Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 10! Στην τελική ευθεία!


Recommended Posts

Και εγω της τραγουδαω.... :oops: Διαφορα τραγουδακια που της εχω βγαλει απο το μυαλο μου... :oops: Λενε διαφορα,"μπεμπουλιτσα σ'αγαπω" και τετοια... :oops: Εχω φτιαξει στιχακια. :lol:

Θα τον στρωσουμε εμεις τον μικρο,δεν θα μας βγει ξενυχτης! :lol:

Θελω να κανω δουλειες και βαριεμαι απιστευτα... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εμας χθες η μπεμπα εδινε κλωτσιες κ μολις εβαζε η μικρη μου το χερακι για να το νοιωσει σταματουσε....αδικα περιμενε το καημενο...η μπεμπα τιποτα.λετε να μου βγει τσαουσα σε σχεση με την αδερφουλα της :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες.τα ειπατε κιολας τα νεα σας ε;εμενα χτες κ σημερα με γραφουν τα μωρακια μου.κουραστηκαν φαινεται.δε μου πολυδινουν σημασια.κ μεχρι να προλαβω να βαλω το χερι μου να τις χαιδεψω σταματανε :?

εγω κοριτσακια θελω να βρω σιντι με ηχους της φυσης να τους βαζω.λενε οτι τα ηρεμει πολυ κ τα βοηθα να κοιμηθουν.

κατα τα αλλα καλα.χτες ειχα λιγη δυσπνοια.αλλα ενταξει.στο τελος κοιμηθηκα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Άννα!

Μιχαέλα λένε ότι τα μικρότερα παιδιά βγαίνουν πιο "τσαουσάκια" σε σχέση με τα μεγαλύτερα... :lol::lol::lol:

Νίκη σε πιο μικρές εβδομάδες και ο δικός μας έτσι έκανε, μόλις έβαζε το χέρι του ο άντρας μου σταματούσε... Αλλά τώρα δεν αφήνει κανέναν παραπονεμένο!!! Κλωτσάει όποιον βρεί!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και στιχουργός η συμπεθέρα :lol::lol::lol:

καλημέρα Άννα μου...

Κοριτσια θα συμφωνήσω με την Γιελιζ...κι εμενα τα ίδια έκανε σε πιο μικρή εβδομάδα...τώρα δεν τον πτοεί τίποτα...κανει βόλτες οποιο χέρι και αν ειναι στην κοιλιά :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsia epanhltha shmera..eimaste kala..eseis????????blepw oles teleia!!!

k emena o mikros mou einai epilektikos stis klotsies pou dinei stous allous!!!

shmera emeis tha pame na paroume to karotsi mas..brhka se laxani to plhres set..karotsi,kalathouna,relax tsanta k prostateutiko broxhs se laxani xrwma mono sta 350 euro an mporesw tha sas balw k thn foto

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κορίτσια!!! Μια χαρά σας βρίσκω και σήμερα.

Εγώ παλεύω από το πρωί που έφυγε η κόρη μου να διαβάσω, γιατί ο χρόνος λιγοστεύει, αλλά δεν μπορώ να πω ότι έχω μεγάλη επιτχία. Λίγο το αλτσχαϊμερ της εγκυμοσύνης, λίγο της ηλικίας.... Δεν με βλέπω να περνάω φέτος :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και στιχουργός η συμπεθέρα :lol::lol::lol:

καλημέρα Άννα μου...

Κοριτσια θα συμφωνήσω με την Γιελιζ...κι εμενα τα ίδια έκανε σε πιο μικρή εβδομάδα...τώρα δεν τον πτοεί τίποτα...κανει βόλτες οποιο χέρι και αν ειναι στην κοιλιά :lol::lol:

Ναι καλέ όσο μεγαλώνουν ξεσαλώνουν!!!! :lol::lol: Καλά μου είχε πεί ο γιατρός "και που είσαι ακόμα" όταν στις 30 εβδομάδες τον είχα ρωτήσει αν είναι φυσιολογικό που είχε γίνει ξαφνικά υπερκινητικό!!

Γειά σου Μαίρη! Με γειά το καρότσι!!

Γειά σου Ελισάβετ! Μια χαρά θα τα πάς βρέ... μην πτοείσαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ μη μου λες τετοια γιεληζ :shock::shock: με την μικρη μου περασαμε πολυ καλα...γενικα ειναι πολυ ησυχο παιδι κ απο μικρο ποτε δεν μου εκανε ζημιες κ επικινδυνα πραγματα.να φανταστεις δεν σηκωσα ποτε απο τα τραπεζια τα πραγματα,δεν πειραζε τιποτα.βεβαια ειμασταν κ ειναι λιγο γκρινιαρουλα ωρες ωρες αλλα ενταξει μην τα θελουμε κ ολα δικα μας :lol::lol::lol: κ αυτο που μας δυσκολεψε περισσοτερο ηταν το φαγητο που γενικα ηταν αφαγο μωρο.τωρα αν η μικρη μας βγει ταλιμπαν νομιζω πως πολυ θα μας κακοφανει :lol::lol: ε να δουμε κ την αλλη πλευρα του νομισματος ;););)

ελλη τι ακριβως διαβαζεις?θα δωσεις για κατι εξετασεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μαίρη μου...με γεια το καροτσι...πολύ καλή τιμή!

Ελις μου καλημέρα...μια χαρα θα τα πας...λογικό να μην συγκεντρώνεσαι με τετοιο καιρο και τον κοριτσαρο στην κοιλιά!!Ελις μου η Νικη πάει για δουλειες όχι εγω...χαχαχα

Μιχαέλα μου καθε μωρο ειναι διαφορετικο..ετσι να αλλαξει η ρουτινα σας!! :D

Γιελιζ μου κι εμενα πηγαινοερχεται και η κοιλια μου ειναι σαν θαλασσα!! Καμια φορα με πονάει κιόλας,,,

Συμπεθέρα καλές δουλίτσες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαέλα εγώ το έχω ακούσει απο άλλους αυτό αλλά έχω και το ζωντανό παράδειγμα με τα παιδάκια της συννυφάδας μου... Ο μεγάλος είναι αρνάκι... το πιο ήσυχο παιδί που ξέρω... Ο μικρός είναι άστα να πάνε!! Μέχρι τώρα έχει σκίσει μία φορά το φρύδι του, έχει πέσει και έχουν κουνηθεί τα δύο μπροστινά δόντια απο τη θέση τους.. μία φορά έμεινε στο νοσοκομείο 3 μέρες γιατί χοροπηδούσε πάνω στο κρεβάτι και έπεσε και έσκασε με το κεφάλι κάτω!! Ευτυχώς την γλίτωσε με μία απλή διάσειση αλλα τον κρατήσανε προληπτικά... και είναι μόλις 4 ετών ακόμα!!! Α πουλάει και μαγκιά στον μεγάλο ότι θα τον δείρει!!! :shock::shock::shock::shock: Εντωμεταξύ η συννυφάδα μου είναι πάλι έγκυος και είναι και αυτό αγοράκι!!!! Δεν μπορώ να φανταστώ πώς θα της βγεί αυτό!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Νίκη καλές δουλειές!!

Μαράκι ναι!! Και εμένα έτσι είναι η κοιλιά μου... σαν τη θάλασσα, κάνει κύματα!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι, από ΄κει να καταλάβεις ότι δεν έχω ελπίδες στις εξετάσεις :lol::lol::lol: Νίκη βλέπω και Μαράκι γράφω........

Όσο για την κοιλιά που λέτε, όντως! το πιστεύετε ότι δεν μπορώ να βρώ θέση να βολευτώ για να διαβάσω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα ειναι και το αλλο...εκτος από την κοιλιά μου, επειδη ειναι χαμηλα...νιωθω τα χερακια του νομιζω πολύ κατω προς το πιπί μου...λες και εχω κατι και με σκαλίζει εκει και δεν μπορώ να βολευτώ οταν καθομαι :lol::lol:

Η Ευγενία πού είναι σήμερα?

Και τη mariamg χασαμε και την Μαριλού...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επανηλθα κι εγω!Εκανα μερικες δουλιτσες,πλυντηρια,σεντονια,μαγειρικη κ τωρα θελω να βγω να ψωνισω αλλα ειπα να ξεκουραστω λιγο κ μετα.

Ελις μια χαρα θα τα πας στις εξετασεις,μονο μην αγχωνεσαι ;)

Νικη πολυ ωραια τα τραγουδακια,τα κατεβασα κιολας κ ακομη 3-4.Ειναι οντως πολυ χαλαρωτικα!

Καλημερα Αννα!Κι εμενα στη δικη μου πρεοξεχουν διαφορα,πατουσακι βεβαια δεν ειδα αλλα κ κεφαλακι καταλαβαινω κ γονατα,αγκωνες κτλ.Κ το διασκεδαζω πολυ!!

Γιεληζ μου εχεις δικιο,καθε παιδι ειναι διαφορετικο,το βλεπω κι εγω στα ανιψακια μου που ειναι διδυμα κι ομως πααααρα πολυ διαφορετικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι και εμένα έχει το κεφάλι κάτω και τα χέρια συνέχεια στο πρόσωπο.... και έτσι ακριβώς νιώθω και εγώ ώρες ώρες... σαν να με σκαλίζει!!! Και πετάγομαι!!! :lol::lol::lol:

Όντως χάθηκαν τα κορίτσια...

Άννα όταν ήταν έγκυος στο 2ο η συννυφάδα μου συνέχεια κολλούσε την πατούσα στην κοιλιά!! τον γαργαλούσαμε και την τραβούσε!!! Πολύ γέλιο!!!

Γειά σου συμπεθέρα!! Έκανες τόσα πράγματα!! Ξεκουράσου λίγο!!

Τώρα που μιλάμε για τις κοιλιές να σας βάλω και μία φωτό "φρέσκια" !!! :lol::lol::lol::lol:

post-11183-13873937004752_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωωωωωωω,συμπεθερα σουπερ η κοιλια!!Στο μυαλο μου εισαι,σκεφτομουν οτι εχουμε καιρο να δουμε που φτασαν οι κοιλιτσες μας!!Φτου φτου!!

Λοιπον φευγω,παω μαναβικο,φουρνο κ επανερχομαι!!Αντε βαλτε κοιλιτσες να σας θαυμασω μετα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: Συμπεθέρα ευχαριστώ!!! Είχαμε καιρό να βάλουμε φωτό τις κοιλιές μας!! (Στην δική μου περίπτωση κοιλάρα!!! ) Ώρες ώρες νομίζω ότι θα κάνει μπάμ!!! :lol::lol::lol::lol:

Καλά ψώνια συμπεθέρα!! Περιμένουμε και την δικιά σου μετά!!

Άντε βάλτε και οι υπόλοιπες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μπουμπουκες με τα μπουμπουκακια σας!!!

Πως παμε??? κλωτσαμε κλωτσαμε???

Εμεις τα ιδια!!! Καλο αυτο!!!! <3

Δεν εχω κανει τιποτα απο ψωνια για το μικρο για ευνοητους λογους οποτε οταν με το καλο

πλησιασει ο καιρος θα με κατατοπισετε???

ΑΧΧΧΧΧΧ ωραια κοιλιααααααααααα....αληθεια λεω...!!!Εγω παιδια πεταξα στην κοιλια κατι τριχες μαυρες σαν αρκουδιαρα ημουν!!!!

Αχ τι ωραια που ενιωθα οταν χοροπηδουσε το νινι μου!!! απολαυση!!!!!!!!! ονειρο!!!

μπορουσα με τις ωρες να καθομαι και να το απολαμβανω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιελιζ μου εχω την εντυπωση ότι οι κοιλιές μας μοιάζουν!!! Μια χαρα κοιλίτσα έχεις!!

Σοφάκι να ξεκουραστείς ειπαμε όχι να κάνεις βόλτες!! :D

Ζαχα μου καλημέρα...μην ανησυχεις εδώ είμαστε ετοιμοπολεμες!! Για ότι θες θα σε βοηθήσουμε...Εβαλε κιλά ο μικρός?? Συνεχιζει τα νυχτοπερπατήματα?? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς την Ζαχαρένια!!

Θα τα κάνεις και τα ψώνια γλυκιά μου, όλα θα γίνουν!! Όταν με το καλό έρθει η ώρα εννοείται ότι θα σε κατατοπίσουμε!!!

Χαίρομαι πάρα πολύ που είστε σταθερά αλλά καλά!!! Έτσι να συνεχίσετε εύχομαι!!!!

Ευχαριστώ πολύ!!(για την κοιλιά) Εγώ τρίχες δεν έβγαλα... λίγο χνουδάκι μόνο... αλλά έβγαλα την καφέ γραμμή...

Μαράκι μου σε ευχαριστώ, είσαι τόσο ευγενική!! (άκου εκεί κοιλίτσα!!!!!!!!!) Πές το κοιλάρα καλέ μην ντρέπεσαι!!!!

Τώρα που το λές έχεις δίκιο στο ότι μοιάζουν...θυμάμαι την τελευταία φωτό που είχες βάλει... είναι μάλλον επειδή και των 2 μας τα μωρά είναι χαμηλά για να σκαλίζουν άνετα!!!!! :lol::lol::lol:

Αννούλα μου ευχαριστώ! Άντε βάλε και εσύ φωτό...δεν πρέπει να την έχεις βάλει μέχρι τώρα ε...? Βάλε βάλε να δούμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...