Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο.42-Βγες Πανουλη βγες !!!


Recommended Posts

αργι το ποιημα το εχει στο ικα που παω..σε καδρο :?

αλλα πολυ γαματο :D

παναγιωτα παρε μεεεεεεεεεεεεε..μη με ξεχασεςι..

αφρο δε νομιζω να εισια ακομα σπιτι?

αχ αυριο γιορταζει κ ο αντρας σου..το καλυτερο δωρο

χρονια πολλα κ στη λυδια μας..

καρολ να τη χαιρεσαιιιι :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εμενα μια μερα εκανε πυρετο.Αλλα μου εδειχνε και οτι τον ποναει το δοντι του αλλιως εγω σιγα μη καταλαβαινα.

Ρε Χρυσα και εγω καπως ετσι ειμαι με τα παιδια.Λιγο υστερικη .Αλλα να σου πω τι εχω αποφασισει.Μεχρι τα 18 θα ειμαι εκει.Βραχος.

Μετα ομως να πανε στο καλο τους!!Δε λεω οτι δε θα τα στηριζω αλλα δε θα με χαλαγε να πανε ας πουμε γαι καποια χρονια και εξωτερικο για δουλεια ετσι οπως γιναμε εδω ή να μενουν σε αλλη πόλη.

Δηλαδη αυτο το πανω κατω μενουμε ολοι μαζι δεν το εχω ονειρευτει με τα παιδια μου. :oops::oops: Το θεωρω πολυ "ελληνικη" νοοτροπια και μου τη δινει.

Καλα τωρα λεω αυτα.Στο μελλον θα δουμε.Ασε που ολα αλλαζουνε. Παντως να πανε 30 και να μενουμε ολοι μαζι [smilie=nono.gif][smilie=nono.gif][smilie=nono.gif][smilie=nono.gif][smilie=nono.gif]

Θουλη τελικα τι θα κανεις με τα κακα του μωρου;;Βαζει βάρος;;;

Το απογευμα εχουμε παιδ. για εμβολιο.Αυτο το μηνα πηρε παρα πολυ λιγο.300-400 γρ.Να δω τι θα μου πει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρη Γωγω πως πεθαινω με αυτα που λες!!!!!!!! :)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):))

Κι εμενα εκει πηγε το μυαλο μου,στο αιμα που ετρωγε..οποτε αν εκλεισε η πληγη απο αυριο λογικα δε θα ξανακανει μαυρα! ;)

800 ευρω για παπουτσια!!!!! :shock: Παλιες καλες εποχες ε;;; :lol::lol: κι εγω γουσταρω τρελα τις μαρκες σε ρουχα παπουτσια κτλ,αλλα ελαχιστες φορες εχω τη δυνατοτητα να παρω κατι...ειναι που μου αρεσουν και τα πιο ακριβα απο αυτα και δε συμβιβαζομαι η ρουφιανα με κατι πιο μετριο! :?

Χρυσα η μαμα σου ρε φοβαται δε μπορει να το καταλαβει...κι εμενα η δικια μου δε με στηριζει σε πολλα πραγματα που τη χριεαζομαι γιατι ειναι της παλιας σχολης,το παιζει ξερολας και μου τη δινει στα νευρα! :evil::evil:

Εχθες παλι σφαχτηκαμε γιατι ειπα οτι θελω να πηγαινω τον Αλεξ σε παιδικο 2-3 ωρες να ξεφευγει απο δω που ολη μερα αρμεγομαι και αυτος αποβλακωνεται στο λαπτοπ και να εχω και λιγη ωρα με το μωρο που το καημενο το αλλαζω,το ταιζω και το παραταω στο παρκο γιατι δαιμονιζεται ο Αλεξ και μονο που δε με εδειρε!!!!ολη η γειτονια την ακουσε!!!! :o που δε δουλευω και θα παω το παιδι στο σταθμο και διαφορα αλλα!!! :evil::evil::evil: να τον παρει ομως λιγο να τον απασχολησσει δε ξερει..ή μαλλον δε μπορει αφου εχει την εγγονη της οοοληηη μερα!!! :evil:

Και χεστηκα ας κανει οτι γουσταρει,αλλα οχι να μου βαζει και χερικο στο τι θελω να κανω εγω με το παιδι μου!!!! :evil::evil:

Αφρο ΓΕΝΑΑΑΑΑΣΣΣ;;;;;!!!!!!Αντε ρε με το καλο!!!!! :D:D:D

Α Γωγω ξεχασα....ΤΙ ΚΑΛΗ ΜΠΕΜΠΑΑΑΑΑ!!!!!! :x:x:x Καλα βλεπω το Γιωργο με το δικανο σε λιγα χρονια να κυνηγαει τους γαμπρους!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Μαρη Θουλη πως θα μεινουν στα ιδια δωματια;;;;;;;;με τους αντρες τους ολοι μαζι;;;;;;παρτουζες θα κανουν;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εμεις φετος διακοπες γιοκ! :(:(:( 1ον με το θηλαστρο δε μπορω να φυγω και 2ον μου φαινεται πολυ δυσκολο να φορτωνουμε ενα σκασμο πραγματα με 2 μωρα για 1 βδομαδα... :? αν θηλαζε κανονικα η μικρη ειχα σκοπο να το τολμησουμε,αλλα τωρα..

Ευη παστρικοθοδωρα ακομη δουλειες κανεις;;;; :lol::lol:

Ξεχασα τι αλλο ηθελα να πω γιατι γραφω το μνμ 2 ωρες τωρα!!!! :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιωτα μια μερα πριν παω παιδιατρο αρχισε τα κακα

τωρα θα παω 15 του μηνα,θα δειξει τοτε :?:?

εγω λογικα θα ειμαι καθοδον για βενι..παρε κ γω θα παρω αλλη :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα!!!

Αχ!Εχουμε γεννα!!!???Με το καλοοοο!!!Ελα Πανουλη εεελα!!!! :D

Σα δεν ντρεπεστε που μου βγαλατε κ το ονομα! :lol::lol::lol: Δε βρωμαν τα ποδια μου βρε! :lol::lol::lol: Ορκιζομαι!

και σιγα την καλοπαντρεμενη!Δλδ αυτα κανουν μια γυναικα καλοπαντρεμενη???Αααααααχ!!!! :(:?

Γωγω η μπεμπα ειναι θεα!!! η ιω κανει τα ιδια παντα στην παιδ.χαρα?τι σου λεει η πεθερα κ η μανα σου?

Μεγαλη ψωναρα ησουν φιλεναδα!Ολα φιρματα κ οι 2 σας εε?!!!

Ο α ειναι ετσι...θελει παντα το ακριβοτερο(ασχετα βεβαια αν ειναι κ το καλυτερο!)

Εδω σφουγγαρι για το μπανιο του πηρα και λεει..."φανταζομαι πηρες την κορυφη εε?" :lol::lol: Ναι!ντολτσε βρωμανα ηταν! :lol::P

Τονια...για πες!Τι μεγεθη κ χρωματα εχεις? :lol::lol::oops:

Χρυσα περαστικα σας!

Σημερα πηγα για λειζερ(επαναληπτικο)...Μπαινω,λεω το ονομα μου στην κοπελα...μου λεει χθες ηταν το ραντεβου!

Μα ειχα παρασκευη κ 19,απανταω.... L-) ,...χθες ηταν 19!

παλι καλα ειχε κενο αλλη κοπελα...!

Τι αντηλιακο θα παρετε για τα παιδια σας?Δεν θελω να παραγγειλω απο εξω(πχ αυτο που προτεινει η Νατασα)...Αλλα το φρεζυντερμ δεν μου αρεσει πολυ κ σε λιγο τελειωνει το περσυνο!

Η Ιουλια ουτε φωνη ουτε ακροαση,..χθες δε σηκωσε το τηλ της... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα!

ειχαμε ομαδα στη δουλεια..ο βραδυ παλι νυχτα!

νυσταζω!!!!!!!!!!

Αφροδιτη !!!!!!!!!!!!!!!!!

υποθετω εισαι νοσοκομειο!

θα τηλ πιο μετα!

αντε καφε στο ελενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Παναγιωτα και εγω αυτης της αποψης ειμαι..

αλλα θα ηθελα και σαν παιδια να πανε τις εκδρομες τους τα ταξιδιακια τους, να βγαινουν εξω...

να διασκεδασουν..να ζησουν..χωρις εγω με το αγχος και την ανασφαλεια μου να του ςλεω συνεχεια μπιρι μπιρι..

αχ..ελπιζω να μη γινω καταπιεστηκη μανα..δε θα το συγχωρισω στον εαυτο μου..

Καλα αυτο το πανω κατω..απαπαπ..με τιποτα...ο Οδυσσεας οπως ειναι πολυ υπερ..μπρρ...

εγω λεω μια αποσταση ασφαλειας...να ειναι σχετικα κοντα για να βοηθαω οποτε με χρειαστοτν αλλα οχι τοσο κοντα ωστε να ενοχλουμε ο ενας τον αλλον!!

Λοιπον..περιμενουμε ανακοινωσεις ετσι...

βαρος υψος..σε ποιον μοιαζει..κλπ κλπ κλπ!!!

Τονια μου φιλακια πολλα ηρωιδα!!!!

Αναστασι εγω θα παρω οπως και περσυ η της απιβιτα που ειναι ολιγον στοκος αλλα κανει δουλεια...η της μπενοσταν ενα που δεν θυμαμαι πως το λενε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου :lol::lol::lol:

Τονια :o:o:o Σου ειπε ετσι;;;ΚΑι δεν της εξηγησες οτι επειδη αντλεις ο καημενος ειναι δεμενος και βλεπει ζουζουνια;;; Εγω παντως θα τον πηγαινα. Και τον Ν. 11μιση με 1μιση τον παιρνει ο παππους.Την υπολοιπη μερα ειμαστε μαζι.Ευτυχως ομως ο μικρος ειναι καλοβολος και ετσι παιζω συνεχεια με τον μεγαλο.

Αλλα εσυ εχεις και τις αντλησεις.Που να μεινει χρονος??? :?:?:?

Χρυσα εμενα το αγχος και 70 να πανε δε θα μου φυγει!!!

Ο δε αντρας μου...Να σας πω τι εκανε τη μερα που πηγα για καφε με τα κοριτσια;;;

Πηγε τον ν. βολτα και μετα ηρθε και την εστησε στο μετρο και παραφυλαγε ποτε θα ερθω να μη μας πειραξει κανας ξενος και μολις με ειδε εβαλε τα κλαματα απο ανακουφιση που ειμαστε καλα. :o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock: Λες και ειχαμε παει στο μετωπο!!!! :lol::lol::lol:

Τι να πεις???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oxi akomaedw eimai 8-)

pira ton giatro ,tha exoume epikinonia ,tou fenete polu grigora .... :?

mou eipai an thelw na paw na me dei alla tha perimenw ligo akoma ....den xronometrisa poso kratane :roll:

ok xalra den ponaw kai toso .... :roll: san periodos einai ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια εγω εχω της λαβερα..το πηρε η μια αδερφη..κ η αλλη με πηρε του κορρε..

παναγιωτα :o:o:o:o:o εβαλε τα κλαματα?βρε το προφεσορα. :lol::lol::lol:

χεστρουλης ε? :lol::lol::lol: βρε βρεεε :lol::lol:

αφρο αυριο θα γεννησεις..στη γιορτη του αντρος σου ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασε Θου.Δε θελω να γραψω αλλα τωρα εδω στο φορουμ.Αλαλ δεν παει καλα. :?:?

Καθε 5 λεπτα πηγαινει στον μπεμπη που κοιμαται και τον τσεκαρει αν αναπνεει!!! @-)@-)@-)@-)@-)

Και μου λεει οτι δε μπορει να καθεται χωρις να κανει τπτ γιατι συνεχεια σκεφτεται τι κακο θα μας βρει!!!!!! :-ss:-ss Μα τι να πεις .... :-??:-??

Αφρο εφαγες τουλαχιστον;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααααα και του λεω " Αφου δεν ειχες τι να κανεις και σκεφτοσουνα αυτες τις μπαρουφες δεν εκανες τουλαχιστον τα πατζουρια που ειναι μεσα στο χωμα" ;;; :lol::lol::lol:

Και μου λεει "Παντα αναισθητη ησουνα" :?:?:oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευτυχως εγω παλι ειμαι το αναποδο...ειμαι ψυχραιμη μεχρι κερατο..

κ στα παιδια μου το ιδιο..δε εχω το κινδυνο μεσα μου :?:? μαλακια απ τη μια..

οσο για τα παντζουρια :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

αφρο κακακια κανεις? :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και ο δικός μου ο αντρας ψωνιο ειναι με τις μάρκες. :roll: Εγώ ημουν πιο μικρή.. απαπα ο μπαμπάκας μου τι έχει πληρώσει.. Τωρα ομως γέρασα και ειμαι χυμα αλλά πάνω απολα άνετη.. :D

Να σας πω αυτο που σκέφτομαι για τις αλεργίες των μωρών σας με το φτωχο μου το μυαλό, ειναι ολόφρεσκα μικρά μωράκια που ζουν τους πρώτους μηνες της ζωής τους και την πρωτη τους Ανοιξη.. λογικό δεν ειναι να εμφανίζουν κάποιες αντιδράσεις?

Εννοώ ότι τωρα φτιάχνουν τα αντισώματα τους.. :roll:

Βικυ τρελάθηκα με τις αλεργίες της Μαρίας- Ιωάννας δεν το ήξερα! Κυκλοφορείτε με την σύριγγα? WOW! :o

Χρυσα μου συμφωνώ με τα κορίτσια.. νομίζω ότι αν ειχα κόρη που περνούσε την δική σου περίπτωση και εγώ έτσι θα έκανα.. :roll:

Παναγιώτα αντάυγιες? Βαριέμαι του θανατά τα κομμωτήρια... :roll: αχαχαχα μωρη παστρικιά εσυ τα παντζουρια σκέφτεσαι??? χαχαχαχα

ΤΟΝΙΑ!!!! Πλάκα κάνεις τέτοιες μαλακίες σου είπε η μάνα σου?? :evil::evil::evil: Και τι θα πει δηλαδή δεν δουλεύεις οπότε δεν στέλνεις το παιδι στον παιδικό? Μη χειρότερα! :evil:

Ρε συ Αφρο αν ειναι για γεννα δεν νομίζω να είναι υποφερτοί... Μπορει ομως κιολας! [smilie=love4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπν..συμφωνα με τα Γκρισ Στατιστικ της Παναγιωτας..η Αφρο θα γεννησει σημερα...η Δημητριυλα στις 21 Ιουνιου...και εγω στις 22 Ιουλιου..μα γιατι ρε παιδια...πρεπει να γεννησω τουλαχιστων στις 23/07..να ειναι Λιονταρη...αν και εγω εχω ενστηκτο οτι θα γεννησω Αυγουστο...μη σας πω στις 07/08...χιχιχι

παναγιωτα το εχω και εγω αυτο..

οταν αρχησε να ξεπορτιζει ο δελφος μου τον περιμενα να γυρησει..λαγοκοιμομουν παντα και τον παραμονευα..

αχ ετσι θα κανω στα παιδι αμου...πωπω...μπρρρ

καλα εγω ημουν σαν τον ατρα σου...μιλαμε στον Χριστοφορο ολο πηγαινα να δω αμα αναπναιει,,και τωρα ου ψιλοαρρωστησε..τον παιρνω μαζι μας στο κρεβατι για να ελεγχω καλυτερα τον πηρετο παρολο που ο ιδιος ο Χριστοφορος δεν το θελει με τιποτα!!!!

Ερη μουυυυυυυ..σε ξεχασα...μιλαμε..εχω τις συνταγες..και τις φωτο για σασλικ και καρυδακια..να δω ποτεη αχριστη θα τα κανω ενα ε-μαιλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερη μου παω για χτενισμα. :oops::oops: Ω ναι ειμαι τοσο βαρεμενη που προτιμω να πληρωσω παρα να τα ισιωσω μονη μου. :oops::oops::oops:

Ρε συ ποσο χαιρομαι που περνας καλα.Πραγματικα!!!!!

Εφυγα κοριτσια.Αφρο θα σε τηλ μετα τις 6 τοτε!!!Φιλακιααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια οι εταιρειες που λετε για αντηλιακα εχουν παιδικα???? :o ή μηπως δεν ειδατε το "για τα παιδια σας"??

Παναγιωτα απιστευτος ο αντρας σου! :?:?:?

Τονια πλακα κανεις>???Σου φωναξε κ απο πανω??? :twisted::twisted::twisted::twisted:

Χα!Θα ακουγε πολλα αν το εκανε η δικη μου :oops: πανω απ'ολα γτ οποιος δεν εχει υποχρεωσεις(πχ νηα σε βοηθαει) δεν εχει κ δικαιωματα(πχ να εκφερει γνωμη).

Θελετε να με βοηθησετε(ετσι απο περιεργια) να υπολογισουμε 7 μερες οικονομικων διακοπων?

Ποσο για υπνο,φαγητο,θαλασσα κλπ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρωμοπόδαρη έχουμε την ίδια απορία...Αυτό αναρωτιόμουν σήμερα..Πέρυσι και πρόπερυσι έπαιρνα της Frezyderm για την Ιω....Δεν τρελάθηκα..Ποιο να πάρω φέτος να κάνει και για το νινί και για την Ιω οεο;;;;; :-?:-?:-?:-?:-?:lol::lol::lol:

Παναγιώτα όχι..Κρέμες δε βάζει...Ευτυχώς... :D:D:D:D

Καλά έλιωσα με τον προφέσορα.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Χρύσα με τον αδερφό μου κι εγώ το έκανα..Έβγαινε και ξυπναγα και τον περίμενα... :?:?:?:? Αν και 2,5 χρόνια μεγαλύτερος..Επειδή πίνει το κουκλί μου, φοβάμαι μη συμβεί τίποτα με το αυτοκίνητο... :?:?:?:?:?

Αφρρροοοο μην τρως πολύ μωρή...Θα γεννήσεις..Πως θα σπρώξεις;;;;; :?:?:? Αν σου φύγουν κακάκια...;;;; :oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τόνιααααααα δε τη στόλισες τη μαμά;;;;;;; :shock::shock::shock: Εγώ θα την είχα κάνει πύραυλο... :lol::lol::lol::lol: Μα δε βοηθάνε, μα έχουν και άποψη για όλα ρε πούστη μου... :evil::evil::evil::evil:

Παναγιώτα τις καλές εποχές που παίρναμε παραπάνω λεφτά 1 φορά την εβομάδα πήγαινα για χτένισμα και το καλοκαίρι και για νύχια...Τώραααααα.... :cry::cry::cry::cry::cry::cry: Κόπηκε και αυτό...Πόσο μου λείπει αυτή η συνήθεια.... :cry::cry::cry::cry::cry:

Τι άλλα διάβασα;;;; :roll::roll::roll: Δε θυμάμαι....

Μόλις θήλασα το ποντίκι.... :D:D:D

Θέλω να πάω να κάνω μπάνιο, να λουστώ και να φτιάξω μαλλιά και βαριέμαιιιιι....

Μωρή συμπεθέρα Θου δεν αφήνεις τον καφέ στη Βένη να πεταχτείς να μου φτιάξεις τα μαλλιά;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία 1μισι χιλιάρικο λέω. οικονομικά.

Εμεις εχουμε τριημερο αυτο το σκ.. Την Δευτερα ειναι Victorias day (Η συγχωρεμένη βασιλομήτωρ της Ελισάβετ) ..

Μάλλον θα πάμε στην πόλη που γεννήθηκε ο Βαγγ. Ειναι μια μικρή πόλη 2 ώρες απο εδώ.. θα πάμε να δουμε και το σπιτι που έζησε και τέτοια..

Αντηλιακό εγώ αγοράζω avene για τα μωρά. εδώ λέγονται Aveeno

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α, ψηλέγκω 100 ευρώ θα είναι το δωμάτιο την ημέρα και κανα 50ευρω το λιγότερο φαγητό και θάλασσα... :?:?:?:? 150 χ 7 = 1050...Υπολόγισε 1500 για να 'σαι μέσα.... 8-)8-)8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...