Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν2


Recommended Posts

kalhmera filenades ti kanete??????????

anastasaki moy mhn anxgonese koritsi moy ola kalatha einaiiiiiiiiiiiiiii ;););)

hlianaki moy na prosexeis kai see ligoys mhnes tha to exeis akgalitsaaaaaaaaaaaaaaaa :D:D:D

myriaki moy ponas???????????????????? :cry::cry::cry:

girl kalws orises me to kalo kopela moy kai esy opws kai oles mas..........

oso gia to koritsi poy exase to mwraki lypame para poly me to kalo na erthei ena allo na ferei kai pali to xamogelo sta xeilh soy.................. :(:(:(

polla filakia kai se ola ta ypoloipa koritsakia moy............

kai twra ta dika moy oyte egw filenades eimai kalo shmera phra tis eksetaseis kai exa pollla leyka ti na shmenei ayto pwpwppw exw poly angxos tha ton parrw na moy pei an kai einai kai alla poy den einai kala alla egw exw meinei sta leyka den eimai kai giatros na ta kserw kai ola prepei aytos na moy pei.......................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 973
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα ομορφούλες,

Girl84 καλώς ήρθες στο παρεάκι μας, με το καλό το μωράκι σου!!!

Που είσαι και σε περίμενα τόσο καιρό!!!

Ηλιαννάκι καλό μου όλα θα πάνε μια χαρά και ο μπεμπουλίνος θα είναι μια χαρά!!!

Ξεκουράσου όσο μπορείς γλυκιά μου!!!

Αναστασία μου όλα θα είναι τέλεια, μην ταράζεσαι!!!

Καλή μου Muriam αυχενικό διαβάζω...Ελπίζω να είσαι καλύτερα και να ξεκουράζεσαι και

εσύ κοριτσάκι μου!!!

Vanessaki μου συμφωνώ μαζί σου σε ότι έγραψες, είμαι θαυμάστριά σου!!!

Νάσια μου σε περιμένουμε αργότερα!!!

Nia μου τι κάνεις;Τρέχεις με το γάμο;;Πότε θα μας βάλεις φωτό με το φουστάνι;;

Μαρία μου περιμένω σε 15 μέρες και τις υπόλοιπες εξετάσεις,τώρα βγήκαν οι πρώτες.

Ελπίζω να ξεκουράστηκες και εσύ λιγάκι!!!

Τιτινάκι, Miki,Κατερινούλα πως είστε;

Για την κοπέλα που είχε το ατυχές περιστατικό έχω να πω ότι πραγματικά λυπάμαι

και εύχομαι γρήγορα να έρθει ένα άλλο μπεμπάκι!!!

Τα φιλιά μου σε όλες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και απο εμας......:)

ελπίζω όλες να είσαστε καλά.....και ιδίως αναφέρομαι σε σένα Ηλιάννα μου.......προσπάθησε να ξεκουραστείς καλή μου.....το νινάκι σου σε εχει ανάγκη....οπότε αισιοδοξία και πίστη και όλα θα πάνε κατ' ευχήν..:)

Μαρία μου το αυχενικο όντως είναι μεγάλο βάσανο......το γνωρίζω καλά.......και σε καταλαβαίνω απόλυτα....πρέπει να κάνεις κάποιες ασκησούλες στον αυχένα σου για να τον ξεμπλοκάρεις λιγάκι ώστε να σου φέρνει ανακούφιση..:)

Αναστασία μου δεν υπάρχει κανένας λόγος να αγχώνεσαι για την αυχενική.....:)........να έχουμε πίστη στην Παναγίτσα όλες μας και θα είναι δίπλα μας σε όλη την εγκυμοσύνη.....και εγώ σε 15 μέρες πάω για αυχενική...:)

Νάσια γλυκιά μου......είμαι σίγυρη ότι θα εχεις ακόμη μια κούκλα στην αγκαλιά σου σε λίγους μήνες....αυτό είναι αδιαμφισβητητο..:)

Κίσκα μου.........να με συγχωρείς αλλά έτσι όπως είδα την φωτο σου θεώρησα ότι είσαι ψηλή :roll::roll: .......αλλά από ότι καταλαβαίνω, οι περισσότερες στο ίδο ύψος κινούμαστε... :lol::lol:

Άννα Μαρία μου καλημέρα και σε σένα.......τα όνειρα αυτά είναι από την μεγάλη σκέψη και αγωνία που έχεις για το μωράκ σου καλή μου...:)

Βερόνικα μου......πώς είναι τα διδυμάκια σου?...

Τέντι μου είμαστε πολύ χαρούμενοι.....:)....εσύ καλή μου πώς είσαι?

Girl24 καλώς ήρθες στην παρεούλα μας...με το καλό να κρατάς σε λίγους μήνες ένα υγιέστατο μωράκι..:)

Εμείς κορίτσια πήγαμε χθες στον γιατρούλη και είμαστε πολύ καλά...:)....κουνούσαμε ποδαράκια....χαχα...βέβαια δεν κάναμε κωλοτούμπες όποως της Αναστασίας...αλλά κάτι κάναμε και εμείς...χαχα.......μεγαλώσαμε κιόλας και χαιρόμαστε πολύ.......σε 15 μερούλες πρώτα ο Θεός θα κάνουμε αυχενική...:)

σας φιλώ όλες γλυκά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Σαν να μου φαίνεται πως έχουμε πέσει λιγάκι σήμερα...

Κ γω δεν είμαι πολύ καλά.. Εχω από χθες πετρώματα, τραβήγματα αρκετες φορές, μια περιεργη αισθηση και επιπλέον αισθανομαι κ καποιο βαρος χαμηλά κάποιες φορές. Πήρα το γιατρό τηλέφωνο και μου είπε να παίρνω μαγνήσιο που λόγω του στομαχιού μου το είχα κόψει...αλλά και να πάρω παλι χαπάκια προγεστερόνης που επαιρνα κ στην αποκόλληση..Όχι πάλι χαπάκια...!!Αχ Ηλιάννα μου πόσο σε νιώθω όταν απογοητεύεσαι..Δεν πρέπει όμως να μας παίρνει από κάτω..Το λέω μήπως το πιστέψω κ γω..

Νάσια, Vanessaki καλημέρα! Muriam υπομονή με το αυχενικό..Ειναι ζορικο το ξέρω αλλά δεν μας έχει μείνει τίποτα άλλο πέρα απο την υπομονή και τη λαχτάρα να κρατήσουμε τα μωράκια μας αγκαλίτσα!

Αnastasia μου μην μου αγχωνεσαι καθόλου με την αυχενική. Κ στο λέω εγώ που λιγάκι πριν μπω σκεφτόμουν τα χειρότερα..!Ξέρεις τι κατάφερα να είμαι τόσο αγχωμένη που δεν το χάρηκα. Την χαρά την πήρα αφότου είδα το dvd μερικές φορές σπίτι...

Girl84 καλώσορισες στην παρέα μας!

Για την φίλη μας που είχε την ατυχία στην αυχενική της εύχομαι καλή δύναμη! Οι αντοχές μας είναι πολύ μεγάλες κ μόνο όταν δοκιμαζόμαστε το καταλαβαίνουμε. Καλό κουράγιο!

Κατερινούλα μου,

έχω ακούσει ότι το μαγνήσιο κάνει πολύ καλό.Το ξέρω έχεις δίκιο που λες πάλι

χαπάκια........αλλά τι να κάνουμε όλα για τα μπεμπάκια μας!

Άσε και εμένα εχθές μου είπε ο γιατρός να διπλασιάσω το σίδηρο, ότι χειρότερο

και αηδιαστικότερο για μένα....

Σε φιλώ και μην στεναχωριέσαι όλα θα πάνε μια χαρά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΤΑΝ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΜΕ ΤΡΕΛΕΝΕΙ ΤΟ ΑΥΧΕΝΙΚΟ ΘΕΛΕΙ ΑΣΚΗΣΟΥΛΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΙΣ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΕΙ ΤΕΝΤΩΜΕΤΑ ΚΛΠ Κ ΜΕ ΚΟΥΡΑΖΟΥΝ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ....ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΕΣ.ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΟΤΑΝ ΜΕ ΠΟΙΑΝΕΙ ΕΝΤΟΝΑ ΦΟΡΑΩ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΤΟ ΚΟΛΑΡΟ....ΜΑΖΑΖ ΚΑΝΩ Κ ΜΟΝΗ ΜΟΥ Κ ΠΟΥ Κ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΥΤΟ ΜΙΑ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΗ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΩ ΣΕ ΛΙΓΟ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nia μου εγώ λέω να ασχοληθείς με ευχάριστα πράγματα όπως η φωτογράφηση,

όλα θα είναι μια χαρά με τα λευκά παιδί μου!!!Δεν θέλω άγχος!!!

Miki μου όμορφα τα νεάκια σου, με το καλό και στην αυχενική σε 2 εβδομάδες

κοριτσάκι μου!!!

Γεια σου Άννα Μαρία μου με τα ονειρά σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία μου, επειδή ο<σύζυγος μου είναι φυσικοθεραπευτής και γνωρίζω πολύ καλά τί πάει να πει αυχενικό και πόσο πονάει θα επιμείνω να κάνεις τις ασκησούλες και να αποφύγεις το κολάρο, διότι από ότι μου έχει πει και ο ίδιος σε μπλοκάρει ακόμη περισσότερο παρά σε βοηθάει.....:).....

σε φιλώ γλυκά...ελπίζω να βοήθησα έστω και λίγο..:)

Τέντι μου.....:)....ποσο πολύ σε ευχαριστούμε....και εγώ και το νινάκι μου χαιρετά την κουκλίτσα σου..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΚΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΜΕ ΤΟ ΚΟΛΑΡΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΦΟΡΑΩ ΣΥΧΝΑ ΤΟ ΒΑΡΙΕΜΑΙ....ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΣΚΗ ΣΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΩ ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΠΡΩΤΑ ΜΕ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ ΝΑ ΣΗΚΩΣΩ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΑ ΝΑ ΠΛΥΝΩ ΧΑΛΙΑ Κ ΝΑ ΤΑ ΣΗΚΩΣΩ Κ ΑΥΤΑ Κ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΩ ΜΕ ΗΡΕΜΙΑ ΤΙΣ ΑΣΚΗΣΟΥΛΕΣ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ :P ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ Κ ΟΛΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να΄μαι κι εγω!!!!πως ειστε κουκλιτσες μου???εγω σημερα πηγα κομμωτηριο!!!οχι, δεν εβαψα, απλα κουρευτηκα και χτενιστικα, να ξανανιωσω λιγο κοκετα!!!!μετα πηγα για ψωνια!!!πηρα 2 καταπληκτικα φορεματακια,οχι απο καταστηματα εγκυμοσυνης, που ειναι χαλια, λες και θα τα φορεσει η θεια μου, αλλα απο το benetton!!!εχει σειρα για εγκυους που ειναι κανονικα μοντερνα ρουχα απλα σε μεγαλυτερα μεγεθη!!!!σας το συνιστω.και τιμες σχετικα καλες.πηρα και μια τσαντα καιν2 ακομη φορεματακια αερινα χειροποιητα ζωγραφισμενα με το χερι!!!!τελεια!!!!μου ειχαν λειψει τα ψωνια!!!

σας κουρασα με τα δικα μου....

εσεις τι αλλα νεα???μαρακι, νασια, ηλιαννα ,τιτινακι, μικι????

teddy μου ποσο γελεσα!!!! εισαι η πρωτη μου θαυμαστρια!!!(και τελευταια μαλλον)!!!!χαχαχα!!!

αναστασια εσυ, ολα καλα τωρα???

μυριαμ δε ξερω για το αυχενικο, τιποτα περα απο το οτι εχει πολυ πονο και θελει ξεκουραση!!!κουραγιο και θα περασει κοριτσακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να'μαι κ παλι κουκλιτσες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αυτη τη φορα μπηκα απ'τον υπολογιστη γιατι το κινητο τα φτυσε απο μπαταρια!!!!!αφηστε που ειναι κ πολυ σπαστικο να μαπινω απ'το κινητο!!!!!!

κοριτσακια μου οσο μπορουμε δεν πρεπει να αγχωνομαστε κυριως για τα μωρακια μας!!!!!!!!!!

ποιος το λεει αυτο...........εγω που για το παραμικρο , το πιο γελοιο με πιανει τρελο αγχος!!!!!

κ ομως αυτο εχω καταλαβει!!!!!!!αγχος= μονο κακο!!!!!!καποιο κοριτσακι ειπε πως εχει σημερα γιατρουλη!!!!!δεν θυμαμαι ομως, :oops::oops::oops: ολα θα ειναι τελεια κ περιμενουμε να μας πεις τα νεακια απο το μωρακι!!!!!!!!!!!!

μυριαμακι μου σε καταλαβαινω για το αυχενικο!!!!!!κ εγω πιο παλια το ειχα παθει κ επρεπε να με κρατανε για να σηκωθω απ'το κρεβατι,φαντασου!!!!!!!!!

αχ κοριτσια μου πραγματικα σας νιωθω πολυ κοντα μου κ ας ειμαστε τοσο μακρυα!!!!!!!

σας ευχαριστω πραγματικα ολες μεσα απ'την καρδια μου για την συμπαρασταση σας κ το κουραγιο που δινετε καθε φορα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:x:x

βανεσακι μου ωραια πολυ χαιρομαι που ανανεωθηκες κ που εκανες πραγματα για σενα!!!!!!!

μεγια μεγια τα ρουχαλακια!!!!!!!!!!συμφωνω κ εγω μαζι σου για τα ρουχα εγκυμοσυνης!!!ποτε δεν εχω ψωνισει απο μαγαζια με ρουχα εγκυμοσυνης!!πηγαινω ετσι σε μαγαζια οπως πηγαινα κ πριν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία μου....πολλές δουλειές ΄διαβάζω....και με βάζεις σε σκέψεις... :roll::roll: ...δεν χρειάζεται καλή μου να κουράζεσαι τόσο και να επιβαρύνεις την κατάσταση...:)....αλλά σαφώς πρέπει να γίνουν και τα οικοκυρικά...:)....μετά όμως χαλάρωμα, ξεκούραση και ασκησούλες...:)

σε φιλώ γλυκά...:)

Βανέσσα μου καλοφόρετα τα νέα σου ρουχάκια καλή μου...:)....να τα φορέσεις και να τα χαρείς...:).....με έβαλες σε μεράκια τώρα με τα Bennetton...λες...?....να ρίξω ένα βλέφαρο και εγώ...χαχα..... :P

...

βρε κορίτσια...να σας ρωτήσω......πόσα κιλά έχετε πάρει....?....εγώχθες που ζυγίστικα στον γιατρό πήρα 2,4 κιλά......και τρελάθηκα...:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μικι μου εγω μεχρι κ πριν δυο βδομαδες που ειχα παει στον γιατρο δεν ειχα παρει κανενα κιλο!!!

τωρα ομως νιωσω τοσο φουσκωμενη που νομιζω πως σιγουρα εχω παρει!!!!!!

κοριτσακια μου σας αφηνω τωρα παω να ξαπλωσω να κοιμηθω λιγο!!!!!!!!!!!!

θα τα πουμε μετα το απογευματακι!!!!!!!!!

φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ!!!!!!!!ΜΙΚΙ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ 3,5 ΚΙΛΑ Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΘΥΜΗΣΕΣ ΝΑ ΖΥΓΙΣΤΩ ΤΙΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΠΗΡΑ ΚΑΝΑ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΝΑ ΖΥΓΙΣΤΩ.ΒΑΝΕΣΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕΓΕΙΑ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ Κ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΘΑ ΠΑΩ Κ ΓΩ ΒΕΝΕΤΟΝ ΝΑ ΡΙΞΩ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΓΙΑΤΙ ΦΟΥΣΤΑΝΑΚΙΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΜΙΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΠΟΥΘΕΝΑ ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΛΛΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ....ΔΕΝ ΑΝΑΝΕΩΘΗΚΕ Κ Η ΣΥΜΒΑΣΗ ΜΟΥ ΣΤΙΝ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΕΧΩ 3 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ Κ ΣΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ ηλιαννα και μικη μου!!!εγω στη δικη μου ζυγαρια που ζυγιζομουν παντα δειχνει 1,5 με 2 κιλα!!!! βεβαια του γιατρου με εδειχνε απο την αρχη 2 κιλα παραπανω,αλλα εγω μετραω με βαση τη δικη μου!!!!σημερα στο κομμωτηριο μου ειπε η κομμωτρια οτι εκεινη ειχε παρει 30 κιλα στην εγκυμοσυνη αλλα μετα τα εχασε πολυ ευκολα!!!κ εγω αγχωνομαι μην παρω πολλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Miki μου τι στεναχωριέσαι παιδί μου για τα κιλά!!!

Εγώ είχα χάσει 2 με τις ανακατοσούρες τώρα τα πήρα, έχω

έρθει στα ίσια μου αλλά σίγουρα από δω και πέρα θα πάρω την ανιούσα.

Δεν θα τρελαθούμε τώρα και για τα κιλά!!!Έχουμε άλλες έννοιες......

Vanessaki με'γεια τα φουστανάκια, την τσάντα, τα μαλλιά όλα!!!

Πολύ χαίρομαι που ανανεώθηκες γιατί σε θέλω σε φόρμα!!!

Ηλιαννάκι καλή ξεκούραση!!!

Muriam φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geiasas apo to spitaki moy xixixiixixxi

vanesaki me ygeia ta royxalakia ta mallakia kai h tsantoyla ..............

twra tha ksaplwsw ligaki kai to apogeyma exoyme moda na eiste oles edw ok????????thelw na moy peite an sas aresei ..............

filakia se oles kalo mesimeri.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaleeeeeeeeeeee ksexasa einai ok h eksetaseis moy kaleeeeeee phrame ton giatro kai mas eipe oti leme xaza kai ola einai ok xixixixixita leyka etsi einai se oles anevasmena kai ta ypoloipa einai mia xara pwpwpwpw .re koritsia alla mexri na ton paroyme ta eixa peksei.........ayta ta eyxarista filoyressssssssssss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!

αναστασι μου μην ταραζεσαι... δ

λεσακι ο πονος ειναι μεγαλος, το ξερω, αλλα ολα γινονται για καποιο λογο! σηκωσε το κεφαλι κ προχωρα μπροστα! ο χρονος ειναι μεγαλος γιατρος...

ηλιαννα μην αγχωνεσαι...

γενικα δεν πρεπει να αγχωνομαστε κ να στεναχωριομαστε, μονο θετικη σκεψη θελει!!

νικουλινακι μην αγχωνεσαι,τα αυξημενα λευκα δειχνουν οτι περνας η οτι περασες προσφατα μια λοιμωξη.. με την περιπετεια που ειχαμε περσυ με τον μικρο μου κοντεψα να γινω γιατρος!! :lol::lol::lol: τους αχρηστους που μας ελεγαν οτι ειχε κ λευχαιμια το παιδακι μου.. αχ τι τραβηξαμε..

αχ κ εγω αγχωνομαι για τα κιλα αλλα δεν πρεπει... ας ειναι καλα τα μωρακια μας κ ας γινουμε κ λιγο φαλαινιτσες.. αρκει να μην υπαρχει καποιο προβλημα οπως διαβητης κυησης, εκει πρεπει να προσεχουμε.

σημερα νευριασα πολυ στο σχολειο,με ρωτησε μια αν ειμαι ακομα εγκυος (επειδη ελειπα την προηγουμενη βδομαδα με τις αμυγδαλες μου) κ οταν της ειπα φυσικα μου λεει με μια απογοητευση ααααα καλε κ εγω νομιζα οτι το εχασες... αι στο διαολο μαλακισμενη.. ολοι οι προβληματικοι δασκαλοι μαζευτηκαν εκει περα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!

αναστασι μου μην ταραζεσαι... δ

λεσακι ο πονος ειναι μεγαλος, το ξερω, αλλα ολα γινονται για καποιο λογο! σηκωσε το κεφαλι κ προχωρα μπροστα! ο χρονος ειναι μεγαλος γιατρος...

ηλιαννα μην αγχωνεσαι...

γενικα δεν πρεπει να αγχωνομαστε κ να στεναχωριομαστε, μονο θετικη σκεψη θελει!!

νικουλινακι μην αγχωνεσαι,τα αυξημενα λευκα δειχνουν οτι περνας η οτι περασες προσφατα μια λοιμωξη.. με την περιπετεια που ειχαμε περσυ με τον μικρο μου κοντεψα να γινω γιατρος!! :lol::lol::lol: τους αχρηστους που μας ελεγαν οτι ειχε κ λευχαιμια το παιδακι μου.. αχ τι τραβηξαμε..

αχ κ εγω αγχωνομαι για τα κιλα αλλα δεν πρεπει... ας ειναι καλα τα μωρακια μας κ ας γινουμε κ λιγο φαλαινιτσες.. αρκει να μην υπαρχει καποιο προβλημα οπως διαβητης κυησης, εκει πρεπει να προσεχουμε.

σημερα νευριασα πολυ στο σχολειο,με ρωτησε μια αν ειμαι ακομα εγκυος (επειδη ελειπα την προηγουμενη βδομαδα με τις αμυγδαλες μου) κ οταν της ειπα φυσικα μου λεει με μια απογοητευση ααααα καλε κ εγω νομιζα οτι το εχασες... αι στο διαολο μαλακισμενη.. ολοι οι προβληματικοι δασκαλοι μαζευτηκαν εκει περα...

Καλά είναι δυνατόν να κυκλοφορούν τέτοιοι τύποι;

πα πα πα, τι άλλο θα ακούσουμε Παναγίτσα μου........

Όπως εμένα με πήρε την πριν λίγες μέρες μια φίλη

και καλά να με ρωτήσει τι κάνω μετά την αμνιοπαρακέντηση

και όταν της είπα μια χαρά μου είπε με μια απογοήτευση:

"καλά ούτε αίμα δεν έχεις;"και όταν είπα όχι απογοητεύτηκε πλήρως.....

Ε από τότε δεν ξανασήκωσα το τηλέφωνο και ησύχασα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ρε τετνυ σε ξεχασα πριν!!!!

μα καλα ειναι δυνατον να μην εχεις αιμα??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ακου εκει!

μα ειλικρινα δεν ξερω τι σκεφτονται μερικες φορες...

καλα κανεις, εγω μετα απο αυτο δεν ξαναμιλησα σε κανενα σημερα, με εχουν κανει τελειως αντικοινωνικη, στα διαλειμματα καθομαι στην ταξη μου μονη μου γιατι δεν τους αντεχω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδες..μπηκα να σχολιασω..και να ριξω μια ξαπλα και μετα να ξαναμπω..

-Βρε Ηλιαννα...σε εχουν ματιασει κοπελα μου...αυτη η νυφη σου μαλλον..χιχιχι..ολα καλα θα πανε μωρε..ειναι που εχεις και 2 μικρα και τρεχεις...οσο μπορεις ξεκουρασου..

-Ωχ βρε lesaki κριμα ειλικρινα...ειναι πολυ ασχημο..το περασε η κολλητη μου πραγματικα θα χρειαστεις χρονο να γινεις καλα αλλα θα σε βοηθησει μια αλλη εγκυμοσυνη ..δυσκολο πολυ αλλα αν γινεται αυτο γινεται για καλο..αυτο σκεψου μονο...τα φιλια μου και ολα να πανε καλα..

-Αναστασια μου ηρεμισε κοριτσι μου δεν υπαρχει λογος..παντος αμα αισθανεσαι καλυτερα να πηγαινεις πιο συχνα στο γιατρο σου για ενα υπερηχο μεχρι να κανεις την αυχενικη να βλεπεις πως ολα ειναι καλα..η κολλητη μου οπως ειπα και πιο πανω πριν την αυχενικη της βρικαν καποιο προβλημα και αμεσω πηγε για αυχενικη στην 10βδομαδα και της το πηραν,τωρα ειναι παλι εγκυος και πηγαινει καθε βδομαδα στο γιατρο και ετσι ηρεμει που ολα ειναι καλα..

-Girl γεια σου και απο εμενα..

-Αννα Μαρια ασε...τα περισσοτερα βραδια ολο ασχημα ονειρα βλεπω..εχτες ειδα οτι πεθανε ο αδερφος του αδερφου μου και πηγαιναμε στην κηδεια..ξυπναω και σταυρωνομαι για να ξανακοιμηθω και μετα ειδα οτι ειχα γεννησει και ηταν τοσο ησυχο που για 2 μερες το ειχα και κοιμοτανε και το ειχα ξεχασει να το ταισω...ακου πραγματα....

-Κοριτσια εγω με το μαγνησιο ειχα θεμα...μολις επινα το χαπακι το εκανα εμετο και μου το αλλαξε και τωρα εχω ενα σε υγρη μορφη γλυκο που το βαζω σε χυμο και ειναι μουρλια...πινω και ασβεστιο με γευση πορτοκαλι μασωμενο και σιδηρο με γευση σοκολατα μασωμενο..το σιδηρο μου θελει λιγο προσοχη γιατι αμα το δαγκωσω αντι να το αφησω να λιωσει ειναι σαν να πινεις αιμα...σαν να τρως κανονικο σιδερο..μπλιαχ...και γεμιζει το χερι χρωμα σαν σκουρια...

- muriam περαστικουλια....μεγαλη ταλαιπωρια ο αυχενιας...

-miki82 μια χαρα ειναι τα κιλα δεν ειναι πολλα...εγω εχω παρει 2 αλλα με τους εμετους τωρα αρχιζω να ξεμπερδευω αν και τα βραδια δεν μπορω να φαω καν..οτι τρωω ειναι μεχρι το μεσημερι μετα ειναι χαλια το στομαχι μου..

-ναι ναι ευκολα τα εχασε τα 30κιλα η κομμωτρια..αμαν πια μια αληθεια ο κοσμος δεν μπορει να πει...για να τα χασει ενα εκανε...πεθανε της πεινας στο λεωκαι δεν τα εχασε σε κανα μηνα μην νομιζεις.....εγω στο γιο μου ειχα παρει 11 και οταν εγινε 5 μηνων συνεχισα τη δουλεια μου στο γυμναστηριο που εκανα μαθηματα και ημουν σχεδον ολη μερα και πιστεψε με, με διατροφη κιολας για να τα χασω μου βγηκε η πιστη...

-Maimoudaki ο κοσμος δεν παιζετε...θα ηθελε να το χασεις για να της πεις τι εγινε και να εχει να συζηταει..ελεος.....ελεος....

Παω για υπνο κοριτσακια και θα μπω παλι το απογευμα φιλακιαααα

-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.Τα γράφεις πολύ όμορφα και με εκφράζουν όλα.Εχω σκαμπανεβάσματα αρκετά.Προσπαθω όμως....Καλή επιτυχία και σε σένα.Ποτε θα κάνεις χοριακη σου είπε;Σε 11 μέρες ;
    • Καλησπέρα κοριτσαρες! χάθηκα εγώ τελείως...σας διαβάζω όμως τόσο καιρό 😍 εγώ όλα καλά προς το παρόν...απο βδομάδα θα κάνω καμπύλη και εξετάσεις αίματος για να δούμε τι γίνεται! εδω στην περιοχή μου ηταν κλειστά τα μικροβιολογικά αυτή τη βδομάδα..δεν ξέρω αν κρατήσει κ άλλο βέβαια! Δευτέρα στις 19.00 εχω ραντεβού με την γιατρό μου! εγω κορίτσια έξω θα γεννήσω πρωτα ο Θεός..στο Ιασώ είναι η γιατρός μου...δεν ήθελα με τίποτα νοσοκομείο...εχω πολυ κακη εμπειρία απο τα νοσοκομεία γενικά και δεν υπήρχε καμια περίπτωση να πάω νοσοκομείο! εντωμεταξυ δεν έχω ξεκινήσει να παίρνω απο πράγματα τίποτα...μονο μια κουβερτουλα πήρα που έτυχε πάλι και την πήρα! αλλά σιγά σιγά πρέπει να ξεκινήσω... εσείς έχετε ψωνίσει; εμένα μ εχει τρελάνει στις κλωτσιές ο μπέμπης και κυρίως το βράδυ οταν πάω να ξαπλώσω 🤷 σήμερα είμαι 25+3...στον έβδομο μήνα πότε μπαίνουμε; η γιατρός μου δεν μετράει με μηνες αλλα με εβδομάδες και εγω μπερδευομαι πολύ..
    • Κουράγιο Μαριλου μου! Την έκανα κ εγώ χτες την ΕΤ. Όλα καλά πήγαν κ ξεκίνησε και η δική μου αντιστροφή μέτρηση. Μέχρι τώρα είμαι καλά. Αλλά ξέρω πως όπως περιέγραψες τα σημερινά σιυ συναίσθηματα, θα μοι έρθουν κ εμένα. Όπως πάντα. Είναι τόσο δύσκολο να προσπαθούμε να ελέγχουμε το ίδιο μας το μυαλό. Αλλά πάντα να κερδίζει..  Έχω στο μυαλό μου ότι θα τα περάσω όλα αυτά τα σκαμπανευασματα κ έτσι προετοιμαζομαι αρχικά στο να τα αποδεχτώ και Κ να μη νιώθω άσχημα ακόμα κ για τις άσχημες σκέψεις μου. Όλα τα συναισθήματα μας είναι δικά μας και είμαστε εμείς. Είναι μέρη του εαυτού μας κ τα αγαπάμε. Προσπάθησε να σκεφτείς ότι είναι οκ να σκέφτεσαι αρνητικά κ να πέφτεις. Είναι οκ κ να ξυπνάς πλυμμηρισμενη από ελπίδα..  Ας μην ενιχοποιουμε κανένας μας συναίσθημα! Ειμαστε εδώ να ακούσουμε τα πάντα κ να τα αποδεχτούμε! Καλα έκανες και εκφράστηκες εδώ!  Πάμε γερά!!!! Ελπίδα! 🤞🤞
    • Ναι ναι…η @Raf123 θα καθορίσει την δυναμική του μήνα….🤣🤣🤣 @Pinacolada μπράβο στο αγόρι που άντεξε τις δοκιμασίες των διακοπών!!! Είναι έτοιμος για τις επόμενες…. Όσο για το ότι κατάλαβες που μοιάζει το παιδί….έκλαψα αλήθεια….
    • Κ γω καπως έτσι. Περίεργη ψυχολογία, ο καιρός δεν βοηθάει και πολύ, η περιοχή που μενω δεν ενδείκνυται για βόλτες με την μικρή, οπότε θα πάμε σήμερα με τον άντρα μου που έχει ρεπό. Έχω πολύ πιο ήπια συμπτώματα από την προηγούμενη εγκυμοσύνη, αλλά και πάλι το στομάχι είναι ανακατεμένο, και νιώθω απίστευτη κουραση, λες και σκάβω όλη μέρα... Ευτυχώς έρχεται μερικές μέρες την εβδομάδα η μαμά μου και κρατάει τη μικρή και πέφτω για ύπνο, αλλιώς νιώθω ότι θα λιποθυμήσω!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...