Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο.41 - Η ώρα της Αφοδίτης!!!!!


Recommended Posts

Αφρο στην αρχη προσπαθησα..ξερεις να εφοαρμοσω ολα οσα διαβασα κλπ κλπ...του μιλουσα του ελεγα να σηκωσει το χερουλι..αλλα το καημενο δεν μπορουσε να το ανοιξει ακομα...ε μετα αρχησε να κλαψουριζει και πανικοβληθηκα..ασε.

Τελικα καταλαβα πως οσο και να διαβαζεις η να ενημερωνεσαι στην κρισημη στιγμη πρεπει να εχεις τρομερη αυτοπειθαρχεια- που εγω δεν την ειχα- για να κανεις ακριβως οτι πρεπει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ευχαριστώ κορίτσια :x

αχ αυτή την ώρα ήμουν στο νοσοκομείο και πονούσα!!!! :roll::roll::roll::roll: ....με συγκινεί ιδιάιτερα το γεονός ότι είναι ακριβώς την ίδια μέρα! :)[smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love9.gif] και επίσης την Κυριακή ήταν και η γιορτή της μητέρα και έτσι για πρώτη φορά την γιόρτασα!!! @};-@};-@};-:D

Χρύσα σε νοιώθω απόλυτα γιατί το ίδιο συνέβη και σε μένα με την διαφορά ότι εγώ ήμουν μέσα σε δωμάτιο και κανείς τριγύρω να με βοηθήσει....α και ήμουν και εγώ έγκυος!!!! :roll::roll::roll:

Αφρο :lol::lol::lol::lol: τι να σου πω είχε πολύ μεγάλη εμμονή με τον αδελφό της Έρης!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Λ. με είχε κλειδώσει στο δωμάτιό του, μπαλκόνι δεν είχε, μόνο παράθυρο και ήταν μόνος του σε όλο το σπίτι.....άνοπιξα το παράθυρο και φώναζα "βοήθεια" -αν και ήταν καλοκαίρι και συνήθως κάθονται έξω - αυτή την φορά κανείς δνε ήταν έξω....έμεινα κλεισμένη στο δωμάτιο για 2 ώρες...με είχε πιάσει υστερία....έκλαιγα.......μιλούσα στο παιδί, του έλεγα να ξεκλειδώσει αλλά δύσκολο.....κάποια στιγμή με ακούει μια γειτόνισα και βγαίνει και μου μιλά στα Ισπανικά :lol::lol::lol::lol::lol::lol: νόμιζε ότι ήμουν Ισπανίδα!!! ε αφού της εξήγησα....μου ζήτησε το τηλ. κινητό του άντρα μου για να τον πάρει τηλ. αλλά εγώ δεν το ήξερα :shock::shock::shock::shock::shock::shock::evil::evil::evil::evil: ...άρχισε να παίρνει τηλέφ, την εταιρεία κιν. τηλεφ. και να λέει λεπτ.ομέρειες αλλά δεν μπόρεσαν να βοηθήσουν...έψαξε για το τηλ. των πεθερ. αλλά δεν το βρήκε γιατί αυτοί έχουν απόρ. κλήση....με τα πολλά σκέφτηκα κάτι φίλους-συναδ. του άντρα μου και βρήκε έναν και εκείνος πήρε τηλέφωνο τον άντρα μου να έρθει στο σπίτι...........αυτό που εκτίμησα στην πρώην γειτόνισα ήταν ότι ήρθε έξω από το διαμέρισμα και κάθισε στα σκαλάκι μέχρι να έρθει ο άντρας μου σε περίπτωση που ο Λ. έβγαινε έξω!!!.....λέγαμε στον Λ. να ανοίξει την πόρτα στην γειτόνισα αλλά δεν..........

τελικά ήρθε ο άντρας μου και την επομένη μέρα τις πήγαμε ένα μπουκάλι ελληνικό κρασί!..................

και το μάθημα :ΠΟΤΕ ΚΛΕΙΔΙΑ ΠΑΝΩ ΣΤΙΣ ΠΟΡΤΕΣ όταν υπάρχουν παιδιά στο σπίτι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! :D

Δε μου λέτε μέχρι να έρθει ο γάμος όλο κουρασμένη θα είμαι;;; :-w:-w:-w

Απο την άλλη ενώ είπα δε θα αγχωθώ, νομίζω οτι άρχισα να αγχώνομαι... 8-|L-)

Πήγαμε χθες με τον Παν και βρήκε κουστούμι με τη μία! Ευτυχώς Παναγίτσα μου!! #:-s#:-s:ympray:

Το Κολωνάκι απαράδεκτο. Το σιχαίνομαι, αλλά το έφαγα στη μάπα χθες. X( Κατεβήκαμε και με το αυτοκίνητο στο κέντρο και ταλαιπωρήθηκαμε πολύ!

Πήγαμε στον Τσέλιο και βρήκε κουστουμάκι ωραιότατο και οικονομικό. Βεβαια η αλήθεια είναι οτι το καμάρι μου έχει με τα κουστούμια μια σχέση έρωτος. Ενώ του πάνε πάρα πολύ και δε δυσκολεύεται να βρει, αυτός μήτε να τα φτύσει. Δεν τα φοράει... [smilie=dontknow.gif]

Μετά γυρίσαμε και καθόμουν και έγραφα προσκλητήρια για να μοιράσω στη δουλειά, αυρίο θα κατέβω στο κέντρο για να ταχυδρομήσω και των συγγενών και μετά θα με φάει η γύρα για να δώσω των φίλων! :-l

Χθες το παιδάκι μου μου έφτιαξε μια καρτούλα για τη γιορτή της μητέρας! Περιττό να σας πω οτι έκλαιγα σαν τη χαζή... :oops::oops: Και κάτι άλλο ήθελα να σας πω για το παιδάκι μου, αλλά συγκινήθηκα πάλι και το ξέχασα! :oops:

Κορίτσια σας διαβάζω και μαθαίνω τα νέα σας, αλλά αυτό το μήνα θα είμαι κάπως έτσι ~x(~x( [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] οπότε μη με παρεξηγείτε αν δε σας σχολιάζω.

Παίρνω το άγχος μου και φεύγω, πάω να κάνω και καμιά δουλειά, γιατί άρχισε πάλι η προϊσταμενη! :-t:-@

Θα προσπαθήσω να μπω αργότερα να σχολιάσω! :x:x@};-

Πω πω Χρύσα τί ήταν αυτό που πέρασες;; :-ss#:-s Εγώ ούτε που ξέρω τί θα έκανα...

Πάντως του χρειαζόταν ένα μάθημα του άντρα σου!! [smilie=angry1.gif]

Άργι πολύ ωραία είναι τα πουγκάκια και δε διαφέρουν απο της πεθεράς. Θα μπορούσες να βρείς και συ κάτι σε πιν να καρφιτσώσεις πανω στα πουγκακια, σιγά!

Γωγώ ξέχασα να σου πω οτι τα έγραψες πολύ ωραία, όπως ακριβως μου τα είχες περιγράψει! :x

Φραν σε θαυμαζω να το ξέρεις! Περισσότερο θαυμάζω το ήθος σου! ;)

Αγαπημένες Σαλονικιές τα φιλιά μου!

Πουπούτα ηρέμησε και ασε τις δίαιτες, θα σου σπάσουν εντελώς τα νεύρα. Αν δεν κοιμάσαι τα βράδια, δύσκολα θα αδυνατήσεις. Κάνε ό,τι μπορείς χωρίς πίεση και μεζούρες! Θα μου πάρεις και μένα πάστα όταν θα έρθω επίσκεψη;; :D

Αφρο και λοιπές Αθηναίες σας φιλώ!!

Φιλώ επίσης και χαιρετίζω και τις αλλοδαπές αγαπημένες μας!! :lol::x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ..Αργυρω μου φανταζομαι..πωπω..θα ειχα πεθανει λυθποθυμισει..δεν ξερω και εγω τι ...μπορει και να ειχα πηδηξει απο το παραθυρο..χωρις πλακα...δεν ξερω πως θα αντεχα 2 ωρες με το παιδι μου μονο του στο σπιτι!!!

Τα κλειδια τα εχω εξαφανισμενα πλεων ακομα και απο το μπανιο..

αλλα δε φανταστηκα ποτε οτι θα μπορουσε να με κλειδωσει στο μπαλκονι δεδομενο του οτι οι πορτες μας δεν κλειδωνουν ευκολα, πρεπει να βαλεις δυναμη..

Τωρα πρεπει να σκεφτω κατι γιατι αν μπορει να την κλειδωσει..δεν ειναι μακρια ο καιρος που μπορει να την ξεκλειδωσει..

και ΟΚ μπορει στ αμπαλκονια να μην εχω κατι στο οποιο μπορει να σκαρφαλωσει και να πηδηξει κατω- ναι ναι ειχα κανει σκινη και οι πολυθρονες κατεβηκαν κατω- αλλα ειναι μπαλκονι με μαρμαρο, μπορει να βγει να ανοιξει τη βρυση να παιζει με το λαστηχο που τοσο πολυ του αρεσει..και φυσικα να γλυστησει και να πεσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Ξέχασα χτες τις Ειρηνούλες :oops: Έλεγα θα γράψω το βράδυ να ευχηθώ αλλά τελικά δεν πρόλλαβα... Να τις χαίρεστε κορίτσια :x

Χρόνια πολλά και στο Λουκά! :ymparty: Είναι και το μεγαλύτερο αντράκι τυης παρέας? Να τον χαίρεσαι Αργυρούλα!

Πω πω Χρύσα αγχώθηκα και μόνο που το διάβασα :o Τέλος καλό όλα καλά ευτυχώς... Πόση προσοχή χρειάζεται... Εδώ και να ουρλιάζεις πάντως δεν πρόκειται να βγει κανένας να δει τι έγινε. Τελείως λάθος χώρα να πάθεις κάτι τέτοιο :?

Τα ατυχήματα στις σκάλες τα φοβάμαι πολύ. Ίσως επειδή πάιζουν πολύ σε ταινίες :P

Πριν κάτι μέρες η Μαρκέλλα ανέβηκε τη μισή εσωτερική σκάλα :o ο πατέρας της δεν την είδε γιατί ξεκαθάριζε τα πράγματα στην αποθήκη :twisted: Φαντάζεστε να προσπαθούσε να κατέβει? Α πα πα...

Καλημέρα Σισσιώ! Δε σε έχω διαβάσει ακόμα :-*

Φρανίτα θα ηρεμήσει ο Σεμπούλης θα δεις. Ήταν μεγάλη αλλαγή και σε περίεργη ηλικία. Το σημαντικό είναι ότι είστε όλοι μαζί! Σε καταλαβαίνω όμως με το αυτοκίνητο. Κι εγώ δεν ξέρω αν θα το είχα πάρει - να έχεις και το Σεμπ να ουρλιάζει όμως... Υπομονή θα τους βρείτε τους ρυθμούς σας!

Αφροδίτη δε ντρέπεσαι με την κοιλιά στο στόμα να θες και φλερτ? :P

Στο θέμα ύπνου νομίζω είμαι η πιο καμμένη εδώ μέσα... Ζήτημα να κοιμάμαι 2 άντε 3 ώρες συνεχόμενες. Και από τις 6 και μετά όχι μόνο κοιμάμαι με διαλείματα αλλά και με τη Μαρκέλλα κολλημένη στο βυζί. Επίσης πλέον κοιμάται πολύ αργά τα βράδυα... 10, 10 και μιση... Όταν ξεμπερδέψω με την παρουσίαση θα πάρω δραστικά μέτρα :twisted: Φούστα και καλτσόν ας πούμε :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε θεωρητικα το ειπα και εγω με οτι εχω ακουσει απο πεθερα και θειους που τους συνεβει .

ο Κ την κλειδωσε στο μπανιο :shock:

ο Μ εχει μαθει να ανοιγει και να κλεινει τις μπαλκονοπορτες οπως και τις πορτες και τα μπατζουρια ....στις μπαλκονοπορτες βαλαμε ασφαλειες να μην βγαινει εξω οποτε θελει ,οταν ειμαι στο μπαλκονι βαζουμε ψιλα ενα πεταλο αφρολεξ για να μην το κλεισει .τον τελευταιο καιρο εχουν εξαφανιστει τα αφρολεξ .....ευχομαι να μην γινει κατι :? κλειδι εχουμε μονο μεσα στο μπανιο για α κλειδωνουμε οταν παμε για κακα γιατι μπουκαρει :lol: ευτυχως ειναι τοσο "καλη" η κλειδαρια που δυσκολα κλειδωνει ...ευχομαι να μην το καταφερει .

επλυνα επιτελους τα μεροι του πορτ μπεμπε και του καροτσιου και του ριλαξ ...δεν τα εστυψα και ειναι μεσα στα νερα το μπαλκονι .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Παναγιωτα ηθελα να σου πω αλλα επιασα τα δικα μου η γαηδουρα...

σχετικα με τη διαιτα..

πρεπει γεννικανα τρως καλα..ποιοτητα..οχι τοσο ποσοτητες...

το θεμα ειναι οτι δεν πρεπει να χανεις πολλα κιλα ανα μηνα...δηλαδη ενω οταν θηλαζεις μπορεις να χανεις νομιζω εως 4 το μηνα...αμα θηλαζεις ειναι στα μισα..μπορεις δηλαδη να χανεις 1-2 το μηνα..

αλλιως απο την αποδωμιση του λιπους και του μιηκου ιστου απελευθερονονται διαφορες τοξινες οι οποιες σε καποιο μικρο ποσοστρο περνανε στο γαλα..

αλαλ οχι..εγω πιστευω οτι δεν χρειαζετε να τρως το καταπετασμα οπως λεει η πατσουρου..

εγω παντως δεν ετρωγα τοσ απολλα...

η συσταση του γαλακτος δεν θα επιρρεαστει..

Σισσιω μου εννωειτε πως δεν σε παρεξηγουμε..και ναι μεχρι τον γαμο θα εισαι ετσι...στην τσιτα..ειναι η φυσικη ροη των πραγματων..

ευτυχως που βρηκατε κοστουμι με τι μια...μπραβο !!!!

Τι γλυκια η Χαριλινα!!!!

Καλα Μαγδα αμα φωναζες διλαδη βοηθεια με σκοτωνουν η φωτια δε θα ερχοταν κανεις;;;..πλακα κανεις;;;;; :o:o:o:o:o

Νατασακι που τρεχεις..στασου καλε περιμενε και μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο Κ την κλειδωσε στο μπανιο :shock:

εμένα με έχει κλειδώσει ο Λ. στο WC, έσπρωξα την πόρτα δυνατά και βγήκα....το σύνολο 2 φορές με έχει κλειδώσει!!! :?:?

Αφρο όταν δεν είστε στην τουαλέτα να βγάζετε το κλειδί και να το βάζετε ψηλά....εμείς έχουμε κλειδί στο WC για τους επισκέπτες αν θέλουν να κλειδώνουν την πόρτα!!! :roll::roll::roll: και το έχουμε ψηλά στα πλακάκια!!!! :roll::roll::roll:

Μάγδα την πρώτη φορά που ανέβηκε το μπουμπουκάκι μου την σκάλα και έπαθα ένα σοκ όταν την είδα ήταν 8 μηνών!!!!.....ακούω ένα πλατς πλατς γυρνώ και βλέπω μια φατσούλα να μου χαμογελά!!!! :o:o:o:shock::shock::shock::shock: ε από τότε δεν σταμάτησε το ανεβοκατέβασμα!!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα εκτός από τα γενέθλια του Λουκάκου μου είναι επίσης και .........

Η Παγκόσμια Ημέρα κατά της Δίαιτας εορτάζεται κάθε χρόνο στις 6 Μαΐου...

Πρόκειται για έναν βρετανικής εμπνεύσεως εορτασμό, που καθιερώθηκε το 1992 από μία πρώην ανορεξική, την Μέρι Έβανς-Γιανγκ, επικεφαλής της αντιδιαιτικής καμπάνιας στη Μεγάλη Βρετανία και συγγραφέως του μπεστ σέλερ «Τα έχεις όλα, χωρίς να κάνεις δίαιτα».

Μας καλεί να αποδεχθούμε το σώμα μας χωρίς κόμπλεξ, να γιορτάσουμε την ομορφιά και την ποικιλομορφία όλων των φυσικών μεγεθών του ανθρώπινου σώματος. Να κηρύξουμε μορατόριουμ μιας μέρας στη δίαιτα και στην εμμονή μας για απώλεια βάρους. Να πληροφορηθούμε τις βλαβερές συνέπειες που μπορεί να έχει μία δίαιτα αδυνατίσματος. Να συμβάλουμε στον τερματισμό των διακρίσεων κατά των υπέρβαρων συνανθρώπων μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε Χρυσα και Αργυ μου κοπηκε το αιμα και μονο στη σκεψη να ειμαι κλειδωμενη καπου κι απεξω το παιδι μου μονο του!!!!!!! :shock::shock::o:o:o:o

Αν και γενικα ειμαι ψυχραιμη νομιζω οτι εκει θα την εχανα τη μπαλα!!!!!! :?

Σισσακι σε νιωθουμε!!!!ολες το περασαμε αυτο το παλουκακι του γαμου! :P Το "καλο" ξερεις ποιο ειναι;;; οτι το επομενο πρωι του γαμου θα ξυπνησεις και θα πεις.."ΚΑΛΑ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ;;;; ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΦΑΓΑ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΛΟΥΚΙ;;;;!!!!!" :evil:

Το αλλο ομως πολυ καλο ειναι οτι το επομενο πρωι μετα το μπινελικι που θα εχεις ριξει θα πινεις καφεδακι χεσμενη στο ταληρο μετρωντας τα φακελακια!!!!!! :lol::lol::lol: εκτος κι αν δεν εχετε εκει εθιμο να σας βαζουν φακελακια,αλλα δωρα... :roll:

Αργυ πολυχρονος κι ευτυχισμενος ο Λουκακος σου!!!!!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

Συμπεθερα τι γλυκια φωτο!

ειναι πιο ανοιχτο το μαλλι σου?

κουκλες πως περασατε χθες?

ηθελα να ερθω...το μυαλο μου ηταν εκει!

οι επισκεπτες μου εκατσαν ως τις 11:30...εγω ημουν χαλια απο την γυν. εξεταση...αδιαθετησα ...νυσταζα και περιμενα ποτε θα φυγουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργη μου τι κουκλι φατσουλα που ειναι ο λουκας!!!

Και εσυ τι ευτυχισμενη χαμογελαστη μανουλα!!!!

εισαι μια κουκλα...

εγω ακομα και τη δευτερη μερα ημουν ενα ματσο χαλια..

Καλε δε σας ειπα το τρομερο νεο...

θυμαστε τη Ζαχαρενια;;..εκεινη την κοπελα με το απιστευτο χιουμορ και κουραγιο;;;;..

Γεννησε το αγορακι της στις 29/04 προωρο φυσικα...

ενα ειχε μινει απο τα διδυμα που ειχε, δυστιχως σε καποια στιγμη ειχε χασει το ενα..

εξακολουθει να διατηρει την αισιοδοξια και το αστειρευτο χιουμορ της..μπραβο της!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααα!!!

Τα καταφερα επιτελους και μπηκα!!!! :D:D

Αργυρουλα μου να χαιρεσαι το Λουκακο σου!!!Το ομορφο ξανθο παλικαρακι σου!!!Να τον καμαρωσεις ολοκληρο αντρα!!!!! :x:x:x:x

Τι γλυκια φωτογραφία!!!!

Χρυσα :?:? Ρε συ τι πηγατε να παθετε;;Πω πω δεν εχει σκαλα το κλιμακοστασιο;;; :o:o Ασε δε θελω να φανταστω τι μπορει να ειχε συμβει. :?

Βικυ μου μια χαρα περασαμε. :D:D Βεβαια με τα παιδια να φωναζουν χαναμε για λιγο τη μπαλα.

Να κανονισουμε να ερθετε παλι ρε σεις.Και η Σισσιω και οι υπολοιπες.

Θα σας εχω και παστες. :D:D:D τρομαρα μου!!!!

Σισσακι μια χαρα θα πανε ολα.

Τονια μου τι κανεις;;;Ολο λεω θα της μιλησω και ολο το ξεχναω. :oops::oops: Και εδω δινουν φακελακια.

Τωρα το περιεχομενο ποσο θα ειναι????Εχουμε και κριση....

Καλα τι ρεζιλι που ειμαι.Ξεκινησα διαιτα τη μερα κατα της διαιτας!!! :lol::lol::lol::lol:

Φραν τα φιλια μου.Λογικο ειναι ρε συ να αντιδρα ετσι.ειναι ολα καινουρια για αυτον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ε μα και εσυ...βρικες μερα....

πως περιμενεις να παει καλα η διαιτα σου!!!!

δε τη ξεκινας απο αυριο;;;;;

Οχι δεν ειχε..ειναι το πισω μπαλκονι που βλεπει σε μια μικρη πλατειουλα που εχει γυρω γυρω σπιτια και χωρο για παρκινγκ..το εχουμε κλειστο με ημιδιαφανη τεντα και εκει εχω το πλυντηριο και την αλουμινενια ντουλαπα στην οποια φυλαω ολα τα καθαριστηκα απορροιπαντικα τη σηδερωστρα το σιδερο κλπ...

Χειμωνα δεν υπηρχε περιπτωση να με ακουσει κανενας..παλη καλα που υπηρχαν αυτοι οι δυο..αφου ξεκουμπωσα την τεντα και επειδη δεν μπορουσα να την ανεβασω να με δουν εβγαζα το κεφαλι μου και ουρλιαζα..

ασε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρο μου πολυ τριφερη φωτογραφια !!!

πηρα τις εξετασεις του μανωλη ....σιματοκριτης 34 τιμες αναφορας 30-40

σιδηρος 49 τιμες αναφορας 28-120

φερριτινη 36 τιμες αναφορας 20-200

και παιρνει εδω και 2 ευδομαδες την προληπτικη δοση σιδηρου ....

μπραβο στην ζαχαρενια !!!με το καλο να παρει το παιδακι στο σπιτι της .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τις εξετασεις τις καναμε στο ΝΝΑ .

τις εξετασεις για σιδηρο -φερριτινη της υπογραφει οτι τις εκανε ο πλοιαρχος (Υ.Ι)Γ.ΤΟΤΟΣ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: να τις παρω στα σοβαρα ? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα Μαγδα αμα φωναζες διλαδη βοηθεια με σκοτωνουν η φωτια δε θα ερχοταν κανεις;;;..πλακα κανεις;;;;; :o:o:o:o:o

E κοίτα...στη φωτιά θα έρθουν φαντάζομαι γιατί θα φοβούνται μην εξαπλωθεί στο δικό τους :mrgreen: είναι και ξύλινα τα σπίτια και αρπάζουν... Γενικώς πάντως ο καθένας κοιτάζει την πάρτυ του εδώ. Έχω δει γιαγιά να πέφτει στο δρόμο και να μην απλώνει ούτε ένας χέρι για βοήθεια :?

Όταν μου έσπασαν τα νερά ήρθε ασθενοφόρο να με πάρει γιατί έπρεπε να είμαι ξάπλα λόγω ισχυακής προβολής. Η γειτόνισα απέναντι μισάνοιξε την πόρτα της για να δει αλλά δε βγήκε καθόλου έξω. Να δει...είμαστε καλά? Ήξερε κι ότι είμαι έγκυος...στα τέτοια της...

Είμαστε μια γειτονιά 8 σπίτια σε μια πάροδο και δε γνωριζόμαστε :shock: Μόνο με τη διπλανη μας γειτόνισα μιλάω...

Τόνια :lol::lol::lol: Εμείς μαζέψαμε πολύ φακελάκι μιας και μένουμε εκτός Ελλάδος και οι περισσότεροι κατάλαβαν ότι είναι πιο πρακτικό από το να κουβαλάμε την προίκα μας στη Νορβηγία :lol:

Τώρα θυμήθηκα κι ένα φίλο μου Νορβηγό που κουβάλησε δώρο από τη Νορβηγία, για να μας το δώσει στην Ελλάδα κι εμεις να το ξανακουβαλήσουμε στη Νορβηγία :shock: Μήπως να ψάξει τις ρίζες του? Μήοως είναι πόντιος? :lol:

Χρύσα πού το έμαθες για τη Ζαχαρένια? Μιλήσατε? Δεν το ήξερα ότι είχε χάσει το ένα διδυμάκι της... Γιατί πρώορο? Είναι καλά?

Παναγιώτα αν απλά κόψεις τα γλυκά και τα πολύ παχυντικά -τηγανητά, κρέμες γάλακτος κτλ - μια χαρά θα τα χάσεις τα κιλά. Δε χρειάζεται να κάνεις ειδική δίαιτα. Βοηθάει ο θηλασμός πολύ! Εγώ έτρωγα τον άμπακο, πραγματικά σκιζόμουν και μέσα σε ένα χρόνο ήμουνα λιγότερα από προ εγκυμοσύνης. Τι τέλεια! Τώρα που δε θηλάζω τόσο συχνά πρέπει να μαζευτώ όμως γιατί ήδη άρχισα να παίρνω. Έχω βάλει 2 από τα Χριστούγεννα :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ είσαι μια κούκλα! Δε φαίνεσαι καθόλου ταλαιπωρημένη! Σαν από διαφήμιση! Λάμπεις :x Κι ο Λουκάκος μια γλύκα! Εγώ είχα το μαύρο μου το χάλι για μερες :twisted: κ@λ@καισαρικη.....

Άφρο :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τις εξετασεις τις καναμε στο ΝΝΑ .

τις εξετασεις για σιδηρο -φερριτινη της υπογραφει οτι τις εκανε ο πλοιαρχος (Υ.Ι)Γ.ΤΟΤΟΣ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: να τις παρω στα σοβαρα ? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol: το αλλο με τον Τοτο το ξερεις;;;; :lol::lol::lol::lol:

Καλες δεν ειναι;;;;

Καλε και εγω πολυ χαρηκα με τη Ζαχαρενια!!!! :x:x:x

Χρυσα καλα λες!!!Απο αυριο.Παω να τσακισω μια παστα τωρα. :lol::lol::lol::lol:

Σας αφηνω.Φιλακιααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...