Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο.42-Βγες Πανουλη βγες !!!


Recommended Posts

το αυτοκινητο που ειχε ο αντρας της ηταν στο ονομα του πεθερου ...το ειχε πληρωσει μονος του αλλα λογω εισοδηματος δεν μπορουσε να το κλαυψει στην εφορια....

4 ημερες πριν το γαμο το πουλησε εν αγνοια του και φυσικα δεν του εδωσε ουτε τα χρηματα....!

πηρε δικο του τζιπ...το πουλησε πηρε μηχανακι...πηγε να γινει μεταναστης στην γερμανια(ειναι συνατξιουχος) εφαγε ολα τα ετοιμα και δεν ειχε να γυρισει...τον γυριζουν πισω....πουλα το μηχανακι και περνει ποδηλατο....το βλεπει οικολογος...τρεφεται με λαχανικα...μετ αμε ψαρια ...φρεσκα και ακριβα (σχολιαζει το βακαλαο των εγγονιων του σαν βρομικο-φθηνο ψαρι)

του πεφτουν τα μαλλια....κανει εμφυτευση...δεν πετυχενει...ξυριζει και τα υπολοιπα...(65ετων)

...δεν του αρεσει...αγοραζει περουκα καταμαυρη....

:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?#-o#-o

:-t:-t:-t:-t:-t

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μάγδα Χρόνια Πολλά, καλά και ευτυχισμένα με πολύ ύπνο!! :x:x γιορτάζεις σήμερα ή όχι? :?:

έχω το μπουμπούκι κλαίει επειδή δεν πήγε με τον μπαμπά και τον Λ. μαζί σε ένα μαγαζί!!! :? .....το πρωί όμως με άφησαν μόνη μου για ένα μισάωρο, πήγαν σε έναν φίλο....ωραία είχα ησυχία, απόλαυσα ένα ντουζάκι και επιτέλους σας διάβασα!!!! :?

ΓερμανοΛενάκι, πλάκα μας κάνεις? :o:o:o:o περνάει αυτοκίνητο και παίρνει τα παιδιά? και όλοι το ξέρουν και δεν κάνουν τίποτα? ούτε η αστυνομία? :!:

αυτό το τρενάκι έπρεπε να λέγεται πεθεροκουβέντα!!!! :roll::roll::roll:

για τα δικά μου δεν έχω να πω γιατί μένουμε μακρυά, αλλά θυμάμαι είχαν πει στον άντρα μου, όταν ήμουν έγκυος στον Λ., ότι δεν θα τον κοιτάξουν καθόλου!!!! :o:o:o:o πριν ακόμη γεννήσω.......αλλά πιστεύω ότι αν ήταν εδώ και έπρεπε να πάω στην δουλειά θα έλεγαν να πάνε τα παιδιά παιδικό, αυτοί σίγουρα δεν θα τα κοιτούσαν!!!.....έτσι υποθέτω :?

τι άλλα νέα?

επίσης συμφωνώ με την πρώτη δημοσίευση της Ιουλίας :)

Παναγιώτααααα είσαι κούκλα ρε συ στην φωτό :D:x τελικά τα προφιτερόλ ήρθαν ή ο Γ. έμεινε με την όρεξη και το χαμόγελο? :lol::lol::lol::lol:

Σισσιώ τι είναι αυτό το φακιόλι που λές?....ήθελα να σου πω και στο προηγούμενο τρενάκι που είχες βάλει φωτό, έλεγες και κάτι άλλα για τα μαλλιά, αλλά εγώ δεν ξέρω τι είναι αυτά!!!!! :shock::shock::shock::shock: ....εγώ το μόνο που ξέρω είναι το πέπλο και η κορόνα!!!! :roll::roll::roll:

δεν θυμάμαι και άλλα...... :oops::oops: από το πρωί!!!!

συμπεθέρα όταν τελειώσει η δίαιτά μου θα κάνω και εγώ τους λουκουμάδες, προς το παρόν θέλω να χάσω τουλάχιστον 3,5 κιλά....ζηλεύω ρε σεις όσες βλέπω αδύνατες και ωραίες!!!!

φιλάκια στον γαμπρούλη :x:x .....και ποιά είναι η κατάλληλη ώρα να σε πάρω τηλ.?

συμπεθέρα Βίκυ φιλάκια και στην νυφούλα μου :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ ειλικρινά με έκανες και γελάω μόνη μου

Εκεί που με έπιαναν τα νεύρα ξαφνικά με αυτά που γράφουμε

άλλαξε η διάθεση μου :D:D:D:D:D:D

Αργυρώ μια χαρά αδύνατη είσαι μη λες χαζομάρες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στη βαφτηση του γιου της...καλοκαιρι...φορα υφαματινο παντελονι...πουκαμισο και απο κατω πεδιλο...!

η πεθερα της ηρθε μαζι τους και εκεινος με το ποδηλατο...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στη βαφτηση του γιου της...καλοκαιρι...φορα υφαματινο παντελονι...πουκαμισο και απο κατω πεδιλο...!

η πεθερα της ηρθε μαζι τους και εκεινος με το ποδηλατο...!

:((:((:((:((:((:((:)):)):)):)):))=))=))=))8-}8-}8-}8-}8-}8-}

αυτοί μια χαρά πουλάνε τρέλα

εμείς είμαστε χαζές που στενοχωριόμαστε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία μεγειά το μαλλί βρε ξέχασα, νομίζω θα σου πηγαίνουν ωραία :D

Φουλινάκι :( κρίμα ρε πολύ λυπήθηκα, εύχομαι να βρεις κάτι άλλο που σε ευχαριστεί γρήγορα :x

να πω οτι σισσιω εισια κ γαμω τις νυφες :lol::lol::lol:

καλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε..θεαααααααααααααα..

μη τυχον κ μαζεψεις το μαλλι :x:x:x:x

Θουλάρα μου :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άσε, κι εμένα με απασχολεί πολύ το πως θα το πάρει η Β που η μικρή θα είναι μέσα στο δωμάτιό μας και -σίγουρα- πολύ συχνά στο κρεββάτι μας, λόγω θηλασμού! Δεν γίνεται αλλιώς όμως, δεν υπάρχει περίπτωση να σηκώνομαι μέσα στη νύχτα και να θηλάζω αλλού... :? Ζήτω ο ξαπλωτός θηλασμός!!! :D Διπλομανούλες, εσείς τι κάνατε :?:

αν σε ρωτήσει θα της εξηγήσεις ότι επειδή είναι μικρή θα κοιμάται μαζί σας, όταν θα μεγαλώσει λίγο θα παει στο δικό της δωμάτιο, όπως και η Β. (αν έχετε έξτρα δωμ. δεν ξέρω)

και εγώ το μπουμπούκι στην κρεβ. μας την είχαμε .... και μετά στο σαλόνι....!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία μεγειά το μαλλί βρε ξέχασα, νομίζω θα σου πηγαίνουν ωραία :D

Φουλινάκι :( κρίμα ρε πολύ λυπήθηκα, εύχομαι να βρεις κάτι άλλο που σε ευχαριστεί γρήγορα :x

λέω κι εγώ λάθος είχα διαβάσει??? :D

θα προσπαθήσω να βάλω φώτο μόλις ξυπνήσει ο Γ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια και Βικυ εχω πεθανει λεμεεεεε!!!!!!!! :)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):))

Ρε παιδια δε γινονται αυτα!!!!!!!!!μα τους φανταζεστε αυτους τους δυο ζευγαρι;;;;;;;;;;;;;Χριστε μου ο εφιαλτης στο δρομο με τις λευκες!!!!!!!!!!! :)):)):)):)):)):))

Θουλι καλα ειναι ρε η αδερφη σου!!!!! :lol::lol::lol: εχθες φυγανε για Χανια με την αδερφη του Λευτερη που κατεβηκαν για λιγες μερες! Φανταζομαι θα περνανε καλα! :P

Κι εμενα η μπεμπα μια κανει πρασινοπα κακα μια οχι αυτες τις μερες..τι να πω θα δειξει.. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια μου, δεν είμαι 22, είμαι 24,5 (που λέει κι η Γωγώ! Αλήθεια μαρή Γωγούλα, πολύ καιρό μας το τσαμπουνάς το 26ΜΙΣΟ, κάποια στιγμή δεν πρέπει να αυξηθεί;;;):lol::P Σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!! :x

Θουλάκι μου, εύχομαι να μην είναι αλλεργία τα πράσινα κακά! :? Μπράβο στον Θοδωράκο που έχει στρώσει λίγο τον ύπνο του! :ymapplause: Να δεις που από 'δω και πέρα θα στρώνει όλο και περ/ρο!! \:D/ Λάθος κατάλαβα για τα μαλλιά της Σισσιώς, αν κι εγώ θα τα προτιμούσα κάτω, επιμένω. Μου αρέσουν κάτω τα μαλλιά με το στράπλες, νομίζω πλαισιώνουν όμορφα τους ώμους! ;)

Σισσάκι... ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για την πρόσκληση!!! :YMHUG::x Και μην το ξαναπείς αυτό για το τραπέζι, αλλοίμονο!!! Αν είμαστε καλά και μπορούμε, προσωπικά θα χαρώ πάρα πολύ να σε καμαρώσω νυφούλα!! :x

Βίκυ και Μαρία, αυτό το παραλήρημα με την τρελή πεθερά και τον τρελό πεθερό, με πέθανε!!! =))=))=))

Αργυρούλα μου, αυτό είχα σκοπό να κάνω, σ' ευχαριστώ... :D Ελπίζω μόνο να μη της "πέσει βαρύ"!!! Κι ελπίζω να μπορέσουμε να το διευθετήσουμε, με τον πιο ανώδυνο δυνατό τρόπο, γιατί κάποια βράδια εξακολουθεί να έρχεται στο κρεββάτι μας. Προφανώς και οι 4 μετά δεν θα χωράμε!! :shock::lol: Γιατί δεν πάτε μια βολτούλα με τα παιδιά, μόλις γυρίσουν ο άντρας σου και ο Λ; Για ένα καφεδάκι ας πούμε... ;)

Πάω για διάβασμα!!! :-B Και δεν μπορώ να συμμαζέψω το μυαλό μου με τίποτα!!! :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ena na rwthsw ...ta kotopula kato apo pio spiti ta esteile ? kai meta ti ta kanane ? :shock:

kala ola auta pou diabasa den uparxoun !!!!

egw den exw kati tragiko apo ton perigiro mu na pw ...h kolith mou menei panw apo thn pethera ths alla exoyn ta sinithismena themata kai thn krazw kiolas (thn kolith mou) giati h pethera ths einai kaloula apla ...niazete polu gia ta paidia :lol::lol: alla einai kalh psixh ....

mia filh mou sthn kabala eixe thema me thn pethera ths ...axoneyth entelos kai anakatosoura ,pote den thn thelise gia nyfh giati den mporouse na thn xiristei ....den exei dei ta 2 egonia katholou giati h megalh den pire mono to onoma ths alla kai ta duo (mama-pethera) ....h megalh einai tora 4 xronon kai exei na thn dei apo brefaki .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!

σας διαβαζω κ ταυτοχρονα εχω τα ποδαρακια μου σε λεκανιτσα κ κανω απολέπιση!!μα τί απολαυση!!! :D:D:D:D:D:D

καιρο ειχα να με περιποιηθω ετσι!!!

γελασα καλε πολυ με το διδυμο πεθερου βικυς,ή δεν ειναι πεθερος της;; :?:? - πεθερας μαριας!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αν και ειμαι σιγουρη πως οταν συνεβαιναν οσα συνεβαιναν,μονο για γελια δε θα ηταν.. :evil: !

τεσπα!γυρισαμε σελιδα,ε;!!! ;););)

αφρο πώς πανε τα πονακια;;ησυχασες καθόλου;;

φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έχω να βγω έξω από το σπίτι από την Πέμπτη!!!! :shock::shock::shock::shock::(

Wellcome to the club!!!!!! Νομιζω οτι θα μου στριψει καμια ωρα... :(:(:(

Κι αυτο το μωρο να μη θελει ουτε το μει-ται ουτε το σλινγλ;;;; :evil::evil::evil:

Δημητρουλα και στα 24 παλι τα μυαλα στα καγκελα ημουν!!!! :lol::lol::lol: Και παλι πολυ μικρουλα εισαι! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσααααααααααααα!

Πεθαίνω,λιώνω,σβήνω,χάνομαι!!!!!!!!!!!!

Τόνια μου τι κάνεις?Σε ξαναπετυχαίνω επιτέλους!!!!!!!!!!!!

Τι παιδί ειν αυτό?9για τον Άλεξ μιλάω)Πώς μεγάλωσε έτσι καλέ?

Τι μεγάλος αδελφός!!!!!!!!!!!!

Και η μπουμπού σου!!!!!!!!!!Να σου ζήσει φιλεναδίτσα μου!Σου είχα γράψει ευχές και στο ποστ που σου χαν ανοίξει όταν γέννησες!

Φιλάκια πολλά και στους 3 σας!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου!!!!!!!!!!! :x:x:x Σ'ευχαριστω για τα καλα σου λογια!!!!!!!!! :-*:-*:-*

Δε το ειδα ρε συ που μου εγραψες σορρυ! :oops:

Και ο δικος δε παει πισω!!!!ειναι κουκλι!!!!εμ ειπαμε μοιαζει της μαμας του!!!! ;):P

Τι κανετε εσεις εκει στη Χιο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ ησυχία έπεσε στο τρενάκι... %-(

Τι έγινε μανούλες; Σαββατόβραδο και ξεπορτίσαμε; :P

Δεν μπορώ να συγκεντρωθώ να διαβάσω!!! :evil: Βαριέμαι κι έχω πονοκέφαλο και θέλω να πάω βόλτα!!! :evil:

Τόνια μου, ναι, είναι γεγονός είμαι το πιπινάκι της αμαξοστοιχίας!!! \M/ Άντε, εντάξει, μαζί με το Νατασούλι, είμαστε την ίδια χρονιά γεννημένες... (Σςςς... αυτή στην αρχή, εγώ στο τέλος!!!) :P

Επιστρέφω στα βιβλία μου!!! :-t

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια,καλά είμαστε εδώ στη Χίο...

Τρέχουμε.......

Όσο για το γιό μου...σ ευχαριστώ φιλενάδα,αλλά καμία σχέση με τη μαμά....

μάλλον κλώνο του μπαμπά θα τον έλεγα εγώ.......

Κι άλλοι μου λένε οτι μοιάζουμε...αλλά νομίζω οτι μοιάζει περισσότερο του μπαμπά του!

Μιτσάκι,καλό διάβασμα!Τώρα πια νύχτωσε...Πού ώρα για βόλτες....

Στρώσου στο διάβασμα και αύριο που θα χει ήλιο και θα είναι ωραία η μέρα βγες έξω για πρωινό καφεδάκι!!!!!!!!

Κούκλες καληνύχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...