Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο.41 - Η ώρα της Αφοδίτης!!!!!


Recommended Posts

γεια σας κοριτσια!!!

νατασα λαβι θα κανονισω να παω κ στη δικια σου κ θα δω.. αν κ βαριεμαι να κατεβαινω κεντρο, αν μαρεσει ομως πολυ χαλαλι της!!! πραγματικα παντως δεν ξερω αν θα μπορουσα να συνεχισω το θηλασμο, μπραβο σου κοριτσι μου, μπραβο στην επιμονη κ τη δυναμη σου!! να χαιρεσαι την γοργονα σου να ειναι παντα γερη δυνατη κ εσεις ολοι μαζι ευτυχισμενοι κ νασας ζαλιζει με την πολυλογια της!

λενακι μου πως εισαι??? απο συμπτωματα δεν εχω κατι το συγκλονιστικο, μονο τρελες αναγουλες! να χαιρεσαι την ειρηνουλα σου κ να εισαστε παντε γεροι κ ευτυχισμενοι!!

νατασσουλα δευτερα - τριτη θα βγει, ετσι ειπε ο γιατρος χτες

μιτσακι μη φοβασαι καλε! τι σας επιασε με την αφροδιτη!! μια χαρα θα τα πατε, ολα θα ειναι τελεια!!

συμπεθερα μου παλι στον υπνο μου σας ειδα!!!!!!

τονια εδω εχει ξεσκιστει να βρεχει!!! κ εχει ενα κρυο μπρρρρρρρ αφου αναψα καλοριφερ!

θουλαρα θα ερθεις σημερα εσυ στη βενι?

βενι εγω θα ερθω!! ειδικα μετα απο οσα διαβασα, ερχομαι πετωντας!!!!!!

η ιουλια δεν ξερω τι θα κανει, αλλα εγω θα παω να την παρω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χρυσα ειναι καλα αυτα τα μαθηματα γιογκα?? κ εγω θελω να παω το καλοκαιρι!!!!!

κ μη μιλας για φαλαινα χρυσα γιατι θα ερθω εκει να σε δειρω! κουκλα εισαι, εχεις γλυκανει παρα πολυ να το ξερεις!

να δω πως θα γινω εγω... ουφ!

ααααααααααααααααα ζηλευω που γνωρισατε τη λαλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοροτσια!!!

Μπηκα για ενα τσακ μπαμ να πω Χρονια πολλα στις Ειρηνουλες!!!! :x:x:x

Νατασα και Ελενα να τις χαιρεστε και να τις καμαρωνετε!!!!!

Πως ειστε ;;;Νομιζω οτι θα λυποθυμισω απο την κουραση. :?:?:? Πολυ χαλια.

Σας αφηνω/Πρεπει να τα κοιμησω και ειμαι και μονη μου.Φιλακιαααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιωτα κοιμησε τα και πεσε να κοιμηθεις και εσυ!!!!!

λενακη να πας στη γιατρο της νατασας...

Τι καλα που ειναι ολα καλα και με τον Τολη και με σενα..αντε ρε συ..αλλο τετοιο κουλο να μη σας βρει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενα ναι θα εμ δεις σημερα :D:D:D

παναγιωτα κρατα γεραααααααααααααααα

δε με ειπες..ποια ειναι η αφοδιτη?

βαριομουνα κ εκανα πλαστελινη..χμ καλη φαινεται

εχω ενα βιβιλο κ εχει συνταγες για πηλο πλαστελινη για τη διαπεδαγωγηση κτλ

εβαλα αλευρι αλατι λαδι νερο..χρωμα δε εχω :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!

Τι κανετε μανουλες???

Τωρα καταλαβαινω πως ειναι να μην εισαι συνεχεια ενεργη στην κουβεντα...!Διαβαζα αποσπασματικα (δεν ειχα κ πολυ χρονο ουτε χθες)και φυσικα ξεχασα τα απειρα που ειχα να σχολιασω...

Να ευχηθω χρονια πολλα στα Ειρηνακια μας!!!Να τις χαιρεστε Νατασακι-Ελενακι!!!!Και να ειναι παντα πανεξυπνες και πανεμορφες(το ενα θα ανοιγει "πορτες" και το αλλο θα αποτελειωνει τους παντες! :lol: )

Εγω δυστυχως δε θα ερθω στη Βενη...Ειμαι πολυ ψοφια κοριτσια αλλιως θα το εκανα...Βλεπετε την Λαμπρινη δεν θα την ξαναεβλεπα συντομα οποτε ξεκινησα αξημερωτα κ εβρεχε κ πολυ...ενα μαρτυριο το δρομολογιο...

Οποια ομως θελει περιγραφη της συναντησης να μου πει γτ η Θου κ η Νατασα τα ειπαν ξενερωτα!!! :lol::lol::lol::lol::P:P

Σας φιλω!!!

Καλο καφε φιλες Σαλονικιες!

Ρε Θου πλακα κανεις?????ΕΚΑΝΣ ΠΛΑΣΤΕΛΙΝΗ επειδη βαριοσουν???δεν πας καλα!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου τετοια "ζυμαρακια" φτιαχναμε και εμεις στη Ρωσια στο σχολειο...φτιαχναμε διαφορα σχηματα τα οποια μετα βαφαμε με λαδομπογιες...ευτυχως φορουσαμε ειδικες ποδιες γιατια λλιως θα καναμε τη στολη μας χαλια μαυρα!!!!

Θυμαμαι μια φορα ειχα φτιαξει εναν λαγο ο οποιος πιο πολυ εμοιαζε με γατα..αλαλ γινοταν πολυ ωαραια σχηματα.

Αναστασι ΕΓΩ θελλω...γιατια υτες εδω μας αφισαν χωρις ζουμε..μονο με ενα ορνετβ..και αυτο...πφφφφ..σκετο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιωτα καλη ξεκουραση!!! καλε ειδα κ σενα στον υπνο μου ειδα οτι ηθελες να μου παρεις τον ανασταση :lol::lol::lol::lol::lol:

ασε ρε χρυσα, λες κ δεν εχουμε τα δικα μας εχουμε κ τους αλλους τους τρελους

κ επειδη ολο ξεχνα να το γραψω, βαλε τεντες!!!!!!!!!!!

δε γινετια, ειδικα αν βαραει ο ηλιος οπως λες δεν αντεχεται!

α δε σας ειπα

στον ανασταση ειχα ΠΗΤ 8/4 (γενεθλια του μπαμπα μου)

κ τωρα εχω 16?12 (γενεθλια της μαμας μου)

καλο εε??? :lol: :lol: :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες!! :D

Είμαι κομμάτια. Πολύ πίεση στη δουλειά.

Ειρηνούλες να σας χαιρόμαστε!! Και να σας χαίρονται και οι μανούλες σας! :x

Δεν προλαβαίνω να σχολιάσω άλλα.

Σήμερα θα πάμε με τον Παν να βρει κουστουμι για το γάμο. Ήταν να πάμε την Τρίτη, αλλά είμασταν τσακωμένοι, τώρα που τα φτιάξαμε και είπαμε να πάμε άνοιξαν οι ουρανοί! :evil::?

Σας φιλώ όλες! Θα προσπαθήσω να μπω το βράδυ να σας πω τα νέα και να σχολιασω τα δικά σας! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιωτα ευχωμαι να μην κουραστικες γιατι θα ερθω σημερα .....

θου τι ερωτηση ειναι αυτη ,το πας πισω με την αποδειξη και λες ελλατωματικο το δοκιμαζουν και σου κοβουν παραστατικο για να ψωνισεις κατι αλο .

απο την στιγμη που δεν εχει εμφανη σημαδια κακομεταχειρησης σου το παιρνουν σαν ελλατωματικο ...οπως ηταν το πρωτο που επιστρεψαμε .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[quote name='"Maimoudaki"

α δε σας ειπα

στον ανασταση ειχα ΠΗΤ 8/4 (γενεθλια του μπαμπα μου)

κ τωρα εχω 16?12 (γενεθλια της μαμας μου)

καλο εε??? :lol: :lol: :lol:[/quote']

:geek: \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

ανανστασια :-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-?:-?:-?:-?:)):))

σισσιω ευχομαι να ξεμεπρδεψεις γρηγορα :mrgreen::mrgreen:

ελα ρε χρυσα..αλμυρη τη κανατε κ σεις?

λεει μπορω να βαλω σκονη μπογιας για χρωμα..η αρωμα να μυριζει..

σκονη μπογιας απο που? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσια δειτε λιγακι αν μπορειτε να δειτε τον τοιχο μου στο φεις..Κατι εκανα παλι...Ηθελα να βλεπει ενα αλμπουμ μονο η αδερφη μου κ νομιζω πως κανεις δεν βλεπει τιποτα!

θα σας πω για τη Λαλα σε λιγο! :D

Σισσιω απο τη χαρα τους κλαινε οι θεοι!!!!!! :lol: Που τα βρηκε το ζευγαρακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενα 16/12 εχει γεννεθλεια ο Οδυσσεασ!!!!!

Αμα κανεις αγορι..το καλυτερο παιδι θα ειναι..θα σφαζονται οι γυναικες στα ποδια του...- και ανυποφορο βεβαιως βεβειαως- αλλα το καλυτερο παιδι... :lol::lol::lol::lol:

Θα βαλλω τεντες δεν το συζητω..δε γινετε..οπωςσδηποτε..ο μονος λογος για τον οποιον δεν εχω βαλει ακομα- γιατι ειλικρινα χ...α που οι αλλοι δεν θελλουν να βαψουντ οσ σπιτι...χιλια χρονια μη το βαφουν- ειναι που περιμενω να γεννησω και χρειαζομαστε λευτα φια κλινικη και γιατρο- γιατι εγω το χω σηγουρο οτι θα γεννισω οπως θελλω..

αφου γεννισω με το καλο θα τις βαλλω.

Σισσιω αυτο θα του γινει μαθημα να μη ξαναμαλωσει μαζι σου :lol::lol::lol::lol: ..μα τι κακια που ειμαι...χιχιχιχι.

Ο αντρας ειναι ευκολο να βρεις κοστουμι, εκτος και εαν εχεις τον δικο μου αντρα που ψαχναμε κοστουμι και παπουτσια και ζωνι για αυτον πιο πολυ απο το δικο μου νυφικο..μονο πουκαμισο βρηκε με τη μια!!!

Θουλιτσα δεν ξερω..λογικα θα εχει σε βιβλιοπωλια η σε καταστηματ απου πουλαν ειδη για χειροτεχνιες..εμεις τη φτιαχναμε ασπρη και μαλιστα με χοντρο αλατι και τα βαφαμε μετα...

αλλα λογικα μπορεις να βαλεις και αδιαλυτη λαδομπογια μεσα στο ζυμαρακι αυτα που ειναι σε σωλινακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δηλαδη εκανες ζυμαρι η για φυλλο η για ψωμι ...σωπα καλε σιγα το νεο !!!!μικρα ετσι παιζαμε οταν εκανε πιτα η μαμα :P:P:P:P:P:P:P:P

:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

μου πας κοντρα η μου φαινεται? :roll::roll:

εγω δε το ξερα..σοοορυ..εγω μονο ετρωγα.. :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σήμερα στο σχολείο του Λ. είχανν πρωινό μπουφέ! λες και ήταν ξενοδοχείο 4****!!!! τέλειο, αφού ζήλεψα και ήθελα να καθήσω και εγώ!!!! 8-}8-}8-} ....είχαν τα πάντα!!!! :roll::roll::roll:

αυτήν την εβδομάδα είμαι ελαφρώς συγκηνημένη διότι είναι η εβδομάδα που γέννησα τον Λουκά πριν 6 χρόνια!!! :x ....σαν σήμερα Πέμπτη το βράδυ με έπιασαν οι πόνοι!!!! :x:x

φτιάχνω κέικ για το σχολείου του για τα παιδάκια και θα φτιάξω και πουγκάκια με διάφορ αμέσα για να μοιράσει στα παιδιά!!! :D ....πέρυσι τα πουγκιά τα είχε κάνει η πεθερά και τα είχε κάνει πολύ ωραία, ..... τα χέρια μου δεν πιάνουν δυστυχώς και δεν ξέρω πώς να τα κάνω!!!! #-o#-o#-o#-o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία :lol::lol::lol:

Θου το εύχομαι! ;) Αλλάααα

Χρύσα θα ψάξουμε, μου το επιβεβαίωσε χθες το βράδυ κατα την κρεβατομουρμούρα που υπέστην!

:lol::lol:

Αργυρούλα όταν είπες πουγκιά, νόμιζα πουγκια ζυμαρικών και μου έτρεξαν προς στιγμην τα σάλια!! =p~=p~=p~:lol::lol::lol:

Σας φιλώ! Φεύγωωωωωωω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργη μπορεις να κανεις κατι παρα πολυ ευκολο...

να παραγγειλεις ετοιμα μεγαλα πουγκακια τετοιου στιλ http://www.eshopgamou.gr/eshop/eidh-gam ... po113.html

η να παρεις χαρτοπετσετες και να διπλωσεις μεσα το γλυκακι και να το δεσεις σαν καραμελα- τετοια ειχαμε εμεις στη βαφτυση του Χριστοφορου

Αυτο το σαιτ εχει γεννικα και αλλα πολυ ωραια και δεν χρειαζονται να πιανουν πολυ τα χερια σου γιατι ειναι σχεδων ετοιμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα καταλαβα γιατι δεν τρωει κουλουρακια η πεθερα :P:P:P:P:P:lol::lol::lol::lol::lol:

θου οσο θα λες οτι θα γεννησω στην 39 ευδομαδα κοντρα θα σου παω :P

αλλα τωρα που το σκευτομαι οτι λες εσυ το αναποδο βγαινει :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι μου πως εισαι σημερα????Ο Τολης???

Ρε συ 16/12 εχει γενεθλια η πεθερα μου!(και η Μαρκελλα νομιζω καπου εκει κοντα! :? ) ελπιζω τα κοριτσια σας ν μην εχουν κοινα στοιχεια στο χαρακτηρα...

Εγω ειχα επιστρεψει μια κουνια στο τζαμπο...Το μωρο ειχε πεσει στα καλα καθουμενα ενω ηταν δεμενο γτ οι υμαντες γλυστρουσαν...Ηθελα να τους σκοτωσω...Πηρα κ στο ΙΝΚΑ αλλα μου ειπαν μακακιες... :twisted:

Τεσπα!

Να σας πω για τη μερα μας!

Με πηρε χθες η Νατασα κ μου λεει "θα ερθεις αυριο?"

Λεω Ναι!!!(νομιζα στης Βενης!),κ εσυ!!!????Αφου καταλαβα τι εννοουσε ειπα πως δεν θα παω γτ επρεπε να ξεκινησω στις 8 :? ...Ξυπναω το πρωι(τωρα αυτα γτ τα γραφω? :lol: ) 7.20,ετοιμαζομαστε κ βουμβουμ!Φτανω πριν απο τις κοπελιες(αργοπορημεναααα!) και ψαχνω να βρω τις αφιξεις!(σημειωνω οτι η Λαλα ηρθε με ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ =))=))=))8-} )...Ανεβαινω πανω κ παιρνω τηλ τη Νατασα να ρωτησω το τηλ τς Λ!Και καπου στο βαθος την βλεπω(την Λ!!!) να με χαιρεταει και ενα πεταλουδακι να χοροπηδαει γυρω της!!!!Μεχρι να τακτοποιησει την βαλιτσα της παιζαμε(τις κυνηγουσα!) με τα κοριτσακια!Η Χ????Μια τσαπερδονα σκετη γλυκα!!!Ετρεχε,γελουσε,πηγαινε εδινε κ μια στη μαμα της(τυπου:τι κανεις φιλαρακι?)!!!Η Λ???Ειναι τοσο γλυκος ανθρωπος!!!Οικειο προσωπο(της το εχω ξαναπει!),συμπαθητικη αμεσα,γελαει ευκολα!Παμε στο καφε και μεχρι να παω να φερω χυμοκαφεδες τσουπ να και οι 4δα!(Μπεμπακια-μανουλες)

Τις ανακοινωσα πως δεν θα πιουν τιποτα γτ ειχαμε λιγο χρονο! :lol::P Το δεχτηκαν λυπημενες! :P:P

Μετα...Μπουρου μπουρου μπουρου..Εγω κυνηγουσα λιγακι την Α...Η πεταλουδιτσα συνεχισε να χοροπηδαει περα δωθε(μα τι πλασμα!!!!),μετα παραλιγο να ριξω την Α μαζι με την καρεκλα πανω στην πεταλουδιτσα :oops::oops::oops::oops: ...ευτυχως γλιτωσαμε!...Και...Τελος χρονου!Κριμα που δεν ειχε 3 ωρες καθυστερηση το αεροπλανο...

Δεν ξερω ποσα παρκινγκ εχει το αεροδρ. παντως με τα κοριτσια παρκαραμε σε 3 διαφορετικα!!! :lol::lol::o:o

Εβρεχε παρα πολυ...εγω ηθελα να παω στο κοσμος...Η Θου θα ερχοταν αλλα δεν εβρισκε δρομο που να μην εχει πλημμυρίσει("εχασε' αυτον που πηρα εγω)...Μετα το εριξα στα ψωνια...ξεχασα την ταυτοτητα στο αμαξι...ξαναγιναμε μουσκεμα...!!!Της εδωσα να κραταει την ομπρελλα και εγω εκανα πατιναζ στη βοχη σπρωχνοντας το καροτσακι...Γελουσε ολος ο κοσμος... και εμεις γιναμε παπακια!!!Αυτααααα!Σας επρηξα κ τιποτα δεν ειπα! :oops::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια τελεια περιγραφη!!!!!!!!!

Και αυτα τα αεροπλανα..οταν δε χρειαζετε..μπορει να εχουν και 5 ωρες καθηστεριση...και αμα θες να πιεις και εναν καφε σαν ανθρωπος...φευγουν τσαστ... :evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...