεπει ποσους βαθμους θα μας δωσουν οι αλλες χωρες κ εχει πεσει μεσα σε ολες μεχρι τωρα εκτος απο 2!! :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είστε θεοπάλαβες!!! :lol:

Μπαίνω να σας φιλήσω και την πέφτω γιατί κλείνουν τα ματάκια μου!! i-)

Αναστασί μου, δίνω τη Δευτέρα. Και ναι, καλά κατάλαβες... ΠΡΟΣΠΑΘΩ να διαβάσω, προσπαθώ να συγκεντρωθώ, προσπαθώ απλώς... :oops: Αδυνατώ να μαζέψω το μυαλό μου και τον πονοκέφαλό μου!!! :evil:

Θουλάκι μου, σ' ευχαριστώ!!! :YMHUG: Το Αλτσχάιμερ σ' έχει βαρέσει κατακούτελα, ε; :)) Εγώ πάντως σε καταλαβαίνω απόλυτα... Με ένα και το άλλο στη κοιλιά και ήδη βρίσκομαι σε προχωρημένο στάδιο άνιας!!! :oops::lol: Όσον αφορά τον Θ και την ανεξαρτησία του... συμφωνώ απόλυτα με τη Βίκυ!!! Είστε καλά κι η άλλη τσαχπινοερωτευμένη;;; :P Και τι δε θα 'δινα για να ξεκολλήσει η Β και λίγο απ' το φουστάνι μου!!! :roll: Όχι πως είναι "κολλημένο" το παιδί, σε λογικά πλαίσια κατά τη γνώμη μου, αλλά είναι μεγάλος μαμάκιας!!! Ο μόνος για τον οποίο με παρατάει πολύ ευχαρίστως, είναι ο αδερφός μου και η οικογένειά του!!! :D

molly μου, πολύ ευχαρίστως έβγαινα και βραδινή βολτούλα, αλλά δεν έπρεπε, όπως δεν πρέπει να πάω και για καφεδάκι αύριο, ούτε και σε 2 βαφτίσεις που έχω :shock: αν και τη μία δεν μπορώ να την αποφύγω. ;)

Βίκυ, ξεκόλλα!! Οι 40ρες ίσον με δύο 20ρες!!! Το λέει και το γνωστό άσμα!!! :lol: Κάθε ηλικία έχει την ομορφιά της, το πιστεύω... Κι ελπίζω να συνεχίζω να το πιστεύω κι όταν θα φτάσω στα χρόνια σου!!! =)) Πλακίτσα, μη μου θυμώσεις!!! :P

Λενάκι-μαιμουδάκι, πως είσαι; Καλύτερα;

Κατερίνα, δεν υπάρχεις!!!!!!! :lol::D

Σας φιλώ πατόκορφα και την πέφτω!!! (-| Καληνύχτα, σας φιλώ μία προς μία!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν πιστεύω να του έταξες και εσύ τπτ; :lol::lol::lol:

Προσέχετε μην σας ακούσει και εσάς ο μικρός καμιά φορά και πλακώσει τον Τόλη στο ξύλο επειδή δέρνει τη μαμά :lol::lol:

Μητσάκι μου τώρα που το θυμήθηκα...ούτε εσύ υπάρχεις..άκου 24,5!!!!!Φτου σου πιπινάκι!!!!

Καληνύχτα και καλή ξεκούραση...

καλέ 1ο το Αζερμπαιτζάν :o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διαβασα ποοοοση ωρα αλλα τωρα νυσταξα και δεν βλεπω ουτε να γραψω! :oops:

Μπηκα να πω μια καληνυχτα μονο. Φιλακια σε ολες! Θα σχολιασω αυριο! Πεθανα στο γελιο

με αυτα που διαβασα! :D Φιλακιααα!! :x:x:x:YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιτσακι καλη επιτυχια τη δευτερα1!!!!! καλη ξεκουραση κοριτσακι μου!!!!!!

κατερινα εμεις δε βαζουμε σεξοστοιχηματα... βαζουμε ποιος θα βαλει σκουπα, ποιος θα κανει τα μπαλκονια, ποιος θα ποτισει τα λουλουδια.. τετοια :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

λενακι καλη ξεκουραση κ σε σενα κουκλιτσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης τον ποκογιο τον ξερετε???

ειναι ενα μπαρμπαδελακι που εχει φιλους μια ελεφαντινα ενα σκυλακι ενα πουλακι ενα παπακι κ ενα σκουληκακι κ τον εχουμε μαθει παρα πολυ καλα!!!!

καθε μερα βλεπουμε καμια 40αρια επεισοδια!! :lol::lol::lol::lol:

κατερινα εχεις φεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινα πιες νερο κ ξεκινα :x=))=))=)) μη στεγνωσεις..μα 5?

καλε λενααααααααααααα

για το μικρο αντρακι στη κοιλια λεω :lol::lol::lol:

κ κατι αλλο..καλεεεεεεεεεε..τους ακουει κ ο μικρος?χαχαχαχα

μιτσακι καλε δε εχω αλτς :twisted::twisted::twisted:

αληθεια..ακομα καλα τα παω..μη πας αυριο πουθενα..μονο για καφε :D:mrgreen:

λενακι φιλιααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξύπνησε 1η φορά....άντε να δούμε...

Έχω και δουλειά απόψε :lol::lol::lol:

Δεν τη γλιτώνω τελικά...αν είναι δυνατόν,έπεσε μέσα!!!

Παει να στηθεί λέει :o:o

Λένα έχω,πριν λίγο καιρό έμαθα ότι έχω...μην γελάτε,είχα ζητήσει στον άντρα μου να μου φτιάξει και δεν το θυμόμουνα.Δεν έχω ούτε 1 φίλο,καιρός να το λειτουργήσω ε;

Να βάλω και φώτος!!!!αλλά δεν ξέρω πως :oops::oops::oops:

Θα με κάνετε φίλη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα μωρε, μια χαρα θα περασετε! ;)

τις 5 τις θελει συνεχομενα?? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

χαχαχαχα ρε θουλη πολυ γελασα... πιες νερο μη στεγωνσεις :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

λειτουργησε το εσυ το φεις... κ θα σε παιζουμε κ εκει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια ναι είναι γεγονός!!!!

Σκύβω το κεφάλι και πάω :oops::oops::oops:

Αν δεν εμφανιστώ αύριο πάρτε με κανα τηλ!!!

Μην αφυδατωθώ και δεν με βρει κανείς.Δουλεύει το πρωί ο άντρας μου...

Ω ρε τι με βρήκε βραδιάτικα!!!!!

Τόνια που είσαι;Θα γελάσεις πολύ το ξημέρωμα που θα αρμέγεσαι :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ τί λέτε;;; :oops::oops::oops:

Κατερίνααααααααααα........

Ντροπή.......

Και σε συμπάθησα!!!!

:lol::lol::lol:

Έχεις δουλειά απόψε!!!!!χαχαχα

Και γω πιπίνα είμαι! 25 και κάτι ψιλά...

Τί κερδίζω;;;;

Λένα κόρη έχεις!!!

Άσε τη Θου να λέει!!!!!

Θου πάμε παιδική το πρωί;;;;

Δήμητρα χαρά στο κουράγιο σου που μπορείς και διαβάζεις έτσι. ΄Καλή επιτυχία έυχομαι!!!!

Έχω πεθάνει στα γέλια με την πεθερά της Μ και τον πεθερό που λέει η Βίκυ!!! Καλέ δεν υπάρχουν!!!!!

Αναστασία έχεις δίκιο!!! Μάλλον είμαστε περισσότερο αποφασιστηκές από κείνους. Δε θέλουν να στεναχωρήσουν τη μανούλα!!!! Έχω κάνει και γω το ίδιο (σχεδόν) με τη μαμά μου. Οι οικογένειές μας είναι άλλες πλέον και όπως και να χει πρέπει να μας στηρήξουν ως γονείς στις επιλογές μας.

Κάθε σπίτι και καημός δε λένε...

Ιουλία την κουβέντα σου είχαμε σήμερα!!! Θυμόταν ο Δ το Γιωργάκη που φώναζε το σκυλί του διπλανού!!!

Λενάκι καληνύχτα!!!

Τόνια η μικρή τί κάνει όταν αντλείς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασακιιιιιι τι κανετε κοριτσακι?? πως ειναι οι μικρες σου???

οσο επιμενει η θου οτι εχω αγορι τοσο πιστευω οτι εχω κοριτσι :lol::lol::lol::lol:

θα μαθουμε σε 6 μηνες περιπου..

κοριτσια παμε να ξαπλωσουμε!!! σας καληνυχτω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε οργια δε παλευεστε!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κατερινακι πως πηγε πουλακι μου;;;;;;;το λαρυγγι καλα;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Δεν ειδα γιουροβιζιον,εβλεπα ενα θριλερ στο σταρ...τι πηραμε;;;;;το τριτο το μακρυτερο αν καταλαβα καλα;;; :lol::lol:

Αναστασι για το μαρσιπο με σκλαβωνεις ρε!!!!!:x:x:x οχι ρε χαζο σιγα μη καθεσαθ να το μου στελνεις!

Σε λιγο που θα αρχισει να καθεται πιθανον να τη βολεψει το σλινγκ στη καθιστη θεση...

Θουλακι αυτα που ειπες για το Θοδωρη...Λες και περιεγραφες τον Αλεξ!!!!!! :o Μιλαμε ακριβως τα ιδια!!!!Μου το παιζει "του αντρα του πολλα βαρυ μη του μιλατε το πρωι"! :evil: κι εμενα ξερεις ποσες φορες με πιανει το παραπονο;;;; :(:( αλλα θελω κι εγω να πιστευω οτι ειναι αυτο που ειπαν τα κοριτσια οτι μας εχουν σιγουρες κτλ.. :roll:

Νατασουλα τι κανω τη μπεμπα οταν αρμεγομαι;;;;πφφφφφ καταρχην τι κανω τον Αλεξ να λες!!! τον βαζω στο καρεκλακι φαγητου(στη κουζινα εχω το θηλαστρο)για να τον εχω περιορισμενο και του βαζω να βλεπει ζουζουνια το laptop...εκει που μεχρι τα 2 δεν εβλεπε καθολου tv τωρα το εχω χαζεψει το παιδακι..τη μικρη μια την εχω σε μια κουνια που κουναει μονη της διπλα μου,καποιες φορες κοιμαται στο παρκοκρεβατο...αλλα ξερεις ποσες φορες εχει ξυπνησει και μουρτζοκλαιει μονο του το πουλακι μου γιατι εγω ειμαι καθηλωμενη στο κωλοθηλαστρο;;;;; :oops::(

Λενα αστες να λενε...τελος τα τσουτσουνια στην οικογενεια για σενα!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Καλεεεεεεεεεεε ειναι δυνατον να χανω τις πιποκουβεντες;;;; :lol::lol::lol::lol:

Τελικα κατερινακι τι εχεις στο στόμα σου;;;; :lol::lol::lol::lol: Ααααααααααα.......

Μαρια και Βίκυ Θεες!!!!Να στε καλα!!!!Τελικα τα επιπλα τα πήρανε;;;

Τα μαλια του πεσανε επειδη ετρωγε μονο λαχανικα;;; :lol::lol::lol::lol:

ΑΦΡΟΟΟΟΟΟΟ λειπαμε ρε χθες.Οταν ειδα την κληση ηταν 1 παρα. Που να παρω;;Ειχα και μια εννοια μη γεννησες. :?:?

Αργυρω χθες τη γαμησα τη διαιτα. :?:?:? Πηγαμε στην κολλητη μου και φαγαμε παϊδακια.Αστααααααααααα. Και σπανακοπιτα...Και προφιτερολ :oops::oops::oops::oops:

Μαρη τρελη το φακιολι ειναι αυτο που βαζουμε στο κεφαλι οταν κανουμε δουλειες. : :!::!::!::!::!:

Τελικα με τη γιουροβιζιον το εγινε;;;;

Τονια αυτο που περιγραφεις που βαζεις τα παιδια σου ειναι αυτο που κανω και εγω για να κανω δουλειες.

Ο Ν. δεμενος και ο αλλος στην αυτοματη κουνια και εγω με το σουιφερ.

Ρε συ προσπαθησε το λιγο με το μαρσιπο.

Νατασα μου αν και χιουμορ εκανες αλλα επεσες μεσα στα χαπια. :roll::roll::roll: Και δεν παιρνει χαπια για την πιεση αλλα αυτα που φανταζεσαι. :?:?

Μιλαμε εχουμε σκυλοβρωμισει απο το νεφος της Ελευσινας.Κωλοπεριοχη. :evil::evil::evil:

Σισσακι 4-06 ειναι ε;;;Για να δω πως θα το πω στον προφ. :? Να του παρω και εγω μια πιπα;;; :lol::lol::lol::lol::lol: Μαλλον αυτο θα κανω...

Αναστασια περα απο την πλακα ρε συ σε νοιωθω πολυ "βαρια"(εννοω τα κρατας μεσα σου). :?:?

Α Ιουλια εμενα η μαδερ ιν λοου μου εκανε σεμιναρια τι θα πω στην απογραφη.82τμ το σπιτι και δεν εχουμε παρκινγκ.

Ρε Θου μου ελεγε για το φορεμα που φορουσα στη βαπτιση.Οτι και και καλα αφου τα βαφω μωβ σημαινει οτι το κανω να παει με το φορεμα για να παω καπου.Οτι να ναι!!!!!!

Σημερα παω να απλωσω τα αλλα 3 πλυντηρια.6 πλυντηρια την εβδομαδα και εγω δε δουλευω ωστε να ¨χαλαω" πολλα ρουχα. :o:o

Και τελος ΚΑΛΗΜΕΡΑ και ΚΑΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ Και καλο διαβασμα στο Μητσακι μας!!!!!!!!! :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α και μιας και το θυμηθηκα.

ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕΕΕΕΕΕΕ???? ΤΡΙΤΗ ΜΠΟΡΕΙΤΕ?????????

αντε πειτε μπας και γλιτωσω τις 2 πιπες και με μια μονο του πω και για τον καφε και για το γαμο!!!! =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!! Χαθηκα και βρηκα καινουριο τρενακι!!!Αφροδιτη θα γεννησεις σε αυτο το τρενακι σιγουρα!!

Τι κανετε κοριτσια?? Μητσακι καλη επιτυχια τη δευτερα! αν κ ακομα δεν μου εχεις πει τι μτπ κανεις :mrgreen:

Θουλη ησουν αρρωστη? πολλες ιωσεις ρε παιδια στην Αθηνα..μαλλον φταιει η ατμοσφαιρα..αν κ εδω μη νομιζετε, εχει αρκετη μολυνση, κυριως λογω των αυτοκινητων που ειναι παλια κ πεειδη καινε λαστιχα συνεχεια (καινε κ τα σκουπιδια, δεν υπαρχει συστημα συγκομιδης εδω..)

Κατερινα και εσυ αρρωστη εισαι η παλι αλλα καταλαβα?

Τονια καλημερα! Βρε συ ειναι κρητικος ο Αλεξ, για αυτο στο παιζει αντρας βαρυς :P:P ...Εγω που τον εχω μισο δανο, μου κανει το γατακι!!

Κοριτσια τι εχασα?? καντε μου ενα ρεζουμε! δεν μπορω να τα διαβασω ολα!!Συνηθως διαβαζω την τελευταια σελιδα!!

Στελνω φιλια και χαιρετισμους σε ΟΛΟ το τρενακι κ θα ξαναμπω να πω τα νεα μας! Μη σας ζαλιζω!

Ααα εβαλα φωτογραφιες της Καμπαλας, οσοι δεν τις ειδατε μπειτε να τις δειτε στο

http://franmeg.blogspot.com/2011/05/wal ... art-1.html

δεν τις βαζω στο ΦΒ, το ΦΒ το κραταω για προσωπικες φωτογραφιες αν κ μαλλον θα κανω μια ακομα σελιδα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα .

αδεν πατε καλα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Παναγιωτα τιποτα σημαντικο δεν ηθελα ,να σε ρωτησω κατι για ενα γλυκο .

χθες ο Μ εφαγε την πρωτη του τιμωρια .....εριξε στο πατωμα ολο του το φαγητο γιατι επαιζε ....δεν τσιριξα ...τον μαλωσα σε στιλ αγανακτησης του ειπα οτι δεν εχει αλο φαγητο και οτι θα παει νηστικος για υπνο ...στην αρχη δεν το πηρε σοβαρα και μου ελεγε μονο"ναι κακο " το μαζεψα αμεσως για υπνο (απο τις 8.30) τον εβαλα στο κρεβατι και δεν εκατσα να τον θηλασω ουτε διπλα του και εφυγα ....τοτε καταλαβε ....αρχισε να κλαιει πισω απο την πορτα ...περιμενα 2-3 λεπτα και μετα πηγα εκατσα κατω και του ειπα ηρεμα οτι αυτο που εκανε ηταν κακο και οτι δεν εχει τωρα φαγητο τον ρωτησα αν πειναει και μου ειπαι ναι ...του ειπα οτι θα πιει μονο γαλα και ηθελε ....πηγαμε στην κουζινα του εβαλα γαλα του εκοψα και λιγο σκετο ψωμι .....αρχισε να πινει και να τρωει λιγο αλλα μετα ξεψαρωσε και ηθελε να κατεβει να παιξει ,δεν τον αφησα (τρωει κανονικα σε καρεκλα ) εφαγε λιγο ακομα και μετα ξανα τα ιδια ....οταν κατεβηκε κατω να παιξει τον μαζεψα στο δωματιο του για νανι ....χαχαχα δεν το περιμενε οτι θα τον βαλω για υπνο και κλαψουριζε .....αλλα κοιμηθηκε αμεσως !!!!

καληεμερα φραν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημνεραααααα!!!

καλα καλα τι συζυτηση πιασατε..θεε μου.... :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Παναγιωτα στην φωτο εισαι θεα!!!!!!!!!

Αλλα και η πεθερα..προσκινω!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Οχι αλλη πεθεροσυζητηση σημερα ναι;;;..η μερα ειναι τελεια και θα παμε βολτα..μετα θα ερθουμε και θα πλακοθω στη δουλεια!!!

Μιτσακι- κουμπαρουλα καλη επιτυχια για αυριο...

Παω να φτιαξω πρωινο στους αντρες μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα ναι ρε μ'ενα σμπαρο δυο τρυγονια!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εχω λυθει στα γελια απο το πρωι με τις πιπες λεμε!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μα ποσο απλοικα οντα ειναι οι αντρες τελος παντων;;;!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Φρανιτακι ναι ειδες ο βαρβατος ο κρητικαρος μη χεσω;;;!!!! :-w

ρε συ με πιανει ενας κομπος οταν βλεπω τις φωτο...πολυ φτωχια... :(

ετσι ειναι και η γειτνια που μενετε;;; :roll:

Ρε κοριτσια γι αυτο που λεγαμε εχθες περι βοηθειας απο γονεις...αυτη τη στιγμη βγαζω γαλα,η μικρη ειναι στη κουνια αλλα γκρινιαζει γιατι θελει αγκαλια και ο Αλεξ περιμενει να αποβλακωθει στα ζουζουνια για αλλη μια φορα...και η μανα μου το ξερει τι κανω αυτη τη στιγμη...οχι ρε παιδια δε μπορω να φανταστω οτι μεθαυριο η κορη μου ή η νυφη μου θα κανει τετοια προσπαθεια να παρει το παιδι της το γαλα της για οσο περισσοτερο γινεται,να παιδευεται ετσι κι εγω να λεω "τα μεγαλωσα τα παιδια μου,τωρα δεν εχω καμια υποχρεωση θα ζησω κι εγω τη ζωη μου"!!!!!!!!! :evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια μου οχι, δεν ειναι ετσι η γειτονια που μενουμε...Εμεις μενουμε στο πλουσιο κομματι που ειναι πολυ πολυ μικρο...Αυτο που ειδες στις φωτο ειναι η υπολοιπη πολη (δηλαδη το υπολοιπο 95%)..Ομως ναι εχει φτωχεια αλλα δεν ειναι κ τοσο δραμα...εννοω πως οι ανθρωποι ζουνε, κυκλοφορουνε, εχουν χιουμορ στην καθημερινοτητα τους κ αντιμετωπιζουν τη ζωη τους...Ειναι λιγο πολυπλοκο...

Αυτες δεν ειναι καλες φωτογραφιες διοτι τις εβγαλα βιαστικα, την επομενη εβδομαδα θα παω εξω με ντοπιους κ αργοτερα με ενα τοπικο δημοσιογραφο κ θα εχω πολυ καλυτερα θεματα...

τεσπα, ας ριξω το επιπεδο λιγο: ειδατε γιουροβιζιον?? ποιος κερδισε? η ελληνικη συμμετοχη πως ειναι??

Τονια η μαμα σου δεν βοηθαει η η πεθερα σου?? δεν καταλαβα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κ εγώ ακριβώς το ίδιο στον ύπνο! Πάντα ξεκινάω στο πλάι, από αριστερά μου είπε κυρίως ο γιατρός μου κ πάντα ξυπνάω ανάσκελα. Γυρνάω χωρίς να το καταλαβαίνω. Βέβαια εγώ ποτέ δεν ένιωσα ενόχληση στα ανάσκελα.
    • Εγώ πάντως ξεκίνησα να ετοιμάζω σιγά σιγά το δωμάτιο της (βέβαια κούνια, συρταριερα κτλ τα ειχα) για να μπορώ να ξεθάψω τα ρούχα της πρώτης κ να αρχίσω να τα πλένω, σιδερωνω κτλ.  Επειδή 10-25 Ιουλίου θα πάμε διακοπές θέλω μέχρι τον Ιούνιο να τα έχω έτοιμα αυτά, μην αφήσω πολλά για τον τελευταίο μήνα. Οπότε εγώ πιστεύω πως καλά είναι να ξεκινήσεις τα ψώνια σιγά σιγά. Τους μήνες εγώ τους υπολογίζω με την ΠΗΤ κ όχι με τις εβδομάδες. Δηλαδή εγώ που έχω ΠΗΤ 28/8 κάθε 28 αλλάζω μήνα. 28 Μαΐου θα μπω στον 7ο. Δεν ξέρω αν σε βοηθάει έτσι.
    • @Kate1992 @Naty_ @Elli13 χαίρομαι που ακούω τα νέα σας και τα συμπτώματα σας! Κάπως με καθησυχαζουν κι εμένα γιατί κι εγώ έχω κάποιες μέρες που νιώθω πολύ έγκυος κι άλλες που το ξεχνάω 😅 τις προάλλες ανησυχούσα ότι τα συμπτώματα δεν είναι πολύ έντονα και με το που έκανα αυτή τη σκέψη, ήμουν στο σούπερ μάρκετ, μου ρθε ένα κύμα ναυτίας περιποιημένο, κι λέω αχ το σποράκι μου υπενθυμίζει ότι είναι εδώ ❤️❤️ Αλλά γενικά κι εμένα οι κράμπες σταμάτησαν, τώρα που είπε η Κέιτ για το μαγνήσιο, συνειδητοποίησα ότι η πολυβιταμινη που παίρνω έχει μέσα και μαγνήσιο οπότε μπορεί να παίζει ρόλο. Έχω ναυτίες κυρίως το πρωί αλλά ποτέ δεν έχω κάνει εμετό και μες τη μέρα με πιάνουν και καούρες έντονες αλλά σταματούν μετά από κάποια λεπτά. Νιώθω ότι κουράζομαι εύκολα, κοιμάμαι στάνταρ μία ώρα το μεσημέρι που δεν είναι κάτι που κάνω συνήθως, δλδ εκτός εγκυμοσύνης. Και το στήθος συνεχίζει να πονάει απλά λίγο λιγότερο πλέον γι'αυτό και ανησύχησα. Είναι κι αυτά τα συμπτώματα που απ' τη μια μας τη δίνουν απ' την άλλη όμως μας καθησυχαζουν - μια τρέλα 🤣🤣 σήμερα είμαι 6+1 και πραγματικά δε βλέπω την ώρα να πάω στο ραντεβού την τρίτη 🙏🙏🙏
    • Εσύ όπως αισθάνεσαι κορίτσι μου ❤️ είναι σημαντικό και για την ψυχική υγεία και ηρεμία 🙏 και για σένα και για τον άνδρα σου ✨ εμείς βέβαια σου ευχόμαστε να έρθει όσο πιο σύντομα 🤞🤞🤞 να χαίρεσαι την όμορφη οικογένεια σας 😍
    • Καλημέρα κορίτσια μου!!!!εχθές περάσαμε σούπερ στο πάρτυ!!!σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας 😘 να είστε καλά!!! Έχω αρχίσει να έχω πονακια ωορρηξίας οπότε άρχισα τα τέστ...βέβαια εχθές είχαμε και επαφή....για να δούμε... Κορίτσια έχω πάρει μια απόφαση...θα προσπαθήσω έως και Γενάρη του 25 μετά σταματάω...θα κλείσω 3,5 χρόνια προσπαθειας τότε... σταματάω μετά τις προσπαθειες...εννοώ δεν ξαναμετραω γόνιμες ...ούτε στοχευμένες επαφές... τίποτα... εύχομαι να έρθει έως τότε... Φτάνει τόσο....μετα τα παρατάω...και δόξα Τω θεώ έχω δύο αγοράκια...🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...