Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο.42-Βγες Πανουλη βγες !!!


Recommended Posts

Ε τότε είναι ζώα ρε συ,τι να πώ :evil::evil: μακάρι να είναι προσωρινό ρε να μην ταλαιπωρηθείτε..

Εσύ δεν πας για δουλειά ε;

Και εγώ σήμερα έιμαι χάλια ψυχολογικά :(:(:(

Με πήρα από τη δουλεια να μου πουν ότι την Πέμπτη εχουμε μίτινγκ.Ε,με επιασε μια ταχυπαλμία,ένας κόμπος στο στομάχι,γιατί κατάλαβα ότι κοντεύει ο καιρός να πάω και δεν θέλω να αφήσω την μικρή στην πεθερά μου :(:( έκλαιγα ρε....το μωράκι μου..

Κοιμήθηκε απ τις 9:30 σήμερα τι καλά!!!Αλλά σιδέρωνα μέχρι πριν λίγο...

Αχ κομμάτια είμαι!!!!

Λέω να πάω για ύπνο γιατί με περιμένει και ο καημένος ο αντρούλης μου που κοιμάται στον καναπέ και δεν πάει μέσα αν δεν πάω εγώ.

Σαν της Έρης είναι και ο δικός μου!!!Αλλά και εγώ το ίδιο κάνω,χθες που έλειπε δεν μπορούσα με τπτ να κοιμηθώ και κρύωνα :roll::roll::roll:

Έρη πολύ ωραία η φώτο,να ασχοληθείς επαγγελματικά λέω και εγώ ;)

Ζήλεψα την βόλτα σας,μου αρέσει πολύ η φύση!!!

Επίσης εκτός από τα ταξίδια,μοιάζουμε και στο ότι και εγώ βαριέμαι φρικτά τα κομμωτήρια...

Γωγώ η μπουμπού σας είναι τέλεια,κουκλίτσα ρε,φτου σκόρδα!!

Όσο για την εξέταση μην αγχώνεσαι ρε,θα την ξανακάνετε και τέλος!Εσένα πάντως οι ορμόνες σου χορεύουν τρελά..τα νεύρα πανε σύννεφο!!!!

Η Αφροδίτη δεν ενημέρωσε λέτε να γεννάει;

Αχ δεν θυμάμαι κάτι άλλο τώρα σόρυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαρή τρελήηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη,

το καημένο τα παιδάκι :lol::lol::lol::lol:

Αφού δεν τον ζύγισες με αυτά που ζυγίζαν τα τσουβάλια παλιά,ξέρεις αυτά με τον χαλκά :lol::lol::lol:

Ξεκολα ρε με την αλεργία γιατί να έχει;Το είχα φάει και εγώ το κόλλημα αυτό κάποια στιγμή που μου έκανε πράσινα για αρκετό καιρό,αλλά δεν ήταν τπτ τελικά,όπως ήρθαν έφυγαν ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινα σε καταλαβα οτι δε εισαι καλα..δε εγραψες πολλα..με φοβασαι μη στα χωσω :lol::lol::lol::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

ελα ρε..κ γω 10 περιπου το πηγα σχολειο..μη δε μαθει τα γραμματα σωστα :P:P:P:P

μαρια βαφει αυτοκινητα..κ γω μαλλια :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι σιγά μη σε φοβηθώ :-p:-p

Δεν έχει σταθμούς εδώ να την πάω γμτ :twisted::twisted:

Δεν θα πήγαινα για δουλειά ρε,πριν λίγο καιρό αποφάσισα να πάω,είναι βλακεία να μην πάω,παίρνω πολύ καλά λεφτά,είναι και τα ένσημα.Ζήτησα να είναι όσο το δυνατόν λιγότερο,ας είναι και 4 μήνες να συμπληρώσω ένσημα για ταμείο.

Άσε που άλλοι κάνουν κρα για δουλειά και εγώ την έχω έτοιμη...

Αν είναι να βαφτούμε να σας προτιμήσουμε δλδ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια εβαλα τον μικρο για υπνο και την πευτω και εγω για υπνο ...

αυριο θα τα πουμε παλι .

Λυδακι παπακιμου χρονια σου πολλα .....ετσι οπως ημουν σημερα αντε να το θυμηθω .... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτούλα είσαι ον λάιν;

Διδυμμάκι τελικά ε;

Πως είναι οι πονοι σου;

Καπως σαν εσένα είμουν και εγώ;Αλλάζανε συχνότητα και ένταση συχνά...απο τις 6 το πρωί που ξεκίνησαν συσπάσεις γέννησα το ξημέρωμα της επόμενης.Σχεδόν 24 ώρες διαδικασία δλδ.

Α,οκ τώρα το είδα...Καληνύχτα κοριτσάκι,με το καλό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ γω δε ξαναγυρναω δουλεια..κ θα πληρωνω 3 μηνες ενσυμα μου για να βγω ταμειο..θα με βγει ο κουκος αηδωνι..αλλα τι να τα κανω μετα τα παιδια?κ τα δυο παιδικο..οοοοχιι...η μανουλα..

καλο σας βραδυ...κατερινα ανεβα...δε θελω χαζα...τονια που εισαι να χωσεις????? :lol::lol::lol:

αφρο αντε αυριο να κρατας το αγγελο σου..αντε πανουλη ελααααααααααααααααα

μαρια καλο βραδυ

ερητα φιλια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ρε σκατά,πολύ από κάτω με έχει πάρει...την κοιτάω και βουρκώνω :(:(:(

Τόνια έλα να μου παίξεις καμία ρε μπας και συνέλθω!!!!!

Καλά θα κάνεις,αυτό θα έκανα και εγώ αλλά γιατί να μην μπουν όλα στην τσέπη;

Θα κάνω υπομονή 4-5 μήνες και μετά αραχτή!!!

Παίζει να πάρει και μια ωραία αύξηση ο άντρας μου και τότε δεν ξαναπατάω λέμε!!!!!

Καληνύχτα και από μένα,τον λυπάμαι στον καναπέ!!!!

Τα λέμε αύριο ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειπα να γραψω στο 99 ενα καλησπεραααααααα!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

κατερινα,τι εχεις και σε πηρε απο κατω?????? :( εγω ειμαι η ευα και ειμαι κουρασμενη!!!!! :lol::lol::lol::lol:

θου μου,φιλακιααααααααααα!!!!!!!!!!!! ;)

αφρο,ακομα??????????? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια καλησπερα γρηγορη γιατι νυσταζωωωωωωωωω..σας διαβαζα τοση ωρα που γινα :shock::shock:

ευχαριστω κουκλες μου για τις ευχες σας στο φβ να στε καλα ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! και να καμαρωνετε και εσεις τα παιδακια σας...μια ευχη που μου εδωσ εο μπαμπας μου και μου αρεσε να τα καμαρωσετε νυφουλες και γαμπρουληδες αντιστοιχα .... :lol::lol::lol: απλα αυτο αργει πολλα πολλα χρόνια...σημερα ηρθε μια πολυ καλη μας φιλη με τοπαιδακι της και πηγαμε με την παπια μου κουνιες...ξεσαλωσε η μικρη...δυο ωρες ετρεχε απο δω και απο κει...μαζι της και εγω... ;);) μετα πηγαμε σπιτακι και φαγαμε σπιτικια πιτσα μιαμιιιιιιιι...και γλυκακια...απο αυριο διαιτα ...κλασσικα...

συμπεθερουλα μου αγαπη μου δεν σε παρεξηγω βρε..γεννας ?????? αντε περιμενω τηλ.να ρθω να σε δω στο νοσοκομειο..μα ναμην δω το κουνιαδακι μου γινεται? σε φιλω γλυκα...

σε ολες τις υπολοιπες τσουπρες στελνω ενα μεγααααααααααααααααλο φιλι και την αγαπη μου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απλωσα κ τα τελευταια 2 πλυντηρια!ουφ!

Κατερινακι μου θα δουλευεις πολλες ωρες;αχ κανε λιγη υπομονη κ ο καιρος θα περασει γρηγορα! :x:x:x:x:x:x:x:x

Αφρο εγω ειχα πονους υποφερτους ,δυνατους βεβαια,εκανα αναπνοες για να αντεξω,περιοδου κατευθειαν ανα μισαωρο,ειχα δει κ κοκκινο αιμα,αρα καταλαβα οτι ειχε ξεκινησει η διαστολη,κ μετα απο 3 ωρες εγιναν ανα τεταρτο..τοτε ξεκινησα για κλινικη κ ειχα διαστολη 2!μετα απο 5 ωρες γεννησα!

ειμαι σιγουρη οτι θα γεννησεις πανευκολα κ αυριο θα κρατας αγκαλια τον πανουλη σου!!με κανεναν πνο κοριτσαρα!! :x:x:x:x:x:x

χρυσα ηθελα να σου πω!τελειο το δωματιο του φοφο!οι τοιχοι με ενθουσιασαν! :):):)

γωγω πανεμορφο το δωματιακι της ιωαννας!κ παρολο που τα κοριτσια λενε οτι ειναι πολυ ροζ..εγω θα πω οτι..θελω κ αλλο ροζ!!! :D:D:D:D

νομιζω οτι αν κανω ποτε κοριτσακι,μεχρι κ την πανα της θα την εχω φουξια!! :lol::lol::lol::lol:

γι αυτο καλυτερα να μεινω στα αγορακια! :lol::lol:

μα τί βλακας ο ταχυδρομος!κ τί βλακες αυτοι στο νοσοκομειο που δεν πηραν επαρκη ποσοτητα! :evil::evil:

αλλα κ τί ευγενικος ο κυριος που εφερε την αλληλογραφια! :)

Αναστασακι εγω στα ρεβυθια δε βαζω αλευρι..μα γιατι;; :shock: τα βραζω με λιγο λαδακι κ κρεμμυδι στη χυτρα 30λεπτα,μετα στιβω ενα λεμονι κ τα δινω μια βραση ακομη,λιγο αλατακι κ γινονται μουρλια!!αλλα δε βαζω πολυ νερο γιατι δε τα θελω σαν σουπα..

α!κ τα μουλιαζω απο το βραδυ..η πεθερα μου τα μουλιαζει κ βαζει κ 1 κουταλακι baking powder που το ξεβγαζει καλα μετα,αλλα εγω καπου διαβασα οτι ετσι χανουν πολυτιμα θρεπτικα συστατικα.. :?

εφαγες 1 κουτι τυροπιτακια;; :shock::shock::shock: κ πού το εβαλες καλε;;!!!

σε ευχαριστω για το τηλ!!δε μπορουσα να απαντησω,αλλα κ μονο που ειδα την κληση,καταλαβα οτι με σκεφτεσαι κ αυτο σημαινε πολλα! ;):x:x:x:x

Ερη οσο σε διαβαζω σε συμπαθω κ περισσοτερο!εισαι πολυ ευαισθητουλα!κ μου αρεσεις πολυ!!με εσενα διπλα του,ο αντρουλης σου συντομα θα αλλαξει γνωμη για επιστροφη Ελλαδα!ειμαι σιγουρη πώς θα τον κανεις να δει την εκει πραγματικοτητα μεσα απο τα δικα σου ματια κ τοτε ολα θα αλλαξουν! ;)

δημητρουλα μου πολλα φιλακια!!

νονα μου!!!να πατε καλε ταξιδακι!κ τί εγινε που θα μπουμε στο ενιαιο μισθολογιο;;μωρε μηπως εισαι απο αυτες που παιρνουν τρελους μισθους κ θα μειωθουν;;φτου σου! :lol::lol::lol: κ ουτε ενα αυγο δε μου εστειλες το Πασχα! :lol::lol::lol:

εμεις παλι ειμαστε απο τους αλλους που ή θα μεινουμε στα ιδια ή θα παρουμε αυξηση,αυτο το τελευταιο μονο εγω το ελπιζω! :D:D:-j:-j:-j:-j:-j:-j

Λενα!!καλε Χρονια πολλα!!!θα σε παρω το πρωι!!αχ ολα τα καλα να σε βρουν αυτη τη χρονια!με το καλο να υποδεχτεις την μπεμπουλινα σου!να χαιρεσαι κ τους αντρακλες σου!! :x:x:x:x:x:x:x

ποσο σ΄αγαπαω!!

αχ δεν αρχιζω τωρα τις ευχες ξεχωριστα γιατι σιγουρα θα ξεχασω τους παντες! :oops::oops::oops:

χρονια πολλα σε ολους οσους γιορταζουν!μαμαδες,συζυγους,γιους,κορες!αυριο θα σας ευχηθω προσωπικα!! :D:D

καρολινακι χρονια πολλα!!μα μη χανεσαι!!μπαινε απο το σπιτι εστω για ενα γεια!! ;)

α!Αργυρω!φανταζομαι τη στεναχωρια σου με το θεμα που δημιουργησαν απο το πουθενα στο σχολειο του Λουκα! :evil::evil::evil::evil:

ο ξαδερφος μου οταν πηγαινε δημοτικο,ηταν πολυ ζωηρος κ υπερκινητικος!φωναξαν λοιπον οι δασκαλες το θειο κ τη θεια μου κ τους ειπαν οτι θα τον βαλουν σε μια ταξη μαζι με ενα παιδι με ειδικες αναγκες,θεωρωντας οτι χρηζει ιδιας αντιμετωπισης! :shock::shock::shock:

το τί εγινε..... :evil::evil::evil::evil::evil: κ πηγαινε κ σε ιδιωτικο!ευτυχως οι θειοι μου ηταν γιατροι κ οι δυο κ δεν πανικοβληθηκαν,αλλα απαντησαν αναλογα,αλλα αν ηταν αλλος στη θεση τους μπορει να ειχε σκεφτει χιλια δυο! :evil::evil::evil::evil: το παιδι τωρα τελειωνει το λυκειοκ ειμαι μια χαρα παλικαρι!

μη μασας!!αν ειναι ετσι να στειλουμε ολες τα παιδια μας σε ειδικους! :evil::evil::evil:

καλο σας βραδυ πανεμορφες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!

Αφροδιτουλα μου ευχομαι να τον φτυσεις σαν κουκουτσι τον Πανουλη! Ποσο χαρηκα!!!!!!! Να πανε ολα τελεια!!!!!!!!!! Να χαιρεσαι και τον αντρουλη σου!! :)

Θου μου ρε τι βλακες που δεν καταλαβαινουν την θεση του αντρα σου? Ευχομαι να ειναι προσωρινο!! Καλα ο Ντοντος ειναι ταλενταρα!!!! Η Ε. κανει μπαλονια,αχλαδια,το Α το Δ και τετοια. Μα καλα στο ταψι????? Κ :lol::lol: ο κολπο!! Και σκεφτομαι τοσο καιρο πως θα ζυγισω τον μικρο!! Αυριο θα το κανω!!!

Καρολινακι να χαιρεσαι το κοριτσακι σου!!

Ιουλια και μονο που σκεφτομαι οτι κοιμασαι και κατι σε περπαταει μπρρρρρρ!!!!!! δεν θα μπορουσα να κοιμηθω για μερες! ευχομαι να εξαφανιστει γρηγορα οτι και να ειναι!

Γωγουλα τι να πω για το δειγμα? Την δουλεια τους δεν ξερουν να κανουν! Μην στεναχωριεσαι,να δεις που ολα θα ειναι καλα.

Κατερινακι ποσες ωρες θα δουλευεις? Τοσο χαλια θα ειναι η μικρη με την πεθερα? Αφηνε την απο τωρα για λιγες ωρες να την μαθει.

Ερη μουνα χαιρεσαι τον Κωστη σου!!! Φ η σουοβερη περιγραφη και η φωτογραφια τελεια!! Σωστα σκεφτεσαι να ασχοληθεις με την φωτογραφια. Το εχεις!! Ακομα την Ελλαδα σκεφτεται ο αντρας σου? Δεν βλεπει τι γινεται?

Λενα αντμιν μας χρονια πολλα!!!!!!!!!!! Να χαιρεσαι τα κοριτσακια σου! Και του χρονου με υγεια!

Λενακι μου χρονια πολλα και σε σενα! Με το καλο να υποδεχτεις την μπεμπουλα σου σε μερικους μηνες! ;)

Χρυσα περαστικα στον μικρο! Καμια ιωση θα ειναι μην ανησυχεις βρε!!

Παναγιωτα σορρυ αλλα πολυ γελασα με τον αντρα σου!! :lol: Τοσο σαικο ε? :D

Κρητικοπουλα μου και εγω το ιδιο αναισθητη με εσενα ειμαι σε αυτα που ανεφερες!! Μονο που η Ε. ειναι πολυ προσεχτικη και δεν ειχαμε πολλα ατυχηματα μεχρι στιγμης. Μα να πει ετσι η μαμα σου ρε? Μην δινεις σημασια και κανε οτι νομιζεις εσυ καλυτερο για το παιδι σου. Ο αντρας σου τι λεει για τον παιδικο?

Τα χρονια μου πολλα και τι ευχες μου σε οσες ξεχναω!!! Σιγουρα ξεχασα καποιους! :oops:

Τα φιλια μου σε ολες! Παω να την πεσω! :x:x:YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι μου σευχαριστώ να τον χαιρομαστε! Γιορτάζει η ψυχη μου σημερα!

Και σε σενα χρονια πολλά για την γιορτη σου κοριτσάκι μου, σου ευχομαι να εισαι πάντα χαρουμενη, χαμογελαστή και ευτυχισμένη!

Λένα χρονια πολλά και σε σενα αγάπη, με το καλό η κόρη!

Αφρο να χαιρεσαι τον αντρα και με εναν πονο ο Πανούλης!

Ιουλία μου και πάλι περαστικά σου ρε συ και εγω σε συμπαθω πολύ και θα ήθελα να σε διαβάζω συχνότερα!

Κατερινάκι θα την αφησεις και θα συνηθίσεις οπως κάναμε όλες μας... Δηλαδή οχι ακριβώς.. να σου πω την δική μου περίπτωση.. δεν το συνήθισα ποτέ...

Τον αφησα 14 μηνών στην πεθερά μου, πηγα δουλειά ( με πολυ πολυ καλα λεφτα ) και σε λιγότερο απο ενα χρονο τα παράτησα και εφυγα για την Βόρεια Αμερική χαχαχα

Απλά επρεπε να κανονίσω να μην χάσει η οικογένεια.. οποτε βρηκαμε δουλειά εδώ οπου ο αντρας μου υπερκαλύπτει αυτα που κάναμε μαζι στην Ελλάδα και εγώ κάνω την κινέζα με σοβαρη υποψηφιότητα για όσκαρ..

Το θέμα ειναι οτι απολαμβάνω το παιδι μου..

Θούλη να μην πας δουλειά. ευχομαι η μετατόπιση του άντρα να ειναι προσωρινή και γρηγορα να πάει στην παλιά του τοποθεσία.

Ευα γιατι κουρασμένη?

Γωγω μαλάκας ο ταχυδρόμος, στειλε mail στα ελτα. Δεν νομίζω να τρέχει κάτι με την μικρη. Εσυ ομως μιλα με τον παιδίατρο και αποφασίζετε τι να κάνετε..

Μαρια φωτο απο τ απαρανυφάκια!!!

Φιλάκια σε όλες!!!! :x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!!!!!!!!!!!

[smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif]

βΓΗΚΕ ο Πανουλης!!!!3600!!! Σημερα στις 7:05!!!!!Θα εχει γενεθλια ιδια μερα με τη γιορτη του μπαμπα του!!!!

Επισης Καλημερα!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!

Στον Κωστακη και στην Ελενα και στην Κωνσταντινα!!!!!!

Κοριτσακια μου να τα χαιρεστε τα ζουζουνια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ....!

ΓΕΝΝΗΣΕ!

ποσο ηρεμη και ψυχραιμη ηταν...καθ οδον προς το αμαιευτηριο μου τηλεφωνησε...ειχε συσπασεις ανα 6λεπτο και μιλουσε!

να σου ζησει ομορφη μανουλα!

το ωραιοτερο δωρο στη γιορτη του μπαμπα του!

θα του χαιρεσαι 2πλα!

ενοειται οτι μετα το τηλεφωνημα ειχα μια τρελη αναστατωση...!

χρονια πολλα στον ξενητεμενο Κωστακη, στην ελενα στην κωνσταντινα που δεν ξεχναμε!

επησις στη Λενα, στην αντμιν, στο Λενακι26

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλεεεεεεεεεεε

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

και στο Μαϊμουδακι και στο Λενακι απο Γερμανια!!!!!!!!!! :x:x:x:x

Πολυχρονες κουκλες μου!!!!Να σας χαιρομαστε!!!!!

Ενα ενα τα θυμαμαι!!!! :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Αφροδίτη μας να σας ζήσει ο Πανούλης, όλα τα καλά του κόσμου να έχει και να σας κάνει ευτυχισμένους.....πολύ χάρηκα......επίσης που είναι διδυμάκι!!!! :lol::lol::lol::lol::x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

στον γαμπρούλη μου πρώτα πρώτα, συμπεθέρα να τον χαιρόμαστε βρε, ό,τι επιθυμεί, πολλά φιλάκια να του δώσεις και να έχετε μια όμορφη μέρα σήμερα :x:x:x:x

στην ομορφούλα Κων/να της Χιώτισσας Γιώτας, να την χαίρεσαι..... :x

στην άλλη ομορφούλα Έλενα της Νατασούλας, να την χαίρεσαι και πάντα να υπάρχει ένα χαμόγελο στα χείλη της!!! :x:x

στην Λένα να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και έναν ακόμη καλύτερο τοκετό :x

στο Λενάκι της Γερμανίας, να σε χαίρονται όσοι σε αγαπούν και λιγότερες θλίψεις, περισσότερες χαρές!!! :x

και στην Λένα/admin Χρόνια Πολλά! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρούλα, 8εκ μου είχες πει!!! Τι έγινε; Αρχίζουν και πέφτουν;;;; :-w Για να με ενθαρρύνεις το έλεγες;;; χαχαχα!!! Και μέχρι τότε οι πόνοι ήταν ανεκτοί; Έτσι θέλω να πάω κι εγώ... τελευταία στιγμή και να μη με προλαβαίνουν!!! :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: 8εκ ήταν, 7 έγραψα? :? λόγω κεκτημένης ταχύτητας!!!, λόγω παιδιών!!! :lol::lol::lol::lol:

οι πόνοι και βέβαια ήταν ανεκτοί, αφού μιλούσα στην αδδελφή μου στο τηλ. και μου έλεγε να φύγω μην και γεννήσω στο σπίτι.....ε τελικά αφού καθίσαμε λίγο με τα πεθερικά λέω στον άντρα μου: "δεν πάμε? νομίζω ότι ήρθε η ώρα"......ε και φύγαμε και αφού φτάσαμε στο πάρκινγκ σε λιγότερο από μισή ώρα γέννησα!!!! :D

Μιτσάκι :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεννησαμεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ωωωωωωωωωωωωωωωω :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

μιλησα με τη αφρο...τα ειδε ολα με ειπε..μου φαινετε μονο εγω ουρλιαζα :?

αυτη οχι τοσο

4 πηγε κ γεννησε 7..3600 κ κατι..κ χωρις επισκληρηδιο

αντε μιτσακι η επομενη ;);););)

να το χαιρεσαι αφρουλα μου..ολα τα αντρακια σου..να χαιρεσαι κ το κωστακη σουυυυυ!!!!!!!!!!!!

ευχες στις υπολοιοες μετα..παω να κανω δουλειες :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] Να σας ζησει Αφροδιτουλα μου ο Πανουλης!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ποσο πολυ χαρηκα!!!!!! Μπηκα να δω αν γεννησες και οντος ειχες γεννησει!!!!!! Ουτε

προγραμματισμενο να το ειχες και τον εκανες ακριβως στην 100 σελιδα και στην γιορτη

του μπαμπα του!!!!! Το καλυτερο δωρο!!!!! Καλη λοχεια σου ευχομαι!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...