Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο.42-Βγες Πανουλη βγες !!!


Recommended Posts

LUCKY EINAI ο πεθερος τη κολλητης μου!

αλλα ο ανθρωπος δεν παιζεται!

ξεχωριζει σε ολα!

παντως θα εκανε ταιρι με πεθερα Μαριας....!

θα τους εκλειαν ολους στο δαφνι!

και δεν εχουμε και θεσεις!

Μητσακι 24 μισο?

καλε μη λετε την ηλικια σας..νοιωθουμε ασχημα!

στα 24 ακουγα καποια να εινα 40 και ελεγα με υφος "εεε δεν ειναι και μικρη"

και τωρα λεω "40 εεε μικρη ειναι ακομα"

γιατι τα πλησιαζω τα 40!

αχ αχ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερααα!!Τι καλα που σας διαβαζω κ γελαω!μεγαλα νουμερα τα 2 πεθερικα!!! :lol::lol::lol:

Αλλα με εκνευρισαν η ιουλια κ η Θου!!! :twisted::twisted::twisted: Οχι ρε κοπελιες!δεν ειναι μονο αυτος ο λογος αλλα οταν σας τα'λεγα μαλλον με γραφατε.... :twisted::twisted::twisted: Πωπω με τσιτωσατε!φτου σας!Φιλες να σου πετυχουν!Και σιγα μην κατσω να τα γραψω σε δημοσιο φορουμ ολα!...

παντως δεν ειναι κ λιγο πραγμα να ακους τοσα αρνητικα κ κακεντρεχη σχολια στην εγκυμοσυνη που ολες ειμαστε λιγο "καπως"....και να πηγαινω πχ στο σ/μ κ να μου λεει η κοπελα εκει..."μα που ειναι η τεραστια κοιλια που μου'λεγε η πεθερα σου?που ειναι τα κιλα που πηρες?" :twisted: Γενικως ητα το μοναδικο ατομο που μου εριχνε τη διαθεση!Και αυτο δεν ειναι λιγο για να γινει η στραβη αρχη...!Τεσπα ουτε τρελλη ειμαι ουτε ξυνομαι να χαλασω το σπιτι μου...γτ αν ηταν τοσο ευκολα να τα καταπιω ολα αυτα τοτε θα τα ειχα καλα κ με τον αντρα μου.

Καλε μηπως εγραψα πολλα κ νομιζετε πως στ'αληθεια θυμωσα? :lol::oops:

Παντως μακαρι να υπηρχε ενας εξομοιωτης να σας εβαζα μεσα και να εβλεπα πως θα αντιδρουσατε στη θεση μου!Θα ειχε πολυ γελιο...!!!!!!

Μητσακι ξεχασα..ποτε γραφεις???Πολυ διαβασμα-προσπαθεις να κανεις-εε? :lol:

Τονια μου προσπαθησε λιγο περισσοτερο με τους μαρσιππους...Στην αρχη κ εμενα αντιδρουσε...την φορουσα λιγο στο σπιτι και συνηθισε συντομα...και τραγουδουσα κ χορευα....!!!Τον Αλεξ θα μου πεις τι θα τον κανεις οσο χορευεις με το μαρσιππο..!Χορεψε μαζ του! :P

Μαρια η πεθερα σου ρε συ ειναι νομιζω ασθενης,,,δλδ δεν παει στ'αληθεια καλα...Εχει εξεταστει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια η πεθερα σου ρε συ ειναι νομιζω ασθενης,,,δλδ δεν παει στ'αληθεια καλα...Εχει εξεταστει?

Γατώνι με πέταλα είσαι [smilie=dog.gif]

αλλά έχεις δίκιο..πολλά είπα.. και οι τοίχοι έχουν αυτιά και μας διαβάζουν και πολλοί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασι εγω που τα παιρνω πολυ ευκολα κρανιο και στις εγκυμοσυνες οι ορμονες ειχαν χτυπησει κοκκινο και μονο αυτα να μου ελεγε παιζει και να την ειχα στειλει στο διαολο!!!!! :twisted::twisted::twisted:

Καλε αν ειχε εξεταστει η πεθερα της Μαριας απο ειδικο θα κυκλοφορουσε ελευθερη τωρα;;;;;θα την ειχαν μπουζουριασει εδω και καιρο!!!!! :lol::lol::lol:

Με τους μαρσιπους προσπαθω σχεδον καθε μερα κι ελπιζω κι εγω να συνηθισει καποια στιγμη! καλα το σλινγκ το αφησα προς το παρον γιατι πραγματικα ουρλιαζε οταν την εβαζα!!! :o προχθες πηγα στο σουπερ μαρκετ απεναντι και με τους δυο (Αλεξ με τα ποδια και μικρη στο μει-ται) αλλα δε τη παλευε η στριμοκωλη! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καμια μελαγχολια?καμια ελαφρυα σχιζοφρενεια?κατι τετοιο σκεφτομαι! :lol::oops:

Βρε Τονια μου...ασε τις κοπελιες να λενε!Ας τ'ακουγανε κ αυτες και δεν θα θελαν αλλα για να χαλαστουν...και σε εμενα αυτα ηταν το 5%...ακολουθει συνεχεια...Και σημεωνω πως εγω στην εγκυμοσυνη δεν της ειπα τιποτα αρνητικο...μονο 2-3 φορες ειπα πως μ'ενοχλει...αλλα απομακρυνθηκα.δεν πηγαινα για καφε σπιτι της!(τοσο μεγαλο κακο εκανα :shock: )Επρεπε να με προστατεψω απο στενοχωριες νομιζω...αφηστε που με τις ορμονες κ τα νευρα μου δεν ημουν γιανα ακουω τοοοσες σάχλες κ να πρεπει να γελαω...(δεν αντεχεται το ορκιζομαι!και ειμαι κ ανθρωπος με χιουμορ)

Τονια απ΄τη μια ελεγα πως ο bjorn μαρσιππος που ειχα δεν ειναι ο πιο καταλληλος αλλα απ΄την αλλη μειται κ σλινγκ κραταν πιο "περιορισμενα" τα μωρα...κ αυτο τα κανει να δυσανασχετουν...

Θελεις ωρε να σου στειλω τον μαρσιππο μου????Που ξερεις?απ'το καθολου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?

αναστασια..ναι θυμαμαι σε ειχα ρωτησει..κ με ειπες κ αλλα..αλλα εγω :roll::roll::roll::oops:

κορμαρα μου εσυ...(γλυψιμο :P:P:P ) :-p:-p:-p:-*:-*:-*:-*:-*

βικυ κ γαμω τους αντρες η φιλη σου :o

κ γω ειμαι της αποψης οτι οτι επιτρεψει ο γιος -κορη αντιστοιχα..

τονια κ μενα δε τρελενεται για σλινκ..

σας αρεσε το τραγουδι?καλε ολα χαλια..

\

λοιπον διαπιστωσα κατι..

ρε παιδια νομιζω ο θοδωρης δε μ αγαπαει ξεχωριστα..δηλ οπως αγαπαει τη γιαγια εσας γειτονισσα κτλ αγαπαει κ μενα..δε δειχνει κατι ξεχωριστο..ισα ισα με απορριπτει κιολας//

οκ δε λεε να τρεεχει πισω απο τα βρακια μου..

χθες πηγαμε στη αδερφη μου κ λεει..να φυγεις εσυτωρα.. :(:(

μα να ζοριζομαι εγω να τα κανω οσο μπορω καλυτερα πανω στη διαπαιδαγωγηση στη διασκεδαση κτλ κ αυτος να με απορριπτει :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

μονο για το γαλα κανει γλυκες..μετα χεστηκε :twisted::twisted::twisted::twisted:

μιτσακι καλο διαβασμα :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου :lol::lol::lol::lol: δε φτανει που δε με ακουγες...εχεις κ αποψη!χαχαχα

Νιωθω πολυ συχνα το ιδιο πραγμα με σενα αλλα νομιζω πως κανουμε λαθος...Εχουν χορτασει αγαπη απο εμας...ξερουν πως θα ειμαστε εκει σε καθε αναγκη γι'αυτο και προσπαθουν να κατακτησουν νεους στοχους..πχ γιαγια,θεια,γειτονισα!...Κ εγω οταν γυρναω απο γυμναστ. με χαιρεταει κ μετα μου λεει "βιιιιιιιγε(φυγε) απαπα"... :(:(:( Τρεχει μακρυα μου για να μην την παρω!Πως με κοβεις?μετα κοπων εβγαλα τα μαυρα κ δεν παρατησα το γυμναστηριο! :lol::lol::lol::lol:

Επισης απο χθες που σας εγραψα οτι κοιμαται καλυτερα...κατρακυλησε παλι! :twisted:

γκαντεμια!!!δε θα ξαναπω τιποτα! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia θυμαμαι κ αλλα αλλα με τη κουμπαρα ;);););)

ακομα μια να μου τα φρεσκαρεις\'΄΄΄???? 8-):oops::oops::oops:

ελααααααααααααα

καλε δε ειναι σπαστικο να σε απποριπτουν συνεχεια?" :twisted::twisted::twisted:

μετα σου λενε οτι τα βυζανιαρικα ειναι μαμακηδες :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

το βλεπω καθημερινα :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοπελιές μου!!!!!

Σας διάβασα το πρωί,μετά ειχα όλη μέρα κόσμο,τα μισά τα ξέχασα :oops::oops:

Πέθανα στο γέλιο όμως!!!!

Μαρία μπράβο σου πάντως!!!!

Που δεν έγινες δολοφόνος ντε :lol::lol:

Δεν έχω καθόλου υπομονή,σπασικλάκι είμαι :oops::oops:

Αναστασία μου σου δίνω όλα τα δίκια!!!Πρέπει να μάθουν ότι άλλο οι κόρες και άλλο οι νύφες!!!Δεν μιλάμε σε όλους όπως μας κατέβει ;);)

Είχα και εγώ πάρα πολλά νεύρα στην εγκυμοσύνη!!!Μου φταίγανε οι πάντες!!!

Αλλά ούτε ένα τηλ δεν με έπαιρνε,να ρωτήσει:ζεις;χρειάζεσαι κάτι;

Μόλις γέννησα κάθε μέρα τηλ για το μωρό,και επισκέψεις καθημερινά χωρίς καν να τηλ πριν :evil::evil:

Τεσπα μην τα πάρω και εγώ βραδιάτικα..

Μπορεί να ξέχασα ότι διάβασα αλλά δεν ξέχασα το καταπληκτικό φόρεμα της Παναγιώτας!!! Μου άρεσε πάρα πολύ,θεικό!!!!

καλά και εσύ κουκλάρα!!!!!!Συμφωνώ ότι φαίνεσαι κορμάρα!!!

Πάντως μου έμεινε το φόρεμα,ΤΕΛΕΙΟ!!!

Θουλίτσα ο άντρας μου το πέτυχε.Η ΕΤ3 είναι απ'τα αγαπημένα του κανάλια!

Σε έδειξε πεντακάθαρα και τον μικρό,χαμογέλασες κιόλας ;) Όμορφη είσουν!!!

Η Νατάσα δεν φάνηκε πού,η μικρή όμως πολύ κοντινό πλάνο,κουκλίτσα!!!

Τόνια και η δικιά μου δεν γουστάρει μάρσιπο....Πήρα και τον ergobaby 125ευρώ,τσάμπα!!!

Για τα ίνοξ δεν σου είπα εγώ,δεν έχω ίνοξ :?:?:?

Χθες η μικρή μου ξύπνησε 7 φορές το βράδυ :shock::shock::shock:

Κομμάτια είμαι όλη μέρα :cry::cry::cry:

Βλέπετε EUROVISION;Όντως πολύ ξενέρωτα τραγούδια....

Αντί να κοιμηθώ πάλι κρασί έβαλα να πιω,μυαλό δεν βάζω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θουλη δεν σε απορριπτει..αολα σε θεωρει σιγουρη...ξερε οτι δεν αθ φυγεις , δε νοιωθει ανασφαλεια και φευγει απο κοντα σου!

εγω χαορομαι οταν το κανει αυτο...γινετια ανεξαρτητη...μπορει και χωρις εμενα...αλλα εγω θα ειμαι για παντα εκει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nysta...μεγαλη νυστα κ κολλησα στο πσ!

Θου δε θυμαμαι τιποτα να σου ειπα για κουμπαρα... :?:?:?:lol::lol::lol: Ρε παλι οτι να'ναι θυμασαι??? :lol:

Θα στα πω απο κοντα...οταν μεγαλωσουν τα παιδια κ πανε δημοτικο για να εχω την αμεριστη προσοχη σου!!!! :lol:

Κατερινακι τι κανεις?κουραγιο με τον υπνο...κατι τη βασανιζει! ;)

Αυτο το "χωρις τηλ' ουτε η μανα μου δεν επιτρεπω να το κανει!και ειχε απαιτηση η πεθ.να ερχεται οποτε της καπνισει κ εγω να χαμογελαω κ να τη κανω κ καφε!βρε ουστ!!!(φτανει με την πεθερο κουβεντα???εχω ξεφυγειει :oops::oops::oops::oops::oops: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα γίνει και η δικιά μου ποτέ έτσι;Μακάρι Θεούλη μου!!!!

δεν λέω μου αρέσει που έχει μαμακίαση αλλά δεν μπορώ ούτε τουαλέτα να πάω :?:?

Θούλη συμφωνώ με τη Βίκυ και την Αναστασία...χόρτασε αγάπη και ξέρει ότι είσαι πάντα εκεί γι αυτόν!Μου αρέσει που είναι ανεξάρτητα μπράβο σας κορίτσια!!!

Αναστασία σετάκι πάνε οι κόρες μας :?:? μαζί κοιμούντε καλά,μαζί ξενυχτάνε :lol::lol:

Αχ αυτό το κουράγιο πια!!!Που να το βρώ;Χθες είχα και πιει και 2 ποτήρια κρασι(ένα καλό δραμινό το 1996!)και σερνόμουν..ζαλιζόμουν κιόλας,μάλλον την άκουσα :lol::lol::lol:

Ναι αυτό με το τηλ πολύ σπαστικό :twisted::twisted: Πόσες φορές είχα διπλωμένα τα βρακιά μου και ερχόταν :twisted::twisted: Ντρέπομαι να το πω αν δεν μ :twisted: ου δωθεί μια καλή ευκαιρία...ο άντρας μου δεν το λέει γιατί λεει θα καταλάβουν ότι το είπα εγώ!Ε και;χέστηκα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia καλε για τ νονα τηςε αννυ 8-)8-)

θυμασαι?λεω γενικα :lol::lol::lol:

καλε σε ακουω..αληθεια :oops::oops::oops::oops:

κατερινα 7?????????

αφου θυμασαι μπραβο..εγω μη γελασετε..τα γραφω σε χαρτι με το που ξυπναω για να εχω ενα πλανο να δει τι ακνω

ρε βικυυυυ

οκ δελεω μ αρεσει που δε ειναι στο βρακι μου αλλα οχι κ ετσι :cry: τεσπα..ειμαι κ καπως..

για πες ρε για τα πρασινα κακα..εγω κρυωσα κ βγαζει πρασινα κακα απο τοτε..αν κρυωσα δη΄λ

λες να ναι απο αυτο"?λες αλλεργια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ρε Θούλη 7 :twisted::twisted::twisted:

με πέθανε το σκατό!!!!Και σημείωσε ότι όλη μέρα είχε κοιμηθεί 45 λεπτά μόνο...κομμάτια ήταν...μάλλον υπερένταση την πιάνει.Εχω προσέξει ότι όταν δεν κοιμάται καλά την ημέρα το βράδυ είναι σκατά!!!Λειτουργεί το σύστημα ο ύπνος φέρνει ύπνο σ'αυτήν,τι να πω... :?:?:?

Θα τη δεις όλη τη Eurovision;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω να την δω,μου αρέσει η βαθμολογία!!!!

Εγώ έφαγα 2 τοστ με πατατάκια(φουρνου) στη μέση,τώρα πίνω κρασί,ο άντρας μου ουίσκι.

Απορώ πως δεν μου λέει τπτ που τα τελευταία βράδια είμαι στο μαμμυ και δεν του πολυμιλάω.

'Εκανε προβλέψεις..ή Εσθονία ή Αζερμπαιτζάν...Του είπα αν βγει κάποια από αυτές θα του πάρω μία π...α :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θου συμφωνω με αναστασι κ πεμπι για το θοδωρακο!!!

επισης εγω νομιζω σας ειχα πει για την κουμπαρα μου, που της ειχε βαλει μια λογια!!! α ρε αλτς κ εσυ ε?? :lol::lol::lol::lol:

εμ κατερινα, ειναινα μη σου μεινει το φορεμα!!

ετσι εμεινε κ στην πεθερα της παναγιωτας κ πηγε να της το σεταρει με τα νυχια κ αυτη αμεσως να την κακολογησει :lol::lol::lol::lol:

ωστε πιπα ε????????? κοριττσια ψηφιστε αναλογως!!! :lol::lol::lol:

γεια σου γρουσι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινα :o:o:o:o:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μη ταζεις....μηηηηηηη

καλως τη ευα..τι χαμπαρια..

παω να δω βαθμολογια...

καλε λενα..οχι η αναστασια με ελεγε..γιΑ ΜΙΑ που ηθελε να γινει νονα στηαννυ..ε θα καταλαβε..πφφφφφφφφφφ

ακου κει..μα ξερω τι με λεει καθε μια :P:P

το μικρο αντρακι σου καλα? :)):)):)):))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντως εγω αυτα περι νονων πεθερων κλπ δεν τα ακουσα.. πρεπει να σαλαγουσα τον χουλιγκαν εκεινη την ωρα! :lol::lol:

καλα ειναι ο μικρος, κοιμηθηκε 12 παρα! ελεος πιααααααααα ελεος!!!!!!

επισης δε σας ειπα εχει 2 μερες που δε μπορω να φαω τιποτα φαγητενιο ολα μα ολα μου μυριζουν απαισια.. μονο τα σκατολοιδια ποπ κορν γαριδακια μπορω να φαω αλλα δε θελω να τρωω τετοιαααααααααααα ουααααααα ποτε θα περασουν οι αναγουλες?? αντι να βελτιωνεται η κατασταση οσο παει χειροτερευει!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βαριεσαι?????? :lol::lol::lol::lol::lol:

ετοιμαζε γλωσσιτσα :P:P:P:P:P εστειλα πολλες ψηφους :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

σημερα ειχαμε ακουστικη τσοντα, παλι απο τους απο πανω :lol::lol::lol: μα οοοοοοοοοοοοολη μερα!!

καλε ειμαστε στην πρωτη θεση :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...