Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο.42-Βγες Πανουλη βγες !!!


Recommended Posts

Καλημέρα!!! :D:D:D

Να 'μαι και γω...! :) Τελικά η διαδικασία μοιράσματος των προσκλητηρίων είναι η καλύτερη και η πιο δαπανηρή βεβαίως... :roll:

Χθες το απογευμα πήγαμε με τον αντρα μου στα μαγαζιά να βρει παπούτσια, δε βρήκε φυσικά. Όοοοοοοχι γιατί είναι παράξενος, όχι... αλλά γιατί τα μαγαζιά δεν είχαν παπούτσια!!! :shock::shock:

Μετά πήγαμε για καφε με φίλους μας και μετά ο Π πήγε σπίτι με τη μικρή και γω πηγα να συναντήσω φίλες μου. Καταλήξαμε να τρώμε μαξικάνικο στον Κεραμεικο... τουτέστιν, πάλι έφαγα...! :oops::oops:

Μ 'αρέσει που το μεσημέρι έφαγα όλο κι όλο ένα αγγούρι... :roll::roll:

Πέρασα πολύ ωραία, γύρισα στο σπίτι στις δυο το βράδυ και τώρα είμαι τα κομμάτια μου!

Θα φύγω νωρίτερα από τη δουλειά να πάω να πάρω το παιδί απο τη μαμά μου, την έχω δεσμέυσει κι αυτή μωρέ... :?

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλες για τις ωραίες προτάσεις σας για χανεϊμούν, αλλά αναβάλλεται οριστικά. :cry: Διαβάσατε οτι τίθεται σε ισχύ το εννιαίο μισθολόγιο σύντομα φαντάζομαι... όποτε εξανεμίστηκε κα αυτή η μικρή ελπιδίτσα που είχα.... :cry::cry::cry:

Γράψατε πάαααααααρα πολλά, τα διάβασα όλα, αλλά δε θυμάμαι να σχολιάσω... :oops::oops::oops:

Αργυρούλα δε θυμάμαι ποια το ανέφερε, αλλά νομίζω και εγώ οτι η συμπεριφορά τους καταντά ύποπτη ρατσισμού.

Δε λέω οτι είναι, αλλά είναι απαράδεκτοι ρε συ... Δεν ξέρω πώς θα το χειριζόμουν στη θέση σου... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εσείς έχετε το κινητό της Αφρος δεν την παίρνετε να μας πείτε νέα? :?:

η Ρ. χτύπησε λίγο στο πόδι της και της το φίλησα (έτσι κάνω κάθε φορά που χτυπά κάπου και της περνά ο πόνος!!!! :roll::roll::roll: ) και μετά το φίλησε και μόνη της!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ όλο τρως :lol::lol::lol::lol::lol: ...σημασία έχει να περνάς όμορφα και ευχάριστα ;)

καλό είναι να πάτε κάπου τα 2 σας έστω και για ένα 2ήμερο, έστω κάπου κοντά και με λίγα χρήματα ;):D

έχω διαβάσει πόσα άρθρα για την επιθετικότητα του παιδιού (έτσι για να είμαι ενημερωμένη, αλλά και σίγουρη, όσο μπορεί να είναι κανείς) και δεν βρίσκω κάποια στοιχεία στον Λ. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιω μου μια χαρα..τελεια περασατε!!!

καλε ειδες...με την κριση υπαρχει ελλειψη παπουτσιων :lol::lol::lol::lol:

ο Οδυσσεας παλη μια απο τα ιδια..βρικαμε τελικα κατι Boss και βολευτηκε γιατι μου ειχε σπασει τα νευρα..ειλικρινα μιλαω τωρα!!!!

Αργυρουλα την εστειλα μινυμα για να μην την ενοχλισω..ακομα δε μου απαντησε

και αφισε του Λουκα ισυχο...αυτο που κανει δεν ειναι επιθετηκοτητα με τιποτα...μην ακους τις χαζες..δεν εχουν διαβασει ουτε το 1/4 απο αυτα που διαβασες εσυ..ποτε στη ζωη τους..ουτε εχουν γνωσεις ψυχολογιας τιποτα...

εγω- που ειμαι ασχετη απο παιδοψυχολογια- ξερω πιο πολλα απο αυτες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άσε με ρε Αργυρούλα.... Δε μπορώ να αγιάσω αυτές με τίποτα. Τώρα πάλι δεν έχω φάει τίποτα προς το παρόν... θα πάω σπίτι να φάω μια σαλάτα με λίγο τυρί και να δεις που και σήμερα πάλι κάτι θα προκύψει... :twisted::twisted:

Χρυσάκι ο δικός μου ψάχνει για γαμπριατικα το ένα του ξυνίζει το άλλο του βρωμάει. εμ δεν του αρέσουν τα κορδόνια, εμ τα κορδόνια πάει και κοιτάζει. Εγώ τα δικά μου σε μιση ώρα τα διάλεξα... :evil::?

Και μη στεναχωριέσαι για τα γενέθλια του Φο είναι μικρός ακόμα μωρέ... μπορείς να του τα μεαφέρεις, δε θα καταλάβε τη διαφορά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α καταλαβα...

ετσι ηταν και ο Οδυσσεας..μια δεν του αρεσε η μυτη..ηταν η πολυ στρογγυλη η πολυ τετραγωνη η πολυ μυτερη..η ηταν σαν παντοφλα..τι να πω...ειχα αγανακτησει..

ευτυχως βρηκε...και ηταν και πιο ακριβα απο τα δικα μου...280 ευρω παπουτσι με εκπτωση τρομαρα του!!!!

Ουτως η αλλως δε θα καναμε παρτι παραγγειλαμε μια τουρτιτσα οβελιξ απο τη Μαργαρητα και θα ερθει η νονα του και την Κυριακη..το Σαββατο δουλευει ο καλος μου...οι γονεις μου..ε αυτα..δεν θα εχω αλλους..

δεν ειμαι σε φαση να κανω παρτι ειλικρινα...

οταν μεγαλωσει με το καλο και εχει δικους του φιλους και θα μου πει μαμα θελλω να κανω παρτι και να καλεσω τους ταδε..να του κανω οσα παρτι γουσταρει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικά οι άντρες είναι πιο δύσκολοι από τοις γυναίκες!!! και ο δικός μου όταν πάμε για να ψωνίσει, το ένα δεν του αρέσει, το άλλο δεν του αρέσει και τελικά δεν παίρνει τίποτα!!!! :lol::lol::lol::lol: .....εμένα πάλι μου αρέσει να πηγαίνω για ψώνια μόνη μου! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα πράγματι ακόμη και πάρτυ να κάνεις ο φωφός δεν θα καταλάβει αν είναι λίγες μέρες αργότερα!!! :roll::roll::roll::lol: ...οπότε μην στεναχωριέσαι ;) ....εγώ κάθε φορά στα γενέθλια των παιδιών αναπολώ την ημέρα του τοκετού!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργη μου δεν το συζητω..ειναι χειροτεροι καια πο μωρα..

θυμαστε που σας ελεγα πως πανε τα ψωνια μας με τον Οδυσσεα..

γυρναω παντα μεσα στα νευρα γιατι με εκνευριζει απιστευτα..

και εμενα μου αρεσει να ψωνιζω μονη..πηγαινω και το απολαμβανω...

και μετα ειδικα αμα εχω κανονισει με καμια φιλη μου για φαγητο η καφε..ακομα πιο τελεια!!!

Αχ παιδια δεν εξρω..πρεπει να το δω λιγο αυτο το θεμα με τον μικρο...

ΠΧ νιοθω τυψεις αμα τον αφισω να βγω να διασκεδασω- ενω δεν θα επρεπε

νιοθω τυψεις αμα τον στελνω στην μαμα μου να κανω δουλιες- σοβαρες ετσι με ανοιχτα παραθυρα απορροιπαντικα κλπ που ειναι επικινδυνα να ειναι εκει γυρω...

αμα θα εχω δυο θα αποβλακοθω τελειως

Και εκει που ημουν ενα ππολυ ανεξαρτητο ατομο που της αρεσε να πηγαινει βολτες στο ασχτο και που παντα μαζευοταν αργα στο σπιτι..τωαρ αρνουμε προτασεις για εξοδο με φιλους κλπ κλπ..

νιοθω πως αμα συνεχισω ετσι μετα θα ειμαι μονημα προσκολημενη στα παιδια μου και θα εμποδισω με καποιον τροπο τη δικη τους ανεξαρτησια λογω δικη ςμου ανασφαλεια..και αυτο ειναι κατι που συνειδητα δεν θελλω να γινει

Επισης εγω τη γεννα δε θελλω να τη θυμαμαι..καθολου μα καθλου ομως..

προτιμω να θυμαμαι πως γυρισαμε σπιτι και μετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια..Είμαι η Γωγώ και έχω ένα μωράκι 31 ημερών...Συγγνώμη που μπήκα στο παρεάκι σας, αλλά ο τίτλος αφορά στο θηλασμό..Μπορείτε νξα αφήσετε τις μαλακίες που λέτε ( :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ) και να μου πείτε γιατί το μωρό μου κάνει καταπράσινα κακά;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock: Σχεδόν μαύρα... :o:o:o:o:o:o:o:o Υπάρχει περίπτωση να οφείλεται στις φακές που έφαγα προχθες;;;;;; :roll::roll::roll::roll::oops::oops::oops::oops: Λόγω σιδήρου δηλαδή;;;;;

8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

Αφρο αν και δε σε ξέρω, σου εύχομαι με το καλό...Να πας πάλι σήμερα στο μαιευτήριο.... ;););););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήγα με την Ιω στο πάρκο...Όλα τα παιδάκια τα έκανε "ντα", διεκδικούσε ό,τι παιχνίδι υπήρχε είτε ήταν δικό της είτε όχι.... :?:?:?:?:?:oops::oops::oops: Λέτε να την πάω σε αναμορφωτήριο;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Οι γουλιές με αίμα σταμάτησαν χθες το βράδυ.... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο μου με το καλο!!!

μακαρη σημερα να εχει αγρηπνια ο γιατρος σου και ολα να πανε καλα!!!!

Να γεννηθει ο Πανουλης ανημερα Κωνσταντινου και Ελενης!!!!

Γωγω να πρεις τηλ τον γιατρο μην εχει καμια ιωση η μικρη και σου κανει διαρροια.

Πρεπει να δει τα σκατωμενα παμπερσ προσεξε το λιγο..

δες και φωτο εδω για εναν μινι οδηγο http://www.babycenter.com/baby-poop-photos

αλλα πρεπει να το δει γιατρος...ειανι η προσωπικη μου αποψη αυτη

σηγα ρε μη φταινε οι φακες..ποσο νομιζεις σιδηρο εχουν πια;; και ποσο αποροφισημος ειναι;;;...

αμα ηταν ετσι καθε φορα που τρωμε πανζαρια θα βγαζαμε ροζ γαλα..και το μωρο ροζ τσισα και κοκκινα κακα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια..Είμαι η Γωγώ και έχω ένα μωράκι 31 ημερών...Συγγνώμη που μπήκα στο παρεάκι σας,

όχι ρε δεν σε συγχωρούμε!!! :-p:-p:-p , όπως μπήκες να βγεις!!! :lol::lol::lol:

καλέ τι κούκλα είνα αυτή? μπορεί να μοιάζει στην Ιω αλλά είναι και διαφορετική ταυτόχρονα!!! :D

Αφρο με το καλό!!! έχεις διαστολή δλδ? ή σου προκάλεσε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάκι κακά κάνει σχεδόν μετά από κάθε γεύμα..Όπως πάντα δηλαδή... :?:?:? Και η υφή τους είναι κανονική..Απλώς είναι πολύ σκούρα..Σκούρο πράσινο σαν χακί προς μαύρο.... :?:?:? Λες να είναι ίωση;;;Και που να την τσίμπησε ρε γαμώτο;;;; :roll::roll::roll: Θα δω...Θα περιμένω να ξανακάνει να δω πως είναι και θα του τηλ.... :?:?:?:?:?:?:?:?

Δεν ειναι καλούλα το ψυχάκι μου;;;;;; :D:D:D:D Μοιάζουν τρελά με την Ιω, αλλά αυτή νομίζω ότι είναι λίίιιιγο πιο όμορφη.... :oops::oops::oops: Τουλάχιστον τώρα που είναι νεογέννητο..Έχει πιο αθώο βλέμμα...Η Ιω έχει το βλέμμα του πατέρα της...Το αυστηρό... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αφρομ που το ξέρεις καλέ οτι γεννάς σε 1-2 μέρες;;;;;; :shock::shock::shock: Τι είδε ο γιατρός;;;; :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!

αφρο ειχες κ διαστολη??? αντε βρε με το καλο1! ολα να πανε τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!!

γωγουλα μου τα τοσο σκουρα κακακια μηπως τα κανει επειδη καταπινε κ αιμα?

τα σκουρα τα κακα ξερω οτι δειχνουν παρουσια αιματος..

εχουν βλεννες μεσα?

παντως καλο θα ειναι να δει την πανα κ καποιος γιατρος για να σου πει πιο σωστη αποψη..

σισσιωωωωωωω ασε το ενιαιο μισθολογιο καλε!! παντε ταξιδι τωρα που προλαβαινεται γιατι μετα θα γκστρωθεις κ θα εχεις αλλη διακιολογια!!!

εμεις δεν πηγαμε πουθενα κ πολυ το μετανιωσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ειναι καλούλα το ψυχάκι μου;;;;;; :D:D:D:D Μοιάζουν τρελά με την Ιω, αλλά αυτή νομίζω ότι είναι λίίιιιγο πιο όμορφη.... :oops::oops::oops:

:lol::lol::lol::lol: και εγώ νομίζω ότι ο Λ. είναι πιο όμορφος από το μπουμπούκι μου!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγουλα μου τα τοσο σκουρα κακακια μηπως τα κανει επειδη καταπινε κ αιμα?

τα σκουρα τα κακα ξερω οτι δειχνουν παρουσια αιματος.. ...

νομίζω έτσι έλεγε και η Αθηνά για την Ιλιάνα της!!! και τελικά οφειλόταν στο αίμα που έπινε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε γωγω τι φατσα πουεχει το κοριτσακι???????? τελεια ειναι!!!!!

κ η φωτο με τη νυφη μου ειναι καταπληκτικη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! πανεμορφη!!!!

α αργυρουλα ξεχασα να σου πω, οι νηπιαγωγοι σας προφανως "βαφτιζουν" το λουκα σαν "προβληματικο" γιατι βαριουνται να ασχοληθουν μαζι του. κ μιλαμε για ΤΗΝ υπερβολη, ετσι?

χρυσα μη στεναχωριεσαι για τα γενεθλια του μικρου καλε, κ λιγες μερες πιο μετα να τα κανεις το ιδιο θα του ειναι!

αντε αφρο ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ!!!!!! με το καλο κοριτσακι μου!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den sas eixa pei apo xthes to mesimeri tipota gia na eimai pio sigouri .

apo xthes stis 3 ekana megalh diaria kai emeto kai meta ksekinise na exw ana 20 lepta sispaseis ...mexri na mou balei xeri shmera ....apo ekeinh thn stigmh me to xeri pesane sta 15 lepta sxedon ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...