Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο.42-Βγες Πανουλη βγες !!!


Recommended Posts

Ναι Παναγιωτα και Ερη μου τετοιες μαλκακιες μου ειπε!!!!Συφιλιαστηκε σας λεω!!!!! :o και αλλες πως μεγαλωνουν 3 και 4 παιδια και δε πειραζει που βλεπει ζουζουνια πρεπει να συμβιβαστει με τα παροντα δεδομενα και ενα σωρο αλλες παπαριες!!!!! :evil::evil::evil: και γιναμε μαλλιοκουβαρα μπροστα στο παιδι!!! :evil::evil::evil:

Αλλα ξερω τι τη καιει..τι θα πει ο κοσμος αν μαθει οτι εχω τη μανα μου απο πανω και εγω στελνω το παιδι στο παιδικο!!! :evil::evil::evil:

Αφηστε εχω παρει μια συγχιση απο χθες!!! :(:(:(:( Αφου λεω του Μακη αν κερδισουμε το τζοκερ ποτε το πρωτο πραγμα που θα κανουμε ει ναι να φυγουμε μακρια απο ολους!!!! :evil::evil::evil:

Μονες τους θα πανε διακοπες τα πουλακια μου;;;; και γιατι τοτε βρε Αναστασι και Μαγδα δε μενετε στο ιδιο δωματιο;;;και πιο οικονομικα θα σας ερθει και θα κοιμιζετε τα κοριτσια σας και μετα θα βεγκεριζετε με την ησυχια σας! ;)

Αργυ κι εσυ διδυμος εισαι;;;κι εγω!!! και γιατι λες βρε να βγει και ο Πανουλης διδυμος;;; αφου ειμαστε ελαφρως ανισορροποι!!!! :lol::lol::lol: παντως διπροσωποι ποι λενε δεν ειμαστε! μυθος! [-( απλως πεταμε λιγο στα συνεφα και δε συμβιβαζομαστε ευκολα...Α και ειμαστε πολυ εξυπνοι και ταλαντουχοι!!!!!μπουχαχαχαχαα!!!! :lol::lol::lol::lol:

Χρυσα εσυ επρεπε να εισαι ζευγαρι με τον αντρα της Παναγιωτας!!!!! σαικο και οι δυο σας!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Κι εγω ειμαι πολυ χαλαρη και με αρρωστιες και με πεσιματα,βρωμιες κτλ προχθες ανεβαινε στη πλατη του καναπε και του ελεγα θα πεσεις μωρο μου κατεβα..ε με εγραφε κανονικα και του λεω οκ δε με νοιαζει αν πεσεις ομως μη κλαις γιατι θα τ'ακουσεις κι απο πανω! ε και φυσικα γκρεμιστηκε,εκανε κι ενα καρουμπαλο στο δοξα πατρι! :S

Και οταν ηταν πιο μικρος τον πετυχα με τη σουποκουταλα να πινει νερο απο τη λεκανη της τουαλετας!!!! :ymsick::ymsick::ymsick: (Χρυσα και προφεσορας 7 εγκεφαλικα και 3 ανακοπες!!!!! :lol::lol::lol::lol: )

Αναστασι και Γωγω αν τη στολισα λεει;;;;; και τι δε της ειπα!!!!τουρκος εγινα!!!!!!μας ακουσε ολο το τετραγωνο!!!!! :evil::evil::evil::evil:

Α για τα αντιηλιακα που λεγατε εγω πηρα της weleda φετος οπως και κρεμα συγκαματος και σαμπουαν για τη μπεμπα...παντως ενας καθηγητης φυσικη/χημειας ,δε θυμαμαι, ελεγε τις προαλλες οτι τα αντιηλιακα ειναι μπαρουφες και ειδικα αυτα με το μεγαλο δεικτη προστασιας ειναι και επικινδυνα!!! :o αν θελουμε να χρησιμοποιουμε με χαμηλο δεικτη αν και με το να μη εκτιθομαστε στον ηλιο μεταξυ 12-4 δεν εχουμε προνλημα και καθολου να μη χρησιμοποιουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ρε παιδια 1500 ευρω 1 βδομαδα;;;!!!! :shock::o 1900 ηταν το ατομο 8 μερες κρουαζιερα Καραιβικη και 3 Πουερτο Ρικο με τα παντα πληρωμενα!!!!μονο στο Π.Ρικο που δεν ηταν το φαγητο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα Τονάκι εγώ ας πουμε που έκανα κάθε χρονο διακοπές στην Κρητη, τα περισσότερα χρηματα μας φέυγανε στο καράβι. Με το μωρό θέλαμε καμπίνα οπωσδηποτε.

Απο εκει και πέρα, η Κρητη ειναι οικονομικότερη απο όλα τα μέρη της υπόλοιπης Ελλάδας. Δευτερη ερχεται η Χαλκιδική νομίζω.

Παιδιά μεχει ζαλίσει με την πολυλογία και τις ερωτήσεις του! :lol::lol: Πάω να ετομαστώ να πάμε καμια βόλτα...

Α και για του λόγου το αληθές, χθες ο Βαγγ ζωγράφιζε με τον μικρό ενα αεροπλάνο... κοιτάξτε τι εγραψε απο πάνω...

vagg.JPG[/attachment:2xhn1e3w]

8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}

post-4408-13873937076226_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια!!ουουουου!!!

Άφρο και σε μένα υποφερτοί ήταν οι πόνοι μέχρι και που γέννησα

οπότε ....άντε με έναν πανεύκολο τοκετό!

Μόλις γύρισα από Εμπορικό με Ιω

Πήραμε 1 φόρεμα για Φ και 1 για Ιω και ένα ζευγάρι μπαλαρίνες

για Ιω :D:D:D:D

Έρη ακόμη ο άντρας σου θέλει να γυρίσει??

Να σου πω με σκοπό να μείνετε για πάντα πήγατε ή για δουλειά

όσο κάτσει και μετά πίσω>>?? Θα δυσκολεύεται πολύ ο καυμένος :(

Σε λίγο θα πιω καφέ και θα ξαναβγώ αγορά..

και οι 3 κοιμούνται τώρα...

Όντως τόσα χρειαζεσαι για μια βδομάδα διακοπές εδώ.. :shock:

Δε πάω καλύτερα στα ξαδέρφια στην Αυστραλία να κάτσω κανα μήνα???

Για το λέιζερ δε με είπατε :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα πανεμορφες!!

μου λειψατε τοσο πολυ!!

απο το πρωι ,ρεπο σημερα λογω πανελληνιων,εβαλα κ σιδερωσα 4 πλυντηρια! :shock: ευτυχως ο γιωργος κοιμηθηκε 4 ωρες το μεσημερι κ τα προλαβα ολα!εκανα κ μπαλκονια!

γραφω τα νεα μου κ μετα παω να σας διαβασω!

πηγα νοσοκομειο παλι εχθες..τα σημαδια μου φουντωσαν :?

μου αλλαξαν την αγωγη,πιο ισχυρη μου εδωσαν,κ μου ειπαν οτι ειναι ενα εντομο που πιθανοτατα βρισκεται οπουδηποτε κρυμμενο,ρουχα,εσωρουχα,μπλιαξ,σεντονια,κ με τσιμπαει διαρκως για αυτο πολλαπλασιαζονται τα σημαδια..

οποτε..εβγαλα κ επλυνα στους 90 ολα τα ρουχα κ τα σεντονια υποστρωματα,πετσετες μας,τα σιδερωσα ,καιρο ειχα να σιδερωσω κ αυριο γενικη κ μετα ψεκασμος με ειδικο σπρευ..ααχ!

το μονο θετικο.ο γιωργος κοιμαται κ παλι σερι,δεν ξυπναει καθολου!

βεβαια,εχει λιγο περιεργα ωραρια νομιζω..κοιμαται 11:15 το βραδυ με 8 παρα το πρωι,λιγες ωρες ειναι νομιζω για την ηλικια του,αλλα το μεσημερι κοιμαται ενα διωρο,σημερα 4ωρο!μαλλον συμπληρωνει τοτε τις ωρες που του λειπουν..

μακαρι ετσι να συνεχισει..λετε μετα απο 23 μηνες να ηρθε επιτελους η ωρα να κοιμηθω;; :D:D:D

με τον χ. ετσι κ ετσι ειμαστε..το θεμα ηταν σοβαρο πολυ,συγχωρεστε με που δε θελω να πω περισσοτερα.ξεκαθαρα εχω δικιο..αλλα ο χ. ως κλασικος διδυμος βρισκει παντα τον τροπο να το γυρναει οπως θελει.. :evil:

δε θελω να το συνεχισω γιατι φωναζει κ μαλωνουμε μπροστα στο παιδι κ τον βλεπω τον μικρο που ζαρωνει.. :(

οταν ειμαστε οι δυο μας,σπανια,του τα χωνω κ γινεται χαμος..απο τις λιγες φορες που ξεκαθαρα εχω ολο το δικιο..κ μου ειναι πολυ δυσκολο να το "καταπιω"..τελοσπαντων..ελπιζω..κ εγω δεν ξερω τί..να παραδεχτει το λαθος αποκλειεται,τουλ.να διορθωσει τη ζημια που εκανε..

κ για να μη σας πρηζω ετσι,απλα θα πω οτι το θεμα εχει να κανει με οικονομικα..

αφρο πώς πανε τα πονακια;;γενναμε καλε;;αντε! :D:D

παω να σας διαβασω!

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωρε γεννάμε????????????????????????????????????????????????????????

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Αφροδιτούλα, με το καλό κοριτσάρα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Ενημέρωνε για τις εξελίξεις!!!

Πραγματικά κι άλλος τοκετός σε ανοιχτή σύνδεση!!!!!!! :lol:

Η Παναγιά μαζί σου!!!!!!!!!!!!!!!!! :x

Τα διάβασα όλα, αλλά δεν θυμάμαι τίποτα άλλο, μου πήρε τα μυαλά ο επερχόμενος Πανούλης!!!! :D

Κι εγώ αυτό σκέφτηκα Χρυσουλάκι!! Εγώ στις 21 κι εσύ στις 22!!! :lol:

Αν και έχω την αίσθηση (ίσως είναι και ευσεβής πόθος!) :P ότι η δικιά μου θα ξεμπουκάρει νωρίς!!! Τις τελευταίες μέρες, κάμποσοι διαφορετικοί άνθρωποι μου είπαν ότι η κοιλιά μου κατέβηκε!! :roll: Ανησύχησα λίγο να σας πω την αλήθεια... :? Βλέπω και κάτι άλλα ψιλο"σημάδια" και δεν μου φαίνεται να κρατιέται και πολύ η μικρή μέσα! Μακάρι να αντέξει 2 εβδομάδες ακόμα και μετά με τις ευλογίες μου!! Μετά, όσο νωρίτερα, τόσο καλύτερα, θα με πιάσει κι εμένα η ανυπομονησία σίγουρα!!! :lol:

Γωγούλα, τέλειες οι φωτογραφίες που έβαλες!!! :D:D:D Και η μικρή και η μεγάλη.... :x:x Τι ρώτησες; Τι; Αν ετοίμασα τίποτα;;;;;; Δε σ' ακούω, σε χάνω!!! :P Άστα να πάνε κοριτσάρα μου!!! Ενθουσιάστηκα με το σπίτι, που επιτέλους -χθες- έγινε ανθρώπινο κι έχω μείνει να το καμαρώνω απλώς!!! :lol: Πρέπει να ξεκουνηθώ, είναι αλήθεια, έφτασε ο καιρός!!! :shock:

Παναγιωτοσυμπεθερούλα, πέθανα στο γέλιο με τον συμπέθερο!!! =))=))=)) Άκου έβαλε τα κλάμματα, γιατί επιστρέψατε σώοι!!!!!!!!! =))=))=)) Να 'σαι καλά!!!

Τόνια μου, θα συμφωνήσω απόλυτα.... Μια χαρά ιδέα μου φαίνεται να στείλεις τον Άλεξ παιδικό. Θα ξελαμπικάρετε κι οι δύο!! Αν συνεννοείται πλέον το παιδί, κατά τη γνώμη μου, κι αν βρεις κι έναν αξιόπιστο σταθμό, θα ωφεληθεί πολύ!!! ;)

Έρη μου, επίσης ξεράθηκα στα γέλια με τη "λεζάντα" του αεροπλάνου!!! :lol: Προσαρμόστηκε εύκολα βλέπω!!! :P Δε τον αδικώ όμως τον άντρα σου κι εγώ τα ίδια θα έλεγα, μάλλον!!!

Πάλι φλυαρία μ' έπιασε, πάω να κάνω καμιά δουλειά!!! :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρούλα παρόλο που σε ρώτησα 10 φορές τι έγινε με το Λουκά και με έγραψες εδώ [smilie=bootyshake.gif] :P:lol:

ρε συ δεν το ανέφερα πάλι γιατί το έγραψα πολλές φορές και φοβάμαι μην γίνομαι κουραστική με τα δικά μου :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα :lol::lol::lol::lol::lol: για τα παντζούρια :lol::lol::lol::lol:

μα καλά μόνη μου είμαι? καμμιά ονλάιν? :?

Η ΛαΛα είναι ονλάιν αλλά όχι στο τρενάκι!!! :?:!:

α Μιτσάκη αν δεις δημοσίευση της Φρανίτας από κάτω έχει και το μπλογκ της!!! :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία, μεγειά στα κοριτσάκια σου! Και καλή βολτούλα ξανά!!! :D

Ιουλία μου, περαστικά!! Πω, πω, πίκρα!! Να μη σου τύχει που λένε!! Μπράβο στον μικρούλη όμως που έστρωσε με τον ύπνο, εύχομαι να είναι μόνιμο!!!! :ymapplause: Ελπίζω να τα βρείτε με τον άντρα σου πολύ σύντομα... :( Δεν χρειάζεται να πεις κάτι παραπάνω αφού δε θέλεις, μη το συζητάς! ;)

Αργυρούλα, 8εκ μου είχες πει!!! Τι έγινε; Αρχίζουν και πέφτουν;;;; :-w Για να με ενθαρρύνεις το έλεγες;;; χαχαχα!!! Και μέχρι τότε οι πόνοι ήταν ανεκτοί; Έτσι θέλω να πάω κι εγώ... τελευταία στιγμή και να μη με προλαβαίνουν!!! :lol:

Αφροδιτούλα, κράτα γερά!!! Είμαστε μαζί σου!!!! :YMHUG: Πως πάνε οι πόνοι; Ή μήπως έφυγες;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κανένα νέο από Αφρο;;;;;;; :roll::roll::roll::roll:

Είμαι στενοχωρημένη κι εκνευρισμένη απίστευτα...

Να αρχισω από κάτι που ίσως φαίνεται άσχετο....Έχουμε έναν μαλάκα ταχυδρόμο που δεν έχουμε δει ποτέ και μπερδεύει διευθύνσεις..Εμάς μας φέρνει την αλληλογραφία ενός κυρίου που μένει στον από πάνω δρόμο από εμάς...ίδιος αριθμός, αλλά άλλη οδός.... :evil::evil::evil: Είχε έρθει ο κυριος αυτός να δει μια μέρα αν έρχεται εδώ η αλληλογραφία του και να φέρει δική μας που πήγαινε σε αυτόν... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Ηρθε λοιπόν πριν λίγο ο ίδιος κύριος και μας χτύπησε να μας πει ότι μας άφησε έναν φάκελο...Στελνω την πεθερά μου να τον πάρει και ήταν από το Ινστιτούτο Υγείας Παιδιού που στέλνουν τα μαιευτήρια το δείγμα για την έλλειψη του ενζύμου για την κυανωση (δε θυμάμαι πως το λένε), για τον υποθυρειοιδιμσό,τη γλυκοζυαιμία κλπ...Και έλεγε ότι ίσως η μπεμπούλα έχει την έλλειψη του ενζύμου και όταν φτάσει 6 μηνών να γίνει επανελέγχος σε ιδιωτικό εργατσηριο για ποσοτικό προσδιορισμό.... :?:?:?:?:?:? Κι επίσης είχε μια καρτέλα, μια βελόνα και ένα χαρτί που έλεγε ότι το δείγμα που πήραν από το μαιευτήριο ή δεν ήταν κατάλληλο ή δεν ήταν επαρκές και πρέπει να γίνει επανέλεγχος.... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: Πρέπει να πάρει το αίμα ο παιδίατρος κα να το στείλουμε εμείς εκεί και να μας απαντήσουν ΜΟΝΟ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ....

ΚΑΙ ΡΩΤΩ ΕΓΩ.....ΑΝ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΑΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΦΕΡΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗΛΟΓΡΑΦΙΑ ΕΓΩ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΗΣΥΧΗ ΟΤΙ Η ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ....ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΤΡΩΓΕ ΚΟΥΚΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ Η ΝΑ ΕΡΧΟΤΑΝ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΝΑΦΘΑΛΙΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ... :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

Η ΕΝΩ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΠΑΝΕΛΕΓΧΟΣ ΑΦΟΥ ΤΟ ΔΕΙΓΜΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΝΤΑΞΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΠΟΤΕ.... :o:o:o:o:o:o:o

ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΠΑΠΑΡΑ, ΜΑΛΑΚΑ, ΑΝΕΥΘΥΝΟ ΤΑΧΥΔΡΟΜΟ ΠΟΥ ΜΟΝΙΜΩΣ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΗ.... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

ΕΙΜΑΙ ΝΑ ΣΚΑΣΩ........ΘΑ ΕΚΡΑΓΩ....

Α..ΜΙΛΗΣΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΑ ΚΑΚΑΚΙΑ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΙΜΑ ΠΟΥ ΗΠΙΕ ΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγουλα αν πετυχεις το ταχυδρομο πεξτου ρε συ μερικες ετσι για συμορφωση!!!! :lol::lol::lol:

Πλακα πλακα τωρα αυτο ειναι σοβαρο και να το κοιταξετε γιατι ειδες τι μπορει να γινει;;;; :?

Ποτε πρεπει να κανετε επανελεγχο;;;

Δημητρουλα να σου πω εγω για το Λουκακο(Αργυ δε γινεσαι κουραστικη! ;) ) Οι βλαμενες στο νηπιαγωγειο του Λουκα πηραν τηλ τη Αργυ και της ειπαν να παει να παρει το Λουκα γιατι πετουσε αμμο σε αλλο παιδακι και οτι γενικα ειναι επιθετικος γιατι τις προαλλες διεκδικουσε ενα παιχνιδι και τσακωθηκε με ενα αλλο παιδακι και να τον πανε να τον δει ειδικος!!!! :o:o:o Δηλαδη να πανε να δουν γιατι αντιδραει οπως φυσιολογικα ειθισται καθε 5χρονο ενω τα δικα τους ειναι ρομποτακια και λυνουν τις διαφορες τους στη στρογγυλη τραπεζη!!!!!! :evil::evil::evil::evil::evil:

Αφροοοοο;;;;!!!!! εχει κανεις κανενα νεο;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Α φροδιτη δεν εχει γεννησει ακομα!

ειναι σπιτι!

ευχομαι να ελευθερωθεις με το λιγοτερο πονο!

Πηγα λογιστη....τελειωσα με τις φορολογικες!

ιυφ παει και αυτο!

Γωγω εχεις απολυτο δικιο με το ταχυμποι...!

εμεις τωρα παλι δεν εχουμε ταχυδρομο!

οσο για την εξεταση σχετικα με την ελλιψη G6PD αν το δειγμα δεν ηταν επαρκες η ακαταλληλο καλως εστειλαν ειδοποιηση!

γυρω στο 6μηνο ξεκαθαριζει το τοπιο...πιο δυσκολα ειναι για τα αγορια...κληρονομουν την ολικη!

εχει καποιος απο εσας?

λογικα σας εκαναν και εξεταση στο νοσοκομειο...τ βιβλιαριο τι γραφει!

θα σου ελεγα στο 6μηνο να κανεις εξεταση στο ΙΥΠ...ειναι το πιο αξιοπιστο και αν την εχετε θα σας δωσουν μια καρτα με τι θα αποφευγετε!

μαθαινεις να ζεις με αυτο!

ο Π. εχει ολικη και εγω μερικη...η Μ-Ι ειναι στο οριο...οποτε αποφευγουμε τα παντα προληπτικα!

αν ηταν αγορι θα ειχε ολικη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι καλε .

εχουν ελλατωθει σε συχνοτητα αλλα εχουν αυξηθει σε ενταση ....παντως ακομα δεν γενναω ...ειμαι απο ωρα σε ωρα ....και απο μερα σε μερα ...

θα σας πω αν ειναι τον εχω ανοικτο τον υπολογ ολη μερα .

εχω τον πονο μου εχω και τον μανλη να ζουζουνιζει και με τρελαινει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:x:x:x:x:x

αν γεννήσεις αύριο μπορεί να αργήσω να το μάθω

άυριο πρωί έχουμε εξετάσεις στο ΤΕΙ και έχω επιτήρηση

και το απόγευμα έχουμε γάμο στον Πλαταμώνα και έχω τα κορίτσια μου παρανυφάκια [smilie=icon_king.gif] [smilie=icon_king.gif] οπότε θα μπαίνω να δω ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το βραδάκι σε βλέπω να πηγαινεις Αφροδίτη.. ;)

Μαράκι τι ωραια που θα ειναι παρανυφάκια οι κουκλίτσες σου! :x

Πηγα βόλτα με τον μικρό.. ρε παιδιά, οτι και να σας πω ειναι λίγο.. αναπνέει και η ψυχη σου εδω στην βόλτα όχι μονο τα πνευμόνια σου.. Τοσα διαφορετικά δέντρα δεν εχω ξαναδει στην ζωή μου.. Αλλα πράσινα, άλλα κοκκινα, μωβ, ροζ, κίτρινα.. άλλα με τεράστια μυρωδάτα λουλούδια, κάνεις βόλτα και τεντώνεις τα ρουθούνια σου απο τις μυρωδιές των λουλουδιών.. Τα πουλάκια δεν σε φοβουνται, περπατάς δίπλα τους και ειναι λες και σε χαιρετάνε σηκώνοντας για λίγο το κεφάλι απο το επιδέξιο σκάψιμο στο έδαφος.. Πραγματικά ειναι λες και όλο αυτο το σκηνικό δεν ειναι πραγματικό αλλά το ονειρεύεσαι μια νυχτα με καταπληκτικά κέφια.. Ειλικρινά... λέω να ασχοληθώ με την φωτογραφία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω πάθει πλάκα με τις μανώλιες, ειναι καταπληκτικά δέντρα, μέσα στα τεράστια λουλούδια (μέγεθος μικρού πεπονιού) και μυρίζουν τόσο τέλειαααααααααααα!!!

spring-magnolia.jpg[/attachment:zviqy67c]

post-4408-1387393707715_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έρη τι ωραία που τα περγράφεις...

ενιωσα σαν να εφτασαν μέχρι εδώ οι μυρωδιές :ymdaydream::ymdaydream:

με τόσο υλικό καλά θα κάνεις να ασχοληθεί με τη φωτογραφία ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oουαου τι τελεια φωτο...το χεις το χεις να πας..

οσο για τη φωτο.. :lol::lol::lol::lol::lol: καλοοοοο :?:?:?:?

πηγαμε στη βενι..εκανε κατι τελεια τυροπιτακια :D:D:D με τη λενα τα τσακισαμε :shock::shock:

γωγωκα :twisted::twisted: πλακα κανεις..ελα ρε..δηλ δε ηταν επαρκη η ποσοτητα κ μπορει να εγινε λαθος?

γινετε?

εγω ειμαι στεναχωρεμενη..κλαψ..

ο αντραςμου δουλευει το πολυ 10 λεπτα αποσταση απο το σπιτι..βαρια βαρια΄΄

κ σημερα τον ειπα να παει στο αλλο μαγαζι απο την αααααααααααααααλλη μερια της πολης :o:o

μα; ειναι στου διαολου τη μανα :twisted::twisted::twisted: θεσσαλονικιες πιο περα απο τα κτελ :?:?

κ περα απο τις βενζινες..ειναι κ η ωρα..αν γινει ενα τρακαρισμα θα αργει και αλλο..κ στο περιφερειακο παντα γινετε κατι τις..

κ το ακομα χειροτερο?????????

τι ωρα θα πηγαινει το μικρο σχολειο??????????????

ηδη ξυπναει 7 τωρα..απο δευτερα θα πρεπει 6,30 :o:o:o

κ αντε κ ξυπναει..δε θα μπορει να πηγαινει να το περνει..αρα εγω..κ αντε το κανω..ε δε μπορω συνεχεια 3 νταλα μεσιμερι να πηγαινω με το μπεμπη μπες βγες στο αμαξι..

κ δε ξερω τι σκατα να κανω..να το σταματησω απο τωρα?

η ειρωνια?οι 2 του συναδελφοι μενουν δυτικα..εκει που θα παει ο αντωνης :lol::lol: ο ενας δηλωσε οτι δε θελει να παει,

μα ελεος..αντι να πανε αυτοι πουτους συμφερει κ λογω αποστασης κ βενζινης θα παει ο Α :twisted::twisted::twisted::twisted:

αφρο κρατας γερα? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω ρε Θούλη κρίμα ρε :(:(:(:(

Σκέτη ταλαιπωρία δλδ...

Δεν μου λες ο άντρας σου δεν μπορεί να αρνηθεί να πάει όπως έκανε ο συνάδελφος του;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινα τι να αρνηθει..ειπε εχει κ μωρο που πηγαινει στο σχολειο..ειπε μπορει να ειναι προσωρινο..μακαριιιιιιιιιιιιιιιιιιιι..αληθεια

?

βασικα απ τη αλλη σκεφτομαι δοξα το θεο εχει δουλεια..φανταζεσαι να το εδιωχναν :roll::roll::roll::!:

κοιμηθηκε η μικρη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα εβαλα το μικρο σε ενα ταψι :lol::lol::lol::lol: κ μετα στη ζυγαρια κ ζυγισα το μπεμπη στη ζυγαρια της βενις..εβαλε 200 γρ..σε μια βδομαδα

αρα αλλεργια ισως να μη ειναι ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...